>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 4.01.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 4. Stycznia


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaZEA,UAE League
Godzina: 16:45
Spotkanie: Al Wasl – Al Ahli - Dubai
Typ: 1X
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet 365
Analiza:

Gospodarze na własnych śmieciach będą podejmować wicelidera tabeli,do których mają zaledwie 8 punktów straty.

Co skłoniło mnie wytypowania,że goście nie przegrają tego meczu? Otóż goście po 12. spotkaniach zaliczyli 10 wygranych i 2 porażki i jeszcze ani razu nie dzielili się punktami.

H2H skłania do takowych przemyśleń,gdzie obie ekipy spotkały się 30 razy i...
-11 spotkań wygrała drużyna Al Wasl
-6 remisów

Dodatkowym atutem gospodarzy będzie to,że prą do przodu i nie przegrali od 3 spotkań.
✅ 66
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - ATP, Doha
Godzina: 17:00
Spotkanie: Munoz De La Nava - Lopez F.
Typ: DW 0:2
Kurs: 1.52
Bukmacher: betsson
Analiza:
Witam, sezon tenisowy 2016 uważam za otwarty. Wszyscy tenisiści i tenisistki zaczynają ostatnie przygotowania do Australian Open 2016. Dziś wybrałem jutrzejsze spotkanie Feliciano Lopeza (rank.17) z rodakiem Munozem De La Nava(rank.75). Jak dla mnie bezwzględny faworyt Lopez ostatni zagrał przeciwko Kevinowi Andersonowi podczas turnieju w Abu Dhabi i pokonał go 2:0, choć zawodnik prosto z RPA podczas meczu z Raoniciem nie pokazał nic szczególnego. Lopez świetnie serwuje, dosyć dobry return, czasami przytrafią mu się kilka błędów po kolei podczas wymian, ale to nie zmienia faktu, że rywal jest o 2 poziomy słabszy od niego. Munoz to typowy challenger, w poprzednim sezonie rozegrał tylko 11 spotkań z czego 5 wygrał. Twarda nawierzchnia nie jest jego ulubioną, w dodatku pierwsze spotkanie w tym roku powinny pokazać jego braki, jeżeli chce rywalizować z zawodnikami z top20 to powinien dużo jeszcze poprawić w swojej grze. Jak dla mnie Lopez gładko w 2 setach powinien dać radę swojemu rodakowi.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja Puchar
Spotkanie Nice-Rennes
Typ: x
Kurs 3.25
Buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Już w dniu jutrzejszym obejrzymy kolejne zmagania w ramach pucharu Francji, Nice na swoim stadionie podejmowało będzie druzynę Rennes, gospodarze są delikatnym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu,ale według mnie to nie jest takie pewne ponieważ Rennes ostatnio jest na prawdę w bardzo dobrej formie , szczególnie tej wyjazdowej, bowiem od 10 kolejnych spotkań na wyjeździe nie poległo,a grało między innymi spotkania z zespołami takimi jak Saint Etienne, Monaco, Lyon, czyli praktycznie czołówka Ligue one, według mnie spotkania zespołu z Nice ostatnio wyglądają bardzo nierówno, za kazdym razem jest to wygrana , następnie porażka, i tak w kółko już od kilku kolejnych spotkań, moim zdaniem tutaj może być bardzo podobnie ponieważ goście pod praktycznie kazdym względem są ostatnio zespołem lepszym, tak więc na to spotkanie wybrałem kilka typów, pierwszy przedzial bramek 2-3 , drugi to goły remisik, a 3 że goście tego spotkania nie poniosą porażki.
✅ 225
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Godzina: 03:05
Spotkanie: Denver Nuggets-Portland Trail Blazers
Typ: Nuggets +4
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wiem ,wiem wczoraj Nuggets grali dogrywkę z GSW i przegrali więc dziś mogą być nieco zmęczeni ale u siebie myślę że pokonają rewelacyjne Portland ostatnio. Wczoraj przy kursie 29 dałem na Will Barton 21 pts + Nuggets i sami wiecie jak się skończyło...Byłem bardzo blisko ale za to w meczu Suns takbaaardzo daleko... Na konkurs jak narazie 3/3 więc dzis może być wtopka ale nie ma zależności więc gram na Nuggets z małym handi...chciałem dać Suns ale to co oni grają woła o pomstę do nieba- tak źle że aż Lakers są dzis z nimi faworytem! SIC! Bryłki jednak naprawdę grają fajny kosz mimo że nie mają kim grać itd.Ale ile sam C.J McCollum może ciągnąć wózek ŚwietlistychSmug do wygranych?? Lillard nawet jak zagra nie będzie w pełni sił więc myślę że Denver u siebie nie dadzą przegrać z Blazers. Jeśli chodzi o resztę typów to...zresztą nie ważne gram dziś Suns bo do skutku powiększam stawkę )dziś mam już naprawdę sporą bo 100euro a na kuponik m.in Denver +4 zobaczymy jak będzie, typy ciężkie ale w NBA nie ma łatwych spotkań...nawet na Knicks bym dziś ryzykował ale się jeszcze zastanawiam...powodzenia!
⛔ 100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej (KHL)
Spotkanie : Admiral Vladivostok - Salavat UFA
Godz : 8:00
Typ : LB under 5.5
Kurs : 1.75
Buk : Bet365
Analiza :
Dalsze poszukiwanie underów, tym razem wybieramy się do mroźnej Rosji, mekki hokejowych wyjadaczy bukmacherskich, starcie które jest jedną wielką loterią, po 1, to są zespoły sąsiadujące ze sobą w tabeli, po 2 dużo bliżej im do walki o najwyższe cele, aniżeli do klepania dołów, po 3, ostatnie starcie między tymi drużynami to istny wysyp bramek, nie mniej ostatnie tygodnie dużo częściej obfitowały w mecze z underami 5.5 niż overami, dość powiedzieć, że w meczach UFY ani razu nie padło więcej niż 5 goli (najwyższy wynik to 3:0 w ostatniej kolejce z Podolskiem), w Admirale wyglądało to nieco bardziej bramkostrzelnie a w ostatniej serii gier rozbili na wyjeździe, Ładę 5:1.
To powinien być klasyczny mecz do 2-3 bramek, bo są te zespoły bardzo zbliżone i walczące o najwyższe cele, jeżeli w 1 tercji będą szachy to nie ma siły by ten typ nie wszedł, tym bardziej, że kluczowi zawodnicy obu drużyn pomału zaczynają dołować, a pozostałe &quot;piątki&quot; w obu drużynach nie są zbytnim gwarantem masy goli. Powodzenia.
⛔ 100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Koszykówka
3;30
Los Angeles Lakers-Phoenix Suns
Phoenix Suns -4.5
2.48
Unibet
Analiza:

Pozycja Lakersow nie może specjalnie nikogo dziwić. Kobe się zestarzal, to jego ostatni sezon w NBA, dużej różnicy na parkiecie już nie robi, a niestety póki co nie ma kto go zastąpić i wszystko wygląda tak jak wskazuje to pozycja w tabeli. Ostatnio niespodziewana wygrana z Bostonem i Philadelphia i wydaje mi się, że póki co im wystarczy, bo po prostu są za slabi na coś więcej. Patrząc w tabele można wywnioskować, że dzisiaj wcale nie muszą mieć ciężko, bo Phoenix gra patologiczne i przegrywają spotkanie za spotkaniem, ale w mojej opinii dzisiaj nastąpi przełom Suns. Goście to nie jest potęga, ale mają zawodników którzy w koszykówkę grać potrafią. Ostatnio mieli sporo kontuzji co po części tłumaczy te słabe wyniki, ale już wszystko wraca do normy i czas się obudzić, bo sytuacja jest coraz mniej ciekawa. Co istotne w tym typie to to, że najprawdopodobniej nie zagra dzisiaj Kobe. Co by nie mówić to jeśli Bryanta nie ma na boisku to drużyna traci pewność siebie i nie wygląda już to tak dobrze. Dzisiaj idealna okazja dla gości na przełamanie się.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Gijon - Getafe
Typ: 1
Kurs 2,2
Buk bet365
Godz: 20:30
Analiza:
Dwie drużyny z dolnych części tabeli.
Gijon u siebie nie zachwyca. Bilans to 2-2-3, przy czym poza meczem z Levante (0:3) przegrywali góra jedną bramką.
Getafe z kolei to najsłabsza ekipa wyjazdowa w lidze. Bilans 0-2-6 mówi sam za siebie, a do tego stosunek bramek jest tragiczny bo 5-20.
Również bilans spotkań bezpośrednich przemawia na korzyść gospodarzy. W dziewięciu ostatnich meczach gdzie Gijon było gospodarzem Getafe wygrało tylko dwa razy. Poza tym 2 razy był remis, a 5 razy wygrali gospodarze.
⛔ 100
 
leeeon 13

leeeon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 3:30
Spotkanie:
Los Angeles Lakers - Phoenix Suns
Typ: 2 ( AH -2,5)
Kurs: 2,15
Bukmacher: BET365
Analiza:
Dzisiejszej nocy dojdzie do starcia Los Angeles Lakers ( bilans w domu 3-9 ) z Phoenix SUNS ( bilans na wyjeździe 4-13). Zupełnie nie rozumiem kursów na to spotkanie, może jest to spowodowane wypadnięciem czołowego gracza Słoneczek - Erica Bledsoe ? Rozumiem, że jeden zawodnik wypadł, ale mimo wszystko to dalej jest zespół, który gra dobrą koszykówkę, grają bardzo ofensywnie. Lakersi natomiast są na drugim biegunie pod względem gry, lubią &quot;wesołą koszykówkę&quot;, robią masę błędów w obronie. Oba zespoły grały dzisiejszej nocy, więc myślę, że zmęczenie nie będzie odgrywało tu większej roli no bo w końcu szanse są wyrównane.
Ostatnie 5 meczy Phoenix to 5 porażek, myślę że dzisiaj zostanie przerwana czarna seria. Lakers Kursy są dosyć wyrównane na czyste zwycięstwo obu drużyn, jednak ja proponuje mały handicap dla podbicia kursu.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Khabarovsk – Magnitogorsk
Typ: over 5.5
Kurs: 2.75
Buk: bet365
Godz. 08:30
Analiza:
Nowy rok zawodnicy Khabarovska przywitają przed własną publicznością podejmując jednak kandydata do mistrzostwa Magnitogorsk. Gospodarze to zespół który najlepiej czuje się przed własną publicznością ze względu na inną strefę czasową i podróże jaki czekają ich rywali. Khabarovsk ma jeszcze jakieś tam szasnę na play-offy ale musi przyjść seria zwycięstw a ostatnio jest seria ale pięciu porażek ale wszystko na wyjeździe. Magni ma w tym sezonie dużo wahań formy ale problemów z awansem do play-off nie będzie ale trzeba się mieć na baczności by wywalczyć atut własnej tafli bo przy takim poziomie może to być kluczowe – czwórka Zaripov, Wolski, Mozaykin, Kovar to maszynka do strzelania bramek i moim zdaniem będą łapać powoli najwyższą formę a wówczas mało kto może ich zatrzymać. Jak wspomniałem gospodarze u siebie potrafią sprawiać niespodzianki a już na pewno czują się pewniej i nawet z najlepszym grają odważnie, takiej gry musza dziś poszukać by jeszcze walczyć o ósemkę. Ostatnia dyspozycja w defensywie nie napawa jednak optymizmem tym bardziej że przyjeżdża taki rywal. Zdarza się że często zespoły z topu tutaj trochę odpuszczają i zarówno ten wariant jak i gra na poważnego bo ciągle walczą o jak najwyższe miejsce moim zdanie da nam tutaj bramki – goście to przecież ogromna moc w ofensywie i słabsza postawa w defensywie w tym sezonie a gospodarze z odważną grą jestem przekonany że tutaj swoje dorzucą, ogólnie czuje tutaj wymianę ciosów tak na Nowy Rok bo na pewno taki styl obu ekipom będzie odpowiadał.
⛔ 100
 
kamosblue 1

kamosblue

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Chiny WTA Shenzhen 2016
Godzina: 5:30
Spotkanie: Jovanovski B. - Friedsam A-L.
Typ: Jovanovski B
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
1/16 turnieju, Serbka podejmuje Niemkę, Niemka ostatnio grała prawie 2 miesiące temu, Serbka miesiąc temu, co by optowało że Jovanovski jest bardziej ograna. Obie grają w kratkę raz wygrywają, raz przegrywają.
Friedsam jest niżej w rankingu o kilkanascie pozycji, a kursy mówią co innego, mecz będzie wyrównany, po kursie ponad 2, opłaca się grać na Serbke.
Kiepska analiza
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka // Eliminacje do Igrzysk Olimpijskich [ Kobiet ]
Godzina: 15:30
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: 1. Set - Różnica zwycięstwa // Rosja 5-7
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwsze spotkanie Polek rozpoczynające zmagania o awans do IO , w którym przeciwnikiem będzie reprezentacja Rosji . Rosjanki są zdecydowanym faworytem i istnieje duże prawdopodobieństwo , że zwyciężą 3:0 / 3:1 , a biorąc pod uwagę to , że Rosjanki są zespołem mocniejszym , typuję że z pewnością lepiej rozpoczną spotkanie , zaś Polki rozpoczną walkę na dobre , dopiero od drugiego seta . Myślę , że przedział od 5 do 7 punktów jest w sam raz , przewidując scenariusz , w którym Rosja szybko odskakuje na 3-4 punkty , a Polki gonią wynik , zwłaszcza że Rosjanki ostatni swój ważny mecz rozegrały na Mistrzostwach Europy w październiku ubiegłego roku w finale z Holandią [gospodarz Mistrzostw] po dość gładkiej wygranej 3-0 , więc różnica klas powinna być zauważalna na boisku , a kurs jest bardzo zachęcający .
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Anaheim Ducks - Winnipeg Jets
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Otobet
Analiza:
No to dzisiejszej nocy postawimy na Kaczory, które po słabym początku sezonu zaczynają sobie poczynać coraz śmielej. Dowodem na to jest zdobytych 8 pkt w 5 ostatnich meczach. Ich przeciwnicy odrzutowce na wyjazdach grają słabo .Co prawda minionej nocy wygrali z rekinami ,przerywając passę 6 porażek wyjazdowych ( co też uważam będzie na korzyść kaczorów) to w sumie w 21 meczach wygrali 7 razy, a w ostatnich 15 zaledwie 3. W minionym sezonie spotykali się ze sobą aż 7 krotnie i zawsze górą były kaczory.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Hiszpania - Segunda Division
Godzina : 20:30
Spotkanie : Girona - Valladoild
Typ : Valladoild + 0,5
Kurs : 1,75
Bukmacher : Bet365
Analiza :
http://www.betexplorer.com/soccer/spain/segunda-division/girona-valladolid/dlBLhHJE/#1x2
Gościom nigdy jeszcze nie udało się wygrać z Gironą na wyjeździe, ale jeszcze nigdy nie mierzyli się z nimi, kiedy to gospodarze są w tak fatalnej formie.
Jak dotąd drużyny mierzyły się ze sobą sześć razy, nie liczę jednego meczu w pucharze. Trzy zwycięstwa Valladoild, każde u siebie, i dwie wygrane Giron, również u siebie te zwycięstwa i jeden remis na stadionie Giron.
Oba zespoły w poprzednim sezonie walczyły o awans, a w tym momencie tuż przed półmetkiem sezonu, raczej nie wyglądają jakby znów miały walczyć o ten awans do Primera Division. Gospodarze w tym sezonie, na wyjazdach grają całkiem dobrze, ale problemy właśnie mają z meczami u siebie, tylko siedem punktów w dziewięciu spotkaniach, bilans 1-4-4 (9:10), tylko jedna drużyna gra jeszcze gorzej od nich u siebie. Valladoild tuż przed przerwą świąteczną dwa zwycięstwa, jedno ważne z Albacete, które jeszcze przed było w TOP 5 drużyn grających u siebie, i efektywne zwycięstwo u siebie 4:1 z Tenerife, rywal z dolnej półki, ale dzięki tym wygranym meczą udało się nadrobić trochę punktów, i na pewno przerwę spędzili w dobrych humorach.
Gospodarze dzisiejszego spotkania od czterech meczy bez wygrania, dwa remisy i dwie porażki, w tym momencie w strefie spadkowej, ciężko będzie im jutro o wygraną, ale o jeden punkt mogą powalczyć
⛔ 100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 00.00
Spotkanie: Washington Wizards - Miami Heat
Typ: Under 197,5pkt
Kurs: 2.02
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dzisiejszej nocy stawiam na under punktowy w spotkaniu Wizards - Heat, dokładniej na under 197,5pkt. Drużyna gości składa się w bardzo dużej części z bardzo doświadczonych, ogranych na parkietach NBA graczy takich jak Wade,Bosh,Deng którzy preferują spokojny, styl - nie nakręcanie tempa i granie run and gun. Na rozegraniu występuje tam Dragić, który jest przedstawicielem europejskiej szkoły koszykówki i lubi grać długie, ustawione akcje niekiedy nawet kosztem kontry. Zespół ten potrafi także bardzo dobrze bronić. W swoim ostatnim spotkaniu zatrzymali bardzo mocny ofensywnie zespół Dallas na 82pkt. Ich dzisiejszy rywale czyli ekipa Marcina Gortata - wystąpi w mocno okrojonym składzie. Bez Beala,Nenego, Neala czy też Andersona. Ograniczona kadra zawężą wyraźnie rotacje trenerowi Wittmanowi i nie pozwala grać jego zespołowi swojego ulubionego stylu gry czyli szybkiej, atletycznej gry z dużą ilością jumperków w której świetnie odnajdują się Beal i Wall. W obecnej sytuacji muszą bardziej szanować swoje zdrowie i lepiej zarządzać siłami ( zwalniać tempo ). Oba zespoły nie są mocne w rzutach za trzy punkty, grają bardziej półdystansowo lub całkowicie do kosza, oznacza to że raczej nie powinno być dziś kanonady dystansowej, spodziewać należy się raczej kontrolowanej, spokojnej gry prowadzonej przez doświadczonych graczy z Miami a do tych warunków dopasuje się Wizards i powinno to skutkować małą ilością punktów.
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA: NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Phoenix Suns
Typ: Over 209.5 pkt w meczu
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zaczniemy od porównania H2H Lakersów w meczach z Phoenix Suns na parkiecie Lakersów.
31.03.2014 - 214 punktów w meczu
22.10.2014 - 222 punktów w meczu
05.11.2014 - 218 punktów w meczu
29.12.2014 - 223 punktów w meczu
Jak można zauważyć mecz Lakersów z Phoenix Suns, zawsze pokrywał się z Naszym overem. Phoenix Suns na wyjazdach, również w większości ostatnich 5 spotkań, ten over zdołał pokrywać z drużyną, którą się mierzył. Myślę, że można grać overy do 210, gdyż może się nie pokryć. Lakersi natomiast u siebie w meczach z innymi drużynami, ciężko pokrywał ten over, lecz wiadomo nie ma co porównywać meczu. Jak dla mnie typ ma bardzo spore szanse się pokryć i jest warty grania, patrząc po ostatnich meczach Lakers-Phoenix Suns.
Powodzenia!
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Brisbane 2016
Godzina: 11:30
Spotkanie:
Chung H. - Groth S.
Typ: Groth S.
Kurs: 2.20
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
H2H 0:1 z lat 2014 roku podczas Challengera w Gimcheon, mecz był 3 setowy i rozstrzygnął go tie-break do 6. Co by nie mówić o Chungu to zapewne wielki talent, wróżę mu fajną karierę coś podobnego może jak Kei Nishikori. Młokosy jak on (bo ma dopiero 19 lat), Corcic, Zverev oraz inni powoli pukają do ATP i to z całkiem niezłym rezultatem. Ciekawostką na pewno jest fakt, że Chung odbył niedawno służbę wojskową.
Groth jest z Australii więc gra u siebie, rok temu miał świetny sezon, jest o wiele bardziej doświadczony (9 lat starszy) i to może być w tym meczu dla niego solidną przewagą, tak samo jak jego serwis. Występ rok temu w Brisbane dla Sama był bardzo udany, pokonał tutaj Hewitta, Kubota, a z finalistą turnieju Raonicem zagrał zaciętą 3 setówkę. Jeżeli będzie wszystko w porządku ze zdrowiem Sama (bo w Tokio skreczował w drugim secie z Chardym) to moim zdaniem rozstrzygnie to spotkanie spokojnie na swoją korzyść.
Kurs 51,00 za 4 zł - 200 zł do wyjęcia

⛔ 100
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 3:30
Spotkanie: Washington Wizards - Miami Heat
Typ: Miami -1,5
Kurs: 2,0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Idę w stronę zdrowszej ekipy. Czarodzieje już od pewnego czasu mocno osłabieni, nie grają m.in: Beal, Nene, Gooden, Neil czy Blair. Zostaje solidny Wall, dobrze biegający Gortat, który dziś będzie miał ciężko pod koszem, bo naprzeciw stanie Whiteside. Miami to zespół ze sporo większym doświadczeniem, przecież jeszcze nie tak dawno byli mistrzami NBA. Wade i Bosh wprowadzają sporo spokoju do tej drużyny, szczególnie Bosh w kluczowych momentach potrafi umieścić piłkę w koszu, dochodzi wcześniej wspomniany Whiteside, Dragić, Deng oraz atletyczny Green i ta drużyna wygląda przyzwoicie, na pewno aktualnie prezentują się lepiej od osłabionych Czarodziejów. Dochodzi jeszcze do tego aspekt chęci rewanżu, bo ostatnie spotkanie które było rozgrywane w Miami, wygrali niespodziewanie koszykarze Washingtonu. W aktualnych składach moim zdaniem bliżej do zwycięstwa jest Żarom.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 0

mufc1878

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie - Dania 1 liga
Godzina: 20 : 30
Spotkanie: Herning - Rungsted
Kurs: 1.57
Bukmacher: STS
Analiza: Spotkanie drużyn z niższej cześci tabeli.Na 23 rozegrane spotkanie między tymi drużynami 16 wygrywało Herning natomiast Rungsted 7.Bilans zatem jest zdecydowanie lepszy po stronie gospodarzy. Rungsted ostatnio mieli serie 3 porażek i myślę że ta jedna wygrana nie oznacza że nastąpiły jakieś pozytywne zmiany.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Brisbane, round of 16, hard
Godzina: 06:30
Spotkanie: Nestor, Stepanek - Kontinen, Peers
Typ: NESTOR/STEPANEK
Kurs: 1.90
Bukmacher: betsson
Analiza:
Stawiam tutaj na weteranów , którymi są oczywiście Nestor i Stepanek . Przemawia za nimi przedewszystkicm świetne doświadczenie . Moi foworyci tego meczu potrafią i lubią grać na każdej nawierzchni , natomiast w parze Kontinen / Peers to ten pierwszy nie moze zaliczyc do udanych swoich meczy deblowych na nawierzchni twardej , gdzie bilans jego wynosi w całej karierze 5/14 . Tutaj wiecej innego sie nie da wymysleć bo to pierwszy mecz sezonu , ale uwazam ze na 99 % wygra tutaj doświadczenie jakim dysponuje para czesko - kanadyjska.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom