>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 5.11.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę- 5. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Godzina: 20:30
Typ: Pogoń lub remis
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jeszcze nie wszyscy zdążyli ochłonąć po gorących derbach Trójmiasta, a tymczasem czeka nas kolejne piłkarskie wydarzenie. Do Gdańska na &quot;Derby Pomorza&quot; zawitają piłkarze ze Szczecina. Faworytem zdaniem bukmacherów liderująca Lechia, ale nie byłbym sobą, gdybym nie zakwestionował wystawionych kursów.
Po pierwsze primo - jak dla mnie łapać póki jest taka promocja, bo za chwilę może się skończyć. Chciałbym zacząć przede wszystkim od osłabień w ofensywie. W sobotę na pewno nie zagrają Flavio i Peszkin, którzy robili wg mnie &gt;50% gry w ataku w tym sezonie dla Biało-Zielonych. Do tego dochodzi absencja kontuzjowanego Grześka Kuświka, co sprawia, że brak jest jakiejkolwiek sensownej alternatywy. Główną opcję w ataku stanowić będzie Marco Paixao. Portugalczyk znany jest ze swojej chimeryczności, najlepszym przykładem ostatni mecz z Arką, gdzie miał kilka świetnych okazji do zamknięcia wyniku, ale nie grzeszył skutecznością. Spore szanse na występ ma zatem rezerwowy Lukas Haraslin - solidny, acz będący kompletnie pod formą. Dodatkowym osłabieniem Lechii jest powrót do kadry fatalnego w tym sezonie Wolskiego. Pozostaje liczyć na kreatywność Krasicia, ale jak wiadomo Serb również bardzo dobre mecze przeplata przeciętnymi. Zresztą, sam kapitan Lechii tego wózka nie pociągnie. Zwyczajnie nie będzie miał z kim grać. Sama linia środkowa wygląda być może dobrze, zwłaszcza jak swój dzień będzie miał Michał Chrapek. Nie widzę jednak możliwości na skrzydłach i na szpicy.
Rozpisałem się, ale braki personalne to jedno. Drugie, może i ważniejsze, to sfera mentalna. Konkretnie mam na myśli podejście zawodników do swoich obowiązków. Chłopaki po kilku udanych meczach zaczęli chodzić z głową w chmurach. Emanują luzem i beztroską, która moim zdaniem zemści się na nich prędzej czy później. Częstokroć brakuje odpowiedniej koncentracji, mam wrażenie, że zdarza im się lekceważyć rywali. Może to zbyt śmiała hipoteza, ale pozwolę sobie ją wysunąć: Czy Piotr Nowak zaczyna tracić autorytet w szatni i mieć problem z indywidualnościami? Wyniki jak do tej pory bronią tej drużyny, chociaż rodziły się w bólach. Wymęczone zwycięstwo z Piastem, odpuszczona druga połowa w Lubinie, co mogło się skończyć stratą punktów, fatalny mecz z Legią w stolicy i oddane 2 punkty w derbach. Oto ostatnie popisy lidera. Po zremisowanych derbach piłkarze byli w szampańskich wręcz nastrojach, i po pomeczowym bankiecie, jak ptaszki ćwierkają, niektórzy wracali chwiejnym krokiem. No bo faktycznie było co świętować.. ;) Przed Lechią jeszcze dłuuuuga droga, aby stać się najlepszą drużyną Ekstraklasy. Subiektywnie.
O Portowcach mogę powiedzieć zdecydowanie mniej. Po kiepskim początku, od jakiegoś czasu zaczęli konsekwentnie punktować. Ewentualne sobotnie zwycięstwo pozwoliłoby Portowcom zbliżyć się do podium, do którego nie jest wcale tak daleko. Zwycięstwa ligowe szczecinianie przepletli również zwycięstwem pucharowym z Puszczą Niepołomice (notabene, pogromcą Lechii ;) ), gdzie pokazali, jak drużyna z Ekstraklasy powinna grać z drużyną z II ligi. Piłkarze z Gdańska nie potrafili tego zrobić, a żadne argumenty o odpuszczaniu spotkania pucharowego absolutnie do mnie nie przemawiają. Pogoń jest niepokonana w lidze od 17. września, od tego czasu również wyglądają więcej niż solidnie. Największe osłabienia kadrowe to braki Jarosława Fojuta (kartki), Davida Niepsuja i Adriana Hengera (kontuzje). Trener Kazimierz Moskal dalej będzie miał zatem w kim wybierać i nie powinien mieć trudności ze skompletowaniem podstawowego składu.
Przy okazji ostatniej wizyty w Trójmieście Pogoń wygrała w Gdyni 0:3. Czy Gdańsk będzie równie gościnny dla przyjezdnych? Co prawda ostatnie dwa starcia bezpośrednie to zwycięstwa gospodarza, jednak stosunkowo niedawno przydarzyła się seria pięciu kolejnych meczów, w których triumfowali goście. Przypadek? Nie sądzę ????
Podsumowując, widzę w kursach wystawionych przez bukmacherów ogromne value, które sam pobieram za wyższą stawkę. Szanse uważam za wyrównane, ze wskazaniem na Pogoń, dlatego remis lub zwycięstwo Portowców to bardzo ciekawa opcja. Wszystkie zebrane argumenty przekonują mnie do zainwestowania ze wszystkich sobotnich meczów właśnie w ten. Powodzenia ;)
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ogoras20 67

ogoras20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - FC Koln
Typ: over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś Bundesliga i mecz Eintrachtu z Koln. Gospodarze zajmują wysoką 7 lokatę w tabeli. Myślę że będą ekipą walczącą o miejsce w tabeli premiujące awansem do europejskich pucharów. Eintracht to w tym sezonie fajnie ułożona ekipa która na własnym boisku jest nie pokonana. Odnotowali dotychczas 2 zwycięstwa i 2 remisy i w 3 na 4 mecze padał over 2.5. Goście z Koln natomiast są w tabeli jeszcze wyżej, bowiem zajmują 4 pozycję w tabeli i myślę że ich aspiracjami będzie co najmniej awans do eliminacji Ligi Mistrzów. Ekipa Koln na wyjazdach do tej pory raz zwyciężała, dwukrotnie remisowała i raz odniosła porażkę - na 4 mecze dwukrotnie padał over 2.5. Obie drużyny znają się bardzo dobrze bowiem wielokrotnie mierzyły się już ze sobą w ligowych potyczkach. Ostatnimi czasy ich mecze obfitowały w bramki bowiem biorąc po lupę mecze z ostatnich dwóch sezonów to wyniki wyglądają tak :
FC Koln - Eintracht 3:1
Eintracht - FC Koln 6:2
FC Koln - Eintracht 4:2
Eintracht - FC Koln 3:2
Jestem zatem przekonany że over 2.5 to formalność. Dla odważniejszych polecam over 3.5 ;)
⛔100
 
uzytkownik-135422 21

uzytkownik-135422

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bordeaux - Lorient
Typ: Bordeaux
Kurs: 1.82
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Krótko: Bordeaux vs. ostatnia drużyna ligi. Lorient ma fatalne statystyki na wyjeździe. 5 meczów - 5 porażek bilans bramkowy 3-9, dlatego myślę, że i również na wyjeździe z Bordeaux nie ugrają punktów. Bordeaux jest drużyną, która co sezon zajmuje 6-9 miejsce, więc jeśli w tym sezonie chcą włączyć się do gry o europejskie puchary takie mecze jak ten muszą po prostu wygrywać.
✅82
 
wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cittadela - Salernitana
Typ: x
Kurs: 3.30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Goście to drużyna która zalicza się do grona trzech przedstawicieli ligi, którzy na dwanaście kolejek zremisowali aż 7 razy. Cztery ostatnie mecze to tylko i wyłącznie remisy, nie ważne dom czy wyjazd. Z kolei gospodarze to drużyna która w domu nie radzi sobie jakoś nadzwyczaj dobrze, jest to najlepsze drużyna wyjazdów jak dotychczas. Ostatnie kolejki to spadek formy, fakt zwycięstwo w ostatniej kolejce z Latiną, która nie radzi sobie z tym sezonem, wiosny nie czyni. Dlaczego remis, a no właśnie dlatego, że Cittadela po dobrym początku jest obecnie w nie najlepszej formie, goście to typowy średniak który potrafi strzelić na wyjeździe bez problemu i jest w stanie wykorzystać ten dołek gospodarzy. Piąty remis z rzędu dla gości? Myśle, że drużyną pokroju gospodarzy, zawodnicy Salernitana braliby w ciemno przed meczem. Liczę, że passa remisów gości dalej będzie trwała.
⛔100
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 17:45
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Typ: 1/+2,5
Kurs: 2,35
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Moim głównym typem na sobotę jest spotkanie 1 ligi Polskiej, gdzie lider Zagłębie Sosnowiec podejmuje na własnym stadionie 12 zespół w lidze Chrobry Głogów.
Dlaczego taki typ? A no dlatego, że Zagłębie Sosnowiec to faworyt w tym meczu ale również drużyna, która ma najwięcej strzelonych w lidze, mają już strzelonych 30 goli co daje nam średnio równo 2 gole na mecz, zaś Chrobry Głogów jest drużyną, która straciła tych goli znowu najwięcej bo aż 26 co daje nam także prawie 2 gole stracone na mecz a dokładnie 1,73.
Zagłębie w ostatni wekeend przegrało zasłużenie 0:2 ze Stalą Mielec i będzie chciało się zrehabilitować. Jak wiadomo Zagłębie to przede wszystkim ofensywa składająca się z bardzo dobrych skrzydłowych mowa tutaj o Ryndaku i Pribuli w ataku jest coraz lepiej spisujący się Sanogo a w środku rozgrywają piłkę Dudek, Nowak i Matusiak. Znowu obrona kaleczy praktycznie w każdym meczu i rzadko się zdarza, że Zagłębie kończy mecz na 0 z tyłu.
W poprzednim sezonie Zagłębie 2 razy wygrali z Chrobrym 3:1 i 2:0.
Liczę na otwarty mecz w Sosnowcu ze sporą ilością goli ale to Zagłębie zdobędzie 3 punkty i pozostanie na fotelu lidera.
Powodzenia.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie Bayern-Hoffenheim
Typ: Bayern wygra 2 połowe dokładnie 2 golami
Kurs 4.10
Buk Unibet
Analiza: Na jutro moim zdaniem najpewniejszym spotkaniem do zagrania będzie over w meczu Bayernu z zespołem Hoffenheim, ekipa gospodarzy w tej chwili jest liderem w Bundeslidze i na swoim koncie po 9 kolejkach Bayern ma 23 punkty 7 wygranych oraz 2 podziały punktów, goście natomiast mają 3 pozycję i 19 ugranych punktów a ich bilans to 5 wygranych oraz 4 remisy, gospodarze jak i goście nie zanotowali w tym sezonie żadnej porażki oprócz nich tylko jeszcze w bundeslidze Leipzig nie zanotował porażki, moim zdaniem to spotkanie zweryfikuje formę zespołu popularnych &quot;Wieśniaków&quot; , którzy jak na razie mocno zaskakują swoją skutecznością, szczególnie w lidze bowiem w pucharze zanotowali wpadkę w Kolonią,ale w lidze zanotowali 5 kolejnych zwycięstw pod rząd , Bayern również myli się niezwykle rzadko, tak w lidze jak i Lidze Mistrzow i moim zdaniem w tym meczu padnie sporo bramek, goście grali na tym stadionie jak do tej pory 8 spotkań zanotowali 7 porażek oraz jeden remis, jutro nie liczę iż uda im się cokolwiek ugrać na tym bardzo trudnym terenie,ale myślę że przy odrobinie szczęscia zdobędą chociażby bramkę honorową.
⛔100
 
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska 2 liga
Spotkanie: Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg
Godzina: 17:00
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie sąsiadów ze strefy spadkowej. Bilans dwóch drużyn fatalny. Polonia bez wygranej od 9 spotkań, Kotwica bez wygranej od 7.
Co przemawia na korzyść Czarnych Koszul:
1. 9 meczów bez wygranej ale bilans 0-6-3 nie jest tak tragiczny tym bardziej że w wielu z tych spotkań zabrakło szczęścia a porażki zanotowali max 1 bramką. 2-3 gole w tych spotkaniach i dziś Polonia była by w środku tej ciasnej tabeli.
2. Kotwica - rywal bez wygranej od 7 spotkań, niżej w tabeli, z gorszym bilansem bramkowy, z większą ilością porażek w sezonie.
3. Polonia jedyne dwa zwycięstwa w lidze zaliczyła właśnie na swoim stadionie.
4. Czarne Koszule mają po prostu lepszy zespół i muszą w końcu się przełamać.
5. W tym meczu Polonia świętuje obchody 105-lecia istnienia klubu. Nie ma lepszej okazji żeby się nakręcić, przełamać i pokonać słabą Kotwicę. Myślę że atmosfera związana z tym meczem podziała dodatkowo mobilizująco.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Rosja
Tomsk - Spartak M
Godz: 09:00
Typ: 2
Kurs: 1,8
buk: bet365
Na inaugurację 13 kolejki rosyjskiej Premier Ligi zmierzą się ze sobą ekipy Tom Tomsk i Spartak Moskwa. U bukmacherów zdecydowanym faworytem są goście i również uważam, że każde inne rozstrzygnięcie, jak ich wygrana będzie sporą niespodzianką. Gospodarze z dorobkiem 8 punktów zajmują 15, przedostatnią pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 28 oczek i wspólnie z Zenitem są na 1 miejscu w tabeli. Piłkarze z Tomska są ostatnio w bardzo słabej dyspozycji, bowiem notuję serie 3 porażek z rzędu. Przegrali 1-3 w Orenburgu, następnie 0-3 u siebie z Anżi, a w poprzedniej rundzie zgodnie z oczekiwaniami dali się ograć Zenitowi na wyjeździe 0-1. Ogólnie przed własną publicznością mają bilans gier 2-1-2, co daje im 10 lokatę, pod względem gry na własnym boisku. Natomiast zawodnicy ze stolicy spisują się ostatnio znakomicie i po 2 porażkach wrócili do wysokiej formy, notując passę 3 wygranych z rzędu. Pokonali 1-0 u siebie Rostov, później także 1-0 Ural w delegacji, a w zeszłej kolejce zanotowali bardzo cenne 3 punkty, pokonując przed własną publicznością CSKA 3-1. W delegacjach mają stosunek spotkań 3-1-1, co daje im 3 pozycję. Biorąc pod uwagę aktualną postawę piłkarzy oby dwu zespołów, spodziewam się, że gospodarze nie sprostają rywalom i 3 oczka zdobędą gracze Spartaka.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
17:00
Gdańsk - Politechnika Warszawa
Typ: Warszawa +1,5seta
Kurs: 1,82
Buk: bet365
Moim zdaniem Warszawa zapunktuje w meczu z Gdańskiej, a może i nawet wygra. Gdańsk zupełnie mi się nie podoba w tym sezonie. Bardzo słabe skrzydła, Mika zjechał z poziomem strasznie, Pietruczuk jeszcze gorzej się spisuje a atakujący Schultz też póki co nie dźwiga ciężaru bycia pierwszym atakującym. W dodatku jeszcze nie jest widoczna w tym zespole magia Jasnego. Jednym słowem Gdańsk wygląda słabo i wyniki to również odzwierciedlają. Warszawa gra dobrze jednak w ostatniej kolejce zanotowała mega wpadkę przegrywając że słabą Częstochową. Więc myślę że teraz wyjdą mocno podrażnieni i zagrają swoją siatkówkę.
Wiele dobrych kursów na weekendzie z siatkówki, polecam jeszcze moim zdaniem dość pewne mecze:
Kuzbass - Krasnoyarsk typ: 1, kurs: 1,40
Radom - Szczecin typ:1, kurs: 1,40
Odolena Voda - Kladno typ: 2, kurs: 1,40
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - FC Koln
Typ: Modeste strzeli
Kurs: 2.70
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam serdecznie! 10 kolejka Bundesligi. O meczu i h2h napisal wystarczająco dużo typer ogoras20 kilka typów wyżej. Ja skupię się na Francuskim napastniku ekipy Koziołków Anthonym Modeste. Już 2 razy podawałem typy na strzelenie przez niego bramki. Za pierwszym razem z Ingolstadt strzelił dwie i w zeszłej kolejce przeciwko HSV trzy. Można zadać pytanie, nie czy strzeli, ale ile strzeli. Jak na razie &quot;maszyna&quot; działa bezbłędnie. Wiem, że każda seria kiedyś się kończy, ale miejmy nadzieję, że nie w sobotni wieczór. Zgadzam się z ogoras20, że kilka bramek padnie w tym meczu i niemały w tym udział będzie miał Modeste. Strzelał przynajmnie jedną bramkę w 5 kolejnych meczach ekipy z Kolonii. Betano za dubla płaci 11! Żal byłoby nie spróbować.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, TBL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Kutno - Start Lublin
Typ: under 147,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betgun
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz drużyny która świetnie broni szczególnie u siebie i linia wystawiona przez buków wg mnie nie do złamania akurat przez te ekipy. Gospodarze powinni nadawać ton w tej rywalizacji kontrolując spotkanie, a co za tym długie i spokojne akcje jak najbardziej do realizacji. Start słabo spisujący się w tych rozgrywkach raczej nie złamie gospodarzy mega ofensywa i wysoki wynik raczej nie groźny. Na potwierdzenie mych słów szybki rzut oka na h2h tych zespołów gdy gospodarzem było Kutno i mamy wszystko w temacie 125 pkt zamykające mecz wg mnie powinno być ok również jutro znając filozofie gry szczególnie Kutna.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Osasuna-Alaves
Godzina: 18:30
Typ: over 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ramach jedenastej kolejki Primera Division przedostatnia w tabeli Osasuna podejmie na własnym obiekcie drużynę Alaves. Gospodarze jak już wspomniałem zajmują dziewiętnastą pozycję w klasyfikacji - jednak ścisk w dole tabeli jest tak duży, że dziewiętnaste i dwunaste miejsce dzielą tylko cztery punkty, więc cały czas jest o co grać.
Osasuna w każdym z ostatnich sześciu spotkań strzelała przynajmniej jedą bramkę, ale również przynajmniej jedą tracili. Na własyn stadionie w pięcu rozgrywanych meczach tego sezonu nie zdołali jeszcze wygrać - dwa razy remisując i trzykrotnie przegrywając. Ich bilans bramkowy to 12-20 - jak widać zespół z Pampeluny nie ma problemu ze zdobywaniem goli, ich słabym punktem jest defensywa, w dzesięciu meczach stracili aż dwadzieścia bramek, gorszy bilans ma tylko ostatnia Granada &quot;z dorobkiem&quot; dwudziestuczterech wpuszczonych goli. Co ważne na dzieisęć spotń z udziałem Osasuny sześć kończyło się wynikiem pokrywającym linię over 2.5 bramki w meczu.
Goście natomiast plasują się na pozycji piętnastej - obie drużyny dzieli różnica trzech punktów. W pięciu spotkaniachch wyjazdowych zanotowali trzy porażki, remis i zwycięstwo, co najciekawsze z FC Barceloną. Podopieczni Mauricio Pellegrino także potrafią zdobywać gole, pokonywali w tym sezonie bramkarzy rywali już dziesięciokrotnie - tracąc przy tym piętnaście bramek. W sześciu na dziesięć spotkań wynik meczu pokrywał linię over 2.5 bramki.
H2H wygląda dosyć ciekawie, bo w pięciu ostatnich spotkaniach aż czterokrotnie padało ponad 2.5 gola w meczu.
Uważam, że w tym spotkaniu padnie sporo bramek i możemy spodziewać się otwartego meczu - oba zespoły mają więcej do zyskania aniżeli stracenia.
⛔100
 
A 0

arsen359

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bournemouth - Sunderland
Typ: under 2.5
Kurs: 2,06
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W ramach 11 kolejki Premier League Bournemouth podejmie na własnym stadionie czerwoną latarnię ligi - Sunderland.
Bournemouth w ostatnich 5 spotkaniach przed własną publicznością odniósł 3 zwycięstwa, 1 raz remisował i 1 raz schodził z boiska pokonany. Bilans bramkowy gospodarzy to 9:4. Główna przyczyna niezłej różnicy bramek to pewna wygrana nad Hull City 6:1. Natomiast Sunderland na wyjazdach tak jak i u siebie nie zdobywa wielu punktów. W ostatnich 5 wyjazdowych spotkaniach &quot;Czarne koty&quot; nie odniosły żadnego zwycięstwa, 1 raz zremisowały i 4 razy wracały do domu pokonane. Ich bilans bramkowy to 2:7.
Ostatnie 5 spotkań domowych/wyjazdowych w wykonaniu obu ekip
Bournemouth: Sunderland:
22.10.16 Bournemouth - Tottenham 0 : 0
15.10.16 Bournemouth - Hull 6 : 1
24.09.16 Bournemouth - Everton 1 : 0
10.09.16 Bournemouth - West Brom 1 : 0
14.08.16 Bournemouth - Manchester Utd 1 : 3
Sunderland:
22.10.16 West Ham - Sunderland 1 : 0
15.10.16 Stoke - Sunderland 2 : 0
18.09.16 Tottenham - Sunderland 1 : 0
27.08.16 Southampton - Sunderland 1 : 1
13.08.16 Manchester City - Sunderland 2 : 1
Dlaczego Bournemouth miałoby nie wygrać bardzo wysoko z Sunderlandem tak jak rozbiło Hull City, które jest wyżej w tabeli? Dlatego, że mimo dobrego początku i pozycji w czołówce Hull z meczu na mecz gra coraz gorzej. Nie prezentuję się ani dobrze w ataku, ani dobrze w obronie. Poskutkowało to zmianą trenera, który debiutował w właśnie przegranym 6:1 meczu z Bournemouth. Sunderlandowi nie można zarzucić ambicji i woli walki. Brakuję jednak umiejętności dlatego te mecze przegrywają nieznaczną ilością bramek. W bramce Czarnych Kotów świetnie spisuje się Jordan Pickford. Zajmuję drugie miejsce w klasyfikacji bramkarzy z największą ilością skutecznych interwencji:
Klasyfikacja bramkarzy z największą ilością interwencji:
1. Tom Heaton BUR 59
2. Jordan Pickford SUN 36
3. Kasper Schmeichel LEI 34
3. Adrián WHU 34
3. Ben Foster WBA 34
Jeżeli jeszcze te liczby Cię nie przekonały to na koniec dorzucę H2H spotkań obu zespołów z zeszłego sezonu:
23.01.16 Sunderland - Bournemouth 1-1
19.09.15 Bournemouth - Sunderland 2-0
⛔100
 
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 07:35
Spotkanie: Wellington Phoenix - Newcastle Jets
Typ: BTS - nie
Kurs: 2,30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam. Na sobotni poranek coś na rozruszanie. Australijska A-League. Ostatnia ekipa podejmuje Newcastle Jets. Granie underów czy takich typów jak mój na tę ligę wskazuje pewne szaleństwo;) ale zaryzykuję gdyż moim zdaniem warto. Gram, że obie nie strzelą ale całkiem ciekawym typem jest X2 w granicach kursu 1,80. A więc do sedna...
Wellington Phoenix. Ten zespół sezon zaczął źle. Cztery mecze i cztery porażki. Co najważniejsze odnośnie mojego typu to ich dorobek bramkowy wynoszący 1:10. Co do straconych to zawyża tę statystykę ostatni mecz ale o nim później. Co do strzelonych to sami widzicie. Jeden gol na cztery mecze a tak w ogóle to zdobyty z rzutu karnego. Poprzednie spotkanie to porażka wyjazdowa 1:6 z Melbourne Victory. Tak więc ten wynik zawyżył liczbę straconych bramek przez Wellington. Wcześniej skromne porażki po 0:1 u siebie z Melbourne City oraz Sydney a w międzyczasie wyjazdowa porażka 0:2 z Perth Glory. W analizie skupiam się w głównej mierze na gospodarzach gdyż spodziewam się, że to oni podyktują warunki tego spotkania. Jakby nie było u siebie nie grają źle. Jest to niewygodny teren o czym przekonały się już dwa kluby. Co ciekawe z Sydney mieli posiadanie aż 60 procent a gola stracili dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu. Z Perth długo grali na zero ale później karny i ze trzy minutki po karnym drugi gol i po zawodach. No poprzedni mecz to już inna bajka ale w nim Melbourne dostało aż dwa rzuty karne a później to już gol za golem. Zmierzam do tego, że Wellington potrafi grać defensywnie. Może brak szczęścia albo koncentracji w końcówkach. Co do ich ofensywy to można mieć wiele zarzutów. Jak wspomniałem jedyny zdobyty gol z karnego przy wysokim prowadzeniu przeciwnika. Z Sydney brak gola można im wybaczyć. Z Perth Glory też nie wyszło no ale pierwszy mecz z Melbourne City to już w ogóle ofensywna klapa. Grali u siebie z zespołem, który gra dobrze w ataku ale w obronie... nie koniecznie gdyż w kolejnych swoich spotkaniach nie zachował czystego konta ani razu. Ponadto goście (czyli Melbourne) od 58 minuty grali to spotkanie w dziesiątkę.
Newcastle po czterech meczach 1-2-1. Ostatnio przegrali u siebie 0:2 z Sydney. Poza tym domowa wygrana 4:0 z Brisbane (które jeszcze nie było na fali) oraz dwa mecze zakończone bramkowymi remisami - domowe 1:1 z Adelaide oraz wyjazdowe 2:2 z WS Wanderers.
Podsumowując. Typuję, że obie nie strzelą. Nie będzie to spotkanie na szczycie. Gospodarze mimo dużej ilości straconych goli nie grają piachu w obronie. Poprzedni mecz Newcastle pokazał, że nie są taki mocni w ofensywie. Wellington to trudny teren a Phoenix ma straszne kłopoty w ofensywie za czym przemawia tylko jeden strzelony gol w dodatku po rzucie karnym.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Australia, A-League
Godzinna: 07:35
Spotkanie: Wellington Phoenix - Newcastle Jets
Typ: over 3.5
Kurs: 2.68
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gospodarze tragicznie rozpoczęli ten sezon od kompletu czterech porażek w których strzelili zaledwie jedną bramkę przy 10 straconych. Tutaj jest ogromne parcie na przełamanie tej serii co było już widać w odważniejsze grze w Melbourne co skończyło się pogromem 6:1, ale szukali ofensywy i tak też będzie dzisiaj, tym bardziej że to zespół który nigdy nie miał jakieś super jakości w defensywie. Wynika to też z faktu młodego składu któremu brakuje doświadczenia a wiadomo cierpi na tym defensywa. Widziałem ich ostatnie starcie przed własną publicznością z Sydney przegrane 0:1 ale naprawdę bo dobrej grze w ofensywie gdzie brakowało tylko skuteczność a rywal to zespół który jeszcze bramki w rozgrywkach nie stracił. To że ten zespół będzie szukał ofensywie widać też po rucha transferowych, w klubie pozostali ci najważniejsi i przyszedł szybki Barbarouses który na skrzydle da dużo szybkości i techniki. Newcastle bardzo solidnie zaczęło sezon w ofensywie tylko z Sydney nie strzelili bramki ale im to jak wspomniałem nikt nie potrafił strzelić jak na razie w pozostałych trzech spotkaniach zdobyli w sumie 7 bramek, w tym potrafili zremisować z WS Wanderers mimo że przegrywali na wyjeździe 2:0, byli zmuszeni do ofensywnej gry i to pokazuje że w takiej grze czują się najlepiej a z takim rywale na taki wariant jestem przekonany że się zdecydują. Gospodarze po takim starcie dziś pójdą od początku do ataku, tego samego oczekuje po gościach którzy jak wspomniałem w ofensywie są bardzo dobrze dysponowani, to powinien być otwarty tym bardziej że takie ostatnie spotkania między tymi ekipami oglądaliśmy.
⛔100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 17:30
Spotkanie: Polfarmex Kutno vs Start Lublin
Typ: Start Lublin +7.0
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo podobna sytuacja co w meczu Polfarmex Kutno vs AZS Koszalin. Buki faworyzują gospodarzy nie mając do tego podstaw. Polfarmex niby legitymuje się bilansem 2-2 a Start 0-4 ale to nie odzwierciedla ich umiejętności. Tak na dobrą sprawę Kutno gdyby nie fura szczęścia dzisiaj też okupowałoby miejsca na dnie tabeli. W drużynie prowadzonej przez Krysiewicza za dużo zależy od postawy Berishy a że mamy początek sezonu Dardan nie jest w najwyższej stabilnej formie. Drugie ważne ogniwo mianowicie Fraser też na razie nie błyszczy jest cieniem samego siebie z poprzedniego sezonu. A co istotne czeka go ciężki pojedynek z Petersonem który zdążył już się pokazać z dobrej strony w PLK. I ostatni z najważniejszych Wallace nic wielkiego dotychczas nie pokazał i raczej nie pokaże bo to jest niewypał transferowy przynajmniej na ten moment. Jedyni którzy od początku trzymają równą formę to Bartosz z Kowalczykiem. I to tyle jeśli chodzi o zespół z Kutna reszta zawodników chyba sama nie wie jak znalazła się w zawodowej koszykówce. W obronie nic wielkiego nie grają bo nie mają żadnych specjalistów w tej dziedzinie a jaką rozmontowywać ich strefę najlepiej pokazało Asseco w ostatnim spotkaniu. Start Lublin wyniki gorsze niż gra. Goście nie grają jakiejś tragedii jak to pokazują wyniki. W większości spotkań przez większość czasu prowadzili wyrównany pojedynek i to z lepszymi drużynami czy to z Wilkami z Dąbrową czy ostatnio z Czarnymi. Problem u nich raczej tkwi w głowach i przygotowaniu fizycznym. W końcówce pojawia się jakieś rozluźnienie i rywale odskakują tym bardziej że obrona podobna do tej z Kutna. Jedno ale w szeregach gości najlepsi gracze są w formie. Peterson Balzamovic duet który powinien zrobić różnicę pod koszem no i wracający do gry Wiggins który zwiększy rotację i siłę ofensywną podopiecznych Zakelja. W porównaniu z Polfarmexem Start graczy drugoplanowych ma i to nawet nawet. Dłoniak Jankowski to nie są jakieś zapchajdziury nie raz pokazywali już jak się gra w kosza. Obecnie może trochę cieniują ale są groźni i w każdym momencie mogą odpalić w odróżnieniu do graczy gospodarzy.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Polska / 1 Liga
Godzinna: 16:45
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Typ: Zagłębie -1AH
Kurs: 2.15 @ bet365

Goście w tym meczu bez pierwszego bramkarza jakim jest S. Janicki (10/0), oraz obrońca K. Hodowany (5/0). To wszystko co zdołało mi się ustalić na ten moment jeśli chodzi o absencje.
Statystyka, Chrobry w roli gości ma najgorszą defensywę w lidze gdzie stracili już grając na wyjeździe 15 bramek. Dodając do tego fakt że w tym meczu grają z liderem i będzie im tu stawić czoła bez pierwszego bramkarza to stawia ich to w ogromnym zakłopotaniu.
Zagłebie u siebie bilans 6/1/1 gdzie na papierze jak i za równo na boisku Sosnowiczanie pokazują pełną klase. Sosnowiec musi odpowiedzieć &quot;Katowickiej GieKsie&quot;, gdyż zrównali się punktami.
W tym sezonie już Zagłębie udowodniło że są w stanie pokonać rywali u siebie z marginesem dwóch goli :
Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Wigry Suwałki
Zagłębie Sosnowiec 4 - 0 Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz
⛔100
 
C 256,4K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Godzina : 17:00
Spotkanie :AZS Częstochowa - BBTS Bielsko Biała
Typ : BBTS
Kurs : 2.95
Bukmacher : Uni
Jak nie teraz to kiedy, jak nie z nimi to z kim. Zwyczajnie Bielszczanie muszą się przełamać w Częstochowie. Skład personalny zdecydowanie lepszy po stronie BBTSu. Częstochowa jak dla mnie skompletowała najsłabszą ekipę. Seria 5 porażek 0:3 chluby bielsku nie przynosi to fakt, ale spotykają się dwa nieukrywajmy słabe zespoły z naszej rodzimej ligi. Nie zdziwię się jeżeli do końca będą walczyć aby nie znaleźć się w fazie playout. Częstochowianom wyraźnie brakuje nazwisk i ludzi ogranych na wysokim poziomie. Po cięciach finansowych jest to sklecione jak się dało. Najlepsi po zakończeniu poprzedniego sezonu odeszli : Redwitz, Patak, Bandero. W zamian na dobrą sprawę sprowadzono tylko Adamajtisa, który i tak szału nie robi. Po drugiej stronie siatki jak dla mnie zdecydowanie lepsi siatkarze, Bartos ( mistrz Francji ) Vemic ( mistrz Niemiec ) Storożiłow ( mistrz Hiszpanii ), do tego Janeczek z przeszłością w Resovii. 5 porażek to zbyt dużo, czas na zwycięstwo!
⛔100
 
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: ATP - DEBEL: Paris (Francja), twarda (w hali) - Półfinał
Godzina: 18:00
Spotkanie: Herbert/Mahut - Bopana/Nestor
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu duzo mowic zdecydowanymi faworytami tego spotkania jest para Francuska, ktora obecnie jest najelpsza para deblowa. Na przeciw ich stanie co prawda dwojka doswiadczonych deblistow, ktorzy swoje lata dobrego tenisa maja juz za soba. Mysle, ze w tym spotkaniu bedzie widac roznice klas. Herbert/Mahut w tym turnieju graja bardzo dobrze i pewnie przy siatce. Bopana/Nestor do półfinału zaszli nieco szczesliwie wygrywajac 2 razy w tie breaku meczowym. Sądze, ze para francuska niesiona dopingiem rozprawi sie gładko z przeciwnikami i bedzie na najlepszej drodze do zdobycia trofeum. Polecam
✅40
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom