>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 31.10.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 31. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina:
02:00
Spotkanie:
Tony Thompson vs Malik Scott
Typ:
Malik Scott
Kurs:
2.20
Bukmacher:

Analiza:
Dla mnie to bet miesiąca ze sportów walki.
Malik kontra prawie 45 letni Tony a buki chyba sugerują się jego ostatnią walką w sumie cyrkiem z innym zalanym bumem Solisem a jak przyszła prawdziwa walka z normalnym bokserem to przegrał łatwo wcześniej z Takamem .
Tony w obecnym wieku i z umiejętnościami to może rywalizować z bokserami typu Solis czyli nieprzygotowanymi i ze sporą nadwagą którą sam ma co walkę jeszcze większą . Bokserzy co jeszcze coś reprezentują i są w sile wieku nie dają mu większych szans co pokazała dobitnie walka z Takamem .

Malik jest dziewięć lat młodszy , nie ma nadwagi jak co walkę Tony i widać że jest w formie . Ogólne o wiele większe obecnie predyspozycje ale przede wszystkim wygra z nim szybkością .
Wolny, ociężały i statyczny 44 latek vs młodszy, szybszy i o wiele lepiej poruszający się Malik. Jak by porównać ich ostatnie wygrane walki to jak niebo a ziemia. Walka na dystansie 10 rund ▶ Malik na pkt.
Ma on wszystko aby go łatwo ograć. Zdjęcia z ważenia w dziale. Walka dzisiaj w nocy około 3-4 na tvp sport.
http://forum.bukmacherskie.com/f201/boks-typy-z-analizami-3189-67.html#post5713728
http://forum.bukmacherskie.com/f201/boks-typy-z-analizami-3189-67.html#post5719572

✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Japonia - Puchar Ligi ( FINAŁ )
Godzina 5.05
- Kashima : Gamba Osaka
- over 4.5 gola
- 5.50 / Bet365
Doczekaliśmy się finałowej rozgrywki co prawda o najmniejsze trofeum ale zawsze to tytuł mistrzowski aaaa chodzi o Puchar Ligi , naprzeciw siebie staną Kashima z Gambą czyli także czołówka J-league bo Kashima to wicelider a Gamba niby czwarte miejsce ale strata do rywala to zaledwie 3 oczka ale wracam do finału PL , patrząc na ostanie wyniki jakie obie drużyny osiągają w ostatnim czasie to chyba na bramki możemy liczyć , Kashima wygrywa 3:2 z Kashiwą czy choćby 4:1 z Vessel Kobe , Gamba 3:1 z Vegaltą , co do H2H to tu też nie raz sporo bramek , w ostatnim czasie Gamba górą i 4 kolejne pojedynki to 4 wygrane a był też wynik 3:2 , przypomnę że Gamba broni tego tytułu z przed roku zresztą Gamba w poprzednim sezonie z potrójna koroną , w tym sezonie o tytuł mistrzowski może być ciężko ale nie jest to niemożliwe a decydujące spotkanie przed nimi bo 7.11 Gamba podejmuje u siebie lidera Sanfrecce tak więc wszystko się może zdarzyć ale dziś myślę że obie powalczą o pierwszy tytuł dla siebie w tym sezonie i liczę że może być bramka za bramkę !
⛔ 100
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska 1 Liga
Godzina: 14
Spotkanie: Dolcan-Zagłębie
Typ: 2
Kurs: 3.70
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Czaiłem się na ten mecz, ale wydawało mi się, że dyspersja kursów będzie mniejsza. Liczyłem na X2 po 1,5-1,6 a tutaj wystawili solo 2 po 3,7. Staram się nie grać na value tylko na prawdopodobieństwo, ale zrobię dziś wyjątek.
Po pierwsze Zagłębie gra dobrze, 5 zwycięstw z rzędu w lidze, mają radochę z gry, co pokazał nawet przegrany mecz z Cracovią. Po drugie, goście grają dobrze na wyjazdach (4-2-0) a gospodarze u siebie bez rewelacji (2-1-1). Ale najważniejsze jest to, że Dolcan przegrał dwa ostatnie mecze i to już nie jest ta sama drużyna, która niedawno liderowała. Może zeszło powietrze, a może inne teraz są priorytety.
Przeciw typowi może przemawiać zmęczenie Zagłębia meczem z Cracovią i chęć gospodarzy do przełamania słabszej serii. Dlatego rozsądniejszym jest zagranie X2 po ok. 1,7 i normalnie bym to rekomendował, ale jestem zarobiony w październiku, więc odrobina szaleństwa jest dopuszczalna.
⛔ 100
 
K 27

kazim

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - Liverpool
Typ: Chelsea strzeli w obu połowach
Kurs: 3.17
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam ????
Po raz kolejny będę opisywał zmagania The Blues, tym razem rozgrywane na własnym podwórku.
Ostatnio wszystko szło idealnie jak przewidywałem, prócz niespodziewanej bramki Loic&#39;a Remy w doliczonym czasie. Szkoda mi było typu, ale cieszyłem się ze względu na niebieskich. Jednak niezbyt długo bo zmarnowali szansę na awans w pucharze, a dokładnie &quot;gwiazda&quot; Chelsea - Eden Hazard, którego zawsze miałem za gościa od rzutów karnych, no ale piłka nożna jak zwykle nieprzewidywalna.
To tylko pokazuje, że każdy indywidualnie, począwszy od trenera ma problemy. W tym meczu dowiemy się, czy The Blues będą w stanie coś jeszcze osiągnąć w tym sezonie, czy będzie to sezon zmarnowany, gdyż jeśli niebiescy poniosą porażkę, to Jose Mourinho ma być zwolniony ze stanowiska trenera, ( nie wiadomo jak to będzie, gdyż Mou ma kontrakt jeszcze na parę lat, więc klub musiałby mu w grubych melonach zapłacić na odchodne - tyle, że z drugiej strony większe straty chyba generować będą porażki zespołu; nie wiadomo, trzeba poczekać, aby się przekonać ).
Ja tym razem pójdę tutaj w zwycięstwo ekipy ze Stamford Bridge. Przede wszystkim dlatego, że MOTYWACJA to bardzo silna rzecz. Niebiescy mają już dość porażek, a trener ma tak zwany topór nad głową, więc tutaj gospodarze muszą w tym meczu dać z siebie 110%.
Nie sugerowałbym się tutaj zbliżającą się rundą w CHL, gdyż niebiescy na pewno nie wybiegają teraz tak daleko myślami. Małymi krokami będą postępować.
Potencjał w drużynie mają, trzeba tylko znacznie więcej pracy i zaangażowania abyśmy zobaczyli efekty.
Co do ekipy z Anfield to na pewno nie przyjadą do Londynu żeby zebrać baty, przynajmniej tak sądzą. Liverpool także nie zachwyca. Średnia ekipa, często remisująca, a już na wyjazdach to sobie w ogóle nie radzą.
Zawodnicy średniej klasy, od niedawna pod wodzą Klopp&#39;a. Po wynikach można wywnioskować, że jeszcze ze sobą się nie zgrali. Ostatni mecz w pucharze udowodnił, że problem ze strzelaniem goli jest spory, gdyż inne ekipy rozjechały beniaminka, a The Reds 1:0, bardzo skromnie. W dużej mierze nie różnią się od gospodarza meczu. W tabeli super pozycji nie mają, mniej strzelają a więcej wpuszczają. Różni ich zachowanie trenera ( jak na Mourinho przystało :/ ), ale przede wszystkim motywacja co do tego meczu.
The Reds nie mają wiele do stracenia, ani też do zyskania. Niby chcą się piąć w górę, ale nie widać tego przekonania w grze jaką prowadzą. W czwartek spotkanie na wyjeździe z Rubin&#39;em Kazań w LE, co prawda też nie wiadomo jak Liverpool traktuje takie rozgrywki.
The Blues ? No cóż, gorzej już być nie może, chociaż ... jeśli przegrają a Mou odejdzie, to trzeba będzie od nowa układać zespół i taktykę, więc minie kolejnych parę meczy zanim załapią grę.
Jestem przekonany, że ta opcja nie będzie im w smak i poświęcą wszystkie swoje siły by w ten weekend rozbić drużynę gości i powoli odzyskiwać zaufanie kibiców, oraz wiarę we własne siły i trenera.
Mou w takiej sytuacji odpuści sobie taktyczną i spokojną grę, gdzie prowadziłby piłkę. Chelsea zaatakuje od 1&#39; i jestem przekonany, że będą okładać bramkę Liverpool&#39;u, aż piłki będą wlatywać, a bramkarz będzie je wyjmował z siatki. Na dwie brameczki niebieskich liczę przynajmniej, może nawet trzy - a czerwoni na pewno też coś dorzucą, gdyż Chelsea ma słabą obronę obecnie, a w dodatku jak się rzucą do ataku to się otworzą na zagrożenie. Ale zaryzykować muszą, a więc The Reds też coś powinni ustrzelić.
Koniec końców jestem pewny, że 3 punkty nie odjadą ze Stamford Bridge, a The Blues będą świętować zwycięstwo zapowiadające odbicie się od dna.
Gdybym miał przewidywać, a zawsze lubię spekulacje, to obstawiałbym wynik 2:1 dla gospodarzy tego wydarzenia, ewentualnie 3:1, gdyby naprawdę się rozegrali ;P
Tak czy inaczej, uważam, że Chelsea po tym wszystkim co przeszła zafunduje nam dzisiaj ładny spektakl i ładną piłkę ????
Good Luck The Blues ! Do boju ! Oczywiście The Reds - nie odpuszczajcie ! Mecz musi być na poziomie, bez wrogości ( kartki mogą się sypać w tym meczu ). Liczę na szacunek i ładną grę, jak za czasów legend: Lampard (Blues) vs. Gerard (Reds) ????
⛔ 100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Phoenix Suns - Portland Trail Blazers
Typ: 1
Kurs: 1.54
Bukmacher: Bet3,65
Analiza:Rozumiem ten kurs wystawiony przez bukmacherów jedynie ze względu na pierwszy mecz, kiedy to Portland pokonało Pelicans, a Suns nie popisali się z Dallas. Jednak jeżeli weźmiemy pod uwagę starcia z sobą tych zespołów z przeszłości to nie mam żadnych wątliwosci kto dzisiaj zgarnia cala pule. Od 2011 roku, tj przez ostatnie 10 spotkań (kiedy jeszcze w Trail Blazers grali tacy zawodnicy jak Aldridge, Lopez, Matthews), drużyna z Portland zdolała na gorącym terenie w Phoenix wygrać jedynie jeden raz (mialo to miejsce w ostatnim meczu) !! Słońca są podrażnione, mają cały zdrowy skład, a ich kibice czekają na wygraną. Lepszej ekipy, żeby to uczynić niż ich dzisiejsi rywale nie ma.
✅ 54
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 3

piogeb

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 00:05
Spotkanie: Orlando Magic - Oklahoma City Thunder
Typ: -5,5 typ: 2
Kurs: 1.66
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Jak dla mnie hendi które bez problemów powinno zostać pokryte przez drużynę z Oklahomy. W pierwszym spotkaniu nawrzucali sporo punktów z San Antonio Spurs, ze skutecznością jest dość nieźle jak na start sezonu, czego nie można już w pełni stwierdzić o rywalach. Oklahoma jest solidną drużyna i w tej formie jaką prezentują biorąc pod uwagę mecze przed sezonowe tymi 6. punktami na spokoju powinni wygrać.
__________________
Jeśli skorzystałeś lub typ Ci się podobał kliknij +dzięki. Mała rzecz a motywuje do pisania kolejnych analiz.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔ 100
 
P 3

piogeb

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:35
Spotkanie: Houston Rockets - Golden State Warriors
Typ: 2
Kurs:
1.86
Bukmacher: bet365
Analiza:

Kurs na GSW jak dla mnie za wysoki. Rockets w pierwszym spotkaniu pokazali się z mizernej strony dość wysoko przegrywając z Denver, zaś drużyna GSW wysoko pokonała ekipę Pelikanów. Dziś w nocy zmierzą się co prawdą z lepszą ekipą, ale też z drużyną która 2 dni wcześniej przegrała wysoko z ekipą słabszą od GSW. Dziś Rockets czeka niestety kolejna porażka. Byłem gotów zagrać ujemny hendi na GSW ale kurs jaki wystawili na nich w pełni mnie zadowala finalizując trebla ;)
__________________
Jeśli skorzystałeś lub typ Ci się podobał kliknij +dzięki. Mała rzecz a motywuje do pisania kolejnych analiz.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 3

piogeb

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 00:35
Spotkanie: Detroit Pistons - Chicago Bulls
Typ: 2
Kurs: 1.68
Bukmacher: bet365
Analiza:

Kurs na Chicago zachęca do gry czystego wina. Grają z drużyną, która dość solidnie rozpoczęła sezon od zwycięstwa nad Atlanta oraz Utah, lecz bądźmy szczerzy Utah nie zachwycało i dalej nie zachwyca natomiast Atlanta też nie pokazuje tego poziomy z poprzedniego sezonu. Tym razem Piston na swojej drodze napotykają solidną drużynę Byków. W tym spotkaniu widze tylko jednego faworyta i są nimi własnie Byki.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
2:00 am.
Calgary Flames - Montreal Canadiens
Flames over 20,5 SOG
(1,65) Bwin
Płomienie grają bardzo źle, w tegorocznym sezonie. Ich gra nie układa się po ich myśli, mimo że potrafią strzelać tych bramek sporo. Ale jak widać brakuję w tej ekipie chłodnego umysłu, aby móc sobie pozwolić na pewne wygrane seriami. W finałach grali o niebo lepiej i ta gra widać była od samego początku, że są głodni tych finałów, że je potrzebują i jak widać grali tam całkiem niezłe zawody. Teraz przyszedł kolejny sezon i klapa za klapą. Po drugiej stronie jedna z najlepszych defensyw na świecie, która jest urodzona do zdobycia także Stanleya, ale ich wczorajsza porażka z Oilers, gdzie wygrywali 3:0 po dość szybko strzelonych bramkach mogła ich nie co zgubić. Druga sprawa, Montreal fajnie wszedł w sezon ale już dwie porażki z rzędu, gdzie zawodnicy mogą czuć się rozżaleni witają dzisiaj do Calgary. Potrafią tutaj także wygrywać, ale i zagrać taki mecz jak ostatnio z Oilers. Hudler gra bez zastrzeżeń, dużo SOG i co najważniejsze też strzela bramki. Niekoniecznie czy to jest mecz w delegacji czy u siebie. Dzisiaj też będzie się dwoić i troić, a że linia na całą ekipę jest po malutkim kursie moim zdaniem warto próbować. Mecz nie będzie do jednej bramki. Zacięty, dość wyrównany mecz, ale dla kogo z nawiązką to zobaczymy,
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Tour Championships - Singapore
spotkanie G.Muguruzza - A.Radwańska
godzina 8.00
TYp wygra 1set i cały mecz Agnieszka Radwańska
kurs3,4
Buk bet365
Wczoraj Petra Kvitova mimo że wyraznie pod formą byłą blisko pokonania Hiszpanki , obnażyła wiele słabych punktów w grze Garbinie zabrakło ciut precyzji wiele wypracowanych wunersów Petra posłała w minimalnie w siatkę lub w aut , gdyby zagrała ciut bardziej aagresywnie i gdyby pierwszy serwis wchodził na ciut większym procencie wystarczyło by bo na prawdę nie wiele zabrakło.Agnieszka jak to ona wiele zależało będzie od formy dnia i od dobrego poczatku. Trzeba wygrać pierwszego seta bo bez tego będzie bardzo cięzko.Muguruza 8 meczów z rzędu wygranych , w H2H 4:2 dla hiszpańskiej żyrafy w tym 4 ostatnie pojedynki idzie jej tak dobrze że aż za dobrze.Zgadzam się z że Muguruza jest faworytką ale przecież za to kochamy wszyscy WTA że faworytki tak często zawodzą!W reku Garbine tyle argumentów że może ich wszystkich nie zmieśćić w dłoniach i wypościc:)
Kurs fajny ale spokojnie ze stawką bo to WTA.
Natomiast dobrym pomysłem może być przyczajenie się na Livie , wczoraj zakład na zwycięstwo Kvitovej w trzecim secie udało się ubezpieczyć po kursie 3.00 a dzisiaj również mogą się zdarzyć spore wachania kursów.Łatwo na pewno nie będzie ale jest to do zrobienia , przy dobrych wiatrach nie zdziwi mnie nawet 2:0 dla Agnieszki.
⛔ 100
 
anthonypettis 22

anthonypettis

Użytkownik
Dyscyplina: MMA
Godzina: 19:45
Spotkanie: Goran Reljic - Tomasz Narkun
Typ:Tomasz Narkun
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po przegranej pierwszej walce z Goranem przegranej przez niejednogłośną decyzje, Narkun szybko zwyciężył z Cebulą na poprzednim KSW, widać było u niego głód zwycięstwa, on doskonale wie że teraz jest najlepszy jego czas i musi iść z po pasek KSW jak najszybciej. Jest młody, ma świetny parter, z resztą tego chyba mówić nie muszę 10 zwycięstw, 10 poddań, jeśli zdobędzie pas i wygra kilka walk, może iść sporo w górę, co w tej federacji nie powinno być wielkim problemem.
Stójka Tomka jest przeciętna chociaż w pierwszej walce z Goranem mimo takich szaleńczych ataków bez gardy na Chorwata, szło mu całkiem nieźle, często trafiał, nie tylko ciosami ale i kopnięciami, bardzo dużo &quot;wyprowadził&quot; kolan, które dochodziły.
Jeśli chodzi o zapasy, pokazywał się z bardzo dobrej strony, sporo sprowadzał i ładnie kontrolował walkę.
Kilkukrotnie straszył kilkoma próbami poddań, najbardziej gilotyną, no ale niestety wtedy się nie udało.
Martwić się można tylko o jego przygotowanie tlenowe.
Aktualnie nie widzę innej opcji, jak wygrana Narkuna przed czasem.

Zapraszam do śledzenia mojego tematu w dziale Kupony ze Statystykami.
✅ 55
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia - Legia
Typ: X/X
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 14 kolejki polskiej ekstraklasy. Zmierzą się Lechia Gdańsk i Legia Warszawa. W tym spotkaniu moim zdaniem padnie remis. Lechia rzadko mnie zawodzi, jeśli chodzi o wyniki remisowe, nudne mecze, fatalne mecze i mecze które rozstrzygane są powiedzmy 1 bramką. Mecze są zacięte ponieważ nie ma w nich jakości, ale jednak przeszkadzają na tyle dobrze by przeciwnicy też skrzydeł nie rozwijali. Lechia więc przystępuje do tego meczu z 6 remisami w 13 spotkaniach. O 1 mniej ma Legia. Na przestrzeni 2 miesięcy Legia na wyjeździe wygrała tylko z Ruchem. Ten mecz jak i z Lechią w PP (u siebie) skonczony 4:1 to były ostatnie dobre mecze Legii, może nie licząc meczu z Cracovią. Ale to znowu było u siebie. Lechia z kolei niby wróciła na lepsze tory ponieważ wygrali 3 z 4 meczów, aczkolwiek Jagiellonię bije teraz każdy, z Termalicą wygrali po wątpliwym karnym w 90 minucie, a mecz z Zagłębiem nie może być wyznacznikiem jako rodzynek. Wcześniej właśnie Lechia remisowała 5 z 7 meczów. I spotkania bezpośrednie też ostatnio mówią sporo, bo 7 z 8 ostatnich w Ekstraklasie konczyło się wynikami albo 0:0 albo 1:0/0:1. Tylko w jednym padły 2 gole i co ciekawe wtedy wygrała Lechia, ale to było w 2013 roku.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Chelsea-Liverpool
Typ: Chelsea dokładnie 1 golem
Kurs 3.80
Buk Unibethttp://www.************/unibet.html
Godz: 13:45
Analiza: Na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie, które jest zdecydowanie hitem w tej kolejce Angielskiej Premier League, Chelsea na stamford Bridge podejmowała będzie Liverpool, obie ekipy w tym sezonie nie radzą sobie zbyt dobrze, gospodarze zajmują dopiero 15 pozycję w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie zaledwie 11 punktów po 10 rozegranych kolejkach, natomiast goście z Liverpoolu mają 14 punktów i miejsce numer 9, goście przegrywają bardzo rzadko,ale wiadomo że na swoim stadionie Chelsea jest zdecydowanym faworytem, Liverpool przegrał tylko dwa spotkania w tym sezonie , ale bardzo często dzieli się punktami z innymi ekipami, Chelsea natomiast już po 10 meczach ma na swoim koncie aż 5 porażek. W poprzednich dwóch sezonach te ekipy ze sobą dzieliły się punktami, myślę że tutaj jest też taka opcja,ale ze wskazaniem na ekipę gospodarzy z Londynu, nie wiadomo jednak jak trenerzy ustawią swoje ekipy, mój typ to wygrana gospodarzy jednym golem lub remis, czuję że chelsea tego spotkania nie przegra.
⛔ 100
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Coventry - Peterborough
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
W League One dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Coventry, a Peterborough. Po 15 kolejkach gospodarze na 4 miejscu z 25 punktami i bilansem 22:12. Goście na 10 lokacie i bilans 30:24. Średnia bramek w meczach z udziałem Peterborough to aż 3,6.
Coventry to bardzo dobry i zorganizowany zespół. Ostatnie 3 mecze jednak bez zwycięstwa i mają w sobotę okazje nadrobić stracone punkty w walce o bezpośredni awans. Są faworytem tego meczu i chcą dopisać kolejne punkty w walce o awans.
W ogólnym rozrachunku forma gości jest w kratkę, 6 zwycięstw przeplatają 6 porażkami. Ostatnia forma Peterborough na wyjazdach jednak jest bardzo dobra, na 4 ostatnie mecze wyjazdowe wygrali trzy. Teraz jednak zważywszy na przeciwnika poważniejszy sprawdzian przed nimi. Prawdopodobnie odpocznie ich najlepszy strzelec Adam Armstrong, który w ostatnich trzech meczach nie zaliczył żadnego trafienia.
Uważam, że na Ricoh Arena dojdzie do zaciętego meczu i padną co najmniej 3 bramki. Coventry głodne zwycięstw, a Peterborough ostatnio w dobrej formie. Poprzednie mecze pomiędzy tymi ekipami też overowe. Kluczem będzie tutaj pewnie pierwsza bramka która otworzy ten mecz. Oby padła jak najszybciej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna PE
20 30
Śląsk - Lech
Lech
2.40
B365
Witam. Dziś znów zagram polską ekstraklasę.Wczorajsze spotkania naszej ligi zakończyły się troszke niespodziankami więc mam nadzieje że dzisiaj to się zrekompensuję. Na ostatni ogień dnia mamy Śląsk z Lechem. Mistrzowie polski po długej śpiączce wkońcu wybudzili się z koszmaru jaki mieli. Na starcie pogonili na wyjeździe Fiorentinę i Legie co nie są słabymi drużynami szczególnie ta pierwsza. Pod wodzą nowego trenera zawodnicy wreszcie zaczynają grę na taką jak przystało grać Lechowi czyli wygrywać. Gospodarze przechodzą kryzys, przez ostatanie 5 kolejek 4 przegrane i 1 remis. Tutaj jest taki odwrót sytuacji tak jak by lech powiedział ja powstaje tu upadasz ???? . W każdym razie śląsk zajmuje 14 miejsce z 13 pkt a Lech jak do tej pory na dnie ( ale to się zmieni w szybkim czasie mam nadzieje) z 9 pkt. Patrząc na statystyki i formy myślę że nie ma dzisiaj innej opcji jak wygrana Lecha! Muszą zacząć wygrywać i odegrać te stracone miesiące jeżeli chcą grać w innych rozgrywkach. Powodzenia
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 18:15
Spotkanie: Villareal - Sevilla
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sevilla jakby odżyła, zwłaszcza Gameiro, strzelił ostatnio z Getafe hat tricka, gola dołożył też Konoplianka, który również co jakiś czas kłuje przeciwników, wcześniej strzelił MC.
Villareal ostatnio bezbramkowo na wyjeździe z Las Palmas oraz w plecy u siebie z Celtą.
Zespoły spotkały się w 2015 aż 3 krotnie. Niezależnie od terenu, na jakim odbył się mecz, zawsze wygrywała Sevilla, kolejno 3-1(wyjazd), 2-1 (dom), 2-0 (wyjazd). Nie widzę przeszkód, aby i tym razem wygrała, a w podjęciu decyzji pomaga
mi kurs 3.25. Wchodzę w to.
⛔ 100
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: MMA - KSW
Godzina: 19:00
Spotkanie: Andre Winner - Leszlek Krakowski
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betclik
Analiza:
Nie będę ściemniał że znam Polaka, bo poznałem go dopiero jak KSW ogłosiła ową walkę, tak był on dla mnie anonimowy. Pierwsze co się w rzuca w oczy to fajny rekord no bo 10-0 ładnie wygląda, do tego 9 skończeń przed czasem i to w różnych płaszczyznach, ale wszyscy z którymi się mierzył mieli rekordy ujemne!!! Taki poziom prezentowali:
https://www.youtube.com/watch?v=5FashO3hlMk
Dwa walczył tylko na małych galach co widać na filmiku, a gdzie tu teraz walczyć przed 12 tyś widzów do tego TV i jeszcze ta otoczka. Kto wie czy go trema nie zje? Teraz taki przeskok do Winner&#39;a. Który ma doświadczenie ogromne, wygrane walki w UFC, niebieski pas BJJ. Kondycyjnie zero problemów. Po wylocie z UFC tylko trzy przegrane z Rob Sinclair, Mateusz Gamrot, Akop Stepanyan. Wszystkie przez decyzję, co by nie mówić ci zawodnicy to kelnery nie były. W całej swojej karierze tylko dwa razy przegrał przez poddanie ostatni raz w 2010 roku. Więcej nie ma co pisać, moim zdaniem Polak wzięty tylko dla tego, aby przyciągnąć Polonie, bo jest wśród niej znany, ale przegra bo tutaj jest po prostu za duży przeskok o kilka poziomów w górę.
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna La Liga
Spotkanie: Real - Las Palmas
Godz: 16
Typ: Real -4,5 rożne
Kurs: 2,1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Real będzie dzisiaj zdecydowanie dominował, myśle ze mecz nie bedzie dla nich spacerkiem i beda musieli sie spiąć by wygrać co zaowocuje wieloma akcjami do przodu i wieloma rożnymi dla ekipy gospodarzy. Real dosyć mocno osłabiony przystąpi do dzisiejszego spotkania, zabraknie Keylora Navasa, Bale&#39;a, Ramosa, Benzemy, Jamesa, Arbeloi i Carvajala. Trudno jednak przypuszczać że Real nie bedzie grał na maxa swoich możliwości i postawi wszystko byle tylko wygrać. Muszą zdominować rywala i zdecydowanie to przemawia za tym handicapem na rożne. W zdecydowanej wiekszości meczy u siebie Real taki handi w tym sezonie pokrywał, mam nadzieje że bedzie tak i dzisiaj. Powodzenia;)
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom