>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 5.08.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
porczek 13

porczek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do LM
Godzina: 16:00
Spotkanie: FC Astana - HJK Helsinki
Typ: Obie drużyny strzelą gola i HJK Helsinki wygra
Kurs: 15.0
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Bardzo ciekawy kurs do tego w mojej opinii całkiem możliwy do pokrycia.
O spotkaniu przedmówcy napisali wiele. Dlatego ja nie będę przeciągał i tak dokładnie analizował obu drużyn.
Ostawiam na bok wszelkie wyniki ligowe, bo jak wiadomo przed spotkaniem w pucharach europejskich drużyny w ligach grają inaczej. Dodatkowo pierwsze spotkanie w dwumeczu nie zawsze jest wyznacznikiem tego co działo będzie się w meczu drugim. Wystarczy spojrzeć na wczorajsze wyniki kwalifikacji, gdzie tylko w meczu Monaco-Young Boys nie było niespodzianki. W naszym przypadku startujemy z wynikiem 0:0 więc teoretycznie drużyny grają jeden decydujący mecz.
Nastawiam się na zacięte spotkanie, w którym padną bramki z oby stron, a ostatnie słowo będzie należało do drużyny z Helsinek.
Za niewielką stawkę można spróbować.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów el.
Godzina: 20:15
Spotkanie: Basel-Lech Poznań (+2)
Typ: 1 (hand. 0:2)
Kurs: 5.0
Bukmacher: Betsson

Dla Lecha ten mecz jest jak wrzód na d... Trzeba go rozegrac, a i tak nic z niego nie wynika. Podróż, upał, stres, a trzeba wrócić i grać ligę. Istnieje jedynie niebezpieczeństwo kompromitacji na europejskich salonach...
Moim zdaniem głównym celem Lecha będzie zdobycie honorowej bramki. To prorytet, bo wszyscy patrzą i zastanawiają się, co z tym Lechem, mistrzem Polski?
Szwajcarz, tak jak ktoś na forum trafnie zauważył, zagrają poważnie, z pełnym zaangażowaniem. To profesjonaliści, tak buduje się morale drużyny. Młodzi patrzą, chętnie zajęliby miejsce tych z pirwszej drużyny, a jak wejdą zmiennicy, jakość gry na pewno nie spadnie, a paradokslanie może być jeszcze groźniej. Tak czy siak na Lecha wystarczy.
Przewiduję mecz do jednej bramki, radość miejscowych kibiców i spuszczone głowy Lecha. Jak nie idzie, to na całej linii. Kara dla Lecha, przegrane w lidze, porażka w I rundzie przed własną publicznością, czerwona kartka, kontuzje, zapowiedzi transferów... Dzisiaj też konkretnie w plecy, różnicą trzech goli, jakieś 3 lub 4 do 1. Sorry, taki mamy w Polsce piłkarski klimat.
⛔ 100
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Kwalifikacje LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Viktoria Pilzno – Maccabi Tel Aviv
Typ: over 2,5
Kurs: 1.65
Bukmacher:Bet-At-Home
Analiza:
Witam,wczoraj pieknie typ pokryło AS Monaco wiec dzisiaj gramy bardzo podobnie.W rewanzowym meczu kwalifikacji do LM spotyka sie Czeska Viktoria Pilzno z Izraelskim Maccabi .Tydzień temu Czesii wygrali na gorącym boisku rywala 2:1 .Piłkarze z Tel Avivu na swoim boisku to bardzo groźna ekipa ale w na wyjazdach to juz calkiem inna druzyna i skoro u siebie nie potrafili wygrac to juz w Czechach bedzie im bardzo ciężko o dobry wynik .Nie od dziś wiadomo z czego słynie Czeska szkoła piłki nożnej .Nie zdziwie sie gdyby gospodarze sami pokryli typ. Izraelczycy nie mają nic do stracenia i bedą atakowac od początku gry aby odrobic straty z pierwszego meczu a to tylko uatrakcyjni widowisko ???? Pozdrawiam
⛔ 100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - mecze towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: UFA - LADA
Typ: X2
Kurs: 2.15
Bukmacher: betsson
Analiza:

Dla Ufa będzie to już trzeci kolejny mecz na przestrzeni trzech kolejnych dni. Wczorajszy wynik 4:5 przeciwko Kazaniowi może sugerować bardzo wyrównany mecz (tym bardziej, że 3 gole Kazań strzelił w ostatniej odsłonie), ale nie do końca tak było. Ufa dobrze wyglądała tylko w pierwszej odsłonie, bo na tyle starczyło jej sił. Później było znacznie gorzej. Statystyka strzałów tylko to potwierdza 15:44 dla Kazania... Dzisiaj idę w kierunku ekipy, która jest jedną z najlepiej przygotowanych do tego turnieju pod względem szybkościowym i siłowym. Spodziewam się, że Lada bez większego problemu pokaże na co ja stać, tym bardziej, że wczoraj miała dzień przerwy. Bardzo prawdopodobne jest zwycięstwo w całym meczu, ale ja dla bezpieczeństwa typu podstawiam go x.
⛔ 100
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Kitzbuhel
Godzina: 14.30
Spotkanie: Marach/Qureshi - Haase / Kontinen
Typ: dokładny wynik 2-0 Marach/Qureshi
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W starciu deblowym zmierzą się reprezentant gospodarzy Oliver Marach (znany między innymi z gry z Łukaszem Kubotem przed paroma laty) w parze z Qureshim z duetem Robin Haase/Henri Kontinen. Faworytem delikatnie u buków jest pierwsza z wymienionych par i ja tak też sądzę. Dla Panów to dopiero trzeci wspólny turniej, a jakie osiągają już wyniki! Pierwszy z nich co prawda odbył się grubo ponad cztery lata temu, ale za to ostatni już w minionym tygodniu. Para ta dotarla do finału w Szwajcarii, gdzie poległa dopiero po trzech setach. W drodze do ostatecznej rozgrywki Marach i Qureshi pokonali między innymi znakomitą hiszpańską parę Granollers/Lopez, oraz... Robina Haase, który grał wówczas z Rosjaninem Youzhnyi&quot;m. Michail to lepszy deblista niż Kontinen, nawet biorąc pod uwagę ostatnię kiepską formę. Holender z Finem to para kombinowana, obaj doświadczenie w deblu mają, ale jesto ono nieporównywalnie mniejsze niżli ich rywali. Dodatkowo Haase wyjdzie na kort niedługo po tym, jak rozegra singlowe starcie z Delbonisem. Jeżeli tam będzie trzysetówka, to Haase może to odczuć w nogach podczas gry deblowej. Tymczasem ani Marach, ani Qureshi nie grają w singlu, co stawia ich w lekkiej przewadze. Nie wolno lekceważyć nikogo, ale szansę pary Haase/Kontinen moim zdaniem są sporo zawyżone przez buków. Dla mnie ten kurs na gospodarza to w sumie mały prezent. Marach odpadający w pierwszej rundzie debla na ziemnych kortach? Chyba jednak znowu nie tym razem ;)
⛔ 100
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa- kobiety, Biel/Bienne- kwalifikacje
Godzina: 11:30
Spotkanie: A.Lece/M.Ozolina v V.Teufl/B.Zass
Typ: V.Teufl/B.Zass
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Cześć!
We szwajcarskim mieście Biel/Bienne właśnie startuje turniej kwalifikacyjny siatkówki plażowej rangi Masters. Zarówno kobiety jak i mężczyźni ubiegać się będą o prawo startu w turnieju głównym, jak już wspomniałem rangi Masters. Ja wybrałem jedno ze spotkań pań, a dokładniej spotkanie pary Valerie Teufl/ Bianca Zass (reprezentantki Austrii) z parą Alice Lece/ Marta Ozolina (Łotyszki). Bukmacherzy w tym meczu za faworytki uznają siatkarki z Łotwy, ale ja obstawiam zwycięstwo pary austriackiej. Według mnie para Teufl/Zass jest bardziej ograna. W odróżnieniu od rywalek są w rytmie meczowym, za sprawą udziału ostatnim turnieju w Bazylei, w którym zajęły 4 pozycję. W meczu o 3 miejsce nieznacznie przegrały z wyżej notowaną parą. Forma pary Lece/Ozolina wydaje się niewiadomą, ponieważ ostatni mecz z ich udziałem miał miejsce 10.07. (przegrany) Brały one wtedy udział w turnieju w Vaduz, w którym nie wypadły zbyt dobrze plasując się na 9 pozycji wśród przegranych. Obie pary nie miały przyjemności grać ze sobą wcześniej, więc czas zapisać czystą kartę. Reasumując, taki kurs na Austriaczki wydaje się sporym prezentem od bet365. Tym bardziej polecam i powodzenia!
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Spotkanie Towarzyskie
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Frydek-Mistek - Zubri
Typ:
Zubri
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Bet365
Analiza
:
Dość ciekawe kolejne spotkanie towarzyskie, tym razem pojedynek pomiędzy czeskimi klubami jakimi są Frydek-Mistek oraz Zubri, będzie to pierwsze spotkanie towarzyskie, po zakończeniu sezonu, a ja będę w nim typował zwycięstwo gości. Zubri to 2 drużyna ubiegłego sezonu, w którym ulegli tylko Plzen, w Play Offach dość niespodziewanie odpadli bardzo szybko, bo już w 1 rundzie, po 3 porażkach z 7 Karvina. Frydek również nie miał szczęścia, bo w sezonie byli 8, czyli trafili w 1 rundzie na liderów Plzen, mimo tego udało im się raz zwyciężyć i ostatecznie polegli w rywalizacji 1:3. Zubri na pewno bardzo podrażnione końcówką sezonu i przygotowania do nowego sezonu chcieliby zacząć od wygranej, szansę na to mają dużą, bo mimo, że Frydek grają u siebie to dalej są słabą drużyną, która nie powinna zagrozić Zubri. Mimo wszystko dalej jest to pojedynek towarzyski, więc ze stawką bym nie szalał.
✅ 80
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Islandia 1 liga
Godzina: 21:15
Spotkanie: Leiknir Reykjavik-Stjarnan Gardabae
Typ: 2
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Walczący o utrzymanie i przedostatni w tabeli Leiknir, podejmował będzie szósty Stjarnan. Mimo, że oba zespoły dalekie są od optymalnej dyspozycji, faworyta należy upatrywać w gościach. Wprawdzie dla zeszłorocznych pogromców Lecha, obecny sezon nie układa się pomyślnie, a w lidze zamiast walczyć o mistrzostwo okupują środek tabeli. Sądzę jednak, ze powoli wracają oni na dobre tory. W ostatniej kolejce wygrali 3:0 na wyjeździe z Vestmannaeyjar. Z resztą mecze poza domem (przeciwnie do spotkań u siebie), wychodzą im bardzo przyzwoicie. Do tej pory z sześciu potyczek, wygrali 4. Z kolei Leiknir na własnym terenie w identycznej liczbie spotkań, triumfował jedynie raz, 3 razy przegrywając. Mają również najgorszy atak na własnym boisku, gdzie trafili do siatki jedynie 4 razy. Jak widać, statystyki przemawiają za gośćmi. Sądzę również, że mimo niepowodzeń w ostatnim czasie Stjarnan dysponuje znacznie lepszą i doświadczoną kadrą, która w ostatnich latach corocznie mierzyła się z zagranicznymi ekipami. Dlatego dzisiaj to w nich upatruję kandydata do zwycięstwa.
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Pływanie Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
200m stylem dowolnym pań:
Katie Ledecky win
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Wielka szkoda, że kursy tak pospadały bo wczoraj były po 2.7 a ja sam pograłem po 2.62 ale jak zobaczyłem że w Unibet jest na to kurs już 1.25 to jednak postanowiłem o tym tu jeszcze napisać.Co można powiedzieć, pewniaczek i lokata to chyba nie jest ale Katie to 18-letni robot!!! Wczoraj wygrała 1500m dowolnym (30 długości basenu) zapewniając sobie złoto już praktycznie na pierwszej długości basenu.W ciągu 2 dni dwa raz pobiła rekord świata.Wyścig na 1500m to najbardziej wyczerpująca rozgrywka na tych mistrzostwach.Dokładnie 30min później, już na mega zmęczeniu a i odprężeniu po zdobyciu złota i rekordu świata Ledecky musiała stanąć na starcie swojego półfinału na 200m.Komentatorzy po 3 długościach basenu już porównywali jej sytuacji to Yang Suna który także chciał tu wygrać co tylko mógł a jednak mu się nie udało.Mówili tak ponieważ na ostatnią &quot;50&quot; Ledecky startowała zmęczona i to z 7 miejsca.I wtedy Katie pokazała swoją cząstkę geniuszu i robota.W około 30m przesunęła się w czub stawki zajmując miejsce premiowane awansem do finału.Jak dla mnie rzecz niesamowita.Dziewczyna na mięśniach jak z waty awansuje jeszcze do finału!Nie jestem żadnym ekspertem od pływania ale oglądałem ją wczoraj i jest najmocniejsza z całej stawki (Franklin jakaś nijaka, Pellegrinni chyba już nie ten moment i nie ten wiek) Jak dla mnie kurs 1.90 jeszcze warty gry (2.70 to już był baardzo fajny kurs) a patrząc na kurs na zwycięstwo Katie w Unibecie to po prostu trzeba skorzystać z oferty całorocznego.Powodzenia!!!
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 53

adzia81

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny ATP Washington
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Tomic Bernard - Johnson Steve
Typ:
Tomic Bernard
Kurs:
1.65
Bukmacher:
Bwin
Analiza
:
Wczoraj udało mi się rozpocząć zabawę trafnym typem tenisowym , więc dziś idę za ciosem. Bernard Tomic 26 w rankingu ATP jednak to nie jest najważniejszy atut dzisiejszego faworyta. Ważniejsze jest to,że jako faworyt Bernard ma niezły procent a najważniejsza sprawa jest taka,że na betonie radzi sobie zdecydowanie lepiej niż Steve. Kurs nie jest oszałamiający ale zawsze...:razz:

⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Piłka Nożna - Australia Puchar FFA - 12:30
Croydon Kings vs. Queensland Lions
o3.5 gola,
2.09
Pinnacle
Przed nami bardzo dobry mecz w ramach FFA Cup. Kursy zrobiły się adekwatne. Na początku na 1x2 gospodarze byli mega faworyzowani. Obecnie oscylują w granicach 2.00 i nie ma takiego value na gości. Zapowiada się jednak mocna strzelanina. Jedni i drudzy mają dobrych napastników. W szeregach Croydon błyszczy Polak, Klimek, który jest zarazem kapitanem zespołu. Dzisiejszy mecz ekipa z Adelaide zagra w pełnym składzie poza jednym stoperem. Goście z tego co udało mi się znaleźć nie mają braków kadrowych. Kurs na o3.5 wzrósł nieco ze względu na pogodę panującą w Południowej Australii. Niemniej ja właśnie przez nią (12 stopni i lekkie opady) spodziewam się strzelaniny.
⛔ 100
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, el. LM
Godzina: 18.45
Spotkanie: Sparta Praga - CSKA Moskwa
Typ: CSKA Moskwa
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet

Mecz rewanżowy 3 rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów UEFA. Zdecydowanym faworytem do awansu przed rozpoczęciem te rywalizacji był oczywiście wicemistrz Rosji. Teraz ta sprawa nie wygląda już tak oczywista. W Moskwie CSKA miało za zadanie zapewnić sobie solidną zaliczkę tymczasem Sparta nieoczekiwanie postawiła bardzo trudne warunki i dzięki temu zobaczyliśmy bardzo emocjonujący, wyrównany mecz z mnóstwem okazji z obu stron. Czechom udało się wywieźć świetny remis 2-2 i absolutnie nie są w tej chwili bez szans na awans. Zapowiada się bardzo ciekawy rewanż w Pradze bo to goście muszą tu zaatakować od początku spotkania. Spodziewam się wyrównanego meczu ale to jednak CSKA jest zespołem mocniejszym kadrowo, bardziej doświadczonym w europejskich pucharach. Dodatkowym argumentem za grą w stronę Rosjan jest oczywiście kurs jaki na nich dostajemy. To jednak value wobec różnicy klas jaka dzieli oba zespoły.
Powodzenia! ????

✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Gampera (towarzyski)
Godzina: 22:00
Spotkanie: FC Barcelona vs AS Roma
Typ: Barca over 2.5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Barca dzis gra o Puchar Gampera.
Na nieszczescie dla Romy,spotkanie odbedzie sie na Camp Nou.
Zastanawialem sie,czy nie zagrac btsu w tym meczu,bo patrzac na gre w obronie Barcy to na razie jest zgroza.
Wciaz nie rozumiem,co w kadrze i w pierwszym skladzie (nawet w meczach towarzyskich) robi taki gracz jak BARTRA.....
Gosc jest dobry na druzyny typu Elche...W meczach z lepszymi zespolami az wstyd bylo patrzec,co rywale z nim robili...
Nie mam pojecia,czy nikt nie widzi,ze nie jest to zawodnik na poziom Barcelony...Nie wiem.....
Nie daje jednak btsu,bo nie wiadomo jak bedzie wygladala dzis obrona i przede wszystkim jak zagra Roma,ktora jak na razie szalu nie robi.
Za tydzien jednak mecz prestizowy o Superpuchar Europy z Sevilla,tak wiec Lucho raczej nie bedzie juz zbytnio kombinowal.
Dzis zagraja w koncu Messi i Neymar,co ciekawe Barca bez nich potrafila strzelic np.2 gole z Chelsea,strzelali w kazdym meczu przynajmniej jedna bramke a w dobrej formie jest Suarez,ktory dzisiaj tez zagra.
Spodziewam sie dominacji dzisiaj ze strony Katalonczykow,po 3 porazkach z rzedu przychodzi mecz u siebie,wracaja najlepsi pilkarze do skladu a rywal jak najbardziej do ogrania.
Na pewno stworza sobie duzo sytuacji bramkowych,mam nadzieje,ze ze skutecznoscia bedzie ok.
Co do Romy...
W meczach towarzyskich nic specjalnego nie grali.
Malo tez strzelali bramek,tylko 3.
Przegrali 1:2 z wegierskim Gyirmot,ktory wystepuje w 2 lidze,pokonali Real po karnych (w meczu 0:0),zremisowali z City 2:2,ktory tez gra padake jak na razie i ostatnio przegrali ze Sportingiem Lizbona 0:2.
Oczywiscie mecze towarzyskie nie oddaja nam w 100% formy druzyny,to jednak jakies wnioski juz mozemy wyniesc.
Dla mnie mecz powinien wygladac tak,jak wiekszosc na Camp Nou,czyli dominacja Barcy i duzo sytuacji bramkowych,glodny bramek Messi bedzie chcial cos ustrzelic na pewno a Neymar wraz z Suarezem mu w tym pomoga.
Mam tylko nadzieje,ze Roma nie zrobi autobusu,ale i tak powinni dzis stracic minimum 2 gole.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, Challenger Segovia
Godzina: 13:30
Spotkanie: Egor Gerasimov - David Guez
Typ: David Guez
Kurs: 1,59
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Na twardych kortach Segovii zmierzą się dziś David Guez i Egor Gerasimov. Stawiam na Gueza, który gdy ma formę, jest w challenger tour całkiem dobrym zawodnikiem, a kiedy znajduje się w słabszej dyspozycji, wtedy gra głównie turnieje rangi futures. To bardzo doświadczony gracz i wygląda na to, że jego forma właśnie zwyżkuje. W zeszłym tygodniu wygrał turniej futures, w którym grał właśnie na betonie, tracąc w całej imprezie tylko jednego seta i właściwie w każdej z pięciu rund nie dając rywalom żadnych szans. Tutaj w pierwszej rundzie w dwóch setach pokonał naprawdę dobrego tenisistę, jakim jest Matthias Bachinger. Jego dzisiejszy rywal, Białorusin to typowy gracz na nawierzchnię betonową, jednak z pewnością nie prezentuje takich umiejętności, jak Guez. Do turnieju przedarł się z kwalifikacji, a w pierwszej rundzie niespodziewanie pokonał Hiroki Moriyę. W tym roku nie przeszedł jeszcze drugiej rundy w rozgrywkach Challenger Tour, a raz był w ćwierćfinale, gdzie przegrał, dzięki wycofaniu się rywala. Wygląda na to, że Guez na tej nawierzchni radzi sobie także całkiem nieźle i powinien wykorzystać przewagę umiejętności i doświadczenia i wejść do kolejnej rundy kosztem Gerasimova.
⛔ 100
 
B 6

barcafun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (towarzyski)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedź legnica-AEK Ateny
Typ: AEK
Kurs: 1,45
Bukmacher: Unibet
Witam, nie rozumie czemu tten typ nie znalazł sie jeszcze w zestawieniu dzisiejszych wydarzeń, AEK a klub z legnicy to różnica kolosalna i to że miedź nieźle zaczęła sezon i to że to nie jest to samo AEK co kiedyś w ciągu dalszym różnica jest ogromna miedzy klubami, nawet nie ma co sie rozpisywać, kurs idealny do kuponu za grube pieniądze.
✅ 45
 
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ( Towarzyski - Audi Cup Final )
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: Bayern Monachoum
Kurs: 2.00
Buk: Bwin
Analiza:
Spotkanie zespołów na szczycie. Bayern po przegranej z Wolfsburgiem w pucharze jest zmotywowany by przed sezonem wygrać jeszcze jakiś klasowy mecz aby pokazać kibicom, że potrafią wrócić na dobrą ścieżkę. W dobrej formie napastnik Robert Lewandowski.
Real no cóż - jest rozpędzony wygrywając każdy kolejny mecz. Jednak Benitez gra kombinowanym składem a wygrana z Tottenhamem była łatwa gdyż rywal nic nie pokazał - gole dużo szczęścia dla królewskich.
Bayern wyjdzie podstawowym mega mocnym składem, Real zagra bez Ronaldo a to on motywuje zespół do gry.
Moim zdaniem Bayern będzie chciał się psychicznie podnieść w ponownej konfrontacji z Realem Madryt i wygra dzisiejsze spotkanie ( z 3:1). ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 3,6K

wnkkilla

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do LM
Godzina: 20:15
Spotkanie: FC Bazylea - Lech Poznań
Typ: 1
Kurs: 1,64
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Witam, bez kombinacji, po prostu czysta 1, wielu użytkowników wyżej brało na warsztat ten mecz ale nikt zwyczajnie nie postawił na czysto 1. Co do samego meczu: myślę że Lech myślami już jest w ostatniej rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy a gospodarze będą chcieli wygrać choćby dla samych kibiców. Lech ma za sobą również ciężki mecz z Wisłą w lidze, często widzę że polskie zespoły nie wytrzymują tempa dwóch meczy w tygodniu kiedy liga przeplata się z pucharami i raczej Lechowi będzie zależało bardziej na kolejnym meczu w lidze z Koroną przed własnymi kibicami.
✅ 64
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mma_rvel 5

mma_rvel

Użytkownik
Piłka nożna / Kwalifikacje Ligi Mistrzów
FC Basel - Lech Poznań
obie drużyny strzelą gola - nie ::: 2,10 ::: William Hill
Moim zdaniem to co pokazał Kolejorz w pierwszym meczu to był szczyt możliwości, jaki mogą pokazać przeciwko Basel. Teraz jadą do Szwajcarii bez jednego z najlepszych ostatnimi dni Kędziory, a ze wszystkich stron lecą szydercze docinki, że jest to jeden z najgorszych mistrzów od kilku lat. Oglądałem ostatni mecz z Wisłą i to co pokazali Krakowiacy to jedno, ale Lech zagrał zupełnie bez pomysłu. Wygląd meczu zmieniło wejście Darko Jevticia, ale zapewne były gracz Basel ponownie usiądzie na ławce rezerwowych. Jak dla mnie gospodarze od razu narzucą swój styl gry i po strzeleniu bramki będą starali się szanować piłkę.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 57

ananas1912

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Kwalifikacje LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Qarabag-Celtic
Typ: Celtic
Kurs: 2,38
Bukmacher: bet365
Analiza: Dziwi mnie dlaczego jeszcze nikt nie podał tego typu. Bukmacherzy po równo stawiają szanse obu drużyn, jednak ja uważam ze zdecydowanie lepszą drużyną i to o kilka klas jest Celtic. W pierwszym spotkaniu drużyna z Glasgow wygrała 1:0. Celtic lepiej wygląda również w ostatnio rozegranych meczach bo przegrał dopiero 5 lipca a reszta to same zwycięstwa, mecza Qarabagu wyglądają marnie. Licze na to ze dzisiaj Celtic wygra w tym meczu, chociaz do awansu potrzeby jest im jedynie remis. Ponadto polecam dzisiaj kilka innych typów:
CSKA 2.7 LM
BASEL 1.6 LM
WŁOCHY 2,1 (w piłkę wodną)
ZUBRI 1.8 (w ręczną)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów kwalifikacje
Godzina: 20:15
Spotkanie: wieś bazel - polski wielki klóp Lech Poznaj
Typ: zakwalifikuję się - Lech Poznam
Kurs: 26.OO zł
Bukmacher: Bet365dolapiaj się na tym bóku ! alpo giń
Analiza: Ja to już nie wiem w co te ludzie wierzą? że komuś hmm - wierzą w to, że komuś się uda wygrać mecz bo dobrze grają itd? Ja jakoś uczony byłem od małego wiary w jednego tylko Boga czy gada i ta wiara polega na tym, że nie można wierzyć w co innego bo to zabobony czy jakoś tak i nie po chrześcijańsku. Masz danego jednego Boga w którego masz wierzyć i koniec kropka innych wierzeń, poza tym masz robotę za 1750 zł a spróbuj żeby Ci się coś nie podobało to masz pałą od policjanta w łep i gdzie jest wtedy ten Twój Bóg czy gad który ma Cię pilnować? Nagle przestał istnieć? - Bo mi sie wydaję, że On ciągle jest po to żeby życie miało jakikolwiek sens hmm - Czas na mecz ligi mistrzów itd itd - znów polska drużyna będzie grała o awans - mój typ stawiam jako odkucie się za wcześniejsza porażkę w poprzednim meczu tych drużyn gdzie typowalem wynik remisowy a padł wynik 1:3 - a tak się składa, że ja nie odpuszczam ani nie popuszczam i znów chcem się odkuć na buku - tym razem lech poznań gra na wyjeździe we albo w szwajcarskiej bazylei - gdzie to pole jest hmm a no nie wiem ale podejrzewam, że gdzies daleko - no i typuje tutaj awans lecha poznań tzn typ równoważny praktycznie z tym, że lech strzelić musi tutaj 3 bramki na wyjeździe - duży kurs - to fakt - a czym poprę swoją analizę? A no tym iż osobiście uważam, że mecze w lidze mistrzów sa sprzedawane i podlewane i oblewane przy szampanie u pewnej grupy ludzi - już chyba nawet nikt się nie kryję z tym, że bukmacher ! uwaga bukmacher inwestuje i promuje drużyny sportowe - lech i legia mają ich loga na koszulkach? Co ten fakt oznacza? Może to jest przypadek i dziwny zbieg okoliczności? Ja uważam, że żadnych przypadków w życiu nie ma - tylko się za coś płaci i coś się robi hmm - skoro sts zainwestował kase w polski sport to uważam że polska będzie miała nie tylko jak teraz jakieś pierwsze w grupie miejsce w el MŚ itd itd nawet wyżej jak Niemcy - ale też polski zespół wejdzie jakimś cudem do Ligi Mistrzów w tym roku - na czym bukmacherzy zarobią to co mają zarobić - wszystko już ustalone przy zielonym stoliku -wystarczy wyjść i pokazać jak wygląda teatr marzeń za mln zł i euro hmm - a co się właściwie zmieniło w piłce? moim zdaniem nic - każdy będzie grał jak wcześniej - czyli lipę i kopanie piłek w aut - tylko akurat to się w polsce zmieniło, że ktoś w polsce zmądrzał albo może i nie ale wykupi to miejsce po prostu w tej euronazistowskiej LM i zarobi na tym kasę, ja jako uczciwy Polak oczywiście dorzucę do tego dzisiaj swoje 2 zł i za tyle postawię na awans lecha w dzisiejszym dniu. Polecam oglądać mecz nie dowiarkom - jeżeli zaś wygra bazylea bądź też awansuje zespół z wioski zwanej bazel to znak, że jednak to ja was tylko oszukuje i mamie hihi :p nie mając i nie udowadniając wam tego jakie ja mam dowody na to i analizy, że to lech dziś wskoczy o rundę LM oczko dalej :p
P.S. nie znas gly słófek - to NIE myśl, że polska NIE ma zginąć tfój przodek musiał zapijać żepy żyć na szczęscie jakimś cudem ty nie musisz? hmm
P.S. 2 nie fies co to jest pezklólefie? to dofies się co to snacy f ogóle pestatofo po ty nie musisz o nic falcyć tylko tfoje dziadki i ojcofie musieli zabijać żebyś ty coś zjadł i żył hihi ????
P.S. 3 falka o psetlfanie to tylko dlopnym dluckiem zapisany zapisek f jakiejś książce na któlą to książkę już ciepie nafet nie stać - jak mi nie zmielnie jest psyklo :/ z tego pofodu
WTF?
Ja lubię suchary, ale tylko od Karola.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom