>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 5.09.2024 (czwartek)

Status
Zamknięty.
Pablito91 1,1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Portugalia : Chorwacja
Typ: Chorwacja handicap(-1.5) więcej fauli
Kurs: 1.85
Bukmacher: fortuna
Post w dziale :

W jednym z meczów ligi Narodow spotkają się reprezentacje Portugalii oraz Chorwacji. Będzie to spotkanie młodości z doświadczeniem. Portugalia to reprezentacja oparta na młodych chłopakach. Portugalia na papierze ma jedną z najlepszych kadr na świecie. Obie reprezentacje na pewno liczyły na coś więcej na Euro. Ja w tym meczu Idę w faule Chorwatów. Myślę, że popełnią o 2 więcej od Portugalczyków. Portugalia była jedną z najrzadziej faulujących drużyn na Euro. Chorwacja z kolei po drugiej stronie barykady. Dzisiaj również myślę, że to Portugalia będzie grała w piłkę a Chorwaci będą grali z kontrataków. Mimo, że przed Euro Obie ekipy spotkały sie towarzysko i tam więcej faulowali Portugalczycy to dzisiaj liczę, że będzie odwrotnie.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 860,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Serbia - Hiszpania
Typ: over 1.5 bramek w 1 połowie
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-i-2-kolejka-ligi-narodów-5-09-2024-10-09-2024.172125/post-7290731
Analiza: Serbia zagra w nowym odmienionym składzie, zabraknie kilku kluczowych graczy z ofensywne. Mimo wszystko myślę że powalczą na własnym boisku i nie odpuszcza. Hiszpanie wiadomo przyszło nowe pokolenie w ataku i widać było na Euro ich jakość. Od pierwszego gwizdka spodziewam się ataków z obu stron.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom