>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.04.2022 (wtorek)

Status
Zamknięty.
K 50,9K

Kołcz

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, League of Legends, EU Masters Play-IN
Godzina: 21.00
Spotkanie: Iron Wolves vs KRC Genk
Typ: Iron Wolves
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Drugi dzień eliminacji do EU Masters. Dziś dowiemy się jakie drużyny awansują do fazy Knockout i powalczą o awans do głównego turnieju. Moją uwagę zwrócił kurs 1.70 na wygraną Iron Wolves na KRC Genk. Belgowie to mistrzowie wiosennych rozgrywek w lidze Beneluxu, która lekko mówiąc nie jest wysoko notowaną w Europie ligą. Zawodnicy podczas spotkań ligowych nie zderzają się z wysokim poziomem i nowymi rozwiązaniami - nie są przygotowani do starć z dobrze poukładanymi drużynami a jedyną opcją na ich wygraną jest zaskoczenie rywali jakimiś chaotycznymi zagraniami, których rywale się nie spodziewają. Wczoraj, podczas pierwszego dnia mogło dojść do rozluźnienia faworytów, dziwnych zagrań i luźniejszego ich podejścia. Jeśli wczoraj Belgom nie udało się wygrać meczu to dziś grając już o wyjście będzie jeszcze trudniej. Na przeciwko nich staje trzecia drużyną Ultraligi czyli rozgrywek zaliczanych do topowych (3-5 liga w hierarchii) w Europie. Drużyna Wilków podczas sezonu regularnego pokazała się z dobrej strony, w Play offach zaliczyli jedną wpadkę ale można ją wliczyć w poczet nabierania doświadczenia. Dziś muszą wygrać dwa mecze aby awansować do kolejnej fazy i powinno im się udać. Wczoraj bardzo dobrą indywidualną formę pokazał ich strzelec - Yashiro który w spotkaniach przeciwko bezpośrednim rywalom do awansu notował 8 i 9 zabójstw świetnie prowadząc zespół w walkach drużynowych. Duży zapas w porównaniu z tym co prezentował w lidze ma top laner - Kakan. Jeśli dziś będzie w stanie wziąć więcej gry na siebie dzięki czemu uwolni junglera do pomocy innym liniom to IW powinni spokojnie kontrolować mecz. Bardzo prawdopodobne że będzie to bezpośredni mecz o awans, w którym dużą rolę odegra doświadczenie z trudnych spotkań. Tych więcej w swojej rodzimej lidze rozegrał zespół Wilków dlatego w mojej opinii kurs 1.70 wart jest zagrania.

70
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +718
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Atletico Madryt
Typ: Atletico Madryt więcej żółtych kartek
Kurs: 1.84
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Gospodarze dzisiejszego meczu to jeden z głównych kandydatów do wygrania tegorocznej Ligi Mistrzów - z resztą jak co roku, jednakze za kazdym razem zwycięzcą zostaje ktos inny. Dzisiaj w ramach 1 rundy ćwierćfinałowej podejmą druzyne Atletico Madryt. Kurs na ich zwyciestwo nie jest atrakcyjny poniewaz wynosi tylko ~1.35 a granie handicapa moze byc dosc ryzykowne poniewaz podpieczni Diego Simeone ostatnio są w formie, na ostatnie 8 meczy wygrali 7 z nich a 1 zremisowali zaś The Citizens w najblizsza niedziele zagraja w meczu ligowym z Liverpoolem - byc moze jest to nawet mecz na wage mistrzostwa Premier League.
Granie rzutów rożnych równiez uwazam ze bezsensowne, linie na rogale druzyny City sa bardzo wysokie a czy az tyle nabija? Ciezko stwierdzic. Ja natomiast wybralem kartki, a dokladniej wiekszą ilość zdobytych żółtych kartek w meczu przez druzyne Atletico. Ja ten mecz widze następująco, City kontroluje gre, wymienia mase podan jak to zwykle bywa - strzela bramke na 1:0 i jeszcze bardziej zaczyna szanować piłkę - sfrustrowani goście zaczynają grac coraz ostrzej co bedzie wiazalo sie z pokazaniem kartek przez sedziego. Jesli chodzi o czyste statystyki to na 8 rozegranych meczów w ramach tegorocznej Ligi Mistrzów, Manchester City otrzymal 11 żółtek co daje średnią 1.38 na mecz natomiast Atletico dostalo 17 kartek czyli srednia 2.13 na mecz. Sędzią dzisiejszego spotkania bedzie Istvan Kovacs - rumuński arbiter który w tej edycji LM sędziował w 3 meczach i pokazał łącznie 16 kartek.

84
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1728
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Atletico Madryt
Typ: City i poniżej 4,5
Kurs:
1,66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przed nami ćwierćfinały Ligi mistrzów - pozostało 8 najlepszych zespołów w Europie, czy aby na pewno? Raczej nie bo kilka drużyn nie można zaliczyć jednak nie o tym.
Dziś bardzo ciekawe spotkanie pomimo tego, że kursy pokazują dogłębnie kto jest faworytem w tym meczu jak i w całym dwumeczu.

Myślę, że oczywiście City u siebie wygra ten mecz ale mam nadzieję, że Atletico postawi opór i nie zobaczymy w pierwszym meczu zbyt wielu bramek. Atletico często traci mało goli, do tego zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

Jeśli Atletico myśli o przejściu City to nie może wysoko przegrać w pierwszym meczu bo potem rewanż już będzie tylko formalnością ogólnie kursy na wygraną gospodarzy są mizerne patrząc na to, że grają z solidnym zespołem.

66
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1501
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Resovia Rzeszów-Stomil Olsztyn
Typ: BTS
Kurs: 2,08
Bukmacher: STS
Analiza:
Ostatnie dokonania tych 2 drużyn.... w 5 meczach, to 4 przegrane i 1 wygrana w takiej samej kolejności 2-2-2-1-2Trzy porażki z rzędu w ostatnich meczach obu drużyn.Jest jednak duża różnica o co grają.Gospodarz na 11 miejscu,właściwie to ani awans ,ani spadek.Stomil walczy o życie drugi od końca 20 pkt. na koncie ,10 mniej od gospodarzy.Od 11 lat jakoś cudem przeważnie Stomil nie spada.Nie piszę tego złośliwie bo jestem ich kibicem.Szkoda ,bo to klub z tradycjami w ekstraklasie.To naprawdę mecz ostatniej szansy.Ostatnio zmiana trenera i przegrana na własnym trawniku z Odrą 1-2,mecz wcześniej ze słabymi Polkowicami 0-4.Czas najwyższy się obudzić i wygrać ten mecz,strzelenie gola to obowiązek.Historia spotkań w Rzeszowie 2021 r 1-0 wygrała Resowia i w Olsztynie 4-2//dlaStomilu/.
Czy Stomil wygra,nie wiem,walczyć będą,bramkę powinni strzelić

108
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1501
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - Liverpool
Typ: Liverpool wygra, co najmniej 3 gole i 9 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 3.60

Bukmacher: Etoto
Analiza:

Bardzo fajny zakład z wysokim kursem udało mi się znaleźć na Etoto. Według mnie jest ogromna szansa, że to się uda. Faworytem meczu jest bez wątpienia Liverpool i to oni cały czas będą napierać na bramkę rywali, 2 gole powinni bezproblemowo zdobyć, trzeci myślę, że też się uda, a możliwe, że nawet Benfica jakąś jedną bramkę pocieszenia by strzeliła. Z rzutami rożnymi też nie powinno być problemów, Liverpool w poprzednich meczach miał ich dosyć sporo, tutaj ostatnie 5 meczów: 9, 7, 6, 5, 8. Wcześniej widziałem, że zdarzało im się nawet po 11 cornerów mieć w meczu. Zwłaszcza w meczu o takiej wadze, ataków powinno być stosunkowo więcej co za tym idzie więcej też rożnych. Krótko mówiąc bardzo fajny z kurs z bardzo dużą szansą na powodzenie moim zdaniem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +539
stanley-63 831,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia League Two
Godzina 20:45
Spotkanie : Forest Green Rovers - Mansfield Town
Typ : Mansfield Town powyżej 1.5 gola
Kurs : 3.15
Bukmacher : Etoto

Mecz który zapowiada się bardzo ciekawie bowiem lider Forest podejmuje 6 w tabeli Mansfield , gospodarze mają 75 punktów i 9 punktów przewagi nad drużynami play-off między innymi nad dzisiejszym rywalem , goście z kolei gdyby dziś wygrali awansują na 3 miejsce dające bezpośredni awans tak więc jak widać powinno być ciekawie , dla Forest dzisiejszy rywal nie jest zbyt wygodny , H2H to 5-5-10 i bramki 20:30 dla Mansfield , jest co prawda jeden problem a to taki że Mansfield na wyjazdach w tym sezonie nie gra najlepiej 6-6-7 i bramki 21:24 ale myślę że dziś czują szansę na wskoczenie na pudło i mogą tego dokonać , dwa ostatnie mecze tutaj w wykonaniu Mansfield to wygrana 2:1 i remis 2:2 tak więc liczę dziś na otwarte widowisko i bramka za bramkę , za dwie bramki gości 3.15 myślę że warto za drobne zagrać .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
maarcin14 733,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Atletico Madryt
Typ: Handicap Atletico Madryt +1,5
Kurs:
1,79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przed nami ćwierćfinały Ligi mistrzów, dziś dwa mecze , Benfica zmierzy się z Liverpoolem , a Manchester City zagra z Atletico Madryt . Drugi mecz zapowiada się emocjonująco , faworytem są gospodarze , ale ja uważam , że Atletico zagra bardzo dobry mecz i osiągnie korzystny wynik przed rewanżem . Atletico w ostatnim czasie gra bardzo dobrze . Notuje serię 6 wygranych z rzędu , wyeliminowali z Ligi Mistrzów już Manchester United , wygrywając na Old Trafford 1:0 . Atletico słynie z dobrej defensywy , która ostatnio spisuje się świetnie . Wydaje mi się , że Atletico stanie nisko , będzie chciało za wszelką cenę wybijać zawodników Manchesteru City z rytmu oraz przerywać ich akcje . Atletico już nie raz świetnie wychodziło z takich spotkań jak dziś . Szykuje się fajny mecz , ja typuję Atletico Madryt z handicapem +1,5 .

79
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2112
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Atletico Madryt
Typ: SuperBets - Atletico Madryt strzeli powyżej 0.5 gola i wykona powyżej 1.5 RR
Kurs: 2.80
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Podobnie jak koledzy wyżej, wcale nie uważam gości za takiego underdoga jak wskazują na to kursy. Prędzej niż przyjemnego 3:0 spodziewałbym się wymęczonego 2:1, a może nawet Atletico pokusi się o walkę o coś więcej. Notują fenomenalną passę zwycięskich spotkań - 6 z rzędu w tym wygrana nad Manchesterem United w poprzedniej rundzie LM. W walce o półfinał z reguły są już nieprzypadkowe zespoły i absolutnie kurs na poziomie 1.35 na wygraną The Citizens uznaję za mocno nieatrakcyjny. Jeszcze w minionym miesiącu nie potrafili strzelić gola w meczu ze Sportingiem czy Crystal Palace. Nie twierdzę że dziś nie strzelą, wręcz przeciwnie - byłoby sporą sensacją zachowanie po stronie Atletico czystego konta, ale oczami wyobraźni widzę tutaj równorzędną walkę i tym samym kurs na bramkę gości i dwa rzuty rożne po ich stronie uznaję za atrakcyjny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie, liga szwedzka
Godzina: 17
:00
Spotkanie: Skeleftea - Farjestad
Typ: Farjestad z x
Kurs: 2,1

Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Ja rozumiem, że Skele przegrywa 0-2 w serii i dzis jest mus wygrac. Ale czy bedzia tak łatwo? Ja nie jestem pewnien. Goscie z Karlstad graja do tej pory bardzo madrze. I dzieki tej wyrafinowanej grze prowadza w serii , potrafia zwolnic w obronie i wyprowadzic dobra kontre. Dzis pewnie Skele zacznie ostro od poczatku a Farjestad zejdzie mocno do defensywy by przeczekac nawałnice i sie obronic. Na ile to sie uda jednym i drugim zobaczymy. Ja w tej parze postawiłem na Farjestad i zdania nie zmieniam, dzis mecz który albo da nadzieje Skele albo spowoduje ze beda w ciezkim polozeniu. Nie bardzo rozumiem tak wysokie kursy na gosci b az takiej roznicy w klasie obu zespołów nie ma

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Manchester City - Atletico Madryt
Typ: City i -2.5 gola
Kurs:
3,45
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza

Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy drużynami Manchester City i Atletico Madryt. Faworytem w dzisiejszym spotkaniu jest drużyna gospodarzy która jak co roku walczy o triumf w Lidze Mistrzów. Drużyna Atletico dzisiejszym spotkaniu Będzie szukała gry z kontrataku. Gracze Manchesteru City zapewne będą ciągle atakować jednak obrona Atletico co pokazuje ta edycja Ligi Mistrzów Jest w dobrej dyspozycji i uważam że nie powinni stracić wielu bramek w dzisiejszym spotkaniu. Z racji tego że w tej edycji Ligi Mistrzów bramki strzelone na wyjeździe nie liczą się podwójnie gracze Atletico będą mieli z tyłu głowy że nie muszą za wszelką cenę zdobywać gola w dzisiejszym spotkaniu. Czym dłużej będzie utrzymywał się wynik bezbramkowy tym większa korzyść dla graczy trenera simeone. W Mojej opinii graczą City uda się złamać w końcu dobrze broniącą defensywę i strzelić decydującego gola. mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo Manchesteru City w stosunku 1-0.

245
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1702
kacpii 1,9K

kacpii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Atletico Madryt
Typ: Atletico Madryt over 11.5 fauli
Kurs: 1.75
Bukmacher: betclic
Analiza: Co tu dużo mówić, Atletico - zespól grający twardo i agresywnie. Kartkują i faulują po 12-13 razy nawet z średniakami ligowymi jak Alaves czy Betis. Dzis mecz z ultraofensywnym City, które bedzie atakowac od pierwszych minut. Jesli pilkarze z Madrytu chca ugrac dzis chociaz remis, trzeba bedzie sie twardo bronic, w zarazem kopac. Wystarczy 12 fauli, mysle ze 7-8 moga nabic juz w 1 polowie, z fartem!

75
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1612
djkruko 80,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka nożna - Walia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Druids - Connah's Q.
Typ: hc 3:0 - 2
Kurs: 3.5
Bukmacher: STS
Analiza:

Dziś 6 kolejka walijskiej ekstraklasy piłkarskiej grupy spadkowej. Mecz pomiędzy outsiderem Druids a ekipą z 4 miejsca tejże grupy. Jeszcze początkiem sezonu ekipa gości walczyła o ligę mistrzów by dziś grać w grupie spadkowej. Oczywiście na to wpływ ma zarówno świetna gra hegemona z TNS, ale także złamanie regulaminu ligi i wpisanie za późno dwóch graczy do składu. To spowodowało że mając piąte miejsce w sezonie zasadniczym i jeden punkt mniej niż drugi Penybont ekipie Connah odjęto 18 punktów. Sprawiło to oczywiście zrzucenie do ww. grupy. Na tą chwilę goście mają jako jedyni plusowy bilans bramkowy w spadkowej ale jednak 8 punktów straty do lidera tej grupy. A zaznaczyć trzeba że to siódme miejsce daje Play off o ligę konferencji. Jest do rezegrania pięć kolejek więc szansę nadal są. Wracając do meczu gospodarze to najsłabsza ekipa ligi, 6 punktów, bilans bramkowy 20-89! Chociaż zanotować trzeba że wygrali półtora tygodnia mecz z liderem z Cardiff 2:0, jednakże po dwóch karnych i czerwonej dla gości już w 22 minucie. Co do gości bilans 34-16 i 27 punktów. I taka ciekawostka goście mają teraz już 8 mecz z rzędu bez straconej bramki, i trudno by z takim przeciwnikiem stracić jakakolwiek bramkę a grali ze sobą jakieś dwa tygodnie temu i mecz wygrali Connah 5:0. Jeśli chodzi o typ to h2h z takim handicapem to pół na pół, dlatego określam szansę typu na 50%.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +419
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Atletico Madryt
Typ: Atletico Madryt (+2.0)
Kurs: 1.48
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Dziwi mnie aż tak znaczne faworyzowanie gospodarzy przez bukmacherów. Atletico od remisu na Old Trafford odniósł 6 kolejnych zwycięstw na wszystkich frontach. Ostatnio w lidze wygrał 4:1 z Alaves. City natomiast w ostatnim meczu nie zachwyciło grą w wyjazdowym pojedynku z Burnley ale odnieśli dwubramkowe zwycięstwo. Dziś jednak poprzeczka zostanie podniesiona zdecydowanie wyżej. Atletico dzięki ostatnim zwycięstwom awansowało na 3. pozycję w lidze i aktywnie włączyło się tym samym do walki o wicemistrzostwo. Dziś stawiam, że Atletico będzie grało bardzo uważnie w defensywie i próbować gry z kontrataku.

48
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1262
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom