>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.04.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Fenerbahce K - Eczacibasi K
Typ: 1
Kurs: 1,77
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu tygodnia, wczorajsza analiza z naszej rodzimej Orlen Ligi zakończyła się sukcesem, dlatego dzisiaj ponownie stawiam na siatkówkę kobiet gdyż znalazłem moim zdaniem spotkanie bardzo mocne, a kurs jaki obecnie widnieje jest dla mnie zdumiewająco wysoki. Jesteśmy już w kluczowej fazie rozgrywek Ligi Mistrzów czyli ćwierćfinałach, pierwszy mecz panie rozegrały dość nie dawno i tutaj zwycięsko wyszedł mój faworyt, a więc Fenerbahce które pokonało na gorącym terenie Eczacibasi 2:3 i jest bardzo blisko awansu do półfinału. Bardzo dziwi mnie dzisiejsza rozbieżność kursów i nie wiem czym ona jest spowodowana gdyż żadnych absencji i innych czynników nie zauważyłem na to wpływających, a Frnerbahce jak dla mnie jest to faworyt murowany do wygranej dzisiejszego spotkania choćby dlatego że to najsilniejsza drużyna swojej ligi tureckiej gdzie nie raz wygrywały z Eczacibasi, a zarazem bardzo doświadczona która z roku na rok gra w tych rozgrywkach z większymi i mniejszymi sukcesami. W przeciwieństwie do gości którzy nie mają aż takiego obycia na arenie międzynarodowej, a ponadto potencjał drużyny jest niższy. Bardzo ciekawą alternatywa na ten mecz jest również opcja handicapowa (-1,5 seta) którą również polecam spróbować zagrać, jednak stawiam tutaj czysto na gospodynie bo kurs jest naprawdę godny zagrania za większe pieniądze. Przyjrzymy się nieco ostatniej formie obydwu zespołów, Fenerbahce ostatnio jest w wyśmienitej formie i fakt, że od dwudziestu spotkań nie przegrały żadnego meczu najlepiej to ukazuje, wygrały ostatnio łatwo w lidzę pokonując Halkbank 3:0 i 2:3 w play offach, wcześniej wyżej wspomniany pierwszy mecz z Eczacibasi 2:3 oraz bardzo łatwo rozprawili się w lidze z głównym przeciwnikiem do tytułu Vakifbank na ich terenie wygrywając gładko 0:3. Jeśli spojrzymy na gości to też grają dobrze bo gdyby tak nie było nie byli by w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów, jednak nie daje im większych szans w starciu z wielokrotnym mistrzem Turcji. Najlepszym argumentem podsumowującym moje słowa będą ostatnie mecze, gdzie Fenerbahce trzy razy gościło na parkiecie Eczacibasi i wszystkie trzy spotkania wygrało 1:3; 2:3; 2:3 dlatego uważam że dzisiaj nie mają żadnych argumentów aby na tak gorącym terenie w Stambule wygrać.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Francji
Godzina: 21
Spotkanie: Monaco-Lille
Typ: X
Kurs: 4.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Monaco na pewno nie zagra w tym meczu w najmocniejszym skladem, coach Jardim zapowiada rotacje. Ten puchar oczywiscie nie jest priorytetem dla Monaco w przeciwienstwie do ligi, ktora moga wygrac w tym roku czy Ligi Mistrzow. Do tego w sobote grali final pucharu ligi z PSG co na pewno kosztowalo ich mnostwo sil. Tak wiec oleja ten mecz cieplym sikiem, wystawiajac rezerwy i nie przemeczajac sie zbytnio. Lille gra juz w lidze praktycznie o nic, wiec moze skupic sie w 100% na ten mecz. Jest tam kilku niezlych zawodnikow i pozycja w lidze na pewno nie oddaje sily tej druzyny. Zreszta Lille w ostatnim czasie gra duzo lepiej niz na poczatku sezonu, nabrali rozpedu i sa bez porazki w ostatnich 5meczach. Value po stronie Lille bezapelacyjnie a remis na pewno nikogo nie skrzywdzi.
⛔100
 
murinho44 10

murinho44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cesena - Brescia
Typ: x2
Kurs: 2,37
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam,
na dzisiaj wybrałem spotkanie z II ligi włoskiej pomiędzy Ceseną a Brescią. Buki ostro faworyzują Cesenę (na wygraną Brescii dają nawet 7 z kawałkiem), natomiast uważam, że remis nawet z lekkim wskazaniem na gości jest w tym spotkaniu rzeczą wielce prawdopodobną. Ale po kolei... Buki sugerują się tym, że Brescia w ostatnich spotkaniach na wyjeździe częściej przegrywała niż remisowała. Rzeczywiście ten bilans jest dość słaby (4 spotkania w plecy, 1 remis). Natomiast co mogłoby przemawiać za przynajmniej remisem w dzisiejszym meczu? Po pierwsze primo - Cesena na ostatnie 5 spotkań u siebie wygrała tylko jedno. Po drugie primo - liga powoli zbliża się ku końcowi (jeszcze 8 spotkań nie licząc dzisiejszego) i Brescia powinna powoli myśleć już o tym żeby oddalać się od miejsc spadkowych. Zresztą obie ekipy znajdują się tuż nad tą &quot;przepaścią&quot;, także spotkanie powinno być wyrównane - każdej powinno zależeć na tym żeby tych punktów nie stracić. No i wreszcie po trzecie primo - bilans ostatnich 4 meczy to 3 zwycięstwa Brescii, jedno Ceseny.
Kurs zachęcający, jakieś szanse powodzenia jak widać powyżej są. Czemu by nie spróbować...
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: LaLiga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Ath. Bilbao - Espanyol
Typ: 1+BTS
Kurs: 3.80
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Dziś wszyscy rzucają się na Leicester - nie zaprzeczam, też uważam, że wygra - ja jednak pójdę w kierunku Hiszpanii, gdzie dziś równie ciekawe spotkanie, na które do stolicy Basków przyjeżdża zespół ze stolicy Katalonii. Nie jest to ten najważniejszy, ale ostatnio robiący spore postępy, pomimo, że niedawno groziło mu w ogóle odpadnięcie z ligi - obecnie zajmuje 9 stabilna pozycję w lidze.
Oczywiście nie sądzę, że w kraju walecznych Basków uda mu się coś więcej zwojować, ale sądzę, że na jednego gola go stać, a wygra Athletic, który zajmuje bardzo silną 7 pozycję i nie jest bez szans na zajęcie 6 premiowanego do rozgrywek w Lidze Europejskiej miejsca.
Tym bardziej, że u gospodarzy tylko Alvarez jest kontuzjowany, a gospodarze mają 2 zawodników poza boiskiem (Duarte i Moreno).
Jak widać nie są to duże osłabienia, sądzę więc że mecz będzie zacięty i po obu stronach padną bramki.
Kurs jest zachęcający - Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGLES: Charleston (USA), clay
Godzina: 16.00
Spotkanie: Brady - Barthel
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: bwin
Analiza:
1/32 czyli pierwsza runda turnieju w Charleston. 21-letnia Amerykanka sklasyfikowana na 77 miejscu rankingu WTA zmierzy się z Niemką z 88. miejsca. Brady po ostatnich trzech porażkach z rzędu na twardych kortach z pewnością wyjdzie na kort mocno zmotywowana, do tego doping ma po swojej stronie. Z ostatnich 10 meczy na mączce wygrała 8, natomiast Barthel 5/10. Tenisistki nie grały do tej pory ze sobą a że kurs zachęcający to próbuję po wyższym kursie na Brady która lepiej wygląda w statystykach.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie: Manchester Utd- Everton
Typ: X
Kurs: 4,05
Bukmacher: Fortuna
Witam, przyszło mi grać na fortunie bo w naszym kochanym kraju bet365 już nie działa a szkoda. Gram dzisiaj typ trochę może dziwny ale nie ukrywam że po pierwsze dzisiaj jest masówka na wygraną czerwonych diabłów, po drugie podpatrzyłem ten typ na innym portalu u kolegi któremu bardzo dobrze typy wchodzą, no i po trzecie H2H pokazuje że choć Everton jest teraz w dołku to na boisku Manchesteru United potrafi zdobywać punkty, więc powodzenia i wysokich wygranych
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
skaar 45

skaar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ⚽ Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Burnley - Stoke City
Typ: liczba bramek: over 2,5
Kurs: 2.43
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Burnley jest drużyną, która dobre i bardzo dobre mecze u siebie (15 spotkań, 29 punktów) przeplata fatalną grą na wyjazdach (15 spotkań, ledwie 3 punkty), przez co na 8 spotkań przed końcem sezonu mają tylko 5 punktów przewagi nad strefą spadkową. Żeby bez nerwów utrzymać się w Premier League, muszą kontynuować swoją dobrą grę na własnym stadionie. Dzisiaj na Turf Moor przyjeżdża zespół Stoke, który będzie chciał przerwać serię 4 meczów wyjazdowych bez strzelonej bramki. W lidze goście zajmują teoretycznie bezpieczne 9. miejsce, jednak różnice punktowe między zespołami od 9. do 16. miejsca zaledwie 5 punktów. Żadna z drużyn nie będzie zadowolona z remisu, liczę zatem na otwarty mecz z kilkoma golami. Powodzenia! ⛔100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Leicester-Sunderland
Typ: która drużyna strzeli: tylko 1
Kurs 2.20
Buk Totolotek
Co do meczu już wyżej koledzy po fachu wszystko powiedzieli. Leicester po wymianie trenera jak za dobrego zeszłego sezonu. Sunderland w ostatnich meczach nawet bramki nie zanotował i jestem pewien, że dzisiaj się to nie zmieni. Zatem Leicester wygra do zera.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Werder - Schalke
Typ: Werder over 1,5 gola
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bardzo dobry okres gry piłkarzy Werderu poskutkował znacznym awansem w tabeli ligowej, bowiem mają znakomitą serie 6 meczów ligowych bez porażki, 5 zwycięstw i tylko jeden remis w tym czasie zanotowali bilans bramkowy równy 15-nastu bramkom strzelonym i tylko 4 straconym. Schalke notuje póki co przeciętny sezon jak na potencjał tego zespołu, ponieważ obecna 9 lokata nie daje im możliwości do gry w europejskich pucharach, w ostatnich meczach ligowych również nie zaskakiwali skutecznością, zanotowali 2 wygrane z Mainz (0:1) oraz Augsburgiem (3:0), remis z Dortmundem (1:1) i Hoffenheim (1:1) oraz wpadka z Moenchenglabach (4:2) która poskutkowała porażką. Schalke nie przegrało wyjazdowego spotkania z Werderem od 2008 roku, od tamtej pory wywozili przynajmniej jeden punkt z Weserstadion&#39;u. Skoro mowa o ich stadionie, warto zanotować, że kibice z Bremy należą do jednych z najbardziej fanatycznych kibiców w Bundeslidze, co mecz domowy praktycznie na stadionie jest komplet kibiców, ok. 42 tys miejsc zajętych. Myślę, że dziś Werder niesiony dopingiem własnej publiczności będzie w stanie pokonać drużynę Schalke, niestety ktoś już wcześniej podał ten typ więc ja zdecydowałem się zagrać over 1.5 bramki gospodarzy który patrząc na ich obecną formę strzelecką jest bardzo prawdopodobny, ponieważ gospodarze będą w końcu będą chcieli przełamać złą passę meczów domowych z Schalke a kibice im w tym pomogą gorącym dopingiem.
✅130
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, Primo Tours Ligaen Kobiety - Play Offy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Copenhagen - Silkeborg-Voel
Typ: Copenhagen over 29,5
Kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnio zacząłem ogarniać trochę piłkę ręczną, ale gram bardziej overami drużyn i powiem, że jest to jakiś sposób, więc pierwszy razem z takim typem spróbuję tutaj.
Ćwierćfinał play offów kobiet, 4 drużyna fazy zasadniczej podejmować będzie 5 drużynę. Zwycięca tego pojedynku w półfinale trafi na rozstawione z jedynką kobiety z Midtjylland. Wiadomo, zaczęła się runda zasadnicza, żadnych kombinacji - trzeba wygrywać, dlatego mecz musi być zacięty, kurs na gospodynie wynosi @1,4. Są one zespołem własnego boiska z 9-1-1 i przegrane w ostatnim meczu własnie z liderkami. Silkeborg natomiast na wyjazdach 5-0-6. Przejdę jednak do meritum sprawy - bramki Copenhagen.
Średnia u siebie - 31,5, ale moją uwagę przykuł inny fakt - na ostatnich 10 meczów w domu tylko raz, w ostatniej porażce, nie przekroczyły dzisiejszego overa. 2 lutego, w poprzednim wspólnym meczu nabiły u siebie 34 bramki. Jeśli mecz będzie wyrównany i dziewczyny nie zatną się w pewnym momencie, to liczę na spokojne pokrycie typu. Kurs na over 55,5 wynosi @1,81 i też jest godny uwagi. Powodzenia!
⛔100
 
arko0o 7,9K

arko0o

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna
Godzina:16:00
Spotkanie :ZniczPruszkow-GKS Katowice
Typ:1
Kurs:3,65
Buk:totolotek
Witam
Szybka analiza bo malo czasu do meczu .Typ na Znicz glownie z powodu na ostatnie wyniki .Wygrana w Sosnowcu zaskoczyla kazdego i pokazala ze znicz nie sklada broni .jedynie mecz ze Stomilem im nie wyszedl .Gks przeciwnie zawodzi .Mial byc kandydatem do awansu lecz ostatnie wyniki nie sa obiecujece porazka z sosonowcem a ostatnio na wlasnym boisku z podbeskidziem .Chce zaczac odwaznie wiec dalem czysta jedynke lecz za pieniadze gram z podporka po kursie 1.72 i to glownie polecam .Powodzenia
⛔100
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester Utd v Everton
Typ: Rzuty rożne poniżej 11.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o godzinie 21 zmierzą się drużyny Man.United i Evertonu, obie ekipy na papierze są bardzo mocne, również mają mało rożnych w swoich spotkaniach, wynika to z ich stylu/kultury gry, ale to jest jeden z tych meczy przyciągających uwagę nie tylko kibiców obu zespołów, tymbardziej po ostatniej przegranej Evertonu i remisie United obie zespoły będą bardziej zmotywowane by pokazać się z lepszej strony, dlatego mecz może być wyrównany , jest jedyna moja obawa co do tego typu, ale nawet jeśli tak będzie statystyki są na korzyść tego typu chociarz i bywają wyjątki, mam nadzieje że dzisiaj nie pora na kolejny, jak dla mnie kurs jest warty gry.
✅55
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Virtus Entella - Ascoli Calcio
Typ: 1
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj typem dnia wydaje mi się być to spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech. Tabela wygląda tak:

Gospodarze na własnym stadionie mają na koncie 10 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki, natomiast drużyna Ascoli na wyjazdach ma bilans 4 zwycięstw, 7 remisów i 6 porażek. Wprawdzie goście na wyjazdach radzą sobie dużo lepiej niż na własnym stadionie to w tym spotkaniu mimo wszystko stawiam na wygraną Virtusu, który zagra praktycznie w najmocniejszym składzie. Jedynymi nieobecnymi w zespole są obrońca Baraye (11 występów w tym sezonie) i napastnik Dany Mota (5 występów w tym sezonie). Zespół gości z kolei ma duże problemy z obroną na to spotkanie. W dzisiejszym meczu nie zagrają podstawowi obrońcy Almici (28 występów w tym sezonie), Augustyn (24 występy w tym sezonie), Felicioli (21 występów w tym sezonie) i Mignanelli (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Są to bardzo poważne absencje w bloku defensywnym. Liczę, że w obronie dzisiaj po stronie gości będzie sporo błędów i nieporozumień i, że gospodarze wykorzystają to. Entella u siebie jest mocna jeżeli chodzi o grę ofensywną i strzelanie bramek i liczę, że z tak osłabionym w defensywie rywalem też spokojnie coś uda się strzelić i wygrać to spotkanie. Kadrowo na to spotkanie gospodarze dla mnie są zespołem dużo mocniejszym, na co wskazuje również tabela i myślę, że będzie to miało potwierdzenie również na boisku.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Puchar Polski
Godzina : 18:00
Spotkanie : Arka - Wigry
Typ : X2
Kurs : 2.08
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Dzisiaj odbędzie się rewanżowe spotkanie 1/2 Pucharu Polski. Do Gdyni przyjadą pierwszoligowe Wigry. Arka ma ogromny zapas przywieziony z Suwalszczyzny i raczej ciężko go będzie roztrwonić (0:3). Natomiast po ostatniej słabej grze, porażce z Górnikiem Łęczna w Ekstraklasie włączyła się w &quot;walke o spadek&quot; i raczej nie będą się tutaj zabijać o wygraną. Szczególnie, że ważny mecz w weekend z Pogonią, gdzie tak na prawdę rozegrają się losy Nicińskiego. Wigry natomiast w 1 lidze mają komfortową sytuacje, będą się chcieli chociaż trochę zrehabilitować za taką porażkę u siebie i powalczą, bo nie często dochodzą aż tak daleko w Pucharze.
Biorąc pod uwagę wszystkie argumenty myślę, że X2 w tym meczu to pewny bet a po kursie powyżej 2 biorę z pocałowaniem ręki.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Sociedad
Typ: Atletico i poniżej 3.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj odbędzie się starcie powracającego na 3 miejsce w tabeli Atletico z będącym w nieco słabszej formie Realem Sociedad. Gospodarze po gorszej pierwszej części sezonu wracają do starej, dobrej dyspozycji i w ostatnich 13 meczach zaliczyli jedynie jedną porażkę (Z Barceloną) i 3 remisy: również z Barceloną, Bayerem Leverkusen (odpuścili ten mecz po pierwszym wygranym 4:2) i jedynie remis w Deportivo można uznać za słaby występ. Goście wręcz przeciwnie, ostatnie 3 mecze to ledwie 1 punkt i 1 strzelona bramka z bardzo przeciętnym Leganes i to u siebie. Sociedad kompletnie nie radzi sobie z drużynami z ligowego topu. W 11 meczach z drużynami z miejsc 1-8 zdobyli ledwie 5 punktów z bilansem bramek 8:23! Wszystkie te punkty jednak zdobyli w meczach na własnym terenie i wiem, że to jedno zwycięstwo zanotowali właśnie nad Atleti jednak to nie wtedy to nie była jeszcze ta sama drużyna co teraz. Na wyjeździe w meczach z tymi drużynami bilans wynosi 3 porażki na 3 mecze. Atletico u siebie poza porażkami z Realem i Barceloną zanotowali dwa remisy, jeden z nich to jednak pierwsza kolejka i remis z Alaves. Drugi remis to Espanyol w 14 kolejce od wtedy nie licząc meczu z Dumą Katalonii notują serię 6 zwycięstw. Dwa ostatnie starcia w Madrycie to zwycięstwa 3:0 i 2:0, które pokryły by typ. Miałem grać tutaj 1/NO BTTS jednak zabezpieczam się przed jedną bramką dla gości. Nie widzę tutaj niespodzianki, gdyż dopiero co dogonili Sevillę a w weekend czeka ich derbowe starcie z Realem, 1 lub 2 bramki i typowa dla Atletico gra na utrzymanie piłki.
✅95
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Koln - Eintracht
Typ: Gospodarze wygrają bez straty bramki
Kurs: 3,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Koln jest zespołem który przede wszystkim cechuje się defensywną grą. Najpierw nie stracić a dopiero pozniej cos strzelic. Póki co ta taktyka sprawdza się bardzo dobrze na własnym stadionie gdzie cechują się dobrą obroną, szczelną. Tracą 0,8 gola a bez meczu z Bayernem 0,6 gola na mecz do tego w 5 na 12 meczy mieli czyst konto, choć ostatnie mecze grali roznie to wczesniejsze mecze z Borussia czy BVB pokazują że nie dają przeciwnikowi za wiele. W ataku grają bardzo skutecznie wszystko za sprawą Modeste który potrafi strzelić z każdej sytuacji i tak naprawdę Koln postawa w ataku zależy od niego. Zespół kreuje mało okazji strzeleckich ale imponuje skutecznością co potwierdza średnio 1,6 gola na mecz. Zagrają przeciwko jednemu z najsłabszych ataków na wyjazdach. Eintracht nie strzelał aż w 7 na 12 spotkań średnio oddając ledwie 3 celne strzały w meczu. Kreują bardzo mało sytuacji bramkowych, dodatkowo dzisiaj nie zagra Meier najskuteczniejszy napastnik. Hrgota choćby miał sytuacje to imponuje nieskutecznością. Eintracht gra w miarę w defensywie i tutaj potwierdza że Koln raczej nie strzeli dużo, zagra wkońcu Vallejo z Abrahamem na środku. Mimo to i tak Koln choć jedną powinni strzelić. Nie spodziewam się goli, będzie to mecz raczej nudny, defensywny z 1-2 golami.
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie: Manchester Utd- Everton
Typ: over 3,5 rożnych Everton
Kurs: 2.08
Bukmacher:Unibet
Czerwone Diabły stawiane są w tym meczu w roli faworyta, jednak na pewno nie będzie to dla nich łatwe spotkanie, być może nawet trudniejsze niż ostatnie z WBA z którym przecież zremisowali na własnym terenie nie trafiając nawet do siatki, stracili punkty z drużyną która ma bezpieczny byt, a o pucharach nie mają co myśleć (chociaż matematyczne szanse jakieś istnieją, praktycznie ten wyczyn należy określić iluzją) Everton jest wyżej plasowane niż ostatni rywal Utd, zajmują 7 pozycję co więcej na 8 kolejek przed końcem mogą pokusić się na lokatę pucharową, jednak musieliby dzisiaj coś zdobyć.Everton to przede wszystkim ekipa własnego boiska ale i w gościach mają przebłyski, dla Manchesteru nie jest to także wygodny rywal, ostatnie dwa pojedynki tych ekip to dwa remisy, 0-0 na OT i 1-1 na GP.Manchester jako gospodarz powinien mieć tu inicjatywę i atakować, ale Everton nie da się wgnieść we własne pole karne i myślę że kilka ataków skrzydłami zakończą rzutami rożnymi.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Liiga Finland Play Offs
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tappara - Helsinki
Typ: Helsinki &amp; Under 4.5
Kurs: 6.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Za 15 minut zaczynamy pierwszy półfinałowy mecz w najwyższej lidze fińskiego hokeja. Naprzeciw sobie dwie najbardziej rozpoznawalne marki w Finlandii. Tappara czyli dzisiejszy gospodarz sezon zasadniczy przeszedł jak burza zajmując pierwsze miejsce, Helsinki wyjątkowo w tym roku zawiodły, bo zajęły dopiero 9 miejsce. Helsinki w playoffach chyba przypomniały sobie grę na najwyższym poziomie z poprzednich sezonów bo w 1/8 wyeliminowali Karpat Oulu w stosunku 2:0, gdzie w zeszłym sezonie Karpat znalazł się w najlepszej czwórce , zaś w ćwierćfinale ograli znaną markę TPS Turku ( 2 miejsce w sezonie zasadniczym) w stosunku 4:2. Moim zdaniem Helsinki są tu w stanie sprawić niespodziankę. Co prawda w tym typie kieruje się stawianiem przeciw Tapparze, która okropnie męczyła się z nienajlepszą drużyną Ilves wygrywając dopiero w 7 meczu. Liczę na toi uważam, że jest to prawdopodobne, że Helsinki zagrają w Finale. Obecnie Tappara nie jest w najlepszej formie i ma za sobą ciężki 7dmio-mecz zakończony w sobotę. Dokładam do tego under bramkowy, ponieważ w playoffach drużyny grają bardziej zachowawczo i defensywnie. Zobaczymy co z tego będzie koło 20:00 ;) Helsinki powinny się meldować w finale moim zdaniem :razz:
⛔100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Bundesliga
Godzina : 20:00
Spotkanie : FC Koln-Frankfurt
Typ : FC Koln -1
Kurs : 4,75
Bukmacher : Fortuna
Witam serdecznie. Piękny piłkarski wieczór się zapowiada. Kurs na wygraną Kozłów mocno przesadzony. Te osłabienia o których pisał typer Mattie nie takie istotne w Kolonii. Jedyny poważny brak to Japończyk Osako. Druga strzelba (6 bramek) i najlepiej asystujący piłkarz (5 asyst). Nie ma się o co martwić, bo w formie jest Modeste (22 bramki w sezonie), W ostatnim domowym spotkaniu strzelił Hercie hattricka. Moim pierwszym pomysłem na ten mecz była wygrana Kozłów i bramka Francuza (3,25 w Unibecie), ale kurs na wygraną z hc jest kosmiczny i go pobieram. H2H z ostatnich dwóch sezonów to same wygrane gospodarzy(Koln u siebie 3:1 i 4:2). Napisać też wypada o formie ekipy z Frankfurtu. To najsłabiej ostatnio punktujący zespół Bundesligi. Dwa domowe remisy i 4 porażki w ostatnich meczach. Na wyjeździe przegrane z Hertą 2:0 oraz z Bayerem i Bayernem po 3:0. Stawiam na przekonującą wygraną kolończyków i popis Anthonego Modeste. Pozdrawiam i powodzenia życzę!
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Everton
Typ: over 3.5
Kurs: 3.25
Bukmacher: unibet
Analiza:
Ostania szansa dla jednych i drugich by pozostać w walce o miejsce gwarantujące grę w Lidze Mistrzów, tutaj nikogo remis nie interesuje to zwiastuje nam spotkanie w którym wobec tego bramek nie powinno zabraknąć.
Ekipa Moruniho przegrała w tym sezonie tylko trzy mecze ale prawdziwą zmorą tej ekipy są remisy, których jest aż 11 stąd walka o Ligę Mistrzów jest tak trudna. Problemem jest skuteczność, ustępują zdecydowanie w tym aspekcie liderom, zdecydowanie mocniejsza jest defensywa ale tutaj problem są kontuzje zabraknie Jonesa oraz Smaillinga. Ostatni mecz na zero z przodu i zero z tyłu u siebie z West Brom które postawiło autobus i nie udało się tego rozmontować, dziś takich zasieków w defensywie nie będzie, łatwiej będzie można rozmontować defensywa rywala, który musi tez atakować, no i najważniejsza sprawa do składu wraca Ibra a udowodnił że to ogromna wartość dodana w ataku „Czerwonych Diabłów”
Everton mocno sobie skomplikował sytuację przegrywając wielkie derby Liverpoolu, ale to tez dobry prognostyk przed dzisiejszym starcie i typem bo jak wspomniałem tutaj remisu nie może być, w zespole jest też sportowa złość po tej porażce a to powinno podziałać na nich motywujące szczególnie w ofensywie wydaje mi się że ten zespół będzie odważniejszy bo tego trochę mi brakło trzy dni temu. Zresztą w stosunku do poprzedniego sezonu Everton wrócił do swojej skuteczniej piłki – szósty wynik pod względem strzelonych bramek i raczej o atak nie ma co się tak martwić jak o defensywę która straciła na ten mecz jak i do końca sezonu dwóch kluczowych defensorów Colemana 26/4 oraz Moriego 23/0, na boisku nie zobaczymy także defensywnego pomocnika Schneiderlin 9/1 – tak więc trzy ogromne osłabienia dla gry defensywnej zespołu która krótką mówiąc na wyjazdach nie wygląda dobrze jest na minusie a z topem kończyło się to dla nich źle 5:0 Chelsea, 3:2 Tottenham czy 3:1 Liverpool tak dziś defensywa też nie powinna być mocnym punktem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom