>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.02.2023 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Amiens - Metz
Typ: Wygrana Metz
Kurs: 2.73
Bukmacher: totalbet
Analiza:

Obie ekipy jeszcze nie przegrały od czasu wznowienia rozgrywek po Mistrzostwach Świata, z tym, że Metz ma trochę lepszy bilans - 3w/3r. Metz to ekipa, która zaliczyła spadek z Ligue 1 i w przewidywaniach przedsezonowych była nawet wymieniana w gronie faworytów do wygrania Ligue 2, no ale rzeczywistość zweryfikowała trochę mocarstwowe zapędy Metz. FC Metz obecnie zajmuje 6. lokatę w tabeli (tylko lepszym stosunkiem bramek zdobytych do straconych). Ekipa gospodarzy - Amiens - jest na 7. miejscu (i ma idealnie taki sam bilans w/r/p jak Metz). Ten sezon jest sezonem przejściowym, ponieważ tylko 2 zespoły awansują z L2 do L1, a cztery spadają z L1 - Od następnego sezonu L1 będzie liczyć 18 zespołów. Tą drogą pójdzie też L2 - w sezonie 2023/2024 cztery kluby zostaną zdegradowane z L2, a z trzeciej ligi do drugiej będą awansować dwa. Jest to pokłosie trudności francuskiej piłki nożnej po zerwaniu umowy sprzedaży praw telewizyjnych z Mediapro. Dlaczego idę dzisiaj w win Metz? Amiens u siebie nie mogą wygrać, w Ligue 2, od prawie czterech miesięcy (od 8 października, kiedy to pokonali Dijon) - dalej w lidze Metz na wyjazdach ma niezłą formę ostatnio - trzy kolejne wygrane zostały niespodziewanie przerwane w przedostatniej kolejce przez Valenciennes (mecz zakończył się remisem 1:1 (podobnie jak starcie w ostatniej kolejce w Metz - z Rodez)). Dla mnie ekipa z Metz jest tą zdecydowanie bardziej doświadczoną (nawet na poziomie L1) i powinna dzisiaj sięgnąć po 3 punkty na Stade de la Licorne. W pierwszym starciu obu ekip, w Metz, było 3:0 dla Metz i myślę, że Amiens będzie dzisiaj baaardzo zdeterminowane do wygrania tego starcia, ale suma-sumarum polegnie - Metz powinno Ich wypunktować, jak dla mnie. Trzeci mecz Metz z rzędu bez wygranej? Mam nadzieję, że nie. Jak myślą o awansie w przyszłym sezonie do Ligue 1 muszą zająć drugie miejsce na koniec sezonu, do którego już tracą 6 punktów (z jednym mniej meczem rozegranym).

173
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1751
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Liga Profesional
Godzina: 22:00
Spotkanie: Gimnasia y Esgrima La Plata - Defensa y Justicia
Typ: X2
Kurs: 1,53
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Spotkanie 2 kolejki. W pierwszym meczu inauguracyjnym ligę argentyńską Gimnasia przegrała na wyjeździe z Velez Sarsfield 1-3 natomiast drużyna Defensy uległa u siebie Huracanowi 2-4. Właśnie przy okazji pierwszej kolejki zespołu z La Platy w meczu z Velez pisałem o problemach finansowych Gimnasi i o tym, że zapowiada się dla nich ciężki sezon. Z zespołu odeszło kilku ważnych graczy jak między innymi najlepszy strzelec drużyny napastnik Aleman. W tym momencie zespół trn gra głównie młodymi piłkarzami bez takiego doświadczenia jeszcze na tym szczeblu rozgrywek. Gimnasia ma 2,865 mln peses długu i w tym momencie to jest dla tego zespołu główny cel aby to zadłużenie zmniejszyć. Rozgrywki schodzą póki co na dalszy plan i myślę, że w tym meczu Gimnasia w najlepszym wypadku zremisuje. W pierwszym momencie chciałem postawić gołe zwycięstwo zespołu Defensa alenoni też słabo wystartowali i obawiam się trochę, że może tutaj paść remis więc podpieram typ remisem. Goście mają na ten moment mocniejszy zespół ale w pierwszej kolejce też nie zaprezentowali się z dobrej strony a do tego w tamtym tygodniu w środę grali mecz z zespołem z niższej ligi w pucharze Argentyny z ekipą Ituzaingo i wygrali w męczarniach 3-2, gdzie jednak tego rywala powinni przejść dużo spokojniej. To pokazuje, że goście tego meczu też jeszcze nie są w najwyższej formie i jeszcze pewnie potrzebują meczu może dwóch żeby wejść na wyższe obroty. Myślę, że Gimnasia tego meczu nie wygra ale może paść nieoczekiwany dla mnie remis więc podpieram typ 🙂 więcej o problemach Gimnasii możecie poczytać jeszcze raz pod tymi linkami:
https://www.lanacion.com.ar/deporte...-contrato-hace-dos-meses-pero-no-nid04012023/
https://www.tycsports.com/liga-prof...so-y-que-quiere-ganarle-a-velez-id489827.html

53
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +778
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: piłka nożna Ekstraklasa
godzina: 19:00
spotkanie: Korona Kielce vs Cracovia
typ: Cracovia 3+
kurs: 5,60
bukmacher: Etoto

Witam!

Ostatnio typowałem Cracovię 4+, skończyło się dwiema bramkami Pasów. Dziś także typuję bramki gości, tylko na ilość co najmniej trzech. Po osiemnastu kolejkach PKO BP Ekstraklasy Korona ma 13 punktów, Cracovia natomiast na koncie ma 28 punktów, na które złożyło się osiem zwycięstw, cztery remisy oraz sześć porażek. W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej wygrała 2:0 przed własną publicznością z Górnikiem Zabrze. Podopieczni trenera Kamila Kuzery na inaugurację przegrali na wyjeździe z Legią Warszawa 2:3. Obydwie bramki dla Korony zdobył Jewgienij Szykawka i można się spodziewać, że zacznie on mecz w wyjściowym składzie.

Jeśli Cracovia chce myśleć o czymś więcej niż o miejscu w środku tabeli, musi wygrywać takie mecze jak ten poniedziałkowy w Kielcach z ostatnią w tabeli Koroną. - Musimy przeskakiwać pewien pułap - mówi trener Jacek Zieliński.

W rundzie jesiennej było 2-0 dla Cracovii. (gol samobójczy w 29 minucie oraz w 90+4)

Myślę że Cracovia ma duże szanse na ustrzelenie Korony. Czy im się to uda? Powinno. Być może zagrają przy pełnym lub prawie pełnym stadionie(akcja ferie- młodzież do 18-stego roku życia wchodzi za symboliczną złotówkę)

Piłkarze Cracovii zrobią wszystko by wygrać bo następny mecz grają z Legią na wyjeździe.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monza - Sampdoria
Typ: Sampdoria powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.00
Bukmacher:
Superbet
Analiza:


Na dziś zaproponuje rożne Sampdorii. Wahałem się jeszcze między tym typem a zwycięstwem Cracovii, bramkami Cracovii, albo overem kartek w spotkaniu Cracovii, ale jednak wybieram te rogi Sampdorii.

Goście zajmują w tabeli przedostatnia pozycję i do bezpiecznej pozycji brakuje im 9 pkt. Jeżeli chcą jeszcze myśleć o pozostaniu w Serie A to muszą się w końcu obudzić i zacząć wygrywać. Czy to nastąpi ciężko stwierdzić, ale myślę, że woli walki gościom nie zabraknie. Uważam, że przeciwnik którym jest dziś Monza, jest dziś przeciwnikiem idealnym do tego aby w końcu zdobyć jakieś punkty. Nie grożą im ani puchary, ani spadek . Ciężej się gra z ekipami walczącymi o puchary.

Wedlug mnie goście wyjdą tutaj po 3 punkty, będą kreowali sobie sytuację bramkowe . Myślę też że będzie trochę gry skrzydłami, a to wszystko powinno sprzyjać rzutom rożnym . Nie tak dawno grając z Atlanta nabili 4 rogi, to czemu dziś nie mieliby nabić 6 z dużo gorsza Monzą.
Jedyne co wydaje mi się że mogłoby ten typ popsuć to szybkie objęcie prowadzenia przez gości .
Polecam też wyższa linie over 6.5 a także niższa over 4.5 po kursie 2.65 co już wydaje się sporo bezpieczniejsze .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
maarcin14 707,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Burgos - Las Palmas
Typ: Las Palmas DNB
Kurs: 1.53
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Witam , dziś jest poniedziałek 6 lutego , mój kolejny typ pochodzi z drugiej ligi hiszpańskiej . W La Lidze 2 dziś jedno spotkanie , o godzinie 21 zagrają Burgos oraz Las Palmas . Moim typem jest zwycięstwo Las Palmas , w przypadku remisu mamy zwrot stawki . Burgos zajmuje wysokie 7 miejsce w tabeli , ale nie osiąga teraz tak dobrych wyników jak na początku sezonu . Przypomnę , że Burgos zaczął sezon od 11 meczów bez porażki . Natomiast od początku grudnia Burgos rozegrał 10 spotkań licząc wszystkie rozgrywki , wygrał z nich zaledwie 2 , 2 kończyły się remisami oraz odniósł aż 6 porażek . Dość sporo jak na drużynę zajmującą tak wysokie miejsce . Moim zdaniem Burgos będzie teraz spadał w tabeli , i zakończy sezon na niższej pozycji niż teraz zajmuje . Las Palmas natomiast jest liderem tabeli , ma 48 oczek , a jeśli dziś wygra odskoczy na 4 punkty Levante i Eibarowi . Ostatnie 3 mecze Las Palmas to 3 zwycięstwa kolejno z Ibizą , Mirandes oraz Huescą . Las Palmas przegrało zaledwie 3 mecze w tym sezonie , na wyjazdach ulegli tylko raz . Typuję Las Palmas , w przypadku remisu mam zwrot stawki . Powodzenia !

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monza - Sampdoria
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.21
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Monza w formie, nie przegrali do pięciu spotkań i to mieli bardzo trudne mecze a potrafili ograć Juventus 0:2, zremisować z Interem 2:2 czy Fiorentiną 1:1. Widać że ekipa jest na fali wznoszącej, bardzo dobrze czuje się w ataku, jest skuteczna, gra odważną piłkę do tej pory strzelili 25 bramek tylko Ci wielcy wyglądają lepiej. Wiadomo że ta ekipa ma wielkie aspirację i po tych początkowych problemach grają wreszcie tak jak od nich się oczekuje. Coraz klarowniejsza sytuacja w tabeli, mogą już naprawde odskoczyć od dolnych rejonów i skupić się na walce o lepsze miejsca a widać że każde zwycięstwo dodaje im jeszcze większe pewności siebie. Sampa jest na przeciwnym biegunie, do bezpiecznej pozycji strata już 9 punktów i to jest ogromna strata patrząc na formę ekipy która nie dość że przegrała cztery ostatnie mecze to jeszcze nie potrafiła strzelić bramki, myślę że w ekipie zdają sobie sprawę że bez bramek z przodu i postawie takie a nie inne w defensywie utrzymania nie będzie i trzeba zacząć grać odważniej w tą piłkę, zresztą muszą zacząć ryzykować w tej swojej grze.

121
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +604
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Brazylia - NBB
Godzina: 23:30
Spotkanie: Pato - Caxias do Sul
Typ: Caxias do Sul +OT
Kurs: 1.8
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Witam.

Dziś już na serio typ, nie to co z Liverpoolem w sobotę xD Kolejna kolejka NBB w Brazylii, Pato podejmie u siebie Caxias do Sul. Stawiam tutaj na triumf gości łącznie z dogrywką. Przyznam, że lubie sobie czasem wieczorkiem obstawić tą ligę i przyznam, że ich gra tam to po prostu kabaret xDD aż dziw bierze, że Brazole mają tak mocną reprezentację, no ale liga to jednak dno i metr mułu. Stawianie tam zwycięzcy chociażby to był mecz lodera z czerwoną latarnią to po prostu wyjście z motyką na słońce, ale no wychodzi na to, że nie dziś. Caxias to zespół zdecydowanie lepszy od Pato w mojej opinii, a może nie zdecydowanie, ale kadrowo jednak tak, złapali formę wygrali 3 mecze z rzędu i ciężko mi uwierzyć w to, by Pato, które ma 6 porażek z rzędu miało im tą serię przerwać, tym bardziej że jak spojrzymy na h2h to u siebie Pato w ostatnich dwóch latach dwukrotnie dało w starciu z nimi doopy, w takim przypadku myślę, że warto zagrać na triumf gości, a kurs jak najbardziej nas do tego zachęcam.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cuprum Lubin - GKS Katowice
Typ: (Dokładny wynik meczu 3:0 dla GKS Katowice)
Kurs: 4.70
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Cuprum Lubin zespoł jeszcze kilka kolejek temu naprawdę dość solidny. W tym sezonie pokonali nawet Resovie w meczu wyjazdowym. Dlaczego myślę, że to jednak Katowice wygraja pewnie to spotkanie, a to dlatego, że zawodnicy z Cuprum zagraja m.in bez swojego pierwszego rozgrywającego Grzegorza Pająka, który przeniósł się do Olsztyna ponieważ kontuzji tam doznał Tuaniga. Następnie bardzo solidny środkowy M'Baye przeniósł się do Jastrzębskiego Węgla ponieważ kontuzji tam doznał Wiśniewski. Z Katowic do Modeny przeniósł się Tomas Rousseaux, ale ostatnimi czasy był to zawodnik raczej rezerwowy. W bardzo dobrej formie jest ostatnio w Katowicach Szymański. Ostatnia wygrana w Katowicach z Zawierciem i to w trzech setach na pewno podbuduje dzisiejszych gości i także liczę mysle, ze wygraja dzisiaj pewnie z Cuprum. Pozdrawiam.

370
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2268
barti2000 753,2K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cuprum Lubin - GKS Katowice
Typ: Sebastian Adamczyk over 6,5 pkt
Kurs: 1,75
Bukmacher: superbet
Analiza:

W meczu Cuprum z Katowicami typuję over środkowego GKS-u, Sebastiana Adamczyka. Zawodnik wypożyczony ze Skry ostatnio jest w świetnej formie. 11 pkt z Zawierciem czy 8 pkt ze Ślepskiem, a oba mecze trwały zaledwie 3 sety. Na innych bukmacherach linia na Adamczyka wynosi 8,5, więc jest aż o dwa oczka wyższa. Mecz raczej nie powinien być krótki, co tylko zwiększa szansę na over Sebastiana.

75
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1857
K 59,2K

kossma

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plusliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cuprum Lubin - GKS Katowice
Typ: 1 set l. pkt. 46.5: POWYŻEJ
Kurs: 2.16

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mecz drużyn, pomiędzy którymi zawsze dochodziło do wyrównanej rywalizacji. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa przyjąć iż nie skończy się na trzech setach. Tak było w przypadku wszystkich tych konfonacji rozegranych w Lubinie od 2016 r. Na uwagę zasługuje faki iż od 2019 gospodarze ugrywali w meczach min. 91 pkt. a suma ugrana przez obie ekipy w 1 secie nie niższa od 48. Pojawiły się też sety na przewagi. Opuszczenie szeregów Cuprum przez rozgrywającego Grzegorza Pająka spowodowało, chyba trochę na wyrost paniczne zjazdy kursów, sugerując łatwe zwycięstwo Katowiczan. Ja to jednak przyjmuję ze spokojem i przewiduję przebieg spotkania nie odbiegający od dotychczasowych h2h, bo po pierwsze - obie drużyny praktycznie zapewniły sobie prolongatę do następnego sezonu Plusligi i jednocześnie nie mają chyba już szans na występ w play-offach, a po drugie - w Lubinie ma kto grać na pozycji rozgrywającego. Jest nim oczywiście Kajetan Kubicki, reprezentat kadry narodowej do lat 20 i finalista ostatnich ME (wybrany zresztą do dream teamu turnieju). Myślę nawet że to odejście Pakąka, z całym szacunkiem dla jego zasług, zapewne pozytywnie wpłynie na drogę sportową tego świetnie zapowiadającego się zawodnika bo to na nim będzie się opierała teraz gra Lubinian i tu nabierze, mam nadzieję - właściwych szlifów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monza - Sampdoria
Typ:1
Kurs:1.81
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie w Serie A pomiędzy drużynami Monza I Sampdoria. Delikatnym faworytem w tym spotkaniu wydaje się być ekipa gospodarzy która w tym sezonie jak na beniaminka spisuje się dobrze. Pewna pozycja w środku tabeli może sprzyjać budowie drużyny w dłuższej perspektywie. Monza potrafiła zdobyc punkty w pojedynkach z drużyną wlaczacymi o europejskie puchary co na pewno wpływa na nich budująco. Gracze gosci grają w tym sezonie fatalnie i walczą o utrzymanie. Jest to dla nich ostatni dzwonek na ratowanie tego sezonu. W mojej opinii gospodarze dzisiaj mogą wygrać ten mecz, nic nie muszą w przeciwieństwie do gosci dlatego uwazam że gospdoarze będą dzisiaj prezentować fajny ofensywny futbol. Moim zdaniem gospodarze wygrają dzisiejsze spotkanie po ciekawym spotkaniu w stosunku 2:1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 48,3K

sensebuk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rayo Vallecano vs Almeria
Typ: btts
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


Dość spłaszczona tabela ligi hiszpańskiej choć Almeria w tym sezonie raczej będzie do końca bronic sie przed spadkiem, a valecano bliżej do europejskich pucharów niż spadku jednakże zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie, Almeria ostatnie 5 na 4 spotkania kończyła z obustronnym golem, mysle ze tu passa podtrzyma się i w tym spotkaniu również strzelą bramkę w dodatku warto tez przypomnieć o tym ze jeszcze rok temu oba zespoły grąły w drugiej lalidze, i napewno bedzię to tez pojedynek o status lepszego beniaminka w bezpośrednim spotkaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
black-star 53,9K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Burgos FC - Las Palmas
Typ:
Powyżej 2,5 gola
Kurs: 3.05
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Las Palmas jest obecnie liderem, a Burgos znajdują się obecnie jedną lokatę poza strefą premiowaną awansem. Wygrana w tym spotkaniu nic tutaj nie pozmienia, natomiast spowoduje zrównanie się punktami z 6 obecnie w tabeli Albacete. Gospodarze u siebie ostatnio nie notują dłuższych serii wygranych i zwyciężyli zaledwie ostatnio 2:1 z Andorrą nie wygrywając przy tym 5 poprzednich spotkań. Zawodnicy Las Palmas nie przegrali w regulaminowym czasie gry żadnego z ostatnich 7 meczów na wyjeździe. Goście mają trzy wygrane z rzędu. Na stadionie takiego rywala mogą stracić bramkę, w lidze stracili do tej pory równo dwa razy mniej niż strzelili. Liczę tutaj na trzy bramki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom