>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 5 września (Niedziela)

Status
Zamknięty.
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Clijsters K. - Ivanovic A.
Typ: 1:2
Kurs: 4,80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam, dzisiaj za oceanem w turnieju US Open, dojdzie do pierwszego hitu w żeńskim turnieju. Konkretnie chodzi o spotkanie Serbki Ivanovic z Belgijką Kim Clijsters. Patrząc na poprzednie spotkania trudno wskazać wyraźną faworytke, obie zawodniczki do tej pory nie miały wymagających przeciwniczek. Mimo wszystko, uważam ze Serbka jest w stanie ograć Belgijke, głównie sugeruje się tutaj zwyżkową formą Any Ivanović. Spotkały się już w tym roku w półfinale w Cinnciati tam Ana musiała skreczować. Wydaje mi się że ten mecz będzie bardzo wyrównany 3 sety, bez tie-breaka tez się pewnie nie obejdzie. Szans Ivanovic upatruje w tym, iż gładko pokonywała swe rywalki i wydaje się być mniej zmęczona niż Clijsters. Kim przez ostatnie 20 dni rozegrała blisko 12 spotkań, przy czym Ivanovic dwa razy mniej. Myśle, że czas wkońcu na jakaś porażke Belgijki.

⛔100
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Spotkanie: MKS Kutno - Pilica Przedbórz
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Już obstawiałem w Typach Dnia Kutnowian, drużynę, którą nieźle znam i podoba mi się ich gra. Najpierw przejechałem się, aby obejrzeć ich mecz w Pucharze Polski z Kszo i we wcześniejszej analizie napisałem, że to drużyna bardzo dobra na tą ligę. Zgrana i waleczna obrona, szybkie skrzydła, spokojny środek pola i skuteczni napastnicy(Jankowski, który chyba aktualnie przewodzi w tabeli najlepszych strzelców), wydaje się to dziwne, ale to prawda. Póki zawodnicy mają kondycję muszą walczyć o ważne 3 punkty w każdych meczach. Podbudowani po ostatnim zwycięskim meczu ze spadkowiczem II ligowym Concordią Piotrków Trybunalski będą starali się dziś wygrać z Pilicą i przybliżą się tym zwycięstwem do awansu do II ligi, a warunki mają dobre, regularna frekwencja na stadionie 800 osób na nie duże miasto, oraz fajny kameralny stadion. Polecam ten typ, bardzo fajny do dubelka. ⛔100
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Spotkanie: Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz H(0 - 6)
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Pierwsze, ale jakże ważne spotkanie o utrzymanie w Ekstralidze. W obu klubach nie dzieje się za dobrze, albo kontuzje, albo problemy finansowe. Dlatego faworyta w dwumeczu nie widać, więc drużyny będą ostro walczyły. A co robi handicap własnego toru każdy kto zna się na żużlu dobrze wie. We Włókniarzu niezawodny Holta, do tego dość wyrównana reszta składu. W Bydgoszczy przede wszystkim brak filaru - Emila Sajfutdinova, do tego forma niektórych zawodników nie napawa optymizmem. A tu trzeba jeszcze walczyć na wyjeździe. Pierwszy mecz minimalnie wygrany przez Włókniarz, a jechał wtedy Sajfutdinov. Dziś jego brak powinien spowodować, że wygrana Włókniarzy będzie bardziej okazała. Myślę, że Częstochowa chcąc poważnie myśleć o utrzymaniu, taki handicap musi pokryć i myślę, że tak się dziś stanie.
przełozony
 
alek1995 15

alek1995

Użytkownik
spotkanie : turcja - francja
typ : 2 ,bez remisu (z dogrywką)
kurs : 5.50 -&gt; 5.00
bukmacher : sportingbet
analiza :
dziś o 20.00 rozpocznie sie czwarte spotkanie o awans do ćwiercinału mś w koszykówce mezczyzn . naprzeciw siebie staną gospodarz turnieju turcja i francja . turcja jest bardzo mocna na tym turnieju wygrała wszystkie 5 meczów grupowych kolejno z :rosja 65:56 , grecja 76:65 , chinami 87:40 ,portoryko 79:77, WKS 86:47 .francja na rozpoczecie turnieju sprawiła niespodzianke pokonując głownych faworytów turnieju hiszpanów (przypomnijmy ze hiszpania juz jest w ćwiercinale ) ,potem przyszla pewna wygrana z libanem 86:59 i wygrana z kanada 68:63.potem francuzi bedący juz pewnymi wyjscia z grupy , przegrali dwa ostatnie mecze z litwa i z nowa zelandią . wszyscy piszą ze doping kibiców i gra u siebie pomogą turkom , ja jestem odmiennego zdania , mysle ze turcy nie wytrzymają presji jaka pokladaja w nich kibice i poprostu przegraja ten mecz nieznacznie lub też po dogrywce . francja w tym spotkaniu nie jest stawiana w roli faworyta wiec bedzie pod o wiele mniejsza presją . francja nie ma nic do stracenia i myśle ze odniesie tu zwyciestwo . kurs kusi , typ polecam dla odwazych !!!
⛔100
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: Eisbären Berlin - HV 71
Typ: Over 6.5
Kurs: 2,55
Bukmacher: Sportingbet
Finał European Trophy bez niespodzianki i w finale spotkają się dwie najlepsze ekipy po fazie grupowej. Przypomnę, że w Dywizji Capital wygrała drużyna Eisbaren, zaś w Dywizji Centralnej HV 71. Wczoraj zostały rozegrane mecze półfinałowe w których zespół z Niemczech rywalizował z SC Bern, zaś zespół ze Szwecji z rodakami z Farjestads. Uważałem, że więcej emocji będzie w meczu Niemców ze Szwajcarami, ale jednak ci pierwsi wygrali dość zdecydowanie. Bardzo dobre zawody zaliczyli Stefan Ustorf (dwie bramki + asysta) oraz André Ranke (dwie bramki). Ostatecznie Berlińczycy wygrali 5:1 i bez problemu awansowali do wielkiego finału. Nieco inaczej toczył się mecz HV 71, które rozpoczęło od straconej bramki w przewadze już na początku meczu. Jednak już po pierwszej tercji prowadzili, gdyż bramki strzelali niezawodni w tym turnieju André Petersson oraz Kris Beech. Druga tercja to kolejne dwie bramki HV 71 i już pewne prowadzenie 4:1. Trzecia tercja również kończy się zwycięstwem dzisiejszych finalistów 2:1. Do tego na niecałe półtorej minuty przed końcem hattricka kompletuje André Petersson. Obie drużyny są znakomicie dysponowane w ofensywie nie tylko w fazie pucharowej, ale również wcześniej w grupach. Łącznie obie drużyny w 20 spotkaniach jakie rozegrały strzeliły 93 bramki. Naprawdę trudno sobie dzisiaj wyobrazić by finał w Salzburgu zakończył się niskim wynikiem bramkowym. Over 5.5 bramki powinien paść bez najmniejszego kłopotu.
✅125
 
A 0

alexio

Użytkownik
spotkanie :Flamengo - Santos
typ : 2
kurs : 2.80
bukmacher :Bwin
analiza :
Dziś o godzinie 21 rozpocznie sie mecz 20 kolejki 1 ligi brazylijskiej pomiędzy 15 a 4 miejscem, a dokładniej Flamengo z Santosem. Ci drudzy ostatnie świetnie się spisują. A do tego mają swietny skład, w tym wschodzącą gwiazde piłki nożnej, 18 letniego Neymara.Bukmacherzy są za Flamengo, w sumie ostatnie mecze wskazują na zwycięstwa własnie gospodarzy. Ale w tym sezonie Flamengo gra słabą piłke, i osiąga złe wyniki. Co świadczy o niskiej pozycji w tabeli. Jeśli patrzy na ostatnie 6 meczy, Santos zajmuje 1 miejsce a Flamengo 17.
Ostatnie 3 mecze Santosu:
Santos vs. Florianopolis 2:1
Santos vs. Goias 2:0
Gremio vs. Santos 1:2

Ostatnie 3 mecze Fla:
Cruzeiro vs. Flamengo 1:0
Guarani vs. Flamengo 2:1
Flamengo vs. Mineiro 0:0

Mam nadzieję na zwycięstwo gości,
Pozdrawiam Alex
⛔100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Flamengo (-0.5) - Santos
Typ : 2
Kurs : 1.60
Buk : Bet365
Analiza : Witam . Dziś troszkę od patrzyłem od Alexio , ponieważ za nic w świecie nie mogłem znaleźć fajnego typu w miarę pewnego , tyle że u mnie remis i zwycięstwo gości wygrywa . Mecz z Brazylijskiej ligi po między 4 a 15 miejscem . W Santos&#39;ie gra wielu wspaniałych piłkarzy takich jak : Neymar który w 13 występach zdobył 6 goli . Marcel 13 meczy i 5 bramek . Ze Eduardo świetny pomocnik ,, joker &#39;&#39; który wchodzi z ławki i strzela . W Santosie tylko obrona mnie martwi ponieważ w 17 meczach stracili 18 goli a to najwięcej z czołówki . 5 ostatnich meczy po między tymi drużynami to : 4-0-1 dla Flamengo . Ale piorąc po lupę wszystkie okoliczności to jak dla mnie dobry kurs na tak zwaną ,, Dwójkę z Podpórką &#39;&#39;. PozdrAwiam .

zwrot


✅ 60
 
K 1

kubusek19

Użytkownik
piłka nożna,BRAZYLIA: Campeonato Brasileiro, godz. 23.30
Spotkanie: Internacional - Prudente(0-1,5)
Typ:1
Kurs:2,15
Bukmacher: betsson
Analiza:


Dzis o 23.30 mozna powiedziec ze spotkanie zamykajace weekend spotkaja sie zespoły zajmujace odpowiednio szósta jak i siedemnasta pozycje. Zdecydowałem sie na to spotkanie dlatego iz zespół Inretnacionale ma bardza dobra kadre z sezonu na sezon graja coraz lepiej .Chodz teraz maja w ostatnich pieciu meczach tylko dwa zwyciestwa to jestem przekonany ze dzis wygraja bardzo wysoko poniewaz dzisiejsza wygrana dała by im tylko siedmio punktowa strate do lidera .Internaciolale w tych ostatnich meczach grało tak słabo poniewaz odpuszczało mecze gdyz grało w finale Copa Libertadores który jest odpowiednikiem europejsskiej ligi mistrzów i oczywiscie tryjumfowali.teraz nastawili sie na tytuł mistrzowski.Do konca ligi zostało jeszcxze az dziewietnascie kolejek i wszystko mozliwe .Aby jednak byc pewniejszym tego mistrzostwa niemoga pozwolic sobie na strate ounktówz tak słabym przxeciwnikeim który zapewne bedzie walczył o utrzymanie .Co do zespołu gosci to Grêmio Prudente w ostatnich pieciu spotkaniach zdobyło tylko 4 punkty .Wygrali miedzy innymi a ostatnim w tabeli Goias dla którego z taka gra niema juz ratunku od spatku.Polecam gdyz w tym meczu niewidze sznas dla gosci .
✅115
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom