>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Typy Dnia - 31.07.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 899,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 31. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 657,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nozna, Turniej Towarzyski Kobiet
Godzina: 02:00
Spotkanie: USA - Brazylia
Typ: over 3.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: : Iforbet
Analiza :
Kolejne spotkanie turnieju i w tym akurat licze na sporo bramek. W poprzednich meczach obu ekip Brazylijki zremisowaly 1:1 z Japonkami , a USA nieczkiwanie uleglo Australii 0:1 pierwszy raz w historii. W meczu pierwszym Brazylijki jak zwykle stworzyly sobie sporo sytuacji strzeleckich, sama Marta gdyby wykorzystala tylko czesc z nich wynik bylby duzo lepszy . Niestety problemem jest b. slaba gra w defensywie. Japonki wykorzystaly te sytuacje tylko raz , ale ekipa USA moze zrobic z tego wiekszy uzytek strzelajac 2-3 gole.
Wspomniana wczesniej sensacyjna porazka amerykanek sprawila Iz musza dzisiaj szukac zwyciestwa , oczekuje wiec mocno ofensywnej gry zwlaszcza ze strony Rapinoe ktora powinna dzisiaj jeszcze wiecej operowac pilka. Licze ze moze dojsc do powtorki wyniku z 2015 r kiedy USA wygralo 3:1.
Jesli po drugiej stronie wspomniana Marta wraz z kolezankami poprawia skutecznosc realny jest opisany wyzej over....
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Korzykówka-Towarzyskie
Godzina: 10:00
Spotkanie: Angola-Nowa Zelandia
Typ: Nowa Zelandia -1.5 Handicap
Kurs: 3.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Oferta na jutro bardzo kiepska. Mi w oko wpadl ten z pozoru mizerny mecz-towarzyskie spotkanie druzyn,ktore w swiecie koszykowki zbyt wiele nie znaczą. Nie rozumiem takiego rozstrzału kursów i az takiego faworyzowania Angoli. Według mnie mecz ten to typowe 50/50 z niewielkim wskazaniem własnie na Nową Zelandie,która według mnie posiada koszykarzy o dużo większym potencjale,umiejętnościach technicznych i przede wszystkim wiedzy aniżeli zawodnicy Angoli-którzy są typowymi koszykarskimi rzeźnikami. Za dużo za 3 nie rzucają,po prostu wchodzą pod kosz i albo wejdzie albo nie. W jednym tylko aspekcie górują nad Nowo Zelandczykami-z pewnością,dużo więcej biegają. Jednak nie wydaję mi się,aby to wystarczyło-rzuty za 3 będą z pewnością po stronie Nowo Zelandczyków. Według mnie fajne Value,tym bardziej,że jest to mecz,jak już wcześniej wspomniałem-towarzyski. H2H przytaczać nie bede,ponieważ w tym roku obie ekipy jeszcze nie grały.
Moja stawka: 2/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Dania - superliga
Godzina :19:00
Spotkanie : Silkeborg vs Aarhus
Typ : Silkeborg
Kurs : 3.00
Bukmacher : totolotek
Analiza :
dokonczenie 3 kolejki dunskiej superligi miedzy Silkeborg a Aarhus.
Gospodarz spotkania Silkeborg rozpoczal fatalnie sezon po 2 porazkach wyjazdowych zagra na wlasnym stadionie.Obecnie zajmuje oststnie miejsce z zerowym dorobkiem punktowym i bramkami 1:4.Aarhus gosc spotkania zajmuje 9 miejsce ma 3 punkty ( 1-0-1 ) i bramki 3:2.Ostatnie spotkanie ligowe grajac u siebie wygral 2:0 z zespolem Hobro IK.Teraz czeka ich pierwszy mecz wyjazdowy,z druzyna gospodarzy spotykali sie wielokrotnie bo az 55 razy wygrali 12 meczy 10 zremisowali a 23 rzy zostali pokonami.Ostatnie ich spotkanie zakonczyl sie wygrana Aarhus 2:0.Silkeborg natomiast ma 3 porazki z rzedu ,wiec chcac odbic sie od dna tabeli musi w dzisiejszym meczu przelamac serie niepowodzen i wygrac to spotkanie.
Dlatego postanowilem postawic na zwyciestwo Silkeborg
pow.i pozdrawiam
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
kaczoplx 39

kaczoplx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Rosyjska Premier Liga. 3 kolejka.
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Spartak Moskwa- FK Krasnodar
Typ: 1/ +1.5 gola w meczu
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna
Ciekawe spotkanie na zakończenie 3 kolejki w Rosyjskiej najwyższej klasie rozgrywkowej. Mistrz kraju z Moskwy podejmuje 4 drużynę ubiegłego sezonu.
Spartak zaliczył falstart dwukrotnie remisując odpowiednio z Dynamem i Ufą. Warto jednak zauważyć, że oba te spotkania drużyna prowadzona przez Massimo Carrere rozgrywała na wyjeździe. W porównaniu do sezonu 16/17 kadra Spartaka praktycznie nie zmieniła się, nikt z kluczowych zawodników nie opuścił zespołu.
FK Krasnodar natomiast dwukrotnie zwyciężyło pokonując zespoły z Kazania i Tosna, co potwierdziło, że drużyna z miasta nad rzeką Kubań pozostanie w czołówce rosyjskich klubów.
Pewnym jest, że mistrz kraju będzie chciał odnieść pierwsze zwycięstwo w lidze, a biorąc pod uwagę, że w poprzednim sezonie strzelili 46 goli (przy 27 straconych w 30 kolejkach), liczę na wynik typu: 2:1, 3:1.
Absencje w drużynie Spartaka : Brak.
Absencje w drużynie Krasnodar:
Okriashvili T.
Smolov F.
Prawdopodobne absencje:
Gazinskiy Y.
Kritsyuk S.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia, Liga 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Astra Giurgiu - ACS Poli Timisoara
Typ: X2
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Astra Giurgiu ma teraz bardzo napięty terminarz i będzie to dla nich 4 spotkanie w ciągu 11 dni a we czwartek grają bardzo ważny mecz rewanżowy na Ukrainie w kwalifikacjach Ligi Europy z Oleksandriyą. Z pewnością priorytetowo teraz traktują europejskie puchary, bo w lidze dopiero początek i będzie można jeszcze podgonić a w pierwszym meczu z ukraińskim zespołem na własnym stadionie zremisowali 0-0 tak więc teraz wszystkie siły będą musiały być rzucone na ten rewanż. Ja tutaj typuję X2, bo myślę, że gospodarze tego meczu nie wygrają ale też nie jestem do końca przekonany czy Timisoarę stać na zwycięstwo w tym wyjazdowym spotkaniu. Goście przed sezonem się wzmocnili i kadrowo wyglądają lepiej jak w zeszłym sezonie ale nowi gracze też jeszcze potrzebują kilku kolejek aby zgrać się do końca z nowymi kolegami. Oba zespoły mają po 1 zwycięstwie i 1 porażce i w tym spotkaniu najbardziej pachnie mi remisem ale, że Astrę czeka to rewanżowe spotkanie na Ukrainie, to też trener może dziś dać odpocząć kilku podstawowym graczom i ewentualne zwycięstwo gości też mnie tutaj nie zdziwi. Jakiegoś wielkiego meczu się tu nie spodziewam a raczej nudnego spotkania zakończonego wynikiem 0-0 lub 0-1, ewentualnie 1-1 ;) Gospodarze myślę, że specjalnie się forsować przed tym rewanżem nie będą a Timisoara też najpierw skupi się na obronie w pierwszej kolejności. Kurs na X2 jest bardzo fajny, bo aż 1,80 i biorę go jak najbardziej. W obliczu tylu spotkań rozegranych przez gospodarzy w ostatnim czasie i tego rewanżu, który czeka ich w czwartek to 1,80 na X2 to promocja i próbuję tego ????
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indonezja, 1 liga
Godzina: 13:30
Spotkanie: Gresik - Bali United
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dokończenie 17 kolejki w najwyższej klasie rozgrywkowej Indonezji, pomiędzy zajmującym ostatnie 18 miejsce w tabeli zespołem Gresik United 7 pkt 1-4-11, a zajmującym 4 miejsce zespołem Bali United 29 pkt 9-2-5. Sama różnica punktowa oraz miejsc w tabeli wskazuje na zdecydowanego faworyta. Dodam jeszcze tylko (bo zaraz się zaczyna), że ostatnio rozegrany mecz między tymi drużynami (27.11.2016) wygrał właśnie na wyjeździe zespół z Bali w stosunku 0:1. Powodzenia!
✅75
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Bułgaria Parva Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Etar - Vereya
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 1,63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na dzis wybralem spotkanie z ligi bulgarskiej. Po 2 kolejkach Etar bilans 2-3 , Vereya 0-4 . Etar jest beniaminkiem . Vereya w poprzednim sezonie walczyla o wystep w LE. W poprzedniej kolejce Vereya przegrala u siebie az 0-4 z druzyną Cherno More , ktora w tym sezonie gra bardzo dobrze. Etar w 1 kolejce przegral 1-2 z Lokomotivem Plowdiw . Nie byl to ofensywny mecz , a w meczach z Lokomotivem czesto padaja overowe wyniki . Po sezonie Vereye opuscilo kilku graczy z podstawowego skladu , nie sa moim zdaniem zespolem , ktory moglby tu pokazac jakis efektowny futbol z mnostwem sytuacji podbramkowych , przede wszystkim obrona . Czuję tutaj under i to mocno ???? Powodzenia
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom