>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 4.03.2022 (piątek)

Status
Zamknięty.
barti2000 763,2K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: skoki narciarskie
Godzina: 16:00
Spotkanie:
konkurs mieszany
Typ: Słowenia win
Kurs: 2.0
Bukmacher: sts
Analiza:


Szczerze mówiąc jestem zdziwiony tymi kursami. Słowenia ma zdecydowanie najrówniejszą czwórkę. Różnicę powinny tutaj zrobić panie: Bogataj i Kriznar, które skaczą w innej lidze i nad innymi zawodniczkami mają ogromną przewagę. Kos i Zajc za dużo do swoich rywali nie powinni stracić. Najgroźniejszym rywalem dla Slowenii będzie Austria. Tam panowie, czyli Kraft i Fettner pokazują się świetnie, ale panie jak Kramer czy Kreuzer tracą bardzo dużo do Słowenek. Także podsumowując moim zdaniem jak najbardziej warto to zagrać. Słowenia może być hegemonem w tej konkurencji skoków.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +371
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska - PGNiG Superliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Piotrkowianin - Azoty Puławy
Typ: 2 + over 57,5 bramek
Kurs: 2,26

Bukmacher: Superbet
Analiza:
Gdybym pisał tą analizę półtora miesiąca temu zacząłbym od tego, że ten typ to perełka. Sport natomiast zweryfikował, że niespodzianki zdarzają się częściej niż myślimy, szczególnie w ostatnim czasie. Zacznę od tego, że spotykają się dwie drużyny bardzo mocne w tym sezonie, osobiście drużyna gospodarzy jest dla mnie odkryciem tego sezonu. Od połowy grudnia zaczęli prezentować się bardzo dobrze i nie schodzą z pewnego poziomu, prezentują naprawdę ofensywny handball. Potwierdzeniem moich słów jest fakt, że potrafili u siebie rzucić ekipie z Kielc AŻ 32 BRAMKI, szczególnie w tym sezonie gdzie Kielczanie w moim odczuci są poziom wyzej nad cała stawką w porównaniu do poprzedniego sezonu. Po drugiej stronie barykady staje dzisiaj drużyna z mojego miasta, jestem ich kibicem od 10 lat, regularnie bywam na meczach i w tym sezonie drużyna prawdę ma pomysł na grę i trener Robert Lis fajnie poukładał zespół.

Zespół z Puław rzuca najwięcej bramek w lidze zaraz po Vive. Ich skuteczność rzutowa jest na poziomie 67% (dla porównania VIVE 69%). Piotrkowianin trochę pod tym względem jest z tyłu - 60%, ale tutaj głównie z powodu początkowej części ligi, gdzie nie weszli oni za dobrze w sezon. Jedyne ryzyko jakie tutaj widzę to Andrii Akimienko, bez wątpienia najlepszy zawodnik Azotów w tym sezonie. Najlepszy, ale biorąc pod uwagę sytuację na świecie i jego pochodzenie może sobie nie poradzić z tym co siedzi w głowie. Z obozu dotarły do mnie informacje, ze Andrii będzie grał w dzisiejszym spotkaniu. Wszystko zależy od tego czy będzie w stanie poukładać sobie wszystko w głowie pomimo tego co się dzieje u naszych wschodnich sąsiadów.

Reasumując: licze na otwarty mecz z dużą ilością bramek. W meczu pierwszej części sezonu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 36:24 dla zespołu z Puław. Dzisiaj myślę, że tak łatwo nie będzie i zobaczymy wyrównany pojedynek z minimalną końcową przewagą zespołu gości!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin – Radomiak Radom
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.23
Bukmacher: betclic
Analiza:


Pogoń przegrała ostatnio szlagier w zaledwie 6 minut bo w tyle minut ekipa straciła trzy bramki w starciu z Lechem. To był słaby mecze ekipy z Szczecina coś im nie kleiło w ofensywie, a w defensywie popełnili za dużo prostych błędów które im się rzadko zdarzały do tej pory, brakowało też im przestrzeni w środku pola. Dzisiejszy mecze widzę znaczniej inaczej na pewno Pogoń będzie chciała się szybko zrehabilitować i zagrają dzisiaj zdecydowanie aktywniej w ofensywie a w środku pola tego miejsca powinni mieć więcej bo Radomiak to rewelacja sezonu który to świetne miejsce zawdzięcza tym że nie kalkulują, grają swoją otwartą piłkę. Oglądałem ostatni mecze z Lechią wygrany 2:0 i był to z obu stron otwarty mecze trochę boisk moim zdaniem zrobiło swoje bo powinno tam być więcej bramek bo mecz był otwarty w środku pola jak sporo spotkań ekipy beniaminka, do tego beniaminek dziś zdecydowanie będzie mógł zagrać więcej z kontry a w tym aspekcie są bardzo skuteczni.

123
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +306
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, I liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
Typ: Sosnowiec
Kurs:
2,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Wiadomo, że kibice obu drużyn łagodnie mówiąc nie lubią się.
W pierwszym meczu padł wynik 3:2 dla Katowic a do przerwy Sosnowiec prowadzili 2:0.
Obie drużyny zremisowała swój mecz po przerwie zimowej. Sosnowiec u siebie ostatnio notuje dość dobrą serię 5 meczów bez porażek, w przerwie zimowej gospodarze wzmocnili się kilkoma solidnymi zawodnikami i na pewno ich cel to spokojne utrzymanie się w lidze.
Liczę, że Zagłębie Sosnowiec nie popełni takiego błędu jak w tamtym meczu gdzie oddali całkiem 2gą połowę rywalom.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin – Radomiak Radom
Typ: Pogoń over 7.5 rzutu roznego
Kurs:
2.72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pierwszy marcowy typ pójdzie w kierunku rzutów rożnych ekipy Pogoni Szczecin w pojedynku z Radomiakiem Radom. "Portowcy" w ostatniej kolejce dość brutalnie przekonali się o sile ofensywnej Lecha przegrywając u siebie aż 0:3. Podopieczni Kosty Runjaica tracą jednak tylko dwa punkty do liderującego Lecha, więc sytuacja w walce o tytuł jest moim zdaniem nadal otwarta. Myślę, że szczecinianie chcąc "zmazać plamę" ruszą od początku do natarcia i będą stwarzać wiele okazji pod bramką przyjezdnych. Radomiak dopiero w ostatniej kolejce potrafił odnieść pierwsze zwycięstwo w tym roku kalendarzowym. Jednak już w meczach sparingowych nie prezentował się zbyt korzystnie, a ich gra nie mogła się podobać. Gospodarze wyjdą wyjątkowo mocno zmobilizowani, aby zrehabilitować się za ostatnią wpadkę przed własną publicznością i będą chcieli choćby na kilkanaście godzin ponownie wskoczyć na pozycję lidera tabeli. Nie biorę się za typowanie zwycięzcy bo obie ekipy prezentują się w tym sezonie solidnie w obronie (Pogoń drugi plac - 20 bramek straconych, Radomiak oczko niżej o jedną bramkę więcej). Idę w rożne miejscowych. Gospodarze na stadionie Miejskim legitymują się średnią 7,18 rogala na mecz. Zakładany przeze mnie over był pokrywany w w pięciu z jedenastu grach rozegranych w Szczecinie. Goście również pozwalają swoim rywalom na nabijanie sporej ilości rzutów rożnych. Średnia przeciwko nim w meczach wyjazdowych to 6,73. Już pięć ekip potrafiło nabić przeciwko Radomianom zakładaną na dziś przeze mnie liczbę rogów (Zagłębie 8, Cracovia 9, Lechia 10, Wisła Płock 8, Lech 9). Mam nadzieję, że Pogoń będzie tą szóstą drużyną.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, belgia
Godzina: 20:45
Spotkanie: st.truiden - mechelen
Typ: mechelen win
Kurs: 3.10
Bukmacher: betclic
Analiza:

Witam po naprawdę długiej przerwie. Może ktoś mnie pamięta i kojarzy jakiego rodzaju bety podawalem. Postanowiłem że wrzucę swoją propozycje na dziś bo jeden mecz wygląda kusząco. Mianowicie zaglądam do Belgi gdzie st truiden podejmie u siebie mechelen. Biorę dziś świadomie zwycięstwo mechelen i to nie dlatego ze zajmuja szóste miejsce w tabeli i może lepiej wygądają na papierze. Nie, tym akurat nigdy nie sugeruje się typujac. Otóż od sezonu 2016/2017 zauważylem pewnego rodzaju współprace/układ między tymi dwoma drużynami mianowicie tzw wymiana 3za3 w każdym sezonie oddają na wzajem punkty raz wygrywa jedna drużyna a raz druga. Można dokładnie to zaobserwowac w historii ich meczy. Delikatne spadki także na mechelen w tej chwili około 3.0 .
Mecz niedługo się zaczyna więc polecam spróbowac.
Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna

Spotkanie: Inter - Salernitana

Handicap (0:1)

Typ : Inter

Kurs : 1,49

Godzina: 20:45

Bukmacher sts
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie we włoskiej Serie A pomiędzy drużynami Interu i salarnitana. Gospodarze są zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania I powinni dzisiaj spokojnie zdobyc 3 punkty. Gospodarze walcza o mistrzostwo dlatego mecze takie jak Dzisiaj musza wygrywać i ćwiczyć różne warianty podczas spotkania. Liga Mistrzów w tym sezonie raczej Interowi odpadnie ponieważ porażka u siebie 0:2 z Liverpoolem nie napawa optymizmem. Dlatego uwazam że Gospodarze w dzisiejszym meczu pokażą na co ich stać i w starciu z dużo słabszym rywalem strzela Dzisiaj co najmniej kilka bramek. W mojej opinii mecz zakonczy się wysokim zwycięstwem Interu w stosunku 3:0 po fajnym i ciekawym widowisku. Polecam ten typ.

49
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +987
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna Paragwaj
Godzina:23:00
Spotkanie:General Caballero v Nacional Asuncion
Typ:Nacional win +1,5
Kurs:3.15
Bukmacher:fortuna
Analiza:Dzis o 23:00 mecz w Paragwajskiej lidze pomiedzy General Caballero z Nacional Asuncion .Moj typ na ten mecz to wygrana gosci + 1.5 gola o kursie 3.15.Zespol przyjezdnych ostatnio w slabszej formie mimo to to oni sa faworytem w tym meczu. Mysle ze jest to dla nich dobry mecz na przelamanie.Gospodarze to beniaminek a z tego co kojaze Nacional prezentowal sie calkiem solidnie.Licze ze do tego meczu podejda powaznie I z checia zgarniecia 3 pkt i strzela conajmniej 2 bramki .

215
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +306
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom