>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 5.08.2020 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2020
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: John Higgins VS Kurt Maflin
Typ: Kurt Maflin Suma setek - Powyżej (1.5)
Kurs: 2.13
Bukmacher: Lvbet
Analiza:


Mecze drugiej rundy to już dystans do 13 wygranych frejmów i sesje grania. To naprawdę dużo czasu żeby Maflin wbił 2 setki. Raz że znalazł naprawdę dobrą formę, dobra skuteczność na długich bilach sprawia że sam sobie starza okazję do punktowania nie czekając na błędy rywala. W pierwszej rundzie z Gilbertem stworzyli prawdziwy spektakl serwując sobie nawzajem setkami, Maflin wbił 4 sztuki na krótszym dystansie (mecz do 10 wygranych frejmów), to myślę że linia 2 setek na dłuższym tym bardziej powinna być osiągalna. Oczywiście Higgins w Crucible gra zwykle najlepiej, ale bez przesady żeby to doszło do pogromu i Norweg swoje szanse dostanie i przynajmniej dwie z nich powinien spokojnie wykorzystać do zbudowania wysokiego brejka.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

100
 
Ostatnia edycja:
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Inter - Getafe
Typ : Spotkanie/liczba goli- 1/+1.5
Kurs : 2.22
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Nareszcie wróciły Europejskie puchary, dzisiaj może nie mamy tradycyjnej środy z Ligą Mistrzów, ale myślę mecze Ligi Europy powinny godnie je zastąpić w tym dniu ;)
Na tapet wziąłem mecz Nerazzurri, grającym z Getafe jako gospodarz, lecz nie na San Siro, a na Veltins Arena w Gelsenkirchen.
Są tutaj faworytami, na to nie powinno się mieć wątpliwości, lecz kursy dość wysokie jak na same zwycięstwo Interu. Świeżo upieczeni wicemistrzowie Włoch mają serie ośmiu meczów bez porażki pięć razy wygrała oraz trzy zremisowała.
Jakiś czas temu pisałem o nich podczas konfrontacji z Romą, wiele pisałem o ich formie, tam byli bardzo blisko porażki, ledwo co udało im się wyciągnąć remis z tamtego spotkania. Po tym meczu był kolejny słaby z Fiorentiną, a następnie trzy zwycięstwa kolejno z Genoa, Napoli oraz Atalantą. Może te dwa ostatnie mecze już nie decydowały o mistrzostwie, lecz na pewno podbudowało drużynę, wygrywając z bądź co bądź silnymi ekipami. Sezon bez mistrzostwa, pucharu Włoch, myślę, że Ekipa Conte będzie chciała jak najwięcej osiągnąć w LE. Jak jestem w temacie Interu, nie można pominąć, że w lidze byli drugą najbardziej bramkostrzelną ekipą, lepsza była tylko Atalanta z 98 bramkami, Inter strzelił ich 81, ale za to obronę mieli najlepszą, tylko 36 straconych goli. Ciekawa jest również statystka, że we wszystkich meczach jakie wygrali po wznowieniu rozgrywek, strzelili co najmniej dwie bramki. Przed pandemią również było bardzo dużo takowych meczy. Aby znaleźć mecz wygrany gdzie strzelili tylko jedną bramkę to chyba trzeba się cofnąć do meczu z Lazio wygrany 1:0 w wrześniu zeszłego roku.
Getafe w stosunku do Interu już dawno zakończyło rozgrywki ligowe, ostatni mecz zagrało 19 lipca z Levante, przegrali ten mecz 1:0. Ten mecz przelał czarę goryczy, ponieważ grali może i na wyjeździe, lecz z ekipą grającą o nich, a Getafe jeszcze miało szanse uplasować się na siódmej pozycji, czyli miejscu dającym grę w kwalifikacjach do Ligi Europy na przyszły sezon czy nawet szóstej gwarantującą bezpośredni awans do tych rozgrywek. Ogólnie Azulones to jedna z najgorszych jak nie najgorsza z drużyn po wznowieniu rozgrywek, na jedenaście meczy wygrali tylko raz(!) a tak to tylko remisy w liczbie czterech oraz pięć porażek, a grali z ekipami i walczącymi o najwyższe lokaty oraz te bijącymi się o utrzymanie, nic tutaj ich nie tłumaczy. Pytanie tylko czy woleliby zakończyć już ten straszny pod wieloma względami sezon czy jeszcze spróbować coś ugrać. Grając z Wicemistrzem Włoch myślę będą musieli się pogodzić z tą pierwszą opcją.
Trochę rykuję dając 1.5+ gola patrząc na to, że w meczach Getafe padało zazwyczaj mało goli, ale myślę Inter będzie tutaj kreował grę i odniesie na stadionie Schalke przekonujące zwycięstwo.

122
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +90
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Kopenhaga - Basaksehir
Typ: Basaksehir ov 14,5 Fauli
Kurs: 1.70
Bukmacher: Ewinner
Analiza:

W pierwszym spotkaniu Istanbul faulował 18 razy a generalnie tureckie drużyny są bardzo skłonne do popełniania przewinień teraz powinniśmy zobaczyć gospodarzy atakujących i ofensywnie nastawionych jeśli chcą liczyć na awans co premiuje ten typ, liczę na spotkanie podobne do pierwszego meczu pełne twardej gry i nie ustępowania bo tak na prawdę żadna z drużyn nie może pozwolić sobie na błędy. Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Inter - Getafe
Typ : Inter i over 2,5 gola w meczu
Kurs : 3,30
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

W jednym z ciekawszych środowych meczów w ramach 1/8 finału rozgrywek Ligi Europy piłkarze Interu Mediolan zmierzą się na stadionie w Gelsenkirchen z zawodnikami Getafe CF. Kilku kolegów już opisało to spotkanie, ale i ja postaram się znaleźć typ dla siebie na ten mecz. Obie drużyny są już po zakończeniu sezonów ligowych. Mediolańczycy rywalizację we włoskiej ekstraklasie zakończyli na drugim miejscu pokonując w ostatniej kolejce w derbach Lombardii Atalantę Bergamo 2:0. Ogólnie gracze Nerrazurri nie przegrali od 5 lipca kiedy to ulegli na własnym obiekcie Bolonii 1:2. Kolejne 8 spotkań to 5 wygranych i 3 remisy.Z kolei na ósmej pozycji zmagania w La Liga zakończyli piłkarze Getafe. Team z Hiszpanii swój ostatni mecz ligowy rozegrał 19 lipca, ulegając w delegacji Levante. Należy dodać, że Getafe jest od sześciu spotkań bez zwycięstwa, notując w tym czasie aż cztery porażki. Dla obu drużyn dzisiejsza batalia będzie pierwszym bezpośrednim starciem w europejskich pucharach w historii. Jeżeli chodzi o absencje to u miejscowych zabraknie Matiasa Vecino i Stefano Sensiego. Trener gości ma do dyspozycji wszystkich swoich graczy. Stawiam na wygraną podopiecznych Antonio Conte oraz podtrzymanie formy strzeleckiej z trzech ostatnich spotkań, liczę również na jakiegoś gola graczy z półwyspu Iberyjskiego.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - MPPK
Godzina : 19:00
Spotkanie : Wrocław - Gorzów H2H
Typ: Wrocław
Kurs : 1,84
Bukmacher : STS
Analiza:

Myślałem o jednym meczu w NBA, ale dzisiaj odpuszczę sobie, bo zmiana może mi dobrze zrobić. (dla ciekawych Denver). Idę w żużel i starcie par: Jankowski i Czugunow vs Woźniak i Zmarzlik. Starcie Jankowskiego ze Zmarzlikiem zapowiada się świetnie, ale wydaje mi si, że lider Gorzowa nie jest w optymalnej formie i wciąż próbuje dopasować swój motocykl. Janowski jest szybkim i skutecznym zawodnikiem. Indywidualnie jest jednym z najlepszych wyścigowców na świecie. Czugunow również wydaje mi się lepszym zawodnikiem niż Woźniak indywidualnie pomimo młodego wieku. Jest jedna kwestia, którą uważam za najważniejszą. Nie jestem super znawcą żużla, ale lubię pooglądać i wydaje mi się, że Zmarzlik nie potrafi jeździć w parze. Raczej celuje on w wynik indywidualny, aniżeli wynik pary. Janowski potrafi to robić dużo lepiej i myślę, że 2-3 punkty dodatkowe zdobędą tylko dlatego, że będą lepiej poruszać się wspólnie po torze. Ja zaryzykuję, kurs ciekawy, bo powinien według mnie wynosić 1.60 - 2.20. Jednakże Zmarzlik w formie może zdobyć komplet punktów i to jedyne ryzyko tego typu.

84
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +18
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Żużel - MPPK
Godzina : 19:00
Spotkanie : Włókniarz Częstochowa vs Stal Gorzów
Typ: Stal Gorzow
Kurs : 1,50
Bukmacher : Totalbet
Analiza:


Mistrzostwa polski par klubowych na zuzlu odbeda sie dzisiaj w Gdansku. Za jednego z cichych faworytow uchodza Gorzowianie z Bartkiem Zmarzlikiem na czele. Poczatek sezonu nie byl udany ale widac ze sie rozkrecil i jest w formie , moze wygrac z kazdym , ostatnio wygrany turniej o "zloty kask" z kompletem punktow. Jest numerem jeden druzyny Gorzowksie i najlepszym reprezenantem Polski. Gorzej z Wozniakiem ,slaba srednia meczowa w lidze ale ma potencjal, Bartek z Wozniakiem razem srednia meczowa maja prawie 16 punktow ,tutaj jada 6 razy wiec niech bartek zrobi 15 a z 5 dorzuci Wozniak. Porownujac druzyne przeciwna czyli Czestochowe, to Przedpelski dobrze wszedl w sezon, lecz w ostatnim meczu w Grudziadzu tylko 4 punkty, Miskowiak pierwsza dwucyfrowka w sezonie , obaj srednia ligowa maja na poziomie 13,5 punktow na mecz, wiec Gorzowianie maja te dwa punkty wiecej, wiadomo ze jest to pojedynek na neutralnym terenie. Obie ekipy beda szukac ustawien. Ja widze tutaj wiekszy potencjal postronie Bartka i tego ze Wozniak jest potencjalnie do przebudzenia , pozatym maja lepszy roztaw pol startowych, linie sum punktowych druzyn wystawione przez bukmacherow przewyzszaja od 3 do nawet 5 punktow na korzysc Gorzowian, wiec mozliwe ze to nie przypadek i mimo ze nie jestem zuzlowym ekspertem, postawie tutaj na Gorzowska Stal, szczerze mowiac moglby byc wyzszy ten kurs.

50
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +162
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 22:00
Spotkanie: Wizards- Philadephia
Typ: Bryant over 15,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: STS
Analiza:

Zacznę od tego, że w fortunie linia wynosi 18,5, nie wiem czemu. Bryant to główny strzelec Wizards i lider pod nieobecność gwiazd teamu z DC, których w Orlando brakuje. Reszta młodych zawodzi, albo gra na miarę oczekiwań- nic poza tym. Natomiast gra tego zawodnika robi wrażenie- wchodzi odważnie pod kosz, ma rzut z półdystansu, dynamiczny. Niestety jego główną wadą jest łapanie głupich fauli, o które zawsze ma jakieś pretensje do arbitrów. Jego dorobek punktowy w meczach o stawkę: z Suns 10, z Nets 30, z Pacers 20. Phila gra otwartą koszykówkę, traci mnóstwo punktów. Myślę, ze te przynajmniej 16 oczek rzuci im Bryant.

88
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +99
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis stolowy, ssetka cup
Godzina : 18
Spotkanie : Gudimenko-Ivanov
Typ : Ivanov
Kurs : 2.1
Bukmacher : betclic
Analiza : Ivanov to zawodnik ktorego nie warto lekcewazyc, sprawial juz wiele niespodzianek w tym sezonie i wcale po kursach nie widzimy zdecydowanej przewagi ze strony Gudimenko, ktory wygrywa mecz za meczem. Pamietajmy, ze kiedys dobra passa sie konczy i Gudimenko powinien sobie zdawac sprawe z tego faktu. Ivanov ma trzy wygrane z rzedu, widac u niego potencjal w najblizszym spotkaniu. Panowie nie grali ze soba jeszcze ani razu, to bedzie dopiero pierwszy, bezposredni mecz. Jestem ciekawy jak Gudimenko podejdzie do tego spotkania, bo obecnie tez rozgrywa mecz i na razie nie wyglada to za dobrze.

110
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +19
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Żużel - Polska, Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Gdańsku
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Gdańsku
Typ: Zdunek Wybrzeże Gdańsk zakończy zawody na podium
Kurs: 5.00
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Bardzo fajne widowisko zapowiada się dziś na żużlowym obiekcie Wybrzeża Gdańsk. Mistrzostwa Polski Par Klubowych to impreza z wielka tradycją, choć zawody rozgrywane były już w różnych formach. Obecnie jest to jednodniowy finał w którym występuje m.in. większość klubów ekstraligowych oraz gospodarz.
Są to według mnie idealne zawody do poszukania niespodzianki. Mi wpadł w oko kurs na podium gospodarzy jadących w składzie Pieszczek, Gomólski, Żupiński. Co prawda skład gdańszczan nie zachęca, ale sam fakt, że kadry faworytówdrużyn nie będą najmocniejsze, do tego zapewne część zawodników potraktuje te zawody bardziej treningowo. Z racji kursu jakby nie było, warto spróbować zagrać za jakąkolwiek stawkę na gospodarzy, bo jednak własny tor może dziś zrobić różnicę, a Wybrzeże wygląda na zapleczu Ekstraligi co raz lepiej. Pieszczek na pewno będzie chciał pokazać, że zasługuje na miano gościa w Grudziądzu i każdemu ekstraligowcowi będzie chciał zabierać punkty.
Osobiście za faworytów zawodów uznaję Leszno i mimo wszystko Gorzów ze Zmarzlikiem i Woźniakiem, który jeszcze na pewno nie powiedział ostatniego słowa. Trzecie miejsce to sprawa otwarta. Czy to Sparta, czy Falubaz. Nie wiem, ale czuję, że te ekipy niekoniecznie mogą dać dziś z siebie maksa. Liga jednak dla nich jest priorytetem i mogą dziś sobie wiele rzeczy potestować, granie w ich kierunku wydaje mi się dość ryzykowne.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Inter - Getafe
Typ : obie strzelą i plus 2,5 bramki
Kurs : 2.93
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Mecz znowu opisany ,ale coś dodam od siebie.
Dzisiejszy mecz to boisko neutralne w niemieckim Gelsenkirchen,nie zdążyli rozegrać 1 meczu przed pandemią.
Wieczorem się wszystko rozstrzygnie.
.Fakty piłkarskie przemawiają za Interem.Po pandemii Inter rozegrał 13 meczów 8 wygrał i tylko 1 przegrał.
Getafe nie stoi całkowicie na straconej pozycji i stać ich na strzelenie gola. Mata,14 goli i sp-ka powinni sobie postrzelać,nie wiem tylko,czy celnie.
W Interze napięta sytuacja medialna. Conte trener Interu chce odejść,media to prostują,ale coś jest na rzeczy.Tu szukam niespodzianki.Marna sytuacja na linii trener władze klubu.
1/PLUS 2,5 wycenili w Fortunie na 3,20,moja opcja jest bezpieczniejsza z bardzo podobnym kursem

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Inter - Getafe
Typ : obie strzelą gola
Kurs : 2.25
Bukmacher : STS
Analiza :

Wznawiamy europejskie puchary, które na tym etapie rozgrywek mogą być nieprzewidywalne. Spróbuję pograć gole w spotkaniu Interu z Getafe. Inter dopiero co zakończył ligowe rozgrywki i z meczu na mecz widać było, że ekipa Conte się rozkręcała. Inter ma kim straszyć w ataku bowiem są to Lukaku, Sanchez czy Martinez. Siła ataku Interu wygląda naprawdę niesamowicie. Na dodatek Inter jest w rytmie meczowym i to jest na pewno plus ekipy Conte.
Getafe swój ostatni mecz rozegrał 19 lipca i do tego czasu był w stanie odpocząć i naprawić to co źle wypadało po wznowieniu rozgrywek. Od momentu zakończenia przymusowej przerwy Getafe rozegrało 11 oficjalnych spotkań, lecz wygrało zaledwie jedno z nich (poza tym 5 remisów i 5 porażek). W ostatnich trzech spotkaniach ligowych nie zdołali nawet raz pokonać bramkarza rywali. Pepe Bordalas miał mnóstwo pracy przez 2,5 tygodnia i wierzę, że Getafe nie stoi tutaj na straconej pozycji. Mecz jest rozgrywany na stadionie Schalke, na dodatek jest to jedno spotkanie, a więc przy stracie gola trzeba ruszyć do przodu i odrobić straty. Bordalas ma w składzie Mate, który strzelił 11 bramek i zanotował 4 asysty. Na dodatek Getafe w LaLiga słynęło z agresywnego stylu gry i dziś ponownie taki styl zobaczymy. Liczę, że nie będzie to nudne spotkanie, a porostu zobaczymy dobre meczycho z mnóstwem goli.

INTER (3-4-1-2): Handanovic; Godin, de Vrij, Bastoni; Candreva, Barella, Brozovic, Young; Eriksen; Lukaku, Lautaro Martinez.

GETAFE (4-4-2): Sorìa; Suarez, Etxeita, Djené, M. Olivera; Nyom, Maksimovic, Arambarri, Cucurella; Hugo Duro, Mata.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 20:30
Spotkanie: Utah - Memphis
Typ: Memphis +4.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Memphis musi wygrać ponieważ Spurs i Blazers również chcą wejśc do play off. Utah już zagwarantowane miejsce w PO. Ponadto goście dobrze sobie radzą w meczach z Jazz, ponieważ pokryli spread w 10 z ostatnich 15 spotkań pomiędzy nimi, gospodarze natomiast gospodarze pokryli spread w 3 z 10 ostatnich psotkan.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +93
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 22:05
Spotkanie: New York Yankees - Philadelphia Phillies
Typ: Philadelphia Phillies & Poniżej 8.5
Kurs: 3.18
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Będzie to pierwszy mecz dzisiejszego doubleheader'a.

Na początek sytuacja w tabelach dywizji obu drużyn:
MLB.png

Co tu dużo mówić, jedna drużyna w gazie, druga na dobrą sprawę jeszcze dobrze nie weszła w sezon.
Dlaczego więc postanowiłem grać na gości?
Rozbijmy ten mecz na czynniki pierwsze.

Pod lupę najpierw weźmy gospodarzy.
Yankees po kolei koszą wszystkich od "Las Vegas po Kamczatkę" (nawiązując do wypowiedzi Tadzia Norka z Miodowych Lat). Jedyna ich porażka miała miejsce 26.07, gdzie przegrali z obrońcami tytuły - Nationals. Po serii 7 zwycięstw z rzędu podejmą Phillies, z którymi już raz w tym sezonie wygrali. Przedwczoraj amerykańskiego czasu ograli ich 6-3 kontrolując mecz od samego początku.
Dziś pitcherem gospodarzy będzie 37-letni J.A. Happ. Wydraftowany przez Phillies ma im coś do udowodnienia. Bardzo ładnie prezentuje się jego bilans w karierze przeciwko dzisiejszym rywalom 5-0 oraz ERA w tych meczach 1.45.
W tym roku jednak jego pierwszy start był bardzo kiepski. Trener zmienił go już po 4 inningach, w których pozwolił rywalom na zdobycie 4 runów. Zerkając w jego statystyki po przejściu do Yankees, to można zauważyć tendencję spadkową:
1.png
Jak widać ERA od 2017 zaczęła szybować w górę (2020 jeszcze nie miarodajny).
Jeśli chodzi o pałkarzy, to brakuje kilku kluczowych zawodników: Stantona, Sancheza, Voita i Ursheli, którzy pewnie odpoczywają przed drugim meczem.


Przechodząc do Phillies
U gości (tylko na papierze, bo grają tak naprawdę u siebie) pitcherem będzie Zack Wheeler. Jego pierwszy start był rewelacyjny. Pozwolił ekipie Marlins na 5 uderzeń i zdobycie tylko 1 runa rozgrywając 7 pełnych inningów. Dzisiaj jeśli powtórzyłby ten wyczyn to typ pewnie by wszedł, bo w tym sezonie doubleheader'y rozgrywane są na dystansie 7 inningów.
Patrząc na pałkarzy, lineup jest praktycznie optymalny. Brakuje Gregoriusa (byłego Jankesa), który jednak nie za dobrze radzi sobie przeciwko leworęcznym miotaczom, więc nie jest to jakieś mocne osłabienie.

Podsumowując liczę na solidny mecz obu miotaczy, jednak kilka błędów po stronie Happa nie byłoby tragedią.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +160
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom