>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 5.06.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
czaro82 440,9K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis ziemny Roland Garros Final
Godzina. 15:00
Spotkanie. Djokovic - Murray
Typ. Murray wygra pierwszego seta i mecz
Kurs. 5.0
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam, na dzisiejsze popoludnie zaproponuje ryzykowny typ na final wielkoszlemowego turnieju we Francji pomiedzy &#39; hegemonem &#39; touru Novakiem Djokovicem i Andy Murrayem.
Wedlug mnie kursy znowu nieadekwatne co do formy jaka prezentuja nam obaj zawodnicy ostatnimi czasy, wedlug mnie min. 1.60/2.10 bo faworyzowanie Nole tylko z tego powodu ze
w swojej kolekcji nieposiada wlasnie tego &#39;szlema&#39; jest malo przekonujace.
Andy jest na chwile obecna niemalze jedynym zawodnikiem ktory jest w stanie wygrac z Djokerem i pokrzyzowac mu plany na &quot; zlotego szlema &quot; w tym sezonie, wiec wydaje mi sie ze bedzie jeszcze bardziej zmotywowany niz w Rzymie a przeciez tam dal rade ...
Moim zdaniem bardzo duzo bedzie zalezalo od wyniku pierwszego seta, bo jezeli uda sie szkotowi go wygrac to poczuje krew i nieodpusci juz do konca . . .
Wiem ze moj typ o wysokim ryzyku i typowo konkursowy do grania za drobne, lecz mam takze dwa zaklady niemalze pewne na to zdarzenie pierwszy z nich over 3.5 seta oraz 1 set over 9.5 gema kursy okolo 1.55 - 1.60 do dubelka w sam raz.

&quot; jesli moje wypociny pomogly zarobic-kliknij &quot;dzieki&quot; to motywuje &quot;
⛔ 100
 
E 68

elusivepl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 1 liga Polska
Godzina. 15:00
Spotkanie. Zagłębie S - Zawisza B
Typ. Handicap 0:1
Kurs. 1,69
Bukmacher. Winmasters
Analiza.
W zasadzie nie grałbym tego meczu ponieważ obie drużyny nie graja już w tym sezonie o nic ale po sprzedaży klubu przez prezesa Osucha w Zawiszy bardzo źle się dzieje. Nie wiadomo jaka będzie przyszłość klubu czy w ogóle wystąpi w przyszłym sezonie w 1 lidze. Była poważna groźba walkowerem ale ostatecznie Zawisza przyjedzie do Sosnowca. Przyjadą prosto na mecz a braki w kadrze zapełnić mają juniorzy w związku z tym typuje gładkie zwycięstwo Zagłębia przynajmniej 2 golami.
Niejednoznacznie opisany typ
100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mecze Towarzyskie
Godzina: 16:00
Spotkanie: Szwecja - Walia
Typ: Szwecja
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Nie to żebym był zadowolony z dzisiejszej oferty bo nie jestem ale z racji tego, że niedziela w większości przypadków to dla mnie szczęśliwy dzień skuszę się i spróbuję towarzyskie spotkanie pomiędzy Szwecją a Walią. Jest to pojedynek drużyn które już za kilka dni rozpoczną swoje zmagania w Mistrzostwach Europy więc ich mechanizmy powinny funkcjonować na zbliżonych poziomach. Mogę się tu kierować zbliżonymi kategoriami oceny ponieważ walczą o ten sam cel. Można powiedzieć, że trudne do typowania spotkanie bo spokojnie mogą iść na remis, nic nie muszą bo to tylko towarzyski mecz. Ja jednak skłaniam się nad takim spokojnych zwycięstwem Szwedów 1:0 bo uważam właśnie tą Reprezentację za troszkę lepszą. Nie będę się tu rozpisywał w różne sugestie bo myślę, że obie drużyny są już bardziej myślami we Francji niż na tym spotkaniu ale mimo to liczę na zwycięstwo Szwedów - drużyny która bardziej za mną przemawia. Kurs też widzę, że troszkę spadł i zastanawia mnie co to oznacza...może był zawyżony a może to dobry znak dający zielone światło Szwedom do wygranej? Zobaczymy ;)
✅ 80
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 23:00
Spotkanie: Jamajka - Wenezuela
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam...
Wczoraj ładnie poszło... dzisiaj zamierzam iść po kolejne punkciki
Kursik może nie zachwyca, ale do dubla całkiem fajny...
Jamajka i Wenezuela, jak miałbym oceniać kto ma większe szanse na wygraną to chyba raczej Jamajka, ale jak zaś popatrzy się na składy obydwu ekip to w składzie Wenezueli młody ale zbierający dobre recenzje w La Liga piłkarz Granady A. Penaranda czy J. Rondon napastnik Angielskiego West Brom, także mają czym postraszyć, a co do Jamajki głównie piłkarze grający główne role w zespołach zaplecza Premier League
Oba zespoły nic nie ugrają w tym turnieju, ale takimi meczami można się troszeczkę podbudować, oraz jest to też okazja dla piłkarzy na znalezienie lepszego pracodawcy, a jak wiemy pracować na swoje nazwisko trzeba głównie w meczach reprezentacyjnych. W grupie oprócz Jamajki i Wenezueli jest Urugwaj i Meksyk także dwa pierwsze miejsca raczej zajęte ????
Na potwierdzenie mojego typu troszkę statystyk tak więc ostatnie mecze pomiędzy Jamajką i Wenezuelą dwie wygrane Jamajki 2-1 i dwie wygrane Wenezueli 2-0 ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami rozegrany był 28.03.2015 gdzie już w pierwszej połowie typ wszedł i skonczyło się 2-1 dla Jamajki.
Tego roczne Copa America na razie rozczarowywuje ilością goli, ale licze że dzisiaj się to troszkę zmieni i zespoły drugoplanowe umilą nam oglądanie nocami tego turnieju i przy okazji da zarobić ????
⛔ 100
 
W 18

wrt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Zagłębie - Zawisza
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zawisza rozważał nie jechać na ten mecz, po tym, jak stracił szansę na awans i Osuch sprzedał klub. Bydgoszczanie jednak do Sosnowca się wybierają, jednak zgłosili do kadry aż pięciu 17 latków, ich klub jest w totalnej rozsypce. Juniorzy Zawiszy nie poradzą sobie na wyjeździe na trudnym terenie (Uwzględniając mecze u siebie, Zagłębie jest na 3 miejscu w tej kategorii w lidze, ustępuje tylko Arce i Wiśle) tym bardziej, że juniorzy Zawiszy (tak to trzeba określić) jadą w daleką podróż do województwa śląskiego dzisiaj z samego rana i przed meczem nie będą mieli okazji się zregenerować. Długa podróż bez odpoczynku, klub w rozsypce, juniorzy w kadrze, dobrze grające u siebie Sosnowiec i fakt, że w meczach tych drużyn często pada sporo bramek nie pozwalają przejść obojętnie obok tego typu.
✅ 60
 
zasqrniak 43

zasqrniak

Użytkownik
ATP - SINGIEL: French Open (Francja), ziemna - Finał
Godzina 15 : 00
Djokovic - Murray
Typ : 3,5 seta over
kurs: 1,57
Buk: Unibet
Analiza: Witam wszystkich na dziś wybrałem spotkanie tenisowe. Do zagrania tego zdarzenia skusił mnie kurs jaki wystawiły buki. Oczywiście kurs spada co mnie nie dziwi. 3,5 seta powinno spokojnie wejść zważywszy że ostatnio murray wygrał spotkanie z djokowiczem 2 : 1. Myślę że dziś będzie podobnie ale to szlagierowy turniej więc i po djokowiczu spodziewam sie większego skoncentrowania. Czas pokaże ale uważam że dziś zobaczymy niejednostronny pojedynek może nawet 5 setów.
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis ziemny Roland Garros Finał
Godzina. 15:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Andy Murray
Typ. Andy Murray
Kurs. 3.75
Bukmacher. Unibet
Analiza:
Zupełnie nie podzielam wycen w dzisiejszym finale. Z jednej strony rozumiem, iż Serb zdominował rozgrywki, prowadzi w bezpośrednich starciach ze Szkotem 24-10, zagrał świetne spotkanie z Thiemem, zaś dzisiaj staje przed szansą skompletowanie Wielkiego Szlema. Jednak warto zauważyć, że Andy zagrał genialne spotkanie z Wawrinką, zaś ostatnie starcie z Djokovicem na ziemi w Rzymie padło łupem Szkota. Warto również podkreślić, jak o wiele lepiej taktycznie Murray jest przygotowany do kolejnych spotkań. Z Gasquetem w dwóch pierwszych setach zamęczał go skrótami, by następnie zmieść Francuza z kortu w dwóch kolejnych. Z Wawrinką do bólu returnował na bekhend skutecznie uniemożliwiając rozpędzenie się Stanowi i narzucenie warunków gry. Z Djokovicem wymyślić taki plan na pewno będzie o wiele ciężej, gdyż jest gracz znacznie bardziej uniwersalny. Jak to często podkreśla Olejniczak bez jakiegoś jednego wybitnego uderzenia, ale z wszystkimi na bardzo wysokim poziomie. Tym niemniej uważam, iż spotkanie będzie bardzo wyrównane, zaś presja raczej będzie towarzyszyła Djokovicovi, który na pewno marzy skompletowaniu Wielkiego Szlema.
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 11:30
Spotkanie: Makarova/Vesnina - Garcia/Mladenovic
Typ: 2
Kurs: 1.63
Bukmacher: betsson
Analiza:
W końcu bukmacherzy się obudzili i widzę, że doceniają rosyjską parę. Obie te pary grają świetny turniej, ale ja tutaj będę konsekwentny. Przed Roland Garros postawiłem po kursie 20.00, że Garcia z Mladenovic zdobędą tytuł, także więc i tutaj tak typuję. Generalnie francuski dają nam świetne show, gra pod siatką Mladenovic to po prostu poezja. Obie pary nie miały najłatwiejszych rywalek, a mimo to bardzo niefaworyzowane przez bukmacherów dotarły do finału RG. Wiele się nie zmieniło od ich ostatniego starcia w Madrycie, gdzie francuska para pokonała rosyjską 2:0. Liczę na świetne widowisko ze zwycięstwem gospodyń turnieju.
✅ 63
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Stuttgart ATP qual
Godzina: 12:00
Spotkanie: M. Bachinger - F. Mayer
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mayer już powoli wraca do sprawności zawodniczej po kontuzji. Ale nie można tego powiedzieć o wynikach. Wczoraj sprawił jak dla mnie niespodziankę tak łatwo sobie radząc z Brandsem, który słynie raczej z tie-breaków do których doprowadza go dobry serwis. Wczoraj Florian wygrał 6/2, 6/4. Bachinger również miał przeciw sobie &quot;serwismena&quot; - Basilashviliego i nie będąc faworytem wygrał po zaciętej batalii. Dzisiejszy mecz powinien być również wyrównany, ale jako, że Mayer wczoraj nie miał sytuacji trudnych jeżeli chodzi o nerwy w gemach, to dzisiaj myślę, że go to dopadnie i nie wytrzyma presji. Oczywiście ma swoje doświadczenie, ale po takiej przerwie można powiedzieć, że wiele rzeczy robi się na nowo.
100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina/piłka nożna
Godz/15.00
Spotkanie/Pogoń Siedlce-Chojniczanka Chojnice
Typ/1
Kurs/1,5
Bukm/Sportingbet
Analiza
Polsat Sport o 14,50 zacznie transmisję meczu naszej 1 ligi.Ostatnia kolejka w której Pogoń ma mecz ostatniej szansy.Tak jak kolejkę wcześniej,ale grali ze Stomilem który też miał ,,nóż na gardle,, i przegrali 2-0 w Olsztynie.Siedlce w razie wygranej mogą opuścić strefę barażową i wyprzedzić MKS Kluczbork,który ,,dostał,,walkowera z Dolcanem Ząbki.
Czy zespół z Mazowsza wykorzysta swoją szansę?Powinien.Chłopaki z Chojnic już o nic nie grają i myślami pewnie są już na wakacjach.W zeszłym roku w Chojnicach wygrali gospodarze,bardzo skromnie 1-0 strzelając bramkę w ostatniej minucie regulaminowego czasu.Teraz jednak gospodarze będą ,,gryźć trawę,,a dla gości to mecz o pietruchę
Mecz do dubla w sam raz
✅ 50
 
marsid 12

marsid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mecze Towarzyskie
Godzina: 16:00
Spotkanie: Szwecja - Walia
Typ: 2 (Handicap 0-1)
Kurs: 1.98
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz towarzyski, ostatni sprawdzian przed euro dla obu ekip. Szwecja ostatnio nic nie gra a już na pewno nie strzela dużo goli. Nie sądzę że wygrają 2 golami przewagi. Według mnie kursy są bardzo zawyżone w strone Szwecji i można zaryzykować nawet typ na wygraną Walii bez tego handicapu lub remis. Ja jednak gram bezpiecznie po i tak moim zdaniem bardzo dobrym kursie.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Gdynia - Głogów
Typ: Gdynia HA -1,5
Kurs: 2,95
Bukmacher: Betano
Analiza:
Gdynia już od paru kolejek zapewniła sobie awans do Ekstraklasy, dzisiaj ostatni mecz sezonu przeciwko drużynie, która o nic już nie walczy. Myślę, że zawodnicy Arki będą chcieli podziękować za tą kampanię swoim kibicom i potwierdzić swoje umiejętności u siebie na obiekcie. Podejrzewam, że zobaczymy tutaj sporo bramek w tym meczu, ale o te dwie więcej dla gospodarzy. Głogów czy wygra, czy przegra nic tym nie udowodni, piłkarze już na pewno myślami na wakacjach, i wcale mnie to nie dziwi. Ja stawiam na pewną wygraną Arki.
⛔ 100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Dywizja I Norra
Godzina: 15:00
Spotkanie: Lulea - Vasteras
Typ: Lulea HA -1
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wiem, kiepsko to wygląda na pierwszy rzut oka, Lulea 13 a ich przeciwnik 5 miejsce...ale przecież obie ekipy dzielą jedynie TRZY punkty po 7 kolejkach, tymczasem buki wystawiają kursy jakby gospodarze byli już 100% pewniakiem do spadku.
W zeszłym sezonie Lulea była trzecią siłą ligi, nie stracili żadnych istotnych graczy, przeciwnie - wzmocnili się, min doszedł Granit Buzuku - konkretny grajek ze sporym ograniem w szwedzkiej ekstraklasie. Vasteras rok wczesniej walczył o utrzymanie a z Luleą nie potrafi wygrać od połowy 2012 roku.
Czyste zwycięstwo gospodarzy to kurs 3,20 jednak biorąc pod uwage moje czerwcowe wtopy proponuję zagranie na nich z azjatyckim handi -1 po wybornym kursie +5 zważywszy że przy jednobramkowym zwycięstwie otrzymamy zwrot.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Roland Garros - FINAŁ
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Djokovic N. - Murray A.
Typ: 3:1 dokładny wynik
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
H2H 23:10 z lat 2006-2016. Finał jakiego można było po cichu się spodziewać, światowa bezkonkurencyjna jedyna kontra zawodnik z drugiego miejsca w rankingu ATP. Obaj przeszli przez turniej bez większych problemów, co prawda Murray jak to zwykle nas przyzwyczaił do niekiedy dziwnych przestojów to jednak koniec końców jest taki, że zagra kolejny raz w finale wielkiego szelma.
W ich 5 meczach na mączce, 4 razy Szkot urwał set, jedynie raz nie miała sytuacja takiego zdarzenia w 2008 roku czyli dość dawno. Jeszcze jakieś 2 lata temu można było się pukać w głowę stawiając na &quot;Mareja&quot; na kortach ziemnych, lecz od roku to się zmieniło o 180 stopni. Najpierw wygrany turniej w Monachium po dramatycznym meczu z &quot;Kolbą&quot;, później Masters w Madrycie i bezradny Nadal. W tym roku zaliczył półfinał w Monte-Carlo urywając set Nadalowi, finał Madrycie gdzie urwał set Djokovicowi i sensacyjna wygrana z Novakiem w swoje urodziny podczas turnieju w Madrycie.
Rok temu Djokovic w półfinale w 3 secie miał bodajże kilka BP na przełamanie i skończyłoby się zapewne na 3:0, ale doszło do kuriozalnej sytuacji, stan w setach wyglądał na 2:2. Z tego co pamiętam mecz musiał być dokończony na drugi dzień i kto wie co by było &quot;gdyby&quot;. Dzisiaj Murray na pewno jest głodny rewanżu, podczas Australian Open padło 3:0, lecz teraz moim zdaniem taki scenariusz się nie powtórzy. Andy jest jeszcze bardziej agresywny w swojej grze, a to zwycięstwo w Rzymie na pewno mocno go pobudowało mentalnie, że Serb jednak jest do ugryzienia. Szykuje się wielkie długie spotkanie.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros - FINAŁ
Godzina: 15:00
Spotkanie: Djokovic N. - Murray A.
Typ: 3:2 wygra Djokovic
Kurs: 6,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:Wiele juz o meczu napisano nie chce się powtarzać.Stawka bardzo wysoka do tego ostatni raz grali na kortach Rolanda Garrosa w ubiegłym roku i padł dokładnie taki sam wynik 3:2 dla Novaka.Dzisiaj liczę na powtórkę i pieciosetową koszykarską ucztę.:)
Kiepska analiza.
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Serbia : Rosja
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatni mecz Rosjan przed Euro natomiast Serbowie jak wiemy nie biorą udziału w tej imprezie , oglądałem Rosjan przeciwko Czechom i mecz raczej nie był czymś wyjątkowym i dziś też raczej szaleńczego tempa się nie spodziewam ale liczę na gole , w wyżej wspomnianym meczu Rosji z Czechami Rosjanie zaskoczyli rywala już w 6 minucie gry jednak w drugiej połowie Czesi dwa razy pokonali bramkarza Rosji i to oni wygrali , co do Serbii pomimo iż na Euro nie jadą to w meczach towarzyskich pokazują się z dobrej strony i tak wygrana z Estonią 1:0 , z Cyprem 2:1 i ostatnio 31 maja wygrali 3:1 z Izraelem tak więc na bramkę z ich strony i dziś liczę no i ze strony Rosjan również !
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Islandia, Pepsideilid
Godzina: 21:15
Spotkanie: Akranes -Throttur
Typ: -1.5 Akranes
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotykają się dwie drużyny z dołu tabeli niższej ligi Islandzkiej.Obydwie zdobyły w 6 meczach po 4 punkty. Bilans bramek też mają podobny, Akranes 5:13, Throttur 5-16. Ale jak spojrzymy na bilans Akranes u siebie, nie wygląda to już tak źle, jedna wygrana i remis. Pozostałe 4 mecze to przegrane z tym, że na wyjeździe. Throttur mimo kiepskiego bilansu grał 4 mecze u siebie. Jeżeli chodzi o wyjazdy, dwie przegrane i bilans bramkowy 1-10. W 7 ostatnich wyjazdowych meczach stracił łącznie aż 28 bramek i najmniejsza porażka to 0-2, ale i zdarzały się 0-6,1-8,1-4,0-3. W h2h dwie ostatnie wygrane gospoidarzy po 3-1. Akranes postawiło się ostatnio na wyjeździe Vikingurowi Reykjavik strzelając 2 bramki,ostatecznie przegrali 2-3, ale wygląda na to, że się odblokowali. Typuję, że dzisiaj Akranes wygra to spotkanie minimum 2 bramkami, bo jak nie z tym przeciwnikiem, to z kim
⛔ 100
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix
Spotkanie: Polska - Portoryko
Typ: powyżej 179,5
Kurs: 1,83
Godz: 20:10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Przed nami ostatni mecz siatkówki w Zielonej górze w ten weekend. O pierwsze miejsce zagrają reprezentacje Polski z Portoryko. Do tej pory Polska wygrywała oba swoje mecze z Kanadą 3:1 i Czeszkami 3:1 zaś Portoryko ograło Czeszki 3:1 i Kanadę 3:0. Lekkim faworytem bukmacherów jak i moim jest zespół Portoryko. Polki mają nową ekipę jeszcze mało dograną i to pokazują w każdym meczu. Mój typ to powyżej 179,5 punktów w meczu. Nie wydaję mi się aby jedna jak i druga drużyna wygrała gładko 3:0.
Wiadomo Polki mają przewagę bo grają u siebie a jaka atmosfera na hali jest każdy wie i to nas podnosi bardzo i gramy lepiej niż potrafimy. Portoryko ma doświadczoną &quot;paczkę&quot; z A. Cruz na środku. Do tej pory obie drużyny rozegrały między sobą 6 spotkań i w 4 spotkaniach mecz zakończył się po 4 setach. Tutaj również liczę na minimum 4 sety a co za tym idzie na pokrycie mojego overa.
✅ 83
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina:żużel, ekstraliga
Spotkanie: Toruń vs Rybnik,
Typ:Gomolski vs Holta Typ GOMOLSKI
Kurs: 1,83
Godz: 17:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:Kacper po ostatnim meczu widać złapal wiatr w żagle i jeżeli pojedzie na swoim poziomie to wynik Rybnika nie będzie za wysoki. Kacper powinien poradzić sobie w tej parze z Holta który nie przekonuje mnie swoją jazda tym bardziej na wyjeździe , a jeszcze ma w parze Fricke który pewnie zabierze mu kilka punktów.
83
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom