>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 5.09.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 5. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP US Open 2015
Godzina:
2:30
Spotkanie:
Fognini F. - Nadal R.
Typ:
Fognini F.
Kurs:
3.85
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:

H2H 2:5 z lat 2013-2015. To dziwne bo obaj Panowie spotkali się już 3 razy w tym roku na mączce i w dwóch meczach górą był Fognini. Włoch jedynie w Hamburgu uznał wyższość Hiszpana, ale ten mecz był piekielnie zacięty. Teraz gramy na hardzie i zapewne znowu będzie ciekawie. Nadal jak już nie raz można było przeczytać nie jest w swojej najlepszej dyspozycji w tym roku, gra najgorszy sezon w karierze, mnóstwo porażek i wcale nie jest taki silny. Na US Open nie ma przekonujących zwycięstw, męczył się trochę z Schwartzmanem (23 lata) który mierzy około 170 cm wzrostu, wcześniej stracił set z 18 letnim Coricem. Blado to wszystko wygląda w przeciwieństwie do Włocha. Niewykluczone jest tutaj 5 setów. Fognini to idealny zawodnik z którym może Nadal odpaść, zapewne &quot;Rafa&quot; znając jego będzie walczył maksymalnie, ale przypomnijmy po raz kolejny Wimbledon. Tam wyleciał z turnieju w meczu z Dustinem Brownem.
✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
J 0

j.rockefeller

Gość
Dyscyplina: Baseball / MLB
Godzina: 2:15
Spotkanie: Pittsburgh - St.Louis
Typ: St.Louis -1,5
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj w nocy Polskiego czasu rozegra się spotkanie w MLB pomiędzy Pittsburgh a St.Louis Cardinals w którym faworytem jest oczywiście drużyna gości z bilansem 86-47 . Przyjezdni wystawiają jako pitchera CARLOS MARTINEZ z ERĄ 2,77 oraz bilansem 13-5 ???? co według mnie w tym meczu jest ich głównym atutem nie wspominając już o bardzo kiepskiej dyspozycji gospodarzy , którzy w ostatnich 4 meczach przegrywali , co prawda JA HAPP w 3 ostatnich swoich meczach odnotował 3 wygrane to jego ERA choć nie słaba to przy picherze gości robi róznice . Mój typ to pewne 2 pkt zwycięstwo St.Louis
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Magnitogorsk – Omsk
Typ: over 5.5
Kurs: 2.25
Buk: unibet
Godz. 13:30
Analiza:
Jakoś nie mogę się wstrzelić w hokej w Rosji, dziś ostatnia próba jak się skończy na niekorzyść to trzeba będzie trochę poczekać w spokoju w oglądaniu tego co się na razie dzieje. Magnitogorsk jak wspomniałem ostatnio mimo braku obronny tytułu nie postawił na rewolucję bo tego nie potrzebują. Atak nadal mega mocny z trójką z przodu Kovar, Zaripov, Mozyakin do których dołączył nasz rodak Wolski. Na papierze i nie tylko wygląda to świetnie i na pewno jest to kandydat do mistrzostwa. Rozpoczęło się to dobrze od wygranej w Kazachstanie, następnie w Omsku i w pierwszym meczu u siebie dość niespodziewanie przegrali z Ekaterinburgiem 1:2, ale szybko odbili sobie ten wynik gromiąc Yugra 6:2, oraz wygrywając z Astaną 3:2 po karnych Rzecz jasna z tym atakiem ten zespół nie będzie miał problemów ze strzelaniem bramek tym bardziej u siebie czego dowodem jest to że jako jedyna ekipa w poprzedniej rundzie zasadniczej przekroczyła ponad 100 bramek zdobytych a wydaje mi się że Wolski co już pokazał na początku dał dodatkowo jakość. Jeszcze nie ma stabilizacji na najwyższym poziomie ale widać już przebłyski najlepszej wersji a wówczas w ataku jest ich bardzo ciężko powtrzymać. Omsk co roku mierzy wysoko ale jakoś pewnego pułapu nie potrafią przeskoczyć. Trochę zmian kadrowych było odszedł min. bramkarz K.Barulin który miał bardzo dobry sezon zasadniczy, zastąpi go gracz Slavia Praga. Dużo rotacji było tez w defensywie. Szczególnie jakoś nie odczuwają zmian w tych formacjach chociaż z takim rywalem jak dziś było już ciężko bo musieli trzy razy u siebie wyjmować krążek i to była jedyna porażka jak do tej pory. Ogólnie forma bardzo wysoka, dwa razy ograna Ufa, Traktor oraz Niznekamsk też musieli uznać wyższość grając u siebie. Bardzo dobrze wygląda gra w przewadze a myślę że wykluczeni nie zabraknie, Omsk jest też jedną z tych ekip która oddaje dużo strzałów na bramkę. Są to ekipy potrafiące grać ładnie, szybko, ofensywnie i na taki scenariusz po prostu liczę – trzy mecze towarzyskie przed sezonem zdecydowanie pod dyktando bramek podobnie jak pierwsze starcie w Omsku zakończone wynikiem 3:3 po 60 minutach gry.
⛔100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Brasileiro Serie B
Spotkanie: Mogi Mirim SP - Oeste SP

Typ: X/1
Kurs: 5.60
Bukmacher: Unibet
Godzina: 00:00

Analiza:

O północy rozpoczęcie 23 kolejki brazylijskiej &quot;Serie B&quot;. Miejscowy Mogi Mirim będący na ostatnim miejscu w tabeli podejmie 16 drużynę z Oeste. Gospodarze jeśli chcą się utrzymać muszą coś wygrywać, dzisiaj mają szansę na zdobycie 3 punktów. Ostatnie 5 spotkań to 3 remisy i 2 porażki, a na 22 rozegrane spotkania ich bilans to 3 wygrane, 9 remisów i 10 porażek. Goście są na miejscu 16 z bilansem 7 wygranych, 5 remisów i 10 porażek. Ich ostatnie 5 spotkań tak jak gospodarze 2 przegrane i 3 remisy. Jeśli patrzeć na pojedynki bezpośrednie to na 8 spotkań od 2004 roku odbyło się 8 spotkań. 4 razy wygrała drużyna Mogi Mirim w dwóch ostatnich spotkaniach do przerwy był remis a ostatecznie wygrało Mogi Mirim. Ponadto mecz z tego roku zakończył się remisem 0:0 a jeszcze dawniej Oeste wygrało razy. Tak więc myślę, że dzisiaj gospodarze będąc u siebie nie podzielą się punktami tylko zachowają je dla siebie. Do przerwy lekka gra może bez goli może z golami jeśli tak to druga odpowie tym samym i wyrówna do przerwy a w drugiej połowie gospodarze zabiorą się do pracy i wygrają.
⛔100
 
W 17

woo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina - Białoruś
Typ: Ukraina -1.5
Kurs:2.2
Bukmacher: bet365
Białoruś straciła w eliminacjach 11 goli w 6 meczach, Ukraina w tylu 9 strzeliła. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0-2, dlatego myślę że u siebie Ukraina nie powinna mieć problemu z pokonaniem sąsiada w podobnym wymiarze. Nie zapominajmy również o tym że Jarmołenką interesuje się Barcelona a Konoplyanka nieźle wprowadza się do Sevilli, myślę że ich forma może być kluczowa. Białoruś nie gra o nic a o każdy punkt Ukraińcy muszą walczyć jak o życie, bo mają szansę nie tylko na zajęcie miejsca dla najlepszej drużyny z 3 miejsca ale nawet na wyprzedzenie Hiszpanii lub Słowacji.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna,Afryka, Puchar Narodow Afryki
Spotkanie: So Tomé and Príncipe-Maroko
Typ: over 3.5
Kurs: 3.25
Buk: Betsson
Godz. 17:30
Analiza: Szczerze , to wiele o tym meczu powiedziec nie moge, jednak zaciekawil mnie typ na over 3.5 .Druzyna So Tomé and Príncipe jest mi kompletnie nieznana i dlatego sadze ze ten mecz wysoko przegra. W ostatnim pojedynku ulegli az 7;1 Wyspom Zielonego Przyladka i ulegli 2 krotnie z takze mi nieznanym Beninem po 2;0. Natomiast Maroko jest mi juz lepiej znane. Ostatni mecz zakonczyli zwyciestwem 3;0 nad Libia, Ostatnia ich porazka 7 miesiecy temu z mocnym Urugwajem 1;0 a wiec mysle ze sa w tym meczu murowanym faworytem i wynik 1;0 czy 2;0 ich napewno nie zadowoli i beda chcieli sobie jak najwiecej postrzelac !:p Licze ze moze i So Tomé and Príncipe cos przypadkiem ustrzeli :p
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna KWal ME
Spotkanie Rosja-Szwecja
Typ: Rosja Dokładnie 1 golem
Kurs 3.75
buk Unibet
Godz: 18:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy znów wybrałem spotkanie w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw europy, ekipa Rosji , która w chwili obecnie zajmuję 3 pozycję w tabeli , podejmowała będzie przed własną publicznością reprezentację Szwecji, która ma 4 punkty więcej i jest na pozycji numer 2, dla mnie pomimo tego że goście są na razie zespołem skuteczniejszym faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie drużyna gospodarzy , która w obecnej sytuacji już na wpadkę pozwolić sobie nie może, spotkanie jednak zapowiada się niezwykle wyrównanie i nie wiadomo czy nie zakończy się remisem oraz podziałem punktów , z tego obrotu spraw zdecydowanie bardziej zadowolona była by reprezentacja Szwecji, Rosjanie jednak mają coś do udowodnienia szczególnie sobie jak i swoim kibicom, że porażka w poprzednim spotkaniu na swoim stadionie z zespołem Austrii była jedynie wypadkiem przy pracy, myślę że tu właśnie gospodarze okażą się zespołem o ta jedną bramkę lepszym.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makaveli23 301,3K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazil Serie B
Godzina: 2:30
Spotkanie: Macae - Luverdense
Typ: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
U gosci kontuzja najlepszego snajpera i jego absencja w tym meczu Tozin (11 meczy/7 goli). Ponadto nie wystapi takze kluczowy obronca (22/1). U gospodarzy sytuacja lepsza bo nie zagraja gracze ktorzy nie grali wiecej niz 50% spotkan w tym sezonie ale jest ich duzo (6) i mozna spodziewac sie lekkiego chaosu w grze. Od gosci w zwiazku z absencja obroncy i napastnika, mimo ze zapewne maja graczy zamiennikow na te pozycje to napewno nie beda to zmiany jakosciowe. Obie druzyny mają rowno 28 pkt a co za tym idzie sasiaduja ze soba w tabeli odpowiednio na miejscach 14 i 13. Goscie kontynuuja serie 4 meczy bez porazki a gosp. dwóch. Wniosek jest jasny: wyrownane druzyny z oslabieniami kadrowymi, chcace kontynuowac dobre wyniki, czyli nie przegrac za wszelką cenę.
⛔100
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, WNBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: San Antonio Silver Stars - Connecticut Sun
Typ: Connecticut Sun
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:

VS

Cóż, dzisiaj spotkają się dwie najsłabsze ekipy ostatniego miesiąca. Sun ostatnio dostały ostre baty od Indiany, Silver Stars na ostatnie 10 spotkań wygrały 1. Dlatego nie widzę przeszkody w zaatakowaniu dziś drużyny gości. Raczej nie będzie to super spotkanie do oglądania, jednak według mnie warto po takim kursie iść w kierunku zawodniczek Sun. Ostatnie dwa spotkania obu drużyn wygrały właśnie one, jedno bardzo mocno, drugie także pewnie. Obie drużyny wyeliminowane już z walki o play-offy, więc praktycznie bezstresowe spotkanie, wszystko się może zdarzyć. Ja stawiam na końcowe zwycięstwo drużyny z Connecticut.
Powodzenia ;)
✅135​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje do EURO
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Estonia - Litwa
Typ: Litwa
Kurs:
3.75
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Kurs wogóle nie adekwatny do rozgrywanych zawodów....
Estonia faworytem ?? nie bede się śmiał bo nie wypada... wiadomo każdy z kazdym może wygrać, ale bukmacherzy zawsze przeliczają, liczą, patrzą w statystyki i wystawiają kursy... w tym przypadku chyba się lekko przeliczyli.
grająze sobą dwie porównywalne reprezentacje... choć w moim odczuciu piłkarsko reprezentacja Litwy jest mimo wszystko troszkę mocniejsza i bardziej doświadczona, wyniki również przemawiaja za tą reprezentacją... więc dlaczego taki kurs ?
Być może bukmacherzy wiedzą coś czego ja nie wiem i stąd się to bierze... ale wracając do faktów...
W historii obie reprezentacje spotkały się 12 razy z czego to reprezentacja Litwy wygrała 9 meczy był 1 remis i 2 wygrane reprezentacji Estonii.
Tak więc podejrzewam że kursy biorą się głównie z sytuacji w tabeli eliminacji do ME ponieważ Estonia jest na miejscu 4. (2z 1r 3p) br.3:5 a Litwa pozycja 5. (2z 0r 4p) br. 4:12.
Przypomne tylko że
Litwa
-wygrana 0-2 z San Marino (wyjazd)
-wygrana 0-1 z Estonią (dom)
-porażka 2-0 z Słowenią (dom)
-porażka 4-0 z Szwajcarią (wyjazd)
-porażka 4-0 z Anglią (wyjazd)
-porażka 2-1 z Szwajcaria (dom)

Więc z tymi zespołami z którymi przegrywali, to praktycznie powinni przegrać... wygrana z San marino i z Estonią jedynie dały im pkt
Co do Estoni to tak:-wygrana 1-0 z Słowenią (dom)
-porażka 0-1 z Litwą (wyjazd)
-porażka 0-1 z Anglią (dom)
-remis z San Marino 0-0 (wyjazd)
-porażka 0-3 z Szwajcarią (wyjazd)-wygrana 2-0 z San Marino (dom)
Szczęśliwa wygrana z Słowenią (+3pkt) wygrana z San Marino i REMIS Z SAN MARINO (+4pkt) reszta porażki ... nawet z Litwą, gdzie można było ugrać chociaż 1pkt
Co do różnicy bramkowej obydwu zespołów wydaje mi się że jednak reprezetację Estonii bardziej się lekceważy i stąd te słabe wyniki rep. Anglii czy Szwajcarii... no i porażka rep. Słowacji.
Jakby nie pogromy Litwijczyków z Anglią czy Szwajcarią to by cała ta sytuacja wyglądała nie co lepiej. Mają oni bowiem jeszcze mecz z san Marino, czyli dawcą punktów i bramek...
póki co wydaje mi się
że jednak rep. Litwy jest nieco lepsza i bardziej ograna niż rep. Estonii... stąd mój typ.
Co do sytuacji w grupie wydaje mi się że zadna z ww reprezentacji nie myśli o awansie do Mistrzostw Europy tylko jedynie o tym by zając jak najlepsze miejsce w grupie... więc punkty w tym meczu są liczone x2 ????
⛔100
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EUROBASKET 2015
Godzina: 17:30
Spotkanie: Belgia - Lotwa
Typ: Lotwa - 4.5
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet365
Analiza:
I w koncu rusza glowna impreza w koszykowce w tym sezonie.Wiadomo jak to jest w 1 dniu takich imprez, sypie niespodziankami az milo, ale ja postanowilem wybrac cos pewnego chociaz kurs lichy.Zaczne od Belgow, druzyna nieprzewidywalna bo nie wiadomo czego mozna sie po nich spodziewac, bez wiekszych sukcesow w koszykowce ale z kilkoma ciekawymi wynikami ich sklad to przede wszystkim dwie gwiazdy Matt Lojeski z Olympiacosu i rozgrywajacy Valencii Van Rossom, reszta skladu to gracze w wiekszosci grajacy w ich rodzimej lidze.Ciezko okreslic ich forme po sparingach bo potrafili ograc Grecje, czy grac jak rowny z Francja i Hiszpania przegrywajac minimalnie, ale potrafili tez np. przegrac 20 punktami z Polska czy Finlandia, druzyna zagadka, pewnie powalcza o wyjscie z grupy.Lotwa to gospodarz tej akurat grupy, wiec wlasna publika to dodatkowy atut, poza tym kadrowo Lotwa wyglada ciekawiej od Belgow, mamy tutaj chociazby Blumsa, Bertansa czy Berzinsa.W sparingach prezentowali sie ciekawie, grali poukladana koszykowke w tych meczach, ktore mialem z ich udzialem ogladac.Wlasna hala, publika, lepszy sklad, bardziej doswiadczeni zawodnicy to musi sie udac! a zwyciestwo 5 punktami to absolutne minimum dla Lotyszy, kurs na wygrana Lotwy wisi w granicach 1.40 do jakies dubla smialo mozna pobierac jesli ktos boi sie grac handi.
✅76
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka;Eurobasket
Godzina: 15:00
Spotkanie: Polska-Bosnia
Typ: Polska(-7,5)
Kurs: 1,90
Bukmacher: b365
Analiza:
Trzeba stawiać na naszych!!!Polacy w fazie eliminacyjnej grali solidnie,skutecznie wygrywając grupę przed Niemcami.W kadrze mamy Damiana Kuliga(Turow) i oczywiście Marcina Gortata(Wizzards).Przeciwnik-Bośniacy,rywal z pewnością groźny,wygrali wszystkie swoje spotkania w eliminacjach,jednak dziś wystąpią bez swoich kluczowych graczy- Mirza Teletovic(Pxoenix)-jest to zdecydowany trzon Bośniaków(niczym Gortat u nas ;D)Nie zagrają również: Teletovic, Nurkic i Dedovic. Lawki nie maja zbyt bogatej,wiec wobec takich absencji stawiam zdecydowanie na POLAKOW!!!!
⛔100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: US Open (USA), twarda
Godzina: 01:45
Spotkanie: Keys vs Radwańska
Typ: 1 set over 10,5g
Kurs: 3,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Nie będę się bawić w przewidywanie wyniku chociaż fanem Agi nie jestem, to pokuszę się na bet po ciekawym kursie.
Aga zaczęła US z grubej rury pokonując swoje dwie rywalki nie tracąc seta!
Widzę znaczną poprawę w jej grze, od paru tygodni....
Co muszę podkreślić to wygrywane przez nią g. w 1 setach oby dwu spotkań.
Polka wygrała ( w jednym spotkaniu do 2, natomiast w drugim do 3 )
Pokazuję to że, nie jest tylko broniącą zawodniczką ze słabym serwisem, a do niedawna tak było.
Trudno ją przełamać, chociaż ona za wszelką cenę nie szuka ryzykownych zagrań ( dalej jej główną bronią jest obrona)
Skoncentrowana Aga nie da się łatwo.
A ostatnio dzisiejsza linia została przekroczona w pojedynku z Kvitova.
Keys również dobrze zaczęła Us ( wygrała jedno spotkanie do 1 natomiast inne starcie do 2 g w pierwszym secie )
Keys trochę bardziej agresywnie podchodzi do swoich spotkań ( czasem popełnia głupie błędy).
Ale stracone pkt. nadrabia spokojnie w serwisie.
Co można zauważyć, próg 10,5 g rzadko kiedy zostaje przekroczony przez obie zawodniczki.
Ale, zauważyłem pewną rzecz, Keys trudno się gra z zawodniczkami typu Radwańska, które db. bronią.
I zazwyczaj tylko z tymi zawodniczkami się męczy, grając przy tym dużą ilość g, i break point-ów w 1 setach, i nie tylko.
Mieliśmy do czynienia z taką sytuacją z Jankovic czy Svitoliną.
Widać że, nie chce ryzykować błędami i spokojnie wchodzi w mecz.
Dziś też tak powinno być obie zawodniczki na podobnym poziomie, nie sadzę aby któraś szarpnęła 1 set.
Warto dodać że, obie panie spotkały się na Wimbledonie i padł tie break, ale tam Aga była wyraźnym faworytem.
Tutaj idę bezpieczniej i wygrana którejś z zawodniczek w 1 secie stosunkiem 7:5 już mnie satysfakcjonuje.
⛔100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA
M.Keys - A. Radwańska
godzina planowo 02.30
Typ Tiebreack w meczu TAK
kurs 3,4
Bet365
Obie w dobrej formie.Ostatnio spotkały się na Wimbledonie 2;1 wygrała Agnieszka i mieliśmy Tiebreacka.Radwańska nie grała Tiebreacka od tamtego meczu , i uzbierało się już 12 meczy bez Tiebreacka .Keys grała 3 mecze temu Tiebreacka ze Svitoliną .
Ja kolejny raz podwajam stawkę i idę w stronę Tiebreacka mam nadzieję że dzisiaj zdyskontuję moją progresję.Ogolnie wydaje mi się że trudno w tym meczu wskazać faworyta i czeka nas wyrównane zacięte spotkanie.Warto przyczaić się z betami na Livie
bo mogą kursy skakać jak szalki od wagi coś jak wczoraj w meczu Wozniacki - Cetkowska.pow all
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Ekwador Serie A
Godzina: 2:30
Spotkanie: Liga de Loja - Independiente del Valle
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 9 kolejki ekwadorskiej Serie A. Lida de Loja zmierzy się z Independiente del Valle. Przede wszystkim charakterystyka obu zespołów. Gospodarze to coroczny zespół dołów tabeli = 10-12-8 miejsce. W swoim najlepszym okresie zanotowali mniej niz 50% wygranych u siebie i tylko 12 bramek w 11 meczach. Drużyna zupełnie przeciętna. W tym sezonie wygrali tylko raz, ale mają dość równe bilanse bramkowe 3:4. Nie spodziewam się szarży. Goście to coroczny kandydat do co najmniej wicemistrzostwa. Dryfują między 2 a 3 miejscem. Jako goście na razie sa najlepsi. 4 mecze - 3 wygrane. Bilans 8:4 czyli co najmniej 2 strzelone. W tej lidze nie pada aż tak wiele bramek. Raczej oscyluje wokół normy ok 2,5 na skraju. Także dzis gospodarze będą chcieli u siebie postawic twarde warunki, ale jakość wygra. Ostatnie ich mecze to 2x 2:0 dla gości.
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis, US Open (ATP)
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bernard Tomic - Richard Gasquet
Typ: Bernard Tomic wygra pierwszego seta
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Miałem ochotę zagrać na Tomica jako zwycięzce całego meczu, ale przez morderczą pięciosetową batalię z jego rodakiem Lleytonem Hewittem się na to nie zdecydowałem, bo zmęczenie w dalszej części meczu na pewno da o sobie znać. W pierwszym secie natomiast nie powinno być problemów z brakiem sił. Richard Gasquet nie gra już tak dobrze jak na Wimbledonie. Francuz wolno wchodzi w swoje mecze, czego skutkiem był przegrany pierwszy set zarówno z Kokkinakisem jak i Haase. Z Kokkinakisem miał dużo szczęścia, że młody Australijczyk nie wytrzymał fizycznie tego meczu i skreczował. Gdyby nie to, to raczej Kokkinakis cieszyłby się z awansu do następnej rundy. Bernard Tomic ma nawet dobry sezon. Być może zaczął więcej trenować, a mniej imprezować... Twarda nawierzchnia to ulubiona nawierzchnia Bernarda Tomica i tutaj wydaje się być nawet lepszy niż na trawie. Cały mecz powinien wygrać Richard Gasquet, ale w pierwszym secie Tomic będzie jeszcze w pełni sił i to jego typuję do wygrania pierwszego seta.
⛔100
 
H 28

herberg

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis US Open 2015 WTA
Godzina: 22:30
Spotkanie: Lisicki S.-Strycova B
Typ: DW 2:0
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dzisiaj po raz pierwszy w tym roku analiza z WTA. Planowo o 22:30 ma się rozpocząć mecz Sabiny Lisicki z Barborą Strycovą. Trudno przejść obok takiego kursu obojętnie. W tym roku panie spotkały się na twardej nawierzchni dwa razy i za każdym razem padał wynik 2:0 dla Lisickiej. Jest to zawodniczka z bardzo dużym potencjałem serwisowym, preferuje grę siłową, więc jeśli tylko złapie swój rytm to myślę, że wynik tego meczu będzie formalnością. Barbora to solidna tenisistka z czwartej dziesiątki rankingu, nie widzę jednak szans na urwanie chociaż seta Niemce. Wiadomo WTA to WTA, ale jeśli Sabina podejdzie do meczu z dużym skupieniem i koncentracją to o wynik jestem spokojny. Powodzenia !
⛔100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEl. Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania - Słowacja
Typ: 1 ( EH na rzuty rożne 0-5)
Kurs: 2,32
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Po porażce w Bratysławie 2-1 Hiszpanie będą się chcieli zrehabilitować w dzisiejszym meczu i sięgnąć po komplet punktów. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż Słowacy w tych eliminacjach wygrali wszystkie dotychczasowe mecze i z przewagą 3 oczek na Hiszpanią prowadzą w grupie C. Słowacy w tych eliminacjach podobnie jak Hiszpanie stracili tylko trzy bramki w 6 spotkaniach. Dzisiejsze spotkania jest również meczem o fotel lidera, gdyż zwycięstwo gospodarzy zepchnie Słowaków na 2 miejsce w tabeli. Trener Hiszpanów – Vincent Del Bosque na konferencji prasowej przed tym spotkaniem powiedział, że czeka ich dziś ciężkie spotkanie, gdyż Słowacy będą dziś grali bardzo defensywnie. Patrząc na kadry obu ekip to zdecydowanym faworytem tego pojedynku powinni być gospodarze. W ostatnich jednak meczach Hiszpania miała problemy ze skutecznością, bowiem w 5 ostatnich meczach strzeliła tylko 4 bramki. Gospodarze powinni mieć w tym meczu zdecydowaną przewagę i często będą gościć pod bramką Słowaków, co będzie skutkowało spora ilością rzutów rożnych. W Bratysławie Hiszpania w tym elemencie zdemolowała Słowaków wygrywając 19-3! Przy defensywnej postawie gości w dzisiejszym meczu przewaga w rzutach rożnych Hiszpanii powinna więc być dziś podobna. Zaproponowany przeze mnie handicap na rzuty rożne w tym meczu można więc nazwać bezpiecznym…
✅132
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje do EURO
Godzina: 18:00
Spotkanie: Estonia - Litwa
Typ: Litwa +1
Kurs: 1.60
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Gram bezpiecznie dzisiaj bo dobra passa pewnie się skończy. Już chciałem dawać coś na Eurobasket na który tyle czekałem ale pierwszy dzień może przynieść sporo niespodzianek. Nie inaczej musi być w piłce nożnej a mianowicie w eliminacjach do mistrzostw Europy. Myślę że mecz Estonia-Litwa może zakończyć się remisem ale żeby było bezpieczniej zabezpieczam się handicapem na gości. Na dobrą sprawę nie stawiam na drużynę lepszą a na pewno nie na drużynę w lepszej formie bowiem Estonia gra wyśmienicie jak dotąd a Litwa fatalnie przegrywając mecz za meczem ostatnio. Zdarzyło się im nie tak dawno przegrać z Maltą w meczu sparingowym. Na ostatnie 5 meczów udało im się zdobyć tylko jednego gola więc może skuteczność dziś się wreszcie poprawi. Na dziś myślę jest wiele na pierwszy rzut oka lepszych meczów i lepszych typów jednak jutro proszę sprawdzić ile z tych niby pewnych typów weszło...Mój kurs nie za duży ale powtarzam- lepiej wygrać niższy kurs niż przegrać wysoki. A jaaak!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom