>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 31.10.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 31 Października

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Detroit Red Wings @ Vancouver Canucks
Typ: Detroit Red Wings OT (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 2,33
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Zacznę na wstępie od tego, że Wings wyczerpali już limit gaf do maksimum i czas najwyższy by podreperować trochę swój wizerunek i przejść do levelu, jaki przentowali na samym początku. Według mnie zrodziła się ku temu bardzo dobra okazja, uwzględniając ich kilku-meczowy trip po zachodzie. Na sam początek wizyta w Vancouver z potencjalnie najtrudniejszym rywalem, ale historia pokazuje że Skrzydła potrafią z nimi pogrywać na wysokim poziomie.
Głównym mankamentem Wings w ostatnich dniach było przede wszystkim nietrafne wykorzystanie siły rażenia w ofensywie; Babcock kombinuje, miksuje linie , rozdzielił nawet Datsyuka z Zetterbergiem, dając jednocześnie większą swobode Tatarowi na II lini, jednak nie przyniosło to skutku. Tym bardziej że mieli doczynienia z okrojonym składem Rangersów czy z nieregularnymi Senatorami, którzy ostatnio z Andersonem w bramce zmierzają w złym kierunku.
Dziś można się spodziewać kolejnych zmian w ofensywie, tym bardziej że wypadł ze składu Franzen i z pewnego źródła wyczytałem ,że na III lini posadzony będzie Tatar, Abdelkader i Andersson. Myślę tym samym, że Mike będzie chciał wycisnąć jak najwięcej z trzech formacji, a według mnie umieszczenie na jednej lini Tatara i Abdelkadera może być niezłym posunięciem.
Poza tym Wings w tym meczu by poważnie myśleć sukcesie, będa musieli także z ogromną konsekwencją starać się o wyłączenie I lini Nucks, która była ostatnio najwyższym priorytetem jeśli chodzi o zgarnianie punktów. Tutaj akurat bracia Sedin z Kesslerem świetnie się rozumieją i Tortorella odwalił kawał znakomitej roboty po wpadce z Pens w ubiegłym tygodniu umieszczając ich w jednym szeregu.
Myślę ,że pomimo tego że Canucks są aktualnie na fali, Wings wciąż stać na wyrównaną rywalizacje i znalezienie sposobu w tym meczu, tym bardziej że są zespołem znacznie lepszym niż obrazują to ostatnie wyniki. Jestem dobrej myśli, że to ostatnie kombinowanie trenera Wings w formowaniu liń ofensywnych w końcu popłaci i uda się tutaj sukcesywnie zapunktować eliminując jednocześnie &quot;gorącą&quot; ostatnio I linie Orek, z resztą dawał spory wycisk swoim graczom na ostatnich treningach, tak więc efekty powinny w końcu nadejść.
✅ 133
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Utah Jazz - Oklahoma City Thunder
Typ: Utah Jazz
Kurs: 3,2
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Każdy, kto choć trochę &quot;kąsa&quot; temat NBA złapie się zapewne za głowę sugerując się moim typem. Zapewne wczoraj nikt z was również nie brał nawet na 5% zwycięstwa LAL nad LAC, a jednak... Najlepsza liga świata w koszykówce znana jest z tego, że każdy może wygrać z każdym a nazwiska nie grają. Nazwiska takie jak Harden, Martin czy Westbrook (kontuzja) nie ma na liście graczy OKC, a to sprawia, że zespół Kevina Duranta moim zdaniem w tym sezonie zbyt wiele nie osiągnie, no ale to przyszłość, więc zajmijmy się tym co dzisiaj. Utah straciła swojego centra Jeffersona i w jego miejsce gra młody Kanter. Ogólnie Utah się przebudowuje i tacy zawodnicy jak Hayward, Favors czy Evans to przyszłość Jazzmanów. Ich mecze przedsezonowe nie przekonują, ale sezon regularny to co innego, szczególnie gdy grają we własnej hali, gdzie zawsze było ciężko ich pokonać. W Pre-Season przegrali prawie wszystkie mecze (1x WIN) w tym z OKC 82:88 na wyjeździe, więc forma żadna, tyle że OKC wcale nie grało dużo lepiej (3x WIN, 3x LOSS), bo moim zdaniem sam KD nie wystarczy na sukces. Perkins jest coraz słabszy pod każdym względem a jego zastępcę Thabeet jest dziś wykluczony (kara), więc pod koszem zostaje im tylko Ibaka. Na obwodzie Jackson to mimo wspólnych treningów, nie jest Westbrook... Tak jak pisałem wcześniej, wg mnie to będzie to wyrównany mecz i mam nadzieję na wygraną gospodarzy.
⛔ 100
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Piłka Nożna: Polska, Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
1X2
Typ: Lech Poznań
Kurs: 2.15
Bukmacher: bwin

Patrzę na pozycję Jagiellonii i widzę kryzys, przegrali trzy ostatnie - z Górnikiem, Cracovią i Koroną, która dostała dziś lanie od Ruchu.
Jutro przyjeżdża Kolejorz, który w ostatnim arcy ważnym meczu zremisował u siebie z Legią. Pozostał spory niedosyt, bo były szanse na wygranie tamtego meczu.
W jutrzejszym meczu drużyna Lecha Poznań będzie musiała poradzić sobie bez Łukasza Trałki. Defensywny pomocnik Kolejorza do tej pory wszystkie mecze rozpoczynał w podstawowym składzie.
Lech jutro musi zagrać podobnie, albo i lepiej jeśli chcą wywieźć 3pkt. Stać ich na to, co pokazują ostatnie wyniki. Trzeba wykorzystać, to iż w Białymstoku mają kryzys.
Na pięć ostatnich spotkań Jaga zdołała zdobyć jeden punkt w starciu z Zagłębiem, gdzie Lech tych punktów zdobył 11, nie przegrywając meczu.
Bezpośrednie pojedynki między tymi drużynami również na rzecz Lecha.
Do lidera Lech traci 8 oczek, jutro jest świetna okazja, aby zdobyć kolejne punkty i umocnić swoją pozycję.
Z 5 meczów na własnym boisku Jagiellonia przegrała aż 4!
Jutro będzie piąte.
⛔ 100
 
K 13

kamilhs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: As Roma - Chievo
Typ: Roma (-1)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet-at-Home
Analiza: Spośród jutrzejszych typów, ten uważam za jedne z najpewniejszych. Roma w tym sezonie jest nie do zatrzymania - 9 kolejnych zwycięstw, z zadziwiającym bilansem bramkowym 23-1. Przeciwnicy z kolei to zespół zamykający tabelę Seria A. Fakt, że Roma, każde spotkanie u siebie wygrała co najmniej dwiema bramkami (nawet z takimi drużynami jak Napoli czy Lazio) jeszcze bardziej upewnia w tym, że tutaj nie będzie inaczej. Śmiało można podbijać sobie kurs.
⛔ 100
 
maer 257,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania ( Primera Division )
Spotkanie: Betis - Levante
Typ: 1
Kurs: 1.80
Data: 31.09.2013
Godz: 22.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na jedenasta kolejkę hiszpańskiej Primera Division.
W meczu zmierza się Betis oraz Levante.
Betis rozegrał dziesięć meczy w lidze i zdobył w nich osiem punktów po dwóch zwycięstwach, dwóch remisach oraz sześciu porażkach co daje osiemnaste miejsce w tabeli, bilans bramek 9-17.
Levante zdobyło szesnaście punktów w swoich dziesięciu meczach ligowych po czterech wygranych, czterech remisach oraz dwóch porażkach i zajmuje siódme miejsce w Primera Division, bilans bramek 12-14.
Gospodarze zagrali u siebie pięć meczy w których zdobyli siedem punktów po dwóch wygranych, jednym remisie oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 6-5.
Goście na wyjazdach zdobyli dziesięć punktów w pięciu meczach po trzech wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 6-10.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Betis u siebie w tym sezonie gra w kratkę ale potrafił zagrać też bardzo dobre mecze a Levante w swoich meczach ma dużo szczęścia i w tym meczu to szczęście ich opuści.
⛔ 100
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: TOR Maple Leafs @ CAL Flames
Typ: TOR Maple Leafs OT (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Klonowe liście rozegrali wczoraj bardzo dobre spotkanie w Toronto z Nafciarzami, pomimo znacznie mniejszej liczby oddanych strzałów (43Oilers, 26 Maple Lafes) zdołali wygrać 4:0. Czyste konto zachował Raimer, dziś w bramce Liści zobaczymy Jonathana Berniera (5W2L GAA 2,35), który pięć dni temu zaliczył przeciętny występ w Ohio przeciwko Blues Jackets, Maple przegrali ten mecz 2:5
wracając do wczorajszego meczu z Oilers, Liście grali w tym meczu bardzo dobrze z kontry, doskonały mecz rozegrał Kessel (2G, 2A) oraz Kadri (1G, 2A) osobiście bardzo dziś liczę na ich dobra grę. Płomienie ostatnio błysnęły dobrą grą z Capitals wygrywając ten mecz wysoko 5:2, wcześniej wysoko przegrali z Dallas 1:5 i Kojotami 2:4. W Bramce Płomieni zobaczymy dziś Karri Ramo, zawodnik ten nie może pochwalić się dobrą statystyką, w czterech meczach przepuścił aż 14 bramek. Liczę dziś na dobrą grę Leafes, tak jak to zaprezentowali we wczorajszym meczu

✅ 83
 
S 2

swistak11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: Śląsk Wrocław i powyżej 2,5 gola.
Kurs:2.45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Spotkanie 14 kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Podbeskidziem Bielsko Biała ma jednego faworyta. Jest nim ekipa z Wrocławia. Jednak nie warto stawiać na zwycięstwo gospodarzy, gdyż kurs na nie jest dosyć niski.Można spróbować czegoś innego. Śląsk Wrocław ostatnio przegrał z Zawiszą 1-2 i będzie chciał się zrehabilitować za tamtą porażke. Do Wrocławia przyjeżdza najgorszy zespół ligi, który do tej pory na wyjeździe nie wygrał żadnego z 6 meczy i stracił w nich 15 bramek. Więc chyba warto postawić iż Śląsk wygra a w meczu padnie więcej niż 2.5 gola. Kurs na to zdarzenie jest przyzwoity, zważywszy na to iż jest ono dość prawdopodobne.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 1

capsu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania 1 liga
Spotkanie: Athletic Bilbao (-1) - Elche
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bilbao które jak zwykle jest mocne u siebie 4-1-0, podejmuje ekipę Elche, która po serii 3 zwycięstw ostatnio złapała zadyszkę u siebie (0-1 z przeciętną Granadą).
Bilbao natomiast na odwrót, po kilku meczach w kratkę ostatnie dwa zwycięstwa pozwoliły na powrót na szczyt tabeli - w tej chwili 5 miejsce.
Uważam, że Bilbao powiększy tego wieczora swój dorobek o kolejne 3pkt, wygrywając pewnie conajmniej dwubramkową przewagą.
Dla mniej odważnych jak dla mnie pewniak dnia to po prostu zwykła jedynka na Bilbao z kursem 1,60.
⛔ 100
 
B 12

betscapital

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Granada - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Granada obecnie zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 pkt Hiszpańskiej La Liga. W przeciągu ostatnich 6 spotkań zaliczyli 3 porażki, 2 zwycięstwa i 1 remis. Atletico obecnie znajduje się w fantastycznej formie. Wygrali 9 z 10 meczy ligowych i wszystko wskazuje na to, że zamierzają walczyć z Barceloną i Realem o koronę. Jeśli chodzi o historię spotkań obu drużyn, to Atletico wygrało 5 z ostatnich 6 spotkań przeciwko Granadzie, a w ostatnich 4 nie pozwolili im nawet na strzelenie ani jednej bramki. Dodatkowo w znakomitej formie znajduje się Diego Costa z dorobkiem 11 bramek na swoim koncie, David Villa z 4 bramkami i Koke z 6 trafieniami. Drużyny z Madrytu nie zmagają żadne kontuzje, a więc do Granady udadzą się w pełnym składzie.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław-Podbeskidzie
Typ: 1/1
Kurs: 2.45
Buk: Unibet
Dzisiaj do Wrocławia przyjeżdża najsłabsza (obok Widzewa) drużyna ekstraklasy. Podbeskidzie zajmuje ostatnie miejsce i na ten moment zgromadziło tylko 9 pkt. Wygrali w tej rundzie tylko jedno spotkanie ( z Koroną Kielce 1-0). W ostatniej kolejce piłkarze Podbeskidzia zremisowali z Ruchem 0-0. W tym spotkaniu zespół poprowadził nowy trener Leszek Ojrzyński.
Zespół z Bielska nie ma kim atakować bramki rywala, po odejściu Demiana zespół w przednich formacjach wygląda jak wojsko bez broni. Jedynym ich atutem są stałe fragmenty gry. I to wszystko co Podbeskidzie ma do zaoferowania. Podbeskidzia pomysłem na grę jest tylko zwarta defensywa i liczenie na odrobinę szczęścia przy jakiejś wrzutce w pole karne. To trochę mało jak na zespół ekstraklasowy.
Początkowo miałem w tym spotkaniu zagrać under 2.5 po fajnym kursie 1.80. Ale po przemyśleniu zrezygnowałem z tego. Śląsk przegrał 3 spotkania z rzędu (wliczając puchar Polski).
Ostatni raz taką serie Śląsk miał za czasów Tarasiewicza i po czwartej porażce trener został zwolniony. Podopieczni Levego do tej potyczki przystępują bardzo zmobilizowani. Trzeba sobie jasno powiedzieć pomimo osłabienia (Mila) Śląsk potencjałem piłkarskim przewyższa zawodników Podbeskidzia przynajmniej o klasę.
W ostatnim spotkaniu Śląska (z Zawiszą) Levy w mojej ocenie popełnił błąd wystawiając Tadka Sochę na prawej pomocy, a Sebina Plaku sadzając na ławkę rezerwowych. Dzisiaj trener zapowiedział, ze będą zmiany i ja wierzę , że jedną z nich będzie powrót Plaku na prawą stronę.
Dzisiaj Śląsk ma okazję na przełamanie i rodzi się pytanie ....z kim jak nie z Podbeskidziem, kiedy jak nie dzisiaj.....i gdzie jak nie u siebie w domu.
Dzisiaj w mojej ocenie Śląsk zaatakuje od pierwszych minut spotkania i zepchnie zespół Ojrzyńskiego do głębokiej defensywy. Myślę,że kluczem do zwycięstwa będą &quot;szybkie skrzydła&quot; w postaci Plaku na jednej stronie i Patejuka na drugiej. Myślę, że w ten sposób Śląsk będzie chciał rozbić linie defensywną Podbeskidzia. Paixao jest w dużym gazie,dzisiaj będzie miał wiele okazji do strzelenia bramki. Jeżeli tylko Śląsk zagra swoją piłkę to dzisiaj Podbeskidzie nie zrobi nawet sztychu. Typowy mecz na przełamanie.
Dla mniej odważnych proponuje win Śląsk po kursie 1.60....do dubla jak znalazł.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: X2 Podbeskidzie
Kurs:2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: A ja dzisiaj zagram odważnie i przeczuwam delikatną jak mnie sensację to niespodziankę. Śląsk ma fatalną passę i na chwilę obecną gra słabo i nieskutecznie. Dodatkowo zabraknie mózgu drużyny i kreatora większości poczynań Mili ile znaczy dla Sląska ten piłkarz każdy to wie. Liczę na trenera Ojrzyńskiego dla którego walka, ambicja i fizyczność to podstawa, a miał już troszkę czasu żeby popracować i myślę że to wystarczy chociaż do remisu, bo o ile może nie wystarczy do wygranej i przeprowadzania finezyjnych akcji, to do walki jeden za drugiego i rozbijaniu akcji śląska w nie najwyższej formie wystarczy. We Wrocławiu na pewno nie wystąpi Ladislav Rybansky, któremu dokucza uraz mięśni brzucha - drugim, oprócz Richarda Zajaca, bramkarzem na to spotkanie będzie Piotr Adamek. Do gry wraca natomiast Fabian Pawela, który przez kilka ostatnich tygodni zmagał się z pęknięciem kości strzałkowej. Po takim kursie średnio opłaca się granie tak grającego Śląska jak dla mnie, kurs natomiast na Podbeskidzie kusi, a jak już pokazały mecze ekstraklasy niespodzianek można się spodziewać na każdym kroku. Zobaczymy, jak dla mnie niezły bet. Powodzenia
⛔ 100
 
A 1

aoxc15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna BUŁGARIA: A PFG
Spotkanie: Lok. Plovdiv-Levski
Typ: 1
Kurs: 3,05
Buk: Totolotek
Analiza:
Ciekawe spotkanie zapowiada sie w lidze Bulgarskiej gdzie Lokomotiv. Plovdiv podejmuje na wlasnym boiksu Levski Sofia. Gosodarze znajduja se na 3 miejscu w tabeli natomiast goscie na 7. w ostatnim meczu Lokomotiv wygral u siebie z CSKA a poprzednio z Slavia Sofia. Obydwa mecze u siebie. Goscie natomiast wygrali z Botevem i przegrali az 3-0 z CSKA. Mysle ze zachecajacy kurs, atut wlasnego boiska i calkiem przyzwoita forma pomoze wygrac gosodarzom to spotkanie. Dla mniej odwaznych polecam 1x za 1.55
⛔ 100 / bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Roma - Chievo Verona
Typ: AS Roma over 2,5
Kurs: 2.30
Bukmacher: unibet
Na zakończenie 10 kolejki Serie A w Rzymie dojdzie do spotkania liderującej, miejscowej Romy z drużyną Chievo okupującą ostatnie miejsce w tabeli. W jakiej formie są gospodarze każdy widzi - przewodzą w tabeli z kompletem zwycięstwem oraz 23 bramkami zdobytymi i tylko 1 straconą. W odwrocie jest drużyna Tomka Kupisza, czerwona latarnia Serie A - do tej pory zdobyte tylko 4 punkty - jeden remis i jedno zwycięstwo (ale było to dość dawno bo remis na rozpoczęcie ligi z Parmą a zwycięstwo we wrześniu z Udinese) a tak same porażki - ostatnio złapali dość nie ciekawią serię notując 5 kolejnych przegranych. Stosunek bramek: 7 - 17. W drużynie gospodarzy zabraknie ich serca czyli Tottiego ale również nie zagrają Gervinho, Destro oraz Maicon a w drużynie nie ujrzymy dziś Calello i Cesara. Mam nadzieję, że mimo braków Roma podtrzyma swoją fantastyczną formę i zaaplikuję dzisiaj przyjezdnym minimum 3 bramki bo ja osobiście jakoś nie widzę żeby grające piach Chievo nagle pokonało albo chociaż stawiało jakiś wielki opór będącej w mega wyśmienitej formie Romę. Dodatkowo w minionym sezonie rzymianie przegrali z piłkarzami z Verony dwukrotnie więc dobrze by było, żeby dziś wzięli rewanż.
Roma u siebie:


Chievo na wyjeździe:


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa Polska
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po pięciu meczach bez ligowego zwycięstwa, piłkarze Jagiellonii Białystok w czwartkowy wieczór będą chcieli przełamać niechlubną passę, zadanie nie będzie jednak łatwe, bo naprzeciw nich stanie aktualny wicemistrz Polski - Lech Poznań. Jagiellonia jest najsłabiej spisującą się drużyną przed własną publicznością, w dotychczasowych 5 meczach rundy jesiennej zdołała tylko raz wygrać i aż cztery razy schodziła z boiska pokonana, w ostatniej kolejce ulegli u siebie Górnikowi 0:1 po dosyć dobrym meczu, po tej porażce Jagiellończycy po raz pierwszy w tym sezonie wypadli poza czołową ósemkę w ligowej tabeli, ewentualna porażka oznaczać może , że losy trenera Stokowca będą wisieć na włosku. W Lechu nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza niż wygrana w Białymstoku, Lech pojedzie do Białegostoku jako zespół, który w minionych 5 meczach nie zaznał goryczy porażki, podopieczni Mariusza Rumaka w tym czasie wygrali z Piastem, Widzewem i Lechią oraz zremisowali z Podbeskidziem i w miniony weekend z Legią. 20 punktów wywalczonych w 13 meczach plasuje poznaniaków na szóstym miejscu w tabeli, ze stratą 8 oczek do prowadzącej Legii. Kilka słów o kadrze obu zespołów: do kadry Jagiellonii na piątkowy mecz wracają już pauzujący za kartki, Jakub Słowik i Jakub Tosik, wciąż kontuzjowani są natomiast Martin Baran, Rafał Grzyb i Jan Pawłowski, którego absencja będzie zdecydowanie dłuższa, w składzie poznaniaków na pewno zabraknie Łukasza Trałki, który musi pauzować za czwartą żółtą kartkę obejrzaną w tym sezonie, jednak po niedawnej ogromnej pladze kontuzji, teraz szkoleniowiec Kolejorza ma w kim wybierać, do pełni zdrowia i niezłej formy wrócił już Rafał Murawski, a w spotkaniu z Legią na boisku pojawił się także Dimitrije Injac, po karze za kartki wraca również Mateusz Możdzeń.
Lekkim faworytem jutrzejszego spotkania są goście, w tamtym sezonie Lech wygrał w Białymstoku 1:0 po bramce Lovrencsicsa, są w formie, ostatnie 5 spotkań to 3 zwycięstwa i 2 remisy, Jagiellonia jest na zupełnie innym biegunie, 4 porażki i tylko jeden remis, fatalny bilans meczy u siebie, 1 zwycięstwo i aż 4 porażki, jednak ostatnie mecze napawają lekkim optymizmem, minimalna porażka 0:1 z Górnikiem, grając w 10, a nawet wygrana pucharowa ze Śląskiem 1:0, liczę jutro na przełamanie Jagiellonii, o zwycięstwo będzie jednak trudno, jednak remis jest w zasięgu, Stokowiec prawdopodobnie ustawi drużynę defensywnie i będzie liczył na kontry, myślę, że jutro zobaczymy mało bramek, sytuacja Jagiellonii po ewentualnej porażce nie będzie za ciekawa, muszą dać z siebie wszystko, i Wg Mnie padnie remis na stadionie w Białymstoku z małą ilością bramek.
Przewidywane składy:
Jagiellonia: Słowik – Tosik, Ukah, Pazdan, Popchadze – Plizga, Norambuena, Gajos, Quintana, Dzalamidze – Piątkowski.
Lech: Gostomski – Ceesay, Wołąkiewicz, Kamiński, Douglas – Murawski, Linetty – Lovrencsics, Hamalainen, Pawłowski – Teodorczyk.
✅ 72
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

Śląsk w dołku formy bardzo przeciętnie się ostatnio prezentują tylko 1 zwycięstwo na 5 meczy, ale z kimś trzeba się przełamać, doskonała sytuacja będzie dziś, do Wrocławia przyjeżdza Podbeskidzie, ostatnia drużyna ligi, nowym trenerem został Ojrzyński i widać, że jeszcze potrzebuje czasu by ułozyć drużyne i na wyniki będzie jeszcze troche trzeba poczekać. Śląsk nigdy nie przegrał u siebie z Podbeskidziem, w przypadku zwycięstwa bedą mogli awansować na 10 miejsce w tabeli i bedą już tuż od wskoczenia do tej grupy mistrzowskiej. Trener Ojrzyński nie będzie mógł skorzystać z Ladislava Rybanskiego(podstawowy GK) Damiana Chmiela(5meczy/0goli) a pod dużym znakiem zapytania będzie występ Fabiana Paweli(11meczy/0goli). W Śląsku również nie obejdzie się bez braków kadrowych, poważny ból głowy trenera Levego to napewno brak Sebastiana Milii zawodnik który ciągnie ten zespół i jest jego wodzem, dodatkowo za kartki pauzuje Tadeusz Socha. Jednak wszyscy czekają, że Śląsk zacznie wygrywać i trener Levy gra z nożem na gardle i odpowiednio zmotywuje zawodników i zdobędą 3 pkt ze słabiutkim Podbeskidziem, przecież Wrocławianie mają w swoich szeregach Marco Paixao który powinien załatwić sprawe.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 895,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Śląsk Wrocław : Podbeskidzie BB
Typ - czerwona kartka w meczu ? Tak
Kurs - 3.50
Betsson

.. no cóż szkoda że wczoraj pokusiłem się na karnego a nie na czerwień ale tak już bywa ! Dziś jednak w spotkaniu pomiędzy Śląskiem a Podbeskidziem decyduję się na czerwoną kartkę . Śląsk zawodzi swoich kibiców na każdej linii i ostatnie 5 kolejek to aż 4 porażki i 1 zwycięstwo , gdy zajrzymy na dorobek kartkowy Śląska to nie wygląda to zbyt dobrze bo aż 33 żółte kartki i 1 czerwień co może nam podpowiedzieć iż jeżeli nic w grze nie wychodzi tak jak powinno to ta gra staje się dosyć agresywna , z drugiej strony Podbeskidzie które zamyka naszą ligę a na ich koncie zaledwie 1 zwycięstwo 6 remisów i 6 porażek a gole 10:19 no i popatrzmy jak oni wyglądają pod względem kartek : 21 żółtych i 0 czerwonych , no niby ten bilans trochę lepszy od Wrocławian ale jest coś co pokazuje że na tą czerwień dziś możemy liczyć a mam na myśli ich wspólne mecze :
17.03.2013 - Śląsk : Podb. 5 żółtych kartek
14.09.2012 - Podb. : Śląsk 12 zółtych kartek a w konsekwencji 2 żółtek to 2 czerwone
18.10.2010 Podb. : Śląsk 5 zółtych
3.11.2007 Śląsk : Podb. 11 żółtych i znowu w konsekw. 2 żółtek 1 czerwona , tak więc widzimy że w meczach pomiędzy nimi było częstwo dosyć ostro , dzisiejszy pojedynek poprowadzi pan Hubert Sieniewicz który poprowadził ich ostatni pojedynek 17.03.2013 w którym pokazał 5 żółtych kartek , no a porównując to z ich otrzymanymi kartkami w tym sezonie to liczę na dosyć brutalną grę !
⛔ 100
 
C 1

canyoufeelit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Betis - Levante
Typ: Levante
Kurs: 4.05
Bukmacher: ComeOn
Witam. W jedenastej kolejce hiszpańskiej Primera Division zmierzą się Betis oraz Levante. Zacznijmy od gospodarzy, Betis w ostatnich pięciu spotkaniach zanotował 1 zwycięstwo i 4 przegrane, natomiast Levante 3 zwycięstwa, 1 remis, 1 przegraną. Pojedynki bezpośrednie obu zespołów w ostatnich pięciu spotkaniach wyglądają podobnie, mianowicie 2 wygrane Betisu oraz 2 wybrane Levante i jeden remis. Uważam, że Betis gra ostatnie katastrofalnie, ostatni mecz u siebie przegrali z Atletico Madryt, który rozbił ich aż 0:5, to pokazuje w jakiej formie są gospodarze dzisiejszego meczu. Mało tego, Betis zmaga się z kontuzjami, nie wystąpią dzisiaj Paulao, Ruben Castro, Eder Vilarchao, Xavi Torres, Alex Martinez, Joan Verdu. Ponadto za nadmiar żółtych kartek pauzuje Antonio Amaya. Inaczej sytuacja klaruje się w drużynie gości, gdzie panują zdecydowanie lepsze nastroje. Wygrali trzy z ostatnich 4 ligowych spotkań, gdyby nie strata dwóch bramek w końcówce spotkania wygrali by z Real Madrid 2:1. Levante będzie musiało sobie poradzić bez kontuzjowanych Miguela Pallardo, Barkero oraz Angela. Myślę, że to, co teraz prezentuje obecnie Levante jest godne uwagi. Zdecydowanie obstawiam zwycięstwo gości. Mój typ 1:3. ⛔ 100
 
Z 14

zarka94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Holandii
Spotkanie: Excelsior - Deventer
Typ: Powyżej 2,5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Są miejsca na ziemi, w których piłka jakoś bardziej trafia do siatki i tym miejscem jest Holandia. Dzisiaj w pucharze Holandii są dwa mecze, a jednym z nich jest właśnie Excelsior - Deventer. Od 24.09 w meczach obu drużyn zawsze siadał over 2.5. W spotkaniach drużyny gości nie można narzekać na nude, 4:1, 0:3, 3:0, 0:6, 0:5. Wszystko wskazuje, że over 2,5 dzisiaj powinien wejść z uśmiechem na ustach i bez większych problemów.

⛔ 100 / bukmacher
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Paryż
Spotkanie:
Ferrer D. -Simon G.
Typ:2
Kurs: 3,4
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Oglądałem kiedyś Francuza i zaimponowała mi jego waleczność, dzisiaj ma bardzo trudne zadanie bo zmierzy się z Hiszpanem Dawidem Ferrerem który w ostatnim czasie dotarł aż do dwóch finałów z cyklu ATP. Wydaje mi się że trochę tego dużo jak na Hiszpana I dzisiaj może przyjść zadyszka. Z tego co się orientuje to mecz w poprzedniej rundzie z Czechem Rosolem został wygrany przez Hiszpana ale jego gra nie była jakaś imponująca. Ferrer w prawdzie wygrał ten turniej w zeszłym roku ale, w trakcie tamtego turnieju było bardzo dużo niespodzianek, i droga Hiszpana do finału była zdecydowanie łatwiejsza. Simon ostatnio troszeczkę pod forma ostatnio, ale coś czuje że dzisiaj mega się zmobilizuje przed własna publicznością i pokaże na co go stać, w tamtym roku potrafił tutaj zajść do półfinału. Reasumując Francuz na pewno łatwo się nie podda dzisiaj, ma za sobą swoja publiczność, i lubi grac na kortach krytych, wydaje mi się że szanse na zwycięstwo w tym meczu obu panów są bardzo wyrównane, a decydującym czynnikiem może być dyspozycja dnia.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom