>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 5.01.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
K 9

kamilogks

Użytkownik
Saipa-Sport
typ: over 4.5
kurs: 1.93 bah
stawka: 6/10j
analiza:
Znowu SM liga , na dziś wybrałem mecz w którym zmierzą się Saipa z Vasanem Sport. Goście ostatnio sensacyjnie wygrali z JYPEM 2-3 zaś Saipa przegrała w Helsinkach 2-1 , trudno mi wskazać faworyta w tym meczu choć buki zdecydowanie faworyzują gospodarzy. Saipa dziś z nowym nabytkiem z NHL Chad Raun pozyskany z Minnesoty na pewno będzie dobrym wzmocnieniem. Saipa jeśli chodzi o overy 5.5 podkreślam 5.5 grała 50/50 lecz ostatnio 5 z rzędów undery także dziś może być przełamanie i nawet linia 5.5 może zostać złamana ale my jesteśmy w lini 4.5 bo bardzo dobrym kursie , obie drużyny z średnią bramek 5.1 powinno być dobrze .
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:portugalia Segunda Liga
Godzina:16:00
Spotkanie:Sporting B-Benfica B
Typ:eek:ver 2,5 bramki
Kurs:1,9
Bukmacher:bet365
Analiza:Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Portugalskiej Segunda Liga.
W ramach 21 kolejki odbędzie się spotkanie pomiędzy drużyną Sportingu B, która na własnym stadionie podejmować będzie drużynę Benfica B.
Benfica B zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 32 punktów i bramki 39-26 średnia bramek na mecz wynosi 3,3.
Sporting B zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 29 punktów i bramki 24-23 średnia bramek na mecz wynosi 2,4.
Moim typem na to spotkanie jest 2,5+ bramki ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami to remis 1-1 dwie wygrane Benfica B po 3-1 i jedna wygrana Sportingu B 3-1.
Według mnie te bramki padną w tym meczu i typ wejdzie.
⛔100
 
luqash 38

luqash

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Lazio - Sampdoria
Typ:
Lazio
Kurs:
1.80
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Witam ???? Jako pierwszy typ po długiej przerwie wybrałem spotkanie Włoskiej Ekstraklasy gdzie Lazio podejmuje Smapdorię. Sytuacja w Serie A wygląda bardzo ciekawie - Lazio i Sampdoria mają po tyle samo punktów (29 pkt). Gospodarze dzisiejszego spotkania plasują się na trzeciej pozycji, z kolei Goście zajmują piątą lokatę. Oba zespoły mają dzisiaj chrapkę na wygraną gdyż jednej i drugiej stronie pozwoli to na wyprzedzenie rywala i zostawienie go z tyłu. Faworytem wydaje się być Lazio, lecz nie należy tu skreślać Gości - w całym sezonie ekipa ta przegrała tylko jeden raz lecz trzeba tu dodać, że kluczowy gracz Sampdorii -
Manolo Gabbiadini przeszedł do Napoli. Będzie to zatem ogromna strata dla Gości. Z kolei Lazio w najbliższym czasie czekają mecze z Romą i Torino (w Pucharze Włoch) i mecze ligowe z Napoli i Milanem. Będzie to zatem bardzo ważny miesiąc dla ekipy Lazio i na pewno odpowiednio się zmotywują i dadzą z siebie wszystko w tych meczach dlatego na dzisiaj mój typ to Lazio.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej :Rosja, KHL, Główny zakład
Godzina: 12:00
Spotkanie: Sibir Nowosybirsk - Awangard Omsk
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam po ostatniim złym typie znowu lekko zaryzykuje , na dzisiejszy mecz wybrałem mecz hokeja : Sibir Novosybirsk - Awangard Omsk Stawiam na druzyne Gospodarzy ponieważ ostatni mecz wygrali 3;1 .Według bukmacherow minimalnym faworytem jest Sibir ostatnie 5 meczow wygrali natomiast druzyna gosci przegrała 3 z ostatnich 5 spotkan. Sibir Nowosybirsk gra u siebie wiec jescze doda im motywacji . Dlatego stawiam na Sibir Nowosybirsk.
licze ze dzisiaj zagraja bardzo dobrze i wygraja z druzyna gosci.
✅135
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Magnitogorsk – Niznekamsk
Typ: over 7.5
Kurs: 4.50
Buk: unibet
Godz. 13:00
Analiza:
Spotkanie Dawida z Goliatem tak trzeba nazwać jeden z dzisiejszych starć w rosyjskiej lidze hokeja KHL, dokładnie rzecz ujmując chodzi o spotkanie pomiędzy broniącym tytułu Magnitogorsk który na własnej tafli będzie podejmował grający radosnych hokej zespół Niznekamsk.
Gospodarze rozpoczęli sezon zasadniczy z wysokiego C wygrywali spotkanie za spotkaniem i pewnie prowadzili w Konferencji a to cel numer jeden przed rozpoczęciem prawdziwej bitwy o obronę tytułu. Niestety tak od połowy listopada przyszedł kryzys i zanotowali od tamtej pory do teraz sporo wpadek stąd stracili przewodnictwo na Wschodzie. Po przerwie jednak jest już lepiej trzy wygrani jedna porażka to co jednak najważniejsze to wróciła wreszcie skuteczność sześć bramek strzelonych przeciwko Barys ale też tyle sami straconych, w spotkaniach z Ekaterinburgiem oraz Lada zagrali trochę bez zaangażowania ale i tak pewnie wygrali. Dziś myślę że pocisną trochę bardziej bo rywale w walce o pierwsze miejsce w Konferencji mają ciężkie mecze i trzeba trochę nadrobić. Ich największą siła jest oczywiście atak i ta niesamowita pierwsza linia która jak jest w formie to jest nie do zatrzymania, dziś nawet średnia forma wystarczy by trochę postrzelać a to wynika z przeciwnika oraz ich problemów.
Goście jak już wspomniałem robią show na lodowisku szans na play-offy oczywiście nie mają. W defensywie nie istnieję jeszcze parę meczy i dobiją do średniej cztery bramki na mecz tracone a to wynik tragiczny. Z drugiej jednak strony za grą w ofensywie trzeba ich pochwalić 111 bramek strzelonych przy takiej pozycji to naprawdę bardzo dobry wynik. W tej chwili muszą się jednak zmagać z ogromnymi problemami kadrowymi. Zostali z jednym bramkarzem dwójka pozostałych jest kontuzjowana, podobnie jak trzech defensorów i to tych najbardziej doświadczonych oraz czwórka graczy drugiej linii – tak więc na ten zespół są to ogromne straty. Jeśli chodzi o mecz po za domem to wynik naprawdę solidny osiem wygranych przy dwunastu porażkach, bramki 59:76.
Tak więc tutaj dwa typy rzucają się w oczy handi na gospodarzy oraz over. Magni może to wygrać bardzo wysoko i sami nawet pokryć overa z drugiej strony goście i ich radosnych hokej może sprawić że gospodarze pójdą na totalną wymianę i zapewne też coś stracą dlatego więcej kasy pójdzie w over.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lazio Rzym vs Sampdoria
Typ: Lazio over 1.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Wazny mecz we Wloszech dzisiaj.
Ostatnio czarna passa nastala i ciagle brakuje tej jednej bramki...Mam nadzieje,ze dzisiaj Lazio podtrzyma swoja dobra gre i tym razem nie bedzie problemow z typem..
Syuacja w Serie A wyglada nastepujaco :
Na prowadzeniu sa dwie ekipy,ktore przed sezonem byly typowane do walki o mistrza,a wiec Juve i Roma,obydwie druzyny maja juz znaczaca przewage nad reszta druzyn.
Tuz za nimi jest prawdziwy kociol..roznice punktowe sa niewielkie,miedzy 3 a 8 miejscem jest tylko 3 punkty roznicy.
Na ostatnim mejscu podium znajduje sie druga ekipa z Rzymu - Lazio.
Ostatnio forma dosc wysoka i efektowna ofensywna gra.
Co prawda na stadionie Olimpijskim Lazio poleglo 0:3 ale z Juventusem,ktory jednak na chwile obecna jest poza ich zasiegiem,wiec mozna im ta porazke jeszcze wybaczyc,po tej porazce Lazio podzielilo sie punktami z Chievo remisujac 0:0.
Po tych dwoch meczach przyszly kolejne 3 spotkania,wygrana z Parma na wyjezdzie 2:1,tu akurat szalu nie ma bo Parma gra tragicznie w tym sezonie,z Atalanta 3:0 - mecz do jednej bramki z druzyna,ktora na wyjezdzie gra tylko po to,zeby zwiedzic stadion gospodarzy oraz remis z Interem 2:2 po bardzo dobrym i emocjonujacym meczu.
Lazio u siebie ma bilans - 5-0-2 i w bramkach 15:9,wiecej bramek maja tylko Juve,Roma,Napoli i Inter.

Sampdoria ma tyle samo punktow co Lazio,ale zajmuje 5 miejsce.
Ostatnie ich mecze to praktycznie same remisy.
Po wyjazdowym remisie 1:1 z Cesena,druzyna zanotowala remis u siebie z Napoli 1:1,nastepnie wygrala z Verona 3:1 i zanotowala kolejne dwa remisy - pierwszy dosc niespodziewany bo w Turynie z Juventusem 1:1 a ostatnio 2:2 z Udinese.
Bilans wyjazdowy Sampdorii prezentuje sie nastepujaco : 2-5-1 w bramkach 9:7.

Co do samego meczu to faworytem jak dla mnie jest Lazio,sa w formie,graja przed wlasna publicznoscia a to spory plus przemawiajacy za nimi,poza tym grajac z Sampdoria u siebie ostatnio notowali dobre wyniki :

8 spotkan
7 wygranych - Lazio
1 remis

Gole - 13:2
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 11

arnoldzik-117664

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cordoba - Granada
Typ: 2
Kurs: 3.05
Bukmacher: betsafe
Analiza: Obie drużyny walczą w tym sezonie o życie. Cordoba to jedyna drużyna, która wygrała tylko jedno spotkanie przez 16 meczy hiszpańskiej Ekstraklasy(0-1 z Athletikiem Bilbao). Obie drużyny są ewidentnymi faworytami do spadku w tym sezonie do Segunda Division, jednakże moim zdaniem doświadczenie zawodników Granady wyjdzie na dobre drużynie gości i wygrają ten mecz o przysłowiowe &quot;6 punktów&quot;. Statystyki Cordoby u siebie: 8 meczy, 0 zwycięstw, 5 remisów, 3 porażki. Statystyki Granady na wyjeździe: 8 meczy, 1 zwycięstwo, 3 remisy, 4 porażki.
⛔100
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Doha
Godzina: 15:00
Spotkanie: Brown - Lorenzi
Typ: Brown
Kurs: 1,62
Bukmacher: Betclic
Analiza: Krótko, bo faworyt jest tutaj jeden - Brown. Lorenzi to tenisowa parodia, zwłaszcza na nawierzchni twardej. Brown też do jakichś tenisowych gwiazd nie należy, ale cenię go zdecydowanie bardziej niż Włocha. Lorenzi ostatni mecz na nawierzchni twardej wygrał we wrześniu z kim? Laurentem Lokolim! Kto interesuje się tenisem, wie że jest to taki sam pajac jak Brown z tym że obecnie dużo słabszy. Myślę że Niemcowi motywacji nie zabraknie, ostatnie miesiące sezonu spędził tylko na nawierzchniach twardych, więc przygotowany powinien być niemalże w 100%.
✅62
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Doha, 1. round, hard ????
Spotkanie: Rosol L. - Karlović Ivo
Typ: DW 0-2
Kurs: 2,45
Buk: Sportingbet
Godz. 18:30
Analiza:
Jest to mecz 1 rundy na nawierzchni twardej w Katatrze , obaj zajmuja miejsca w rankingu zblizone mozna twierdzić obok siebie .
Głownym czynnikiem czemu gram ryzykwony typ na dokładny wynik dla Karlovicia jest fakt ,że on preferuje głownie , a raczej wyłacznie nawierzchnie twardą( grywa na wszystkich nawierzchniach ale twarda to jego priorytet) .
Rosol woli napewno gre na ziemi lub hali , na twardej tez gra ale z średnim wynikiami .
Nastepnym ważnym czynnikiem będzie tutaj pierwszy set i jeśli Karlović wygra to jestem pewien jego zwycięstwa w dwóch setach .
Grali ze sobą dwu-krotnie i dwa razy Karlović ogrywał czecha w dwóch setach , z tym faktem ,że w pierwszych setach grali za każdym razem setowy tie-break .
Ryzykiem jest również to , że obaj grają pierwsze mecze w tym roku , motywującym faktem jest ostatni kwartał poprzedniego roku gdzie Rosol do października wygrał tylko jeden mecz , jeden mecz przegrał ugrywając seta , natomiast resze swoich meczy przegrał w dwóch setach.
✅145
 
H 0

homofobonoid

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - 1/32 finału FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Burnley FC - Tottenham Hotspur
Typ: Tottenham -1.5
Kurs: 3.1
Bukmacher: Bet365
Pierwszy mecz obu ekip w pucharze Anglii, w dwóch poprzednich rundach obie drużyny miały wolny los. Do rzeczy, Burnley zajmuje 19. miejsce w Premier League z 17 punktami w 20 meczach. Ostatnio 2 remisy z Newcastle i City - swoją drogą to pewnie zaważyło o kursach na ten mecz. U siebie Burnley grało w tym sezonie 10 razy, a ich bilans to 2-4-4 i w tabeli domowej zajmują 15. miejsce. Tottenham natomiast 5. miejsce w lidze, 34 punkty, moim zdaniem z szansami na zajęcie miejsca premiowanego grą w el. LM w następnym sezonie. Obecnie mają świetną serię 6 meczów bez porażki - 5 zwycięstw, w tym 5:3 z Chelsea oraz między innymi 2:1 z Burnley oraz bezbramkowy remis z United. W tabeli wyjazdowej koguty zajmują wysokie 3. miejsce z bilansem 5-2-2. Spurs są w obecnej formie jedną z lepszych drużyn ligowych, mają lepszych zawodników od Burnley i biorąc pod uwagę że następny mecz zagrają dopiero w sobotę to nie będą się oszczędzać i strzelą przynajmniej 2 bramki więcej od gospodarzy. W szczególności liczę dzisiaj na Harry&#39;ego Kane&#39;a oraz Christiana Eriksena.
⛔100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Montpellier - PSG
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kolega wyżej podał typ na PSG, jednak tym razem się nie zgodzę. Do Paryżan wraca Ibrahimović, ale co z tego jak są kolejne ubytki w postaci Lavezziego oraz Cavaniego. Szwed przywyczaił nas, że może w pojedynkę poprowadzić drużynę do wygranej, jednak po przerwie jego forma nie będzie na najwyższym poziomie. Ostatnio (20.12.2014) pomiędzy tymi dwoma ekipami padł remis 1:1 (pamiętam jak na tym umoczyłem). Dziś przewiduję remis, nie widzę podstaw do pogromu ze strony Szej...Paryżan. Warto też spojrzeć na typ 1X bądź 1 DNB, jednak nos podpowiada, że we Francji dziś padnie remis.
⛔100
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Portugalia Segunda Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sporting B-Benfica B
Typ: X
Kurs: 3.4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dziś wybrałem mecz z drugiej ligi portugalskiej, pomiędzy rezerwami Sportingu i Benfici. Nie będe tutaj udawał speca tej ligi, po prostu skusił mnie wysoki kurs. Analizując ten mecz, można zauwazyć, że Benfica bardzo często remisuje na wyjazdach ( 4 remisy w ostatnich 5 meczach wyjazdowych). Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się w maju 2014 roku i padł wynik 1:1 ;) Sporting też często remisuje u siebie. Są tu zespoły o podobnym potencjale, w podobnej formie, więc całkiem możliwe jest to, że padnie tutaj remis, który będzie dla obu stron zadowalający.
Pozdro
⛔100
 
L 0

lukass1981

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-SZKOCJA 1 LIGA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Kilmarnock-Celtic
Typ: Strzeli drużyna gospodarzy/tak/
Kurs: 1,85
Buk: Expekt
Analiza:
Mój pierwszy typ na tym forum,i zdecydowałem się na ligę Szkocką,faworytem tego spotkania wydaje się Celtic,ale na 3 ostatnie mecze Celtic 1 zwycięstwo,1 porażka,i jeden remis,a gospodarze 2 zwycięstwa i porażka,i uważam ze gospodarzą uda sie strzelić ta jedną bramkę
⛔100
 
T 7

tiic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna TURCJA: Super Lig
Godzina: 19:00
Spotkanie:Balikesirspor - Trabzonspor
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Dziś w najwyższej lidze Tureckiej pojedynek 16 zespołu z 7. Balikesirspor przerwał passę samych porażek - ostatnie dwa mecze wygrał. Myślę że starczą im te dwa zwycięstwa i przegrają z dużo lepszym piłkarkso Trabzonem, który obecnie nie jest w wybornej formie, ale wyjdą bardzo zmotywowani by wygrać. Najlepiej zdobywać punkty z najsłabszymi. Myślę że będzie to mecz z dużą ilością bramek z przewagą Trabzonu. Ostatni mecz był na korzyść Balikesirsporu więc myśllę że to jest dodatkowa motywacja się do rewanżu. Słabsze wyniki Trabzonu również wynikają z występów w LE, więc myślę że teraz gdy mogą skupić się tylko na lidze odrobią strate do liderów.
Tak więc uważam że Trabzon odniesie zwycięstwo.
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Irlandia Północna
Godzina: 20:45
Spotkanie : Portadown - Institute
Typ: 1 HA -2.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365

Mecz kończy 25 kolejkę ligi irlandzkiej i Portadown ma ogromną szansę włączyć się do walki o mistrzostwo. Przed tym meczem ma stratę 5 punktów do lidera i 4 do drugiego w tabeli Linfield.
Po ewentualnej wygranej przewaga dwóch czołowych ekip nad Portadown stopnieje do odpowiednio - jednego i dwóch punktów.
Myślę, że gospodarze nie przepuszczą dzisiaj okazji zaczepienia się w ścisłej czołówce i wygrają wysoko. Zwłaszcza, że u siebie są bardzo groźni.
Obie drużyny grały ze sobą w listopadzie i 4:1 wygrali dzisiejsi gospodarze, a ponieważ Institute formą nie imponuje to myślę, że dzisiejsze zwycięstwo może być tak samo okazałe.
Portadown u siebie w 12 meczach 27 strzelonych bramek. Ekipom z dolnej części tabeli zwyczajowo ładują po trzy-cztery gole. Kwestia ile sami wpuszczą. Mam nadzieję, że nic ;)
⛔100
 
kenijczyk 14

kenijczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: CF Cordoba - Granada CF (0:1)
Typ: 1
Kurs: 5.15
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Spotkanie które typuję zapowiada się naprawdę ciekawie. Uplasowana na 19 pozycji w tabeli drużyna Cordoba będzie podejmować na własnym stadionie drużynę 18-nastą w tabeli-Granadę. Bilans obu zespołów jest do siebie bardzo podobny.Oba zespoły walczą o wysoką stawkę jaką jest droga do pozostania w primera division. Cordoba dotychczas z ośmiu meczy u siebie nie wygrała ani jednego i ma zaledwie jedno wywalczone zwycięstwo na wyjeździe. Jest to spotkanie które da im możliwość przełamania się nad zespołem który jest w podobnej sytuacji. Za Cordobą przemawia atut własnego boiska i kibicy. Dlaczego z handicapem? Mam przeczucie że zdeklasują przeciwnika. Typ warty uwagi i poświęcenia kilku groszy.
✅400
 
the_riddler 2

the_riddler

Użytkownik
Dyscyplina: GRECJA: Super League
Godzina: 18:30
Spotkanie : Xanthi - Panthrakikos
Typ: Xanthi i over 2,5
Kurs: 2,65
Bukmacher: Expekt
Xanthi, 8 drużyna greckiej Superligi podejmuje dziś 16 Panthrakikos.
Jak ciężką do ogrania u siebie jest drużyna gospodarzy pokazują statystyki. Na 7 rozegranych spotkań odnieśli 6 zwycięstw i 1 remis, który to był w pierwszej kolejce. Strzeli przy tym 16 bramek tracąc 6. Ostatnie dwa mecze przed własną publicznością grali z PAOKiem i Panathinaikosem aplikując im po 4 bramki, tracąc przy tym po 2. Zatem jak widać potencjał na Skoda Xanthi Arena gospodarze mają.
Goście natomiast w tym sezonie nie spisują się za dobrze. 16 miejsce i tylko 2 wygrane mecze mówią same za siebie. Na wyjeżdzie w tym sezonie jeszcze nie wygrali, 2 remisy i 6 porażek, przy bilansie bramkowym 6-21 ! Jedno im trzeba przyznać, że łatwego kalendarza wyjazdowego w ostatnim czasie nie mają. Najpierw Olympiakcos (5-1), później PAOK (3-2) i ostani Panathinaikos (4-0). Panthrakikos traci masę bramek z dużo silniejszymi zespołami.I tak też powinno być dziś, bo za taki zespół uważam dzisiejszych gospodarzy- szczególnie u siebie.
⛔100
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Godzina: 20.45
Spotkanie : Cordoba - Granada
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Ktoś wyżej typuje na doświadczenie Granady. Ja widzę tutaj remis.
Obie drużyny z problemami wygrywają mecze, Cordoba już chyba nie pamięta jak to jest zdobyć 3 pkt na własnym terenie, podobnie jak Granada na wyjazdach, która ostatni mecz wygrała na obcym terenie z Bilbao które na początku sezonu nie mogło się odnaleźć.
Oba zespoły grały ze sobą niedawno w pucharze, wtedy to Granada u siebie wygrała 1-0. Dzisiaj jednak będzie im o to ciężko patrząc na H2H tych zespołów, Granada na terenie Cordoby póki co nie wygrała i dzisiaj będzie podobnie, biorąc pod uwagę słabą formę gospodarzy, podział punktów jest tutaj najbardziej prawdopodobnym wynikiem.
Polecam jeszcze typ Under 2.5
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka Turcja TBL
5.01 20:00
Fenerbahce - Darussafaka (5,5)
typ: 1
1,77
Pinnacle
Analiza
Dziś dwa spotkania na szczycie tureckiej TBL, ja wybrałem pojedynek Fenerbahce i Darussafaki. Goście to rewelacja tegorocznych rozgrywek, jeszcze niedawno liderowali lidze, teraz po dwóch porażkach znajdują się na 5. miejscu. Wydaje się, że wracają na właściwe miejsce, bo chyba nikt nadal nie wierzy, by mogli zagrozić wielkim tureckim klubom. Sadzę, że dziś Fenerbahce pokaże im miejsce w szeregu. To drużyna dla której liczy się tylko mistrzostwo kraju, wydaje się, że najsilniejsza w lidze kadrowo, jak również ścisła czołówka europejska. We własnej hali z rzadka przegrywa, a w lidze to już w ogóle zdarza się od święta. W obliczu lekkiej zadyszki rewelacji rozgrywek, typuje pewne zwyciestwo gospodarzy.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Cordoba-Granada
Typ: Cordoba 1 golem
Kurs 4.20
buk Bet 365
Godz: 20:45
Analiza: Witam, na dziś wybrałem spotkanie ekstraklasy Hiszpańskiej w którym beniaminek z Cordoby przed swoją publicznością podejmował będzie ekipę Granady. Dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy , która jak na razie zajmują przed ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji i zdobyła zaledwie 11 punktów, goście nie są w dużo lepszej sytuacji i mają dwa punkty więcej, gospodarze wygrywając w tym spotkaniu wyprzedza ekipę Granady, która w spotkaniach wyjazdowych w tym sezonie wygrała tylko 1 raz, niedawno obydwa zespoły spotkały się ze sobą w pucharze Hiszpanii padł tam remis po 1. Ogólnie w 3 spotkaniach pomiędzy tymi ekipami na tym stadionie Granada nie wygrała nigdy padły 2 remisy i jeden raz wygrała ekipa Cordoby, myślę ze gospodarze będą skoncentrowani , tym bardziej że jeżeli już w tym spotkaniu z takim przeciwnikiem jak Granada nie zdobęda 3 punktów, to moim zdaniem nie mają co walczyć o utrzymanie w obecnym sezonie , moj typ to wynik 1:0 dla gospodarzy , uważam ze wielu bramek w tym spotkaniu nie świadczymy. Dobrym typem jest tutaj zagranie na under 1.5 gola.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom