>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.04.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 5. Kwietnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Lazio - Salzburg
Typ: X2
Kurs: 2,11
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Salzburg ostatni mecz o stawkę przegrało 27 sierpnia 2017. Mają passę 35 meczy bez porażki w meczach o stawkę. W międzyczasie potrafili wygrywać z takimi drużynami jak Marsylia czy Borussia Dortmund także nie sądzę żeby przegrali dzisiaj z Lazio. Lazio w kratkę, ostatnio wygrali z czerwoną latarnią Serie A - Benevento 6-2. Ja bym się jednak tutaj skupił nie na 6 strzelonych bramkach a na 2óch straconych. Co tu dużo mówić Lazio jak na moje jest słabsze od Dortmundu a skoro Salzburg potrafiło w Dortmundzie wygrać to dlaczego mieli by nie wygrać w Rzymie. Chciałem obstawić gładki remis ale nie będę kombinował. Kurs. 2,11 za podpórkę biorę w ciemno, tym bardziej że szanse w tym meczu oceniam 50/50. Z Fartem.
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Lipsk - Marsylia
Typ: btts
Kurs: 1,77
Bukmacher: fortuna
Analiza: Obie drużyny są ostatnio w niezłej formie i obie w imponującym stylu dotarły do obecnej fazy rozgrywek. Lipsk wyeliminował rosyjski Zenit, z kolei Marsylczycy nie dali szans Baskom z Bilbao. Zarówno gospodarze jak i goście systematycznie punktują w swoich ligach, nie mając problemów ze strzelaniem bramek. Co tu dużo mówić... Potencjał kadrowy jest podobny, siła rażenia także. Marsylia ma większe doświadczenie w pucharach, ale Lipsk z kolei idzie na żywioł i w dodatku gra u siebie. Wydaje mi się, że będzie to dość otwarty, obfitujący w sytuacje mecz. Dlatego też z pełną świadomością liczę na gole z obu stron.
⛔100
 
Z 619,9K
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie:Cska M. - Crvena Zvezda Handicap [0-16,5 ]
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza.Jest to ostatnia kolejka fazy zasadniczej Euroligi i wszystkie rostrzygnięcia co do awnsu do fazy pucharowej są wiadome.Gospodarze tego spotkania CSKA Moskwa zajmują 1 miejsce w tabeli .W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 23 zwycięstwa i 6 meczy przegrali,w tym 1 po dodatkowym czasie gry.W ostatniej kolejce przegrali na wyjeżdzie 85-73 z Zalgiris Kaunas.Ale to niema żadnego znaczenia do układu tabeli i pozostają oni głównym kandydatem do wygrania całej Euroligi w tym sezopnie.Ich rywale drużyna Crvena Zvezda zajmują teraz 12 miejsce w tabeli z 11 zwycięstwami i 18 przegranymi pojedynkami.W swoim ostatnim meczu przegrali na swoim parkiecie z Realem Madryt 79-82.Myśle że w handicapie +16,5 punkta to oni odniesą zwycięstwo w tym pojedynku.
15/11/17
CZ Belgrad - CSKA M. 59:85
09/02/17
CSKA M. - CZ Belgrad 102:80
29/12/16
CZ Belgrad - CSKA M. 78:67
✅85
 
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europu
Godzina: 21:05
Spotkanie: Atlético de Madrid - Sporting CP
Typ: Atleti handi azjan -1
Kurs: 1.48
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Iberyjskie starcie w ramach 1/4 finału LE. Zdecydowanym faworytem dwumeczu jest zespół gospodarzy. Goście mieli optyczną przewagę nad Viktorią Pilzno w poprzedniej fazie, nawet w rewanżu, natomiast pokonanie Viktorii po dogrywce nie jest szczytem marzeń. Atletico gra 18 graczami cały sezon, więc skład będzie dość silny. Sporting ostatnio osiąga trochę gorsze wyniki i liczę na spokojne zwycięstwo gospodarzy.
✅48
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Arsenal - CSKA Moskwa
Typ: Arsenal over 1.5 gola
Kurs: 1.48
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Witam serdecznie na jutrzejszy dzień proponuję mecz Ligi Europy pomiędzy Arsenalem a CSKA Moskwa.
Drużyna gospodarzy wydaje się być jednym z faworytów do zdobycia trofeum a żeby tak się stało, w dwumeczu musi pokonać rosyjski zespół.
Mój typ wydaje się dość bezpieczny, drużyna Arsenalu posiada wielu ofensywnie usposobionych graczy, głodnych sukcesu.
Sądzę, że gospodarze od pierwszego gwizdka rzucą się do ataków a sam mecz przyniesie wiele sytuacji bramkowych.
Goście dość sensacyjnie wykluczyli Lyon, jednak nie sądzę aby byli w stanie przeciwstawić się sile Arsenalu.
Dwa gole ze strony gospodarzy to jest absolutne minimum jakie na jutro typuję.
Pozdrawiam.
✅48
 
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa Libertadores
Godzina: 02:45
Spotkanie: Boca Juniors - Junior Baranquilla
Typ: Wynik końcowy i Poniżej/Powyżej x gola - Boca Juniors i Powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2,4
Bukmacher: forBet
Analiza:

Festiwalu na Bombonierce ciąg dalszy. Po pokonaniu Talleres w lidze (2:1) pora na mecz w Copa Libertadores z kolumbijskim Junior. Mecz w lidze to był popis techniki, pomysłowości i woli walki. Wynik 2:1 to najniższa kara jaka mogła spotkać Talleres. A popisy Pavona na skrzydle robiły niesamowite wrażenie. Po przegranej w superpucharze, Boca ma na celu ligę i właśnie Libertadores.
Z drugiej strony Junior też nie jest jakimś słabym zespołem. Wygrane z Once Caldas, Milonarios czy Independiente Medelin o czymś świadczą. Przewiduje, że Junior się postawi.. ale magia La Bombonera powinna zrobić swoje. Przewidywane składy:
Boca Juniors: Rossi; Jara, Goltz, Magallán, Mas; Reynoso, Barrios, Pablo Pérez; Pavón, Abila, Espinoza
Junior Baranquilla: Viera; Murilo, Avila, Perez, Arias; Pico, Cantillo, Hernandez, Gonzalez; Chara, Teo Gutierrez
⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Izrael 2 Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Haponel Bney Lod – Maccabi Achi Nazaret
Typ: 1
Kurs: 2,55
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie w nieco egzotycznej lidze – 2 Izraelskiej, choć ostatnio kilka wyników mi tu weszło, zobaczymy jak będzie tym razem. Przed nami ostatnia kolejka przed podziałem na 2 grupy (w lidze 16 drużyn). Wiele kwestii jest już wyjaśnionych, niemniej 5 drużyn ma cały czas szanse znaleźć się na zakończenie sezonu zasadniczego w górnej połówce. Różnice pomiędzy wspomnianą piątką wynosi zaledwie 1 punkt. W meczu pomiędzy Haponel Bney Lod – Maccabi Achi Nazaret, drużyna gości ma już zapewniony awans niezależnie od wyniku meczu, co może działać na ich niekorzyść, drużyna gospodarzy wręcz przeciwnie, by zapewnić sobie awans nie obracając się na przeciwników musi wygrać, remis przy splocie korzystnych rezultatów też może zapewnić awans ale jest obarczone dużym ryzykiem. Gospodarze obecnie zajmują 9 miejsce ( 1 w grupie spadkowej) stosunek meczów 11-8-10 bramki 31-27, w meczach u siebie mają stosunek 5-5-4 bramki 13-11 jeśli patrzymy na formę to w 5 ostatnich meczach u siebie mają stosunek 3-2-0 bramki 8-3 wprawdzie te ostanie 5 meczy rozgrywali z drużynami zajmujące niższe miejsca niż zajmują. Drużyna gości na wyjazdach spisuje się dosyć bezkompromisowo stosunek meczy 6-2-6 bramki 13-15, w 5 ostatnich meczach odnotowała 2-1-2 bramki 3-5 w tym ostanie mecze to 1 remis i 2 porażki. Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze między drużynami na boisku gospodarzy, drużyna gości wygrała 6 razy, remis padł 5 razy i 5 razy wygrali gospodarze, przy czym ostatnie mecze są na korzyść gości. Stawiam na wygraną gospodarzy, choć myślę, że mecz będzie dosyć wyrównany, wygrana gospodarzy raczej 1 bramkowa. Za takim typem przemawia walka o górną ósemkę dla drużyny gospodarzy oraz zapewniona górna ósemka dla drużyny gości.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal-CSKA
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym Londyński Arsenal na własnym stadionie podejmował będzie ekipę CSKA Moskwa, Gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sędziego są stawiani w roli faworytów do zwycięstwa w tym spotkaniu, jak i do wywalczenia całego trofeum. Arsenal dobrze zdaje sobie sprawę z tego iż jest to dla nich ostatnia szansa na grę w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów . Wiadomo że już w pierwszym spotkaniu na swoim stadionie gospodarze będą chcieli pokazać klasę i wygrać tak żeby na rewanż do Moskwy jechali z dobrą zaliczką bo tam spotkanie łatwe na pewno nie będzie. CSKA na wyjazdach miewało różne wyniki, ale często notowało podziały punktów, natomiast Arsenal nie dość że u siebie wygrywa ostatnimi czasy, to jeszcze praktycznie w kazdym z ich spotkań pada ostatnio przedział bramek 3-4 oraz over 2.5 bramki. Arsenal bramki strzelać potrafi, ostatnio w meczu ze Stoke nie szło pomimo wielu sytuacji ale na koniec spotkania to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa oraz 3 strzelonych bramek . Myślę że w dniu jutrzejszym Arsenal już po pierwszych 45 minutach będzie prowadził z zespołem z Rosji. Mój typ po 90 minutach to wynik 1:0 do połowy oraz 3:0 po 90 minutach spotkania, Myślę że można pograć na 2 lub więcej goli Aubumeyanga, na co również mamy dobry kurs.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska Liga Siatkówki Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bydgoszcz - Bielsko Biała
Typ: (Handicap -1.5 seta Bielsko Biała)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna

Bielszczanki nadal mają sporę szansę na granie w play-offach. Różnica między nimi a Muszyną jest zaledwie jednopunktowa na ten moment. Bielszczanki ostatnio pokonały dość pewnie zespół z Piły mecz zakończył się w trzech setach. Zwycięstwo w Muszynie po tie-breaku. Porażka z Proxima w trzech setach. Zwycięstwo z Budowlanymi Toruń w trzech setach. Te wyniki naprawdę dają ogromną nadzieję na grę w pierwszej szóstce. Bielszczanki są zespołem na ten moment według mnie lepszy od Muszynianek i to drużyna z Bielska powinna zagrać w play-offach. Warto popatrzeć ,że Bielszczanki mają dość łatwe mecze z Bydgoszczą oraz Legionowo. Te dwa mecze czuję ,że drużyna z Bielsko-Białej spokojnie wygra za trzy punkty. Muszynianki zagra u siebie z Rzeszowem który jest bez wątpienia groźnym zespołem. Nie liczę na nic innego jak jutro wygranie zespołu z Bielska za trzy punkty. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Orlando Magic vs Dallas Mavericks
Typ: Under 192,5 pkt
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj biorę na tapetę mecz dwóch tankowców, którym zostały ostatnie spotkania do dogrania w tym sezonie. Przede wszystkim to co mnie skłania do zagrania tak niskiej linijki to są dwie rzeczy. Pierwsza to kontuzje. Druga to mecz tych drużyn dzień po dniu i totalna olewka. Po pierwsze to Dallas nie wiem jaki cudem, ale biorąc pod uwagę mecz wygrany dzisiejszej nocy, a ten co ma nadejść kolejnej wystawi praktycznie całą inną pierwszą piątkę...Niby kontuzjowani są Nowitzki, Smith Jr, Powell, Barnes i niepewny występ Barei, czyli cała podstawa z meczu z Portland, który co dziwne wygrali. W Orlando też nie grają już od jakiegoś czasu Fournier, Simmons, Isaac, Ross. Do tego Orlando grało też tej nocy z NYK u siebie i wygrali 97:73, więc będą chcieli pewnie już tak się nie szarpać i mogą dać odpocząć nagle komuś z podstawy. Obie drużyny nie myślą o wygrywaniu, a skład jaki zagra w tym meczu to totalne rezerwy mogą być, szczególnie w Dallas. Są dzień po dniu i to jest końcówka sezonu, zostało 4 czy tam 5 meczów i ten nie ma żadnego znaczenia. Ostatnie 3 mecze Orlando to wyniki poniżej tej linijki. Odpowiednio 97:73 z NYK, 88:94 z Atlantą czy 82:90 z Chicago. Dallas gra w miarę okej w defensywie, a w meczu z Porland już się rozstrzelali, więc im wystarczy bo wygrali 115:109. Wcześniej notowali 98:87 z Clevland, 92:93 z Minnesotą czy 103:93 przeciwko Lakers. Ja idę w mocniejszy under i trochę zaryzykuje. Powodzenia!
⛔100
 
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Estonia, Esliliiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Maardu – Santos Tartu
Typ: powyżej 3,5
Kurs:
1,50
Bukmacher: 1xBet
Analiza:
W środę udany dzień w Estonii przy over 3,5 @ 1,66 wynik 7:0, więc na czwartek podobny typ tym razem z niższej ligi w Estonii. Lider i zwycięzca ligi w poprzednim sezonie- drużyna Maardu będzie grać z aktualnie ostatnia ekipą w tabeli. Nie potrafię znaleźć informacji dlaczego zwycięzca rozgrywek w Esliliiga nie awansował do Meistriliga, ale równie z równie niewiadomych powodów wczoraj nie potrafiłem wyjaśnić awansu ekipy Kuuressare. Niech grają tam gdzie są może to kwestia licencji lub jakiś kar. W poprzednim sezonie Maardu w 36 kolejkach w Esliliiga mieli bilans 92:42, Santos Tartu 75:74, widać więc że gole w Estonii wpadają często. Aktualnie Maardu po 4 kolejkach bilans 14:2, goście trochę łagodniej bo 1:9. Jak do tego dodamy wyniki z H2H obu ekip: 5:1, 1:3, 6:2, 3:4 to wyniki z 2017 , a rok wcześniej poza 0:1 było 4:0, 4:5 i 3:0. Sądzę, że znowu zobaczymy efektowne widowisko i minimum 4 gole.
✅50
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - EnEjDżel
Godzina: 02:00

Spotkanie: Saint Louis Blues - Chicago Blackhawks
Typ: Blues -1,5
Kurs: 2.13
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Ciężko znaleźć coś ciekawszego i pewniejszego na noc.Nutki chcąc grać w play offach muszą ten mecz wygrać.Mają punkt straty do Colorado , zajmującego na tą chwilę 8 miejsce, ostatnie które gwarantuje udział w play offach z konferencji zachodniej.Mają punkt straty i jeden mecz rozegrany mnie, wygrywając dzisiaj wskoczą na 8 miejsce i zostaną im dwa mecze do końca rundy zasadniczej, w których będą walczyli z Colorado o udział w PO.Nie ma sensu pisać o H2H, ostatniej formie czy absencjach, może tylko dodam że w Chicago połowa składu ma jakieś mniejsze lub troszke poważniejsze urazy.Walczące i muszące dzisiaj pewnie wygrać St.Louis z niegrającym już o nic i w sporym osłabieniu Chicago, nie widzę tutaj innej opcji jak pewna wygrana nutek różnicą minimum 2 bramek.Pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Godzina: 21:40
Spotkanie: Mensur Suljovic - Van Gerwen

Typ: Suljovic +1.5 180
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna

Mensur bez formy, ale może sytuacja, w której się obecnie znajduje skłoni go, żeby ruszyć dupsko
i się trochę spiąć. Nóż na gardle, 9 pozycja i jedynym ratunkiem by dostać się do drugiej rundy
jest wygrana z VGM, a później czekanie na porażkę Wrighta z Gurney&#39;em. O ile na zwycięsto Gurney&#39;a
można jeszcze liczyć, tak na wygraną Mensura z VGM? Raczej nie ma takiej możliwości. Van Gerwen
to maszyna, która niszczy wszystko co stanie mu na drodze. Mam nadzieję jednak, że Suljovic się trochę
obudzi i pokryje tą niską linię, rzucając minimum 2 180tki.
Powodzonka ;)
✅80
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia: Liga Aguila.
Godzina: 02:30.
Spotkanie: Atletico Huila - Deportes Tolima.
Typ: Zwycięstwo gospodarzy.
Kurs:
2.20.
Bukmacher: forBet.
Analiza: Witam. Dziś typ znów rodem z Ameryki Południowej. Ponownie przenosimy się do gorącej Kolumbii, która ostatnimi czasy jest dla mnie łaskawa jeśli chodzi o typowanie. Paradoksalnie jest tam mniej niespodzianek niż w europejskich ligach. Pozostawiam to do Waszych przemyśleń. Liczę, że i dzisiejszy typ się powiedzie.
Areną zmagań będzie Estadio Luis Antonio Duque. Jak już kilka razy wspominałem - handicap własnego boiska jest tutaj niezwykle istotny. Nawet najlepsze drużyny ulegają na wyjazdach teoretycznie słabszym rywalom.
Dziś 5 siła kolumbijskiej ,,ekstraklasy&#39;&#39; podejmie dopiero 15 drużynę tych rozgrywek. Na papierze wartościowszym teamem są goście, którzy są wyjątkiem w swojej lidze, bowiem... Los Pijaos czują się lepiej w delegacjach niż na własnych ,,śmieciach&#39;&#39;. Efektem tego jest nawet niezły jak na tamtejsze realia bilans 1-3-1. Apetyty jednak na ten sezon na pewno mieli większe, gdyż sprowadzili kilku lokalnych graczy o sporym potencjale, gra jest jednak mocno przeciętna tak jak i wyniki. O gospodarzach pisałem już przy okazji poprzednich typów - są niepokonani u siebie w tym sezonie, wygrali wszystkie 5 domowych spotkań, a na domiar tego stracili w nich tylko 1 bramkę, a strzelili aż 11! Co jeszcze przemawia za typem? W 2017 roku los spowodował, że na terenie Atletico obie drużyny mierzyły się aż po trzykroć i za każdym razem zwycięsko z tych starć wychodzili dzisiejsi faworyci, czyli El Barcino. Kadry bez znacznych osłabień, zapewne będzie to mecz walki. Liczę na podtrzymanie dobrej dyspozycji na własnym obiekcie przez ekipę z Neiva, która postawiła się w tym roku każdemu z rywali, który się tu zjawił. Powodzenia!
⛔100
 
B 3

bamboszz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bahrajn, Premier Liga
Godzina: 16:20
Spotkanie: Al-Shabbab - Al-Muharraq
Typ: Zwycięstwo gości
Kurs:
1.87
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Witam. To mój pierwszy typ na tej stronie, a chciałbym Wam zaprezentować mecz z Bahrajnu - Shabbab- Muharraq. Kurs na zwycięstwo przyjezdnych jest atrakcyjny, biorąc pod uwagę że gdy te drużyny się spotykały to niekwestionowanie lepszy bilans mają właśni oni. Muharraq je liderem tabeli z 12 wygranymi, 2 remisami i z zaledwie jedną porażką. Bramki to 26 strzelonych i tylko 5 straconych. Ostatnie 10 meczy tej drużyny na wyjazdach to 8 na 10 wygranych, co pokazuje jak silna to ekipa. Stawiam na wygraną Muharraq.
⛔100
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02;00
Spotkanie: New Orleans Pelicans - Memphis Grizzlies
Typ: Ponizej 209,5 pkt
Kurs: 2.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wybieram na to spotkanie under poniewaz, nie spodziewam sie tutaj mega szybkiego tempa, Memphis mieli jakies swoje przeblyski, ale tutaj Pelicany musza to wygrac i oba teamy o tym wiedza, nie moze byc po prostu inaczej. Grizzlies zazwyczaj zatrzymuja sie przed 100 punktami a gospodarze wcale nie musza tutaj ich gromic, przy ostatniej gorszej dyspozycji i jakiejkolwiek motywacji ze stron gosci Under jest tutaj wysoce prawdopodobny.
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Boston Celtics (pojedynek Lowry vs Tatum - kto więcej pkt w meczu AH )
Typ: JAYSON TATUM wygra
Kurs:
1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o 2 czasu polskiego w Air Canada Centre dojdzie do konfrontacji dwóch liderujących ekip w konferencji wschodniej. Obie ekipy mają już pewny awans do fazy PO ale dziś przyglądnę się 2 świetnym zawodnikom .
Kyle Lowry 183 cm 93 kg wagi. Dziś w matchupie przeciwko dobremu obrońcy Jaylenowi Brownowi . Młodziak jest cieższy o 9 kg i wyższym (201cm ) a to też ma znaczenie.
Lowry jest po kontuzji, gra na PG i średnio oddaje te 13 rzutów. Problem jest w ostatnich tyg ze skutecznością. Umiejętności ogromne i uważam, że rdza zejdzie ale na fazę PO. Trener na pewno nie będzie swojego 32 latka i lidera eksploatował aby cos udowadniać Celtom jeszcze w takim rosterze. Ostatnie 4 spotkania to skuteczność z gry 4-10 i 11 pkt z Los Angeles Clippers, 4-10 z gry i tez 11 pkt z Denver, 11 pkt również i 4-13 z gry w Ogródku z Bostonem i 2 - 11 z gry w prestiżowym meczu z Cavs i tylko 5 pkt. Lider Raptors średnio w tym sezonie rzuca 16.4 ppg na 40 % skuteczności zza łuku.
Tatum - wybrałem tego zawodnika z kilku powodów.
osłabienia w Bostonie - brak Hayward, Theis, Irving, Smart i czekamy na info o Rozierze i Larkinie. Robi się wąską przy tylu osłabieniach. Te rzuty będą przejmowane na Morrisa, Browna i własnie Tatuma.
Jayson jak na rookie jest szalenie dojrzałym już zawodnikiem. W RSie średnio rzuca 13.9 ppg ale ostatnie 10 spotkań to już 18.1 ppg.Do tego ten zawodnik ma naprawdę szalenie duży potencjał rzutowy. Ostatnie 5 spotkań to cyferki na poziomie 20,24,16,23,12 pkt w 5 ostatnich spotkaniach. Ten zawodnik to także ogromny talent przy rzutach zza łuku. Średnia jak na 1 rok 0.432 % robi wrażenie.
Tatum już nie raz pokazał jak potrafi brać na swoje barki cieżar gry. Dziś w tym matchupie kurs na niego powinien opiewać na 1.40 patrząc na formę Lowriego i wąską kadrę Celtów. Lubię tego młodziaka i cieżko go upilnować nawet sporo bardziej doświadczonym graczom. Ten niski skrzydłowy dziś także w swoje 33-34 min na parkiecie powinien rzucić te 20 pkt w tym spotkaniu.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: LA Lakers - San Antonio Spurs
Typ: LA Lakers +8,5
Kurs: 1,67
Bukmacher: Unibet
Analiza: Lakersi nie zdołali ugrać PO w tym roku, być może w przyszłym się uda. Jednak trzeba im przyznać, że ich bilans w Staples Center jest całkiem solidny od paru ładnych miesięcy. Jestem pewien, że dzisiaj zagrają na sto procent, tym bardziej że nie widać u nich większego tankowania - pozostało kilka spotkań do zakonczenia sezonu i mysle, ze LA sie zmobilizuje zeby wygrac jak najwiecej spotkan w swojej hali. Spurs nie sa w formie, nie radza sobie w starciach z Lakersami. Przypuszczam, że jeśli dojdzie do wygranej San Antonio, to nie będzie to aż taka wysoka przewaga.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Estonia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Flora u21-Rakvere
Typ: Powyzej 6.5 Bramek
Kurs: 6.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Linia bardzo wysoka,jednak ja ja pobieram ( bezpieczniej poelcam 3.5/4.5 ). Nizsza liga Estonska jest to liga typowa pod zarabianie przez kluby pieniedzy. Ktos tam wyzej sie pytal-,,dlaczego 5ta ekipa awansowala wyzej,a 1wsza nie&#39;&#39;-odpowiedz jest prosta-pieniazki. Ten kogo stac awansuje,ten kogo nie stac-nie awansuje. W tej nizszej estonskiej lidze poziom jest typowo amatorski-z wyjatkiem mlodej Flory i Maardu reszta druzyn gra dla przyjemnosci i latwego zarobku poprzez ustawianie spotkan. Ustawianie spotkan glownie pod Over ????
Dlaczego pod over? Dobre pytanie-wielokrotnie slysze,ze ,,przeciez latwiej jest niestrzelic niz strzelic&#39;&#39;-to ma sie nijak do 2giej ligii estosnkiej-duzo bardziej podejrzane bylo by tu nie strzelanie bramek anizeli ich strzelanie. Poziom defensyw jest tak niski,ze latwo idzie im ,,podkrecenie&#39;&#39; spotkania pod over-i tak tez spodziewam sie dzisiaj-druzyna Flory u21 zjada dzisiejszch gosci w kazdym aspekcie gry. Dodatkowo kilku zawodnikow z pierwszej ekipy Flory dzis zagra,a wiec spodziewam sie sporego strzelania ze strony gospodarzy-goscie prawdopodobnie tez cos ustrzela ;)
Co wiecej kursy na overy juz zaczynaja spadac-co w tej lidze jest dosc wymowne ????
Bezpieczniej polecam nizsze linie. Rowniez warty uwagi jest over w meczu Maardu-jednak tam linia zatrzymala sie juz na poziomie 5.5.
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom