>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 5.03.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Swansea - Norwich
Typ: Swansea
Kurs: 2,05
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Swansea ostatnio wróciło do gry. Po porażce domowej przeciwko Southampton zaczęli grać dużo lepiej. Przegrali wprawdzie na White Hart Lane 1:2 z Tottenhamem ale długo prowadzili w tamtym spotkaniu i już wtedy pachniało sensacją. Dowieźć prowadzenia się nie udało ale w poprzedniej kolejce udało się odrobić straty. Na Emirates Stadium przegrywali z Arsenalem a mimo to wygrali 2:1.
Tak więc oceniam formę Łabędzi na bardzo wysoką. O ile Swansea gra u siebie to potrafi jakieś tam punkty zdobywać. Na wyjazdach przeważnie są w plecy. Dziś jednak grają w Walii gdzie wygrali 4 z 14 spotkań. No niewiele ale przegrali tylko 5. Ich forma jest dobra tak więc liczę na kolejny dobry występ.
Swansea gra przecież przeciwko bardzo słabej defensywie. Nowich w 28 ligowych spotkaniach stracił aż 53 gole. No praktycznie średnio dwa na mecz. Ostatnie mecze Kanarków na dodatek bardzo poniżej przeciętnej. Bez zwycięstwa w poprzednich ośmiu meczach z czego ugrali tylko jeden remis w dodatku u siebie. Na wyjazdach Norwich gra fatalnie. Rozegrali takich 14 spotkań z czego aż 10 przegranych i straconych aż 31 bramek.
Moim zdaniem Swansea jest faworytem w tym spotkaniu. Bez problemów kadrowych oraz z niezłymi wynikami z ostatnich dwóch tygodni. No może nie są to jakieś zachwycające rezultaty ale widać, że nie dużo im brakowało do szczęścia a trzeba przyznać, że grali przeciwko silnym rywalom. Norwich z pewnością do silnych rywali nie należy a zwłaszcza gdy przyjeżdża w gościnę. W tym meczu bez Tetteya, który jest ważnym ogniwem środka pola. Do końca nie wiadomo co z Brady oraz Bassong a są to ludzie odpowiedzialni za destrukcję. Kanarki na wyjeździe przeważnie przegrywają. Tracą dużo bramek. Swansea może i nie gra w tym sezonie zbyt dobrze ale sprowadzili ostatnio Paloschi&#39;ego, który wniósł nieco ożywienia i zdobył nawet gola na White Hart Lane. Uważam, że gospodarze wygrają to spotkanie.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 0

destilaty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ekstraklasa Polska Liga
Godzina: 18.00
Spotkanie: Legia-Gornik
Typ: Legia h -2,5
Kurs: 3
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, zaczynajac wypada sie przywitac. Pierwszy post na forum wiec wszystkim czesc. Analizujac, zawodnicy Legi napewno beda sie chcieli zrechabilitowac za ostania porazke. Nie przystoji przyszlemu mistrzowi przegrywac w tak frajerski sposob spotkan. Dlatego dzis zepna posladki i beda cisnac Gornik. Legia bez fina, z glodnym goli Nikolicem, Duda na skrzydlo za Gui, moze po przerwie zobaczymy nowego Bulgara. Zapowiada sie tege lanie Zabrzan. Gornik watpie zeby cos strzelil, wiem, ze ostanie spotkania gospodarzy slabo w def., ale to jest powod zeby sie spiac Jedrzejczykom, a moze zobaczymy dzis odmienionego Rzezniczaka. Wiec widze dobry mecz Legi z strzelajacym Nikolicem, do tego nasz sasiad terz powinien strzelic. Legia dzis wysoko
Proszę o zachowanie zasad poprawnej pisowni. //K@mil
Powtórzony typ
⛔100
 
R 6

robson81pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Bundesliga - Kolejka 25
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wolfsburg-Monchengladbach
Typ: Wolfsburg
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie dość mocnych ekip Bundesligi gospodarze 8 , goście 4 miejsce w tabeli . Wolsburg gra bdb na swoim podwórko , ostatnio tylko porażka z Bayernem, za to Borusia M wyjazdy ma słabe i nie może się odnaleźć .
W bezpośrednich starciach miedzy tymi zespołami przewaznie wygrywał gospodarz niech i tym razem tak bedzie .
Pozdrawiam
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz//psotnick
✅105
 
K 12

kami7ek1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA: League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Scunthorpe - Gillingham FC
Typ: Gillingham FC
Kurs: 3.25
Bukmacher: bwin
Analiza:
Sporo moich kolegów(typerów) uważa, że obstawianie tych niższych lig angielskich to czysta loteria, owszem może coś w tym jest ale ja wole obstawiać właśnie takie niższe ligi poszczególnych krajów niż wtapiać kasę na &quot;pewniaczkach&quot; z tych najwyższych lig w danych krajach i tej zasady będę się trzymał. Wczoraj złamałem swoją zasadę, bo powiedziałem sobie kiedyś, że nigdy więcej nie obstawię polskiej ekstraklasy i nie wyszło mi to na dobre. Zawsze jestem takiego zdania, że czarna seria w końcu musi się skończyć i myślę, że dziś będzie tak w przypadku gości. Jeżeli rzucimy okiem na historię meczy drużyny przyjezdnych od samego początku tego sezonu, możemy zaobserwować, że gra w kratkę to chyba ich specjalność. Przeważnie serie bez zwycięstwa to 1-2 mecze, ale zdarzało się już tak w tym sezonie, że drużyna Gillingham FC musiała czekać na kolejne zwycięstwo jeden raz 3 mecze i jeden raz nawet 4 mecze. Drużyna Scunthorpe to dla mnie taki typowy ligowy średniak. &quot;
⛔100
 
herrkules 21

herrkules

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja - PTT 1. Lig
Godzina: 17:30
Spotkanie: Alanyaspor - Karsiyaka
Typ: Alanyaspor
Kurs: 1,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś zapraszam na zaplecze Tureckiej elity gdzie spotkają się trzeci w tabeli Alanyaspor z outsiderem Karsiyaka. Alanyaspor na tą chwilę zgromadził 27 punktów w 12 meczach na własnym boisku, natomiast goście w 11 dotychczasowych spotkaniach wyjazdowych uciułali ledwie 5 punktów. Jedynie H2H nie wskazuje jednoznacznej przewagi gospodarzy bo do tej pory bilans jest równy 1-1-1. Jednak ostatnie spotkanie obu drużyn w Alanyi skończyło się zwycięstwem gospodarzy 5:1. Jak dla patrząc czysto statystycznie na to spotkanie kurs 1.62 wydaje się zachęcający. Polecam!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
loki123 257,8K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia- Championship
Godzina: 16.00
Spotkanie: Sheffield Wed - Rotherham
Typ: Gospodarze wygrają
Kurs: 1.72
Bukmacher: Expekt
Analiza:

W jednym z dzisiejszych meczy 35 kolejki angielskiej Championship zagrają ze sobą drużyny Sheffield Wed i Rotherham. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 6 miejsce z dorobkiem 55 punktów mając na koncie 14 zwycięstw, 13 remisów i 7 porażek a ich bilans bramkowy to 50-35.
Dla gospodarzy jest to ważne spotkanie w kontekście zakwalifikowania się do baraży o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ponieważ zajmują oni aktualnie ostatnie miejsce dające im takie prawo,wiec nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów w tym meczu. Gospodarze ostatnie 3 mecze nie mogą uznać za udane,ponieważ zanotowali 2 remisy i porażkę, więc dziś zechcą zdobyć 3 punkty, a że na swoim boisku Sheffield Wed nie przegrało od 16 kolejnych meczy to z przeciwnikiem walczącym o utrzymanie powinni spokojnie wygrać. Goście drużyna Rotherham jak wspomniałem walczy o utrzymanie, bo aktualnie zajmuje w tabeli 22 miejsce z dorobkiem 29 punktów mając na koncie 8 zwycięstw, 5 remisów i 21 porażek a ich bilans bramkowy to 38-59.
Przyjezdni w meczach wyjazdowych grają tragicznie ,bo nie potrafią wygrać od 9 meczy ( tylko raz zremisowali) więc dziś raczej nie zrobią krzywdy gospodarzom i przegrają kolejne spotkanie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Tottenham Hotspur Londyn - Arsenal Londyn
Typ: Powyżej 3.5 goli
Kurs: 2,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś na White Hart Lane jeden z klasyków angielskiej Premier League, derby północnego Londynu Tottenham kontra Arsenal. Dawno (a przynajmniej ja osobiście sobie nie przypominam) by spotkanie tych dwóch ekip było o tak wielką stawkę jaką jest tytuł mistrza Anglii. Owszem liderem wciąż jest Leicester City ale ich ostatnia forma daje jasno do myślenia, że będzie im bardzo ciężko utrzymać prowadzenie w lidze. Z drugiej strony Arsenal ostatnie 2 mecze ligowe przegrał (w tym z Swansea u siebie), a i Tottenham w ostatnim meczu w końcu stracił punkty przegrywając z z West Ham. Tym samym zamiast odrabiać punkty do Leicester ta strata się powiększyła o kolejny punkt, bowiem &quot;Lisy&quot; w ostatniej serii gier zremisowały.
Osobiście spodziewam się jednak dziś na WHL znakomitego spotkania, obie drużyny nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa w walce o tytuł i co ważne obie dziś zagrają o to by wygrać. Nieco w trudniejszej sytuacji jest Arsenal, który ma 3 pkt straty do &quot;Kogutów&quot; i 6 do &quot;Lisów&quot; i niejako stoi dziś pod ścianą ale to sprawia, że czeka nas fascynujący mecz w którym zarówno dla jednych i drugich remis były porażką. Ja osobiście postanowiłem zagrać w tym meczu wysoki over bramkowy (3.5 goli), co prawda ani jedni ani drudzy zbyt wielu overów 3.5 nie notowali, ba Tottenham w 5 ostatnich meczach ligowych ani razu nie zanotował takiego meczu, a Arsenal tylko raz (2:3 z Manchesterem United), a i w bezpośrednich starciach próżno szukać w najnowszej historii meczu zakończonego wysokim wynikiem - ostatni miał miejsce 17 listopada 2012 r. (5-2 dla Arsenalu) - od tamtej pory w 8 kolejnych meczach nie było over 3.5 goli! Czas więc na przełamanie, na które liczę, bowiem spodziewam się, że będzie to otwarte spotkanie zarówno z jednej jak i drugiej strony, gdzie dla obu ekip w tym meczu liczyć się będzie tylko jedno - zwycięstwo.
Ponadto pamiętajmy, że są to drużyny z naprawdę sporym potencjałem w ofensywie, w obu ekipach grają naprawdę wyśmienici zawodnicy ofensywni Eriksen, Lamela, Kane z jednej strony czy Sanchez, Ozil, Giroud po drugiej stronie barykady. Jeśli jestem już przy wątku personalnym to warto wspomnieć, że i u jednych jak i drugich jest kilka osłabień. W drużynie Tottenhamu rzuca się brak Vertonghen w linii obrony ale również nie zagra N’Jie i prawdopodobnie Dembele. Jeśli chodzi o Arsenal to tu też problemy w defensywnie, nie zagrają dziś Cech i Kościelny ale również Cazorla, Oxlade-Chamberlain, Rosicky i Wilshere. Tak jak już wspomniałem liczę na fantastyczne widowisko dwóch (tak się wydaje) głównych kandydatów do mistrzowskiego tytułu, liczę na bramki i, że over 3.5 goli zostanie pokryty w tym meczu.
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: - Piłka nożna - Ligue 1
Spotkanie: Angers - St. Etienne
Godzina: 20:00
Typ: Powyżej 2 goli - azjan
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Są czasami u bukmacherów promocje, z których aż żal nie skorzystać. To jest właśnie jedna z nich.
Pierwsze pytanie jakie nasuwa się osobom niewtajemniczonym - skąd taki kurs na typ, gdzie już przy dwóch bramkach dostaniemy przynajmniej zwrot? Otóż kursy są windowane przez gospodarzy dzisiejszego meczu - Angers. W meczach na ich stadionie pada średnio w tym sezonie 1,64 gola na mecz.. więc dosyć niewiele. Statystyka ta została znacznie pobudowana w ostatnich kolejkach, kiedy to łącznie 11 goli, czyli niemal połowa dorobku z 11 pozostałych gier. Na początku można było w ciemno typować w meczach Angers under bramkowy - często kończyło się 0:0. Bukmacherzy nie widzą w ostatnich wynikach żadnego dłuższego trendu, ja jednak upatruję w tym czegoś więcej niż tylko przypadkowego odstępstwa od niskich rezultatów.
Ekipa St. Etienne gra zdecydowanie bardziej overowo, również na wyjazdach, gdzie w każdym ich meczu pada średnio 2,29 gola. W ich ostatnich 5 kolejkach wyjazdowych tylko raz nie padły przynajmniej 2 bramki. Dzisiaj przyjeżdżają do Angers z porażką i dwoma remisami w ostatnich 3 meczach, i z szansą na zajęcie 3. miejsca w przypadku zdobycia 3 punktów. Stawka jest zatem wysoka i przyjezdni będą gryźć trawę, aby wygrać dzisiejsze spotkanie. Podobnie zresztą jak ekipa gospodarzy, która od dłuższego czasu pozostaje bez zwycięstwa, i po bardzo udanym starcie rozgrywek wypadła już poza strefę pucharową, obecnie okupując 9. miejsce.
Liczę dzisiaj na szybki, otwarty mecz z obu stron. Jeżeli którejś z ekip uda się szybko strzelić bramkę to gra się rozluźni i możemy mieć spory over. Niemniej mam nadzieję, że zobaczymy dzisiaj przynajmniej dwa gole, a to już da nam w najgorszym wypadku zwrot pieniędzy. Po takim kursie warto.
Powodzenia ;)
⛔100
 
P 53

-psyche-

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Puchar Davisa - debel
Godzina: 13:00
Spotkanie: Brown D / Petzschner P - Stepanek R / Vesely J
Typ: Brown D / Petzschner P
Kurs: 2,62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś kolejna odsłona spotkania Niemcy-Czechy w ramach Pucharu Davisa. Stan rywalizacji to 1:1. Zapowiada się, że ten debel może zadecydować, ponieważ w pozostałych meczach singlowych Berdych raczej wygra z Kolbą, a w drugim meczu Zveerev zagra z Rosolem i Niemiec raczej faworytem będzie. O ile o Berdycha jestem spokojny i pewnie jego team też to można zakładać, że jak Niemcy przegrają dzisiejszego debla to losy całego meczu zostaną rozstrzygnięte. Niemcy wystawili do składu deblowego ogranego deblistę Petzschnera i znanego z pajacowania Browna, który umiejętności ma świetne i już niejednokrotnie wygrał z topowym zawodnikiem. Jego problemem właśnie jest pajacowanie przez co przegrywa ze słabszymi. Dziś natomiast nie będzie miejsca na to, więc pełna mobilizacja, a gra przy siatce co jest kluczowe u deblistów nie jest mu obca.
Przeciwnikami Niemców będą nieźli debliści, ale głównie w Stepanku upatruję słabego ogniwa, ponieważ może nie wytrzymać trudów meczu, gdyż grają panowie do 3 wygranych setów.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Deportivo-Malaga CF
Typ: Malaga CF -1,5
Kurs: 6,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam dzisiejszego wieczoru na stadionie La Rosaleda rozegrany zostanie mecz pomiędzy sąsiadami w tabeli Primera División. Deportivo podejmuje Malagę, Malagę która ostatnio po mimo nie najgorszej gry ma pod wiatr ponieważ albo trafia jej się przeciwnik z półki najwyższej, ( Real, Villarreal) lub przeciwnik nieobliczalny i również mocny jakim była Valencia. To właśnie z nią na swoim stadionie przegrali 1:2. Oglądałem ten mecz przyznam że był szalony, Początek zdecydowanie należał do gospodarzy, strzelili szybko bramkę, napierali na zespół przyjezdnych, aż goście wyprowadzili atak po którym Kamieni wrzucił piłkę do własnej brami. To ewidentnie podłamało Malagę, w kolejnych minutach to Valencia przeważała czego skutkiem była 2 bramka. Początek spotkania był bardzo obiecujący i na tym opieram swój typ. W tym czasie Deportivo dostało baty w Bilbao, lecz w tym akurat nic nadzwyczajnego, ponieważ Athletic u siebie to zespół nie do podrobienia. Liczę na równie udany początek gości w tym meczu i konsekwentne punktowanie w kolejnych minutach bardzo przeciętnego Deportivo. Gorąco polecam, za grubszą kase warto zagrać czystą 2 bądź 2DNB ????
⛔100
 
mzuza 93

mzuza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - I liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
Typ: X
Kurs: 3,10
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Powrót do rozgrywek w I lidze. Ostatnia drużyna (Olimpia) zmierzy się z zajmującym obecnie 6. miejsce Stomilem. Jako, że jest to pierwsza kolejka po bardzo długiej przerwie zimowej postanowiłem w tym meczy wykorzystać do analizy przygotowania obu drużyn. Stomil niestety ma problemy finansowe i podczas przerwy między rundami mierzył się z takimi drużynami jak: Łomża, Ostrołęka, Mława, Ostróda i jedynym poważnym rywalem była Jagiellonia, której uległ 1:4. Natomiast Olimpia podeszłą bardzo profesjonalnie do możliwości utrzymania się w ekstraklasie. Sparingów rozegrała aż 13 (Stomil tylko 6) i to z naprawde wymagającymi rywalami, m.in.: Lechia Gdańsk, Wisła Płock, Zawisa Bydgoszcz, Arka Gdynia, Bełchatów, Bytovia. Na pierwszy rzut oka widać różnice w kasie przeciwników. Poza tym wyniki jakie uzyskiwała drużyna z Grudziądza napawają optymizmem. Tracą oni obecnie aż 7pkt do miejsca gwarantującego utrzymania, muszą zacząć punktować. Liczę na to, że nie zaatakują bardzo mocno, bo się będą bali stracić bramkę po jakiejś kontrze, ale liczę że rozsądną grą ugrają dla siebie dobry wynik i nie przegrają ze Stomilem. Ja stawiam na remis, chociaż kto wie, czy nie będzie większej sensacji.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Borusia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3.70
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj wybrałem HIT Bundesligi pomiędzy drużyną Borusii Dortmund a drużyną Bayernu Monachium. Jest to tzw. &quot;klasyk&quot; Bundesligi, w którym nigdy nie brakuję emocji. Gospodarze to vicelider ligi, goście to oczywiście lider. Borusia przed własną publicznością spisuję się wyśmienicie bowiem przegrali w tym sezonie zaledwie jedno spotkanie w Lidze Europy z PAOK ale zagrali tam bardzo rezerwowym składem. Oprócz tego była wpadka z beniaminkiem bowiem zaledwie zremisowali 2:2. O Bayernie nie trzeba za dużo mówić, jest to główny kandydat do zdobycia po raz kolejny mistrzostwa Niemiec. W obecnym sezonie miało to wyglądać zdecydowanie łatwiej lecz Borusia na prawdę trzyma się dzielnie za plecami i po ostatniej wpadce Bayernu, którzy przegrali przed własną publicznością z Mainz 1:2, ma już tylko 5pkt straty to drużyny z Monachium. Wybrałem dzisiaj typ zwycięstwo Bayernu oraz obie drużyny strzelą gola. O tym, że obie drużyny strzelą golą chyba większość typerów zgodzi się ze mną, gdzie obie drużyny posiadają najlepszych strzelców ligi. Trochę bardziej ryzykownie może wyglądać wygrana Bayernu ale zaraz przecież mówimy tu o wielkim Bayernie. Myślę, że za wszelką cenę będą chcieli pokazać swoją najmocniejsza siłę i już po dzisiejszym meczu bardzo przybliżyć się do mistrzostwa, bowiem gdyby zdarzyło się że Borusia wygra dzisiaj no to w drużynie nie pewno stałoby się bardzo nerwowo. Dzisiaj nie mogą pozwolić na jakąkolwiek wpadkę i zagrać tak jak na Bayern przystało. Rywal wymagający ale przecież w LM mieli o wiele bardziej wymagających rywali. Bawarczycy bez podstawowych obrońców zatem BVB na pewno coś wciśnie. Najważniejszy będzie przód Bayernu (Costa, Muller, Roben, Lewy). Jeśli oni będą dzisiaj w formie to bez problemów powinni rozprawić się z Borusią.
⛔100
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 13.45
Spotkanie: Tottenham-Arsenal
Typ: Tottenham więcej rzutów rożnych
Kurs: 1.61
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kursem nie za wielki , ale moim zdaniem wart zainwestowania paru groszy.
Tottenham na 7 spotkań w tym roku u siebie tylko ostatnio zremisował w rożnych po 7 ze Swansea, tak to wszystkie wyraźnie win. Srednia rożnych Tottenhamu na własnym boisku to ponad 10. Arsenal na wyjazdach dużo rożnych nie zdobywa ostatnie 5 spotkan na wyjeżdzie to 3/3/6/3/4.
Statystyki z ostatnich lat w spotkaniach u siebie z Arsenalem także na korzyść gosp.
Linia RR hadnicap -1 Tottenahm po kursie 2.00 również sądze ze spokojnie zostanie pokryta.
✅61
 
thee 0

thee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHiszpania
Godzina: 16.00
Spotkanie: Real Madryt - Celta Vigo
Typ: Obie drużyny strzela gola - nie
Kurs: 2.48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mimo że Real odpadł juz z walki o mistrzostwo to jednak mają wiele do udowodnienia szczególnie przed własną publicznością, muszą zagrać na maksa aby znów nie zderzyc się z potężną fala gwizdów. Myślę że będą mocno skoncentrowani i będą chcieli gładko wygrać to spotkanie a Celta nie zdobyła bramki na Bernabeu od 9 LAT!
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil
⛔100
 
G 0

grzelu0102

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dortmund - Bayern
Typ: obie strzela
Kurs: 1.55
Analiza:
Tak jak kazdy sie domyśla jest to mecz na szczycie niemiec moj typ ze obie strzela co prawda nie jest rzecza pewna ,bo przeciez pewne sa tylko śmierc i podatki i ewentualnie zejście robbena na lewą nogę ale co prawda kurs ze jest za duzy ale patrzać na wyniki tych druzyn z poprzednich meczów to nie mal w każdym podał btts i mało tego przeważnie pada over 2.5 choćby nawet ostatnia potyczka tych drużyn , ktora skonczyla sie wynikiem 5:1 dla bayernu , ale w tym meczu mozna sie pokusic rowniez o inna opcje a mianowicie o strzelca.Pewna rzeczą jest to ze Robert bedzie szukał drogi do bramki i myśle ze uda mu sie zamieścic piłka w siatce ;)
Zły zapis (brak podanego bukmachera)
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaNiemcy, Bundesliga
Godzina: 18.30
Spotkanie: Borussia Dortmund – Bayern
Typ: Robert Lewandowski strzeli
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tak to już jest, że piłkarze odwdzięczają się swoim byłym klubom mobilizując się na
mecze przeciwko nim. Teraz Lewemu będzie trudniej niż jesienią, bo wraca na stadion w
Dortmundzie. Ale...
Po pierwsze, strzelał gole w każdym z trzech meczów Bayernu przeciw Borussi w
Bundeslidze, odkąd gra w Monachium. Do tego dorzucił trafienie w przegranym półfinale
pucharu Niemiec. Po drugie, jest pierwszym strzelcem swojej drużyny i jest w
wyśmienitej formie, okazje będzie miał na pewno. Dortmund nie Maisz, nie będzie się
kurczowo trzymał obrony. Po trzecie, Bayern już ogłosił, że koncentruje się na wygraniu
ligi, a ten mecz jest kluczowy. Jeśli klub Lewego wygra, odskoczy od Dortmundczyków na 8 pkt, jeśli przegra, przewaga nad nimi skurczy się do 2 pkt. Po czwarte, Lewy walczy z Aubamayangiem o torjegermajstra i będzie miał na bieżąco na boisku wgląd w stan
rywalizacji. Remisu nie będzie. A jeśli już, to na pewno bramkowy. Z Lewym na liście
strzelców.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
alley 79

alley

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Getafe-Sevilla
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Fajny kurs i myślę, że są duże szanse aby wszedł. Getafe to obecnie jedna z najsłabszych drużyn w lidze. Grają słabo i często przegrywają. Przegrali 7(!) ostatnich meczów w lidze i widmo strefy spadkowej już się im ukazuje. Sevilla natomiast to dużo lepsza drużyna choć w tym sezonie różnie bywa. Ostatnio pokonali Eibar 1-0, wcześniej odnieśli porażkę(z Barceloną 2-1). Zremisowali też 2-2 z Rayo Vallecano mimo iż prowadzili 0-2. Potem przyszło rozluźnienie i Rayo strzeliło dwie bramki. Następnie mieli okazje do strzelenia trzeciej bramki, ale marnowali jak popadnie. Uważam, że w tym meczu zwycięzca może być tylko jeden. Ponadto Getafe ma braki w szeregach defensywnych co nie ułatwi im walki z faworytem do wygrania LE.
⛔100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaChiny, Super Liga
Godzina: 12:35
Spotkanie:
Jiangsu Suning - Shandong Luneng
Typ:
over 1.5 pierwsza połowa
Kurs:
2.38
Buk:
bet365
Analiza:

Rozpoczynamy sezon w Chińskiej Super Lidze, rozgrywkach które w okienku transferowym zaszalały, sprowadzając za astronomiczne kwoty bardzo znany piłkarzy, do tego grona najbardziej zalicza się, które przed własną publicznością będzie podejmować Jiangsu Suning, tak więc zaczynamy też od hitu bo to dwaj kandydaci do tytułu mistrzowskiego.
Gospodarze jak wspomniałem to zwycięzcy tego okienka transferowego Alex Teixeira, Jo oraz Ramires ta trójka Brazylijczyków których nie trzeba przedstawiać zasiliła szeregi tego zespołu. Takie transfery oznaczają jedno ogromna jakość w ofensywie oraz stawianie na atak. Za nimi trzy oficjalne mecze z tymi gwiazdami i widać że będą to wzmocnienia w ofensywie i cały czas ta współpraca idzie w lepszym kierunku czego efektem jest zwycięstwo w ostatnim starciu Ligi Mistrzów Jeonbuk 3:2. Był to właśnie taki mecz jaki kibice chcą oglądać czyli otwarty w którym stawiano na atak i naprawdę sposób konstruowania i tempo gry jednych i drugich było świetne. Już przed rokiem nie był to zespół mocny w defensywie, ba nawet na krajowym podwórku to była jedna z gorszych ekipa w tym aspekcie i nie widzę poprawy w tym roku bo tutaj jeszcze raz możemy wrócić do transferów i ich znaczenia dla sposobu gry tej ekipy.
Goście to jedna z najbardziej widowiskowo grających ekip, ich większość spotkań bardzo otwarte ale na taką grę mogą sobie pozwolić bo sami w ofensywie mają ogromną jakość zaczynając od Brazylijskiego szkoleniowca Mano Menezes a kończąc na trójce z Ameryki Południowej Montillo, Aloisio, Diego Tardelli (powoływany do reprezentacji Brazylii to tylko świadczy o jakość w ofensywie). Zaczynali przygodę z Ligą Mistrzów od eliminacji przez co złapali już rytm bo to ich piąty mecz i jakość w ofensywie ta sama co w ostatnich latach dobitnie pokazał to pierwszy mecz fazy grupowej z Hiorshima czyli zespołem ze świetną zorganizowaną grą w defensywie – wygrali na wyjeździe 1:2 mimo że przegrywali.
Dwie ekipy nastawione na atak, jeśli będzie skuteczność to i bramki się posypią, tak jak to miało miejsce w ostatnich latach pomiędzy tymi ekipami a teraz moc jednych i drugich w ataku znacznie większa.
⛔100
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon MŚ - Sprint kobiet 7,5 km
Godzina: 14:30
Spotkanie: S. Dunklee vs S. Gasparin
Typ: S. Dunklee
Kurs: 1,72
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Kobiecy biathlon - więc wiadomo,że nic nie wiadomo. Jednakowoż w czwartek warunki dosyć stabilne,bez żadnych roztopów itd,trasy w miarę dobre,lekkie powiewy wiatru,ale bez zamieci i huraganów czyli pewien pułap stabilności jest.
Generalnie Szwajcarka wydawałoby się ,że jest półeczkę wyżej w biathlonowej hierarchii niż Amerykanka, jednak Dunklee od czasu gdy PŚ zawitał do Ameryki Północnej prezentuje się zdecydowanie lepiej,zwłaszcza na krótszych trasach,można byłoby myśleć,że to bardziej zasługa &quot;swoich&quot; terenów,jednak przedwczoraj podczas zawodów sztafety mieszanej potwierdziła,że jest to wynik dłuższej &quot;górki formy&quot;.
Amerykanka biegła na pierwszej zmianie i ją wygrała (z tego co pamiętam kurs na prowadzenie USA po pierwszej zmianie był w okolicach @ 10),nie pomyliła się na strzelnicy ,a w końcówce potrafiła wyjść przed Norweżkę,pomimo dużego dopingu dla zawodniczki gospodarzy. Selina natomiast zaliczyła 3 pudła w stójce i przybiegła 9ta z ponad 30 sekundową stratą do Dunklee.
Aktualna forma z pewnością po stronie Amerykanki,która przecież niedawno stawała na podium w tej konkurencji w PŚ,biegowo mocna,zachowuje sporo sił na ostatnią pętlę,przy bezbłędnym strzelaniu może mocno namieszać w czołówce,na co Szwajcarki moim zdaniem obecnie nie stać.Kurs ustawiony w okolicach 50/50 uważam za godny rozważenia nawet biorąc pod uwagę specyfikę tego sportu.
✅72
 
joker-124973 1

joker-124973

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League 2015/2016
Godzina: 18,30
Spotkanie: Watford - Leicester
Typ: Leicester (-1)
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o o 18:30 wyjazdowe spotkanie rozegra lider oraz rewelacja obecnego sezonu premier League - zespół Leicester. Jego przeciwnikiem będzie 12 zespół tabeli - Watford, który pełni w tym sezonie role beniaminka angielskiej ekstraklasy. Co prawda w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi ekipami tylko raz Leicester wygrał przynajmniej 2 bramkami, ale w tym sezonie różnica między ekipami jest widoczna. Swój typ opieram na 2 pewnych zwycięstwach Leicester różnicą 2 bramek z takimi ekipami jak ManC i Liverpool. Warto dodać, iż ekipa Leicester bardzo podobnie radzi sobie na wyjazdach jak i u siebie. Jest liderem ligi zarówno biorąc pod uwagę mecze wyjazdowe jak i domowe. Jeśli liczą na tytuł mistrzowski muszą pewnie wygrywać mecze z takimi rywalami jak dziś. Kurs 5.00 uważam za okazję
Na przyszłość proszę wyraźnie zaznaczać jaki to handicap//psotnick
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom