>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 6.01.2021 (środa)

Status
Zamknięty.
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna, Serie A
Godzina: 15
Spotkanie : Lazio-Fiorentina
Typ : over 2.5
Kurs : 2.13
Bukmacher : fortuna
Analiza: Mecze pomiedzy obydwiema ekipami zawsze przynosily wiele emocji, bramkowych rowniez bo zależy nam na tym najbrdziej. Lazio gra w kratkę, zdecydowanie nie grają tak jak powinni. Obecnie 9 miejsce. Czy stać ich na więcej, przynajmniej powinno. Fiorentina też gra w kratkę, ale im bliżej strefy spadkowej niż walki o puchary jak w przypadku gospodarzy. Lazio u siebie strzela ale również traci. Fiorentina jak ma dzień też potrafi trafiać do siatki. Tak jak wspomniałem liczę tak jak w przeszłości na ofensywne spotkanie, bo Rzymianie mają o co walczyć , to samo Fiorentina która niespodziewanie może tutaj wygrać.

113
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +87
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milan - JUVENTUS TURYN
Typ: więcej jak 3,5 gola w meczu./TAK
Kurs: 2.76

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Lider Serie A Milan 15 meczów 11wygranych-4remisy-0przegranych.......... bramki 34-16 pkt37
Juve 14 meczów 7-6-1 .... gole 29-14 pkt27
10 pkt straty , ale mecz mniej i jest to spotkanie o wielkiej wadze dla Juve.
Milan jeszcze nie zaznał goryczy porażki.Juve powinno od początku meczu próbować zniwelować straty.Kryśka Ronaldo bojowo nastawiony i w dobrej formie.Po wpadce u siebie 0-3 z Fiorą następny mecz4-1 z Udine .
Ostatni mecz na San Siro między sobą to 4-2 dla Milanu.Juve prowadziło już 2-0
Milan w ostatnich 5 meczach tylko 1 raz nie stracił bramki,tydzień temu 2-0 z Benevento
Podobno zagra Ibra.
Gram jeszcze za drobniaki Juve strzeli w obu połowach kurs prawie 4 zależy u jakiego buka.Bukmacherzy faworyzują Juventus

176
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +5
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Atalanta Bergamo - Parma
Typ: over 2.5
Kurs: 1,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 15,:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Wloskiej pomiędzy zespolami Atalanty Bergamo i Parmy. Drużyna gospodarzy jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zdobyć komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gracze Atalanty będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramki ktore dadza im zwyciestwo i awans w ligowej tabeli. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwyciestwo gospodarzy w stosunku 2:1

40
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +19
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Tauron Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Joker Świecie - Developres Rzeszów
Typ: Rzeszów -16,5
Kurs:
1,72
Bukmacher: STS
Analiza:


Joker Świecie to obecnie druga najsłabsza drużyna w Tauron Lidze tuż przed PTPS Piła. Ich bilans na ten moment to 2 zwycięstwa i 11 porażek w tym 8 porażek z rzędu. Rzeszów to lider z 11 zwycięstwami i 1 porażką, której doznały w ostatniej kolejce przegrywając 1:3 z MKS Kalisz.
Nie ma zbytnio co porównywać obu drużyn bo tak naprawdę dzieli ich przepaść, na każdej pozycji Rzeszowianki mają lepsze zawodniczki i nawet rezerwowe mogły by spokojnie wygryźć pierwszy skład Jokera Świecie.
Myślę, że patrząc na formę obu drużyn te handi nie jest aż tak wysokie - mało tego, na innych bukmacherach znajdziemy nawet -20 handi i wyżej. Myślę, że Rzeszów przynajmniej 1 set wygra różnicą w okolicach 10 punktów a to już nam bardzo przybliży pokrycie handi.
Joker Świecie nawet przegrywając mecze 1:3 z ŁKS, Bydgoszcz i Piłą przegrywały odpowiednio 29, 20 i 8 punktami. Oczywiście tymi 8 punktami to przegrały z Piłą - najsłabsza drużyną w lidze.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel vs GKS Katowice
Typ: Jastrzębski Węgiel -13.5 punktu
Kurs: 1,85
Bukmacher: betclic

Analiza:

Cześć Wszystkim!

Po wczorajszym bardzo udanym dniu z siatkówką (5/5 w działach tematycznych) idę za ciosem i wybieram spotkanie PlusLigi zamiast hitowego starcia Milan - Juventus, które też mi chodziło po głowie :)

Jastrzębski to bezsprzecznie 2. siła PlusLigi, z bilansem 12-2 ustępują tylko ZAKSIE, z którą właśnie ponieśli jedyne dwie porażki w tym sezonie. Ostatnio udowodnili swoją siłę w starciu z mocnymi rywalami z Bełchatowa i Warszawy, w obu spotkaniach triumfując po tie-breakach. Największą wartością podopiecznych Luke'a Reynoldsa jest moim zdaniem świetnie zrównoważony skład - na każdej pozycji występują bardzo dobrzy gracze, mający ponadto solidnych zmienników. Weźmy np. rozgrywających, gdzie trener rotuje pomiędzy Lukasem Kampą, a Tervaporttim - każdy z nich spokojnie mógłbym znaleźć angaż w pierwszej szóstce większości drużyn PlusLigi, a tutaj jeden siedzi na ławce. Dalej, atakujący Al Hachdadi i Bucki, bardzo mocny duet, w przyjęciu trójka Fornal, Louati, Szymura - pierwszy debiutował już w reprezentacji Polski, a drugi 2 sezony temu był mocnym punktem ZAKSY. Na środku swoje dokładają Wiśniewski, Szalacha i Gładyr, ten ostatni bombarduje rywali swoimi zagrywkami i jest liderem klasyfikacji najlepiej serwujących.
To wszystko składa się również na doskonale poukładaną grę, gdzie nie ma wyraźnie słabszych punktów, bo w każdym elemencie, czy to zagrywce, przyjęciu, ataku, obronie lub bloku Jastrzębski wypada naprawdę imponująco. W wielu spotkaniach zdarzają im się ponadto bardzo dobre pojedyncze sety zakończone z kilkunastopunktową przewagą, na co liczę również dzisiaj.

GKS dość nieoczekiwanie (jak dla mnie) znajduje się obecnie na 6. miejscu w tabeli z bilansem 9-6. Ciężko to jednak brać za jakiś znaczący wyznacznik, bo nie grali ani razu z tymi najlepszymi - ZAKSĄ, Jastrzębskim, Treflem. Tak naprawdę trafiając na solidne zespoły dosyć wyraźnie przegrywali, mam tu na myśli starcie z Vervą, ostatni mecz ze Skrą i pierwszy mecz z Aluronem, kiedy Zawiercie było w formie. Nie przekonują mnie w swoich pojedynczych występach, a w wielu przypadkach dopisuje im szczęście, jak np. w pojedynku z Cuprum, gdzie Lubin ze stanu 24:22 oddał gościom 4 kolejne piłki... Personalnie niby solidnie, ale bardzo słabo wygląda atakujący Jarosz i zazwyczaj na lewym skrzydle również ktoś nie domaga i jest w trakcie meczu rotacja. Libero Watten też nie dorównuje Popiwczakowi umiejętnościami.

Podsumowując, Jastrzębski jest zdecydowanym faworytem i powinien zgarnąć komplet punktów, notując przy tym dużo lepszy bilans punktowy w setach.
Powodzenia ;)

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +208
Z 619,9K
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Estonia - Bośnia i Hercegowina handicap 2,5-0]
Typ: Estonia 2,5 bramki
Kurs: 2,50
Bukmacher: STS
Analiza: W tym pojedynku faworytem są piłkarze ręczni gości Bośnia i Hercegowina,ale moim zdaniem będzie to bardzo wyrównany pojedynek i jak wygrają oni to spotkanie to w minimalnych rozmiarach.Gospodarze tego pojedynku Estonia w ostatnich latach poczyniła duże postępy i teraz prezentuje się całkiem solidnie i może sprawić spore problemy swojemu rywalowi. Na pewno na swoim terenie są w stanie powalczyć i w handicapie plus 2,5 bramki powinni odnieść zwycięstwo.W swoich szeregach mają zawodników którzy bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości i mają dobrych bramkarzy

150
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +45
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Napoli - Spezia
Typ: Spezia DNB
Kurs: 6.20
Bukmacher: fortuna
Analiza: Nie lubię takich zakładów, bo inne są moje sympatie i nie lubię stawiać przeciwko "swoim". Może Napoli nie jest od dziecka moim ulubionym klubem, ale ze względu na grających tam Polaków zawsze patrzę na Neapolitańczyków jakoś przychylniej.
Niestety poziom sportowy u podopiecznych Gattuso nie zachwyca. Każdy lubił Gennaro jako zawodnika, wydaje mi się jednak, że póki co jako trener nie powinien być jeszcze rzucany na tak głębokie wody, jak Napoli. Styl nie jest zachwycający i choć drużyna ma charakter i to widać na boisku to niestety taktycznie moim zdaniem mogło by być dużo lepiej. Nawet ostatnia wygrana z Cagliari była według mojej opinii szczęśliwa i świetnie opisał ten mecz jeden z komentatorów Eleven po drugim golu Piotrka Zielińskiego, który powiedział, że Napoli jakby nie indywidualne umiejętności Zielka to nie miało prawa zdobyć gola i pewnie jeśli nie trafienie na 2-1 to nie skończyłoby się 4-1, tylko 1-1, gdyż Cagliari wcale od rywali nie odstawało. To jednak tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia, niekoniecznie mogąca mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Dziś rywala gospodarzy nazwałbym "śmierdzącym". Nie jest to oczywiście obelga, a komplement dla przyjezdnych. Spezia w 21 meczach wyjazdowych rozegranych w 2020 roku tylko w 3 nie strzeliła gola. Nie znam dokładnych statystyk, ale myślę że niewiele ekip we Włoszech może się pochwalić takim wyczynem. Goście notują słabą serię, nie wygrali od 7 spotkań, więc jestem przekonany, że będą dziś gryźć trawę, co nie będzie pomocne dla faworytów. Napoli nie ma obecnie zawodników dobrze czujących się w ataku pozycyjnym. Szybkie skrzydła plus średni napastnik. Czy to Petagna, Politano, czy nawet grający na "desancie" Lozano nie spełniają wysokich oczekiwań. Ogólnie rzecz biorąc na obecną chwilę bardzo mi żal, że Zieliński "zakotwiczył" w tym klubie. Nie jestem jednym z tych, którzy czekają aż Piotrek się w końcu obudzi, bo według mnie od kilku lat jest jednym z najlepszych polskich zawodników. Inna sprawa, że on nie jest i nigdy nie będzie liderem, a tego od niego oczekują zarówno w Neapolu, jak i w reprezentacji. Jednak jego ostatnie mecze dają do myślenia i marzy mi się, aby trafił w niedługim czasie pod skrzydła takiego Kloppa, Guardioli, a może nawet Flicka, klubu z topu Europy, gdzie nie ciągnąłby swojej drużyny, tylko mógł skupić na grze. Jestem przekonany, że podołałby takiemu wyzwaniu.
Wracając do meczu. Dziurawa obrona Napoli w której bardzo brakuje jej lidera, jakim bez wątpienia jest Koulibaly na pewno nie gwarantuje czystego konta, więc mocno prawdopodobne jest, że Spezia zdobędzie gole. Napoli być może też coś strzeli, jednak ciężko im będzie przebić ścianę głęboko ustawionych gości. Choć kursy na to nie wskazują widzę w tym meczu niespodziankę i uważam nawet, że zdeterminowany beniaminek ma szanse nawet wywieźć z Neapolu komplet punktów.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +503
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania
Godzina: 21::00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Barcelona
Typ: Bilbao
Kurs: 5.9
Bukmacher: fortuna

bstawiajac mecze Barcelony nalezy sie spodziewac kleski po jednym, a juz gora dwoch wygranych meczach. Nie wiem z jakiego powodu to wynika, czy robia wyniki pod bukmachera, czy tez bardziej ze to jest wydmuszka, ale druzyna zbudowana jest na micie Messiego i jak mu nie idzie, Barcelona nie istnieje.

Pod calym tym 'wiecej niz klub' bleble kryja sie machlje finansowe kolejnych prezesow, pozbywanie sie dobrych zawodnikow na rozkaz Messiego, dziwaczna, skandaliczna, o ile nie kryminalna politykafinansowa czyli przeplacanie za wskazanyc zawodnikow, ktorzy zapewne powiazani sa z agentami majacymi powiazania z dyrekcja i tak dalej. Krotko mowiac policja mialaby tam sporo do roboty, no ale moze sa chronieni jako tzw. dobro narodowe.

Bo to co wyprawiaja przez lata na rynku transferowym, nie wierze ze mozna byc tak nieudolnym. to wiecej niz nieudolnosc. W tym sezonie trenerem zostal Ronald Koeman, przez kibicow Valencii majacy nadana ksywke'tuman'. Rzeczywiscie obok pucharu krola nie ma on zadnych sukcesow i wszedzie byl wyklinany. Trenerem zostal za zaslugi dla klubu i po znajomosci, efektem bedzie walka o top 4, przy czym maksymalna mzliwa pozycja do zajecia to 3. Na wiecej nie ma skladu, polityki, trenera, mniej wiecej ich mecze to 25% idzie i leja leszczy, 25% nie idzie ale Messi lapie skrzydla i wygrywaja a 50% to kleski. I o ile przepchneli sie przez Lige Mistrzow bo tam byli nowicjusze oprocz Juve to w Hiszpanii, a juz w gole u siebie, kazdy ma szanse na 3 punkty z Barcelona

W kraju baskow im na ogol idzie slabo, Sciedad byl klubem, z ktorym nie wygrali prawie 10 lat, Bilba miejmy nadzieje swoj honor ma.

Oczywiscie mozliwe jest, ze Bilbao sieknie 3 poprzeczki a Barcelona wygra po karnym, ktorym Messi potknie sie o wlasne nogi, ale to wyntek od regul, ale mecze Barcelony nalezy obstawiac na wyjezdzie jak leci przegrane, a jesli Barcelona wygra swoj mecz to nalezy podwoic stawke na przegrana.

bilbao - Barcelona 2-0

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania
Godzina: 21
Spotkanie: Athletic Bilbao - Barcelona
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1,68
Bukmacher: fortuna

Dzisiaj ciekawy mecz w lidze hiszpańskiej, zawodnicy z Bilbao podejmą u siebie Barcelonę która nie gra rewelacyjnie ale musi ruszyć i zacząć zbierać pkt i zacząć wspinać się do góry. Uważam że z taką drużyna jak Bilbao przełamać się będzie czymś super, Atletico to mocno underowa drużyna będzie grała w obronie a Katalończycy będą prowadzić spotkanie. Liczę że wkoncu wpadnie bramka dla Dumy Katalonii wygrają skromnie ale zwycięsko. Dużym prawdopodobieństwem jest dla mnie też w tym spotkaniu rzut karny dla Barcelony. Kurs na zwyciestwo 1.68 wchodzę w to spotkanie, liczę że Barca dzisiaj pokażę wszystkim że są silni.

100 - powtórzony typ
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Barcelona
Typ: X2^[2-5]
Kurs: 1.56
Bukmacher: superbet

Zakład złożony, ale w moim odczuciu bardzo realny. Nie chcę grać czysto wygranej Barcy, ponieważ na stadionie Bilbao im wyjątkowo nie idzie, ostatnie 5 meczy to aż 3 porażki, 1 remis i tylko jedna wygrana. W ostatnich pięciu latach goli tam też strzelali jak na lekarstwo, nie przekraczając nigdy bariery 2 goli. Nie zmienia to jednak faktu, że Barcelona wróciła na właściwe tory i zaczyna wyraźnie odrabiac słaby początek sezonu, z meczu na mecz pną się do góry, po dzisiejszym meczu mogą zająć już 3 lokatę. Bilbao u siebie gra dość dobrze, jednak potrafią się zdarzyć wpadki jak z Sociedad ostatnio lub Celtą. Stać ich dziś jednak na remis, więc podpieram przyjezdnych. Bilbao średnio ponad 1 gol na mecz, Barca prawie 2, spodziewam się raczej underowego spotkania, Barcelona jedzie na trudny teren, więc festiwalu dziś robić raczej nie zamierzają, cel to 3 punkty. Patrząc jednak na ofensywną trójkę Barcy wierzę w te 2 gole, a kto wie czy Bilbao nie strzeli jakiegos gola. Jednak 6 bramek się tu nie spodziewam, ponieważ w Bilbao ostatnia taka sytuacja miała miejsce w 2015, a poprzednio w 1991. Przewidywany wynik to 1:2.

56
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +26
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milan - Juventus
Typ: remis
Kurs: 3.35
Bukmacher: sts

Analiza:
Trochę się dziwię że taki typ tu nie padł jeszcze…Juventus wydaje się być lekkim faworytem, większe braki kadrowe w Milanie. Ale presja jest na Juve, oni już muszą jak chcą gonić czołówkę. Grają w kratkę, jakby cały czas poszukiwali…Milan od dawna nie przegrał i gra równo. Mimo, że obie ekipy nie lubią ze sobą remisować w lidze, stawiam na taki wynik w dzisiejszym starciu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:
Spotkanie: Athletic Bilbao - Barcelona
Typ: powyżej 24,5 fauli
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Estadio San Mamés to niełatwy teren dla Barcelony i żeby tam wygrać muszą się sporo natrudzić. Ostatnie 3 ligowe spotkania to zaledwie 1 wygrana odniesiona w 2017 roku, zdobywanie bramek też przychodzi im z największym trudem. Po tej ostatniej wygranej następnie zremisowali 0-0 i przegrali 0-1. Wydaje mi się, że i dzisiaj będzie im niezwykle trudno wywieźć 3 punkty wszak gospodarze spisują się nie najgorzej i zajmują obecnie 9 miejsce.
Co prawda sami zawodnicy Barcelony może i nie popełniają sporo fauli ale w spotkaniach z Bilbao na ich terenie akurat tych nie brakuje.
Na ostatnich kilka pojedynków tylko raz taka linia nie została pokryta w ostatnim pojedynku, wtedy byliśmy świadkami 23 fauli. Wcześniej ich nie brakowało: 25, 27, 33, 27 czy 33.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Barcelona
Typ: Athletic Bilbao strzeli gola w obu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed sezonem było wiadomo, że to powinien być gorszy sezon dla Barcelony. Ich skład znacząco się osłabił, do tego Messi młodszy już nie będzie. Aktualnie Barcelona zajmuje piąte miejsce w tabeli i sporo już traci do drużyn z Madrytu. Athletic Bilbao to jest taki ligowy średniak, ale czasem potrafią urwać punkty faworytom. Bilbao całkiem nieźle grają u siebie. Na siedem ostatnich spotkań domowych wygrali pięć z nich i dwa przegrali. Co ciekawe Barcelona przegrała dwa ostatnie mecze na boisku Athletic Bilbao i widać, że nie bardzo lubią tam grać. Moim zdaniem gospodarze znowu mogą ich zaskoczyć. Mecze pomiędzy tymi drużynami zwykle są ubogie w bramki, więc czas najwyższy na jakieś otwarte spotkanie i konkretniejszy wynik.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +130
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Barcelona
Typ: poniżej 3.5 gola
Kurs: 1,57
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Wcześniej było tutaj stawiane na drużynę Atletic lub na overa, ja daję undera patrząc na to, w jakiej dyspozycji są obie drużyny.
Barca jest jak jest w tym sezonie, potrafili przegrać z Cadiz lub zremisować z Eibaremz ale też wygrać z Realem Sociedad.
Bilbao jak na razie średnio jak na ich możliwości, dziewiąte miejsce.
Każdy wie jak La Liga potrafili być underowa, to te drużyny w ostatnich pięciu meczach idealnie wchodza w ten trend. tylko w jednym meczu były dwie bramki, w pozostałych tylko jedna, to linia z maksymalną liczbą trzech goli powinna spokojnie wejść.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia 1 liga
Godzina: 23:15
Spotkanie: Gremio Porto Alegre - Bahia Salvador
Typ: over 2,5
Kurs: 1,96
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Mecz będącego w czołówce Gremio (5 miejsce) z jednym z outsiderów czyli Esporte Club Bahia. Goście z fatalną passą 5 porażek z rzędu, gospodarze po drugiej strony barykady niepokonani od 12 spotkań! Zagranie zwycięstwa gospodarzy byłoby zbyt trywialne i trochę zbyt pięknie mi to wygląda... dlatego proponuję typ na przekroczenie linii 2,5 goli. Piłkarze Gremio strzelają sporo bramek (35 w 26 meczach) ale też tracą (22 gole), a w meczach Bahii pada ich także sporo, co wynika ze słabości ekipy z Salvadoru (bilans 33-48). Nie oszukujmy sie, typ na o/u to zawsze jest loteria, więc nie będę się zbyt wiele rozpisywał na ten temat. Typ "na czuja", mam nadzieję, że się powiedzie.

96
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom