>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 4.06.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Szwecja / Allsvenskan /
Godzina 19:00
Djurgarden : IFK Norrkoping
- obydwie drużyny strzelą gola
- 1.66 / Bet365

Ja dziś również jak kolega wyżej zaglądam do Allsvenskan i pojedynku pomiędzy Djurgarden a Norrkoping i również jak SKYRIM uważam że powinno być ciekawie dziś na Tele2 Arena w Djurgarden , gospodarze miejsce 6 z bilansem 6-3-2 i teraz bramki bo to mnie w tym pojedynku interesuje a tu 22 zdobyte i 13 straconych i w/g mnie jest OK po stronie zysków i strat , jak już wspomniał przedmówca mają w szeregach aktualnego króla strzelców Nyasha Mushekwiego który w 11 meczach zdobył 9 bramek i zaliczył 2 asysty , ostatnio jednak od dwóch meczy nie potrafi znależć drogę do bramki ale wcześniej jak trafiał to strzelał po 2 gole i ta sztuka udała mu się w 3 meczach , ostatnie jego trafienie w domu to mecz z Falkenbergs gdzie zdobył 2 gole i zaliczył asystę no i jeszcze raz się wyróżnił kiedy otrzymał żółty kartonik ale skupiam się na bramkach i dlatego liczę że dziś strzeli , teraz goście którzy i tu odbiegnę od tego sezonu i zaglądam do poprzedniego a tu było fatalnie i dużo nie brakowało a nie było ich by w gronie pierwszoligowców , największą zmorą była słaba gra w meczach wyjazdowych i tu zostawiam poprzedni sezon i na teraz w meczach wyjazdowych grają o niebo lepiej a ich bilans to 3-1-1 no i bramki 9:5 tak więc tu też OK a w sumie goście na miejscu 4 z ogólnym dorobkiem 7-2-3 i br 19:13 , w ich szeregach także jest snajper o nazwisku Kujovic który ostatnio regularnie trafia do bramki przeciwnika a ta sztuka udaje mu się już w 4 ostatnich spotkaniach IFK tak więc z jego strony gospodarze także mogą spodziewać się bramki , w sumie w 11 meczach Emir Kujovic zdobył 8 bramek i zaliczył 2 asysty tak więc coś podobnego do Nyasha Mushekwiego tak więc liczę na pojedynek dwóch snajperów , trzecia i ostatnia sprawa ale wydaje mi sie ważna to ich H2H a tu wygląda to dosyć dziwnie bo ogólnie 7-6-6 i br. 30:28 na korzyść Djurgarden ale kiedy obie się spotykają czy to tu na Tele2 Arena lub na Nya Parken w Norrkoping to ten kto jest gościem osiąga dobry wynik i tak żeby nie być gołosłownym to na Tele2 Arena bilans 2-4-3 i br. 16:16 na korzyść IFK i odwrotnie na Nya Parken 3-2-5 i br. 12:14 na korzyść Djurgarden tak więc liczę na dobry mecz i po może nie powalającym kursie na gole z obu stron !
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Roland Garros WTA
Data: 04.06.2015
Spotkanie: Lucie Safarova vs Ana Ivanovic
Typ: Safarova -1,5 gema
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Typy które mnie w tym meczu interesowały już zostały podane dlatego ja szukam minimalnego handicapu gemowego w stronę Czeski.Lucie trafiła na to French Open z życiową formą, kroczy od łatwego zwycięstwo do zwycięstwa i nie ma na razie zawodniczki która może jej się postawić, wątpię by była to Ana.Lucie wygrała w Paryżu 5 spotkań, wszystkie bez straty seta a na rozkładzie takie zawodniczki jak Pavluchenkova,Nara, Lisicki czy też dwie zawodniczki które ja uważałem w trakcie turnieju jako faworytki do jego zwycięstwa czyli Sharapova i Muguruza.Szczególnie te spotkania pokazały jak mocna jest Czeszka i jak trudno jest się jej przeciwstawić.Gra bardzo pewnie, spycha swoje rywalki do defensywy a mało jest takich zawodniczek które lubią tak grać.Na pewno do takich nie należy również jej dzisiejsza rywalka Ana Ivanovic.Ta także wygrała już 5 spotkań ale rywalki w mojej opinii o klasę niższe a i straconych kilka setów.W pierwszej rundzie stracony set z Shvedovą, w drugiej stracony set z Doi więc to pokazuje że Ana nie jest zawodniczką na wygrania tego RG.Potem wygrała gładko z Vekic jednak to nie był wyznacznik jej formy a takim wyznacznikiem był mecz z Makarovą gdzie Serbka męczyła się dość mocno tracąć seta.Awans do półfinału dało jej zwycięstwo ze Svitoliną tylko jak można Svitoline zestawić chociażby z Muguruzą czy Sharapovą skoro ta miała łatwą drogę do 1/4 finału a w nim grała z Aną której ma najwidoczniej kompleks bo spotykały się już kilkakrotnie i zawsze gładko w stronę Any.Tak czy siak, jak dla mnie Ana to nie jest zawodniczka która może pokonać będącą w takiej formie Lucie Safarovą.Czeszka gra bardziej stabilnie, dokładniej i dziś to powinno się uwidocznić.Jeśli Ana nie zagra swojego najlepszego meczu w turnieju to przegra gładko na co liczę.Ja gram lekki handicap gemowy ale lepiej hcyba pograć czysty win bo kurs niewiele się różni a wiadomo jak to bywa z takimi handicapami.Ja tutaj jestem zmuszony do grania handi ale bardziej polecam czyste zwycięstwo Czeszki.Powodzenia!!!
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Żużel - Ekstraliga (17:00)
Sparta Wrocław vs. Unia Leszno
Janowski lepszy od Piotra Pawlickiego,
1.72
Betsafe
W ostatnich latach Sparta z Unią nie radziła sobie najlepiej na własnym terenie. I tym razem będzie to bardzo problematyczne zadanie dla Piotra Barona i jego podopiecznych. Niemniej przypadł mi do gustu jeden typ na ten pojedynek. Janowski powinien być lepszy od Piotra Pawlickiego. Magic w tym sezonie nie schodzi poniżej pewnego poziomu na Olimpijskim i widać, że się przełożył i starty mu wychodzą. W ostatnim starciu z Tarnowem zdobył 10 oczek, ale gdyby nie defekt, pewnie byłoby ich nieco więcej. Ponadto to on obok Tajskiego i MJJ&#39;a musi robić punkty by walczyć o kolejny, cenny sukces. Piotr Pawlicki w ostatnich latach nie radził sobie źle na stadionie we Wrocławiu w latach 2012-2014 zdobywał od 5 do 9 punktów. Niemniej to powinno być za mało jak na Magica. Maciek u siebie powinien zrobić minimum 10 punktów, a to na Piotra Pawlickiego powinno wystarczyć. Mecz będzie wyrównany i liderzy drużyn nie mogą sobie pozwolić na błahe błędy.
zwrot (Piotr Pawlicki pojechał tylko raz)
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Nice Polska Liga Żużlowa
Godzina: 18:00
Spotkanie: ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils
Typ: Ułamek over 10,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ułamek jest liderem rybnickiego zespołu. U siebie robił 13 z Krakowem i 15 z Łodzią. Oba te pojedynki zakończyły się pogromami więc można uznać, że był to obowiązek Ułamka i wyniki te nie są miarodajne. Jednak w międzyczasie Sebastian pokazywał również bardzo dobrą formę na wyjazdach - 12 w Bydgoszczy i 10 w Ostrowie. Dysponuje on przede wszystkim bardzo dobrym startem, który na rybnickim owalu daje naprawdę bardzo dużo. Tym bardziej jeśli ma się takie doświadczenie, jak Seba i potrafi tak blokować rywali. Jedzie w parze z Northem, który ostatnio jakoś cieniuje i w tej parze to na nim będzie ciążył ciężar zdobywania punktów. Od kilku dni panują na Śląsku upały więc tor powinien być suchy i twardy. Właśnie na takich Sebastian czuje się najlepiej. Dzisiaj poprowadzi Rybnik do zwycięstwa.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szybki-bill 31

szybki-bill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Polska Tauron Basket Liga - Play Offy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Zielona Góra - Turów Zgorzelec
Typ: Różnica zwycięstwa - Zielona Góra 6-10 punktów
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Walka o tytuł mistrzowski wciąż trwa. Dziś rozegra się kontynuacja finałowych spotkań o tytuł mistrzowski polskiej ligi koszykówki. Po pierwszych trzech spotkaniach stan rywalizacji wynosi 2:1 dla Zgorzelca, więc Zieloni koniecznie muszą wygrać to spotkanie.
Zieloni grają naprawdę bardzo dobrze na własnym stadionie co udowadniają statystyki, gdyż nie przegrali w tym sezonie u siebie jeszcze żadnego spotkania, więc atut własnego boiska jak najbardziej im służy. Co innego można powiedzieć o ich meczach na wyjeździe, które są przeciętne a czasami nawet kiepskie, więc pierwsze dwa przegrane spotkania w Zgorzelcu wcale mnie za bardzo nie zdziwiły. Wątpię aby świadomość gospodarzy, iż muszą wygrać ten mecz przeszkodziła im w tym spotkaniu, gdyż kibice na pewno zmotywują swoich zawodników odwdzięczając się im za 100 procentowy win rate na własnym boisku.
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt-Valencia
Typ: over 165,5 punktów
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza: Pierwsze spotkanie półfinałowe w Hiszpańskiej lidze. Mecz pomiędzy Realem Madryt i Valencią, faworytem jest gospodarz dzisiejszego meczu. W Hiszpanii Real i Barca to dwa najbardziej utytułowane zespoły w swoim kraju jak i w Europie. Real pewnie we finale spotka się z Barceloną. W tym meczu widzę dość dużą ilość punktów, to jest pierwszy mecz i nie wiadomo czego można się spodziewać i tak duży handicap jaki jest na Real to ja bym nie ryzykował, wole zagrać punkty w tym meczu.
⛔100
 
zizek 27

zizek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Alba Berlin - Bayern Monachium
Typ: Alba Berlin -3,5
Kurs: 1.49
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam!Wczoraj Djokovic +Murray pewnie siadło. Na dzisiaj wybrałem braci Bryan&#39;ow +Alba Berlin. Alba Berlin na własnym parkiecie podejmie Bayern Monachium.Są to play offy. W serii 2:2 . Alba Berlin wygrała 2x u siebie .Było to 24 maja (81:55) oraz 31 maja (101:88). W Monachium 2x wygrał Bayern 28 maja (85:73) oraz 02.06 (89:83)
W tym sezonie Alba Berlin grała z Bayernem na własnym parkiecie 5 razy (Superpuchar,runda zasadnicza ,puchar i 2 x w wyżej wspomnianych play offach) Wszystkie te 5 meczów wygrali z drużyną z Monachium.
Dlaczego -3,5? Patrząc na 2 ostatnie spotkania (24.05 i 31.05) wygrali pewnie ,bo aż 26 punktami a tydzień później 13 punktami. Myślę,żę bardzo prawdopodobne że ten handicap się pokryje.
Alba Berlin jest dzisiaj zdecydowanym faworytem i skupią się w 100 % na dzisiejszym spotkaniu mając pewnie gdzieś w głowie finał ,w którym na swojego rywala czeka już Brose Baskets.
Uważam ,że tym drugim finalistą zostanie drużyna ze stolicy,która gra dzisiaj u siebie i na pewno własny parkiet jest sporym atutem i to wykorzystają.
Osobiście zagrałem za grube pieniążki. Serdecznie polecam! ;)
Pomogłem? Kliknij dzięki ????
&quot;W naszym życiu dzieją się rzeczy na które nie mamy wpływu&quot; ;)
⛔100
 
K 0

kupasik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ukraina Puchar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dynamo Kijów - Szachtar
Typ: gol do przerwy over 0,5 ht
Kurs: 1.44
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj finał Pucharu Ukrainy podejrzewam, że mecz nie będzie zbyt obfity w bramki, ale stawiam na to, że jeśli jakiś gol ma paść to padnie 1 w 1 połowie i może jeszcze coś po przerwie, Szachtar ma dobry atak, często atakują, a słabo pilnują defensywy i wtedy Dynamo może to wykorzystać, tak wykorzystało to Dnipro. Szachtar pewnie zaatakuję i jak już pisałem jeśli nie oni, to Dynamo powinno coś*wturlać do ht. Polecam zagrać grubiej, kurs dobry.
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ITF Manzanillo
Godzina: 20:30
Spotkanie: Maria Patrascu - Barbara Gatica
Typ: Maria Patrascu
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365

Druga runda kobiecego ITF-u w Meksyku i pojedynek pomiędzy Kanadyjką Maria Patrascu (996.WTA) i Chilijką Barbara Gatica (827.WTA). Zdecydowałem się na postawienie na młoda Kanadyjkę biorąc pod uwagę szczególnie jej pojedynek w pierwszej rundzie gdzie będąc zdecydowaną outsiderką pokonała o wiele lepszą Chilijską zawodniczkę Martinich i to w stosunku 6:0,6:2. Było to jej pierwsze spotkanie w tym sezonie, ale pokazała, że z zawodniczkami grającymi dobrze na nawierzchni ziemnej potrafi sobie poradzić łatwo na szybkich kortach, bo właśnie na takich jest rozgrywany ten turniej. Dzisiaj również gra z Chilijką która unika twardych kortów, gdyby to był pojedynek na mączce to miałbym wątpliwości czy drugi raz z kolei wyjdzie zwycięsko nie będąc faworytką, ale rozmiary zwycięstwa w pierwszej rundzie i fakt, że woli grać na twardych kortach przekonuje mnie że to ona dzisiaj wygra, a kurs zachęcający.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom