>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.12.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - RPA pierwsza liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cape Town City - Mariyzburg Utd
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzis bardzo egzotycznie i generalnie mialem dawac cos innego ale pomyslalem ze moze nie wszyscy przegladaja tą lige.
Nie bede sie tu rozpisywal bo tak jak mowie typ to egzotyka ????
Lecz juz tlumacze dlaczego gospodarze wygraja ten mecz.
1. Tabela, gospodarz 4 miejsce 12:10 17 pkt.
Goscie 12 miejsce 5:5 11pkt.
2. 7/8 meczy gdy gospodarzem bylo Cape Town City wlasnie to oni odnosili zwyciestwo a jak wiemy historia lubi sie powtarzac.
Powodzenia
Reputacja zawsze spoko ????
⛔ 100
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Nashville Predators - Boston Bruins
Typ: Nashville Predators
Kurs: 2.34
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kolejna kolejka NHL - ligi w której mogą zdarzyć się cuda. Z całej 4-meczowej oferty wybieram mecz Predators vs Bruins. 4 drużyna konferencji zachodniej podejmuje 10 drużynę konferencji wschodniej. Zmiany w tabeli są bardzo dynamiczne więc powiedzmy, że pozycje ligowe nie mają większego znaczenia w tej fazie rozgrywek. Predators ostatnio trochę w kratkę - po serii zwycięstw nad Avalanche, Jets, Canadiens, Blues, porażka na wyjeździe z Hurrianes, później zwycięstwo u siebie z Blackhawks, porażka z Canucks i wygrana z Ducks. Mecze na własnej tafli wyglądają dużo lepiej niż ich mecze wyjazdowe. Boston natomiast ostatnio w formie - wygrali 6 z 7 ostatnich meczy. Trochę za długa ta dobra passa. W tym sezonie pierwszy mecz tych drużyn wygrał Boston 4-3 u siebie. Czas na rewanż. Szanse oceniam 60-40 na korzyść gospodarzy.
✅ 134
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Manchester United - CSKA Moskwa
Typ: Manchester i over 2,5
Kurs 2.15
Bukmacher: fortuna
Witam. Na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy Manchesterem, a CSKA Moskwa. Manchester zajmuje 1 miejsce w grupie z 12 punktami na koncie, za nimi jest FC Basel z 9 punktami i CSKA z taką samą ilością punktów. Czerwone Diabły w tej edycji Ligi Mistrzów straciło tylko dwie bramki strzelając 10. Poprzednie spotkanie obu ekip rozgrywane w Moskwie United wygrał 1:4, oprócz tej porażki CSKA przegrało jeszcze c FC Basel na własnym stadionie. CSKA jednak na pewno będzie walczyć w jutrzejszym meczu i nic nie wiem o tym jakim składem zagra jutro United, myślę że zagra Pogba ze względu na zawieszenie w Lidze angielskiej. Pewnie zagra też Zlatan i liczę, że coś strzeli po powrocie z fatalnej kontuzji.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
godzina: 02:00
spotkanie- nop-gsw
typ: 1 przerwa/2 koniec
stawka: 5.60
bukmacher: fortuna
Szkoda,że dopiero dziś zobaczyłem ten typ chętnie bym go puścił za stówe.Cóż szczerzę przeglądając dzisiejsze typy miślałem ,że pewien użytkownik tego portalu podał już ten typ czasami widuję jago typy na gws jak to opisał często przegrywają pierwszą połowę a w drugiej gniotą rywala nie miłosiernie.Co jeszcze rzuca się w oczy to H2H ostatnie dwa spotkania u dzisiejszych gospodarzy oba zakończyły się łamańcami .Jako ,że historai się lubi powtarzać to myślę,że warto byłoby puścić osobiście grałbym w naziemnym singla ten typ za stówę ,jak będzie przekonamy się około 4:15 pozdrawiam
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Manchester United - CSKA Moskwa
Typ: Manchester -1EH
Kurs 2.15
Bukmacher:unibet
Analiza :
Witam po przerwie trochę przespałem początek miesiąca ale mam nadzieję że te kilka dni nie zawazy na jakości typów.
Czerwone Diabły chcąc spokojnie wchodzić w nowy rok w LM muszą wygrać ten mecz nie myśląc o remisie bo przed własną publicznością jednak nie wypada w teatrze marzeń... nie wiem czy zagra człowiek miotła i Bailly ale nawet bez tych 2 graczy gospodarze są w stanie spokojnie wygrać ten mecz 2-3 bramkami... Manchester pokazał swoją siłę w meczu z kanonierami i myślę że nie będzie chciał się zatrzymywać i strzela kilka bramek a jak wiadomo taktyka Jose to stracić jak najmniej i zawsze jego drużyny są dobrze poukładane w grze defemsywnej więc myślę że CSKA nie powinno za bardzo zagrozić bramce De Gea lub Romero w zależności który wyjdzie w 1 składzie... widoczny może być brak Matica ale jest komu to zastąpić. Co do CSKA to myślę że zostaje im już tylko gra w LE bo widmo 2 miejsca jest nie zależne od nich a wyniku w 2 spotkaniu. Liczę jutro na gładką wygraną Czerwonych Diabłów2-0 i 1 miejsce w grupie
Powodzenia
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03.00
Spotkanie: Utah Jazz-Washington Wizards
Typ: Powyżej 216.5 Punktów
Kurs: 7.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zacznę od tego iż całkowicie nie rozumiem dzisiejszej linii na ten mecz? bukmacherzy wiedzą coś wiecej ode mnie? Nie wiem może podpucha? A może sugerują się niezbyt overowym H2H ktore w NBA nic praktycznie nie mówi? Nie mam pojęcia..
Utah Jazz bez R.Goberta ( czyli jednego z najlepszych defensorów ligii ) tak na prawdę odżyli.. Grają bardzo szybko,dynamicznie-mocno do przodu-tak właśnie graja odkąd pauzuje Gobert. Utah bez swojego najlepszego defensora podoba mi się bardzo-dużo bardziej niż z Nim. Ale mniejsza o to-zobaczymy ile teraz rzucają punktów-z Gobertem rzadko kiedy było ponad 100,a teraz? 114 z Pelikanami,106 z Denver, 121 Z BUCKS ! czy 110 z Bulls ( to są tylko wyniki u siebie )-dziś grają właśnie u siebie. Natomiast na wyjazdach dołożyli chociazby 126 punktów ( bodajże-pisze z pamięci ) Clippersom,a więc liczby nie byle jakie..
Wizards ostatnio może i nie tak efektowni,ale jeśli chcą tutaj o coś więcej zawalczyć to muszą dziś przyyspieszyć-wolna gra to woda na młyn dla Jazzmanów. I nie przyjmuje do wiadomości argumentu,że nie zagra Wall-Wall w tym sezonie jest cieniem samego siebie i aby coś dać Czarodziejom to powinien najpierw spokojnie dojść do swojego przynajmniej przyzwoitego poziomu. Dziś bardzo dobry match up dla Beala czy chociażby Portera.
Finalizując moim zdaniem linia 199.5 z kursem 2.00 to promocja ???? Ja natomiast pobieram tutaj wyższą linie ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i grającym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
mglisty 59

mglisty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea - Atl.Madryt
Typ: Ilość bramek: over 2.5
Kurs: 2
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Atletico remis nic nie daje, Chelsea też nic. Atletico musi wygrać i liczyć na stratę punktów przez Romę aby marzyć o awansie. Chelsea w razie braku zwycięstwa w jutrzejszym meczu, najprawdopodobniej straci pierwsze miejsce w grupie na rzecz Romy. Reasumując: remis nic nie daje żadnej z drużyn, mecz powinien być otwarty od początku. Dodatkowo obie ekipy nie grają już tak świetnie z tyłu jak jeszcze w tamtym sezonie. Trzy bramki w tym meczu są bardzo prawdopodobne.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - PSG
Typ: Więcej niż 2,5 bramki, więcej niż 1,5 kartki i więcej niż 8,5 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 4,20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Niewątpliwie jest to najciekawszy mecz tej kolejki. Jeśli chodzi o wynik, to tu różnie może być, ale bardzo mi się podoba ten typ co podałem. Zacznę może od kartek. Dwie kartki to jest naprawdę niewiele. Obydwie drużyny, a zwłaszcza PSG ma wspaniałych technicznie piłkarzy, których trudno jest czysto zatrzymać i często trzeba ratować się faulem. W meczu w Paryżu było pięć żółtych kartek, z czego cztery dla Bayernu Monachium, więc mało prawdopodobne jest, żeby tutaj nie bło choć dwóch w całym meczu. Jeśli chodzi o rzuty rożne, to w Paryżu było ich aż 19, z czego 18 dla Bayernu Monachium. Bayern potrafi walczyć o rzuty rożne, ich styl gry jest bardzo skuteczny pod tym względem. Tutaj 19 rożnych może nie będzie, ale chociaż 9 powinno być bez większego problemu. No i teraz czas na gole w meczu. Tu przyznam szczerze, że mam jakieś obawy, że możemy tu zobaczyć mało bramek... Z drugiej jednak strony obie drużyny mają taki potencjał ofensywny, że powinni dać rade choć te trzy gole strzelić. W Paryżu było 3:0 dla PSG, ale Bayern też miał mnóstwo dobrych okazji. Jak dla mnie to jest bardzo ciekawy typ.
⛔ 100
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Olympiakos vs Juventus
Typ: 2
Kurs 1.40
Buk fortuna
Analiza:
Ostatni mecz fazy grupowej LM. Drużyna z Turynu dziś zawalczy o wszystko.
Liczę, że Juventus wyjdzie maksymalnie zmotywowany aby wygrać pewnie. Nie wchodzi w grę żadna inna opcja.

Powyżej tabela grupy H.
Wygrana daje im psychiczny spokój bez oglądania się na Barcelonę, która może zagrać bez napinki rezerwami. Juve ostatni wygrany meczu z Napoli dał sporo do myślenia i widać, że zaczęli grać. Powinni być na fali wzrostowej co na pewno będzie widać od pierwszych minut.
Dziś zagrają bez Cheliniego a na decyzje ostateczną czeka Pjanic i Buffon - problem z mięśniami. Natomiast zagra Higuain i Mandzukic oraz Dybala który musi spiąć się i zagrać wyjątkowo dobrze. Zapewne godzinę przed meczem będziemy mieć ostateczne informacje.
Olimpiakos w LM nie ma o co grać, będą jedynie się bronić i liczyć na jakąś kontrę. Po konferencji Lemonis powiedział, że najważniejsza jest dla nich liga aby zapewnić sobie udział w przyszłorocznej edycji LM. Sytuacja w lidze jest bardzo napięta i jedna porażka może bardzo pokrzyżować plany.
Reasumując, wola walki i głód zawodników Juventusu przyniesie im zwycięstwo.
Jest jeszcze jedna opcja której nie biorę pod uwagę:Remis ratuje Dame w przypadku jednakowego remisu Barcy - Sporting. tak jak wspominałem powyżej wątpię, że będą liczyć na cud.
✅ 40
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - National League North
Godz: 20:45
Spotkanie: Harrogate Town F.C. - Kidderminster Harriers F.C.
Typ: Harrogate Town F.C.
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na bardzo ciekawe spotkanie w angielskiej National League North w którym na Wetherby Road zmierzą się ze sobą miejscowe Harrogate Town F.C. a w gości przyjedzie zespół Kidderminster Harriers F.C..
Harrogate Town F.C. w tym sezonie 3 miejsce w tabeli ze zdobytymi 40 punktami zaś Kidderminster Harriers F.C. plasuje się na pozycji 7 zdobywając do tej pory 30 ligowych oczek.
Gospodarze na swoim terenie 5 zwycięstw, 3 remisy oraz przegrana i bilans bramek 21-8 natomiast goście na wyjazdach 3 wygrane, 2 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 10-12.
Moim typem na ten ciekawie zapowiadający się mecz jest zwycięstwo gospodarzy którzy w tym sezonie grają równo do tego skutecznie u siebie strzelając sporo bramek tracąc ich mało a goście na wyjazdach grają średnio i to u siebie są mocniejsi i moim zdaniem gospodarze tego spotkania powinni może minimalnie ale wygrać to spotkanie na swoim Wetherby Road.
⛔ 100
 
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej- KHL
Godzina: 10:30
Spotkanie: Chabarowsk - Kunlun
Typ: Chabarowsk handicap 0:1,5
Kurs: 2,93
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Oba zespoły spotkały się ze sobą 2 dni temu. Po zaciętym meczu gdzie Kunlun prowadziło już 3:0, gospodarze wzięli się do roboty i doprowadzili do remisu. Tu widać ich siłę i determinację. Niestety przegrali w dogrywce, ale jak to w dogrywkach - nawet przypadek może przesądzić o losach meczu. Jeśli popatrzymy głębiej jak wyglądał ten mecz to zrozumiemy mój dzisiejszy typ. Strzały oddane na bramkę to 54:24!!! Gospodarze nie mieli dnia na strzelenie bramki. U siebie potrafią zatrzymać naprawdę silne drużyny: Jarosław, Uda, Kazań, czy remisy z Magnitogorsk i Cska. Dzisiaj rewanż na Kunlun i liczę na solidne pokazanie swojej mocy strzeleckiej. Powodzenia ;)
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Godzinna: 14:30
Spotkanie: Barys Astana – Traktor
Typ: over 5 azjan
Kurs: 2.30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Wrócimy do hokeja w dzisiejszym dniu, a jak wracam do hokeja to prawdopodobieństwo tego że będzie mecz Astany wzrasta i nie będzie inaczej, Kazachowie na własnej tafli będą podejmować Traktor. Astana rozbita w ostatnich tygodnia to że w obronie ten zespół zawsze miał problemy to wiadomo ale ostatnio wygląda to koszmarnie – sześć porażek z rzędu i ten bilans bramek 8:30!!! szczególnie ta liczba 30 jest imponująca. Oczywiście trzeba tutaj mieć na uwadze rywali i wyjazdy bo ale tyle bramek się nie traci nawet z takim rywalami no jest po prostu wielki problem w defensywie. Szału nie ma w ataku ale to na wyjeździe często im się zdarza, wrócili dwa dni temu do siebie stracili 4 bramki ale odpowiedzieli 3 czyli atak u siebie wraca do swojego rytmu. Co dziś ich czeka - rywal już nie z tej półki chociaż patrząc na Magnitogorsk który tu wygrał właśnie dwa dni temu to ciężko powiedzieć czy oni znów nie stracą sporo bramek bo Magni jest bez formy a i tak dało radę. Wracając jeszcze do tamtego spotkania to była to typowa Astana która w minutę potrafiła stracić dwie bramki i w minutę dwie strzelić. Traktor bo to rywal na dziś takie mocy w ataku nie ma ale to gospodarze będą musieli dziś cisnąć przez 60 minut bo kolejnego blamażu chyba nie zniosą a to otwiera dla tej ekipy sporo miejsca na grę z kontry a forma jest bo punktując regularnie przegrali tylko jeden raz w ostatnich pięciu starciach. Gdzieś mnie trochę odstraszyły bezpośrednie starcia gdzie w pięciu ostatnich pojedynkach szału zdecydowanie nie było ale uważam ze to tylko był taki przerywnik bo wcześniej działo się i to działo się wiele.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 247

corner91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - Atletico Madryt
Typ: Zwycjęstwo Chelsea Londyn
Kurs: 2.15
Bukmacher: forBet
Analiza:
Spoglądając na nazwy obu drużyn faktycznie można się spodziewać niesamowitego spektaklu. Jednak obserwując to co prezentują na tą chwilę obie ekipy, można jasno napisać iż Atletico ma wycieczkę do Londynu i obawiam się tego co z piłkarzami z Madrytu mogą zrobić Londynczycy. Chelsea gra swój futbol a mianowicie wyrafinowany futbol do przodu i stwarzają sobie wiele okazji do strzelenia goli co zapięczętowali w meczu z Newcast wygrywając 3-1 natomiast Atletico w tym sezonie zmiana stylu gry co naprawdę nie przynosi im dobrej gry pomimo trego iż wyniki tego nie okazują. Tak tak można spojrzeć co ja wypisuje Atletico nie gra swojego futbolu a uzyskują korzystne wyniki i gdzie tu logika? Jednak śmiem twierdzić gdyby w ostatnim meczu Real Sociedad nie cofnoł się do obrony i wykorzystał choćby jeszcze jedną sytuację w tym meczu wynik mógł a nawet powinien być na korzyść piłkarzy z krainy Basków. Stety albo niestety zależy jak kto na to patrzy Atletico ten mecz wygrało jednak poziom gry poszczególnych zawodników jak i całej drużyny nie jest na takim poziomie aby móc cokolwiek ugrać na Stamford Bridge z zawodnikami Chelsea. Kursy na ten mecz wskazują na to iż powinien to być wyrównany mecz jednak patrząc na styl obu ekip oraz sytuację w Lidze Mistrzów, The Blues są dla mnie faworytem w tym meczu i nie zdziwie się kiedy Chelsea rozbije Atletico ja jednak gram Win po dość dobrym kursie na Chelsea.
⛔ 100
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Godzina: 13:30
Spotkanie: Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk
Typ: Over 4.5 gola
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam
Dzisiaj jedziemy z typem z KHL.
Novosibirsk - bramki: 79-95, średnia bramek na mecz: 4.4, liczba bramek z ostatnich 5 meczy: 10, 10, 3, 6, 10.
Magnitogorsk - bramki: 102-103, średnia bramek na mecz: 5, liczba bramek z ostatnich 5 meczy: 7, 5, 4, 5, 3.
Novosibirsk jest drużyną raczej underową, ale ostatnio zaczęli znacznie więcej strzelać i tracić.
To właśnie 1 z czynników, dlaczego zdecydowałem się na ten typ.
Magnitka z tą swoją średnią 5 bramek na mecz, też bardzo mi pasuje do tego typu.
Liczę, dzisiaj na otwarty mecz, z conajmniej 5 bramkami.
Powodzenia
⛔ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - Atletico Madryt
Typ: poniżej 1,5
Kurs: 3,75
Bukmacher Fortuna
Analiza
Ostatnia kolejka w fazie grupowej LM zapowiada sie ciekawie. Chelsea ma zapewniony awans. Jednak jesli chca wyjsc z grupyu z pierwszego miejsca muszą spotkanie wygrać, gdyz rownolegle gra Roma z Qarabag i jesli wygra a Chelsea straci punkty zostanie liderem grupy C. Dla Atletico rowniez bedzie to mecz arcyważny bowiem musza to spotkanie wygrac i liczyc na to, ze druzyna Rzezniczaka urwie punkty Romie. Wygrana w Londynie i jakakolwiek strata punktow przez Rome daje im awans z drugiego miejsca. Więc reasumujac oba zespoly beda chciały wygrac. Jednak obie druzyny nie rzuca sie od pierwszych minut do ataku. Wedlug mnie bedzie to mecz do jednej bramki. Atletico konsekwentnie bedzie grało swoj futbol, czyli skrupulatna gra w defensywie i okazja na kontrataki.
⛔ 100
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - FC Basel
Typ: over 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: ForBet
Basel walczy o awans do następnej fazy. Jest na uprzywilejowanej pozycji, gdyż CSKA będzie miało ciężko o jakieś punkty na Old Trafford. Mimo wszystko, Szwajcarzy powinni wygrać, aby nie patrzeć się na spotkanie w Manchesterze. Na drugim biegunie jest Benfica, która walczy już tylko o honor i o jakiekolwiek punkty w tej edycji Ligi Mistrzów. Bez żadnej presji, mogą pozwolić sobie na bardziej ofensywną postawę. W pierwszym spotkaniu Basel rozbiło na własnym obiekcie Benficę w stosunku 5:0! Tym razem nie spodziewam się powtórki z tego pogromu, jednakże Basel powinno to spotkanie wygrać. Benfica zdobyła tylko jednego gola w LM, będzie chciała na pewno poprawić ten wstydliwy bilans. Over 2.5 jak najbardziej do gry.
⛔ 100
 
M 62

marcinb121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: CSKA Moskwa awansuje z grupy
Typ: TAK
Kurs: 5,00 (kurs 7,00)
Bukmacher forbet
Analiza: Witam. Po wczorajszym nie udanym typie stawiam że CSKA Moskwa awansuje z grupy. CSKA i Basel mają przed ostatnią kolejką tyle samo punktów, po 9 pkt. Obydwie drużyny mają trudne mecze przed sobą , obydwie grają na wyjazdach, w Manchesterze i Lizbonie. Uważam że jest spore value na ten typ, przy takiej samej ilości punktów. Wystarczy remis CSKA i wygrana Benfici, co wcale nie jest nie możliwe. Benfica ostatnio w gazie zwłaszcza u siebie i moim zdaniem jest faworytem w swoim meczu, wtedy tylko CSKA musi się postarać o remis, który Manchesterowi w zupełności wystarczy w zajęciu pierwszego miejsca w grupie. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
18:00
Valepa - PAOK
Typ: 2
Kurs: 3,10
Buk: totolotek
Jestem bardzo zaskoczony takim kursem na Greków. Dla mnie faworytem jest drużyna grecka. Widziałem tą Valepę w meczu z Ceskimi Budejovicami i moim zdaniem Paok powinien sobie z nimi poradzić. U Finów kilku już byłych reprezentantów jak Esko, Kunnari czy Sivula. Ale to nie już ten poziom tych zawodników co LA temu. Natomiast w Paoku belgijski rozgrywający (jedynka w kadrze Belgii) Valkiers, niegdyś gwiazda światowego volleya i wciąż solidny bombardier Wenezuelczyk Ernando Gomez czy Szafranovicz na przyjęciu. No i kilku solidnych Greków. W tym meczu moim zdaniem należy grać tylko w stronę Greków, kurs na +1,5 seta na Paok też dobry.
⛔ 100
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, 6. kolejka
Godzina: 20:45

Spotkanie: Benfica - Basel
Typ: 2/BTS
Kurs: 4.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś trochę bardziej ryzykownie, do Lizbony na ostatnią kolejkę fazy grupowej LM przyjeżdża ekipa Basel. Goście ze Szwajcarii są o krok od awansu do dalszego etapu rozgrywek, żeby to uczynić trzeba dziś zdobyć punkty w Lizbonie jeżeli to im się nie uda pozostaje się modlić aby CSKA dziś nie wywiozło punktów z Manchesteru. Benfica w tym sezonie w LM nie błyszczy, cóż nie oszukujmy się grają tragicznie bilans 5 porażek po 5 kolejkach z 12 straconymi bramkami i tylko jedną strzeloną czyni z nich zaraz po Anderlechcie najgorszą drużynie tego etapu rozgrywek. Myślę, że brak szans na awans będzie dziś miało pozytywny wpływ na grę Benfica&#39;i, zero presji spowoduje, że zagrają zwyczajnie dla kibiców, myślę że będą chcieli im pokazać, że potrafią strzelać bramki najlepszym drużyną w Europie. W ekipie z Bazylei natomiast jest odwrotna sytuacja, przed meczem pełne skupienie i chęć wygranej za wszelką cenę. W pierwszym meczu Basel rozgromiło Benfice 5:0 co nie znaczy, że ekipa z Portugalii nie miała swoich sytuacji, byli w tym meczu strasznie nieskuteczni. Z tego meczu można wnioskować że szwajcarzy mają sposób na obronę dzisiejszych gospodarzy. Podsumowując nie przytłoczona presją Benfica zmierzy się dziś z totalnie skupioną ekipą Basel która stoi przed szansą wyjścia z grupy LM żeby to uczynić muszą dziś wygrać. Benfica zagra dziś ofensywnie z atutem własnego stadionu i kibiców, ofensywne nastawienie może spowodować luki w defensywie które nie wątpię, że szwajcarzy wykorzystają. Uważam, że dziś wygra drużyna z Bazylei przy czym zobaczymy jak obie ekipy trafiają do siatki. Pierwszy mecz 5:0 więc myślę, że dziś też nie zabraknie bramek. Osobiście kibicuje Bazylei żeby udało im się wyjść z grupy.
⛔ 100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2017
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie:
Yan Bingtao - John Higgins
Typ: Highest Break in Match - Yan Bingtao
Kurs: 2,25
Bukmacher: Betrally
Analiza:

Bingtao w życiowej formie, Higgins daleki od niej i tyle właściwie by wystarczyło za uzasadnienie typu. Dodatkowo ostatnio okazało się, że kiepska forma Szkota w meczu z Cao (6-4) wynikała również z awarii tipa na kiju, co zresztą sam przyznał. Tip ponoć naprawiony, ale z nowym też trzeba się oswoić co nie musi być łatwe. Nawet w normalnych warunkach Chińczyk miałby spore szanse, raz ze gra wybitnie, temperament jak młody Higgins właśnie i widać, że forma z Belfastu nie uciekła. W UKC nie bierze jeńców, Yongowi i Woollastonowi oddał po 1 frejmie. Chińczyk niedawno zdemolował Higginsa w IC, nie wiem czy skuteczny rewanż Szkota jest możliwy. Typ na wyższy brejk Chińczyka może nawet ciekawszy niż wygrana w meczu, właśnie przez tą wymianę tipa przez Szkota, co musi wpłynąć na czucie uderzeń i kontrolę nad białą bilą, a to przecież kluczowe przy budowaniu brejków. I ten problem widać było w grze Higginsa, do tej pory punktował bardzo przeciętnie (58, 64, 58, 59), nie ma co nawet porównywać do podejść Chińczyka (78, 103, 60, 68, 61, 73, 134). W tym kontekście wyższy brejk Bingtao to interesujący typ.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 125
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom