>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.12.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
maq1980 41

maq1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Arka Gdynia
Typ: obie gol
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Siema.Dziś też obstawimy że obie strzelą sobie po golu.Tak jak to było z Legią,gdzie wszyscy walili w win L a tu zong.I dziś może być mecz na styku tak mi sie wydaje wiec biore to z zamknietymi oczami .pozdrawiam
kiepska analiza
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna ME Kobiety
Godzina: 18:30
Spotkanie: Węgry - Czechy
Typ: powyżej 53.5
Kurs: 1.80
bukmacher: bet365
analiza:
Typ czysto statystyczny. Mistrzostwa kobiet w piłce ręcznej w Szwecji.
We wczorajszych meczach overy wchodziły jak w masełko. Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie. Obie reprezentacje spotkały się 3 razy (dane z livesports). Nie ma sensu podawać wyników z przed 2-3 lat gdyż nie ma znaczenia. Jedynie wspomnę, że we wszystkich tych meczach padło blisko i ponad 60 bramek.
Węgierki w wysokiej formie. Na ostatnie 20 meczów tylko 3 razy schodziły z parkietu pokonane. Czeszki przed mistrzostwami rozegrały kilka sparingów. prezentowały się w nich nieźle. Mimo niektórych porażek zdołały rzucić powyżej 26 bramek. Jeśli dziś zdołają rzucić chociażby 26 goli, to o over będę spokojny. Pozdrawiam
⛔100
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Deportivo - Sociedad
Typ: Sociedad powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj w ostatnim.meczu hiszpańskiej kolejki zmierzy się drużyna gospodarzy czyli Deportivo która jest fatalna w obronie. Patrząc na statystyki w 13 spotkaniach stracili aż 23 bramki daje to prawie 2 bramki na mecz. Natomiast goście, to jak dla mnie rewelacja sezonu puki co. Od 6 spotkań są niepokonani a co najważniejsze dla mojego zakładu są bardzo bramko Strzelni. Na 13 spotkań które rozegrali zdołali strzelić aż 22 bramki, jak dla mnie ten typ jest jak najbardziej do gry. Aż mile zdziwiony jestem, że Bukmacher wystawił aż taki piękny kurs na to zdarzenie. Polecam grać ten typ, szacowany procent wejścia zakładu dla mnie to około 86%. Jak na taki kurs jest to wysoki procent prawdopodobieństwa.
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Piłka nożna/PL
5.12/18:00
Ruch-Arka
wyścig do 7 rożnych kto pierwszy?Ruch
3.1
betano
Ostatni mecz zamykający 18tą kolejkę w którym emocji także nie powinno braknąć.
Niebiescy tego wieczora mają za cel zdobycie 3 pkt co zaowocuje nie tylko wydostaniem się z miejsca spadkowego, ale sprawi że walka o miejsce w pierwszej ósemce będzie jeszcze realna.
Ruch Chorzów przeplata swoje wyniki, ale potrafią zagrać dobre spotkanie zwłaszcza na swoim terenie.Arka nieco jakby w kryzysie w ostatnich tygodniach, w ostatnim meczu ligowym polegli z Wisłą aż 5-1, co prawda odkuli to sobie awansując do dalszej rundy ogrywając Bytovie jednak Arka sporą część meczu męczyła się ze swoim rywalem.
Ostatnie wyniki Ruchu nie są może optymistyczne, ale z gry źle nie wyglądają.Ostatnie 2 mecze u siebie przegrali z Lechem 0-5 i Jagiellonią międzyczasie wygrywając wyjazd z Górnikiem Łęczna 0-4, ale za samą postawę z Jagą w 2p należy ich pochwalić.Przed Ruchem przed przerwą zimową 3 spotkania, z Arką, mecz w Płocku i u siebie z Wisłą Kraków, także teoretycznie dzisiaj najlepsza okazja na komplet punktów.
Myślę że w tym spotkaniu więcej do powiedzenia będzie miał Ruch i to on będzie częściej witał pod bramką Arki.
⛔100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Turcja
Bursaspor - Rizespor
Godz: 18:00
Typ: 1
Kurs: 1,6
Buk: bet365
W 13 kolejce tureckiej Super Lig zmierzą się ze sobą ekipy Bursaspor i Rizespor. U bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze i również uważa, że zdołają oni zgarnąć dzisiaj pełną pulę. Bursaspor z dorobkiem 21 punktów zajmuje 5 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 10 oczek i plasują się na 16 miejscu. Piłkarze gospodarzy, których celem jest wywalczenie europejskich pucharów, obecnie graja poniżej oczekiwań. W 3 ostatnich starciach zdobyli tylko 2 punkty. Najpierw zremisowali bezbramkowo w Karabukspor, później u siebie z Akhisar, także bez goli, a w poprzedniej rundzie ponieśli porażkę 1-3 w Galatasaray. Te rezultaty sprawiły, że do lokaty dającej możliwość gry w Europie, mają już 4 oczka straty, zatem chcąc osiągnąć ten cel nie mogą sobie pozwolić na wpadkę. Przed własną publicznością mają bilans gier 3-2-1, co daje im dopiero 8 pozycję. To zdecydowanie za mało, aby znaleźć się w czołówce na koniec sezonu. Myślę jednak, że dzisiaj nadarza się okazja, aby to poprawić, bowiem goście są najsłabiej grającą drużyną w delegacjach. Ich stosunek meczy na boiskach rywali wynosi tylko 0-2-4. Aktualnie również nie prezentują wysokiej formy, gdyż ponieśli 2 porażki. Najpierw 1-2 w Basaksehir, a następnie 1-5 u siebie z Fenerbahce. Biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję dzisiejszych rywali oraz kiepską grę Rizespor na wyjazdach, liczę, że gospodarze wygrają to spotkanie.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: La Coruna - Real Sociedad
Typ: 2 (-1,5)

Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na zakończenie 14 kolejki hiszpańskiej La Liga mecz pomiędzy La Coruna a Realem Sociedad. Wszystko co można było o tym meczy powiedzieć już chyba zostało powiedziane w poprzednich postach. Oczywiście zgadzam się z poprzednikami. Drużyna Sociedad jest moim faworytem do zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu. Real stoi przed ogromną szansą gdyż jeśli pokonają dzisiaj La Corunie to awansują z 6 na 4 pozycję przed Villarealem i Atletico Madryt i będzie tracił tylko 1 punkt do 3 Sevilli i 2 punkty do aktualnego wicelidera Barcelony. Drużyna gości potrafi się zmotywować. Pokazali to np. w meczu z Barceloną gdzie zagrali dobrze, mądrze i powinni to spotkanie wygrać. Goście w 6 ostatnich meczach odnotowali 5 zwycięstw i jeden remis z Barceloną, z czego 3 z tych zwycięstw było na wyjeździe i wszystkie różnicą dwóch bramek. Gospodarze mają natomiast serią 7 meczy bez zwycięstwa oraz 3 porażek z rzędu. U siebie przegrali ostatnio z Sevillą (prowadząc 2:0 przegrali 2:3) czyli defensywa gospodarzy &quot;kulawa&quot;.
Moim zdaniem to goście będą dyktować tempo tego spotkania i licze na wynik 1:3/1:4.
⛔100 powtórzony typ
 
misiek345 47

misiek345

Użytkownik
Dyscyplina: Cs Go: ESEA League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rogue vs GODSENT
Typ: Godsent 1 mapa -4,5
Kurs: 2.11
Bukmacher: Pinnacle
analiza:
Jedyne spotkanie dzisiejszego dnia, pojedynek Bo3. Duński mix oraz Szwedzka formacja, która powoli zaczyna spadać w dół z równi pochyłej. To jest ostatni moment przed nowym sezonem by coś zmienić, by wreszcie otrząsnąć się z ostatnich 3 miesięcy. Grany będzie train jako pierwsza mapa. Jedna i druga formacja czuje się tu mocna, oczywiście na swoich poziomach. Godsent jest wyżej o 2-3 klasy w porównaniu do Rogue. Znacznie bardziej skillowi zawodnicy tacy jak JW, Flusha, Lekro. Posiadają znacznie większe doświadczenie i na trainie naprawdę walczą jak równi z równym na wyższej półce. Jedynym problemem jest kapitan ekipy czyli Pronax, któremu totalnie nie wychodzą pojedynki aimerskie.
Druga strona Rogue bez większych gwiazd dużej sceny, średniaki na scenie CS:GO jakich wiele. Przewiduje szybkie zwycięstwo Godsent na pierwszej mapie.
Link do spotkania:http://www.hltv.org/match/2307066-rogue-godsent-esea-premier-season-23-europe
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie La Coruna - Real Sociedad
Typ: Ile rzutów rożnych w I połowie Sociedad ? over 1,5
Kurs 1.48
Buk : Bwin
Analiza: Niska linia, dla mnie jest to okazja, bo wystawiłbym linię 2,5, adekwatnie mamy niższy kurs, ale 1,48 jest dla mnie bardzo atrakcyjne, 2 rzuty rożne dla Sociedad to nie powinien być problem, są wyraźym faworytem dla mnie, wskazuje na to miejsce w tabeli, aktualna forma i seria wygranych, znacznie większy potencjał, jedyny atut La coruna to własny stadion. Wybieram I połowę bo jest większy kurs, a w przypadku prowadzenia do przerwy o rzuty rożne dla drużyny, która wygrywa w II połowie bywa ciężko. Następuje zmiana taktyki. Uważam, że stroną dominująca w tym meczu będzie Real Sociedad, zajmują 6 miejsce w tabeli, a rywal 18. Dodatkowo Forma jednych i drugich to dwa inne bieguny. Deportivo na 13 ostatnich meczy wygrało 1, oraz 4 zremisowali, 8 przegrali. Od początku meczu atakować bpowinno Sociedad co będzie skutkowało okazjami na rr. Przedstawię liczbę rr w I połowie w meczach na stadionie Deportivo dla drużyn gości, Sevilla 4, Valencia 2, Gijon 3, tylko beniaminek Leganes 0, Bilbao 4, Eibar 4. Więc tylko słaby beniaminek nie baił dwóch rożncyh w I połowie. Uważam, że będą przynajmniej 3 rożne dla Sociedad w I połowie.
✅48
 
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Benevento - Cesena
Typ: 1 dnb
Kurs: 1.41
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Spotkanie 4 drużyny z 19. Gospodarze w 8 meczach u siebie ani razu nie przegrali, uzyskując bilans bramkowy 12:1. Goście w 8 meczach na wyjeździe nie wygrali żadnego, bilans 0-3-5 bramki 5:10. Dla mnie wystarczający powód, żeby zagrać przy takim kursie .
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21;00
Spotkanie: Middlesbrough - Hull
Typ: Pierwszy gol w meczu : Middlesbrough
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zacznę od tego, że uważam gospodarzy w chwili obecnej za lepiej przystosowaną do sezonu drużynę, aczkolwiek mają duże problemy z narzucaniem swojego stylu gry oraz z wykańczaniem akcji, które mimo wszystko są w stanie sobie wypracować. Żadna z drużyn nie prezentuje jakiejś wyśmienitej formy, ale powiedzmy że biorąc pod uwagę cele obu drużyn na sezon tragedii nie ma. Liczę, że gospodarze podejdą do tego spotkania z zamiarem zdobycia 3 punktów, jako że przeciwnik jest jeden z bardziej przystępnych w tej lidze. Warto też brać pod uwagę, że kolejne spotkania będą ciężkie dla obu drużyn, gdyż Middlesbrough podejmie na wyjeździe Southampton, a Hull u siebie z Crystal Palace, więc liczę że Middlesbrough wyjdzie z zamiarem wywalczenia, chociaż 3 punkty na 2 spotkania. Jedyne czego się obawiam to, że może być bezbramkowy remis.
✅53
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Arka Gdynia
Typ: Pierwsza połowa - liczba bramek: under 0,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Ostatni mecz 18 kolejki naszej Ekstraklasy. 15 w tabeli Ruch zmierzy się z 12 Arką. Arka na wyjeździe radzi sobie fatalnie od 5 spotkań nie wygrali z czego 3 to remisy 0-0, porażka aż 1-5 z Wisłą Kraków. Ruch u siebie nie jest też za silny. Na ostatnie 9 spotkań wygrali tylko raz. Zazwyczaj w meczach Arki w pierwszej połowie jest sama nuda, zero akcji zwykła kopanina. W drugiej połowie jest lepiej i padają gole. Z Wisłą był wyjątek i w 1 poł. już padły 3 bramki ze strony drużyny z Krakowa. Ogólnie poniedziałkowe mecze są zazwyczaj underowe. Mecze Arki na wyjeździe często kończyły się wynikami 0-0. Ruch nie jest rywalem z najwyższej półki bo jest w takiej samej sytuacji jak Arka. Myślę że padnie tu remis, maks 1-1. Czuję też że może być 0-0, ale w pierwszej połowie bramka raczej nie powinna paść. Jak już to w drugiej.
⛔100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na Lodzie (Czechy - 1 Liga)
Godz : 18:00
Spotkanie : HC Frydek Mystek - LHK Jestrabi Prostejov
Typ : under 5.5 gola
Kurs : 2.15
Buk : Bet365
Link do meczu : http://www.flashscore.pl/mecz/txBDxdee/#szczegoly-meczu
Analiza : Najpierw ręczna, potem znowu ręczna, dziś już lecimy z hokejem, i meczem Czeskiej Ekstraklasy, mecz który jest dosyć ciężkim do samego obstawiania. Co prawda w tabeli dzieli ich sporo Frydek balansuje na granicy spadku z ligi (11 miejsce), lepiej wygląda drużyna Prostejova (6 miejsce). I tu zaczyna się zabawa, bo dużo lepszą serię notuje niżej notowana ekipa gospodarzy, 4 wygrane w 5 ostatnich meczach, w tym 2 wygrane zdecydowanie poniżej 5.5, w dodatku porażka dopiero w ostatniej ligowej kolejce z Prerovem po dogrywce 1-2. Dużo ofensywniej i skuteczniej wygląda drużyna gości, która jest bliska awansu do 1/4, jednak ich forma jest dosyć wahadłowa, niestety w meczach z ich udziałem pada masa goli (6:2, 2:3, 7:3, 2:4, 4:4), więc jak widać nie jest to drużyna nastawiona na jakikolwiek kompromis. Nie mniej pikują w dół, a Frydek ogarnia system w defensywie co potwierdza chociażby to, iż mają 3 gole stracone mniej od Prostejova, jedno jest pewne, nie stawiałbym domów na Prostejov, dla nie faworytem dziś jest ekipa gospodarzy, jednak próbując coś innego, myślę, że dzisiejsza linia undera jest spokojnie do pokrycia.
✅115
 
son_gohan 45

son_gohan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: La Coruna - Real Sociedad
Typ: 2 i BTS
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Cóż powiedzieć. Zdecydowanym faworytem jest Sociedad, brak znaczących osłabień, mega forma, mało co nie wygrali ostatnio z Barceloną. Wiele osób idzie dlatego w czyściocha lub w over 1,5 gości, ma to swoje uzasadnienie. Prawdopodobieństwo jest większe niż mój wybór, ale biorąc pod uwagę kurs/prawdopodobieństwo skłaniam się ku temu u góry ???? Deportivo? Szału nie ma, dupy nie urywa. Nie mają zbytnio argumentów przemawiających za ugraniu punktów w tym spotkaniu, ale ale- w tym sezonie, na własnym stadionie nie strzelili tylko raz na sześć spotkań. Analiza krótka, ale treściwa. Myślę, że bardziej przekonująca niż typowa szablonówka &quot;Ci mają tyle punktów, a tamci tyle, zajmują takie, a drudzy takie&quot;. Mógłbym ją wydłużyć, ale nie widzę sensu na siłę lać wody.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna - EHF EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwegia-Rumunia
Typ: Herrem under 3.5 gola 2.45
Kurs: 2.45
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Pierwszy taki niestandardowy bet w moim wykonaniu. Do tej pory zawsze jeżeli zabierałem się za bramki zawodników/zawodniczek, to grałem tylko under, kiedy linia była moim zdaniem za niska. Tym razem jest odwrotnie. W poprzednich turniejach praktycznie w każdym meczu Herrem stała na linii 2.5 z kursem podobnym jak teraz na 3.5, czasami było wyżej i pamiętam, że raz, albo dwa nawet podawałem taką propozycję na jej over. Tutaj jednak moim zdaniem Betsafe przesadziło, bo 1.50 na over 3.5 Herrem to za dużo. Głównym argumentem jest tutaj fakt, że Camila wychodzi w pierwszym składzie, jednak często dzieli równą ilość minut z jedną z bliźniczek Sollberg. Grają po równo, więc siłą rzeczy nie ma aż tyle czasu na zdobywanie bramek. Do tego Rumunki to nie jest jakiś outsider, żeby Norweżki wyprowadziły jakąś kosmiczną ilość kontr. Podobnie w ataku pozycyjnym, nie powinno być ze strony Neagu i jej koleżanek aż tyle miejsca na skrzydle, żeby Herrem miała sporo okazji z czystych sytuacji. Karne przeznaczone są dla Nory Mork, ewentualnie może Amandy Kurtovic, bądź kogoś innego, raczej Camila do nich nie podejdzie, więc uważam, że warto spróbować takiego betu, chociażby testowo, aczkolwiek widzę tutaj nawet sporą szansę na powodzenie. Dla porównania Uni ma tutaj 1.80 na over i 1.90 na under, co jest znacznie bardziej zbliżone do poprawnego wystawienia kursów. Tak jak mówiłem 1.50 widziałbym tutaj maksymalnie na over 2.5, więc under 3.5 po blisko 2.50 po prostu muszę spróbować.
⛔100
ROZPOCZĘŁY SIĘ KOBIECE MISTRZOSTWA EUROPY. SPORO DOBRYCH MECZÓW, JAK I CIEKAWYCH BETÓW. WEJDŹ DO TEMATU I SIĘ PRZEKONAJ ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna Anglia, premier league
Godzina: 21:00
Spotkanie: Middlesbrough - Hull City
Typ: Middlesbrough
Kurs: 1.85
Bukmacher: betfair
Analiza:
Zacznę od tego, że nienawidze hull najbardziej ze wszystkich ekip premier league. Nie da sie ich ogladac, typowy antyfootball, dla nich pilka nozna polega na tym kto mniej goli straci, a nie kto strzeli ich wiecej. Jeszcze do tego awans z championship bodajże z 6 miejsca... Juz mi cisnienie skoczylo ???? zasrane arabskie tygrysy ???? ????
Teraz do rzeczy, faworyt jest jeden w tym meczu, kazdy inny wynik bedzie dla mnie niespodzianką. Gospodarze slabo wypadaja do tej pory na wlasnym obiekcie, ale i goscie cieniują na wyjazdach. H2h? Nic z tego nie wyczytacie. Moj typ oparlem na oglądaniu premier league. Middlesbrough to silna ekipa, ktora pokaże na co ich stac w tym meczu. To najwyzszy czas żeby łapac punkty, a w nastepnym sezonie rozwinąc skrzydła, bo jestem pewien, że nie spadną poziom niżej, w przeciwienstwie do ich dzisiejszych rywali... Won z premier league koty!!!
✅85
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Arka Gdynia
Typ: 1/powyżej 2,5
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie kończące 18 kolejkę w Lotto Ekstraklasie odbędzie się w Chorzowie, gdzie Ruch zagra z Arką Gdynia. Obie ekipy póki co mogą ten sezon uznać za przegrany, Ruch 15- przedostatnie miejsce z dorobkiem 17 punktów natomiast Arka 12 miejsce z dorobkiem 20 punktów więc między obiema drużynami jest niewielka różnica, która może być zniwelowana już po tym meczu.
Delikatnym faworytem bukmacherów jak i moim są gospodarze z Chorzowa, chociaż nie wiele przemawia z nimi bo u siebie grają fatalnie, ostatnie 8 meczy to 6 porażek 1 remis i tylko 1 zwycięstwo i można powiedzieć, jak to Oni faworytem w tym spotkaniu?
A no przeciwnika mają również w fatalnej dyspozycji, od 9 spotkań bez wygranej nie licząc pucharu Polski i wygranej 1:0 z Bytovią - 5 porażek i 4 remisy.
Dla Ruchu jest to spotkanie za 6 punktów jeśli chcą na koniec roku odetchnąć z ulgą, że udało się oddalić od ostatniego miejsca.
Arka Gdynia pewnie też nie odda tego meczu bez walki, Ruch traci sporo bramek i tutaj jest szansa dla przyjezdnych na strzelenie bramki.
Jeszcze taka ciekawostka, Ruch Chorzów zajmuje 1 miejsce w lidze jeśli chodzi o mecze gdzie padało minimum 3 bramki, na 17 meczy aż w 14 spotkań było powyżej 3 goli. Dlatego moim typem jest Ruch wygra i powyżej 2,5 gola. Leczę, że Ruch będzie bardziej zdeterminowany do zdobycia 3 jakże ważnych punktów.
Powodzenia.
⛔100
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Deportivo La CoruĂąa - Real Sociedad
Typ: Under 5.5 kartek w meczu
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Deportivo u siebie w tym sezonie wygrało tylko dwa spotkania u siebie. Najbliższego rywala nie było w stanie pokonać w bezpośrednich sześciu ostatnich spotkaniach, w których zaliczyło pięć remisów i porażkę. Sporym problemem w ostatnim czasie jest słaba gra defensywy drużyny z El Riazor, która straciła do tej pory 23 bramki.
Remis z Barceloną był piątym z rzędu meczem Realu Sociedad bez porażki, dzięki czemu drużyna awansowała na piąte miejsce w lidze.
Chyba nie ma się co więcej rozpisywać na temat tego spotkania, ponieważ dużo osób wzięło je pod lupe.
✅66
 
stanley-63 788,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania Superliga
Godzina : 20:00
Spotkanie : Aalborg : Lyngby
Typ : over 2.5 gola / obie strzelą
Kurs : 2.40
Bukmacher : Bet365
Pojedynek pomiędzy 5 a 10 drużyną Superligi w Danii powinien dostarczyć sporo emocji no i na bramki również liczę , gospodarze jak na teraz zajmują 10 pozycję i są w tej gorszej części tabeli jednak ostatni pojedynek u siebie z Randers FC i wygrana 2:1 chyba dodał trochę nadziei i w ostatniej kolejce remis 1:1 na trudnym terenie Sonderjyske tak więc dwa mecze 4 pkt , patrząc na to jak grają u siebie 4-3-3 i 12:11 a wyjazdami 2-2-5 i br. 8:16 to widać że ta gra u siebie nie wygląda najgorzej , goście natomiast w meczach wyjazdowych 5-1-3 i br. 12:10 co także daje nadzieję na gola a może więcej ze strony gości stąd u mnie BTS a że zaglądając do H2H to sporo meczy z overem 2.5 dlatego taki mój typ po fajnym kursie !
⛔100
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Real Sociedad
Typ: Zwyciestwo Deportivo La Coruna
Kurs: 3,3
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie druzyny co nie wygrala od osmiu meczow z druzyna, ktora zaskakuje bardzo pozytywnie i ostatnio ugrala bardzo duzo. Odebrali punkty (tradycyjnie) Barcelonie, potem pojechali na puchar, gdzie zamiast odpuscic wystawili najsilniejszy sklad i wygrali!
Widac, ze sie nie oszczedzaja tylko laduja w gwizdek, poki forma jest a to wskazuje, ze w najblizszych dniach przyjdzie zaplacic za te wszystkie wygrane jakims tragicznym wystepem, odpuszczonym wyjazdem ewentualnie, bo na takich obrotach nie da sie jechac caly czas. Tzn moga Barcelona, Real, ale to sa maszyny napedzajace cala lige wiec im sie pozwala, takze poprzez sedziow czy przymykajac oko na koksowanie. Innych zespolot po prostu nie stac na utrzymanie takiej formy i &#39;pekna&#39;
Real Sociedad z Barcelona robil co chcial, potem wygrana 3-1 na wyjezdzie z Copa Del Rey. Deportivo odpuscilo sobie wyjazd i przegralo w Sewilli, przed rewanzem zostawiajac sobie jednak sprawe otwarta
Dlaczego jeszcze Deportivo? Druzyna z najgorsza obrona i firanka na bramce zaczela wreszcie cos ogarniac. Sa postepy. Juz nie 4, 3 ale tylko jedna bramka stracona. A nuz trafi im sie perfekcyjny wystep dzis? Idealna pora na przelamanie, gdy caly swiat gra dwojke.
Typuje zwyciestwo Deportivo La Coruna?
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom