>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.04.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 6. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Holenderska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Twente - Psv
Typ: 2
Kurs: 1,59
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Wyjątkowo analizę na czwartek piszę już w środę, ale oferta nie rozpieszcza.
Stawiam na zwycięstwo Psv, które w tabeli zajmuje 3 miejsce ze stratą 5 punktów do prowadzącego Ajaxu.
Gospodarze obecnie są na 7 pozycji i walczą o puchary.
Goście na 6 kolejek przed końcem nadal liczą się w wyścigu o mistrzostwo kraju, ale żeby nie wypaść z tej rywalizacji mecze takie jak ten z Twente muszą wygrać.
Psv jest najlepszą drużyną grającą na wyjeździe (9-4-1), co stawia ich w roli faworyta tego spotkania.
W tej kolejce Ajax i Feyenoord mają stosunkowo łatwych rywali i prawdopodobnie wygrają swoje mecze.
W takich okolicznościach Psv nie ma innego wyjścia niż kolejne wyjazdowe zwycięstwo.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Holandia Eredivisie
Godzina 18:30
Spotkanie : Roda : Zwolle
Typ : Zwolle over 1.5 gola
Kurs : 2.30
Bukmacher : Unibet
Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli i dla nich każdy mecz to być albo nie być natomiast goście na miejscu 11 czyli bezpiecznym ale ta przewaga nad zagrożonymi to nie jest jakaś super bezpieczna i wynosi 6 pkt a do końca jeszcze trochę meczy zostało tym bardziej że następny mecz mają u siebie z liderem który jest troszeczkę podrażniony porażką w ostatnim meczu z Ajaksem tak więc Zwolle nie będzie faworytem w meczu z liderem stąd dziś trzeba by było zapunktować na terenie Rody a najlepiej zgarnąć pełną pulę , co do meczy u siebie to Roda z bilansem 3-5-6 i br. 11:16 a goście wyjazd 4-3-7 i br. 17:28 , w pierwszym mecz w Zwolle padł wynik bezbramkowy jednak dziś liczę że bramko zobaczymy a dwie będą autorstwa gości którzy już tutaj strzelali bramki np w poprzednim sezonie zdobyli aż 5 , Zwolle w ostatnich meczach wyjazdowych wygrali z G.A. Eagles 3:1 czy Spartą Rotterdam 3:2 dlatego idę w over 1.5 po ich stronie !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
M 95

makaron87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Pernambucano 1
Godzina: 00:30
Spotkanie: Nautico PE - Central SC
Typ: Nautico PE (0-1 European handicap)
Kurs: 1.71
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nautico ogłosiło wiele zmian w składzie meczowym, zmian na lepsze. Do drużyny wrócą Pascoao oraz Tiago Alves. W pierwszym składzie zobaczymy również Davida który bardzo dobrze rozumie się z bramkarzem Jeffersonem który również wraca do drużyny po dłuższej przerwie. Razem bardzo dobrze kierują obroną Nautico więc Central SC będzie miało bardzo duże problemy by sforsować obronę Nautico, prawdopodobnie skończy się na tym że nie uda się im strzelić żadnej bramki.
Nautico w tej chwili zajmuje 4 miejsce ale z meczu na mecz gra coraz lepiej oraz z meczu na mecz pnie się w ligowej tabeli coraz wyżej i prawdopodobnie bez problemu awansują do playofów z dobrej pozycji co da im możliwość gry ze słabszym zespołem w dalszej części rozgrywek.
Central od Nautico dzielą dwie dywizje, gra w Serie D gdzie jest dość przeciętnym zespołem. Największymi minusami drużyny są brak „przejrzystości” w klubie oraz problemy z wypłaceniem wynagrodzeń swoim zawodnikom którzy przez to muszą dorabiać poza klubem... Prezes klubu od jakiegoś czasu jest nieuchwytny zarówno dla dziennikarzy jaki i swoich pracowników oraz zawodników.
Całość dopełnia forma Central które do tej pory w rozgrywkach zdobyło zaledwie 3 punkty tracąc przy tym 20 bramek.
Biorąc wszystkie za i przeciw będzie im bardzo trudno stając naprzeciw silnemu zespołowi grającemu z pasją. Nautico grające przed własną publicznością wygra ten mecz przynajmniej 2 bramkami dlatego obstawiam wygraną Nautico (-1).
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:30
Spotkanie Valencia-Celta Vigo
Typ: 1/1
Kurs 3.25
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Valencii na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Celty Vigo. Gospodarze moim zdaniem są faworytem do zdobycia kompletu punktów, na swoim boisku potrafią grać bardzo dobrze poprzednie 10 spotkań na swoim stadionie w różnych rozgrywkach to 6 wygranych 2 remisy oraz 2 porazki, jedną z tych porażek była właśnie wpadka z zespołęm Celty Vigo 1:4 i właśnie dlatego gospodarze mogą już 4 miesiące później wziąć rewanż na zespole w Vigo, który ostatnimi czasy miewał różne spotkania, potrafił wygrać z zespołami La Coruni oraz Krasnodaru, wcześniej zanotował wpadkę z Barceloną az 0:5 i porażki z Atletico madryt oraz Alaves i Sociedadem , moim zdaniem w tym spotkaniu możemy liczyć na bramki bowiem są to drużyny usposobione ofensywnie i myślę że raczej żadna z ekip nie postawi tutaj na obronę ,ale na atak bowiem obie ekipy potrzebują ligowych punktów, jednak zespołem który potrzebuje ich bardziej jest ekipa z valencii, dlatego stawiam na ich wygraną oraz na dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔100
 
V 7

vathh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Twente - PSV
Typ: Druzyna gosci wygra,a obie druzyny zdobeda gole - TAK
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam! Kolega Paweł1908 poruszył już wyżej temat tego spotkania jednak ja chciałbym dodać coś jeszcze. Mianowicie spójrzmy na to ile bramek pada w lidze holenderskiej, zwłaszcza z udziałem drużyn znajdujących się na górze tabeli. Przejdzmy dalej, drużyna gości - 54 bramki strzelone w 28 meczach to niezły wynik. Są teraz w dobrej formie, odkad odeszły im dodatkowe zmagania w meczach ligi mistrzów mogą skupić się na walce na swoim podwórku. Mają tu trochę do zrobienia jeszcze i jak widac po ostatnich meczach, są zmotywowani. Mają tu jeszcze szansę o wywalczenie miejsca choćby drugiego w tabeli. Gdyby tylko Ajaxowi powinęła sie lekko noga, mogliby ich dogonić. Grają bez osłabień w kadrze także ich jakos gry nie spadnie w stosunku do poprzednich meczy. Zaś drużyna gospodarzy - zajmują 7 miejsce, ostatnie które daje szanse na LE. Warto więc się na nim utrzymac, zatem spodziewać sie można walki z ich strony. Zazwyczaj u siebie zdołają wcisnąć chociaż tę jedną bramkę przeciwnikowi, na 10 ostatnich meczy u siebie 8 razy im się to udało. Można wiec pokusić sie o stwierdzenie ze kolejny raz beda w stanie to zrobic. Reasumując myślę ze wynik w okolicach 1-2, 1-3 jest bardzo realny i tego się własnie spodziewam po jutrzejszym spotkaniu. Z pozdrowieniami i powodzenia zipy!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 1,9K

karamazov

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Monterrey
Godzina: 3:30
Spotkanie: Pavlyuchenkova-Anh
Typ: Pavlyuchenkova wygra mniej niż 12.5 gema
Kurs: 1.59
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie specjalnie lubię stawiać na Rosjankę, bo zdarza się jej się przegrywać z niżej notowanymi rywalkami, ale w tym sezonie zdarza się to rzadko, jest w przyzwoitej dyspozycji. Rywalka wydaje się niegroźna: 206 miejsce w rankingu, 24 lata, żadnych wygranych turniejów. W poprzedniej rundzie wygrała niespodziewanie z Cepalovą w dwóch setach, jeśli teraz to powtórzy to ... typ również wejdzie. Wydaje mi się jednak, że różnica osiągnięć i rankingu będzie aż nadto widoczna i wszystko rozstrzygnie się w dwóch szybkich setach na korzyść Rosjanki
⛔100
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 02:00
Spotkanie Houston Rockets - Denver Nuggets
Typ: Denver Nuggets (po dogrywce)
Kurs 4.40
Buk Unibet
Analiza:
Futbol mnie pogrąża na zakładach kolejny dzień, jeśli ten typ nie wejdzie kończę z zakładami, bo zaczynam tracić nerwy i grać nieracjonalnie, o ile NBA jeszcze jakoś idzie o tyle futbol z dnia na dzień coraz bardziej mnie pogrąża. Idę dziś w stronę Denver, w Houston nie zagrają Anderson i Dekker co jest poważnym osłabieniem. Co do Denver jeszcze nie wiadomo czy zagrają Nelson, Faried, Barton i Arthur, ale ich status to game-time decision, i pewnie kilku z nich zagra, tak czy siak brak Andersona i bardzo fajnie się rozwijającego Dekkera powinien być większą stratą. Houston ostatnio spuściło z tonu w ostatnich 4 meczach wygrali tylko z tankującymi Suns, a przegrali dwukrotnie z GSW oraz raz z PTB. Liczę, że tak jak Portland, które walczy zawzięcie o PO pokonało Rockets tak będący w tej samej sytuacji Nuggets zrobią dziś to samo. Denver ostatnio chyba złapało formę, dwie bardzo ważne wyjazdowe wygrane z rzędu, z Miami i Pelicans, chcą być w play-offach za wszelką cene. Ogólnie Denver gra nieżle na wyjazdach a w ostatnich 10 wyjazdach wygrali aż 6 spotkań. Dziś są back-to-back, ale liczę, że to na nich nie wpłynie i chęć wygranej przeważy na ich korzyść. Houston już właściwie o nic nie grają, mają pewne 3 miejsce, na drugie nie mają już szans. Mam nadzieję, że Harden i spółka odpuszcza dzisiejsze spotkanie, a Denver będzie gryżć parkiet i wyszarpie to zwycięstwo, a wiem że ich na to stać. Do boju Denver! Jak ktoś chce połączyć to polecam Denver plus zwycięstwo Cavs, razem kurs 11. Powodzenia i oby to nie był mój koniec z bukmacherką!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division
Godzina: 21:30
Spotkanie: FC Valencia - RC Celta De Vigo
Typ: RC Celta De Vigo + BTS
Kurs: 5.92
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Valencia w tym sezonie spisuje się znacznie poniżej oczekiwań i zajmuje dopiero 13. pozycję, jednak marka tego zespołu oraz seria zwycięstw w meczach u siebie (W-R-W-W-W) znacznie przekładają się na kurs u bukmacherów. Ja jednak pozwoliłem sobie spojrzeć na drugą stronę tego meczu i drużynę Celty Vigo (która ostatnio przyniosła mi sporo zysków :cool:). Obie ekipy widziały się już dwa razy w tym roku przy okazji Copa del Rey i zarówno u siebie (2:1) jak i na wyjeździe (1:4) drużyna Celty triumfowała. Podobnie było w zeszłym roku, gdzie w lidze Celta wygrywała u siebie 2:1 oraz na wyjeździe 0:2, co świadczy o tym, że potrafią odpowiednio podejść do rywala z Valencii- nie tylko na swoim stadionie. Zatem w 5 ostatnich potyczkach (dwa mecze w 2017/dwa mecze w 2016) między tymi zespołami mamy bilans Celta De Vigo 4-1 Valencia. Goście przyjeżdżają w wysokiej formie do Valencii, ponieważ w ostatnich pięciu meczach odnieśli 4 zwycięstwa (2 home/2 away) oraz tylko jedną porażkę z Villarealem, który jest w świetnej dyspozycji i zajmuje 5. pozycję w tabeli. Bilans w meczach wyjazdowych już nie jest tak korzystny dla gości, ponieważ w całym sezonie wygrali tylko 3 razy, natomiast 7 razy przegrali i przy okazji zaliczyli 4 remisy. Valencia, jak wspomniałem, dobrze gra u siebie- w tym sezonie 6-3-5, jednak biorąc pod uwagę obecną formę gości (zwycięstwa w Pucharze Europy, zwycięstwa w lidze) oraz historyczne wyniki między tymi zespołami (dominacja Celty de Vigo) sądzę, że dla osób lubiących grać z ryzykiem (tak, jak ja :grin ???? warto po tak wysokim kursie stawiać na gości. Dodatkowo oba zespoły nastawione są bardzo ofensywnie, więc nie wyobrażam sobie żeby Valencia nie strzeliła bramki. Natomiast z drugiej strony Celty, czy u siebie, czy na wyjeździe potrafi strzelać dużo bramek i wykorzystać słabość rywala. W ostatnim analizowanym przeze mnie meczu z Las Palmas, w którym Celta wygrała 3:1, goście w żadnym momencie meczu nie odstawali od rywali, jednak gospodarze potrafili grać pewnie, wykorzystać szanse do kontrataku i wykorzystać swoje sytuację. Liczę na podobny przebieg w dzisiejszym meczu i skromne zwycięstwo gości.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Eibar - Las Palmas
Typ: powyżej 3,5
Kurs: 2,92
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś bardzo krótko bo czas nagli. Spotkanie dwóch bardzo oryginalnych drużyn w La Liga. Oba zespoły preferują grę ofensywną nie mając w swoim składzie odpowiednio wyszkolonych wykonawców do takiej gry, zwłaszcza defensywa w obu zespołach nie jest na najwyższym poziomie. W Eibar można powiedzieć że taki sposób gry się sprawdził, bo przecież zespół cały czas walczy o europejskie puchary i pewnie tak zostanie do końca, bo ta strata nie jest duża a Real Sociedad i Villareal nie grają ostatnio najlepiej. Las Palmas raczej zapewni sobie utrzymanie, ale wydaje mi się że jeżeli by wzmocnić defensywę i poukładać odpowiednio ten zespół to mógłby teraz walczyć o Europejskie puchary, ale tak nie jest. Defensywa jest bardzo słaba co skutkuje strata bardzo dużej ilości bramek. Spodziewam się otwartego meczu z dużą iloscią sytuacji bramkowych, zobaczymy ile ich wykorzystają zawodnicy obu drużyn, mam nadzieję że powyżej 3,5
Ostatnie wyniki Eibar:
2:3
1:1
1:1
1:4
2:2
Ostatnie wyniki Las Palmas:
3:1
1:0
4:3
5:2
3:3
✅192
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja, MHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Krasnaya Armiya - Kuznieckie Medvedi
Typ: over 5.5 bramek
Kurs: 1.97
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drugi mecz w play offach między tymi drużynami. Wczoraj odbył się pierwszy z nich, który zakończył się zwycięstwem Krasnaya (gospodarzy) 5:4.
Jeśli chodzi o mecze domowe Krasnaya w MHL to na osiem z dwunastu ostatnich padał zawsze minimum over 5.5 bramek. Ostatnie cztery z nich to wyniki - 6:3,4:3,1:1,5:4.
Kuznieckie Medvedi nie jest z kolei zespołem, który na wyjazdach wygrywa dużo meczów. Mimo to strzelają w nich bramki a wraz z bramkami przeciwników bardzo często padają w ich mecz wyjazdowych wysokie overy. Ich ostatnie siedem meczów wyjazdowych zawsze kończyły się overami 5.5 lub wyższymi.
Jeśli chodzi o pojedynki bezpośrednie między tymi zespołami to mieliśmy tylko jeden - ten wczorajszy z wynikiem 5:4.
Liczę dzisiaj znów na wiele bramek w spotkaniu, Kuznieckie nie będą chcieć rozpocząć play offów od dwóch przegranych i powinni mocno zaatakować a jak pokazał wczorajszy mecz są w stanie stoczyć Krasnaya wyrównany pojedynek. Krasnaya też nie odpuści dzisiejszego meczu i powinniśmy być świadkami dobrego widowiska a dobre widowisko równa się dużo strzelonych bramek.
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 12

mikigorbi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Eibar - Las Palmas
Typ: wygra Eibar i obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 3,20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mój pierwszy post na stronie. Na początek chciałem przywitać wszystkich. O tym meczu zostało już chyba powiedziane wszystko powyżej. Obydwie drużyny strzelają bramki w prawie w każdym meczu i sądzę, że i w tym nas nie zawiodą. Natomiast bardziej się przychylam do wygranej Eibaru. Chłopaki mają cały czas szanse na puchary europejskie i najwyższy czas po serii remisów coś wygrać u siebie. Zwłaszcza, że Las Palmas kiepsko wychodzą wyjazdy. Bramki są, nawet remis z Realem ale o wygraną ciężko. Wnioskuję to tym, że na czołówkę inne zespoły zawsze się inaczej mobilizują. A tak tylko 1 wygrana i 3 remisy plus 10 porażek.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Eibar - Las Palmas
Typ: Obie drużyny zdobędą bramki
Kurs: 1.68
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie ligi hiszpańskiej w którym Eibar podejmie u siebie zespół Las Palmas.Wg bukmacherów faworytem są gospodarze, którzy plasują się na 8 miejscu z dorobkiem 44 pkt i walczą jeszcze o europejskie puchary.U siebie mają bilans 8Z 3R 4P, a więc całkiem nieźle.Drużyna gości aktualnie jest na 12 miejscu z dorobkiem 35 pkt.Jeśli chodzi o ich mecze wyjazdowe to najlepiej to nie wygląda gdyż mają bilans 1Z 3R 10P i jest to prawie najgorsza drużyna jeśli chodzi o zdobycze punktowe w spotkaniach wyjazdowych.Jednak stawiam tutaj, że obie drużyny strzelą z tego powodu iż oba zespoły grają ofensywnie, nie murują się, grają przyjemny dla oka futbol.Eibar u siebie nie ma problemu ze zdobywaniem bramek, strzelili ich 24 w 15 meczach, a w ostatnich spotkaniach nie strzelili u siebie tylko z Barceloną i Atletico Madryt.Gospodarze w ostatnich 5 pojedynkach na swoim stadionie strzelili 12 bramek.Jeśli chodzi o gości to mimo, że mają słabe wyniki na wyjazdach to potrafią strzelać bramki.Mają ich 18 w 14 meczach wyjazdowych.W ostatnich 5 spotkaniach na delegacjach przegrali 4 i 1 zremisowali lecz w 4/5 tych spotkań strzelali gola/e.Dokładnie było ich 8, zdołali strzelić 3 bramki Realowi na Bernabeu więc myślę, że nie będzie problemu z ich bramką w dzisiejszym spotkaniu z Eibarem. Sądzę, że typ bardzo prawdopodobny.Polecam i powodzenia!
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja, Puchar
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ural - Kazań
Typ: AWANS - Ural
Kurs: 2.02
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Drugi półfinał rosyjskiego pucharu. (pierwszym finalistą jest Lokomotiv Moskwa).
Spotkanie pomiędzy drużynami z Jekaterynburga oraz Kazania.
Ural w ćwierćfinale po rzutach karnych wyeliminował Krasnodar (odrabiając wcześniej 3-bramkową stratę!)
Kazań natomiast wygrał dosyć gładko z Sibirem Nowosybirsk.
O wiele ciężej przewidzieć mecze pucharowe od ligowych, ponieważ jak wszyscy wiemy puchary rządzą się własnymi prawami. Jednak dnia 18.03.2017 w rosyjskiej Premier Lidze Ural pokonał na własnym stadionie właśnie Kazań (1-0). Skoro potrafili dokonać tego w lidze, to potrafią zrobić to i tym razem. Jeżeli w ćwierćfinale byli w stanie odrobić tak dużą stratę i ostatecznie wygrać po konkursie jedenastek, to są zdeterminowani i spragnieni gry w finale, co byłoby dla nich niemałym osiągnięciem.
Puchar jak to puchar, może zakończyć się dogrywką a nawet karnymi, dlatego wybieram typ na AWANS drużyny Ural Jekaterynburg do finału z wciąż całkiem interesującym kursem.
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Fenerbahce - Barcelona
Typ: Powyżej 38,5 punktów zdobytych przez gospodarzy do 1. Połowy
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym mimo że oferta pozostawia wiele do życzeń to jednak udało znaleźć się bardzo ciekawe wydarzenie z koszykówki mężczyzn w Eurolidze. Rozegranych zostanie dzisiaj cztery mecze, a mnie najbardziej zainteresował pierwszy mecz na dziś najwcześniej rozgrywany pomiędzy bardzo silnym i solidnym zespołem Fenerbahce Stambuł, a w ostatnim czasie dobrze dysponowanym zespołem z Katalonii. Będzie to już trzydziesta kolejka i losy w grupie już są prawie przesadzone, jednak od miejsca dziewiątego wzwyż panuje spory ścisk, dlatego Fenerbahce nie może pozwolić sobie dzisiaj na wpadkę gdyż tylko osiem miejsc premiowanych jest awansem do play offów, a gospodarze są na miejscu siódmym z dorobkiem 46 punktów, natomiast za plecami jest Crvena Zvezda która ma 45 punktów oraz Darussafaka Dogus z 44 oczkami na koncie, więc Fenerbahce musi dziś wygrać tym bardziej że po dzisiejszych spotkaniach zostaną jeszcze dwie kolejki do wyłonienia najlepszej ósemki. Moja propozycja na ten mecz dotyczy bardzo fajnej, a zarazem mocnej opcji czyli punktów rzuconych przez gospodarzy do pierwszej połowy. Gospodarze pierwsze połówki na własnym parkiecie grają bardzo solidnie i zazwyczaj rzucają spokojnie czterdzieści punktów do przerwy bądź więcej, dlatego linia 38,5 w tak ważnym meczu jest dla mnie niska co czyni ją zarazem bardzo silną. W ostatnim czasie gospodarze grali przeciętnie, a to dlatego że kilku czołowych zawodników odpoczywało przed ważnymi i kluczowymi meczami Euroligi. Ostatni mecz w Eurolidze przegrali w Madrycie aż 61:56, wcześniej ulegli drugiej sile tureckiego kosza Anadolu Efes 80:77 również sensacyjnie przegrali na własnym parkiecie z izraelska ekipa Maccabi 79:81, jednak jest to drużyna zawsze licząca się w tych rozgrywkach i szybko wyciągającą wnioski, a w chwili obecnej już nie ma możliwości na wpadki i błędy gdyż to może spowodować odpadnięcie z tych jakże prestiżowych rozgrywek. Jestem pewien że dzisiaj zobaczymy szybki mecz z wieloma punktami rzucanymi przez jednych jak i drugich. Ciekawostką jest to że w ostatnich pięciu meczach tych zespołów gospodarze zawsze pokrywali linię 38,5 punktów do połowy.
⛔100
 
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:30
Spotkanie Valencia-Celta Vigo
Typ: Over 2,5
Kurs 1,72
Buk b win
Analiza:
O tym meczu napisano już wiele, ja jednak idę w stronę bramek over 2,5 jak i BTS całkiem możliwy wynik z uwagi na ofensywne grę obu zespołów.
Dodatkowo obie ekipy w tym sezonie tracą sporo goli. Często zapędzają się do ataku, zapominając o defensywie. Teraz może być podobnie i kibice na nudę nie powinni narzekać.
Na 5 ost. meczy pomiędzy tymi zespołami 4 razy był over 2,5 średnia bramek na mecz gospodarzy u siebie 3,2 a gości 3 więc jest duża szansa około 70% na wejście tego typu.
Chyba że na przekór statystykom i wszystkiemu będzie 0-0 nic mnie w piłce nie zdziwi, jednak mało to prawdopodobny scenariusz.
Powodzenia!
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - HISZPANIA: Primera Division
Godzina: 21:30
Spotkanie: FC Valencia - RC Celta De Vigo
Typ: 1 + BTS
Kurs: 3,55
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Witam,
już dziś padło kilka typów co do tego spotkania - a to że piszę, oznacza, że żaden mnie nie zadowala. Właściwie chciałem ten typ użyć do Eibar, ale zostałem uprzedzony, bo oferta dziś nie jest ciekawa, więc pozostał mi ten typ.
Nie zgadzam się z Fini, że wygra na wyjeździe Celta, raczej bliższy jest mi typ Baku, że to Valencia bedzie zwycięzcą, bo bardziej niz Celta potrzebuje punktów, ponadto wiecej absencji jest w Celcie, gdy tymczasem Valencia tylko Gaya i Montoya
Ale i Baku sądzę, że zbyt optymistycznie podszedł do tematu typując 1/1.
Jeżeli nastąpi zwycięstwo Valenci to sądzę, że po cieżkiej walce i roztrzygnięcie nastąpi w 2 połowie, a więc raczej typ X/1, który na iforBet wyceniany jest na rewelacyjnie na 4,70 !
Wolałem dziś Eibar, bo to typ pewniejszy, nie wiadomo czy rzeczywiście Celta nie postawi sie ostro i będzie remis, a obie strzelą (4,10) na iforBet.
Ciekawy wg. mnie jeżeli typowli byśmy na remis - podanie DW na 2-2 (na iforBet jest po 10.0)
Ja jednak ostrożnie stawiam na lekkie zwyciestwo Valencii (np. 2-1 - na iforBet za 7,25)
Powodzenia ????
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia, Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: IFK Helsinki - Tappara
Typ: IFK Helsinki
Kurs: 2.90
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś rozegrany zostanie drugi półfinał ligi hokejowej w Finlandii. W pierwszym spotkaniu górą była Tappara, która wygrała u siebie 2:0. Uważam, że na własnym terenie to ekipa z Helsinek będzie górą.
IFK Helsinki to zespół, który wygrał 4 ostatnie mecze na własnym terenie, chociaż w trzech z nich do zwycięstwa potrzebował dogrywki. Mimo wszystko w meczach domowych pokazują dobrą formę.
IFK sprawiło niemałą sensację w ćwierćfinale. Drużyna ta musiała grać w 1/8 finału, gdyż po rundzie zasadniczej była na 9 miejscu. Tymczasem do półfinału dotarli eliminując TPS Turku, które zajmowało po rundzie zasadniczej miejsce drugie. Pokonali ich 4:2. Natomiast Tappara, zwycięzca rundy zasadniczej nie bez problemów wyeliminowała Ilves, czyli dziesiątą drużynę rundy zasadniczej, która również musiała grać w 1/8.
Myślę, że IFK to drużyna o dużym potencjale i podobnie jak w ćwierćfinale może sprawić niespodziankę.
⛔100
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja - Super League
Godzina: 16:15
Spotkanie: Panathinaikos - Panionios
Typ: Panionios (handicap +1.5)
Kurs: 1,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs 1.40 na Koniczynki z kosmosu lub tylko przez pryzmat nazwy. Gospodarze aktualnie na 4 miejscu w tabeli goście wyprzedają ich o 3 punkty będąc na 3 pozycji. Nie wiem czy kurs jest spodowany wygranymi z Olympiakosem (1:0) i AEK-iem na wyjeździe (3:2 w 90&#39;). Goście po nieco słabszym początku sezonu prezentują fantastyczną formę w ostatnich 19 meczach ligowych przegrali 2! Ogólnie w całym sezonie przegrali tylko 5 meczy jednak tylko 2 z nich więcej niż bramką (Olympiakos 0:2 i AEL Larissa 0:2 jednak w żadnym wypadku nie zasługiwali na taki wynik). Potrafią czasem przegrać ze słabszym zespołem typu właśnie Larissa czy Veria. Jednak w starciach z czołówką ligi (miejsca 1-7) spisują się bardzo dobrze, w 10 meczach zaliczyli 4 wygrane 4 remisy i 2 porażki (wspomniana z mistrzem kraju i niedawna z PAOK-iem na wyjeździe 1:0). Potrafili na wyjeździe zdobywać punkty jednak z m.in. Olympiakosem (1:0), AEK-iem (0:0) czy Xanthi (2:0). Panathinaikos w staciach również z tą samą czołówką NIGDY NIE WYGRAŁ WIĘCEJ NIŻ 1 GOLEM! 4 zwycięstwa 2 remisy i 4 porażki. W pierwszym meczu między tymi drużynami padł remis 1:1 jednak Panathinaikos dopiero w doliczonym czasie gry doprowadził do owego remisu. W ostatnich 5 meczach w stolicy Grecji gospodarze nigdy nie wygrali więcej niż jednym golem z Panioniosem (1:0, 0:0, 2:1, 1:0, 0:0). Sądzę, że typ jak najbardziej do gry, można nawet ryzykować X2 po ogromnym kursie 2.50.
✅55
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Dania Basketligean
Godzina: 18:20
Spotkanie: Bakken Bears - Svendborg Rabbits
Typ: Bakken B. -19,5 pkt handi
Kurs: 2,05
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Dziś z koszykówki mało spotkań ale ciekawie wygląda typ z ligi duńskiej. Jest ona overowa co sprzyja takim handikapom.
Gospodarze - Bakken byli najlepszą drużyną sezonu regularnego, a w pierwszej rundzie play-off zdemolowali drużyne Stevnsgate: 114-65, 118-72 i 117-60. Choć uczciwie trzeba przyznać, że ich przeciwnicy grali okrojonym składem bez graczy z USA. Z drugiej strony w jednej z ostatnich kolejek sezonu regularnego Stevnsgate odniosło zwycięstwo...z Svendborgiem na wyjeździe. Zaletę Bakken jest szeroki skład i D. Akoon-Purcell, który z pewnością w przyszłym sezonie będzie grał w lepszej lidze.
Svendborg w pierwszej rundzie niespodziewanie łatwo rozprawiła się z drużyną Naestved wygrywając 3 do 0. Gwiazdą ekipy jest znany z polskich lig H. Nana, który ma już jednak swoje lata.
Ekipa Bakken wydaje się poza ich zasięgiem biorąc pod uwagę ich mecze w tym sezonie gdzie zanotowano następujące wyniki na korzyść Bakken:
109-74 ....mecz z 10 marca 2017
97-85...mecz w Svenborg, rozmiary porażki zmniejszyła ostatnia kwarta
75-41
101-86
Pierwszy mecz tej rundy, o ile Misie nie spalą się psychicznie powinni pojechać swojego przeciwnika ok. 30 punktami.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom