>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.02.2024 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: koszykówka
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zielona Góra - Dąbrowa Górnicza
Typ: Horne over 10,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:


Analiza:

Horne dziś zagra przeciwko Dąbrowie Górniczej, czyli klubowi, który go zwolnił dwa miesiące temu. Motywacja będzie u niego ogromna. Zastal nie ma w swoim składzie wielu klasowych graczy i pewnie Horne dostanie dziś dużo minut. Poza tym ważną informacją jest fakt, że Zastal nie zatwierdził jeszcze do gry Englisha. W tym sezonie w barwach Zastalu, Horne tą linię już pokrywał. Szykuje się nam dziś ofensywne starcie. Na innych bukmacherach mamy na niego linię 13,5.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Tauron Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Tarnów - MKS Kalisz
Typ: (Dokładny wynik 3:0 dla MKS Kalisz)
Kurs: 4.20
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:
Zespół z Tarnowa zajmuje ostatnia pozycje w lidze. W dodatku w dzisiejsze gospodynie zajmują także ostatnie miejsce w meczach rozgrywanych na swoim terenie. Mają jedyno zwyciestwo i siedem porażek. Kaliszanki potrafiły wygrać z Radomiankami czy Budowlanymi Łódź. Oba zespoły grały że sobą w istopadzie i drużyna z Kalisza pewnie wygrała w trzech setach. Kaliszanki mają w zespole naprawdę solidne zawodniczki m.in: Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Dajana Bosković, Alicja Grabka czy Karolina Fedorek. Kaliszanki są w pierwszej ósemce, ale nadal miejsce jest nie pewne ponieważ Wrocławianki są tuż za nimi. Mielczanki ostatnio wygrały właśnie z Tarnowem i to w trzech setach, gdzie dwa pierwsze sety wygrały do 16 i 18. Dziewczyny z Tarnowa walcza o utrzymanie w lidze wiec będą chciały powalczyć w tym meczu, ale oglądając ich grę w ostatnim spotkaniu z Mielczankami wyglądało to bardzo słabo w ich wykonaniu. Dziewczyny z Kalisza ostatnio miały ciężkie mecze z topowymi drużynami w lidze, ale widac potencjał w tych dziewczynach. Zuzia Efimienko-Młotkowska przecież grała w Reprezentacji więc to siatkarka z ogromnym doświadczeniem. Kaliszanki są zespołem lepszym liczę, że dzisiaj wygraja pewnie. Pozdrawiam.

420
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3714
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Brentford - Manchester City
Typ: 2 (handicap + 1,5)
Kurs: 1.93
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...ague-3-02-2024-5-02-2024.170355/#post-7243418
Analiza:
Na stadionie Brentford, znanym ze swojej nieprzewidywalnej natury, rywale nie mają łatwego życia, co już wielokrotnie udowodnili. Teraz, z powrotem do gry wrócił Ivan Toney, prezentując imponującą formę, szybko pozbywając się wszelkich śladów nieaktywności i zdobywając aż dwie bramki. Dla Manchester City, który wystąpi w pełnym składzie, pierwsze minuty zapewne zdominuje Erling Haaland, a także John Stones, powracający do gry. To zestawienie obiecuje emocje i widowiskowy futbol, zwłaszcza z uwzględnieniem możliwości strzelenia przez gości przynajmniej dwóch bramek.
Analizując obecne uwarunkowania, skłonny jestem przewidzieć, że to właśnie Manchester City ma większe szanse na zwycięstwo w tym meczu. Mimo trudności, jakie mogą napotkać na stadionie Brentford, potencjał zespołu, wzmocniony obecnością zawodników takich jak Erling Haaland i John Stones, zdaje się być solidną podstawą do osiągnięcia sukcesu. Dodatkowo, ich zdolność do kontrolowania gry i skuteczne wykorzystywanie okazji strzeleckich sprawiają, że stawianie na zwycięstwo Manchesteru City wydaje się rozsądnym wyborem w tym kontekście.

193
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3522
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rayo Vallecano - Sevilla
Typ: Sevilla over 4,5 rzutu rożnego
Kurs:
2,37
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Widzę, że sporo osób widzi value w spotkaniu Rayo Vallecano z Sevillą. Liczą i ja na to. Skupię się tutaj na rzutach rożnych przyjezdnych. Ekipa z Andaluzji póki co zalicza słaby sezon, a do końca rozgrywek jeszcze sporo kolejek. Trzeba walczyć o punkty w każdym spotkaniu bo znajdujący się w strefie spadkowej Cadiz ma tyle samo punktów co podopieczni Sancheza Floresa. 17 punktów jak na taką markę jaką jest Sevilla FC po 22 grach to dramat. Myślę, że w dzisiejszy wieczór przyjezdni wyjdą mocno zmotywowani i będą grali ofensywnie chcąc strzelić bramkę. Wiadomo stawianie zasieków i gra na remis zazwyczaj nie popłaca i dobrze o tym wie trener gości. Nie wiem czy uda się przyjezdnym wywieźć z przedmieść Madrytu, ale jednego jestem pewien będą walczyć grając do przodu. Dlatego zdecydowałem się na typ na rzuty rożne przyjezdnych. Patrząc statystycznie nie wygląda to najgorzej, a mianowicie 5,1 rożnego na mecz. W pierwszym pojedynku obu jedenastek zawodnicy z Sevilli potrafili nabić aż 12 kornerów, więc może dziś wieczór pokryją linię over 4,5 rzutu rożnego.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom