>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.10.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
M 2

miszka6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premiere Leaguex
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sunderland - Stoke
Typ: Rzuty rożne - poniżej 10
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Sposób mojej analizy opisałem dokładnie w dziale &quot;Systemy bukmacherskie&quot;. W skrócie, polega na przyjrzeniu się meczom rozgrywanym przez drużyny na &quot;podobnym poziomie&quot;.
Sunderland w zeszłym sezonie zakończył rozgrywki na 14 miejscu, natomiast Stoke na miejscu 9.
Sunderland u grając u siebie w meczach z drużynami z miejsc 7, 8, 9, 10, 11 zdobywał średnio 4,4 rzutów rożnych.
Stoke grając na wyjeździe z drużynami z miejsc 12, 13, 14, 15, 16 zdobywał średnio 3,6 rzutów rożnych.
Średnio w &quot;tego typu meczach padało zatem 8 rzutów rożnych.
Mój typ na ten mecz to poniżej 10 rzutów rożnych.
Powodzenia
⛔100
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Holandia Eredivisie /
Godz. 19:45
Spotkanie - Willem II : Heerenveen
Typ - Heerenveen strzeli powyżej 2.5 gola
Kurs - 4.50
Buk - Bet365
Nie od dziś wiadomo że Eredivisie to mocno overowa Liga no może ostatnio nie jest za bardzo obficie z tymi golami ale zdarzają się mecze chocby np. wczorajsze spotkanie Vitesse z Hagą gdzie pada aż 7 goli dlatego dziś w spotkaniu pomiędzy Willem a Heerenveen także liczę na grad goli tym bardziej że jeżeli zajrzymy do ich H2H to średnia goli na mecz tu w Tilburgu wynosi ona 4.92 , w tym sezonie goście grają dobrze i zajmują wysokie 4 miejsce w tabeli , w ostatniej kolejce pokonali PSV skromnie bo skromnie tylko 1:0 a za to atmosfera wspaniała i w dobrym nastawieniu przyjeżdzają do Tilburga gdzie gra im się nie żle bo bilans tu to 5-2-5 i te gole 27:32 i włąśnie te bramki spowodowały że zaryzykuję i stawiam na 3 gole ze strony gości , co do gospodarzy to ich bilans 3-0-4 i 9:9 w bramkach pokazuje że raczej będą w drugiej części w tabeli i walczyć o utrzymanie a goście widać że będą chcieli wypaść lepiej niż w poprzednim sezonie gdzie zajęli miejsce nr.5 tak więc może być w Tilburgu całkiem ciekawe widowisko oby z gradem goli !
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Cean - Marsylia
Typ: Marsylia + U2.5
Kurs: 5
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Długo zastanawiałem się nad typem na to spotkanie. Marsylia jako lider tabeli, strzelający sporo bramek jak na lige francuską. Caen beniaminek, który wygrał tylko z innymi beniaminkami i &quot;prawie&quot; spadkowiczami z zeszłego sezonu. Prawdopodobnie na zwycięstwo gości stawiają wszyscy. Bilans Caen na ten moment 8:8, czyli rowniutko jeden do jednego, gdyby forma była stabilna , a nie jest. 2 wygrane które przyszły Caen byly odniesione na wyjazdach i do zera. Pozniej 3 porażki także do zera (wszystkie under), remis 3:3 z Tuluzą, ale znowu na wyjezdzie. I znowu 2 mecze bez strzelonego gola. U siebie jak na razie są więc fatalni, przegrywając 0:1 lub 0:2. Marsylia za to strzela na wyjazdach 3 bramki na mecz. Wybrałem jednak, że Caen gola nie strzeli, a Marsylia spokojnie wygra.
✅400
 
J 33

janekpl

Użytkownik
Dyscyplina: T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia - Cracovia
Typ: over 3.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
W drugim dzisiejszym spotkaniu Ekstraklasy spotkają się ze sobą drużyny Lechii Gdańsk i Cracovii Kraków. Zespół Lechii w obecnych rozgrywkach miał walczyć o europejskie puchary a narazie jest kompletnie innaczej. W letnim okienku do drużyny dołączyło około dwudziestu nowych zawodników, którzy mieli zapewnić walkę o czołowe lokaty w lidze. Właściciele klubu po słabych wynikach rozwiązali ostatnio kontrakt z trenerem Machado i teraz panuje w klubie zamieszanie w związku z wyborem nowego trenera. Lechia posiada w składziu kilku ciekawych zawodników którzy moim zdaniem powinni dawać jej zdecydowanie więcej. Druzyna ostatni mecz wygrała w sierpniu pokonując na wyjezdzie Zawiszę Bydgoszcz. Zespół z gdańska nie wygrał u sibie już o 3 spotkan i dzisiaj w meczu z Cracovią kibice liczą na komplet punktów. Zespół Pasów po bardzo słabym początku sezonu w ostatnim czasie spisuje się całkiem nieźle. Przed tygodniem podopieczni trenera Podolinskiego wygrali mecz derbowy z Wisła Kraków i teraz podbudowani tym sukcesem będą chcieli powalczyć o kolejną wygraną. Zespół Cracovii jednak słabo gra w delegacjach, gdyż w tym sezonie zdobył w nich zaledwie 2 punkty. Uważam, że czeka nas otwarty mecz w którym powinniśmy obejrzeć dużo bramek. Typuje over 3.5 gola.
⛔100
 
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Hiszpania la liga
Spotkanie: Rayo - Barcelona
Typ: Kto zdobędzie wiecej rzutów rożnych? Barcelona - 3 Azjan
Kurs: 1.95
Godz:18:00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zacznijmy od tego że ten typ wchodził w każdymmeczu Barcelony w tym sezonie, Rayo zdobywa sporą liczbę rożnych lecz Barcelona charakteryzuje się kontrolą piłki podczas meczu, nie posiadają wysokich zawodników lecz rzuty rożne to fragment w którym dominują podczas swoich spotkań. FC barcelona zpewnościa jest w złym humorze po spotkaniu z PSG w lidze mistrzów które przegrali i z pewnoscia w dzisiejszym meczu zaatakują od samego początku narzucająć rytm w grze.W meczach po między Barceloną a rayo vallecano typ -3 na rzuty rożen wchodził zawsze nawet -5 wpadało wk ażdym z ich spotkań. WIęc dlaczego dzisiaj miało by być inaczej. Barcelona czasami zawodzi co do wyniku ale co do rożnych to nigdy nie straciłem pieniędzy stawiając na nich a jeśli rayo uda sie dojś do liczby +3 to będzie zwrot wiec po takim kursie uważam że warto.
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka Kobiet
Spotkanie: Włochy - Japonia
Typ: Japonia
Kurs: 4.05
Godz:20:00
Bukmacher: Pinnacle
Dziś moim zdaniem bardzo ciekawie zapowiadający się mecz. Dla Japonek to mecz o wszystko maja obecnie 8 punktów i tracą 3 do Dominikany jutro grają z Dominikaną mecz o awans , ale według mnie kursy zdecydowanie przesadzone Włoszki grają bardzo nierówno oglądałem bardzo slaby mecz z Azerkami wygrany 3-1 chociaż powinien być piąty set. Przegrana z Dominikaną 2-3. Ciężar gry wzięły na siebie Costagrande , Del Core ponieważ zawodzą Diouf ,Signiorile nie przekonuje formą Bosseti. Natomiast Japonki też nie błyszczą porażki z Azerkami w grupie 2-3 oraz Chorwatkami nie świadczą o nadzwyczajnej formie gra w kratkę . Jednak kursy ponad 4 na Japonię to moim zdaniem prezent szansę oceniam 60-40 dla Włoch.
⛔100
 
drumandbasser 4

drumandbasser

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - SHL Szwecja
Spotkanie: Leksand : Örebro HK
Typ: 2
Kurs: 2.30
Godz: 18:30
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Ponownie witam w świecie hokeja, dzisiaj krótko bo kac męczy. Bez wypisywania suchych statystyk, których nie da się czytać. Leksand ostatni w tabeli Orebro miejsce szóste. Orebro w ostatnim meczu pokonało diabelnie mocne Vaxjo na wyjeździe.. a Leksand przegrywa wszystko od conajmniej 5 ostatnich meczy.. i to grubo wysoko.. Pomogłem? Dzięki? Pozdro!
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 8

szuterek

Użytkownik
Dyscyplina: UFC
Spotkanie: Jan Błachowicz vs. Ilir Latifi
Godz: 21:00
Typ: Jan Błachowicz
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Witam, dzisiaj niestety nie zdążyłem wytypować ekstraklasy a pozostałe mecze z dzisiejszej oferty nie przekonuję mnie zbytnio do siebie, zadecydowałem więc że dzisiaj z racji iż jest sobota z galą KSW i UFC zagram coś ze sportów walki ????
Przeglądając kursy na te wydarzenia szczególnie rzuciło mi się właśnie nazwisko Janka obok którego był bardzo wysoki kurs 3.0!
Były międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej Jan Błachowicz (31 l., 17-3) zadebiutuje dzisiaj w UFC, jego przeciwnikiem jest Ilir Latifi (31 l., 9-3).
Czego spodziewać się można po Janku wiedzą wszyscy którzy choć trochę interesują się sportami walki, jest to znakomity zawodnik który zawsze jest doskonale przygotowany do swoich walk. Oprócz tego że to jest &quot;swój chłop&quot; warto zauważyć że sam mówi o swoim znakomitym przygotowaniu do tej walki, w wywiadzie przyznał że nigdy nie czuł się tak dobrze jak teraz. Kurs bardzo dobry do grania, jego wysokość spowodowana jest tym że jest to debiut Janka a za granicą nie wiedzą na co go stać. Polscy bukmacherzy mają na tą walkę kursy nie przekraczające 1.9 ????
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Prva Liga , Slovenja
Godzina: 20:05
Spotkanie:Maribor - Ol.Ljubljana
Typ: Maribor HA - 1,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Druzyne gospodarzy - Maribor każdy zna , bo wiekszośc z nas kibicowała właśnie im w starciu z Celtikiem . Rywal dzis nie należy do łatwych , ale gospodarze to niesamowita drużyna , która naprawde zaskakuje ... Przykładem może być choćby nawet ostatni mecz w LM przeciwko Schalke .
Maribor ostatnia porazke w lidze doznał 30 sierpnia w starciu z liderującym Domzale , a dzis jest okazja , aby zniwelowac rórnice punktową miedzy tymi druzynami juz tylko do trezech pkt. bo Domzale przegrali w w niesamowitych okolicznosciach na własnym boisku z Zavrc 1:3 gdzie w 90 minucie było jeszcze 1:1 .
Bardzo licze tutaj przedewszystkim na liderującego w tabeli strzelców Zahovicia , oczywiscie lideruje on z Omladiciem który gra dla dzisiejszych gości .
Nie bede pisał o tabeli bo kazdy moze sobie spojrzec , a dla tych bardzo leniwych dodam ze sa to pozyjce 3 i 4 , odpowiedznio Maribor , Ol. Ljubl.
H2H na ostatnie 5 mieczy wyglada bardzo obiecujaco bo wszystkie mecze chodzi mi o mecze gdzie gospodarzem był Maribor to własnie wszystkie pięć wygrali , gdzie 3x pokrywali mój dzisiejszy typ .
Dla mnie na dzisiejszy wieczór to jest dobry bet , bo Maribor LM gra za dwa tygodnie , po drugie trzeba odrazu gromadzic pkt. i zniwelowac tą przewage Domzale do minimum , a po trzecie Maribor napewno nie interesuje gra w LE .
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Pi ł ka no ż na – Argentyna 1 Liga
Spotkanie: CA Banfield - Belgrano
Typ : I po ł owa - over 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Betsafe

analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 10 kolejki Argentyńskiej Premier Dywizji w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 15 pozycję w tabeli drużyna CA Banfield z 16 CA Belgrano. Obydwa zespoły słabo prezentują się w ostatnim czasie a w 5 ostatnich pojedynkach ligowych dzisiejsi gospodarze zdołali 1x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 4 bramki a stracili również 4 co daje nam średnią w postaci 0. Goście natomiast w sowich 5 ostatnich pojedynkach ligowych zdołali 2x zwyciężyć a 3x doznali porażki strzelając przy tym 6 bramek a stracili 8 co daje nam średnią -2. Jak widać na w/w statystykach obydwa zespoły zdobywając ostatni bramki lecz też sporo ich tracą przez co zaryzykuje tutaj i pobiorę over 1 bramka już po I połowie spotkania a w przypadku akurat 1 zwrot postawionej stawki.
Zły zapis ⛔100
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Apertura
Godzina: 23:00
Spotkanie: U. Catolica - Huachipato
Typ: U. Catolica
Kurs: 1.68
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Może kurs nie jest wielce znakomity, ale wchodzę w to jak żuk na bazar. Gospodarze po serii słabszych meczów ligowych, odpuszczali na rzecz pucharów, zaczęli w końcu grać swoje. Ostatnie trzy mecze to dwie wygrane - bez straty gola i remis. Mają potencjał na miejsce w PO i moim zdaniem spokojnie tam się znajdą. Goście niby nie prezentują się źle patrząc po miejscu w tabeli i wynikach, ale jak przychodzi zagrać z silniejszym rywalem, to zwykle nie mają czego szukać - 1:3 z Colo Colo, 0:2 z UDC. Do tego wyjazdy w ich wykonaniu są dość mizerne. Mają też chyba problemy z koncentracją. Ostatni mecz dali sobie odebrać punkty ze stanu 2:0. Wygrana gospodarzy wydaje się być oczywista(na tyle na ile może być).
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom