>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 31.10.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 868,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 31. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Traralgon challenger 2014 (Australia)
Godzina: 01:00
Spotkanie: Jenkins Jarmere-Kokkinakis Thanasi
Typ: 1
Kurs: 4.78
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Ostatni typ w październiku, jestem na plusie także ryzykuje z typem drugi dzień z rzędu. Kokkinakis pokazał się szerszej publiczności w tym roku,a konkretnie podczas Australian Open gdzie wygrał z Sijslingiem sprawiając przy tym niespodziankę. Młody kangur pokonał w tym roku wielu zawodników wyżej notowanych np. Golubev, Chardy, Matosevic, Delbonis i wielu innych. Thanasi jest uniwersalnym zawodnikiem który potrafi grać na hardzie jak i na mączce. Matka natura obdarzyła go 196 cm wzrostu także dało mu to ogromną przewagę w juniorskim tenisie. W seniosrkim świecie już nie jednemu starszemu zawodnikowi utarł nosa. Kokkinakis doszedł do finałów juniorskich AO oraz US OPEN oraz wygrał Wimbledon w deblu. Te wszystkie wyniki pokazują nam,że papiery do gry ma jak najbardziej. Jego przeciwnikiem będzie Amerykanin, Jenkins. Niższy o 19 cm oraz starszy o 6 lat i sklasyfikowany o 100 miejsc niżej od przeciwnika. Lecz Jarmere jest małym objawieniem ponieważ na statnich 20 meczów ma 19 wygranych. W tym są trzy wygrane turnieje rangi futures oraz tutaj pokonał Soedę 7:6, 6:1 oraz Thompsona 6:4, 6:4. Nie będę się tutaj rozpisywać. Mam nadzieję,że Jenkins który jest starszy o 6 lat pokona młodszego rywala któremu co jakiś czas wpadają się również wpadki. Tym bardziej,że Amerykanin pokonał tutaj dwóch lepszych zawodników od siebie. Ponownie liczę na nie małą niespodziankę.
✅378
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ATP Paryż
Godzina: 14:00
Spotkanie:
Berdych-Anderson
Typ:
Anderson+3.5 gema
Kurs:
1.88
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Na piątek wybrałem spotkanie Czecha z Afrykanerem. Tomas w 1/8 dokonał formalności pokonując sfochanego Felka. Szczerze mówiąc nie zdziwiło mnie to, bo jest to już norma, że Hiszpan zachowuje się niczym kobieta i ma takie okresy, kiedy przechodzi obok meczów. To było właśnie to. Łatwo to dostrzec po statystykach Berdycha. Mimo słabego serwisu wygrał bezproblemowo 2-0. 58% pierwszego serwisu i tylko 71% piłek wygranych po nim to na prawdę marne liczby. Na najwyższym poziomie z takim osiągnięciem nie ma czego szukać. Bardzo możliwe jest, że Czech poprawi to podczas meczu kolejnej rundy, jednak jak pokazał dzisiaj Stan, nawet wygrywając 81% punktów po swoim 1.serwisie nie jest się pewnym sukcesu w starciu z Kevinem. Anderson miał dzisiaj skuteczność zdobywania punktów po 1. podaniu na poziomie 75%. Niby niewiele więcej, niż Tomek, jednak Kevin osiągnął to w przeciągu 84. rozegranych punktów, zaś jego jutrzejszy przeciwnik ugrał swoje 71% w 45 piłkach. Sporą część mojej wypowiedzi poświęciłem na omówienie serwisu i to nieprzypadkowo.
Klasyfikowałem gracza z RPA jako servicemana i co raz więcej się nad tym zastanawiam. Oczywiście bazuje on dalej na własnym mocnym i skutecznym podaniu, jednak w jego grze pojawia się coraz więcej innych, pozytywnych aspektów. Kevin idzie w tym kierunku, w którym powinien także kroczyć nasz Jerzyk. Powoli Afrykaner staje się graczem wielowymiarowym, a tylko tacy mają szansę w dzisiejszym tenisie. Do doskonałego serwisu dorzucił dobrą grę z linii i skuteczne dojścia do siatki. Muszę przyznać także, że poprawił mocno defensywę. Dzisiaj w pojedynku ze Stasiem potrafił kilkukrotnie wyciągać piłki idące na winnera. Jest to dodatkowo ciekawe, gdyż Kevin dysponuje imponującym wzrostem(203cm), który bardziej przeszkadza, niż pomaga przy akcjach obronnych.
Co do Tomka, w ostatnim okresie halowym spisuje się w kratkę. Zdobył tytuł w Sztokholmie, jednak następnie odpadł na starcie w Valencii z Andujarem. Możliwe, że zrobił to, aby zyskać chwilę odpoczynku, jednak wynik poszedł w świat. Tutaj w Paryżu zaczął od pojedynku z Mannarino. Trzeba przyznać, że momentami męczył się z leworęcznym Francuzem, ugrywając własne serwisy, jednak mając spore problemy na returnie. Dwa pierwsze sety były bardzo wyrównane, pierwszego Czech wygrał wykorzystując jednego bp, zaś w drugim okazał się słabszy po tb, gdzie dwa razy oddał punkty przy swoim serwisie. Trzeci, decydujący set był niezłą parodią. Tomas oddał dwa razy swoje podanie, jednak Francuz zrobił to dwukrotnie więcej. O ile przełamania dające prowadzenie Berdycha nie mogą dziwić, to podwójna strata serwisu w jednym secie jest pewnym symptomem, który może świadczyć o brakach w koncentracji(?), kondycji(?), etc. Czecha.
Kolejnym aspektem, który pewnie większość by stawiała jako plus dla Berdycha jest wyścig do Londynu. Tomek musi dojść do półfinału Paryża, żeby mieć gwarantowaną wycieczkę do stolicy Wielkiej Brytanii. Jednak wystarczy, że Kei w półfinale ogra Ferrera, czym zapewni awans sobie i swojemu koledze z miejsca nr7 w rankingu &quot;Race to London&quot;. Myślę, że spora grupa podałaby walkę o Londyn jako wielki argument za faworytem tego spotkania, ja myślę, że tak nie musi być. Jak już napisałem, Berdych ma sporą szansę na awans nic nie robiąc. Wiadomo, ze będzie chciał wygrać, jednak motywacja może też działać w drugą stronę. Tzw. przemotywowanie przy paru pechowych akcjach może doprowadzić do frustracji faworyta. Czech an przeciw siebie będzie miał kompletnie wyluzowanego gracza, który może, a nie musi. Do tego zwycięstwo nad triumfatorem AO musi wpłynąć pozytywnie na Kevina, co może go zmotywować i zainspirować do walki o jak najlepszy wynik w stolicy Francji.
✅88
 
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Korona - Wisła
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
W 14 serii gier polskiej Ekstraklasy spotkają się dużyny z 14 i 4 miejsca w tabeli. Mowa o Koronie (11 pkt) i Wiśle (24 pkt). Według mnie ten mecz Wiślacy powinni wygrać przez większych problemów. Może i Korona ostatnio nie gra tak źle jak na początku sezonu, ale ludzie... grają z Wisłą. Wyobrażacie sobie porażkę Wiślaków? Spadliby na 7 miejsce! W przypadku wygranej wskoczą na fotel lidera, więc jest o co walczyć.
Według mnie limit błędów druzyny z Krakowa przynajmniej w tej rundzie się wyczerpał. Chłopaki muszą się naprawdę spiąć. Naprawdę, nie widzę tu innego wyniku niż zwycięstwo Wisły.
To prawda, Korona powalczy, być może nawet coś strzeli. Jednak siła Wiślaków w ofensywie jest bardzo mocna. Jednego możemy być pewni, czeka nas dobry mecz i oby ze zwycięstwem Wisły.
Pozdrawiam.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Blues - Anaheim
Typ: 2
Kurs: 2.65
Bukmacher: unibet
Analiza:
Pojedynek &quot;play-offowy&quot;. Dwie silne drużyny, ale jedna z nich dzis bardzo osłabiona. Juz w poprzednim sezonie widzieliśmy jak Blues radzili sobie gdy właśnie wchodzili do play-off. Sporo porażek do zera, a kontuzjowani byli wtedy min Oshie i Backes, których dziś zabraknie. Także zagrają rezerwowym golkiperem Allenem, ale on powinien mieć mniejszy wpływ na mecz, ponieważ i tak Blues grają defensywny hokej. Wykluczony jest takze Statsny, ktory zdazyl w 4 meczach zdobyc 4 pkty. W Anaheim jeśli ktoś jest kontuzjowany to jeszcze z zeszłego sezonu. Forma obu ekip? 16 punktów ANA 31:19 i 9 pkt BLUES 20:18. Także pojedynki bezposrednie przekonują, że to goście radzą sobie lepiej. Ducks wygrali 4 z rzędu, w tym dwa ostatnie do zera i 7 z 10.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
divine 3

divine

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny Challenger Genewa
Godzina: 12:30
Spotkanie: Victor Hanescu - Michał Przysiężny
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Na jutrzejszy dzień, wybrałem ćwierćfinał ATP Challanger Tour rozgrywany w szwajcarskiej Genewie, w którym zmierzy się rumun Victor Hanescu z naszym rodakiem Michałem Przysiężnym. Gdy oglądałem kawałki meczu, kiedy Polak ograł Tatsuma Ito, który rozstawiony był z numerem 4, naprawde byłem zaskoczony dobrą grą Przysiężnego. Pierwszego seta, wygrał bardzo łatwo 6:1, w tylko 24 minuty natomiast 2 mógł skończyć tak samo, lecz przy stanie 5:1 dla Michała, w jego grę wpłyneło rozluźnienie, lecz potrafił skończyć to co zaczął i drugiego seta wygrał 6:4. Na korzyść Polaka zalicza się napewno serwis, gdyż wygrał 78% akcji rozgrywanych po 1 podaniu i zaliczył 7 asów serwisowych.
Myślę, że Przysiężny sięgnie jutro po zwycięstwo.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina-Piłka nożna Niemcy
Spotkanie Schalke-Augsburg
Typ: Gospodarze jednym golem
Kurs 4.00
Buk UNIBET
Godz: 20:30
Analiza:​
Witam, na piątek wybrałem spotkanie które rozpocznie nam 10 serię spotkań w niemieckiej Bundeslidze. W tym spotkaniu Schalke na swoim stadionie bedzie podejmowało drużynę Augsburga. Dla mnie zdecydowanym faworytem do zdobycia 3 punktów w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy, która na swoim stadionie w obecnym sezonie jeszcze spotkania nie przegrała, grała tutaj 4-krotnie notując 2 remisy i dwie wygrane,a dodam ze łatwych przeciwników na swojej drodze nie miała, bowiem w pierwszej kolejce zremisowała z Bayernem , następnie z Frankfurtem, gdzie grała w osłabieniu , potem wygrała z Dortmundem i Herthą Berlin. Augsburg wyjazdów nie może wspominać zbyt dobrze, 5 spotkań tylko 1 wygrana i aż 4 spotkania przegrane. Ogólnie za zespołem gospodarzy przemawia też historia spotkań pomiędzy tymi dwoma zespołami w poprzednich sezonach, gdzie Schalke zawsze było zespołem lepszym grali ze soba 3 mecze , gospodarze wygrali kolejno 3:1 / 3:1 / 4:1/ także zawsze pokrywali handicap, myślę że w jutrzejszym spotkaniu to też ekipa gospodarzy sięgnie po kolejne 3 punkty co da im wyprzedzenie zespołu z Augsburga w ligowej klasyfikacji, nie sądzę żeby jednak Schalke wygrało tutaj bardzo wysoko, stawiam na zwycięstwo różnicą jednej bramki i na dokładny wynik 2:1.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBelgia – Jupiler League
Godz: 20:30
Spotkanie: Waregem – Genk
Typ: Genk
Kurs: 2,63
Bukmacher: bet365
Analiza:

Jutro ciekawe spotkanie w Jupiler League. Dla gospodarzy jutrzejszego meczu początek sezonu nie jest udany. W poprzednim sezonie zajęli wysokie 4. miejsce i grali w LE, a w tej chwili zajmują ostatnie miejsce w tabeli z bilansem 2 Z |4 R| 7 P. Należy podkreślić, że ekipa Waregem nie wygrała 5 ostatnich meczów u siebie, z czego 3 ostatnie to porażki. Porażkę z Anderlechtem można zrozumieć, ale Cercle Brugge, czy Waasland-Beveren to drużyny z dołu tabeli. Ostatni mecz, który wygrali u siebie to mecz na inaugurację sezonu z Kortrijk, po nim nastąpiła wspomniana seria.

Można powiedzieć, że każda seria kiedyś się kończy, więc dlaczego nie mieliby się przełamać? Moim zdaniem jest to mało prawdopodobne akurat w tym meczu, bo Genk jest w dobrej formie. Są niepokonani od 5 meczów i mają serię 3 zwycięstw z rzędu. Na wyjeździe również spisują się całkiem nieźle, bo zaliczyli 2 Z | 3 R | 1 P.
Tak więc liczę na podtrzymanie złej passy u siebie Waregem, jak i na utrzymanie dobrej formy Genk. Patrząc na statystyki wydaje się to banalne, zobaczymy co pokaże boisko. Kurs rośnie, więc jeśli ktoś chciałby zagrać to warto trochę poczekać.
⛔100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2. Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dusseldorf - Ingolstadt
Typ: 1X
Kurs: 1.46
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dwunasta kolejka w 2. lidze będzie ciekawym spotkaniem,gdyż spotykają się dwie topowe drużyny w tabeli. Dusseldorf (20:12) będzie podejmować lidera tabeli Ingolstadt (18:6),który ma 5 pkt. przewagi.
Przez 4 lata i 6 wspólnych meczy goście zdołali wygrać tylko 1 raz.
Przyjezdni jak do tej pory ciągną dobrą passę 4. wygranych meczy z rzędu i nie mają na koncie porażki,ale H2H dobitnie pokazuje,że owa dobra passa skończy się już w piątek.
✅46
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 22:30
Spotkanie: Atletico GO - Vila Nova
Typ: 1 (-2eh / 0:2)
Kurs: 4,5
Bukmacher:sportingbet
Analiza:

Końcówka sezonu. Atletico walczy o awans do Serie A na sześć kolejek przed końcem. Vila Nova ma matematyczne szanse na wyjście ze strefy spadkowej. Tracą dwanaście punktów do szesnastego miejsca, a mają sześć rywalizacji przed sobą. TYLKO SZEŚĆ!
Drużyna, która na wyjeździe ma bilans 12:29 raczej nie wywalczy tutaj dobrego wyniku, tym bardziej, że ich wyjazdy wyglądają właśnie tak: http://tnij.org/cb478la
Wygląda to nieco groteskowo. Drużyna nie znająca na wyjeździe pojęcia &quot;nieprzewidywalność&quot;.
W tym spotkaniu będą bez podstawowego bramkarza (29 spotkań), podstawowego obrońcy (26 spotkań) i najlepszego strzelca (8 goli). Ktoś kto strzela 8 na 25 goli całej drużyny na pewno musi być niezły jak na warunki Brazylijskiej serie B. Dodam, że rozegrał tylko 16 spotkań (na 32 kolejki) ... W tym czasie drużyna wygrała chyba 6 czy 7 spotkań. Czyli jak gra to sporo daje drużynie. &quot;Niestety&quot; tym razem go zabraknie. Brazylijska liga jest ligą raczej własnego podwórka, jak i ogólnie cała Ameryka. Miejmy nadzieję, że wygrana będzie wysoka, bo trzeba wskoczyć do topki w rankingu typów dnia dnia ???? )
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
1 11

10sancho10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 03.05
Spotkanie: Vancouver-Montreal
Typ: Vancouver handicap -2
Kurs: 4.40
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Wziąłem pod lupę pojedynek między Vancouver Canucks, a Montreal Canadiens... Montreal nie przekonuje mnie ostatnio swoją grą, od meczu z Bostonem nic wielkiego nie prezentują.. natomiast Vancouver gra równo, ostatnie 2 mecze pewnie wygrane i będą chcieli podtrzymać passę dobrych występów u siebie... Dodatkową motywacją dla gospodarzy, będzie fakt iż Montreal wygrał ostatnie 3 pojedynki bezpośrednie, uważam że to będzie mały rewanż za te niepowodzenia i wygrana Vancouver będzie dobitna i nie pozostawiająca wątpliwości...
⛔100
 
1 11

10sancho10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej-NHL
Godzina: 00:35
Spotkanie: Tampa Bay-Philadelphia
Typ: S. Stamkos strzeli gola
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Tampa Bay o 00:35 naszego czasu zmierzy się z Philadelphią. Stamkos to najlepszy strzelec gospdarzy i jeden z kandydatów do tego by być najskuteczniejszym strzelcem w sezonie, to świetny zawodnik, lubi brać na siebie ciężar gry. W dwóch ostatnich meczach nie strzelił bramki, co na pewno zadziała na niego mobilizująco, ten chłopak jest głodny gry i nie wierzę by trzeci mecz z rzędu nie wpisał się na listę strzelców.. Pojedynki między Tampa Bay a Philadelphią to z reguły starcia obfitujące w dużą ilość bramek... Myślę, że teraz nie będzie inaczej, a Stamkos co najmniej raz trafi do protokołu meczowego jako strzelec gola
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska 1 liga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Widzew Łódź- Zagłębie Lubin
Typ: handicap Zagłębie -1
Kurs: 3,75
Bukmacher: expekt
Analiza:
Co tu dużo pisac, bukmacherzy kolejny raz dają wysoki kurs na przeciwników łódzkiej drużyny.Trzeba zatem korzystac.
Poziom jaki piłkarsko prezentują widzewiacy jest naprawdę tragiczny, a porażka z Pogonią Siedlce 1:3 tylko potwierdza, że właściciel klubu chce &quot;spuścic&quot; tą drużynę do 2 ligi.
Szczerze to nawet jak się patrzy na skład Widzewa, to ze świecą szukac solidnych grajków.
Bramek strzelac też nie potrafią, jedynym plusem,choc marnym jest fakt, że wysoko nie przegrywają spotkań.
Zagłębie to murowany kandydat do awansu do ekstraklasy.W tym klubie jest wszystko co potrzebne, aby osiągnąc ten cel, pieniądze, organizacja i skład , który jest najlepszy w lidze, przynajmniej na papierze.
Idę w stronę wysokiego i pewnego zwycięstwa gości. Jeśli Siedlce strzeliły 3 bramki Widzewowi to Lubin nie będzie gorszy.
Uwarzam, ze skończyły się minimalne porażki łodzian, tym bardziej dzisiaj z takim przeciwnikiem.
Na przełamanie Widzewa nie ma co liczyc, nie w takim meczu.
Zatem handi powinien spokojnie wejśc!!
Powodzenia!!
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maer 234,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja ( Premier Liga )
Spotkanie: FC Rostov - FC Ural
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 17.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Rosji na 12 kolejkę ligową tamtejszej Premier Ligi.
W mieście Rostów nad Donem liczącym ponad milion sto tysięcy mieszkanców na Olimp-2 mogącym pomieścić prawie szesnaście tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Football Club Rostov założonym w 1930 roku o barwach żółto-niebieskich a w gości z miasta Yekaterinburg liczącego prawie milion trzysta pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1930 o barwach pomarańczowo-czarnych a mianowicie Football Club Ural Yekaterinburg.
FC Rostov rozegrał w tym sezonie ligowym 11 spotkań w których zdobył 5 punktów po 1 zwycięstwie, 2 remisach oraz 8 porażkach i zajmuje obecnie przedostatnie 15 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 11-32.
FC Ural zdobył 10 oczek w swoich 11 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach, 1 remisie oraz 7 porażkach co daje obecnie 13 pozycję w tabeli rosyjskiej Premier Ligi, bilans bramek 12-17.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 4 razy zdobywając 3 oczka po 1 wygranej oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim Olimp-2 3-10.
Goście zdobyli 3 punkty w swoich 3 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 1 zwycięstwie oraz 2 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 2-4.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyz oba zespoły będą w tym sezonie o utrzymanie a w ostatnich ich 2 spotkaniach pomiędzy sobą w mieście Rostów nad Donem o ligowe oczka raz wygrali gospodarze oraz raz padł remis, bilans bramek w tamtych spotkaniach 4-2 na korzyść FC Rostov.
Moim typem na to spotkanie to zwycięstwo gospodarzy, Football Club Rostov w tym sezonie gra bardzo słabo ale u siebie i tak lepiej niż w delegacjach a goście to dla nich najlepszy z możliwych rywali potrzebnych aby wygrac i choć trochę odbić się prawie od dna ligowej tabeli a Football Club Ural Yekaterinburg lepiej u siebie niz w delegacjach do tego niekorzystny bilans gier z gospodarzami na ich terenie i moim zdaniem to FC Rostov wygra to bardzo ważne dla nich spotkanie na swoim terenie.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
art-is-blast 36

art-is-blast

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 1:0
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - New York Knicks
Typ: Cleveland Cavaliers, Handicap 0:11
Kurs: 1.66
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Cleveland - New York, czyli na ten mecz i powrót LeBrona do Ohio czeka nie tylko całe Cleveland, ale myślę ze cały koszykarski świat. Z powrotem Lbj&#39;a wszystko w Cavs ruszyło. Kontrakt przedłużył Irving MVP ostatnich mistrzostw, dołączył najlepiej zbierający i rzucający za 3pts w jednym w całej lidze - Kevin Love plus cała ekipa role playerow w postaci nowo pozyskanego Mariona, Varejao, Waitersa i trójkomaniaków z heat w postaciach Millera i Jonesa. mieszanka wybuchowa i kompletna na walkę już tu i teraz o pierścienie. a Nix? pierwszy mecz z Bulls pokazał, ze samo przyjście Jacksona nie zmieni i nie zrobi nagle z nich drużyny. Wszystko poza wysoka wygrana Cavs bedzię tu sporo niespodzianka.Cleveland dzis eksploduje Można zagrać też mniejszy handi np do dubelka. Powodzenia!
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP CHALLENGER ECKENTAL
Godzina: 12:00
Spotkanie: Bemelmans - Kravchuk
Typ: Bemelmans
Kurs: 1.42
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jak dla mnie Belg ma po prostu dużo więcej atutów czysto tenisowych. Wczoraj bałem się go zagrać z Brandsem, bo pomimo, że Niemiec nie może się jakoś pozbierać po kontuzji to nadal ma potencjał by na szczeblu challengerowym zagrozić każdemu graczowi. Zagrałem to overem i się opłaciło. Meczu niestety nie widziałem, ale wynik i statystyki wyraźnie sugerują, że Belga dopadła w 2 secie jakaś &quot;zapaść&quot; serwisowa, bo gdyby nie to skończyłoby się komfortowym 2-0 (i w sumie całe szczęście dla mnie bo tak nici byłby z overa). Jeżeli nic takiego nie wydarzy się dziś to gotów jestem dać bet na 2-0 dla Bemelmansa. Nie chcę nic ujmować Ruskiemu, ale styl Rubena jest po prostu stworzony do gry na szybkich nawierzchniach. Bardzo dobry, nie tyle silny co płaski i dobrze plasowany serwis, do tego lewa ręka, nienaganny często używany głęboki płaski slajs, po którym lubi i często biega do siatki (gdzie sobie bardzo dobrze radzi w grze volleyem). Konstantin nie ma instrumentów w grze defensywnej żeby móc sobie bezproblemowo radzić z tak grającym przeciwnikiem. Owszem istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że sety będą rozstrzygać się w rozgrywce TB, ale pomimo pewnej &quot;loteryjności&quot;, argumenty serwisowe zawsze będą dawać przewagę Rubenowi. Do tego dwie wg dość istotne kwestie. Po pierwsze Kravchuk (jak większość jego rodaków - vide &quot;Generał&quot;, Gaba czy Tursa) nie jest na korcie wolny od urazów &quot;mózgu&quot;. Natomiast Bemelemans był tu rok temu w 1/2 i myślę, że motywację ma sporą żeby to powtórzyć a ponieważ u niego z głową jest wszystko ok to powinno mu to dać przewagę w starciu z &quot;Krawcem&quot;. O H2H nie wspominam bo oba mecze pomiędzy oboma panami odbywały się zbyt dawno temu.
✅42
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: ???? WTA - SINGIEL: Sofia (Bułgaria), twarda (w hali)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Pliskova Karolina v Pennetta Flavia
Typ: Pliskova Karolina
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Dziś skupiam się na spotkaniu, doświadczonej Flavii Pennetty, z utalentowaną Czeszką Karoliną Pliskovą. Dla Flavii będzie to już 3 spotkanie na Garanti Koza Tournament of Champions, w pierwszym spotkaniu bardzo łatwo pokonała Alizee Cornet, pokazując że jest bardzo dobrze przygotowana do tego turnieju, jednak wczoraj po wygraniu 6-0 pierwszego seta z Hiszpanką Muguruzą, nagle przestała istnieć i przegrała całe spotkanie 6-0, 1-6, 1-6. Nie wytrzymała kondycyjnie? Jedno jest pewne zawiodła na całej linii. Jej przeciwniczką będzie rezerwowa Karolina Pliskova która wskoczyła na miejsce Ekateriny Makarovej, która bo dość słabym występie w tym turnieju zrezygnowała z powodu kontuzji pleców. Czeszka jest świeża i będzie grać zupełnie na luzie, w przeciwieństwie do Flavii. Czeszka wygrała ostatnio turniej w Linz, gdzie pokazała się z dobrej strony i zaskoczyła wszystkich formą. Karolina ma lepszy bilans na hali 5/1, natomiast Flavia ma 2/4. Według mnie lepiej się prezentuję Karolina która w ostatnim miesiącu ograła takie nazwiska jak Stosur, Petkovic, Giorgi czy Flipkens.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 13:45
Spotkanie: Flota Świnoujście - Wigry Suwałki
Typ: X2
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Według mnie perełka dzisiejszego dnia. Ważne są kulisy tego meczu. Niech nikogo nie zmyli fakt, że z Suwałk do Świnoujścia jest aż 720 km. Piłkarze Wigier wyjechali już w środę, więc mieli cały czwartek na zapoznanie się z boiskiem, miastem itd. Może Suwalczanie nie grają pięknej piłki, ale mają parę asów w rękawie. Będą bardzo zmotywowani, ponieważ w razie porażki mogą spaść nawet na 14. miejsce w tabeli. Mecz ten będzie także rewanżem za Puchar Polski. Flota wygrała u siebie wtedy 2-0.
Jak już pisałem, Suwalczanie wyjechali w środę, wrócą do domu w sobotę. Nie wiem czy rano czy pod wieczór, ale w sobotę. Myślicie, że te 3,5/4 dni poszłyby na zmarnowanie? W Suwałkach wszystkim zależy na spokojnym utrzymaniu się i ten mecz może poprawić morale w drużynie. Piłkarze muszą po prostu gryźć trawę!
Muszą, bo mierzą się też nie z byle kim. Flota to, jeśli chodzi o mecze u siebie, trzecia siła polskiej pierwszej ligi. Jednak uważam, że pasja i zaangażowanie dadzą górę i Wigry tego meczu po prostu nie przegrają.
Pozdrawiam.
⛔100
 
M 25

manu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Paryż
Godzina: 16:00
Spotkanie: Milos Raonic - Roger Federer
Typ: Federer -4
Kurs: 2.8
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witam.
Na dzisiaj wybrałem kolejne tenisowe spotkanie w Paryżu, Roger Federer - Milos Raonic. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest utytułowany Szwajcar. Bilans spotkań obu zawodników jest jednoznaczny - 6:0 na korzyść Federera. Do tego dochodzi ich aktualna forma, Roger ostatnimi czasy gra jak za najlepszych lat, potwierdza to kolejnymi wygranymi meczami i to nawet tymi z najwyższej półki. Federer nie przegrał meczu od 9 września wygrywając po drodze turniej w Szanghaju oraz jego rodzinnej Bazylei. Po drogiej stronie siatki staje Raonic, który na pewno nie jest aktualnie w najlepszej dyspozycji, jego ostatnie mecze to w większości wymęczone zwycięstwa lub porażki z graczami drugiego garnituru. Kanadyjczyk swą grę opiera głównie na dobrym serwisie i forehendzie, co na tak klasowego zawodnika jak Federer jest zbyt małym atutem. Podsumowując Federer w aktualnej dyspozycji nie powinien mieć problemów z kilkakrotnym przełamaniem rywala, wygrywając przy tym swoje podania. Powinien wygrać ten mecz pewnie z przewagą minimum tych 4,5 gemów.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy Bundesliga 2
Godz. 18:30
Spotkanie - Union Berlin : Greuther Furth
Typ - over 4.5 gola
Kurs - 6.00
Buk - Bet365
Union podejmuje dziś na swoim Stadion An der Alten Forsterei bardzo niewygodnego dla siebie rywal Greuther Furth , ostatnie zwycięstwo Unionu nad rywalem to 24.08.2003 od tego czasu w 9 pojedynkach to 6 porażek i 3 remisy , wiem że statystyka nie gra a każda seria może się kiedyś skończyć dlatego uważam że dziś może być ciekawy pojedynek , Union ostatnio gra dobra piłkę i dwa ostatnie pojedynki to dwa zwycięstwa i 5 goli zdobytych i dwa stracone , goście w lekkim kryzysie a ostatni mecz u siebie i porażka 2:5 z Frankfurt 1899 to potwierdza ale jak zauważymy to dwa gole strzelone i dziś także liczę że bramki z ich strony możemy się spodziewać bo Union u siebie ma stosunek bramkowy 7:8 pomimo że w 5 meczach bilans nie zły 2-2-1 ale jak już wspomniałem i powtarzam przeciwnik dziś niewygodny tak więc może i być sporo goli !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom