>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 5.02.2023 (niedziela)

Status
Zamknięty.
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter Mediolan - AC Milan
Typ: Inter Mediolan handicap -1,5 gola
Kurs:
3,80
Analiza:
Szczerze mówiąc to chciałem pograć typ jednego z kolegów powyżej na zwycięstwo Interu i co najmniej 3 bramki w tym spotkaniu. Typ jednak już poszedł więc pójdę w dwubramkowe zwycięstwo Internazionale. Będą to 178 derby pomiędzy Interem a Milanem. Inter wygrał 67, Milan 54 oraz zanotowano 56 remisów. Przeciwko żadnej innej drużynie Milan nie przegrał więcej meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Obecna forma obu jedenastek jasno wskazuje na faworyta wieczornej rywalizacji. W pierwszym miesiącu 2023 roku Milan stracił 18 bramek, czyli najwięcej w ciągu jednego miesiąca w swojej historii we wszystkich rozgrywkach od sezonu 1929/30. Ponadto "Rossoneri" nie potrafią wygrać od czterech kolejek. Inter nie licząc wpadki z Empoli u siebie wygrał pięć z ostatnich siedmiu gier (remis jeszcze z Monza 2:2). Ostatnie spotkanie w Superpucharze to 3:0 dla Interu i ja dzisiaj nie wykluczam podobnego wyniku. Wiadomo derby i każdy wynik jest możliwy, ja jednak jestem zdania, że gospodarze dopiszą 3 punkty do swojego dorobku i wskoczą na drugi "plac" w tabeli włoskiej Serie A. Mam nadzieję, że wygrają to spotkanie co najmniej dwiema bramkami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +50
gamen0 178K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter Mediolan - AC Milan
Typ: 1
Kurs: 2.03
Bukmacher: fortuna
Analiza: dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie we włoskiej Serie A pomiędzy drużynami Inter Mediolan i AC Milan. Zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania jest ekipa dzisiejszych gospodarzy którzy po wznowieniu rozgrywek po przerwie związanej z mundialem prezentują się całkiem przyzwoicie. Odmienne nastroje panują Natomiast w ekipie gości która po wznowieniu rozgrywek nie zanotowała najlepszego startu. W ostatnim bezpośrednim pojedynku tych drużyn pewne zwycięstwo odniósł Inter. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie również będzie przebiegać pod dyktando gospodarzy. Mistrzostwo kraju wydaje się być w tym momencie nieosiągalne jednak dla obu drużyn pozostaje walka o miejsce w czołowej czwórce. Z racji tego że są to Derby gracze gospodarzy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony tworzyć sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych i odnieść pewne zwycięstwo ku ucieszę kibiców. W mojej opinii dzisiejszy mecz będzie bardzo ciekawy i emocjonujący. Inter posiada w swojej kadrze zawodników którzy znają rangę spotkań derbowych i powinni unieść ciężar gatunkowy. Mój typ to zwyciestwo Interu 2:0.

103
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1600
bfred 505,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Godzina: 22:00
Spotkanie: North Bay Battalion Kingston Frontenacs
Typ: over 6.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Lvbet
Analiza: Troszkę egzotyczne hokej z Kanady liga OHL. Gospodarze z największą liczbą strzelonych bramek natomiast goście na odwrotnym biegunie: najmniej strzelonych bramek no i obrona nie za bardzo bo dopiero miejsce czwarte. Ostatnie mecze gospodarzy to grad goli rzadko zdarzały się spotkanie gdzie padało mniej niż 6 czy 7 goli. Analizując mecze h2h na ostatnie 5 spotkań tych drużyn 3 razy zanotowano over 6.5 gola a raz było to dokładnie 6 a tylko raz 4. Myślę że dziś gospodarze podtrzymają znakomitą skuteczność a defensywa gości nie będzie za szczelna więc próbuję gole. Powodzenia:)

72
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +843
Volleyball_Expert 517,2K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny - Kwalifilacje w Dallas
Godzina: 22:45
Spotkanie: Muniz Hidalgo - Diallo
Typ: (Handicap gemowy +6.5 Muniz Hidalgo)
Kurs: 1,85
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Ja spróbuję poszukać niespodzianki w tym spotkaniu i niekoniecznie chód mi o samo zwyciestwo Hiszpania, a przynajmniej podjęcie walki w tym spotkaniu. Młody zawodnik mający dwadzieścia trzy lata. Hiszpański tenisista grał ostatnio z znanym tenisista jakim jest Coppejans zdobył w tym meczu zaledwie jednego gema. Myślę, że w tym meczu powlaczy bardziej. Już w turniejach co prawda ITF z Clarkiem zagrał ciekawe spotkanie wygrywając nawet seta. Czuję, że ten zawodnik nie pokazał jeszcze wszystkich umiejętności i przed nim wielką szansa pokazanie się w turnieju ATP Dallas na pewno w głowie tego zawodnika jest przynajmniej nadzieja i duża chęc, aby powalczyć dzisiaj z Kanadyjczykiem. Chodz wynikami nie może pochwalić się za najlepszymi to widać, że z zawodnikami około pięć-setki potrafi zagrać naprawdę przyzwoite spotkanie. Z tego co wiem pierwszy raz wystąpi w kwalifikacjach do takiego turnieju więc dodatkowa motywacja. Diallo teoretycznie dużo lepiej grający tenisista, ale liczę bardziej dzisiaj na waleczność i chęć zagrania w dużym turnieju tenisowym przez Hiszpana. Patrząc na statystyki ostatnich spotkań na tej nawierzchni to Hiszpan zagral dwa spotkania jedno zwyciężył drugie przegrał chodz ugra seta. Czuję, że dzisiaj Hiszpan powinien powalczyć w tym spotkaniu. Jeszcze zwróciłem uwagę na gre tego zawodnika na nawierzchni twardej co prawda na bardzo mało prestiżowych turniejach, ale naprawdę spisywał się tam obiecująco. Czuję, że dzisiaj powalczy o przynajmniej te kilka gemow w tym meczu. Pozdrawiam.

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1499
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom