>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.06.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
E 68

elusivepl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Pucharu Narodów Afryki
Godzinna: 16:30
Spotkanie: Sudan Pd- Mali
Typ: Czyste konto drużyna gości
Kurs: 1;86
Bukmacher: Winmaster
Analiza:

Analiza dość krótka ale treściwa. Mali prowadzi w grupie i wygrywając będzie już prawie pewna awansu. Po cztrech kolejkach ma 10pkt i stosunek bramek 5:1.
W tym roku Mali rozegrało 6 meczów w których straciło tylko jedną bramkę dlatego też obstawiam że i tym razem zachowają czyste konto.

✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 03:30
Spotkanie: USA-Kolumbia
Typ: 1
Kurs: 3,35
Bukmacher: Betano
Analiza:
No to zaczynamy uczte pilkarska od Copa konczac na Euro. Dzis pierwszy mecz
pomiedzy USA czyli gospodarzem tegorocznego Copa Ameryka a Kolumbia.
Tu wiekszosc obstawiajacych i jak bukmacherow uwazaja zespol Kolumbii za faworyta tego meczu. Napapierze zespol Kolumbi i owszem jest faworytem awrzeczywistosci wedlug mnie juz nietakim bardzo. Wystarczy sobie przypomniec zeszloroczne Copa i co Rodrigez, Bacca i spolkatam odstawila w grupie przegrywajac z Peru remisujac z Paragwajem pokonujac Brazylie.
Co do USA o Klinsman zbudowal mlody sklad podpierajac paru starszymi i bardziej doswiadczonymi takimi jak Dempsey jak Bradley. USA i olumbia to faworyci w tej grupi do awansu no ale wlasnie ta Kolumbia...Mysle ze wygraja jednak gospodarze tegorocznego Copa i wyjda z pierwszego meczu.
⛔ 100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Godzinna: 12:00
Spotkanie: AustraliaGrecja
Typ: Australia
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Miałem kilka dni od typowania ze względu małej ilości wolnego czasu ale powracam przy sobocie i od razu taka perełka. Co tu dużo mówić...Australia to mocna i zgrana ekipa w dodatku od jakiegoś czasu pod wodzami nowego trenera więc jak by nie mówić to zapał ten jest. Sama Australia kojarzy mi się ze zdecydowaną i pewną grą o czym może świadczyć ich idealna passa w meczach u siebie. To ciężkie dla gości boisko tym bardziej, że dziś nimi będzie reprezentacja Grecji - czyli jak dla mnie kraj skompromitowany pod każdy względem czy to sportowym czy politycznym, totalny bałagan. Ale zostańmy przy aspektach sportowych: Mistrz EURO 2004 to już nie ta sama drużyna i styl gry o czym świadczyć może totalna porażka w eliminacjach do tegorocznego EURO 2016 co doprowadziło min do przebudowy drużyny. Jak tylko zobaczyłem, że Australia mierzy się z Grecją to wiedziałem, że warto brać ten szpil bo nie uważam żeby tu jakaś niespodzianka się zadziała patrząc na ostatnie wyniki Australii oraz Grecji. I w dodatku tak jak lubię kursik na gospodarzy troszkę kapnął w dół więc wyczuwam dziś zarobek.

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Węgry
Typ: Niemcy wygrają obydwie połowy
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:

&quot; Szatar &quot; rozłożył już w swojej analizie na czynniki pierwsze ten pojedynek pomiędzy Niemcami a Węgrami i trudno się nie zgodzić z jego analizą , osobiście uważam że podopieczni Joachima Loewa dziś powinni zmazać plamę jaką dali w ostatnim spotkaniu ze Słowacją i wysoko wygrać z Węgrami a że tak może być to pokazuje skład reprezentacji Niemiec na ten mecz , nasi grupowi rywale wystawią pierwszy garnitur i tak od początku mają zagrać min Mesut Oezil, Toni Kroos, Thomas Mueller czy Manuel Neuer , asystent trenera Joachima Loewa Tomasz Schneider powiada że faza testów już za reprezentacją i dziś chcą pokazać że są w 100% gotowi do EURO . Do zajęć z pierwszym zespołem wrócił również lider środka pola Bastian Schweinsteiger co prawda nie jest gotowy na pełne 90 min gry jednak może Loew go wstawi na końcowe 15-20 min , tak czy inaczej uważam że to nie będzie takie spotkanie Niemców jak ze Słowacją i powinni zdecydowanie ograć dziś rywala i myślę że to zrobią już w pierwszej połowie a w drugiej dokończą !

✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bobule 72

bobule

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Kwalifikacje do Mistrzostw Świata, OFC
Godzina: 11:00
Spotkanie: Nowa Zelandia - Wyspy Salomona
Typ: over 2.5
Kurs: 1.23
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Nowa Zelandia jak na razie idzie jak burza, a Wyspy Salomona to raczej nie jest przeciwnik na ich poziomie. Pozostaje pytanie ile bramek padnie w meczu. Z Vanuatu i Fidżi poszło gładko kolejno 5-0 i 3-1. Wyspy Salomona z tymi zespołami grały w kratkę, raz wygrywając 1-0, raz przegrywając 1-0. Ostatni mecz Nowej Zelandi z Wyspami Salomona, który odbył się w nieodległej przeszłości to 2-0 dla NZ. Wcześniej (w 2012 roku) mecze tych drużyn kończyły się dużą ilością bramek, 6-1, 4-3. Także liczę na co najmniej trzy bramki i mam nadzieję, że spotkanie nie skończy się po dwóch golach ????
Nieregulaminowy kurs
⛔100
 
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka WGP kobiet
Spotkanie: Poslka - Czechy
Typ: Czechy
Kurs: 3,91
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Turniej World Grand Prix kobiet, druga dywizja, grupa rozgrywająca swoje mecze w Zielonej Górze. Przeciwniczkami Polek w ten weekend są Kanadyjki, Czeszki i Portorykanki. Zespół Jacka Nawrockiego dopiero w budowie, wczoraj bez błysku pokonał bardzo słabe Kanadyjki 3-1. Czeszki bez Havelkovej i Havlickowej przegrały z mocną drużyna Portoryko 1-3. W sparingach dwukrotnie nasze dziewczyny ograły sąsiadki zza południowej granicy. Dlatego chyba tak przewartościowane kursy na Czeszki. Dla mnie jest to mecz na styku i wszystko się może zdarzyć. Dlatego kurs 3,9 należy z godnością przyjąć.

⛔ 100
 
W 18

wrt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20.45
Spotkanie: Słowacja - Irlandia Północna
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Bardzo atrakcyjny kurs na over 2,5 gola. Słowacy w ostatnich dwóch meczach sparingowych udowodnili że są w niezłej formie strzeleckiej (6 goli w meczach z Niemcami i Gruzją) ale również bramki tracą (Po jednej od Gruzji i Niemiec, wcześniej, w marcu 2-2 zremisowali z Irlandią) Nasi rywale grupowi zaś mają za sobą mecz towarzyski z Białorusią, który pewnie wygrali 3-0. Słowacy grają u siebie ostatni sprawdzian przed euro. Dla mnie oczywistym jest, że będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i możemy liczyć na kilka bramek w tym meczu.

⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Węgry
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam, na dziś moim typem będzie pewne zwycięstwo reprezentacji Niemiec w meczu towarzyskim rozgrywanego w ramach przygotowań do najwazniejszej imprezy w tym sezonie, czyli Mistrzostw Europy we Francji. Mistrzowie Świata na okres przygotowawczy mieli założony bardzo ciężki plan, który miał za zadanie przynieść świeżość zawodnikom na mecze turniejowe. Było to dokładnie widać w spotkaniu ze Słowacją, jak miało się wrażenie że nogi niemieckich zawodników ważyły co najmniej tonę. Ten okres się już zakończył. Powinniśmy dziś obejrzeć Niemców silniejszych i przede wszystkich mniej zmęczonych. To jest ich ostatni sprawdzian przed turniejem, więc myślę że nasi zachodni sąsiedzi będą tez chcieli uspokoić swoich kibiców przed rozpoczynającym się za 6 dni turniejem, bo jezeli mistrz Swiata przegrywa przed tak ważną imprezą w meczu ze średniej klasy zespołem to fani mają prawo być zaniepokojeni. Niemcy już w pełnym składzie dziś zagrają, łącznie z Bastianem Schweinsteingerem. Węgrzy to przeciętny zespół, który miał po prostu trochę szczęścia w eliminacjach. Nasz rodzima liga jest na bardzo niskim poziomie, a kluczowe postacie reprezentacji Węgier to reprezentancji Polskiej Ekstraklasy, więc kazdy sam może wywnioskowac jakim potencjałem kadrowym dysponują Madziarze. Spodziewam się dobrego meczu ze strony Niemców i odwetu za porażkę ze Słowacją. Powodzenia!

✅ 75
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
yscyplina: Tenis WTA
Godzina: 15:00
Spotkanie: Williams - Muguruza
Typ: DW 0:2
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz finałowy , pierwszy raz zabieram sie za analizę tenisu.
Hiszpanka jest wyśmienitej formie,co pokazuje na tym turnieju odprawiając z kwitkiem rywali 5x 2:0 a raz w pierwszym meczu 2:1.Wczorajszy mecz ze Stosur to nie przypadek,Gabriel jest nie zwykle szybka i gra agresywnie przy siatce i dziś to pokaże.
Serena coraz starsza i to jest widoczne. Juz nie ta sama szybkość co kiedyś. Wczoraj Kiki miała piłke setową już i nie wiadomo jakby to się skończyło ,gdyby ją lepiej zagrała,także dziś gram zwycięstwo Gabiel w dwóch setach. POWODZENIA!

✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 liga, Hiszpania - Sobota 04.06.2016
Godzina: 17:30
Spotkanie: Numancia - Albacete
Typ: 1 AH(-1.0)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Tak zwany mecz o nic, ostatnia kolejka, drużyna gości ma już zapewniony spadek z drugiej ligi, a gospodarze mają zapewnione miejsce w środku tabeli, ale ostatnia kolejka to jak tu nie stawiać na gospodarzy, mają lepszy zespół i w dodatku zagrają na swoim terenie z drużyną która jest w beznadziejnej formie i na pewno będą mieli w głowach to co dzieje się w klubie.
Gospodarze przystąpią do tego spotkanie bez : Diaz (M 4/0), Alvarez (F 23/8), Concha (F 26/5), Medina (D 38/1).
Goście bez: : Portu (F 36/9 top scorer), Vico (M 13/1), Carlos (First GK), Carmona (M 22/1), Ramos (M 27/1), Samu (M27/2), Mejia (F 29/5), Diaz (F 35/2)

Do tego dochodzi taka sytuacja, że klub nie płaci zawodnikom Albacate od dwóch miesięcy. Kto by chciał pracować za darmo?
http://www.5maseldescuento.es/2016/06/el-albacete-le-adeuda-nominas-a-los-jugadores/

✅ 80
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina/piłka nożna,mecz towarzyski
Godzina/20,30
Spotkanie /Austria-Holandia
Typ/obie strzelą
Kurs/1,73
Bukm/Winmasters
Analiza
Austria,uczestnik ME podejmować będzie Holendrów.Zapowiada się na gole.Może być podobny scenariusz jak z Polską.Holendrzy chcący zmazać plamę na honorze, nie będą odstawiać nóg i zależy im na zwycięstwie.Austria,dużo zmian i szlifowanie formy.Mogą zostać zdominowani fizycznie i nie będą chcieli ryzykować kontuzji
Ostatnie 8 meczy obu druzyn
Austria 6-0-2 i w kazdym z meczy strzeliła bramkę
Holandia4-1-3 i tylko w jednym nie strzelili.Wpadka 3-0 z Turcją na wyjeżdzie.8-em meczy temu.Wynik trudny do wytypowania,bramki powinny paść z obu stron.To na ten mecz w/g mnie najlepsza opcja.Jak będzie zobaczymy.

⛔ 100
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Węgry
Typ: Powyżej 4 rzutów rożnych w 1 połowie
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet.365
Analiza:


Myślę, że Niemcy mają już dość wpadek w tych meczach towarzyskich i dzisiejsze spotkanie zechcą wygrać na pewno. Mój typ to powyżej 4 rożnych w 1 połowie, myślę, że jest to realne posunięcie z tego względu, że Niemcy dziś przystąpią bodajże w najmocniejszym składzie, oraz ta drużyna lubi stałe fragmenty gry. W ostatnim przegranym meczu ta drużyna sama nabiła 10 rożnych, więc dziś też będą sporo atakować i to powinno przyłożyć się od razu na rożne. Węgry ostatnio w formie, więc jeśli Niemcy będą szarżować na bramkę, to za łatwo nie będzie i jestem pewny, że to w kilku sytuacjach przełoży się na rożne i na luzie będzie ich więcej jak 4 w połowie. Polecam teraz już grać.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Manchester challenger
Godzinna: 12:00
Spotkanie: Kudla - Lu
Typ: Kudla
Kurs: 1.99
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Po takim kursie warto spróbować pograć na Amerykanina. Dla Kudli będzie to już 34 mecz w sezonie, tymczasem jego przeciwnik z Taipei, Lu Yen-hsun rozegra dopiero 13 partię. Na pierwszy rzut oka widać więc dużo większe ogranie Denisa i myślę, że może to tutaj zaprocentować. Kudla zrobił na przestrzeni roku bardzo duże postępy. Podczas ubiegłorocznego Wimbledonu udało mu się nawet dojść do 4 rundy gdzie powalczył z Ciliciem. Lu i Kudla grali ze sobą do tej pory 2 razy i górą w obu tych spotkaniach był Azjata. Jestem jednak przekonany, że Jankes to obecnie dużo lepszy zawodnik, który zebrał w ostatnim czasie gigantyczne doświadczenie jeśli chodzi o grę na poziomie ATP. Uważam, że dzisiaj jest w stanie pokonać Lu i poprawić niekorzystne h2h. Serwis po stronie Kudli i może być to kluczowe gdy będzie trzeba rozgrywać tie-breaki.

⛔ 100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Polska / 2 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: GKS Tychy - Stal Mielec
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365

--&gt; jeśli ktoś zapyta ile postawiłem na to spotkanie, to powiem krótko, trzy moje wypłaty.

Przed nami już ostatnia kolejka ligowa sezonu 2015/16. W Tychach, GKS będzie grał o wszystko ze Stalą Mielec. Czy na tyskim stadionie będzie feta czy dramat przekonamy się już dziś!

Stal Mielec już pięć kolejek przed zakończeniem sezonu zapewniła sobie awans do I ligi. Od siedmiu ostatnich kolejek jest niepokonana. W ostatniej kolejce ligowej mielczanie u siebie zremisowali z Olimpią Zambrów 0:0. Zambrowianie po tym spotkaniu zapewnili sobie utrzymanie w II lidze. Tyszanie w 33 kolejce, przegrali na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 0:2. W przedostatniej kolejce tym razem u siebie, przegrali z Radomiakiem 0:1. I na własne życzenie skomplikowali sobie zadanie, awansu do I ligi.

Trener Janusz Białek nie ukrywa że w zespole Stali Mielec, wystąpią zawodnicy którzy dotychczas mało występowali na drugoligowych boiskach.W ostatniej chwili do rozgrywek został zgłoszony Mateusz Czyżycki, na co dzień występujący w Centralnej Lidze Juniorów. W podstawowym składzie Stali Mielec można sie spodziewać się Piotra Marcińca, Pawła Ożiębło czy Adriana Liberackiego, którzy raczej sporadycznie pojawiali się w składzie mielczan.

- Reasumując, dla Tyszan to mecz &quot;do or die&quot;. Muszą wykorzystać fakt że przyjezdni idą im na rękę rotując składem. Nie jestem pewien ale dziś zostanie pobity chyba rekord publiczności na tyskim stadionie. Z Rakowem było ponad 10 000 ludzi. Dziś również i ja będę na tym meczu, a postawiłem na Tychy nie małe pieniądze.

- Tychy mają zajebistych zawodników, pełnych ambicji i umiejętności. Trener Kieraś zajebiście ich prowadzi. Tychy mają zajebisty stadion i ile razy koło niego przejeżdżam to się zastanawiam co Tyszanie robią jeszcze w II Lidze?

- Dziś chłopaki z zasłużonej trybuny przygotowali zajebistą oprawe i atmosfera będzie gorąca.

✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adzia07 47

adzia07

Użytkownik
Serena Williams 1.57 !!! Bet365

Jak dla mnie finał wygra Serena, Muguruza półfinał zagrała świetny ale przeciwniczka nie była wymagająca, fatalny mecz Stosur zapewnił finał Hiszpance. Muguruza jak dla mnie słabo porusza się na korcie, Williams też do najlepszych nie należy ale jak tylko dołoży swój świetny pierwszy serwis to przeważy szale zwycięstwa na swoją korzyść. W ostatnim spotkaniu na powierzchni ziemnej wygrała Muguruza wiec to spotkanie daje szansę Amerykance na rewanż i pokazanie ze jest rakieta numer jeden w tenisie. Wydaje mi się, że kurs jest warty pogrania bo jak wiadomo jest to Serena Williams która dominuje w WTA i rzadko się zdarza by kurs na nią był aż tak duży. Poza tym uważam ze warto pograć 2:0 gdyż po pierwszym wygranym secie Sereny Muguruza może się już nie podnieść i kolejny set przyjdzie Amerykance bardzo łatwo. (Ale to już dla odwazniejszych) Powodzenia !

Nieprawidłowy zapis
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Puchar Narodów Afryki
Godzinna: 15:30
Spotkanie: South Sudan-Mali
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj idę w tą samą stronę co wczoraj, ponieważ wczoraj weszło. Zacznę od składów:
Mali posiada zawodników grających w europejskich ligach: N&#39;Diaye z Anterwpie, Coulibaly z Gent, Cisse z Wassland, Sylla z Rennes, Coulibaly z Platanias, Traore z Troyes czy Mahamadou N&#39;Diaye z Troyes. Jak widać są to przedstawiciele lig belgijskich, franacuskich i greckiej. Podobnie jak wczoraj w przypadku przeciwników Kamerunu podobnie dzisiaj nie znalazłem zbyt wielu informacji na temat zawodników South Sudan. No bo co to za informacje jeśli na temat najlepszego ich zawodnika i strzelca wiemy tyle, że gra w Al-Ahly Shendi.
Mali 8 razy dotychczach brało udział w tym pucharze, South Sudan ani razu. Mali raz ale bardzo dawno zdobyła 2 miejsce w tym pucharze.

No i w końcu tabela: Mali jest aktualnie pierwsze z 10 punktami, ale za ich plecami czai się Benin który ma 8 oczek i gra z najsłabszą drużyną w grupie. Po tym meczu zostanie tylko jedna kolejka i co ciekawe będzie to mecz pomiędzy Mali i Beninem.
Jeżeli Mali chce awansować to musi dzisiaj zdobyć komplet oczek lub wygrać w następnym spotkaniu z Beninem. Pierwszy mecz pomiędzy nimi zakończył się 1;1. Żeby ułatwić sobie drogę do awansu Mali wygrywa dzisiaj i w następnym meczu wystarczy im tylko remis.

✅ 65
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Strasbourg - Lyon
Typ: 1 (-5.5)
Kurs: 1,83
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy drużynami Stasbourga i Lyonu. Jest to pierwsze spotkanie finałowe i moim zdaniem drużyna dzisiejszych gospodarzy zrobi wszystko, żeby obronić własny parkiet. Moim zdaniem Unibet zrobił błąd wystawiając taką linię (niższą o 1.5-2pkt niż inne buki) i uważam, że należy to wykorzystać. Strasbourg bez porażki w fazie play off, w ćwierćfinale pewnie pokonali Pau-Orthez 2-0 a w półfinale również bez straty meczu pokonali LeMans 3-0. Jeśli chodzi o drużynę dzisiejszych gości to jest to mała niespodzianka tegorocznych rozgrywek, ponieważ w półfinale pokonali drużynę, która zajęła 1 miejsce po fazie zasadniczej - Monako w stosunku 3-1. Lyon to na pewno godny rywal dla Strasbourga i na pewno tanio skóry nie sprzeda, mimo wszystko uważam, że Beaubois, Fofana, Campbell, Collins oraz Weems poprowadzą swój zespół do zwycięstwa a widownia na pewno pomoże drużynie i gospodarze powinni pokryć handicap i dość pewnie wygrać to spotkanie.

✅ 83
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe spotkania towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Węgry
Typ: Niemcy/powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 1,65
Bukmacher: Betano
Analiza:

Niemcy dzisiaj podejmą Węgry, jest to ostatni sprawdzian przed finałami Mistrzostw Europy. Mówi się, że dzisiaj zobaczymy najmocniejszy skład Niemców, i w tym widzę powodzenie tego typu. Gospodarze ten mecz mogą już rozwiązać w 1. połowie, a strzelić dla nich 3 gole też nie jest czymś niemożliwym. Węgry ostatnio w formie, na pewno powalczą w dzisiejszym meczu o dobry rezultat tym bardziej kiedy przeciwnik nie jest w najlepszej formie. Zawodnicy z Niemiec na pewno będą chcieli podbudować morale przed Euro, myślę, że przeciwnik do tego dobry, i liczę na parę goli z ich strony oraz wygranie tego meczu. Węgrzy jeżeli dadzą się zepchnąć na własną połowę nie będą mieli wielu szans na zdobycie bramki, ale jak zagrają trochę odważniej to dlaczego mieliby nie strzelić tego gola, kiedy niemiecka obrona nie jest w wybitnej formie. Gospodarze na pewno odczują brak swojego byłego kapitana Lahma na Mistrzostwach, który dawał na prawdę wiele dobrego. Jeżeli miałbym stawiać na dokładny wynik dzisiejszego meczu to myślę, że realne jest 3:0 lub 3:1.

⛔ 100
 
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America, Grupa A
Godzina: 23:00
Spotkanie:
Kostaryka - Paragwaj
Typ: Remis
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj o 23:00 naszego czasu drugi mecz pierwszej kolejki grupy A w Copa America. W pierwszym meczu tej grupy USA poległo Kolumbii 0:2. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Jest to pierwszy mecz tych drużyn na turnieju i różnie z tą dyspozycją może być. Obie drużyny spotkały się w tamtym roku z meczu towarzyskim. Wówczas padł bezbramkowy remis. Rok wcześniej - również towarzysko - minimalnie lepsza okazała się reprezentacja Kostaryki (2:1). Spotkania są na styku, a że będzie to pierwszy mecz to wątpię, że któraś z drużyn ruszy odważnie na rywala. Raczej będzie to spokojne wejście w turniej i obie ekipy podzielą się punktami.

✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy vs Węgry
Typ: Węgry nie strzelą gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

12 czerwca Niemcy rozpoczna swoja przygode na Mistrzostwach Europy we Francji,gdzie zmierza sie na poczatek z Ukraina.Zanim jednak do tego dojdzie,dzisiaj podopieczni Joahima Low&#39;a zmierza sie z Wegrami.
Jest to juz ostatni sprawdzian przed Euro.
Ekipa niemiecka w meczach towarzyskich ostatnio nie prezentowala sie najlepiej,wyjatkiem bylo spotkanie z wlochami wygrane bardzo pewnie 4:1.
Kiepskie wyniki byly spowodwane glownie dwiema rzeczami,po pierwsze rywale - Francja czy Anglia a po drugie sklady - tak jak to bylo w ostatnim meczu,gdzie Niemcy polegli przed wlasna publicznoscia ze Slowacja przegrywajac 1:3,brakowalo kluczowych zawodnikow.
Dzisiejszy mecz rozegrany zostanie na stadionie Schalke,tak wiec Niemcy zagraja u siebie po raz kolejny.
Mysle,ze dzisiaj gospodarze zagraja na zero z tylu,widac bylo ostatnio niezadowolenie na twarzy trenera Low&#39;a,ktory dzisiaj z pewnoscia wpoi swoim zawodnikom do glowy,zeby bardziej uwazac w defensywie i przed mistrzostwami wygrac bez problemow przed swoimi kibicami z czystym kontem.
W sumie dwie stracone bramki ze Slowacja byly do unikniecia,najpierw genialnym strzalem popisal sie Hamsik a potem fatalny blad poplenik Ter Stegen.
Dzisiejszy rywal nie jest jakos specjalnie silny w grze ofensywnej i dzisiaj raczej nie beda miec zbyt wielu okazji do strzelenia gola,to Niemcy powinni dluzej utrzymywac sie przy pilce i stwarzac zagrozenie.
Wegry rowniez jada na Euro,gdzie swoj pierwszy mecz zagraja dwa dni pozniej z Austria,ogolnie rzecz biorac Wegry sa raczej skazani na 4 miejsce w grupie.
W tym roku zagrali dwa mecze towarzyskie,najpierw zremisowali u siebie z Chorwacja 1:1,strzelajac gola wyrownujacego w 79 minucie a nastepnie rowniez grajac w Budapeszcie zremisowali bezbramkowo z WKS.

Typ ryzykowny,wiadomo jakis staly fragment gry i moze byc gol,jednak moim zdaniem dzis Niemcy wygraja mecz do zera.

✅ 83
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom