>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 5.05.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 5. Maja


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
vicious7 82

vicious7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Real Madryt
Typ: under 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Poprzedni typ na bramki Liverpoolu ładnie wpadł, więc zabieram się za następny. Dzisiaj pod uwagę biorę pierwszy półfinał Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany na Juventus Stadium o tradycyjnej porze, czyli 20:45.
Zacznę od gospodarzy, a bardziej od ich poprzednich występów. W ostatnim ligowym meczu pewnie pokonali Sampdorię na wyjeździe 1:0 i zagwarantowali sobie czwarte Scudetto z rzędu. Poprzednie to wygrana z Fiorentiną 3:2, porażka z Torino 2:1 oraz remis 0:0 z Monaco, który premiował ich do miejsca, w którym właśnie są.
Juventus po tym jak przejął ich Massimiliano Allegri dojrzał. Zaczęli grać naprawdę na najwyższym poziomie swoich umiejętności. Pod wodzą Conte również grali świetnie, ale na europejskich salonach byli bardziej zespołem, który da się pokonać, a nie takim, którego należy się bać. W tym dwumeczu jednak to nie oni są tym postrachem. Można wręcz powiedzieć, że są underdogami w tym dwumeczu.
Real natomiast poza jednym przestojem, kiedy to były problemy z obroną i środkiem pola, a atak nie grał jak należy, gra cały czas na wysokim poziomie. W dziesięciu ostatnich meczach przegrali tylko w Gran Derbi i zremisowali w w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym. Strzelają dużo w lidze, ale czego tu się dziwić, kiedy na przeciwko siebie mają tzw. ogórków. W LM ich dyspozycja wygląda inaczej, co pokazał ćwierćfinał z Atletico. Trudzili się z nimi długo, ponieważ tamci w drugim spotkaniu praktycznie nie atakowali i liczyli na dogrywkę oraz karne.
Według mnie Juventus podobnie się zachowa jak Atletico i będzie starał się zagrać na zero z tyłu oraz na jakiś plus z przodu. Z mocą ofensywną Królewskich może to być trudne, jednak jeśli już Real strzeli to Juve będzie się chciało odgryźć, aby nie być w tragicznej pozycji w rewanżu. Uważam, że 1:1 to maksymalny wynik jaki może paść w tym spotkaniu.
⛔100
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Dyscyplina : NBA
Godzina: 03:35
Spotkanie: houston rockets-los angeles clipers
Typ: clipers -1,5
Kurs: 3,60
Bukmacher: bet365
Analiza:
dzis pierwszy mecz ćwierćfinałowy w dywizjii zachodniej pomiedzy rockets a clipersami. O ile kazdy liczyl sie ze houston poradzi sobie z druzyna z dallas to wyeliminowanie zeszłorocznych mistrzów z san antonio bylo wielkim wyczynem i zarazem niespodzianka zrobiona przez clipers. Mysle ze na fali ostatniego sukcesu clipersi pojadą houston. Pojedynek Harden-Griffin to wisienka na torcie dzisiejszego starcie, pozdrawiam tych ktorzy tak jak ja zarwa noc w środku tygodnia zeby zobaczyc ich w akcji ????
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie: Juventus Turyn - Real Madryt
Typ : Real dokładnie 1 golem
Kurs: 4.25
Bukmacher: Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Witam na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym Juventus Turyn podejmował będzie na swoim stadionie Madrycki Real, goście są dla mnie zdecydowanym faworytem do przejścia dalej z tej rywalizacji, gospodarze przeszli słabo grające Monaco,ale nie byli w tym spotkaniu zespołem dużo lepszym, w pierwszym spotkaniu wygrali po rzucie karnym a w drugim meczu Monaco było zespołem zdecydowanie lepszym , w tym meczu nawet w spotkaniu wyjazdowym moim zdaniem Real ma znacznie większe szanse na wygranie, ponieważ Juventus z tak mocnym zespołem jeszcze się nie mierzył w tej edycji, gospodarze grali poza grupą ze słabą w tym sezonie Borussia oraz Monaco, Real grał z schalke które w rewanżu zdecydowanie zlekceważył,ale w drugim meczu miał za zadanie wyeliminować Atletico Madryt , z którym już od kilku spotkań po prostu Realowi nie idzie zbyt dobrze a do tego całkiem niedawno ulegli im w lidzę aż 4:0, dlatego Królewscy mieli znacznie trudniejsze zadanie do zrealizowania,lecz pod kazdym wzgledem w pierwszym jak i drugim spotkaniu byli zespołem zdecydowanie lepszym, jutro tez nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana gości.
⛔100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Real Madryt
Typ: X
Kurs: 3.3
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pierwszy mecz wiadomo nikt nie bedzi zbytnio ryzykowal i sie odkrywal.Juve w calym sezonie ma tylko 1 porazke u siebie, wiec wiadomo ze Real nie bedzie mial latwo, z drugiej strony Real w ostatnich meczach zwlaszcza LM z ATM pokazal ze ich zlamac tez jest piekielnie trudno, Ancelotti zagra pewnie znowu z przesunietym Ramosem do pomocy, zeby miec pewnosc ze druzyna przede wszystkim nie straci gola.Remis moze sie wydawac korzystny z roznych powodow dla obu stron, z tym ze dla Juve tylko 0-0.Real z kolei zadowoli kazdy bramkowy remis, a 0-0 jak pokazal mecz z ATM to tez calkiem dobry wynik dla nich w 1meczu.Smiedzi remisem na kilometr.
⛔100
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina:
01.00
Spotkanie:
Cleveland Cavaliers vs. Chicago Bulls
Typ:
Pau Gasol over 17.5 pkt
Kurs:
1.85
Bukmacher: rivalo

Analiza:

Ostatnia analiza o San Antonio niestety okazała się nietrafiona jednak dziś mam dla was ogromne Value, które znalazłem na marathonie. Zaczyna się bowiem pierwsza seria między Bulls a Cavs. Wielu gra na Bulls, bo dla nich to ogromne Value inni zaś grają na Cavs gdyż kurs rośnie a ja grubiej postanowiłem zagrać na punkty gracza. Niestety linie na Irvinga i Lebrona są mega wysokie jak na razie, więc zdecydowałem się na Pau Gasola. Jak dla mnie zawodnik, który najbardziej zyska na braku Kevina Love. Mimo, że w sezonie regularnym tylko raz zrobił nam tą linię to dziś ma na to spore szansę. W ostatnim spotkaniu z Bucks Gasol rzucił 19 pkt z czego 13 w pierwszej kwarcie. Niby nie ma się czym szczycić ale po prostu Pau wraca powoli do formy z sezonu regularnego. W ostatnich dwóch spotkaniach z Bucks grał na średniej 22 pkt oraz 9 zbiórek. Zwiastuje to powoli, że Gasol wraca do swoich możliwości, które pokazał nam w trakcie sezonu regularnego. Biorąc pod uwagę fakt, że Butler i Rose będą bardziej skupiali się na obronie Lebrona i Irvinga to więcej piłek będzie przekazywane pod kosz gdzie powinien brylować Gasol. Jak dla mnie jego arsenał zagrań tyłem do kosza czy też rzut z Mid Range jest po prostu wyśmienity i mimo, że nie jest świetnie zbudowany to nadrabia techniką oraz umiejętnościami rzutowymi, które są wyśmienite jak na jego pozycję. Serdecznie polecam zagranie tego typu!
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna LM
Godzina; oczywiście 20;45 :p
Spotkanie; Juventus-Real
Typ; Real i powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs;4.50
Bukmacher;Bet365
Analiza; Mistrz włoch podejmuje na swoim stadionie Real który overy 2,5 gola pokrywał w 27 z 35 meczy w lidze,Lm to trochę inna bajka ale kto zna Real ten wie że bramki w ich meczach padają bo na tym polega ich styl gry. Gorzej to wygląda ze strony Juve które jak na mistrza kraju zanotowało stosunkowo mało overów bo tylko 14 w 34 meczach ale to głównie dzięki dobrej obronie bo często grali na zero z tyłu strzelając te 2 bramki. Podejrzewam że inaczej będzie jutro bo ofensywa Realu mimo braków kadrowych nadal mocna,przebudzenie Ronaldo może dawać sygnały że jutro zobaczymy bramki z obu stron mam nadzieję że o to jedno trafienie lepszy będzie Real. na ostatnie 10 pojedynków tych zespołów 6 razy padł over 2,5 s biorąc pod uwage :&quot;najświeższe&quot; to w 5 grach 4 razy linia ta została pokryta więc to nie jest tak że Juve tylko broni. Na swoim stadionie Juve zawsze coś strzela wyjątkiem jest tylko mecz LM z Atletico w grudnia zeszłego roku gdzie padł bezbramkowy remis,Real natomiast dobrze radzi sobie w meczach wyjazdowych bo z 25 ostatnich gier tylko 4 razy nie dali rady bramkarzowi rywali w tym 3-krotnie drużynie Atletico (ale jak wiemy Real ma kłopoty gdy gra z ta ekipą) pozatym 10 razy udało sie strzelić 3 lub więcej goli tak że nie jest źle. Ogólnie wyjazdowe H2H jest dość niekorzystne dla Realu ale myślę że jutro się to zmieni bo Real pogrążony w walkę o mistrza Hiszpanii będzie chciał zapewnić sobie dobrą pozycję już w pierwszym meczu LM żeby móc się skupić na meczu ligowym z Valencią. Podsumowując stawiam na wynik 2-1 dla gości po niezłym kursie,a według mnie scenariusz jak najbardziej do spełnienia bo Juve jakoś nie przekonuje w ostatnich meczach i ktoś powie że przecież odpuszczali ligę żeby na LM się przygotować ale czy porażka z Torino albo bądź co bądź wymęczone wygrane z Fiorentiną i Sampdorią to dobra rezultaty? ocenę pozostawiam Wam. Życzę powodzenia
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn – Real Madryt
Typ: 1 (Draw No Bet)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pierwszy pojedynek półfinałowy w ramach Ligi Mistrzów w którym to zmierzą się Włoski Juventusem Turyn z faworyzowanym Hiszpańskim Realem Madryt. Włoski klub w ostatnim czasie gra bardzo dobrze prezentując w moim przekonaniu jedną z najlepszych form w obecnym sezonie a w szczególności podczas spotkań przed własną publicznością. Hiszpanie natomiast jak już w/w są tutaj faworyzowanie lecz co ciekawe w ostatnich pojedynkach wyjazdowych po mimo kolejnych zwycięstw tracą oni bramki co pokazuje, że nie są już oni w tak doskonałej dyspozycji jak przed kilkoma tygodniami. Warto wspomnieć jeszcze tutaj o absencji Francuskiego napastnik Benzeny w Hiszpańskiej ekipie i chodź nadal jest Christaiano Ronaldo to jednak linia ataku nie będzie już tak silna bez Francuskiego snajpera. Reasumując osobiście zaryzykuje tutaj i pobiorę zwycięstwo gospodarzy którzy według mnie wykorzystają w tym dwu meczu atut własnego boiska a w przypadku remisu zwrot postawionej stawki.
✅110
 
charakter 24

charakter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn – Real Madryt
Typ: remis do przerwy
Kurs: 2.10
Bukmacher : Betclick
Analiza: No to mamy kolejną rundę plejoffów. Juve Real . Jutro o 20.45 do Turynu jadą chłopaki z Madrytu. Jadą po 3 pkt, ale czy łatwo je będzie zdobyć ? Nie sądze. Dwa offensywne zespoły jaki i składy wystawione przez trenererów obydwu drużyn. Juve ma juz lidera, to juz ich 4 tytul z rzedu. Wiec sa spokojni na chwile obecna o Serie A. Bym tutaj powiedzial ze jest to mecze Teveza na Ronaldo. Jezeli chodzi o kontujze too Juve: Pogba (nie odczuwa sie ze go nie ma) . Nie wiadomo jak z Benzemna wrocil juz do treningow, ale ma dobrego zmiennika ktory strzela ladne bramki i bedzie mial jeszcze okazje sie wykazac w tym meczu ze jego miejsce jest w podstawowej 11 nie na lawce rezerowych. Wrocil Bale, Real z meczu na mecz blizej finału to gral moim zdaniem lepsza pilke po za jedym pojedynkiem z rywalami z Madrytu. Po krotce , duzo gry w srodkowej strefie boiska, strzalow z dystatnsu i pieknych interwencji bramkarza. Moj tym remis do przerwy , a gram jeszcze X/2 lub under 0.5 bramek. Fajny mecz zapraszam wszystkich przed TV. Pozdrawiam
✅110
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01.00
Spotkanie: Cleveland - Chicago
Typ: Chicago - 2.0 ( Handicap Azjatycki )
Kurs: 3.15
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiejszej nocy swoją rywalizację w półfinale konferencji wschodniej rozpoczynają drużyny Cleveland oraz Chicago. Moim typem na pierwsze spotkanie w serii jest wygrana Bulls co najmniej dwoma punktami. W pierwszej rundzie lepiej poradzili sobie zawodnicy Cavs, którzy wygrali swoją serie 4-0 natomiast Byki 4-2. Ale warto zauważyć iż w ostatnim spotkaniu Chicago ROZGROMIŁO drużyną Bucks 120 - 66 pokazując na jakim poziomie potrafią zagrac. Dodatkowo w dzisiejszym spotkaniu po stronie Kawalerzystów nie zagrają Love i J.R. Smith, którzy łącznie zdobywali ponad 28pkt dla zespołu. Bardzo ułatwia to zadanie dla obrony podopiecznych Toma Thibodeau gdyż będą mogli cofnąć się głębiej i skupić się na obronie penetracji James i Irvinga. Głębia składu też jest po stronie Byków : Snell/Mirotić/Brooks/ Gibson są w stanie dać zespołowi bardzo dużo. W poprzedniej serii ( nie licząc ostatniego spotkania ) sobą nie był P.Gasol i dziś liczę iż wróci na swój dobry poziom. Tak wysoki kurs na Bulls to dla mnie Value dlatego gram to!
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:35
Spotkanie: Houston Rockets v Los Angeles Clippers
Typ: Houston -4.5
Kurs: 1.68
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czas na pierwsze spotkanie z serii pomiędzy Houston Rockets a Los Angeles Clippers. Zacznę od najważniejszej informacji. W dzisiejszym meczu w szeregach Los Angeles Clippers prawdopodobnie nie zobaczymy(nawet jak zagra to nie będzie w 100% zdrowy) bohatera ostatniego spotkania CP3. Jest to jeden z kluczowych zawodnik dla gości. Reasumując spore osłabienie zarówno w ataku jak i w obronie. Zanosi się na sporą swobodę dla Hardena. Równie ciężki bój czeka podkoszowego Clippers - DeAndre&#39;a Jordana czeka go pojedynek z doświadczonym Dwightem Howardem.Dodatkowo porównując rezerwowych ławka Clippers na tle Houston prezentuje się kiepsko. Houston w dobrej formie z łatwością wyeliminowali w poprzedniej rundzie Dallas. Gospodarze przystąpią do tego meczu wypoczęci inaczej niż goście którzy awansowali dopiero po G7. IMO Houston spokojnie ogarną zwycięstwo pytanie tylko jaką różnicą punktową. Wybrałem dość bezpieczny i realny handi który powinien pokryć.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Washington Capitals - New York Rangers
Typ: Rangers handicap -1,5
Kurs: 3,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z NHL , a dokładniej pojedynek pomiędzy Washington Capitals a New York Rangers. W tym meczu moim zdaniem zdecydowanym faworytem są goście, którzy są obecnie w świetnej formie , i idą jak burza po Puchar Stanleya pokonując pingwinów aż 4-1 w meczach. Odpuściłam sobie pierwsze dwa spotkania na Madison Square Garden, gdyż uważam ze goście grają dużo lepiej na wyjazdach, a poza tym kursy dużo korzystniejsze są bo wystawiając na Rangersów dziś kurs 2,64 to według mnie strzał w kolano ze strony buków pomimo tego ze jak to większość mówi że to play offy i wszystko się może zdarzyć. Patrząc jeszcze na H2H tych drużyn na Verizon Center możemy dostrzec zdecydowaną wyższość gości ( na 5 ostatnich spotkań to 4 razy góra wychodził New York , i to 4 razy z handicapem -1,5 lub większym ) i ja dzisiaj w ten typ będę uderzała czyli wygrana gości z handi -1,5 po wyśmienitym kursie 3,85 !! typ wydaje się troszkę ryzykowniejszy , ale polecam także mniej odważnym zagrać zwycięstwo z wliczeniem dogrywki też po świetnym kursie 1,94. Po prostu nie można dzisiaj w noc przejść obok tego spotkania obojętnie .. sama osobiście zamierzam troszkę pieniędzy przeznaczyć na to spotkanie .
⛔100
 
killboy 68

killboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia, Clausura
Godzina: 2:30
Spotkanie: Oriente Petrolero - The Strongest
Typ: 1 handi azjatyckie -1
Kurs: 2.675
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Na dzisiejszą noc przygotowałem do typów dnia krótką analizę na spotkanie ligi boliwijskiej.

H2H obejmuje 41 spotkań, bilans 17 - 4 - 19. Drużyny regularnie ładnie dzielą się punktami, a ciekawostką którą można zaobserwować w ich meczach jest fakt, że przeważnie wygrywa je gospodarz - na ich ostatnie 10 spotkań 8 meczy wygrała drużyna grająca u siebie.


Warto też zerknąć na ostatnie kilka meczy u siebie Oriente Petrolero:
3-1 Sport Boys
2-0 Wilstermann
3-0 Bolivar (aktualny lider w tabeli)
3-0 Universitario Pando
1-1 Real Potosi
4-0 San Jose
czyli 5/6 meczy wygranych i to raczej wysoko.


Ostatnie kilka meczy wyjazdowych The Strongest:
Nacional Potosi 4-3
San Jose 1-2
Universitario Pando 2-2
Petrolero Yacuiba 3-2
Blooming 2-1
Wilstermann 1-0
..czyli 4/6 meczy przegranych, remis i jedno zwycięstwo.
Jeśli brać to wszystko pod uwagę, uważam kurs 2 na zwycięstwo dzisiejszych gospodarzy za spore value, ale jako, że to jest post konkursowy, stawiam na wyższe zwycięstwo, z opcją zwrotu przy jednobramkowej wygranej Oriente Petrolero. Powodzenia!
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Madryt 2015
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Falla A. - Kohlschreiber P.
Typ:
Kohlschreiber P.
Kurs:
1.52
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 1:5 z lat 2006-2014 i tylko rok temu raz wygrał Falla, ale to było podczas turnieju w Halle na trawie, gdzie Alejandro doszedł do samego finału, gdzie z tego co pamiętam poległ dopiero z Rogerem Federerem po 2 tie-brekach.
Ich mecze były zacięte, ale teraz gramy na mączce, a Falla na przestrzeni dwóch ostatnich lat wygrał uwaga! zaledwie 2 spotkania na tej nawierzchni o randze ATP. Powiem Wam, że niezłe jaja bo dzisiaj &quot;Kolba&quot; grał finał z Murrayem w finale Monachium, a w następnej rundzie czeka właśnie Andy. Moim zdaniem nie ma tu mowy o zmęczeniu, Kolba grał świetny tenis, jeden dzień czy dwa moim zdaniem nie zrobią dla niego wrażenia ze zmęczenia. Mała zemsta?
Z pozostałych meczów jutro fajnie wygląda: Cuevas, Gimeno-Traver, Verdasco, Rosol +1,5 seta, Andujar-Alba (???). ;)
✅
52
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga - Play Off
Godzina: 19:15
Spotkanie: Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec
Typ: 2 (-5.5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ćwierćfinałowy pojedynek numer 3 i prawdopodobnie ostatni. Rywalizacja najlepszego zespołu rundy zasadniczej z najniżej rozstawioną drużyną pokazała już różnicę między tymi ekipami. W pierwszym meczu ekipa ze Zgorzelca pokonała Sopocian 23 punktami (101:78), w drugim 22 (87:65). W obu tych meczach nie było nawet emocji. Oba łatwe jak bułka z masłem. Co prawda Turów zagrał je u siebie ale coś nie wydaje mi się, żeby jutro Trefl postawił się we własnej hali. Zwyczajnie zespół ze Zgorzelca jest dużo lepszy.
Trenera gości – Miodraga Rajkovicia może cieszyć szczególnie postawa skrzydłowego Aleksandra Czyża. O 26-latku po przejściu do Turowa w styczniu wreszcie można powiedzieć, że złapał dobrą formę. W play –offach jak na razie zdobył 25 punktów, grając zaledwie 29 minut.
Spodziewam się tutaj wygranej Turowa co najmniej 6 punktami.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Argentyna Primera
Godzina: 2:10
Spotkanie: Temperley - San Martin
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Zakonczenie 11 kolejki rozgrywek ligi argentynskiej. Temperley podejmuje San Martin. Gospodarze to beniaminek, ktory awansowal z 4 miejsca 2 ligi. Slaba druzyna, na ten moment zdobyli 12 punktow ale maja slabe bilanse bramkowe 7:9. Sporo mniej niz gol na mecz, ale tez dosc zwarta defensywa. San Martin zdobylo punktow 13 i juz maja bardziej wyrownane bilanse 13:12. Pomijajac jednak klase obu druzyn, albo jej brak to istotne fakty. Wiekszosc druzyn wygrywa u siebie, pada tu malo bramek i najwazniejsze. San Martin ma kontuzjowanych 10 zawodników w tym 5-6 z podstawowego składu. Jak dla mnie beda grac defensywnie. Wahalem sie miedzy X/X a X/1 lub 1/1 ale Temperley mimo grania z rezerwami San Martin chyba nie bedzie tak cisnac od początku. Mimo wszystko powinni wcisnac ta bramke wiecej i wygrac odnoszac 3 zwyciestwo z rzedu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 1

lazyboy13

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:35
Spotkanie: Houston Rockets v Los Angeles Clippers
Typ: Houston/Houston HT/FT
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwszy mecz półfinałowy Rockets z Clippersami uważam, że będzie jednostronnym pojedynkiem i zakończy się łatwym zwycięstwem gospodarzy. Houston w pierwszej rundzie bez problemów pokonali inną drużynę z Teksasu- Dallas Mavericks 4-1, a goście z LA po zaciętym pojedynku wyeliminowali zeszłorocznych mistrzów ekipę San Antonio Spurs, jednak w ostatnim meczu decydującym o awansie gwiazda Clippersów Chris Paul nabawił się kontuzji i nie wiadomo kiedy pojawi się ponownie na boisku, w pierwszym meczu w Houston raczej go nie zobaczymy. Jest to ogromna strata dla drużyny, gdyż jest to mózg ekipy z LA i bez niego Clippersi tracą połowę swojej wartości, gdyż nie ma wartościowego zmiennika dla rozgrywającego. Harden będzie miał przez to ułatwione zadanie, gdyż nie będzie miał on godnego rywala w grze 1-1 w ataku jak i w obronie.
⛔100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Real Madryt
Typ: BTS
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Obydwa zespoły są bardzo silne, natomiast nie wiem czemu bukmacherzy zdecydowali, że BTS wynosi aż 1.9
To, że Real jutro strzeli nie ulega najmniejszej wątpliwości ale Juventus na swoim stadionie jest mocny i spokojnie pokusi się tutaj o bramkę.
W ostatnich 5 spotkaniach typ pokrył się 4 razy i myślę, że jutro będzie tak samo.
Juventus - Real - 2:2
Real - Juventus 2:1
Juventus - Real 2:1

Real - Juventus 0:2
Juventus - Real 2:1
Pozdrawiam
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 2:30
Spotkanie: Oriente Petrolero - The Strongest
Typ: over 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś w nocy bardzo ciekawe spotkanie 19 kolejki w Boliwii. Gospodarze, którzy obecnie zajmują trzecią pozycję w tabeli, zmierzą się z przyjezdnymi, którzy są na drugiej pozycji i mają dwa punkty przewagi nad swoimi dzisiejszymi rywalami. Dwa ostatnie spotkania między tymi zespołami zakończyły się golami obu drużyn, a nawet powyżej liczbą bramek, które polecam i w dzisiejszym spotkaniu. Myślę, że walka będzie dziś zacięta i w pierwszej połowie zobaczymy dwie bramki, a w kolejnej chociaż jedną, a może i bazary więcej. Oba zespoły grają ostatnio overow, co jeszcze bardziej podsyca ten typ. Moim zdaniem warto prześledzić pierwsze pół godziny meczu, jak padnie bramka do 25 minuty, to polecam na live pograć over 3.5 .
Owocnych typów!
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03.30
Spotkanie: Rockets - Clippers
Typ: Over 212
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie Houston Rockets oraz Los Angeles Clippers. Stawiam over 212 punktów w tym meczu, ponieważ obie ekipy preferują bardzo ofensywny styl gry i mają świetne indywidualności, którzy są znakomici w ofensywnie, a już troszkę gorsi w grze obronnej jak np. James Harden. Jeżeli Chris Paul ma nie grać w tym meczu (nic nie wiadomo), to będzie doskonała okazja do tego, aby ograli swojego rywala i rzucili masę punktów. Jeśli jednak będzie grał to moim zdaniem szansa wejścia &quot;overa&quot; jeszcze bardziej zwiększa się, bo Paul słynie z gry ofensywnej. Wydaję mi się, że ta para będzie charakteryzowała się właśnie takimi overami zwłaszcza na boisku Houston Rockets. Spodziewam się fajnego wyrównanego meczu z masą punktów, a tacy zawodnicy jak Paul, Griffin czy Harden potrafią ich rzucić naprawdę wiele. Poza tym jest to pierwsze spotkanie tych drużyn i dlatego powinni zacząć dość panicznie i na pewno obie strony tak samo pragną zwycięstwa. Bo z jednej strony Houston jeżeli przegra to będą mieli bardzo trudną sytuację, a jeżeli Clippers przegrają to nie stanie się może nic strasznego, ale jest to również niekomfortowa sytuacja przed następnymi spotkaniami. Wydaję mi się, że tutaj jest szansa na dużo większy over. Polecam!!!
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom