>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.02.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
xfilipx180 13,5K

xfilipx180

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Hoffenheim – Werder
Typ:
Hoffenheim (-1)
Kurs:
2,15
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Gospodarze, druzyna ktora posiada bilans (5-2-2) na wlasnym stadionie. Na dodatek w kazdym meczu na swoim podworku strzela sporo bramek. Ostatnia porazka porazka z Leverkusen, lecz byl to rywal z gornej czesci tabeli, oraz jedyna wpadka z Koln.
Goscie, druzyna ktora na wyjezdzie stracila najwiecej bramek w lidze oraz posiada bardzo slaby bilans (1-2-6). Trzy ostatnie mecze wyjazdowe to wysokie przegrane, (1-4, 2-5, 0-2). W kazdym wyjazdowym spotkaniu traca wiecej lub rowno 2 bramki. Jedynym wyjatkiem byl mecz z Mainz.
Dobra dyspozycja graczy Hoffenheim na wlasnym stadione, oraz slabe wyniki Werderu na wyjezdzie, skusily mnie na ten typ. Dodatkowa motywacja dla gospodarzy bedzie to ze ostatni raz u siebie wygrali z Werderem w 2010r. Mysle ze czas przelamac ta zla passe, patrzac na ich ostatnie wyniki to wydaje sie byc mozliwe.



⛔ 100
 
lobble 1

lobble

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Puchar Ligi
Godzina: 21:00
Spotkanie: Monaco - Bastia
Typ: Monaco -1
Kurs: 2.4
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam do Francji gdzie w półfinałowym meczu pucharu ligi zmierzą się ze sobą zespoły Monaco oraz Bastii. Ostatnie 3 mecze rozegrane po &quot;przebudowie&quot; Monaco zespół z Księstwa pewnie wygrał w każdym wygrywając minimum 2 golami.
Ostatnie rozgrywane mecze również na korzyść Monaco: w ostatnich 5 meczach wygrali 4 a tylko 1 zremisowali. Bastia natomiast przeciwnie wygrała 1 i 4 zremisowała (1 z nich przegrała po dogrywce ale interesuje nas tylko regulaminowy czas)
Jest to już półfinał więc myślę ze ze strony Monaco nie będzie żadnego odpuszczania, natomiast wielce prawdopodobne jest odpuszczenie meczu przez Bastie gdyż za 3 dni grają arcyważny z punktu utrzymania sie w lidze mecz z ostatnim w tabeli Metz. Drużyna z Bastii ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową więc z logicznego punktu widzenia powinni skupić się na utrzymaniu w lidze gdyż ewentualne zdobycie pucharu (czyt. ogarnie w finale psg ) bedzie zadaniem ponad siły zawodników z Bastii.
powyższe fakty tylko utrzymują mnie w przekonaniu że Monaco powinno z łątwością odprawić Bastie.
⛔ 100
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Rosja - MHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Belye Medvedi - Tyumensky Legion
Typ: Belye Medvedi -2,5 (regulaminowy czas gry)
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Lider Konferencji Wschodniej podejmuje na własnej tafli znajdujący się w dolnych rejonach tabeli zespół Tyumensky Legion. Gospodarze w dotychczasowych 24 spotkaniach u siebie przegrali tylko dwukrotnie (po raz ostatni 26.10.14) Gracze z Tiumenia na wyjeździe grają w kratkę (6Z 3ZPD 2PPD 12P). Belye Medvedi na własnej tafli miażdżą rywali w niemal każdym pojedynku. Mają na koncie zdobytych aż 118 bramek i są pod tym względem bezkonkurencyjni w całej lidze. Tracą również stosunkowo mało goli - tylko 49 co stawia ich na drugiej pozycji w tej statystyce. Patrząc na H2H tych drużyn nie wygląda to zbyt optymistycznie, ponieważ 4 ostatanie pojedynki na lodowisku Belye Medvedi kończyło się wygranymi gospodarzy różnicą dwóch goli, jednak patrząc na obecną formę obydwu ekip stawiam na pewną wygraną graczy z Czelabińska.
⛔ 100
 
P 12

prezesiho

Użytkownik
Piłka Nożna-Hiszpania-Primera Division
godz.20 :45
Spotkanie: Real Madryt-FC Sewilla
Typ: over 3,5
Kurs:1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj zostanie rozegrany zaległy mecz 16 kolejki pomiędzy Realem a Sewillą . W przypadku triumfu gospodarzy, ich przewaga nad drugą w tabeli Barceloną wzrośnie do czterech oczek. Jeśli po zwycięstwo sięgnie Sewilla, zmniejszą dystans do trzeciego Atletico Madryt do zaledwie dwóch oczek i powiększą przewagę nad Valencią do czterech punktów. W lidze „Królewscy” przypominają rozpędzony walec, który rozjeżdża kolejnych rywali. Podopieczni Carlo Ancelottiego wygrali bowiem cztery ostatnie pojedynki ligowe. Co więcej, strzelili w nich aż dwanaście goli, a stracili tylko dwa . Patrząc na ekipę Sevilli przegrali oni bowiem dwa poprzednie mecze na terenie rywala – najpierw z Espanyolem 1:3 w ćwierćfinale Pucharu Króla, a trzy dni później w takim samym stosunku z Valencią w konfrontacji ligowej. W pięciu rozegranych spotkaniach Sevilla wygrała bowiem aż czterokrotnie i tylko raz musiała uznać wyższość rywala (wspomnianej wcześniej Valencii). Gospodarze będą musieli poradzić sobie bez kontuzjowanego Modrica i Pepe a także zawieszonego za niesportowe zachowanie CR7. Goście przyjadą z kolei bez borykającego się z problemami zdrowotnymi Cristforo i Antonio Reyesa .Prawdopodobnie zagra już Krychowiak . Sewilla przegrała siedem ostatnich konfrontacji na Santiago Bernabeu! Dla gospodarzy zdobycie pełnej puli będzie niezwykle istotne z uwagi na fakt, że już w sobotę czeka ich derbowe starcie z Atletico.
Przewidywane składy:
Real: Casillas – Nacho, Varane, Ramos, Carvajal – Illarramendi, Kroos, Isco – Rodriguez, Benzema, Bale
Sevilla: Beto – Figueiras, Pareja, Carrico, Coke – Krychowiak, M’Bia, Vitolo, Suarez, Deulofeu – Bacca
W tym meczu napewno będzie dużo bramek obie ekipy grają ofensywną piłkę i dlatego 4 bramki w meczu bardzo możliwe. Za drobne zagram wynik 3-1.
⛔ 100
 
stanley-63 790,9K

stanley-63

Typer
⚽ Holandia / Eredivisie /
Godzina - 18:30
Spotkanie - Heerenveen : Feyenoord
Typ - zostanie podyktowany rzut karny ? tak
Kurs - 3.25
Buk - Sportingbet
Dziś znowu zaglądam do Eredivision , tym razem na Abe Lenstra Stadion gdzie miejscowe Heerenveen podejmować będzie Feyenoord i myślę że tu też będzie się działo i zobaczymy dobre widowisko , wczoraj liczyłem na czerwień i o dziwo była już w pierwszej minucie gry dziś jednak pójdę na rzut karny i zobaczymy jak to będzie .
Feyenoord w tym sezonie znowu gra dobrze i plasuje się tuż za PSV i Ajaksem czyli na miejscu 3 , do PSV jest to spora różnica jednak Ajax jest na wyciągnięcie ręki bo tylko 5 oczek przed nimi tak więc rywalizacja będzie ciekawa , co do gospodarzy to Heerenveen także gra nie żle i jest na razie w grupie tych drużyn które mają kwalifikacje do LE jednak nie mają zbyt dużej przewagi i każdy mecz to walka o komplet pkt , ale wracam do mojego typu czyli czy będzie karny ? przeanalizujmy sędziego tego pojedynku a jest nim pan Richard Liesveld a oto jego dorobek sędziowski : w swojej karierze w 260 meczach które prowadził pokazał 844 żółte kartki , 61 czerwone kartoniki i podyktował 72 rzuty karne co wychodzi że co 4 mecz to karny ! i w/g mnie karne u niego wyglądają super ! w tym sezonie sędziował 13 spotkań i pokazał 45 żółtek 2 czerwone i podyktował 4 karne czyli średnia się zgadza , ostatni karny podyktowany przez Richarda był pokazany w 15 kolejce Eredivisie w meczu Vitesse : Twente ( oj tu się działo 8 żółtych , czerwona i karny ) i myślę że ten pan był także analizowany przez sztab szkoleniowy obu drużyn , w drugiej kolejce tego sezonu obie ekipy spotkały się na De Kuip i to spotkanie również sędziował pan Richard Liesveld wynik 1:1 a Richard pokazał 3 żółtka a w konsekwencji dwóch żółtek Joey van den Berg ( Heerenveen ) otrzymał czerwony kartonik , oprócz tego pojedynku sędziował jeszcze jedn mecz Feyenoordu z Twente ( 3 żółtka ) i jeden mecz Heerenveen z SC Cambuur także tu na Abe Lenstra Stadion wynik 2:2 i 5 żółtych kartoników i UWAGA ! rzut karny w 1 min gry dla Heerenveen . Statystyki z tego sezonu dla Heerenveen to 3 rzuty karne a bramki strzelone aż 5 w pierwszym kwadransie gry . co do Feyenoordu to ci zaledwie 1 rzut karny do tej pory ale statystyki ciągle się piszą nowe po każdym spotkaniu tak więc zobaczymy ja w każdym bądż razie liczę na pana Richarda i jego ulubiony punkt na boisku czyli 11 metr !
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker German Masters
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Trump - Holt
Typ: Najwyższy break - Trump

Kurs:
1.40
Bukmacher:
Bet 365
Analiza:
Kurs może nie jest oszałamiający, ale i tak zdecydowanie wyższy niż się spodziewałem. &quot;Trampek&quot; w tym roku napalony na setki jak świnia na trufle;) (ma ich na koncie w tym sezonie już ponad 50). I raczej nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego, że Trump lubi i potrafi budować wysokie brejki a w meczu z takim niezrównoważonym &quot;psycholem&quot; jak Holt, który by mu oddać co jego, potrafi zagrać super spotkanie to jednak przystawiony do &quot;ściany&quot; nie jest typem walczaka i ma tendencję do niechlujnej gry, dzięki której rywal na ogół dostaje wiele okazji do budowania wygrywających brejków. W meczu do 5 wygranych &quot;frejmów&quot; prawdopodobieństwo, że Trump zrobi setkę jest niemal równe temu, że jutro wzejdzie słońce a że Holt nie jest mistrzem &quot;fajerwerków&quot; to typ wydaje się być oczywisty.


✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Niemcy Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hertha Berlin- Bayer Leverkusen
Typ: over 4,5 bramki
Kurs: 7,20
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Niemieckiej Bundesligi gdzie zmierzą się z sobą będącym na 15 pozycji w tabeli drużyna gospodarzy Hertha Berlin z przyjezdnymi drużyną Leverkusen którzy zajmują 6 miejsce. Leverkusen w ostatniej kolejce zremisowało z Dortmundem 0-0 a Hertha przegrała 2-0 z Werderem ostatnio te dwa zespoły spotkały się ze sobą w sierpniu w meczu ligowym wtedy Leverkusen u siebie wygrało 4-2 ich h2h też nie jest takie złe 2-4, 1-2, 0-1, 3-3, 3-3 jak widzimy bramki w meczach tych drużyn padają a na dzisiaj wybrałem minimum pięć bramek myślę że może wejść na pewno nie będzie to łatwe, bo po tej przerwie zimowej w Bundeslidze coś nie chce padać dużo bramek ale dzisiaj to się zmieni na over 2,5 bramki jest kurs 2,0 a ten typ bym uważał za bezpieczniejszy od tego co podałem.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Paderborn - Hamburger SV
Typ: Paderborn -1.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Szczerze mówiąc to nie wiem skąd takie wysokie kursy na drużynę gospodarzy, którzy w miarę możliwości sobie dobrze radzą na własnym stadionie, a dzisiejsi przyjezdni im leżą co widać po H2H - spotkali się do tej pory dwa razy i to w tamtym roku, pierwszy mecz w Pucharze, gdzie w Paderborn padł wynik 4:2 dla gospodarzy, a później w lidze 9 dni później na stadionie Hamburgera gdzie również wygrali i to wyżej dzisiejsi gospodarze spotkania 3:0.
Tak jak pisałem, na taką drużynę jaką jest Paderborn to radzą sobie naprawdę dobrze jak na Bundesligę na własnym obiekcie. Rozegrali bowiem 9 spotkań na Benteler-Arena i odnotowali tam 3 wygrane, 4 remisy oraz 2 porażki, ale były one z Moenchengladbach gdzie statystycznie bardzo dobrze wyglądali (wynik 1:2) oraz z Schalke (wynik także 1:2) i pod względem statystyk znowu bardzo dobrze się zaprezentowali. U siebie strzelili do tej pory 15 bramek oraz stracili ich 11. Ostatni mecz w lidze na własnym obiekcie to właśnie mecz przeciwko Schalke, który odbył się 17 grudnia 2014 roku, a więc spora była nieobecność na własnym podwórku, dlatego to powinna być dodatkowa mobilizacja do tego, aby dobrze się zaprezentować przed swoimi kibicami.
Hamburger w delegacjach radzi sobie po prostu marnie. W 9 meczach wyjazdowych zdobył 6 punktów po jednym zwycięstwie, 3 remisach oraz 5 przegranych. Ich dorobek bramkowy woła o pomstę do nieba - 2 strzelone bramki przy 11 straconych.
Dzisiaj stawiam na drużynę gospodarzy, którzy moim zdaniem lepiej sobie radzą w tym sezonie, a dzisiejszą wygraną oddalą się od strefy spadkowej, natomiast goście tam pozostaną.
Jeżeli chodzi o to spotkanie, to polecam także jeszcze inne dwa typy, na wygraną gospodarzy, gdzie kurs sięga 2.50 oraz over 1.5 bramki dla Paderborn, gdzie kurs także zachęca bo jest około 2.30.
⛔ 100
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Spotkanie: CAI Zaragoza - Cedevita Zagreb
Typ: CAI Zaragoza(-5)
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle
Godz: 20:30
Analiza:

Tutaj krótko, must win dla hiszpanów którzy zgubili forme.Dwa razy wypłapać w plecy z Vołgogradem któy grał w pięciu troche nie przystoi tak klasowej ekipie jak Zaragoza.
Jeszcze te porażki w lidze ostatnio wyglądają dziwnie, jednak nie grałbym tego gdyby nie szpital u chorwatów.Ukic, Delas, Mazalin i Ramljak nie zagrają dzisiaj.Ramljak poleciał z zespołem jednak nie zagra.W tej sytuacji Zaragoza musi wykorzystać te braki i zagrać swoją najlepszą koszykówke.Jendak pytanie brzmi czy im na eurocupie zależy... ? Low stake
⛔ 100
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Godzina: 19:00
Spotkanie: Pinar Karsiyaka - Besiktas
Typ: Besiktas
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet365
Witam serdecznie. Na dzisiaj coś o określam mianem &quot;perełki dnia&quot;. Dwie tureckie ekipy które przodują w tabeli Eurocupu. Pinar niezagrożony lider grupy a Besiktas zajmuje 2 miejsce. Gospodarze 4 zwycięstwa i pewne pierwsze miejsce raczej. Zaś Besiktas aby być pewnym awansu musi po prostu dzisiaj wygrać. Dlaczego taki wynik a nie inny? A bo dlatego, że na 100% drużyny z Turcji zadbają o swój interes i nie doprowadzą do tego, że mogłaby odpaść jedna ekipa z rozgrywek a jak wiadomo, w rozgrywkach europejskich liczy się wspólne dobro kraju. Myślę, że tyle informacji wystarczy do tego by spokojnie zagrać na zwycięstwo Besiktasu.
Polecam grać już teraz bo kursy spadają i to grubo. Osobiście stawiam więcej na te spotkanie. Pozdrwiam
⛔ 100
 
D 55

demiks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga 19 kolejka
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dortmund - Augsburg
Typ: Augsburg HA +1 Goal (porażka jedną bramką zwrot)
Kurs: 2.24
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Nie wiem co się dzieje w tym sezonie z Dortmundem i co oni robią na ostatnim miejscu w tabeli. Chociaż całym sercem jestem za Borussią, to w tym meczu spodziewam się remisu bądź wygranej Augsburga. Nie pamiętam takiej sytuacji żeby ostatnia drużyna w tabeli w prawie każdym meczu była faworytem do zwycięstwa (kurs 1.4 na Dortmund).
Augsburg piąty w tabeli. Jeszcze nie mięli remisu w tym sezonie, a ich ostatni remis w Bundeslidze był 19.04.14. Właśnie w tym meczu bardziej skłaniałbym się ku remisowi, ale dla zabezpieczenia handicap. Kilka razy już zarobiłem na porażkach Dortmundu, bo zawsze były ładne kursy na ich rywali.
Przegrywamy tylko wtedy gdy Dortmund wygra dwiema lub więcej bramkami (zwrot w przypadku wygranej jedną bramką).
Oczywiście to tylko statystyki, a każdy mecz ma swoją historię i to właśnie te mecze tworzą statystyki nigdy odwrotnie i należy zawsze o tym pamiętać.
Moim zdaniem typ bardzo prawdopodobny.
Jeśli podobała ci się moja analiza podziękuj, bym miał motywację do kolejnych typów.
✅ 124
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 20.30
Spotkanie: Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
Typ: over 180.5pkt
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie w ramach dwudziestej trzeciej kolejki siatkarskiej PlusLigi. Rewelacja sezonu Lotos Trefl Gdańsk zagra we własnej hali z obrońcom mistrzowskiego tytułu Skrą Bełchatów. Mój typ na to spotkanie to suma punktów powyżej 180,5. W moim przekonaniu będzie to bardzo wyrównany mecz w których zobaczymy co najmniej cztery a być może nawet pięć setów. Żaden z nich na pewno nie zakończy się wyraźną dominacją jednej z drużyn, bardzo prawdopodobna jest gra na przewagi. Linia według mnie jest bardzo niska, patrząc np. na ostatni bezpośredni mecz między tymi dwoma drużynami, który zakończył się wynikiem 3-2 dla Skry i sumą punktów aż 231! Gdańszczanie przegrali tamto spotkanie i na pewno dziś będą chcieli się zrewanżować, ew wygrana pozwoliła by im jeszcze myśleć o walce o pierwsze miejsce przed Play-Offami. Ich rywale z Bełchatowa na pewno również bardzo chcieli by wygrać i utrzymać pierwsze miejsce, zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie i sądze iż linia przyjęta przez bukmachera zostanie pokryta.
✅ 95
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A
Spotkanie: Napoli – Inter
Typ: Napoli HA -1
Kurs: 2.40
Buk: Pinnacle
Godz. 20:45
Analiza:
Do wyłonienia par półfinałowych Pucharu Włoch brakuje nam już tylko jednej ekipy, ekipa Lazio czeka na kogoś z pary Napoli – Inter a o tym kto to będzie zdecyduje dzisiejsze starcie.
Napoli ustabilizowała na wysokim poziomie formę, zaliczają coraz mniej wpadek są pewni w ataku i od razu sytuacja się poprawia. Awansowali już na trzecie miejsce w lidze zdobywając już przewagę pięciu punktów nad następnymi rywalami, ale także nadrobili sporo punktów do drugiej Romy. Na pewno wicemistrzostwo jest w ich zasięgu i bardzo im na tym zależy gdyż drugie miejsce daje bezpośredni awans do fazy grupowej a w chyba nie trzeba przypominać jak skończyły się dla nich kwalifikacje do Ligi Mistrzów. Główny cel to liga w której szans na mistrza jednak nie mają, a zespół Napoli nigdy nie był ekipą która gardzi pucharem zawsze podchodzili do niego bardzo solidnie przynajmniej w ostatnich latach, zresztą przecież to obrońca tego tytułu a więc cel może być tylko jeden. Jak wspomniałem forma jest wysoka, dziś zapewne zobaczymy najmocniejszym z możliwych na ten moment skład.
Powrót Manciniego, duży ruch na styczniowym rynku transferowym i przyjście takich zawodników jak min. Podolski czy Shaqiri miało odmienić ten zespół którym miał się stać rywalem w walce o trzecie miejsce. Nic jak na razie z tego nie ma a nawet wydaje mi się że jest coraz gorzej. W lidze dopiero 13 miejsce i bliżej im do strefy spadkowej niż do jakikolwiek pucharów. Mancini uspokaja że potrzebuje trochę czasu i znowu Inter będzie wygrywał, no ale żadnych przesłanek ku temu nie ma. Oglądałem dwa ostatnie spotkania ligowe najpierw u siebie przegrali z Torino 0:1. Jak to zespół Glika zamknął się w swoim polu karnym i czekał na kontry a gospodarze kompletnie nie wiedzieli jak grać – zero ruchu, agresji, wyjścia na pozycję wszystko grane w żółwim tempie wychwyciła to ekipa Torino w końcówce i ich skarciła. Lepiej miało już być z Sassuolo bo nowi zawodnicy coraz lepiej mieli rozumieć system gry a i zgranie coraz lepsze do tego rywal taki który raczej tak dobrze bronić nie umie jak ostatnio przeciwnik. Jeśli z Torino grali tak jak wspomniałem wyżej to z Sassuolo wszystko było gorzej razy dwa. To że strzelili bramkę to był prezent w czystej postaci, ale ni jak to się ma do prezentów jakie oni robili. Dostanie się w pole karne Interu to rzecz niesamowicie prosta a warto tutaj zauważyć że ostatnio Benitez dało odpocząć takim graczom jak Hamsik czy Callejon a to oznacza jedno ten mecz był priorytetem.
Jestem przekonany że Napoli zagra jeszcze bardziej ambitnie niż w ostatnich spotkaniach bo rywal do tego zmusza, do ich gry ofensywnej nie można mieć żadnych zastrzeżeń i jeśli taki Inter jak opisałem wyżej wyjdzie dziś na boisko to będzie tu wysoko tylko w jedną stronę. Przed rokiem Napoli wygrało u siebie 4:2, dwa sezony temu 3:1 niech to powtórzą i będzie super.
ZWROT
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Sevilla FC : Podwójna szansa
Typ: X2
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Zaległe spotkanie w Primera Division, na Estadio Santiago Bernabéu Real Madryt podejmie Sevillę FC. Faworytem tego spotkania są &quot;Królewscy&quot;, którzy w ostatnim meczu przeciwko Realowi Sociedad pokazali piłkę jaką imponowali jeszcze w grudniu. Wygrana 4-1 ale zwycięstwo mogło być zdecydowanie bardziej okazała, dziś jednak niewątpliwi czeka ich cięższe zadanie bowiem zagrają z Sevillą.
Sevilla, która ostatnio nie ma dobrych statystyk jeśli chodzi o mecze na
Estadio Santiago Bernabéu bowiem przegrali 6 ostatnich meczów na tym obiekcie. Czy jednak dziś może nastąpić przełom i Sevilla zapunktuje w meczu przeciwko Realowi?
Na pierwszy rzut oka wydaje się to mało prawdopodobne - Real u siebie wygrał 8 z 9 spotkania (przegrał jedynie z Atletico Madryt). Sevilla natomiast na wyjazdach gra bezkompromisowo - 4 zwycięstwa i 5 porażek. Warto jednak zauważyć, że z tymi naprawdę mocnymi w Hiszpanii Sevilla na wyjeździe przegrywa naprawdę wysoko - 0:4 z Atletico Madryt, 1:5 z Barceloną czy ostatnio 1:3 z Valencią.
W czym więc upatruje szansę Sevilli w tym meczu? Real od pewnego czasu gra poniżej oczekiwań (wykluczając ostatni mecz z Sociedad) i od pewnego czasu zapowiada się na stratę punktów podopiecznych Carlo Ancelottiego - choćby mecz z Cordobą z którą wygrali naprawdę szczęśliwie.
Pamiętajmy również, że dziś również nie zagra Cristiano Ronaldo,który jest zawieszony ale również Pepe, Fábio Coentrão i Luka Modrić, którzy są kontuzjowani. Trener Sevilli Unai Emery natomiast nie może skorzystać z usług Benoîta Trémoulinasa, Nicolása Pareja, Évera Banegi, José Antonio Reyesa i Kévina Gameiro. Jak widzimy sporo jest tych osłabień w ekipie gości ale są też dobre wiadomości jak powrót do kadry Beto i Grzegorza Krychowiaka.
Pamiętajmy również, że jest to mecz z cyklu jedni muszą (Real) drudzy mogą (Sevilla). Myślę, że gości stać na sprawienie niespodzianki tym bardziej, że jest to ekipa należąca do czołówki rozgrywek ligowych (4.miejsce). I gdyby dziś udało się zapunktować to mogliby już odskoczyć Valencii w tabeli, która ostatnio miała małą wpadkę w meczu z Malagą (0:1). Myślę, że grający na swoim poziomie Sevilla jest wstanie napsuć sporo krwi bardziej utytułowanym rywalom stąd też moja propozycja na Sevillę lub remis (X2).
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 53

dynia24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina:18:30
Spotkanie: Heerenveen - FeyenoordTyp:2
Kurs:1,91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś polecam spotkanie Ligi Holenderskiej pomiędzy Heerenveen a Feyenoordem. Gospodarze zajmują w tabeli 7 miejsce, natomiast wicemistrz kraju jest obecnie 3. W ostatniej kolejce Feyenoord uporał się u siebie z Den Haag 2:1, a Heerenven bezbramkowo zremisowało w Dortrechcie. Osłabieni brakiem sprzedanego do Ajaxu Sinkgravena gospodarze nie są faworytami tego spotkania. W ostatnich pięciu konfrontacjach w Heerenveen czterokrotnie wygrywali goście więc teren tym bardziej gościnny dla Feyenoordu. Patrząc na statystyki dotyczące spotkań wyjazdowych w tym sezonie to F.Rotterdam zajmuje drugą pozycję, tuż za PSV. Goście nie mogą pozwolić sobie na wpadkę, gdyż czające się tuż za nimi Zwolle (2pkt straty) gra u siebie z ostatnim w tabeli Dortrechtem, więc raczej nie przegra tego spotkania.


⛔ 100
 
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - German Masters 2015
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Neil Robertson v Fergal O’Brien
Typ: Neil Robertson - Najwyższy break meczu
Kurs: 1.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jak dla mnie jeden z pewniejszych typów z dzisiejszej oferty German Masters. Robbo już chyba doszedł do ładu ze swoją formą co udowodnił w Mastersie, finał mu wprawdzie nie poszedł, ale wcześniej w meczach z Carterem (6-1) i O’Sullivanem (6-1) pokazał zjawiskową formę demolując mocnych rywali wbijając po drodze 3 setki (128, 127, 100) i parę prawie-setek (98, 84). Forma w końcu przyszła, motywacji do wbijania kolejnych setek jak zwykle u Australijczyka nie brakuje, stąd spodziewam się przynajmniej jednego wysokiego podejścia z jego strony. A to powinno załatwić sprawę, bo O’Brien to nie jest gracz szukający wysokiego brejka za wszelką cenę, przy najmniejszym ryzyku pudła od razu się odstawia, zupełnie mu nie przeszkadza branie frejma na raty. Nie dziwi zatem, że przez 24 lata swojej kariery wbił tylko 157 setek. To po prostu nie jest gracz od fajerwerków, owszem, świetny taktyk i walczak, ale wysokie brejki to nie jego domena. W tej parze chyba najłatwiej wytypować autora wyższego brejka.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
✅ 40
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Divison
Godzina:20:45
Spotkanie:Benzema strzeli gola Kurs:1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza: Co tu dużo mówić, pod nieobecność Cristiano Ronaldo to Benzema jest głównym strzelcem zespołu (m.in w ostatnim meczu 2 gole). Wszystko dzisiaj wskazuje na wysokie zwycięstwo Królewskich (m.in słaba forma wyjazdowa Sevilli, osłabienia itp.). Ostatnie 6 meczów pomiędzy tymi drużynami na Santiago Bernabeu, kończyło się zwycięstwem gospodarzy. Ponadto można zauważyć że Benzemie ewidentnie Sevilla &quot;leży&quot;, jeżeli chodzi o spotkania na Bernabeu. Francuz strzelił gole w poprzednich 3 spotkaniach tych drużyn w stolicy Hiszpanii.

⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Montpellier, 1. round, indoors ????
Godzina: 14:30
Spotkanie: Jaziri Malek[65] - Istomin Denis[61]
Typ: JAZIRI MALEK
Kurs: 3.60
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Wpadł mi w oko taki typ na tunezyjczyka bo sezon rozpoczął jak dla mnie dobrze bo odpadł na AO dopiero w trzeciej rundzie przegrywając z Kyrgiosem , ale wcześniej pokonał Vasselina i Kukuskhina .
Istomin zaskoczył mnie bardzo kiepską formą bo , gdzie na AO powalczył z Seppim w pięciosetówce i przegraną z Berdychem która mnie nie dziwi to przegrana z Kukuskhinem w dwóch setach powinno uzbeka zaboleć .
Obaj spotkają się po raz czwarty , a bilans wygląda tak , że Malek wygrał 4 lata temu na hali w Bratysławie i dwa nastepne mecze lata wstecz rozgrywane były na ziemi gdzie wygrał uzbek i raz Malek oddał mecz.
Sadze , że kursy są przesadzone na ten mecz chyba ,że o czymś nie wiem , ale bardziej kontrolowaną forme posiada tutaj tunezyjczyk na którego gram , oczywiście bez szaleństw , pozdro .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: AS Monaco vs Bastia
Typ: Bastia strzeli gola przed 79:00 minuta meczu
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Przed nami polfinalowe starcie w ramach pucharu ligi.
Oporcz tych rozgrywek jest jeszcze puchar Francji,tam Bastia juz odpadla nie tak dawno bo 20 stycznia tego roku po rzutach karnych z Quevilly.
Druzyna z Ksiestwa z kolei,wciaz jest w grze w obu pucharach - 11 lutego u siebie z Rennes w meczu pucharu Francji ( 1/8 finalu ).
Tym razem skupmy sie na meczu pucharu ligi.
W finale czeka juz PSG,ktore wczoraj wyeliminowalo z gry Lille,wygrywajac 1:0.
Monaco wyeliminowalo z gry Lyon,wygrywajac po rzutach karnych i Guingamp wygrywajac 2:0.
Bastia z kolei okazala sie lepsza od Caen,wygrywajac po dogrywce 3:2 oraz Rennes wygrywajac 3:1.

Monaco ma wspaniala passe meczow bez straty gola :
* W ostatnich 15 meczach tylko dwie druzyny byly w stanie strzelic bramke Monaco,byly to Rennes ( 2 ) i Lyon ( 1 ).
* Monaco nie stracilo bramki od 8 spotkan
* Monaco nie stracilo bramki od 8 spotkan rozgrywanych przed wlasna publicznoscia
* Monaco nie stracilo bramki w regulaminowym czasie gry od 13 spotkan,w starciu w Lyonem druzyna stracila bramke w 105 minucie dogrywki
* Monaco nie stracilo bramki w regulaminowym czasie gry od ponad 1170 minut,ostatnia druzyna,ktora strzelila im bramke w regulaminowym czasie gry byla ekipa Rennes - gol samobojczy Monaco w 10 minucie spotkania.

Kazda passa jednak kiedys sie konczy,osobiscie spodziewalem sie,ze Lyon przelamie ta passe ale im rowniez sie nie udalo i takim o to sposobem w meczu ligowym padl bezbramkowy remis.
Bastia to typowa druzyna wlasnego boiska,jezeli by przlozyli swoja gre domowa na wyjazdy to kibice byli by szczesliwi.
W obecnym sezonie przeciez po wspanialym meczu Bastia,przegrywajac u siebie z PSG 0:2 po 20 minutach ostatecznie wygrala 4:2,poza tym urwali punkty Bordeaux,wygrali z Lille,zremisowali z Lyonem czy Marsylia.
Faworytem meczu sa oczywiscie gospodarze,ktorzy nie prpzegrali z Bastia od 10 spotkan.

Jesli chodzi o oslabienia,to u gospdoarzy nie zagra - Raggi oraz Ferreira Carrasco.
Dluzsza lista nie obecnych jest w ekipie gosci,nie zagraja :
Jean-Louis Leca, Christopher Maboulou, Floyd Ayité, El-Hadji Ba,Brandao,François Kamano,Junior Tallo.

Faworytem tak jak juz wspomnialem sa oczywiscie gospodarze,jednak kurs na gola ze strony Bastii bardzo dobry,jezeli strzela dzis gola to powinni sie zmiescic w przedziale czasowym.
W tym sezonie Bastia prpzegrala u siebie z Monaco 1:3,wtedy gola na 1:1 w 20 minucie zdobyl Maboulou,ktory dzisiaj nie zagra.
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga 2014/2015
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Sevilla
Typ: Sevilla over 1,5gola
Kurs: 4,60
Bukmacher: unibet
W lidze hiszpańskiej starcie dwóch czołowych ekip. Real podejmuje Sevillę. Powinno w tym meczu paść sporo goli bo obie ekipy grają bardzo ofensywnie. Mój typ na tem mecz to conajmniej dwa gole w wykonaniu Sevilli. Myślę że są spore szanse na powodzenie tego typu bo Real miewa mecze gdzie sam strzela dużo bramek, ale w defensywie zawodnicy nie dokońca są skoncentrowani, jak choćby Ramos czy Marcelo którym często chodzi po głowie żeby zapuścić się bliżej bramki przeciwnika. Chyba w zeszłym sezonie padł wynik 7-3 dla Realu gdy grali w Madrycie. A Sevilla ma kim straszyć z przodu bo jest Aspas czy Bacca, który strzelił 12 bramek w La Liga. Kurs dobry, szanse są więc trzeba spróbować.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom