>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 5.01.2021 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Alba Berlin - Baskonia
Typ: Alba Berlin(+10.5)
Kurs: 1.51
Bukmacher: sts


Nie jestem przekonany co do graczy z Baskonii. Występy na wyjazdach bardzo przeciętne, grają bardzo w kratkę, przed świętami grali euroligowe spotkanie na niemieckim terenie, gdzie przegrali 11 punktami ze słabszym od siebie Bayernem. U siebie grają bardzo fajnego kosza, jednak tak jak mówie na wyjazdach bywa to różnie. Ekipa z Berlina u siebie za to bardzo ciekawie wygląda, na 10 ostatnich spotkań aż 8 wygranych, warto dodać ze połowa spotkań została rozegrana w ramach Euroligi a nie niemieckiej BBL. Bezpośrednie spotkania z Baskonią w roli gościa również na korzyść Niemców, 2 wygrane i 1 porażka, choć dane są te brane z dalekiej przeszłości, to ostatnie spotkanie(26.12.2019) zakończyło się wygraną Alby i to uwaga... przewagą 24 punktów. Linia handicapu spora, do tego mecz nie zanosi się na zbyt overowy, więc spodziewam się, że obie ekipy będą przez cały mecz się ocierać wokół remisu. Do sklejki widziałem też u bukmacherów linie +12/13, co też oczywiście polecam po niższych kursach, alternatywnie gram też powyżej 71.5 punktów Alby na fortunie po ładnym kursie 1.61.

51
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +50
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Polska Hokej Liga - hokej na lodzie
Godzina: 18:30
Spotkanie: GKS Katowice vs Sanok
Typ: Sanok under 1,5 gola
Kurs: 1,88
Bukmacher:
Betclic

Wraca polski hokej. Przerwa była dosyć długa, akurat Gieksa i Sanok swoje ostatnie mecze rozegrali 11 grudnia. Katowice grają bardzo zdyscyplinowany hokej. Mają świetnego bramkarza i dobrze zabezpieczają tyły. Ostatnie dwa mecze to tylko 1 bramka stracona przeciwko Unii i JKH. Po takiej przerwie myślę, że celowniki nie będą jeszcze nastawione odpowiednio. No i trzeba dodać, że w tym sezonie te ekipy spotkały się dwa razy i Gieksa wygrywała do 0, u siebie 2:0 i na wyjeździe 0:5. Nie wydaje mi się, żeby goście więcej niż raz pokonali Simbocha.

88
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +184
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy, kwalifikacje
Godzina: 15:30
Spotkanie: Białoruś - Norwegia
Typ: powyżej 60,5
Kurs:
2,27
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Norwegowie w tej grupie rozegrali już 1 swoje spotkanie w Listopadzie rozbijając Włochów aż 39:24 natomiast Białoruś dopiero dziś rozpoczyna walkę o Euro. Awansują 2 z 4 drużyn a więc nie powinno być żadnych problemów dla obu ekip aby zając dwa pierwsze miejsca. Dziś Norwegia rozgrywa to spotkanie bez swoich największych gwiazd więc duża szansa aby Białoruś ten mecz wygrała. Nie od dziś wiadomo, że Norweski handball jest bardzo szybki, ofensywny - trenują w ten sposób nie ważne czy to jest najmocniejszy skład czy ten rezerwowy więc myślę, że Norwegia nie zmieni swojej szybkiej gry ze wznowienia gdzie rywale jeszcze nie są dobrze ustawieni w obronie, oczywiście może to im mniej wychodzić z racji tego, że grają nowi niedoświadczeni gracze. Białoruś na pewno nie przestraszy się także szybkiej gry. Mają w swoim składzie swoich najlepszych graczy. Over jest duże ale myślę, że można zaryzykować.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Izrael
Godzina: 19:45
Spotkanie: H. Beer Sheva - M. Haifa
Typ: H. Beer Sheva wygra mecz
Kurs: 3.80
Bukmacher: sts
Analiza: Lider przyjeżdża do zajmującego 4 miejsce gospdoarza. H. Beer Sheva słabo weszli w sezon ale ostatnio jak widać po wynikach złapali formę i dość dużo wygrywają. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są przyjezdni ale ja dziś pogram w stronę gospdoarzy. Ostatni mecz bezpośredni skończył się wynikiem 3:1 dla M. Haifa a było to we wrześniu wówczas byli gospodarzem. Myślę że zawodnicy H. Beer Sheva mają tamto spotkanie w pamięci a dodatkowo wygrana przydała by się patrząc na sytuację w tabeli. Spotkania tych dwóch drużyn zazwyczaj są pełne emocji, liczę na to że lepiej w Spotkanie wejdą gospodarze i odprawia z kwitkiem przyjezdnych po wysokim kursie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - PlusLiga
Godzina: 17;30
Spotkanie: Verva Warszawa vs Stal Nysa
Typ: Wassim Ben Tara więcej punktów niż Michał Superlak (remis = zwrot)
Kurs: 1.83
Bukmacher: iforbet

Analiza:

czesc wszystkim!
z góry przepraszam za formę, styl i treść, ale pisze chwile przed meczem i to z telefonu.

krotko - atakujący Stali Nysa jest dla gości ważniejszy niż dla gospodarzy ich atakujący, czyli Michał Superlak. W ostatnim meczu tych drużyn Tunezyjczyk zdobył aż 27 punktów, podczas gdy gracz Vervy zaledwie 13. Średnia punktów na mecz tez na korzyść Ben Tary i to aż o blisko 3 punkty na mecz.
Do tego dochodzi większa szansa na ew. zejście w trakcie meczu Superlaka niż Ben Tary po kilku gorszych akcjach, a do formy wraca Kwolek, będący coraz pewniejsza opcja w ataku Vervy.
Stawiam w tym bezpośrednim pojedynku zdecydowanie na zawodnika gości.
Powodzenia ;)

83
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +79
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - Brentford
Typ: powyżej 4,5 kartki (ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2)
Kurs: 3.45
Bukmacher: STS
Analiza: Półfinał EFL Cup Tottenham podejmuje Brentford, faworytem w tym spotkaniu są gospodarze, ale goście w tej edycji Pucharu Ligi wyeliminowali już 4 drużyny w Premier League (sami grają w Championship) były to Southampton, West Brom, Fulham i Newcastle, więc chyba nie stoją na aż tak straconej pozycji jak sugerują bukmacherzy. Ja jednak postanowiłem pójść w trochę innym kierunku, patrząc po statystykach to nawet pod prąd, czyli w kartki. Właśnie dzięki statystykom mamy niskie linie na kartki i spróbuję to wykorzystać. Stawką jak wiadomo jest finał, Tottenham pod wodzą Mourinho ma szansę na pierwsze trofeum, Brentford już napisał historię ponieważ pierwszy raz awansowali do półfinału EFL Cup i na pewno nie złożą broni i spróbują wyeliminować kolejny klub z angielskiej ekstraklasy, dlatego pomimo, że obie ekipy mają niskie średnie w swoich ligach jeśli chodzi o kartki Koguty 1,44 żk, a Pszczoły tylko 1,14 żk, a w Pucharze Ligi średnio po 1 żółtej kartce, dodatkowo w lidze dostali po jednej czerwonej kartce. Sędzią tego pojedynku będzie Mike Dean, który w tym sezonie prowadził 11 spotkań Premier League, w których pokazał 40 żk, 2 czerwone niebezpośrednie i 1 czerwoną bezpośrednią, jak widać średnia też niewielka, bo tylko 3,6 żk na mecz, ale jak trzeba nie boi się interweniować, miał w tym seoznie już takie spotkania, gdzie pokazywał 5, 6 czy nawet 7 żółtych kartek i 2 czerwone. Tak więc jak wspomniałem na początku typ bardziej na przeczucie, patrząc na rangę spotkania i chęć awansu obu ekip, na minus na pewno statystyki, ale liczę, że nikt dzisiaj nogi nie odstawi, a sędzia będzie miał co robić.

245
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +31
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Weymouth - Yeovil
Typ:
wynik i liczba goli 3,5/ Yeovil i powyzej
Kurs: 3.75
Bukmacher: STS
Analiza:

Na nasza korzysc przemawiaja dwa czynniki. Angielscy optymisci graja przeciwko Yeovil, a kursy jeszcze rosna, wiec raczej zostana wycyckani z kasy.

Ale jest druga sprawa. Na pozotr to druzyny podobne pod wzgledem poziomu, ogon National League, ale roznica jest znaczna. O ile Weymouth to leszcze absolutne i dostaja na ogol baty, wiekszosc meczow konczy sie porazkami, to Yeovil prawie polowa meczow to remisy, na dodatek ostatnio sie zebrali do kupy i wygrali trzy mecze, w tym pokonujac lidera Torquay. Co wiecej, wiadomo ze te mecze Yeovil bedzie wygrywac i na ogol inkasujemy ich wygrane.

Pamietam dobrze, gralem ostatnie cztery mecze na ich wygrana i wygrali trzy razy. Dzis moim zdaniem tez wygraja, pomimo ze maja tak malo punktow, to nie ma ich co porownywac z jakimis kujawiakami wydziwiasami z wybrzeza. Spokojnie obronia status ligowy

Co prawda to derby, ale w sobote Barnet tez gralo derby z Borehamwood i dostawali 0-3 do przerwy. W tym wypadku oznacza to tyle, ze goscie nie maja daleko i nie zmarzna zanadto w drodze powrotnej. Spodziewam sie jednak, ze Weymouth cos strzeli, ale goscie absolutne minimum dwa gole, a mozliwe ze spotkanie zakonczy sie strzelanina w stylu 3-4. Nam wystarczy 1-3. Co do wygranej gosci jestem mocno przekonany, co do liczby goli, oby nie skonczylo sie 1-2 albo 0-3

Weymouth - Yeovil 1-3

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +5
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Alba Berlin - Baskonia
Typ: Alba Berlin wygra i powyżej 155.5 pkt. włącznie z dogrywką
Kurs: 6.00
Bukmacher: Betclic


Wydaje mi się, że to bardzo ciekawe zdarzenie na dzisiejszy dzień i naprawdę po takim kursie warto spróbować to zagrać. Trochę absurdalne, jak dla mnie kursy na wygraną gości. Baskonia ma na swoim koncie dwie wygrane więcej niż Alba, więc nie jest to żadna przepaść, do tego atut własnej hali u podopiecznych trenera Gonzaleza. Lekko mylący może być domowy bilans niemieckiej drużyny, który nie jest korzystny. Na osiem pojedynków pięć porażek to stanowczo za dużo, jednak szukając głębiej, praktycznie wszystkie te przegrane miały miejsce z drużynami z TOP 8. Goście na wyjeździe mają bilans 3-4, gdzie wygrane padały ich łupem wyłącznie z drużynami o podobnym potencjale, albo słabszymi. Patrząc na grę obu drużyn w tym sezonie według mnie jest to bardzo porównywalny poziom. Tyle tylko, że Alba miała trochę niekorzystny kalendarz biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, nie tylko te w Europie. Niemcy muszą się sprężać, bo to tak naprawdę ostatni gwizdek, jeśli myślą o wskoczeniu do play-off, choć szczerze mówiąc żadna z obu dzisiaj rywalizujących z sobą drużyn na tę fazę Euroligi nie zasługuje. Personalnie ciężko kogoś wyróżnić u gospodarzy, fajną wizję gry na pewno ma Giffey, jednak musi poprawić skuteczność, świetnie kreuje sytuacje kolegom, jednak nie zawsze jest komu skutecznie te akcje kończyć. Trochę o berlińczyków brakuje mi stabilizacji formy, mało jest graczy którzy regularnie wysoko punktują. Na plus na pewno szeroka i równa kadra, której wydaje mi się brak w Baskonii. Hiszpanie opierają swoją grę głównie na Giedraitisie, czy Henrym. Nie są to jednak zawodnicy, którzy potrafią ciągnąć drużynę. Co prawda dobrze wyglądają, gdy mecz się układa, najczęściej ze słabszym rywalem i co zauważyłem, jeśli gra toczy się powoli.
Mam nadzieję dziś na szybkie widowisko, obie drużyny nie mają wielkiego ciśnienia na wynik, liczę tu głównie na Albę, myślę iż trenerzy zdają sobie sprawę z luk i kadry jaką posiadają rywale.
Mój typ co prawda optymistyczny, jednak tak naprawdę wygrana wydaje mi się zależna od tempa gry. Stawiam, że gospodarze będą chcieli tempo podkręcać, a to zwiększy zarówno ich szanse na zwycięstwo, jak i dużą zdobycz punktową obu ekip.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +152
Rising Star 7,6K

Rising Star

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Champions League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bakken Bears - Galatasaray
Typ: Galatasaray +1,5 ha
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betclic


Analiza: Witam serdecznie,

na dzisiejszy wieczór ruszamy z bardzo mocnym betem. Proszę się przygotować na wiele wymian ekipy prowadzącej w tym meczu.
Puls spokojnie powędruje na 140-150 w trakcie tego meczu.
Jednak dziś Galatasaray wygra ten mecz.
Nasi koledzy z Azji mają postawione grube pieniądze na wygraną gospodarzy kursy znacznie poleciały a firmy bukmacherskie muszą zarobić.
Drodzy koledzy i koleżanki dziś serwujemy coś mocnego z handicapem jednak myślę że Galatasaray może pokusić się o wygraną w tym meczu. Kadrowo mają dużo lepszą drużynę bukmacherzy przed pierwszym meczem wystawili linie 1,10 - 5,50 w listopadzie, którą potem skorygowali. Na dziś widzę tutaj mocne Value o ile można tak powiedzieć bo kursy się odwróciły całkowicie.
Galata w lidze ostatni wszystko przegrywa.
Z punktu widzenia Janusza Bakken dziś wygrywają ! Jednak pamiętajcie to nie Janusze na koniec wygrywają.
Mecz już za moment, ale liczę na dobre spotkanie z wieloma punktami, kursy lecą do samego końca na gospodarzy z Danii. Radzę uważnie obserwować mecz.

Życzę miłego wieczoru.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +6
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina : Piłka ręczna dania
Godzina 20
Spotkanie : Horsens-Kobenhavn
Typ : Kobenhavn powyżej 27.5 bramek
Kurs : 1.6
Bukmacher : FORTUNA
Analiza: Horsens totalnie bez formy ,przegrywaja mecz za meczem i ogólnie nie wyglada to za dobrze przed starciem z Kobenhavn. Goście grają zdecydowanie rowniej,trzy wygrane z rzędu co sprawia że są faworytkami tego meczu. Ich dyspozycja w ataku napawa optymizmem. Wygląda to naprawdę dobrze. Przeciwko słabszej defensywy Horsens powinni tutaj grać szybko i zdobyć przynajmniej 27 bramek. Taka mam nadzieję i h2h też na to wskazuje

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Chile Segunda Division
Godzina 22:00
Spotkanie : Indepediente Cauquanes - Lautaro
Typ : Lautaro DNB
Kurs :
1,48
Bukmacher : LVBet

Lider z serią 4 kolejnych wygranych jedzie do ekipy z 10 lokaty na 12 w tabeli 2 ligi chilijskiej.
Gsopoadarze u siebie z bilansem 3-2-3 - 8:10 w bramkach, co pokazuje że nie sa jakąś twiedza nie do zdobycia. Goście w meczach wyjazdowych 5-1-1 i 14:7, więc zasłużenie zajmuja pozycję lidera. W ramach H2H jeden mecz z października tego roku zakończony zwycięstwem Lautaro 2:1 u siebie. Dziś liczę również na ich wygraną . W razie remisu będzie zwrot.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie MS U-20

Spotkanie: Finlandia - Rosja

Typ: Liczba punktów kanadyjskich (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) Simontaival K. over 0,5 pkt

Kurs: 1.58

Godzina:23:30

Bukmacher: Fortuna

Ja idę w stronę młodego napastnik (Tappara) który gra bardzo dobry turniej w 6 meczach 4 gole i 3 asysty. Chłopak wyróżnia sie w młodzieżowych reprezentacjach. Finowie graja bardzo twardo ambitnie lapie troszkę kar nie potrzebnie ale... moze i jakość potencjał jest po stronie młodych Ovieczkinow ale...wczoraj łomot duzo błędów szczególnie w obronie a młodzi Skandynawowie pokazali charakter. Kasper gra niezle w ataku w przewagach myślę ze jeśli czegoś nie strzeli to jest wstanie wypracować partnerom cos... ogólnie Finowie na pewno sie nie [płoza przed młoda sborna pytanie ile sil w chłopakach zostało...ale tutaj jest dogrywka i karne jakby co :}

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom