>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 4.10.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa
Typ: 1
Kurs:
1.80
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Tutaj moim zdaniem kurs jest lekko przesadzony już tłumacze dlaczego. Gdańsk jeszcze tego sezonu nie rozpoczął gdyż nie grał w 1 kolejce, natomiast Warszawa łatwo ograła na wyjeździe Bydgoszcz 3:0 - co by nie mówić bardzo słaby Bydgoszcz.
Warszawa bardzo fajne transfery i jest to drużyna, która powalczy o pierwszą 6 na koniec sezonu - tego jestem pewien ale czy im się to uda? zobaczymy.
Do Warszawy przyszli tacy siatkarze jak:
Libero - Damian Wojtaszek
Rozgrywający - Antoine Brizard
Środkowy - Jan Nowakowski
Przyjmujący - Wojciech Włodarczyk
Atakujący - Nikola Gorgiev oraz Sharon Vernon-Evans
I okey, są to bardzo poważne wzmocnienia i na pewno im to przyniesie duży sukces i sporo meczów wygranych ale grają na bardzo trudnym terenie w Gdańsku gdzie siatkówka od paru lat poszła bardzo do góry. W Gdańsku miało być źle przed sezonem było sporo problemów ale w ostateczności zawodnicy zgodzili się na obniżki wynagrodzeń i pozostali w klubie.
W porównaniu z poprzednim sezonem doszło do kilku roszad ale nie są one na minus...
Z klubem pożegnał się rozgrywający Masny ale do zespołu przyszedł Kanadyjski rozgrywający Sanders.
Na ataku niezmiennie pozostał Damian Schulz czyli poziom jest dobry.
Na przyjęciu odeszli B. Pietruczuk, M. Hebda i M. Ptaszyński czyli żadne osłabienie... a przyszedł A. Szalpuk a oczywiście pozostał M. Mika, W. Ferens i Sz. Jakubiszak.
Na środku najwięcej roszad bo odeszli B. Gawryszewski i D. Pashytskyy a przyszli D. McDonnell i P. Nowakowski.
No i oczywiście P. Gacek zakończył karierę.
A więc tak to widzę.
Libero - oczywiście po zakończeniu kariery to Warszawa ma lepszego libero.
Rozegranie - Moim zdaniem to Sanders jest lepszym rozgrywającym od Brizarda
Środkowi - Wrona, Nowakowski vs Nowakowski, Grzyb moim zdaniem lekko w stronę Gdańska
Przyjęcie - Samica, Kwolek, Włodarczyk vs Mika, Szalpuk, Ferens i Jakubiszak dla mnie zdecydowanie Gdańsk
Atak - Gorgiev, Vernon-Evans vs Schulz, Gunter, tutaj widzę przewagę Warszawy ale to minimalną.
Dlatego ja idę w stronę Gdańska który u siebie będzie bardzo mocny.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME U-19
Godzina: 19:00
Spotkanie: Estonia - Szwecja
Typ: handicap 2-0 dla Estonii, typ 10
Kurs: 1.54
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Już wczoraj ten typ zwrócił moją uwagę - gdy ok. godziny 23:00 kurs wyniósł 1.66.
Dotychczas na kwal. ME U-19 padają bardzo underowe rezultaty, jak widać bukmacher bazuje na wynikach sprzed kilku lat między danymi drużynami, bo trudno sobie wyobrazić, by np. w meczu Holandii padł wynik 7-0 lub by Szwecja wygrała na czysto 0-3 lub więcej.
Ostatni mecz domowy Estończycy rozegrali... w marcu 2017 (przegrany mecz 2-5 z Azerami), natomiast Szwedzi zremisowali 2-2 z Portugalczykami. (Lipiec 2017).
Mecze wyjazdowe w wykonaniu Szwedów nie były dotychczas zbyt spektakularne - 2-2, 2-1 i wygrana 0-1 z Włochami (2017 rok), by nasz typ został popsuty - musiałby paść rezultat 0-3, 1-4, 0-4 itp, co przy ostatnich meczach, meczu wyjazdowym oraz tym, że jest to dopiero początek kwalifikacji - nie jest osiągalne dla drużyny gości, poza tym każdy ewentualny gol dla gospodarzy - zwiększa moc naszego handicapu.
Pomogłem? Zapropsuj!
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzow kobiet 1/16
Godzina: 17:30
Spotkanie: Minsk (w) vs Slavia Praga (w)
Typ: remis (X)
Kurs: 3,54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Liga Mistrzow Kobiet. Pierwszy mecz 1/16 . Mecz rozgrywamny w Minsku. Faworytem wg. bukmacherow do awansu jest druzyna z Pragi. Jednak dzis uwazam , ze powinien w tym meczu pasc remis lub DNB Minsk- bo znam je i wiem na co je stac.
Znam juz dosc dobrze pilkarki Minska. W poprzednim miesiacu tez typowalem ich mecz u buka i tutaj - 1X z Zurichem i wygralismy. Nikt nie dawal szans z poczatku dla Minska ze Szwajcarkami , ale padl wynik 0-0.
Minsk w poprzednim sezonie wyszedl z grupy i walczyl w 1/16 z bardzo mocna Barcelona . Barcelona nie rozbila Minska w dwumeczu ,-:1-2 i 0-3 - z Barcelona sa to dobre wyniki. Co wazniejsze Minsk opiera sie w tym sezonie na tych samych zawodniczkach co w zeszlym roku !! Odeszly tylko 2 zawodniczki z Nigerii , ale doszly 2 z Ghany =Ampah i Ambila. Widzimy , ze druzyna bialoruska sie nie wyprzedala , nie tworzy druzyny od nowa - maja cel w tym sezonie ( walka o 1/8).Caly blok defensywny + bramkarka znaja sie , rozumieja sie na boisku. Ogladalem ich ostatni mecz z Zurichem . Doslownie nie pozwolily rywalkom na nic. Jeden celny strzal w meczu oddaly Szwajcarki. Rozbijanie atakow juz w srodkowej czesci boiska mozna bylo zauwazyc takze w meczach z Ljubljana i Birakara. Do tego umieja przeprowadzic szybkie kontrataki. Osobiscie polubilem ta druzyne.
Slavia Praga- druzyna oparta na zawodniczkach czeskich . Jest to dobry zespol, ktory pokonuje wysoko wszystkie kluby w swojej lidze - jedynie ze Sparta Praga wygyrwa jedna bramka lub remisuje.W poprzednim sezonie przegraly w 1/8 z Rosengardem, a w 1/16 wyeliminowaly Apollon.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Niznekamsk – Omsk
Typ: over 4.5
Kurs: 2.08
Bukmacher: unibet
Analiza:

Niznekamsk zaskakiwał na początku sezonu, ale zaczynają powoli łapać zadyszkę ale to był raczej do przewidzenia, ten zespół mocno zmieniony przed sezonem szczególnie w defensywie nie ma głębi składu i to musiało przyjść. Zaliczyli trzy porażki może tak od rywali nie odbiegali ale zaczyna właśnie szwankować postawa w szeregach defensywnych jak dwa dni temu z Astaną gdzie rywal oddał tylko 21 strzałów a krążek wpadł do siatki trzy razy, sami uderzali ponad 40 razy i niestety nic nie wpadało ale to mnie nie martwi bo po prostu trafili na dzień bramkarza to co najważniejsze w tym że te strzały i sytuację były i myślę że dziś tego nie zabraknie mimo że przyjeżdża rywal jeszcze mocniejszy ale który mi się wydaje że dziś trochę będzie luźnie wyglądał na tafli. Omsk ostatnio wyśmienicie dysponowany w pięciu meczach 19 bramek zdobytych i to naprawdę z rywalami potrafiącymi zamykać mocno strefy w defensywie, w tych pięciu dwaj rywal dostali szóstkę w tym dwa dni temu Sochi no i ten wynik 0:6 plus dwa najbliższe mecze z Ufa oraz Barysem na pewno bardzo prestiżowe od tego dzisiaj sprawią że będzie luźnie na tyłach, bo raczej w ofensywie będąc tak rozpędzonym jakości i skuteczności nie zabraknie. Tak więc swoje powinni zrobić z bramki ale swoje także dorzucą dziś gospodarze którzy wygrali ta ostatnie starcia z Omskiem ta linia z tymi kursami jest świetna.
✅ 108
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet
Godzina: 18:00

Spotkanie: Avaldsnes K. - Barcelona K.
Typ: Obie drużyny strzelą gola: TAK

Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Kolejny dzień posuchy w piłce nożnej z powodu przerwy reprezentacyjnej. Ale nie ma co narzekać i należy po prostu lepiej szukać. Mi dzisiaj wpadło w oko spotkanie 1 rundy tegorocznej Ligi Mistrzów w wykonaniu Pań, a mianowicie mecz pomiędzy drugą drużyną najwyższej ligi rozgrywkowej w Norwegii, a pierwszą drużyną Premier Division Women - drużyną Barcelony. Może zacznijmy od mniej znanego zespołu, a więc pań z Norwegii. W ubiegłym sezonie w swojej lidze zajęły one 2 miejsce. W tym sezonie jest dosyć podobnie. Tracą już 8 punktów do liderek i podążają podobnym torem co rok wcześniej. Przyjrzyjmy się jednak ich bilansowi bramek. W tym sezonie w lidze: 42/14 w rozegranych 19 spotkaniach. Widać więc, że strzelać potrafią. Ich najlepsza zawodniczka - Pedersen C. zajmuje ex aequo 4 miejsce w lidze pod względem strzelonych bramek z wynikiem 10. Dodatkowy argument, który ostatecznie przekonał mnie do tego typu dotyczy ich występu w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. W 1 kolejce trafiły one na ultra silny Lyon, a więc drużynę, której panie wygrały ostatnie dwie edycje tych rozgrywek. Pierwszy mecz odbył się właśnie w Norwegii i zakończył się wynikiem 2:5 dla drużyny z Lyonu. Jeśli więc panie z Avaldsnes potrafiły strzelić aż dwie bramki hegemonowi ostatnich lat Ligi Mistrzów, potrafią to powtórzyć z każdym. Z drugiej strony zespół Barcelony, którego jak w przypadku męskiej drużyny nikomu przedstawiać nie trzeba. Obecnie 1 pozycja w lidze z bilansem 26:0. Należy jednak zaznaczyć, że tak jak w męskiej piłce tak i w damskiej puchary rządzą się swoimi prawami. Kurs na over bramkowy był dosyć niski dlatego poszedłem w stronę BTTS. O formę pań z Barcelony jestem spokojny, ale liczę na co najmniej jedną udaną, zakończoną bramką akcję pań z Norwegii.
Życzę powodzenia!


⛔ 100
 
mkl 143,7K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa
Typ: ONICO WARSZAWA
Kurs:
1.95
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
Wyżej już ktoś o tym meczu pisał. Nie rozumiem czemu tyle ludzi gra na Gdańsk. Problemy ze sponsorem przez co i finansowe - akcja ze zbieraniem pieniędzy by drużyna w ogóle mogła dalej funkcjonować. Nie wierzę, że nie odbiło się to w żaden sposób na zawodnikach ich psychice i atmosferze w szatni. Ekipa z Warszawy chude lata ma raczej za sobą, wreszcie pieniądze i BARDZO solidna drużyna. Co do kwestii personalnych...
Rozgrywający - Brizard jak dla mnie jest lepszy i ciekawszy niż Sanders. Kanadyjczyk zawsze kiedy go oglądałem w reprezentacji grał dużo &quot;świec&quot; i proste piłki na dość mocne fizycznie skrzydła. W Gdańsku lewe skrzydła to Mika i Szalpuk którzy do końca tacy nie są. Dodatkową Sanders był teraz z reprezentacją na jakimś turnieju NORCECA (?) więc o ile w ogóle już wrócił (tego nie wiem szczerze) to zgranie z resztą ekipy raczej ma małe. Rezerwowym rozgrywającym nawet nie wiem kto jest więc jakiś słaby ;)
Atak - w Gdańsku Shulz a w ONICO Gorgiev jak dla mnie remis. Warto dodać, że Onico nie ma raczej drugiego atakującego (sytuacja jak z Sandersem - turniej NORCECA)
Środki - tak jak we wcześniejszym poście ktoś pisał lekka przewaga gospodarzy i z tym się zgadzam
Przyjęcie - Gdańsk z Szalpukiem, który nie potrafi być liderem a w dodatku ma sporo mankamentów technicznych jak i chyba psychicznych. Drugi Mika niby też taka gwiazda a tak na prawdę średni gracz z fatalnym zdrowiem i też brakiem możliwości bycia liderem i ciągnięcia drużyny w najważniejszych momentach. U gospodarzy nawet nie wiem kto wystąpi tak tam bogato - Kwolek, Włodarczyk, Samica.
Na libero Wojtaszek zjada Olenderka na śniadanie.
Warszawa ma o wiele szerszą i wyrównany zespół i gdyby coś nie szło mają jak rotować za to Gdańsk jak dla mnie słabą i wąską ( dlatego można łapać dobre kursy na live jakby np przegrali pierwszego seta). W dodatku nie grali oni jeszcze meczu ligowego a powiedzmy sobie szczerze sparingi i turnieje przedsezonowe to nie to samo co prawdziwa gra na 100% o punkty. Goście dobrze prezentowali się w grach przed sezonem a i sam sezon rozpoczęli bardzo dobrze od wygranej 3:0.
Jak dla mnie wszystko przemawia za ONICO
⛔ 100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Ufa– Petersburg
Typ: strzeli gola razem z dogrywka i decydującym karnym - Tak - Sirokov
Kurs: 2.4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Lider z 17 zwyciestwami jeszcze w tym sezonie bez porażki z mega skutecznymi zawodnikami 79strzelonych bramek i tylko 22 stracone gra dziś na wyjeździe z drużyną która aktualnie zajmuje 7 miesiące ma 9 wygranych i 7 porażek. U gości mega atak mega skuteczność takie gwiazdy jak gusev ,sirkov ,kovalchuk czy obrońca hersley strzelają na zawołanie. Dziś znowu będzie ku temu okazja myślę ,że mecz zakaczy się wygrana przyjezdnych i srubowaniem jakiegoś rekordu. Każdy z tych wymienionyvh ,może dzisiaj strzelać ,choć gusev w ostatnim meczu strzelił aż 4 bramki dlatego myślę , że on się wystrzelał na kilka meczy. Dziś typuje shirkova który w dotychczasowych meczach ma 11 trafień a dziś będzie chciał ten dorobek powiększyć. Mecz już za parę minut
Polecam
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna ROSJA: Division 2 - Środkowa
Godzina 16:00
Spotkanie :
FK Strogino Moscow - D. Bryansk
Typ : 2
Kurs : 1,6
Bukmacher : forBET
Analiza
Witam, na dziś wybrałem pojedynek w rosyjskiej drugiej dywizji środkowej ;)
Stawiam na zespół gości , który przekonuje mnie swoją skutecznością w ostatnich 5 spotkaniach...mianowicie 4 zwycięstwa i remis z bilansem bramkowym 11-0 ;) Natomiast gospodarze zanotowali 5 porażek w ostatnich pięciu spotkaniach ,strzelili 4 gole tracąc 13.
Wydaje mi się ,że goście potrafią stwarzać sobie sytuacje i mając dobrą defensywę powinni poradzić sobie z przeciwnikami,którzy niestety wpuszczają dużo bramek.

Pozdrawiam.
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: E-sport CS:GO
godzina: 19:00
spotkanie: Virtus Pro - 1337HUANIA
typ: Virtus Pro (-5,5)
kurs: 1,93
bukmacher: Lvbet
analiza:
Dzisiaj masa meczy esportowych z CS:GO, więc jest z czego wybierać, natomiast ja skupię się na meczu najlepszej polskiej ekipy. Grają z amatorami z Litwy, oficjalnych wyników spotkań na światowej scenie mają zaledwie cztery. Różnica między zespołami nie jest jednej klasy, ale kilku. Przychodzi im mierzyć się ze sobą na zapleczu najlepszej ligi CS:GO na świecie, ESEA Premier Season, ponieważ Polacy w ubiegłym sezonie spadli z ELEGAUE właśnie na zaplecze. Jeżeli mają ambicję to takie spotkanie trzeba wygrać łatwo, szybko i przyjemnie. Spodziewam się, że Polacy nie pokażą nic z taktycznego counter strikea, ale wygrają ten mecz czysto aimowo z szybkimi wejściami po stronie atakującej i dobrym trzymaniem pozycji po stronie broniącej. Minimum 11 rund po stronie broniącej jest wymagane po tak klasowej drużynie. A wtedy wystarczy remisowa strona atakująca do wygrania spotkania z handicapem minimum 6 rund meczowych. Spokojnie do zrobienia, tym bardziej, że ich rywale zagrali do tej pory jeden mecz z drużyną wysokiej klasy i przegrali 9-16. Po Virtusach spodziewam się, że nie oddadzą więcej jak 5-6 rund i wygrają to spotkanie kontrolując od początku do końca.
✅ 93
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-dania
Godzina: 19:30

Spotkanie: Alborg-midtjyland
Typ: alborg -3,5

Kurs: 1.94
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj zaczynamy szosta kolejke dunskiej ligi-wybralem spotkanie mistrza alborga z midtjyland.alborg jest zdecydowanym faworytem chocby dlatego ze jest mistrzem,a goscie bardzo przecietna druzyna.mistrz dzisiaj wygra bo musi podgonic w tabeli,mieli dwie wpadki co midtjyland ale graja co trzy dni i musza szachowac silami-w lidze mistrzow zagrali trzy mecze-dwa przegrali minimalnie i to z druzynami niemieckimi.alborg rzadko przegrywa u siebie,a na pewno nie z takimi slabymi zespolami jak midtjyland,goscie zas we wszsytkich rozgrywkach na wyjezdzie w tym roku wygrali tylko raz na jedenascie spotkan i to ze slaba druzyna.moim zdaniem alborg musi wygrac i wygra,szybko zdobeda wysoka przewage zeby pozniej oszczedzac sily na lige mistrzow,dla mnie handicap ktory podalem spokojnie powinien wejsc.pozdrawiam
⛔ 100
 
teqqquilla 4

teqqquilla

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Polska, PGNiG Superliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: NMC Górnik Zabrze - KS Azoty Puławy
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: forBet
Analiza:
Spotkanie rewelacji początku obecnego sezonu - Górnika Zabrze z trzecią siłą PGNiG Superligi - Azotami Puławy. Gospodarze dzisiejszego meczu pod wodzą nowego trenera - Radislava Trtika prezentują zdecydowanie wyższy poziom niż jeszcze kilka miesięcy temu. Pewne pięć zwycięstw grarantowało im przed rozpoczęciem tej kolejki prowadzenie w grupie granatowej. Bardzo dobrą formę prezentują: Bartłomiej Tomczak - lider klasyfikacji strzelców i autor 9 bramek w ostatnim spotkaniu ligowym przeciwko Gwardii Opole oraz obaj bramkarze - Martin Galia i Mateusz Kornecki, który z dobrej strony pokazał się we wspomnianym meczu z Gwardzistami. Zespół Górnika w obecnych rozgrywkach prezentuje szybką i efektowną piłkę ręczną. Dobrze zorganizowana gra w defensywie pozwalała na wyprowadzanie kontr, które na bramki zamieniają skrzydłowi - Tomczak, czy chociażby ściągnięty przed tym sezonem Czech Lukas Francik (zdobywca sześciu bramek w ostatnim meczu). Po drugiej stronie zespół słabo radzący sobie na wyjazdach. Wspomnieć chociażby o wyjazdowej wpadce z Piotrkowianinem i zwycięstwem dopiero po rzutach karnych, czy o szczęśliwym zwycięstwie z Wybrzeżem Gdańsk po rzucie Krzysztofa Łyżwy dwie sekundy przed końcem. Realne umiejętności Azotów maskuje nieco remis z trzeba sobie uczciwie powiedzieć słabo prezentującą się i osłabioną kontuzjami drużyną Orlen Wisły Płock. I to przy kapitalnej dyspozycji w bramce Vadima Bodganova, którego zabraknie dziś w szeregach gości ze względu kontuzję mięśnia dwugłowego, jakiej nabawił się właśnie w meczu z Nafciarzami. Druga linia puławian została nieco przemeblowana i jak na razie brak zgrania sprawia, że Azoty mają duże problemy w ataku pozycyjnym. Jak dla mnie, mimo spadku kursu, nadal warto zagrać ten mecz. Powodzenia.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 0

pawelbukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2.Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: Westerlo - St. Gilloise
Typ: over 2.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie z 2 ligi belgijskiej, dwóch sąsiadujących w tabeli drużyn. Ogólnie grające dość overovo powyżej 2,5 bramek na mecz. Bo na 8 spotkań gospodarze aż 7 razy pokryli linię 2,5 a goście 5 na 8 spotkań. Także myślę, że statystyki nie zawiodą i tak będzie i dzisiaj. Co do wyniku myślę, że gospodarze powinni wygrać bo St. Gilloise dość marnie wypada na wyjazdach 3 porażki i jeden remis. Stosunek bramek 1:7. Mimo 1 wygranej i 2 remisów atut własnego boiska powinien być na korzyść gospodarzy i wynik 2-1 powinien być jak najbardziej odpowiedni dla tego spotkania. Co do historii spotkań obu ekip jest tylko jedno, które udało mi się znaleźć 3:0 na korzyść St. Gillen z tego roku, także widać, że również over 2,5 obecnie zmiana boiska i czas na rewanż.
Życzę powodzenia, jak typ się przydał kliknij plusa;)
✅ 62
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Niemcy
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Bonn - Ulm
Typ: (-3,5) Ulm win
Kurs:
3,20
Bukmacher: fortuna

Witam,
Po pierwsze kurs leci w dół od początku dnia na gospodarzy, co powoduje że jeszcze chętniej pobieram to spotkanie.
Bonn w dobrej dyspozycji, ale jakosciowo wyglądają gorzej od graczy Ulm.
Co najwazniejsze dwa dni temu grali ciezki boj z Kataja o LM.
Krótki okres na regenerację,po za tym goscie przegrali dosc niespodziewanie z Alba w pierwszej kolejce, motywacja więc podwojna.
Polecam po prostu grać czysta dwojke, innego rezultatu nie przewiduję.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
D 23

dajrozum

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia 2. liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Tubize -Beerschot
Typ: Goście

Kurs: 1.85
Bukmacher: efortuna

Analiza:
Kiepska oferta w ostatnich dniach, ale wpadło mi w oko jedno spotkanie w lidze Belgijskiej.
Zespół Tubize będzie podejmował u siebie jednego z kandydatów do awansu - Beerschot (sama nazwa zachęca do postawienia). Gospodarze są w fatalnej formie - 8 rozegranych meczy i tylko 5 punkcików na liczniku. Styl jaki prezentują na boisku (miałem przyjemność oglądać ich 2 spotkania) jest katastrofalny. Kompletnie zero zgrania i zero ambicji. Można to tłumaczyć tym, że w swoim skladzie posiadają zawodników z całego świata, którzy ewidentnie się nie rozumieją. Może z czasem zacznie ta różnorodność funkcjonować, lecz wątpię, aby nastąpiło to tak szybko. Po drigiej stronie &quot;Piwny&quot; zespół, który nie zaznał jeszcze porażki w lidze. Posiadają bardzo dobry środek pola - pomocnicy Piwoszy strzelają bardzo dużo bramek i to właśnie tu upatruje największą przewagę gości dzięki której zabiorą 3pkt i fotel lidera do domu.

✅ 85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom