>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 4.11.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
stanley-63 943,8K

stanley-63

Typer
⚽ Portugalia 2 liga ( Segunda liga )
Godzina 19:00
- Varzim : Braga B
- over 2.5 / obie strzelą
- 2.62 / Bet365
Dziś zaglądam do 2 ligi w Portugalii gdzie zostanie rozegrana 14 kolejka , mecz który mnie zainteresował to pojedynek pomiędzy Varzim a Bragą B , patrząc na tabelę to obie ekipy dzieli sporo miejsc bo gospodarze na miejscu 17 a goście na 9 , ale punktowo to zaledwie dwa pkt na korzyść gości więc przy ewentualnym zwycięstwie Varzim to w zależności oczywiście od innych spotkań mogą zrobić spory awans w tabeli ale wracam do typu czyli over 2.5 i obie strzelą , Varzim u siebie gra dużo lepiej niż w meczach wyjazdowych i tak w domu 5-0-2 i br 11:5 i tu liczę na gola lub więcej ze strony gospodarzy , teraz goście a ci w delegacji mają bilans 2-2-2 i br. 9:9 i w/g mnie jest to bardzo dobry wynik tym bardziej że patrząc na ogólny bilans bramek gości 15:9 to widać że większość bramek zdobytych to w meczach wyjazdowych i tu też w/g mnie możemy liczyć na gola z ich strony , H2H nic nam nie podpowie bo nie grali ze sobą tak więc jedyna podpowiedż to aktualna statystyka z sezonu , goście patrząc na to jak grają z drużynami z dolnej części tabeli to np. ostatni wyjazd mieli do Leixoes ( 22 miejsce ) i wygrali 3:2 tak wiec liczę że i dziś postawią wysoko poprzeczkę rywalowi i zdołają strzelić przynajmniej jednego gola dlatego u mnie over 2.5 i BTS .
⛔ 100
 
wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Segunda
Godzina: 16:00
Spotkanie: Atletico CP- Chaves
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher:bwin
Czternasta kolejka portugalskiej ligi a w niej spotkanie w.w drużyn. Dlaczego remis? Pierwszym faktem jest to, że liga ogólnie jest mocno remisowa( powyżej 30% remisów na przestrzeni kilku lat). Atletico w poprzednich pięciu kolejkach zaliczyło 2 remisy, goście z kolei remisowali aż trzykrotnie. W ogóle Chaves na trzynaście kolejek zaliczyli pięć remisów co poniekąd podpiera mój typ. Gospodarze na swoim stadionie grają bardzo przeciętnie, zaledwie cztery punkty w pięciu spotkaniach. Jednak jak spojrzymy na tabele już nie jest tak, źle gdyż druzyny sąsiadują ze sobą, gdzie dzieli ich tylko jeden punkt. Obie posiadają podobny bilans bramkowy, jeden gol więcej strzelony przez Chaves. Do tego na cztery ostatnie ligowe potyczki między danymi drużynami, w dwóch padł remis. Same suche statystki ale właśnie na nich opieram swoje typy pod względem remisów, a ten mecz idealnie pasuje pod taki wynik.
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea- Dynamo K
Typ: X2
Kurs: 2,15
Bukmacher:bet365
Dzsiiaj widzę idzie znowu masówka na wygraną Chelsea, więc ja postanowiłem postawić odwrotnie. Motywuję ten typ tym że nawet piłkarz Chelsea a konkretnie Hazard gra przeciwko Mou, to dlaczego ja mam grać na vin londyńczyków, tym bardziej że Jose chyba powoli zgadza się ze swoim odejściem z Chelsea, a ma gdzie bo Monaco już złożyło ofertę, dla odważnych czysta 2 po kursie 5,5
⛔ 100
 
M 38

miechal89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Roma-Leverkusen
Typ: Roma i powyżej 2,5
Kurs: 2,8
Bukmacher:Betclic
Analiza:
Witam,
Na dziś wybrałem spotkanie z Ligi Mistrzów. W Rzymie Roma podejmować będzie Leverkusen. Poprzednie spotkanie między tymi ekipami zakończyło się prawdziwą kanonadą stąd typ na linię goli w tym meczu. Ogólnie Roma u siebie w tym sezonie tylko raz nie pokryła lini 2,5 gola i co ważne dla tego typu ani razu nie przegrała. Leverkusen nie jest tak samo groźne na wyjazdach jak w meczach u siebie. Jednak potrafi strzelać także w delegacjach. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki uważam, że linia 2,5 gola zostanie tutaj spokojnie pokryta a Roma wygra mecz.
Powodzenia.
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma -
Bayer Leverkusen
Typ: AS Roma
Kurs: 2.05
Bukmacher: pinnacle

Swoje pieniądze postanowiłem ulokować w spotkaniu, które bez wątpienia dostarczy nam wielu emocji. Otóż zmierzą się ze sobą dwie ultra ofensywne (jak to już ktoś określił) drużyny. As Roma to aż 25 strzelonych bramek w 11 meczach. Aptekarze tutaj pod tym względem zdecydowanie ustępują, jednak ostatnimi czasy pokazali, że strzelać potrafią. Mam na myśli mecz ze Stuttgartem czy Romą.
Gra włochów jakoś dużo bardziej mnie przekonuje. Giallorossi strzelali w każdym meczu już od 24 spotkań (Inter przerwał serię), dokładnie od 19 marca. Te liczby robią wielkie wrażenie i jestem pewien, że cała drużyna zechce w przyszłości pobić ten rekord... Atutem Romy jest własne boisko, niesmak po meczu wyjazdowym gdzie 2 pkt wyciekły pomiędzy palcami i chęć odbicia się po wpadce z Interem (szkoda mi tego meczu). W końcu wróci nasz Szczęsny za którym osobiście nie przepadam jednak trzeba mu przyznać, że swoje robi..
Moim typem jest tutaj czysta jedyneczka na As Rome 2.05 pinnacle
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
luqash 38

luqash

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Lyon - Zenit
Typ:
Lyon over 5,5 rożnych
Kurs:
1.80
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Dziś kolejna kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. Ciekawym jak dla mnie spotkaniem będzie dzisiejszy mecz Lyonu z Zenitem. Lyon w tej edycji Champions League co mecz spokojnie pokrywa ten over na rożne. W pierwszym meczu zdobył osiem rożnych, w drugim dziewięć i w ostatnim, gdzie grał również z Zenitem - siedem. Jak widać ten over jak dotychczas w LM był pewnie pokrywany. Sytuacja Franuzów w fazie grupowej jest dość niekorzystna bowiem zajmują ostatnią, czwartą lokatę. Dzisiaj grają u siebie, nie mają nic do stracenia i na pewno będą atakować co może skutkować, tak jak dotychczas, wznawiania z narożnika przynajmniej sześć razy. I oby tak było! Powodzenia!
✅ 80
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Masters 1000 Paryż
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nestor/Roger-Vasselin vs Rojer/Tecau
Typ: Nestor/Roger-Vasselin
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:
W tym meczu sprawa jest prosta i jasna jak słońce. Nestor/ERV nie ma mowy, aby odpuścili w jakikolwiek sposób ten mecz jak i cały turniej, a to dlatego, że walczą o turniej finałowy w Londynie. Możliwość udziału w tym turnieju daje im wygrana turnieju w Paryżu. Poza tym ważny jest aspekt sportowy, a w nim mimo że Rojer/Tecau jest bardzo doświadczoną z wieloma sukcesami na koncie to w tym meczy nie będą faworytami a to za sprawą swoich przeciwników, którzy nie dość, że mają ogromną motywacje to jeszcze prezentują naprawde przyjazny tenis. W zaistniałej sytuacji wokół tego meczu widze tutaj względnie spokojną wygraną pary Nestor/ERV.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Munchen - Arsenal
Typ: handi 0-1, typ Bayern
Kurs: 2
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Kryzys w Bayernie? Ja uważam,że nie. Bo zdarzył mu się ostatnio gorszy mecz z Frankfurtem? Grali na wyjeździe, takie rzeczy nie mają miejsca na Allianz Arena.
Pierwszy mecz przegrali po wyrównanym pojedynku w Londynie. Teraz pora na rewanż, na swoich śmieciach, a tutaj Baya wygrywa wszystko.
Uważam, że będzie podobny wynik, ale w drugą stronę.
Brałem też pod uwagę typ &quot;obie strzelą,a wygra Bayern&quot; po kursie 2.6, ale szczerze? Nie jestem pewien, czy Bayern da pograć Arsenalowi i biorę niższy kurs, ale pewniejszy.
Wenger mówił,że największą bronią Arsenalu jest ich atak, że skupiając się na obronie, ich szanse diametralnie maleją. OK, do boju! A Bayern Was skarci. Otwarta gra z Bayernem na jego terenie? Hmmm...szaleństwo. Ale Arsenal musi odrabiać straty po przegranej na wyjeździe z .... właśnie.. z kim? Dinamo Zagrzeb.
Spodziewam się ofensywnego futbolu z wygraną ekipy z Monachium więcej niż 1 golem. Przy okazji mam nadzieję, że Lewy poprawi swój dorobek bramkowy.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LigaMistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Roma - Leverkusen
Typ: Roma i BTS
Kurs: 3.3
Bukmacher: expekt
analiza:
Dzisiaj mecz bardzo ofensywnie grających drużyn. Przed dwoma tygodniami po świetnym meczu padł remis 4-4 gdzie drużyny odrabiały dwu bramkowe straty. Uważam, że dziś będzie podobnie z tym, że końcowe 3 punkty zostaną w Rzymie.
Grupa bardzo ciekawa. Barcelona wydaje się mieć niezagrożone 1 miejsce, ale walka o 2 i 3 lokate zapowiada się ekscytująco, zwłaszcza po porażce Romy z Bate Borysów w drugiej kolejce. Dziś Szczęsny i spółka muszą wygrać gdyż w przypadku straty punktów mogą znacznie oddalić swoje szanse na awans.
Rzymianie mają serię 3 wygranych meczów z rzędu na własnym stadionie (5-1, 3-1, 3-1) więc oprócz strzelaniu goli mają problem w defensywie. Liczę tutaj na ciekawe spotkanie i wynik 2-1 dla Romy. Pozdrawiam
✅ 230
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: OLYMPIAKOS PIREUS - NK DINAMO ZAGRZEB
Typ: BTS w 2 połowie
Kurs: 3.75
Otobet
Analiza:
To niezwykle ważne spotkanie, bo zwycięstwo po pierwsze przybliży mistrza Grecji do drugiego miejsca w grupie, a po drugie na pewno zagwarantuje już trzecie miejsce, a to zaś da awans do wiosennej fazy pucharowej Ligi Europejskiej. Patrząc na pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami widać że dopiero w drugiej części gry obydwie drużyny się rozkręciły. Zwycięska bramka padła w drugiej połowie. Ja myślę że dzisiaj o ile pierwsza część gry będzie dość zachowawcza to po przerwie kalkulacja się skończy. Mecz powinien obfitować w bramki patrząc na wyniki Greków na własnym boisku ostatnimi czasy. Obserwując statystyki Olympiakosu na ich boisku - traci zazwyczaj bramki w drugiej połowie - jednocześnie strzelając. Dynamo ma jeszcze w pamięci mecz z Arsenalem w pierwszej kolejce, lecz zapały szybko opadły i zostali szybko sprowadzeni na ziemię. Od poprzedniego meczu tych drużyn obie rozegrały po dwa mecze w lidze i po jednym meczu w krajowym pucharze. Olympiakos w Super League pokonał Atromtios Peristeri (2:1) i PAE Veria (2:0), a Kypello Elladas zremisował z AO Platanias (2:2). Dinamo zanotowało dwie porażki i zwycięstwo. W lidze przegrało z HNK Rijeka (1:2) i RNK Split (0:1), a w Pucharze Chorwacji pokonało Mladost Ždralovi (3:1). Jeśli chodzi o absencje gospodarzy to w meczu tym na pewno nie zagrają kontuzjowani Alejandro Domínguez, Giannis Maniatis, Andreas Bouchalakis i Dimitris Kolovos. Do Grecji nie pojechali natomiast: Pinto, Soudani, Schildenfeld oraz Pavicic. Jestem przekonany że Chorwaci jadą do Grecji z zamiarem zamieszania w grupie i z pewnością będą chcieli udowodnić że nie złożyli już broni w walce o wyjście z grupy. Będzie szalenie trudno to uczynić, ale ja wierzę że dzisiaj dadzą z siebie wszystko. Myślę że mecz zakończy się wynikiem overowym 2:1, 3:1. A honorowy gol gości padnie w końcówce meczu lub krótko po gwizdku zaczynającym drugą połowę.
⛔ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, grupa E
Spotkanie: Roma – Leverkusen
Typ: over 3.5
Kurs: 2.55
Buk: unibet
Godz. 20:45
Analiza:
Dwa tygodnie temu obie ekipy stworzyły fantastyczny spektakl zakończony ostatecznie remisem 4:4 a śmiało mogło być z jednej i drugiej strony po trzy bramki więcej. Czy taki scenariusz może się powtórzyć dzisiejszego wieczoru w Rzymie, moim zdaniem jak najbardziej tak bo dalej są to ekipy nastawione na ofensywną grę. Roma jak już wspomniałem w kilku inny spotkaniach tej ekipy jest całkiem inną ekipą niż w poprzednim roku, stracili na jakości w defensywie ale zyskali na jakości w ofensywie. Jak na razie są tego plusy, na krajowym podwórku aktualnie trzecie miejsce z najlepszym atakiem w 11 spotkaniach strzelili już 25 bramek w tym aż 15 u siebie w pięciu starciach, jak wspomniałem częściej niż przed rokiem tracą te bramki. Po starciu z Leverkusen mieli trzy bardzo trudne mecze w dwóch pierwszych nie mieli problemu znowu ze strzelaniem bramek, seria zakończyła się w ostatniej kolejce w której ulegli Interowi 1:0 ale było widać po ich grze że trochę skupiają się na tych rozgrywkach, gdzie aktualnie zajmują ostatnie miejsce i strata dzisiaj punktów może oznaczać koniec marzeń o dalszej grze w Lidze Mistrzów. W fazie grupowej do tej pory po za wspomnianym remisem w Niemczech, jeden punkt ugrali z Barceloną 1:1, oraz przegrali z Bate 3:2 – czyli tak jak wspomniałem defensywa nie jest ich mocnym punktem i nie będzie również dzisiaj. Bayer teoretycznie będzie tutaj się cieszył z remisu ale o taki wynik nie będą grać, postarają się o komplet punktów bo jest to zespół który opiera swoją grę na atakowaniu, kreowaniu gry i strzelaniu po prostu bramek. Mając miejsce w ofensywie czują się świetnie, kontry to ogromny atut z tak szybkimi graczami. Po starciu w Lidze Mistrzów rozegrali kolejny mecz w hokeja a nie piłkę wygrywając z Stuttgartem 4:3. Nastawienie tego zespołu będzie dziś ofensywne jak zwykle.
✅ 155
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie:
FC Barcelona - BATE Borisov
Typ: over 3,5 kartki
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:45

Analiza:

Na dziś Liga Mistrzów a konkretnie meczyk z udziałem Barcelony..
Lider grupy &quot;E&quot; podejmie trzecie BATE, które nadal walczy o Play Offs jednak wygrać z Barceloną nie będzie łatwo więc drużyna musi liczyć tylko na potyczkę AS Romy, która zagra z Bayernem Leverkusen.. Ale do rzeczy..
Barca 2 mecze wygrane, 1 remis BATE natomiast 2 porażki i jedna wygrana..
Upatrzyłem tutaj typ na żółte kartki.. W ostatnim spotkaniu obu ekip sędzia 7 razy wyciągnął żółte kartki.. w meczu z udziałem AS Roma vs Barca 2 :zoltakartka:a z Leverkusen 7 :zoltakartka: ..
BATE natomiast w meczu z AS Roma 5 :zoltakartka: a w meczu z Leverkusen 4 :zoltakartka:..
Tak więc jak widać ostre wejścia były i kartki również, a że dziś walka będzie na pewno to i kartki się posypią a przynajmniej na 4 to liczę na 100% ????
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympique Lyon - Zenit St. Petersburg
Typ: X
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365

Po trzech dotychczas rozegranych meczach w fazie grupowej LM sytuacja francuskiej ekipy jest nie do pozazdroszczenia. Lyon przegrał jak dotąd z Valencią i Zenitem, a jedyny punkt zdobył w wyjazdowej konfrontacji z Gent (1:1). Obecnie zajmuje ostatnie miejsce w grupie G i ma tylko iluzoryczne szanse na awans do kolejnej rundy Ligi
Mistrzów. W zupełnie innym położeniu są piłkarze Zenitu, którzy cieszą się kompletem dziewięciu punktów. W przypadku wygranej na Stade Gerland, Rosjanie będą już mogli cieszyć się z gry w 1/8 finału.
Les Gones mają przed środowym meczem sporą listę nieobecnych. Znajdują się na niej Nabil Fekir, Aldo Kululu i Clement Grenier. Niepewny jest ponadto występ Milana Bisevaca i Steeda Malbranque&#39;a. Jeśli chodzi o gości, poza kadrą znalazł się jedynie Viktor Faizulin.
Przewidywane składy:
Lyon: Lopes - Morel, Umtiti, Yanga-Mbiwa, Jallet - Tolisso, Gonalons, Ferri, Valbuena - Beavue, Lacazette
Zenit: Kierżakow - Criscito, Lombaerts, Garay, Smolnikow - Garcia, Witsel - Danny, Siatow, Hulk, Dziuba
Cóż, uważam że Lyon mimo osłabień może w tym meczu powalczyć bo determinacja napewno będzie po ich stronie, jednak Rosjanie mają tu zapewne apetyt na chociaż na 1 pkt który praktycznie da im już awans. Myślę, że będzie to zaciekłe spotkanie i spodziewam się w nim podziału punktów.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - Liga Mistrzów

Maccabi Tel Awiw - FC Porto
Bloomfield Stadium, godz. 20:45
Eran Zahvi strzeli gola @4,60 Betsson

Maccabi - drużyna, która jako jedyna nie strzeliła jak do tej pory gola w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Myślę, że 4 kolejka będzie dla nich pod tym względem łagodniejsza i zdobędą swojego pierwszego gola na tym etapie rozgrywek. Meczu pewnie nie wygrają, tzn. tak mi się wydaje, ale gol jest w ich zasięgu, a stawiam na najlepszego wg mnie zawodnika gospodarzy jak i strzelca. W lidze izraelskiej do tej pory po 5 meczach, w których wystąpił ma na koncie 8 goli. W ubiegłym sezonie podczas 23 meczy zdobył 28 goli. Podczas eliminacji do fazy grupowej Eran zdobył już 7 goli w 6 meczach. Myślę, że kurs na niego jest warty dzisiaj ryzyka, które ja podejmuję. A Ty?​
✅ 360
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Maccabi - Porto
Typ: X/2
Kurs: 4.40
Bukmacher: unibet
Godzina: 20:45
Analiza:
Spotkanie 4 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów (grupa G) w którym zmierzą się Maccabi Tel Aviv z FC Porto. Faworytem tego spotkania są goście, którzy są niepokonani w tej grupie - 7 punktów, ale też niepokonani w całym sezonie. Ani w lidze, ani pucharach Porto jeszcze nie przegrało, a wygrali m.in z Chelsea, czy Benfiką. Ostatnio zremisowali z Bragą 0:0 i wygrali 2 mecze po 2:0 dlatego w tym meczu sądze, że może paść też wynik z niską ilością bramek. Maccabi z drugiej strony 0 punktów, 0 strzelonych bramek. Pytanie czy zaczną ten mecz otwarcie, czy będą walczyć o choćby punkt grając ostrożnie? Moim zdaniem ta druga opcja. Każdy punkt dla nich będzie cenny, a pewnie marzy im się wygrana 1:0 i będa na to cierpliwie czekać. Pierwszy mecz tych druzyn skonczył sie wynikiem 2:0 dla Porto, a bramki padły w 38 i 41 minucie, czyli pod sam koniec połowy.
⛔ 100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - LM
Godz: 20:45
Spotkanie: Chelsea - Dynamo
Typ: Chelsea oraz under 2,5
Kurs: 3,80
Buk: Betsson
W meczu 4. kolejki Ligi Mistrzów Chelsea Londyn podejmie na Stamford Bridge Dynamo Kijów. Podopieczni Mourinho zawodzą w tym sezonie zarówno w lidze, jak i europejskich pucharach. Odzwierciedleniem jest dopiero ich trzecie miejsce w grupie. Przełożenie na to ma słaba skuteczność ofensywy. Hazdard i Fabregas nie zachwycają jak w zeszłym sezonie, a Costa często nie wykorzystuje okazji. Jedynie do Williana nie można mieć pretensji, bo próbuje coś grać. Oczywiście nie ma tylu, ile miał kreowanych w zeszłym sezonie. Do treningów powrócił Pedro oraz Ivanović, więc Mourinho będzie miał szersze pole manewru. Również defensywa nie zachwyca, zdarza im się sporo banalnych błędów. Jednak w końcu Zouma zagra na stoperze, a na prawej stronie Azpilicueta. Londyńczycy dalej muszą sobie radzić bez kontuzjowanego Courtoisa. Dynamo aktualnie jest na drugiej pozycji i mają duże szansę na awans do kolejnej grupy. Mimo kryzysu The Blues, to nie sądzę mogli coś więcej ugrać niż remis. Z kluczowych graczy nie zagra m.in. Silva (D 9/1), Belhanda (M 8/0). Na Ukrainie padł bezbramkowy remis, choć zespoły potrafiły sobie wykreować dogodne sytuacje. Sądzę, że ten typ ma szansę powodzenia, jeśli weźmiemy pod uwagę skuteczność ofensywy Chelsea. Kwestia tylko czy defensywa w końcu nie ustrzegnie się prostych błędów. Stawiam na skromne jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern - Arsenal
Typ: Muller strzeli dwa lub więcej goli
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:45
Analiza:
W Bundeslidze Muller strzelił już 10 goli (Lewy 13) więc nie wypada tak źle na tle Polaka. W dodatku wielkim atutem Mullera jest to że to on wykonuje rzuty karne. Ostatni mecz Bayern zagrał na 0 z przodu co można brać jako spora niespodzianka, aczkolwiek nie wiem czy czasami nie był to jakiś wałek. Muller strzelił dwa gole w pucharze niemiec 27.10 i jedną bramkę w bundeslidze 24.10 i 17.10 czyli można mówić że jest w dobrej formie. Dodatkowo Lewandowski nie zachwyca ostatnio co może być sporą szansą właśnie dla Mullera. W podstawowym składzie Arsenalu nie gra Kościelny. W jego miejsce wchodzi Gabriel. Uważam że jest to błąd bo Kościelny w świetnej formie ostatnio (być może zmaga się z jakimś drobnym urazem). Myślę że Bayern grając u siebie zaaplikuje Kanonierom parę goli bo Londyńczycy muszą ten mecz przynajmniej zremisować w przypadku wygranej Olimpu bądź Dynama.
✅ 400
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom