>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5 sierpnia 2010r. (czwartek)

Status
Zamknięty.
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Jankovic J. (SRB) - Kleybanova A. (RUS)
Typ: 2:0
Kurs: 2,90
Buk: bet-at-home
Analiza:

Spotkanie Serbki z Rosjanką to kolejny mecz w turnieju WTA w San Diego. Wybrałem to spotkanie, ponieważ Serbka wraca po przewie spowodowanej kontuzją, od początku napewno będzie chciała się zaprezentowac jak najlepiej, jest to zawodniczka bardzo ambitna i waleczna. Jej dzisiejsza rywalka w przeciętnej dyspozycji żaden z ostatnich turnieji nie wyszedł jej najlepiej. Jankovi to 2 rakieta świata, a Kleybanova 28. W tym roku obie zawodniczki zmierzyły się ze sobą 2 razy, i 2 zwycięstwa odniosła Jankovic.

⛔ 100
 
R 0

romek2306

Użytkownik
Spotkanie: Dinamo Mińsk - Maccabi Haifa
Typ: 1
Kurs: 2,40
Buk: bwin
Analiza:
Dziś o godzinie 18:00 zostanie rozegrany rewanżowy mecz 3 rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej. Według bukmacherów pomimo porażki 1-0 na wyjeździe jest drużyna z Mińska. Pierwszy mecz pokazał że obydwie drużyny prezentują zbliżony do siebie poziom co uwidoczniło się we skromnym wyniku. Zauważyć można że dużą rolę odegrał tutaj atut własnego boiska, gdyż pierwszy mecz wygrało Maccabi a mecz rozgrywany był w Izraelu. Dzisiejszy mecz uważam że również będzie się toczył pod dyktando gospodarzy, którzy niesieni dopingiem swoich zagorzałych kibiców, odgrywających ważną rolę 12 zawodnika będą wstanie odrobić jednobramkową stratę z pierwszego meczu, a nawet pokuszą się o awans bez potrzeby rozgrywania dogrywki. Drużyna z Mińska pokazała bowiem że jest groźna na własnym boisku gromiąc drużynę JK Sillamäe Kalev w meczu 2 rundy.

✅ 140
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Puerto Rico - LA Galaxy
Typ: LA Galaxy
Kurs: 2.65
Buk: BAH
Analiza: LA Galaxy 1:4 Puerto Rico, chyba nikt z kibicow Los Angeles nie spodziewal sie, ze ich druzyna przegra u siebie ze slabym Puerto Rico az 1:4. LA ostatnio mialo bardzo ciezkie dni, glownie chodzi o wyniki. Druzyna z LA jest zagubiona jednak w meczu rewanzowym stana na glowach , zeby strzelic przynajmniej 3 bramki i dojsc do dogrywki. Mysle, ze granie na zwyciestwo LA w tym meczu jest jak najbardziej usprawiedliwione.
Kursy na LA leca, ,mysle ze spokojnie wygraja dzisiejsze spotkanie

✅ 165
 
J 37

jrpl

Użytkownik
Spotkanie: M. Fish - M. Cilic
Typ: M. Fish
Kurs: 1.94
Buk: Pinnaclesports
Analiza:
Mardy Fish jest w wyśmienitej formie w ostatnich tygodniach. Wygrał Newport na trawie oraz Atlante na twardej nawierzchni. W tym drugim turnieju pokonał kolejno Denta, Roddicka i Isnera tracąc w całym turnieju ledwie jeden set. Gdyby nie kiepska postawa to Wimbledonie to cały okres od sezonu trawiastego miałby bardzo udany. Przed szlemem zaliczył finał w Londynie gdzie pokonał go Sam Querry.
Marin Cilic ostatnio nie jest w tak dobrej formie, trzy porażki w ostatnich pięciu meczach, zwłaszcza kiepski okres gry na trawie. We wcześniejszej rundzie wygrał z Istominem, ciężko jednak po tym meczu coś wywnioskować. Bronił tam aż 5 break pointów i wygrał tylko 59% piłek przy drugim serwisie. Pierwszy serwis, jak zwykle silna broń i 70% wygranych. Patrząc na jego grę w ostatnich tygodniach można stawiać wiele znaków zapytania dlatego myślę, że warto zaryzykować na Fisha.
Hard to ulubiona nawierzchnia obu zawodników. Bilans spotkań 2-0 dla Chorwata ale jedno ze spotkań było na clayu, na którym Fish gra bardzo kiepsko. Drugie spotkanie to finał sprzed 2 lat wygrany przez Cilica po zaciętej walce. Wówczas tez Marin miał dużo lepszą formę niż obecnie. Mardy jest w gazie, w rytmie meczowym z dużą pewnością siebie po 11 wygranych z kolei meczach. Nawet nieco słabszy występ z Troickim (6 bp i 4 obronione) nie odstrasza mnie i uważam, że ma on duże szanse na wygraną z Cilicem.

⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Aris Saloniki - Jagiellonia Białystok

Typ: 1
Kurs: 1,40

ladbrokes

W czwartek Jagiellonia Białystok rozegra rewanżowe spotkanie eliminacji do Ligi Europejskiej. W pierwszym spotkaniu w stolicy Podlasia gracze Jagi ulegli Arisowi 1-2. Choć pokazali się z dobrej strony niestety szybko strzelone bramki przez rywala ustawiły spotkanie. Trener probierz liczy na kontry w tym spotkaniu. Aris zaatakuje od pierwszej minuty. Ja nie sadzę by żółto-czerwoni ugrali coś w tym spotkaniu. Jaga na wyjazdach spisuje się znacznie gorzej niż w meczach przed swoja publicznością. W tamtym sezonie ligowym wygrali ledwie dwa wyjazdowe pojedynki. Trener gospodarzy Hector Raul Cuper jest na tyle doświadczonym trenerem że przed swoją fanatyczną publicznością gracze z Salonik znajdą drogę do bramki bronionej przez Sandomierskiego. O dziwo Jaga na swoim obiekcie oddała tylko dwa celne strzały. Więc pokazuje to jakie są szyki obronne rywala. Aris ma wystąpić w podstawowym składzie a w drużynie z Białegostoku ma zabraknąc najlepszego strzelca Arki ubiegłego sezonu Trytki. Probierz w czwartek nie będzie mógł skorzystać także z Thiago Cionka i Krzysztofa Husa, którzy w niedzielnym meczu z Lechem Poznań doznali kontuzji. Nie będzie także Hermesa. Białostoczanie zagrają na wypełnionym po brzegi obiekcie Arisu Saloniki. Oprócz piłkarzy, będą mieli również przeciwko sobie żywiołowo reagującą grecką publiczność. Aris na własnym obiekcie jest bardzo mocny. Właśnie na obiekcie Kleanthisa Vikelidisa wygrywał z Panathinaikosem Ateny czy też Olymipakosem Pireus. Zatem nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy. Dzisiejszy dzień zapowiada się kolejnym dniem klęski polskiej piłki.

⛔ 100
 
V 0

vaga

Użytkownik
Spotkanie: Slovan Bratislava v Red Star Belgrad
Typ: 1
Kurs: 2,25
Buk: bet365

Analiza:

Dzisiaj, a dokładniej o godzinie 20.30 rozpocznie się rewanżowe spotkanie III rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej pomiędzy wyżej wymienionymi zespołami. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Slovan Bratislava, co świadczy, że na własnym boisku, zespół jako gospodarz może również pokusić się o zwycięstwo. W lidze sprawuje się bardzo przyzwoicie, 4 dni temu ograł FC ViOn aż 3:0, przez co kurs może być troszkę zawyżony, bo piłkarze nie mają za dużo czasu na regenerację sił etc, ale wątpię, żeby to pewnie wygrane spotkanie zabrało im tak dużo sił. Zespół jest na fali, osobiście zdziwiłby mnie fakt, jeśli to spotkanie zakończyłoby się jego porażką lub chociażby nawet remisem. Obecnie zespół zajmuje 2 miejsce w lidze. Jelen Super liga, w której gra Red Star Belgrad tak naprawdę jeszcze nie ruszyła. Trochę dziwi mnie jedynie fakt, że Red Star towarzysko ograli nie tak dawno jeszcze Hannover 2:3. Obstawiałbym w tym meczu na skromną wygraną gospodarzy.

⛔ 100
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie:Levski Sofia - Kalmar FF
Typ:1
Kurs:1,45
Buk:bah
Analiza: Lewski już na pierwszy mecz jechał w roli faworyta i długo się z niej wywiązywał. Szybko strzelona bramka i długie prowadzenie uśpiło jednak Bułgarów za co zostali skarceni wyrównującą bramką. Chcieli wygrać minimalnym kosztem, ale nie udało się. Plan minimum czyli gol na wyjeździe wykonali. Teraz u siebie tylko dopełnią formalności i raczej nie mam wątpliwości co do tego, bo pełno opinii, że atmosfera w drużynie bardzo dobra, a letnie wzmocnienia nad wyraz trafione (Dembele, Jowow). Do tego Lewski pokazał w drugiej rundzie, że bramki strzelać potrafi (6:0 i 2:0 z Dundalk). Pokazał też bardzo dobrą grę w 1. kolejce ligi bułgarskiej wygrywając na wyjeździe w derbach z CSKA !
Zupełnie odmienne nastroje w Kalmar - przegrali dwa ostatnie mecze ligowe i mają niewielką już przewagę nad strefą spadkową. Po drugie mają problemy kadrowe. Jutro najprawdopodobniej na boisko wybiegnie trzeci w hierarchii klubowej bramkarz. Nie zagra także brazylijski napastnik Daniel, który strzelał gole dla Kalmar choćby w tej edycji LE z mołdawską Dacią.

✅ 45
 
R 0

rexion

Użytkownik
Spotkanie: IFK Göteborg - AZ Alkmaar
Typ: 2
Kurs: 2,50
Bukmacher: expekt

Analiza:
Jest to mecz rewanżowy III rundy eliminacyjnej do ligi europejskiej. W pierwszym meczy Alkmaar zwyciężył 2-0. Ifk Goteborg srednio radzi sobie nawet w nie najsilniejszej lidze szwedzkiej ( porażka z Halmstads BK). Za to Holendrzy to znana w europie marka. Uważam, że po bardzo dobrym sezonie w eredivise AZ nie zmarnuje szansy na awans do europejskich pucharów i nie będzie ryzykował tylko spróbuje zdobyć bramkę i przesądzić losy dwumeczu.

⛔ 100
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Spotkanie: Karabakh - Wisła Kraków
Typ: gospodarze strzelą bramkę - NIE
Kurs: 3.05
Buk: Expekt
Analiza:

Dziś o 18:00 kolejny mecz o wszystko polskiej drużyny (powoli staje się to tradycją narodową), dokładniej mecz pomiędzy Karabakh i Wisłą Kraków. Pierwszy mecz zaskoczył chyba wszystkich – miało być to łatwe zwycięstwo, a skończyło się jak zawsze... 0:1 dla Karabakh i dzisiaj Wisła musi się motywować i brać się porządnie do roboty. Ostatni mecz to brak wykończenia akcji przez Wisłę (która miała ich wiele) i dwie, trzy konterki ówczesnych gości która w pewnym momencie została zakończona golem – golem który zaskoczył wszystkich od komentatora polskiego przez nas po zawodników Karabakh-u, później to tylko chaotyczna obrona dzisiejszych gospodarzy. Dziś zawodnicy z Krakowa stoją przed pewnego rodzaju wyzwaniem, ich przeciwnicy są na fali stawiają dzisiaj na obronę w II kolejności atak. Stawiam dziś na Wisłę!

⛔ 100
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Aris Saloniki - Jagiellonia Białystok

Typ: Liczba bramek w pierwszej połowie (Poniżej/powyżej: 1.5) 2
Kurs: 2,8
Tobet

Witam. Na dziś zdecydowałem się zagrać na ilość bramek w meczu greckiego Arisu z naszą Jagą. W pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 2:1 dla Arisu i wszystkie bramki padły już w pierwszej połowie. Myślę, że dziś będzie podobnie i padnie przynajmniej dwie bramki. Z punktu widzenia Jagi muszą szybko strzelić bramkę (a później i drugą) jeżeli marzą o przedłużeniu nadziei na awans do kolejnej fazy LE (co jest wg. mnie niemożliwe patrząc na poziom polskiej piłki klubowej - ale i niestety reprezentacyjnej). Zatem Jaga może postawić wszystko na jedną szalę i atakować od początku bo przecież nie ma czego bronić! Aris natomiast też myślę będzie szybko chciał strzelić bramkę, żeby zapewnić sobie spokojny mecz i awans do kolejnej rundy. Tym bardziej że Aris będzie grał u siebie a dobrze wiemy jaka atmosfera panuje na greckich czy tureckich stadionach... Wydaje mi się że taki kurs jest godny uwagi i wielce prawdopodobny. Pozdrawiam

✅ 180
 
G 0

galganov567

Użytkownik
Spotkanie: Brondby - Buducnost Podgorica
Typ: Brondby zachowa czyste konto? TAK
Kurs: 1,57
Buk: bet365

Bądźmy szczerzy... Liga duńska i czarnogórska to dwie inne bajki. Brondby w tamtym roku walczyła o mistrzostwo kraju, w tym idzie im trochę gorzej, ale dalej mają szansę, bo to dopiero początek sezonu. Podgorica może i u siebie w lidze &#39;ciśnie&#39;, ale to nie przekłada się na międzynarodowe potyczki - tak samo jak ja ogram kilka drużyn z mojej okręgówki to nie znaczy, że mogę startować do Realu Madryt czy sparingować się z Chelsea.
Wynik 1-2 w Podgoricy nie był dla mnie zaskoczeniem. Brondby musiało strzelić gola, aby mieć komfortową sytuację, a Podgorica nie mogła przegrać u siebie więcej niż 1 golem, aby mieć po co jechać do Danii.
Jak będzie teraz? Myślę, że brak goli w pierwszej połowie, a w drugiej dopiero Brondby strzelą gola i utrzymają bezpieczny wynik 1-0,a w dwumeczu 3-1.

✅ 57
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Spotkanie: Austria Wiedeń - Ruch Chorzów
Typ: Austria Wiedeń (-1)
Kurs: 1,70
Buk: Tobet
Analiza:

Dziś liczę na kolejną porażkę polskiej drużyny. Ruch dostał u siebie baty 1:3. Choć to w pierwszych minutach Chorzowianie strzelili bramkę, lecz cieszyli się prowadzeniem tylko 5 minut bo już w 7 minucie było 1:1.
Nie ma co się oszukiwać, że Austria Wiedeń jest o dwie i pół klasy lepsza niż Polski Chorzów. Liczę na to, że Austria przed własną publicznością wygra co najmniej 2 bramkami by udowodnić swoją klasę. Do tego Ruch w transferach stracił ważnych zawodników. Taki super ultra mega strzelec ???? ???? ???? Sobiech przeszedł do Polonii Warszawa.

⛔ 100

Redwitz // Powtórzony Typ.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: VfB Stuttgart - Molde FK
Typ: 1 (EH 0:1)
Kurs: 1,67
Buk: Bwin
Analiza: Spośród rewanżowych meczów III rundy eliminacji Ligi Europejskiej, najlepszym typem wydaje mi się handicap na Stuttgart, w meczu z Norweskim Molde. Pierwszy mecz w Norwegii zakończył się wygraną Stuttgartu 3:2. Stawia ich to w komfortowej sytuacji, niedość że wygrali, to strzelili trzy gole na wyjeździe. Nie wiem jak morale w drużynie Molde, ale jeśli już zrezygnowali z marzeń o awansie, i zagrają bez ogromnego zaangażowania, to Stuttgart na spokojnie puknie ich kilkoma golami. Jeśli jednak będą walczyć o zmianę niekorzystnego wyniku, będą zmuszeni zaatakować, co narazi ich na kontry. Personalnie &quot;Die Schwaben&quot; biją swoich rywali na głowę, mając w składzie choćby Pavela Pogrebnyaka, Zdravko Kuzmanovicia, czy Cacau. Do tego dochodzi atut własnego boiska. Liczę na spokojne, wysokie zwycięstwo Stuttgartu. Mecz rozpocznie się o 20:30.
Pozdrawiam.

⛔ 100
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

spotkanie: Austria Wiedeń - Ruch Chorzów
typ: under 2.5
kurs: 2.15
buk: bwin
analiza:

Dzisiaj czwartek upłynie pod znakiem spotkań eliminacyjnych do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Niestety jest to ostatni czwartek kiedy zobaczymy trzy polskie zespoły w tych rozgrywkach. Ruch, Jaga mają iluzoryczne szanse na awans. Podobnie jak Wisła jeśli zagra tak jak w pierwszym spotkaniu. Więc jedyne co nam pozostaje by choć trochę mieć dobre humory wieczorem to jak najlepiej wytypować te spotkania. Sam postanowiłem zagrać under 2.5 w spotkaniu Austrii Wiedeń z chorzowskim Ruchem. W pierwszym spotkaniu goście spokojnie pokonali Niebieskich 1:3 choć wydawało się, że gospodarze mogą pokusić się o niespodziankę. Niestety nie potrafili poradzić sobie w sytuacji gdy prowadzili. Tym samym wynik dwumeczu został już ustalony. Mało prawdopodobne jest żeby Ruch strzelił dziś 3 gole tracąc góra 1 bramkę. Tym bardziej, że dzisiaj na boisku próżno będzie szukać Artura Sobiecha, który jest już zawodnikiem Polonii Warszawa. Ten transfer dobitnie pokazuje nam, że działacze Ruchu pogodzili się z odpadnięciem i nie widzą żadnych szans na awans. Jeśli byłoby inaczej to raczej na taki ruch by się nie zdecydowali. Gospodarze dzisiejszego spotkania też nie powinni forsować tempa. Awans mają praktycznie zapewniony dlatego nie ma co liczyć na wielkie poświęcenie piłkarzy Austrii. Dlatego uważam, że typ proponowany przeze mnie jest wart uwagi.

Moja propozycja:

under 2.5 (około 2.00)
under 3.5 (okolo 1.35)

⛔ 100
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Spotkanie: Aris - Jagiellonia
Typ: over 2.5
Kurs 2
Buk: Betsson

Analiza: Witam. Uważam, że w rewanżyowym meczu pomiędzy Arisem a Jagiellonią padną więcej niż 2 bramki. W pierwszym meczu Jagiellonia prezentowała calkiem niezły futbol i uważam, że gdyby nie nokaut w pierwszych 10 minutach, Jaga mogła to spotkanie wygrać. W dzisiejszym meczu, Jaga nie ma czego bronić gdyż potrzeba im strzelić 2 bramki, żeby móc myśleć realnie o awansie. To moim zdaniem zadecyduje o tym, że mecz będzie otwarty, bo nawet jeśli Jaga straci bramkę to nie zmienia jej sytuacji i nadal będzie musiała strzelić dwie. Ponadto Aris u siebie na pewno będzie groźny, wiadomo, że trudno gra się w Grecji, więc pewnie tak czy tak gospodarze strzelą jakoś bramkę a może i dwie, a Jaga też coś dorzuci ponieważ jest to drużyna dość ofensywnie grająca, a tak jak już wspominałem w dzisiejszym dniu goście nie mają nic do stracenia i granie defensywnie byłoby po prostu głupie. Dlatego stawiem, że w meczu padnie over 2.5

✅ 100
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
spotkanie : FK Karabakh Agdam - Wisla Krakow (Poniżej/powyżej: 3.5)
typ: powyżej 3.5
kurs: 3,80
buk: Tobet
analiza:
Witam.Dzis o godz. 18.00 rozpocznie sie w Baku mecz Wisły o być albo nie być w LE i oczywiscie o posadę Kasperczaka.Obstawiam over 3.5 z myślą ze ujrzymy wiele bramek,dlaczego???Wisla w pierwszym pojedynku zawiodła na calej linii,poważne braki kondycyjne poszczególnych zawodników,brak zgrania itp. czy dziś bedzie lepiej??? mysle ze powinno,a czy to wystarczy na awans? okaże sie dziś ???? Kasperczak napewno coś obmyślił na grę Wisły,czy zaryzykuje od pierwszej minuty? mysle ze powinien,wierzę że Wisła dołączy do Lecha w 4 rundzie LE :p

✅ 280
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Spotkanie: Stuart Bingham - Joe Swail
Typ: 2
Kurs: 2,25
Buk: Sportingbet
Analiza:


Spróbuje dziś taki typ mimo, że przekonany do końca nie jestem. Swail wczoraj łatwo rozgromił Wattane, widać, że jego forma się stabilizuje, najlepszym tego dowodem i dobrym startem powinno być zwycięstwo w czwartej rundzie ze Stuartem Binghamem i awans do fazy TV Shanghai Masters. Szanse są spore, Bingham nie gra nic rewelacyjnego. Powiem krótko obaj Ci zawodnicy praktycznie niczym się nie różnia. Po stronie Swaila można jedynie wypisać dobre wyniki z poprzednich lat w pojedynczych turniejach, choćby pamiętny finał Welsh Open, a po stronie Binghama, że w swojej karierze wbił już dwa maksy, a do trzeciego zabrakło mu bodajże trzech bil. Na pewno jest tu value. Tym bardziej, że Joe ma już doświadczenie z Sheffield, bo grał wczoraj. To wbrew pozorom sporo znaczy, bo świadomość, iż zna się stoły i wiec co można, a czego nie można na nim robić jest bardzo ważna. Go Joe!

⛔ 100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Xavier Malisse - John Isner
Typ: dokładny wynik 2-1
Kurs: 6,00 (5.00)
Buk: Bet365
Analiza:
Malisse poczynił spore postępy w ostatnim czasie i miewa bardzo dobre wyniki. Przede wszystkim jest dosyć regularny i sprawia problemy najlepszym. Jest zawodnikiem, którego czasami warto złapać po dobrym kursie, takim jaki właśnie dzisiaj mamy do chapnięcia (3,05 na win). Isner to tenisista, którego (nie trzeba przedstawiać...) ce****e tylko i wyłącznie serwis, a jak dochodzi do wymian to jest drętwy przez swój wzrost - poruszanie się po korcie. Liczę na dobrą grę Xaviera przede wszystkim przy swoim podaniu, ale także skuteczność przy ewentualnych BP, bo w TB, które na 80% się pojawi w tym meczu nie będzie łatwo z Johnym, chociaż grali już ze sobą raz w tym roku na ziemi i wynik to 7-6 6-7 7-6. Będzie podobnie i tym razem.

✅ 400
 
M 0

mafiozo

Użytkownik
05.08.2010 17:00-Piłka nożna PUCHARY EUROPEJSKIE: Liga Europejska - kwalifikacje
Spotkanie:OFK Belgrad-Galatasaray
Typ:2
Kurs:1,64
Buk:pinnacle Sports

Analiza:
Po wczorajszym blamażu wicemistrza Trucji zespołu Fenerbahce, dziś w bardzo trudnej sytuacji stoi inny potężny klub ze Stambułu Galatasaray.
W pierwszy meczu padł bardzo sensacyjny remis 2:2 choć na 10 minut przed końcem spotkania piłkarze z Turcji prowadzili już 2:0, by ostatecznie zremisować. OFK Belgrad to słabiutki klub z Serbii. W europie nie są ograni, graja bardzo przeciętny futbol, mniej więcej na poziomie polskich klubów (nie licząc Lecha). W drugiej rundzie bardzo męczyli się z przedostatnią drużyną obecnie trwającego sezonu ligi białoruskiej T.Zhodino remisując u siebie dość szczęśliwie 2:2 (przegrywali 0:1 i 1:2) by w rewanżu wymęczyć 1:0 i awansować dalej. W potyczce z Galatasaray nikt nie dawał im cienia szans na awans i myślę, że nawet remis 2:2 wywieziony z Turcji nic im nie da. Goście są pod ścianą. Wiadomo Galatasaray to uznana marka w Europie. W ich skaldzie nie brakuje znanych nazwisk, co roku grają w Europie i to z niezłym skutkiem i jeśli by odpadli w tej rundzie to byłaby to wielka sensacja i zarazem kompromitacja dla całego klubu. Tak jednak z pewnością nie będzie i goście bez problemu wygrają ten mecz, może nawet różnicą 2 lub 3 bramek.

✅ 64
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Spotkanie: Sporting Lizbona - Nordsjelland
Typ: 1 (-2)
Kurs: 2.80
Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Awansu Portugalczyków spodziewa się chyba każdy. Pierwszy mecz w Danii wygrany skromnie 1:0 przez dzisiejszych gospodarzy, ale statystyki pomeczowe sugerują, że było to bardziej jednostronne widowisko. Nordsjelland, zaraz na początku meczu, oddał jedyny celny strzał w światło bramki. Sporting strzelał dziewięć razy, mieli osiem rzutów rożnych przy jednym dla duńczyków; posiadanie piłki również na ich korzyść. Zdaje się, że to był najmniejszy wymiar kary. Sporting gra bardzo szeroko, futbol, z którym wiele zespołów sobie nie radzi. Zwycięstwo z pierwszego meczu nie gwarantuje im dużej swobody, po za tym u siebie będą na pewno groźniejsi i choć liga portugalska rusza dopiero za kilka tygodni to wyniki spotkań przedsezonowych pokazują potencjał zespołu, a transfery okazały się trafne. Liczę też, że wyjdą troche mocniejszym składem niż w pierwszym meczu. Sinama Pongolle, Liedson czy Valdes zaczynali na ławce i wchodzi późno w drugiej połowie. Handicap na pewno ciężki, bo przy 2:0 będzie już właściwie pozamiatane, ale różnica potencjałów jest spora, dlatego próbuję coś takiego.;)

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom