>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.12.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vojvodina Nowy Sad vs AlpenVolleys Haching
Typ: AlpenVolleys
Kurs: 1,6
Bukmacher: Forbet
Analiza: Rewanżowy mecz w Pucharze CEV. Serbski zespół podejmuje w nim austriacki ale występujący w niemieckiej Bundeslidze. AlpenVolleys pierwszy mecz na własnym parkiecie pomimo pewnego prowadzenia 2:0 wygrał dopiero po tie breaku. To sprawia że dziś również potrzebują zwycięstwa aby awansować do 1/16 finału. Drużyna z Austrii jest liderem Bundesligi. Grają bardzo ciekawą siatkówkę. Zespół opiera się na trójce skrzydłowych. Na przyjęciu grają Hugo de Leon Guimaraes, który znany nam jest z zeszłorocznych występów w Zawierciu. Jest to zawodnik z olbrzymim potencjałem na zagrywce. Drugim przyjmującym jest Paweł Halaba, który od 2 sezonów występuje poza Polską, ale jak widać służy mu to, ponieważ dostaje bardzo dobre opinie. Atakującym tej drużyny jest Australijczyk Thomas Hodges, który z bardzo dobrej strony dał się poznać w tegorocznej lidze Narodów. W weekend Halaba i spółka odnieśli spektakularne zwycięstwo w Lidze z Berlin Recycling Volleys. Pokonali zespół występujący w Lidze Mistrzów bez straty seta. W zespole z Nowego Sadu jest zdecydowanie mniejszy potencjał. Jedyną szerzej znaną postacią jest drugi rozgrywający kadry Serbii - Ivan Kostic. Moim zdaniem AlpenVolleys przypieczetuje dziś awans do kolejnej fazy i wygra w Serbii.
✅60
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Anglia / Premier League
Godzina : 20:45
Spotkanie : Fulham - Leicester
Typ : liczba bramek 2-3
Kurs : 2,00
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Spotkanie 15 kolejki angielskiej Premier League .Zespol gospodarzy Fulham zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie 8 punktami ( 2-2-10 bramki 14:35 ).Grajac u siebie zdobyl 7 punktow ( 2-1-3 bramki 9:15 ).Ostatni ich mecz domowy to wygrana 3:2 z Southampton.Zespol bedzie w tym sezonie bronil sie przed spadkiem,stracil jak do tej pory najwieksza liczbe bramek w lidze.Ich dzisiejszy rywal Leicester zajmuje w tabeli wysoka 8 pozycje z 21 punktami ( 6-3-5 bramki 20:17 ).Grajac na wyjazdach ma 10 punktow ( 3-1-3 bramki 10:11 ).Ich ostatni mecz wyjazdowy to remis 1:1 z Brighton.Druzyna w 7 meczach wyjazdowych strzelila przynajmniej 1 bramke.Natomiast
Fulham w 6 meczach domowych nie strzelila w 2 spotkaniach.Licze wiec ze i dzis mecz nie obedzie sie bez bramek.Druzyny spotykaly sie miedzy soba 7 razy i o dziwo 4 spotkania wygral Fulham 3 razy padl remis i tylko 1 raz gora byl Leicester.Ostatnie spotkanie to wlasnie wygrana Leicester 4:3 ( 29.10.2013 r ).
Serdecznie pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia.
✅100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja 1 Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Nantes - Marseille
Typ: Marsylia powyżej 5,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,11
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Marsylia w ponad 70 % meczy na wyjeździe w tym sezonie pokrywała proponowana linie. W poprzednim sezonie gdy te drużyny się spotykały Marsylia zdobywała 8 i 9 rzutów rożnych. Dzisiaj także liczę na dominacje Marsylii w rzutach rożnych .
Powodzenia
✅111
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Piłka Nożna – Rumunia 1 liga
Godzina : 19.00
Sepsi Sfantu Gheorghe (6) – FC SB (2)
Typ: FCSB wygra
Kurs : @ 1.97
Bukmacher: Unibet
Sepsi w poprzednim sezonie grało w grupie spadkowej bo tak naprawdę tam jest ich miejsce. Awansowali wówczas do ligi i jako beniaminek raczej na cos więcej liczyć nie mogli. Teraz w drugim sezonie mieli dobry początek ligowej batalii ale im dalej w sezon tym gorzej im się wiedzie. Teraz mają jedna wygraną w pięciu meczach ligowych, dwa remisy i dwie porażki. Ich dorobek punktowy przede wszystkim na własnym boisku, ale z zespołami które w tabeli zajmują 4, 7, 10, 12 i 14. Kiedy dochodziło do gry z TOP 3 mają dwie porażki.
FCSB maja od pewnego czasu godnego rywala w lidze w walce o mistrzowski tytuł jest nim zespół Cjul do którego już teraz tracą piec punktów, ale mają jeden mecz mniej rozegrany, wiec to spotkanie dla Steaua jest po prostu kluczowe, aby przed przerwą zimową. Nie musze chyba przekonywać o sile tej ekipy w tym spotkaniu jestem mim wszystko zaskoczony wysokością proponowanych kursów, tym bardziej, ze trzy dotychczasowe rozegrane mecze miedzy tymi ekipami kończyły się zawsze wygraną FCSB i Steaua nie straciła w tych spotkaniach żadnego gola strzelając osiem bramek.
Dla mnie to oczywisty zakład.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serbia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Spartak Subotica- Crvena Zvezda Belgrad
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2,07
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dziś na stadionie w Suboticy Spartak podejmie obecnego Mistrza Serbii i jednocześnie tegorocznego lidera tabeli Crvenę Zvezdę. Można powiedzieć, że spotkanie prawie jak Dawida z Goliatem i tak samo jak w tamtym pojedynku tak i w tym dzisiejszym nasz Dawid czyli Spartak przez bukmacherów jest skreślany. Jednak patrząc na ostatnie mecze zespołu z Suboticy zaryzykuje stwierdzenie, że są w stanie w tym spotkaniu trochę powalczyć. Gospodarze mimo słabego, bo tylko 12 miejsca w tabeli, są teraz w nienajgorszej dyspozycji, nie przegrali bowiem od 5 spotkań. W 7 na 10 ostatnich meczów padał przynajmniej jeden gol z ich strony. Potrafili postawić się takim drużyną jak np. Radnicki Nis (2 miejsce w tabeli) czy Cukaricki (4 miejsce). Godny pochwały jest też mecz z Partizanem, który zakończył się remisem, co prawda bezbramkowym ale z drużyną tego pokroju to całkiem niezły rezultat. Co do Crveny to Ich gol w tym starciu jest raczej formalnością. Na swoim koncie w tym sezonie mają 47 zdobytych bramek na 18 rozegranych spotkań. Ostatni ich mecz bez gola to mecz z Liverpoolem, co trzeba przyznać, nie jest żadnym wstydem, jednak w meczach ligowych mecze bez gola z ich strony praktycznie się nie zdarzają. Do ich bramki raczej nie trzeba więcej przekonywać a co do Spartaka to odpisałam już wszystko wyżej ale warto wspomnieć o tym że ich dzisiejszy rywal ma za sobą niedawny, ciężki mecz z Napoli w Lidze Mistrzów. Ja obstawiam dziś gole z obu stron a czy mój typ się powiedzie zobaczymy po meczu.
✅107
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czarnogóra, 1 Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: FK Zeta Golubovci - FK Lovćen
Typ: Zeta Golubovci
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mało u nas popularna, 10-cio zespołowa 1 liga Czarnogórska. Nie będę tu udawał, że jakoś specjalnie śledzę tą ligę, swój typ opieram wyłącznie na statystykach. 18 kolejka i mecz pomiędzy 2-gim w tabeli zespołem Zeta Golubovci (28 pkt, 7-7-3), a przedostatnim 9-tym FK Lovćen (16 pkt, 3-7-7). Można powiedzieć: dwie drużyny z zupełnie przeciwnych biegunów.
Gospodarze w lidze nie pokonani od 12 meczów, tj. dokładnie od 29.08.2018. Początek sezonu mieli nie udany (2 remisy, 3 porażki), jednak później to już tylko wygrane i remisy.
Goście mają zwycięstwa tylko z &quot;sąsiadami&quot; w tabeli, a każdy ich remis można uznać za sukces.
Ostatnie 5 meczy pomiędzy sobą (na przestrzeni 2.5 lat), to tylko wygrane Zety. Szczególnie dwa poprzednie na wyjeździe, to zdecydowane 2:0 i 3:0. Powodzenia!
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Tenis, Jablonec Nad Nisou, carpet w hali, 15tys $
14:10
Wysoczańska Katarzyna vs Natalia Proese
typ:Katarzyna Wysoczańska
kurs: 7,00
Unibet
1 runda ITF-a w Jabłońcu. W sts-ie na ten typ 5,75 - w fortunie nie dali tego meczu- choć inne z tego turnieju są. 26 listopada zawodniczki grały ze sobą i wygrała Czeszka 6-3 6-4. Dziś liczę na rewanż ze strony Polki. Polka do turnieju głównego przebiła się przez 2 rundowe kwalifikacje gdzie pokonała zwłaszcza w finałowej rundzie Czeszkę Natalię Augustiniową 2-6 6-1 6-1 imponując w 2 i 3 secie. Liczę że dziś powalczy i nie zejdzie z kortu bez walki. Mecz anonsowany jako na żywo w Unibecie. Link do wyniki dla moderatorów oraz inne dane związane z tym meczem https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1756776. Pozdrawiam
✅400
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Southampton
Typ: Tottenham nie przegra i obie strzelą
Kurs: 2.07
Bukmacher: milenium
Analiza: Tottenham podrażniony porażką z Arsenalem zagra na Wembley z Southamptonem, którzy już są bez trenera Hughesa po serii rozczarowujących wyników.
Drużyna Pochettino od porażki z Manchesterem City trzyma poziom u siebie - ogrywając Chelsea, PSV czy Inter w jednym z dwóch &quot;finałów&quot; o wyjście z grupy. Święci są niewygodnym rywalem, o czym przekonał się choćby Manchester United w ostatnim meczu - ich mecze wyjazdowe są słabsze niż te u siebie, ale połowa sukcesu typu, czyli ich gol udaje im się zdobywać bardzo często w meczach z trudnymi rywalami np. porażka z Manchesterem City (6-1), czy porażka z Evertonem (2-1).
Tottenham mimo że u siebie gra bardzo dobrze, to często też traci gola, a walki i szans na to nie powinno zabraknąć.
Można także spróbować grać Tottenham wygra i BTS po kursie ponad 2.70 na Fortunie, ale sam gram bezpieczniej.
✅107
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Rumunia, Liga Nationala
Godzina: 17:00
Spotkanie: CSM Focsani 2007 - CSU Suceava
Typ: 1
Kurs: 1,43
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela najwyższej klasy rozgrywkowej w rumuńskiej lidze piłki ręcznej:

Mecz zespołów, które sąsiadują w ligowej tabeli. Gospodarzom nie wiedzie się w spotkaniach u siebie, natomiast gościom na wyjazdach. Focsani u siebie ma bilans 1 zwycięstwa, 1 remisu i 3 porażek, natomiast ich dzisiejsi rywale na wyjazdach zanotowali 1 zwycięstwo i 4 porażki. Forma w ostatnim czasie wydaje się być po stronie zespołu Suceava, który wygrał 3 ostatnie mecze z rzędu, jednak z zespołami z samego dołu tabeli czyli Cluj, Fagaras i Bacau. Focsani jest po 4 porażkach z rzędu ale z mocnymi ekipami jak Constanta, Timisoara czy Calarasi i z jedną przeciętną drużyną Minaur Baira Mare. Mimo, tych porażek zespół dzisiejszych gospodarzy bardzo dobrze zaprezentował się w tych spotkaniach i dzisiaj myślę, że się przełamie. Goście mają swoje problemy kadrowe na to spotkanie i po tej passie zwycięstw dzisiaj myślę, że nadejdzie porażka.
Absencje w Suceava:
Burlacu, Olariu, Laković i Petrea
Są to bardzo ważne nazwiska w drużynie gości i bez tych graczy myślę, że Suceava nie ma kim się przeciwstawić gospodarzom. Więcej o sytuacji kadrowej u gości pod poniższym linkiem:
http://www.gazetasv.ro/csu-suceava-incheie-turul-la-focsani/
✅43
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Puchar Polski
Godzina 12:15
Spotkanie : Sandomierz : Odra Opole
Typ : Sandomierz over 1.5 gola
Kurs : 4.00
Bukmacher : Unibet
Sporo a właściwie wszystko na temat tego spotkania zostało już tutaj podane w analizie kolegi wyżej , ja również liczę na to że to piłkarze z Sandomierza powinni wyjść zwycięsko z tego meczu , Odra w lidze ostatnio gra piach i notuje same porażki a już mecze wyjazdowe są zmorą drużyny 0-3-6 i br 9:22 , wiem to mecz Pucharowy i powinien rządzić się swoim prawem ale piłkarze Sandomierza jak już wspomniał kolega wyżej już nie takie zespoły odprawiły w tej edycji PP , najpierw Korona i wynik 3:2 a ostatnio Podbeskidzie po dogrywce 3:2 i to pokazuje iż piłkarze z Sandomierza u siebie potrafią postraszyć i są skuteczni dlatego liczę że słabej Odrze także powinni coś do siatki wrzucić a za 2 bramki tak kosmiczny kurs to trzeba spróbować !
⛔100
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Arsenal
Typ: Manchester powyżej 1.5 kartki
Kurs: 1,65
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Hit 15. kolejki angielskiej Premier League. Dołujący od dobrych kilku lat zespół Czerwonych Diabłów podejmie Arsenal, który z kolei w tym sezonie wygląda jakby się w końcu przebudził i liczył w walce o wyższe cele. Kusi by w tym meczu zagrać coś w stronę gości, bezpieczniej X2 lub na większym ryzyku czystą 2/gola Aubameyanga, czy też Arsenal więcej rogów w meczu. Postanowiłem jednak, że zagram bet, który w mojej opinii wydaje się pewniejszy. Mianowicie - Manchester United powyżej 1.5 kartki. Linia niska biorąc pod uwagę fakt, że w takich meczach zazwyczaj dużo się dzieje i mamy sporo emocji. A jak emocje - to wiadomo, kartki. Spodziewałem się linii 2.5 kartki na oba zespoły wystawione przez buki i przy takiej ilości może już bym się wahał, ale 2 kartki to naprawdę nie jest dużo. Patrząc na style gry obu zespołów podejrzewam, że to jednak Arsenal będzie prowadził grę, a United Mourinho do jakiego zdążyliśmy się przyzwyczaić raczej skupi się na grze defensywnej plus kontratakach. Z drugiej strony mecz rozgrywany jest na Old Trafford, a więc Czerwone Diabły powinny być bardziej zdeterminowane to śmielszych ataków i walki, która może przynieść kartki. Na koniec dodam, że spotkanie poprowadzi Andre Marriner, który co prawda nie należy do sędziów kartkujących na prawo i lewo, więc może stąd ta niska linia. Jednak, jakikolwiek arbiter by tego spotkania nie prowadził uważam, że będziemy mieli dużo walki i sporo okazji do tego, aby linia została spokojnie pokryta.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
plja 31

plja

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,Turcja,Super Ligi
Godzina: 16:00
Spotkanie: Turk Telekom - Tofas
Typ: +2,5 Tofas handicap (razem z dogrywką)
Kurs: 1,88
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wczorajszy typ znowu wszedł gładko, drużyna Besiktasu zdobyła 90 punktów, więc aż o 18 punktów więcej niż wymagał tego mój typ. Dzisiaj pod lupę biorę spotkanie w 1 lidze tureckiej. Drużyna gospodarzy, która zajmuje obecnie 10 miejsce w lidze zmierzy się z zajmującą 3 lokatę drużynę z Tofasu. Mój typ na to spotkanie to hc +2,5 na drużynę gości. Drużyna gości zajmuje 3 miejsce w lidzę z 14 oczkami na koncie. W swoich ostatnich 5 meczach przegrała tylko raz (z liderem Fenerbache). Na 8 rozegranych kolejek drużyna gości wygrała 6 razy, a przegrała tylko 2 razy. Bilans na wyjeżdzie to 3 zwycięstwa i 1 porażka. Drużyna gospodarzy natomiast na 7 rozegranych meczy wygrała 4 i przegrała 3 mecze. U siebie drużyna gospodarzy radzi sobie bardzo dobrze (3 zwycięstwa i 1 porażka), ale mam nadzieję, że ta seria zwycięstw się dzisiaj skończy. Powinniśmy zobaczyć dzisiaj wyrównane spotkanie z lekką przewagą gości. Powodzenia.

⛔100
 
N 349,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United – Arsenal Londyn

Typ: Wynik meczu i łączna liczba zdobytych bramek (2,5) - Drużyna gości wygra i powyżej
Kurs: 4.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj idę jak wielu przede mną w szlagier ligi angielskiej, mam nadzieję, że nie zawiedziemy się na tym meczu i zobaczymy dobre widowisko obfitujące w bramki. Wybieram akurat taki bet, gdyż kurs jest dość ciekawy a goście tego spotkania są w gazie po ostatnim zwycięstwie w derbach północnego Londynu z Tottenhamem (4:2), natomiast gospodarze dzisiejszego meczu nie prezentują wysokiej dyspozycji - nie wygrali trzech ostatnich spotkań w PL - nie grając ostatnio ( oprócz derbów z MCity ) z nikim mocnym a i tak zanotowali 2 remisy. Arsenal natomiast wrócił na zwycięską ścieżkę i gra bardzo fajny futbol pod okiem Unaia Emerego. Co do goli, to w przypadku obu zespołów w meczach z ich udziałem można oglądać sporo bramek - ManU średnio 3,2 w meczach PL z ich udziałem oraz 11-3 over 2,5 gola, Arsenal średnio 3,6 w meczach PL z ich udziałem oraz 9-5 over 2,5 gola. W tym spotkaniu będzie sporo walki i nikt na pewno nie odstawi nogi a wynik będzie sprawą otwartą do ostatnich minut, spodziewam się szybkiej otwartej gry oraz zwycięstwa Londyńczyków minimum 1:2.
⛔100
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United – Arsenal Londyn
Typ: Manchester nie strzeli
Kurs: 4,90
Bukmacher: unibet
Analiza:

Święta tuż tuż więc i buki postanowiły nam sprawić prezent, z którego nic tylko się cieszyć. Taki kurs powinien być na zwycięstwo Kanonierów a nie na bezpieczna opcję. Tak tak...wielu uważa, że szkoda się pchać w Arsenal bo &quot;wszyscy grają&quot; i osobiście jeśli słyszę słowo &quot;masówka&quot; to zastanawiam się dwa razy i przeważnie unikam, lecz nie w tym wypadku. Nie daję żadnych a to żadnych szans na zwycięstwo czerwonych przeciętniaków. Można lać wodę i pisać, że po Fergusonie każdy kolejny trener ściągał ten klub na dno, że Mouringo kolejny raz jak choć by w Realu myśli, że jest bogiem i jest nietykalny, choć tutaj to trochę tak wygląda, ponieważ gość jest...żałosny to mało powiedziane, lecz gdyby na jego miejscu był kto inny to na pewno na Old Trafford by już nie gościł. W Manchesterze szpital, lecz mogło by być inaczej bo kurs na pewno był by lepszy na Kanonierów a w moim odczuciu by to nic nie zmieniło w grze tych przeciętniaków z OT. Od początku możemy zobaczyć Dalota prawdopodobnie też Darmiana. W środku na pewno nadal będą grały jedne z największych &quot;kłod&quot; w PL, oczywiście chodzi tutaj o Fellainiego i Maticia. Na Old Trafford przyjeżdżało słabiutkie Crystal Palace i wywoziło punkt nie tracą przy tym bramki, słabiutka obecnie Valencia podobnie, Young Boys, które było również bardzo a to bardzo bliskie. Kanonierzy są w gazie, wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku, można powiedzieć, oczywiście można też się doszukiwać minusów, ale każdy minus w ekipie z Emirates przyćmiewa ten z Manchesteru. Kurs na to, że &quot;dziady&quot; nie strzelą dziś bramki jest jednym wielkim nieporozumieniem i biorę bez jakiegokolwiek zastanowienia. Auba na pewno będzie miał nie jedną okazję do pokonania dziś Hiszpana, strzela karne, który jest nie do wykluczenia dziś, dla mnie 12 na jego dwie bramki to spore value. Kartka Fellainiego wydaje się bardzo prawdopodobna, będzie zostawiany na tym środku w tyle nie raz i również nie raz będzie przerywał to nie przepisowo.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Belgii
Godzina: 20:45
Spotkanie: Charleroi - Genk
Typ: Charleroi wygra
Kurs: 3.80
Bukmacher: fortuna
Fortuna wyjątkowo ładnie płaci za czystą jedynkę a myślę , że warto poszaleć i postawić na drużynę gospodarzy mimo , że wiadomo jaką marką jest Genk. Kursik 3.80 spadł z nieba trzeba to wykorzystać. Moim zdaniem przy tak natężonym sezonie jaki ma Genk to bardzo zacny kurs. Przejdźmy do meritum. Genk ma naprawdę sporo spotkań i natężony grafik bo jest i liga i LE no i puchar ... mimo szerokiej kadry na pewno trener gości nie wystawi podstawowego składu na ten mecz ( szansę na grę dzisiaj w Genk może mieć Kuba Piotrowski były gracz Pogoni), a Charleroi bardzo zyskuje w tym momencie na atucie jakim jest rola gospodarza. Przede wszystkim ! 6 ostatnich meczy u siebie Charleroi wygrało i to w ładnym stylu .. Genk ostatnio się męczy sporo remisów i do tego porażka u siebie z Cercle Brugge co ciekawe ostatnio Charleroi ich pojechało u siebie 3-1... Myślę , że przy takim kursie naprawdę warto tym bardziej , że już kurs spada bo buki węszą to samo co ja.. W dobrej dyspozycji jest napastnik Charleroi Peruwiańczyk Benavente , myślę , że może dzisiaj coś ukuć! Wejdzie? To super gramy dalej
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
To ostatnie chwile na wsparcie Szlachetnej Paczki.
Zbiórka tylko jeszcze dzisiaj!!!

Więcej szczegółów TU lub u sumada90 .
Nie bądź bierny i wesprzyj akcję prowadzoną przez nasze forum.
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lyon - Rennes
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: fortuna
Witam, dzisiaj proponuję obstawić mecz ligi francuskiej. Gospodarze nie raz pokazali, że na Stadion Parc potrafią grać i zawsze grają do końca. Lyon zajmuje 4 pozycję w lidze i jeżeli dzisiaj wygrają, to wskoczą na drugie miejsce. Na koncie mają 26 trafień, tylko OL Marsille zdobyło o 1 bramkę więcej no i oczywiście jakże zawodne ostatnio PSG. Goście znajdują się na 14 pozycji, wiecej bramek stracili aniżeli strzelili, bilans 19:25. Mam nadzieję, że Memphis Deppay i koledzy nie zawiodą dzisiejszego wieczoru. Powodzenia !
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chorwacja - Holandia
Typ: Nycke Groot - over 3.5 goli
Kurs: 2.55
Analiza:
Na piątego grudnia i ostatnią kolejkę fazy wstępnej przygotowałem dość ryzykowny Typ, jednak też z wielką szansą na powodzenie. Wszystko będzie zależeć od taktyki i układu meczu. Mianowicie stawiam na minimum 4 zdobyte gole przez zawodniczkę Holandii - Nycke Groot. W poprzednim meczu z Hiszpanią, gdzie walka trwała do ostatniej sekundy dosłownie Nycke trafiła 9 razy do bramki. W pierwszym meczu liderka rzuciła tylko 3, A dzisiaj zagrają z najsłabszymi na tej imprezie Chorwatkami. Ten mecz nie ma znaczenia, także Holandia może zagrać całkowicie rezerwowym składem stąd taki wysoki Kurs. Groot w ogóle może nie pojawić się na parkiecie i liczę się z tym. Jednak liczę także na to, że pojawi się w grze i na spokojnie poćwiczy zagrywki czy inne fragmenty w grze. 4 gole przeciwko takim rywalom to praktycznie nic, a za drobne można zaryzykować. Powodzenia!
⛔100
 
A 98

amazingtyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United – Arsenal Londyn
Typ: Poniżej 2,5 goli
Kurs: 2.40
Bukmacher: fortuna

Witam. Hit-owy mecz dzisiejszego wieczoru powinien owocować w bramki, lecz patrząc na gre gospodarzy zapewne skupią się na dobrej grze defensywnej i będą próbowali bezowocnie kreować akcje i choć defensywa gości nie powala, to nie sądze by tak grająca ekipa Mourinho była w stanie strzelić więcej niż 1 gola. Moim zdaniem Arsenal jest tutaj faworytem, ale gospodarze powinni dobrze się bronić i nie powinno tutaj paść wiele bramek. Spodziewam się nudnego meczu, dużo strat, frustracji szkoleniowca z Portugalii. 1;1 lub 0;1 dla gości. Pozdro
⛔100
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - Eurocup
Godzina: 20:00
Spotkanie: Landes - Tarbes
Typ: Landes(-5.5)
Kurs: 1.625
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tarbes przewodzi grupie z kompletem zwycięstw, Landes na miejscu drugim z bilansem 2-2. Tarbes niby liderem, ale dla mnie to Landes jest ekipa lepszą. Tak naprawde to Landes moglo byc tutaj z kompletem zwycięstw, ale na parkiecie dzisiejszego rywala skonczylo sie porazka by 2, a z Sint Katelijne porazka po dogrywce.
Jest jednak jak jest, Landes ma 2-2, ale dzis uwazam, ze dziewczyny doloza kolejne zwycięstwo, odrabiając dodatkowo strate z pierwszego meczu.
Taką mala zapowiedz tego co tutaj mam nadzieje zobaczyc, mozna bylo zaobserwowac w ten weekend, kiedy oba zespoly się ze sobą spotkaly, kiedy Landes wygralo wysoko by 20.
Dzis moze to zwycięstwo nie bedzie az tak okazale, ale powinno byc pewne.
Przede wszystkim Tarbes radzic sobie musi bez Konteh 10.7PPG, 5.3RPG, 5.7APG oraz Fontaine 9.3PPG, 1.3RPG, 1.3APG i choc wlasnie z Landes w weekend wrocila Gaye to ten sklad i tak daleki jest od optymalnego.
Kolejna sprawa to wspomniany juz mecz z Landes, podczas ktorego Tarbes radzic sobie musialo w zaledwie 7 zawodniczek.
Tutaj liderki byly jednak duzo bardziej eksploatowane niz po stronie Landes co tez moze nie byc bez znaczenia przy węższej rotacji.
Landes ogolnie ma calkiem ciekawy sklad, w lidze wygląda to nie najgorzej, a warto tez powiedziec, ze w domu dziewczyny sa 6-0 licząc lige i EC.
Zeby moze nie bylo az tak koloworo, są jakies problemy z Hejdova, ale akurat mnie to w wiekszy sposob nie odstrasza.
Tarbes slabsze, Tarbes away, Tarbes mocno oslabione, ja w to wchodze.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom