>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 31.07.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
challenger 23,2K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 31. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna polska
Godz: 15:30
Spotkanie Lubin-termalika
Typ: Lubin wygra dokładnie 2 golami
Kurs 5.39
Buk : Unibet
Analiza: Zagłębie na swoim stadionie w tej kolejce polskiej ekstraklasy piłkarskiej na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Termaliki Bruk Bet nieciecza. Gospodarze w tej chwili mają na swoim koncie komplet punktów po dwóch rozegranych kolejkach i bilans bramek 6:0 , Termalika również zdobyła 6 punktów w dwóch kolejkach , tylko ich bilans bramkowy jest gorszy bowiem 5:2. Na pewno tutaj sporą różnica jest fakt iż Termalika obie poprzednie kolejki zagrała na swoim stadionie ,a Zagłebie nie dośc iż gra w pucharach to jeszcze w poprzedniej serii spotkań polskiej ekstraklasy pokonało na wyjedzie ekipę Poznańskiego lecha, MOim zdaniem faworytem w tym meczu do zdobycia kompletu unktów będzie ekipa gospodarzy, która na swoim stadionie radziła sobie lepiej niż na wyjazdach, nawet w pucharach była zespołem znacznie lepszym niż ekipa z Danii,ale nie potrafiła wykorzystać swoich sytuacji, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 2:0 po 90 minutach tego spotkania.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Toronto
Godzina:two:00
Spotkanie: Djokovic-Monfils
Typ:Monfils + 3 gemy
Kurs:4.25
Bukmacher:pinnacle
Analiza:To będzie mój typ kończący ten miesiąc w typach dnia.Ide w bardzo ryzykowny typ bo jesli go trafie to moge wskoczyć w tabeli w okolice podium.Wczoraj zagrałem przeciwko Monfilsowi i typ oczywiście przegrany.Dziś stawiam na Gael ze nie przegra więcej niż dwoma gemami.H2H to 11:0 dla Serba ale w 7 z 11 pojedynkow liczac krecza Monfils ugrał seta czyli jednak Serb nie miażdżył go w bezpośrednich pojedynkach.Djoković napewno będzie chciał tu wygrać.W poprzednich rundach ogrywał rywali 2:0 a wygrał z Berdychem,Stepankiem i Mullerem.Patrząc na wczorajszy mecz Novaka z Berdychem to wygrał tylko 3 gemami a wiadomo jak Berdych gra z czołówką tenisistów.Monfilsa skazywałem na porażke już z Raoniciem ale jednak wygrał z nim 6:4 6:4 co pokazuje że Francuz jest naprawde w dobrej formie.DW stawiałbym 2:1 dla Djokera bo wątpie że Monfils da rade wygrać z 1 rakietą świata.Warto także zagrać że Monfils ugra seta kursy to okolo 3,00.Jak Monfils zagra na najwyższym poziomie to typ może wejść.Przewiduje 2 tie-breaki.Dużym atutem będzie doping kibiców bo nie wiadomo komu będą dopingować czy dla Serba czy pogromce ich rodaka czyli Gaela.Zycze wysokich wygranych.Pozdrawiam
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: :tenis Tenis - ATP Toronto Masters 1000 - Półfinał 2016
Godzina:
2:00
Spotkanie: Djokovic N. - Monfils G.

Typ:
Monfils G. +1,5 seta
Kurs:
2.79
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H jakieś 11-0 na korzyść Novaka od ponad dekady. Wydawać by się mogło, że scenariusz meczów podobny do filmów z Stevenem Seagalem, czyli najpierw są terroryści czy inni złoczyńcy dają mu wycisk, a później i tak wygrywa główny bohater. Monfils tylko w 2 starciach nie urwał seta w spotkaniach do 2 wygranych setów, ale w jednym padł tie-break i spokojnie by pokrył linię gemową którą gram.
Ogólnie to Gael gra świetnie w ostatnich tygodniach, wygrany turniej w Waszyngtonie, świetna dyspozycja serwisowa. Pokonanie Goffinam po dobrym meczu i przede wszystkim Raonica który grał u siebie świadczy tylko o świetnym przygotowaniu Monfilsa do amerykańskiego US Open Series.
Djokovic wczoraj po raz 25 pokonał Berdycha, ale reprezentant Czech miał kilka setowych piłek i tylko 1 z 8 wykorzystanych break-pointów. Rok temu Serb nie wygrał ani jednego z dwóch Mastersów - Cincinnati &amp; Canada. W 2014 roku wygrał tutaj sensacyjnie Tsonga w 2 setach.
⛔
100

 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Dyscyplina: MMA/UFC
Godzina: 04:00
Spotkanie: Benoit vs Serrano
Typ: Serrano
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Serrano to utytułowany zapaśnik. Bardzo silny fizycznie, potrafiacy znokautować pojedyńczym uderzeniem.
Jego przeciwnikwygrał w UFC jedną walkę z mocno przereklamowanym młodszym z braci Pettis. 2 pozostałe przegrał przed czasem. Do tego brał walkę w zastępstwo. Myślę, że Kolumbijczyk powinien to starcie wygrać.
⛔ 100
 
Y 0

youngwoleczek

Użytkownik
Dyscyplina: MMA/UFC
Godzina: 04:00
Spotkanie: Robbie Lawler (C) 23-10 vs Tyron Woodley 15-3
Typ: 1
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, to mój pierwszy typ na forum, ale uważam, że powinien być trafiony, gdyż interesuje się sportami walki od paru lat. Na dzień dzisiejszy wybrałem walkę mistrza UFC w wagi półśredniej versus The Chosen One Tyron Woodley&#39;a. Robbie broni pas po raz kolejny po świetnej walce z Conditem, jest to zawodnik, który ma świetny boks, dobrze pracuje na nogach oraz posiada mega twardą szczękę. Zapasy jak i parter jak na mistrza przystało też na wysokim poziomie. Tyron jest po kilku miesiącach przerwy, lecz nie jest to żaden kelner, gdyż dysponuje nokautującym ciosem. Zawodnik typowo przekrojowy, ułożony boks jak i kickboxing, zapasy i bjj na dobrym poziomie jak przystało na pretendenta do pasa. Temat jest prosty.. a mianowicie jeżeli Ruthless nie padnie po lucky punche wydanym ze strony Woodleya to jego wygrana jest pewna. Dlaczego tak myślę? Ponieważ, aby wygrać z mistrzem trzeba go totalnie zdominować bądź po prostu skończyć przed czasem i jeżeli żadnego takiego ciosu nie będzie to Robbie powinien wygrać przez decyzje bądź skończyć rywala przed czasem, ponieważ nie uważam, aby oponent miał argumenty, aby go wypunktować, gdyż Robbie to maszyna ze świetną kondycja jak i umiejętnościami, które wcześniej podałem. Pozdrawiam
⛔ 100
 
majekx 872,4K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga brazylijska
Godzina: 2:00
Spotkanie: Atletico - Santa Cruz
Typ: Atletico wygra + obie strzelą bramkę
Kurs: 3,1
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kolejny mecz z ligi brazylijskiej. Atletico - grające identycznym składem jak w poprzedniej kolejce z liderem Palmeiras - wygrana 1:0 zagra z Sant Cruz - 16 zespołem ligi. Atletico zajmuje aktualnie 7 miejsce. ostatnie 5 meczy na własnym stadionie to 4 wygrane i 1 porażka. Atletico w 4 tych spotkaniach traciło bramki. Warte odnotowania jest, że bramkę potrafiło strzelić Botafogo (17 w lidze - wynik 5:3) oraz Coritiba (15 w lidze - wynik 2:1). W ataku Atletico powinniśmy zobaczyć duet Fred, Robinho. Nie zobaczymy natomiast Rochy i Urso. Goście ostatnie 5 ligowych meczy nie mogą zaliczyć do udanych - 1-0-4. Ale światełko dla nas w tunelu to fakt że w 4 tych meczach potrafili strzelić bramkę. Kolejny argument dla mojego typu to fakt, że do składu wraca Graffite - doświadczony napastnik i najlepszy strzelec w drużynie Santa Cruz. Braki w składzie Santa to przede wszystkim Joao Paulo (kartki) i Neris (kontuzja).
Pozdrawiam
m
⛔ 100
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Norweska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Stromsgodset - Stabaek
Typ: 1+obie strzelą
Kurs: 2,80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami 18 kolejka Tippeligaen 3 drużyna ligi Stromsgodset z 32 punktami podejmuje na własnym boisku 14 (premiowana barażem o utrzymanie) drużynę w lidze Stabaek który me tych punktów 15.
Stromsgodset odpadł już z eliminacji do ligi europejskiej odpadając w dwu meczu ze Szweckim Sonderyjske 3:3 w dwumeczu i stracony gol w 120 minucie... musiało zaboleć. Ale tym samym moga skupić się już tylko na lidze. Rosenborgu raczej nie dogonią, tracą już 8 oczek do lidera ale o miejsca 2-3 będą walczyć. Na własnym boisku póki co są twierdzą nie do zdobycia w tym sezonie - na 9 spotkań 8 zwycięstw i 1 remis 23:8 w bramkach.
Jeśli chodzi o ich przeciwnika czyli Stabaek to również już odpadli z eliminacji do ligi europejskiej tylko, że Oni po kompromitacji przegrywając z Walijskimi amatorami Connah&#39;s w dodatku przegrywając u siebie 0:1. Jesli chodzi o gości tego spotkania to będą walczyć o utrzymanie w lidze, nawet ostatnio zaczeli troszke lepiej grać bo na ostatnich 5 spotkań w lidze 2 zwycięstwa 2 remisy i 1 porazka. Jeśli chodzi o mecze na wyjeździe to słabo im to idzie - na 9 spotkań 2 zwycięstwa 2 remisy i 5 porażek 13:15 w bramkach.
Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie w ostatnich latach to różnie to bywało ostatnio wygrał Stromsgodset 1:0 wcześniej ulegli 2-krotnie 0:2 i 2:3 i znowu 2 razy pod rząd pokonali Stabaek 3:1 i 1:0.
Stromsgodset zdecydowanie lepiej grają w piłkę widać to po tabeli chociaż by.. Są zdecydowanym faworytem w tym meczu, grają świetnie u siebie i nie wydaje mi się, żeby to Stabaek był drużyną która 1 razy wygra na stadionie Stromsgodset w tym sezonie.
Stawiam na zwycięstwo gospodarzy lecz myślę, że Stabaek pokusi się o strzelenie bramki. Jeśli miałbym dawać jakiś wynik to wydaje mi się, że wynik będzie oscylował w granicach 3:1.
Powodzenia.

⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Włoch
Godzina: 21:00
Spotkanie: Robur Siena - Messina
Typ: Siena
Kurs: 8
Bukmacher: Bet365
Nie wiem o co chodzi z tym meczem, ale inni bukmacherzy na to spotkanie wystawili w miarę wyrównane kursy w granicach 3-3.5 , ale po jakimś czasie spotkania całkowicie usunęli ze swoich ofert, został on tylko u jednego buka, który kusi kursami. Każdy chyba pamięta jak Siena występowała w Serie A, no cóż nadeszły gorsze czasy, zbankrutowali, zmienili właściciela i pod nową nazwą rozpoczynają karierę w niskich klasach rozgrywkowych włoskiej ligi. Ze starego składu został tylko jeden zawodnik, ale nawet przy takim obrocie spraw, poprzedni sezon zakończyli na wysokim miejscu w lidze. Na oficjalnej stronie Sieny nie wyczytałem nic niepokojącego, co mogłoby świadczyć o tak wysokich progach na ten mecz. Tym bardziej, że przeciwnikiem jest zespół który gra w tej samej klasie rozgrywek, lecz w innej grupie.
Tak jak mówię, nie wiem o co chodzi z tym kursem, ale ja go pobieram, póki jeszcze jest taka możliwość.

⛔ 100
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: ATP TORONTO
Godzina: 2:00
Spotkanie: Djokovic - Monfils
Typ: 2
Kurs: 7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ ten jest grany pod konkurs za stawkę 10PLN a ponieważ opcja którą zagrałem już wcześniej (znajduje się w moim temacie) jest zajęta więc idę ostro :)

Wczoraj byłem w szoku co grał Monfils przeciwko Raonicowi. Mam nadzieję że nie była to tylko dyspozycja dnia ale fakt świadczący o dobrej formie. Djokovic z kolei wczoraj w swoim meczu z Berdychem mnie nie przekonał. Bardzo dużo niewymuszonych błędów i gdyby Czech miał ich po swojej stronie tylko odrobinę mniej to nie wiem jak by się skończyło to spotkanie. Co do serwisu Novak wczoraj też zawodził. Pierwszy funkcjonował na poziomie 48% drugi ze względu na kick albo rotację był trudny dla Berdycha. Jeśli dzisiaj tak będzie funkcjonował to Monfils mu returnem życie uprzykrzy. Martwi mnie trochę to że Gael dużo gra w ostatnich dwóch tygodniach ale wczoraj udowodnił mi że martwię się chyba niesłusznie. Dochodził do większości bomb które w kort posyłał mu Raonic,świetny sprint, rewelacyjne crossy które mijały Raonica stojącego przy siatce. Mam nadzieję też że Francuz zdecydowanie lepszy w obronie niż Berdych zaskoczy Novaka. Liczę dzisiaj na dobry pojedynek w którym Monfils w końcu ugra to zwycięstwo z Serbem
GEAL wierzę w ciebie!!! :)
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,4M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: :tenis Tenis - ATP Toronto Masters 1000 - Półfinał 2016
Godzina: 2:00
Spotkanie: Djokovic N. - Monfils G.
Typ: przzegra pierwszego seta i wygra mecz Monflis G.
Kurs: 23
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Typ bardzo ryzykowny do zagrania za drobne pieniądze adekwatne do wysokości kursu , zdziwię się bardzo jesli to wejdzie ale:
Dawa lata temu spotkali się tu w Toronto w drugiej rundzie i padł wynik 2:1 dla Novaka
6:2 6:7 i 7:6.
Pamiętam ten mecz i konferencję prasową po tym meczu gdzie Djokovic chwalił widowiskowość gry Monflisa ekfilibrystyczne popisy itd powiedział między innymi że jako kibic bardzo chętnie kupił by bilet na mecz Francuza.
Wiele o meczu napisali nasi niezawodni forumowicze ja ze swej strony dodam że Gael chyba w tym momęcie gra tenis życia i ostatnio mocno ograniczył wygłupy i gra dojrzały skuteczny tenis a wyniki budzą podziw.Zwłaszcza ta wczorajsza wygrana nad będącym w mega formie MILOSEM RAONICEM i to zwycięstwo w finale w Waszyngtonie
nad Ivo Karlovicem 2:1 po przegranym pierwszym secie.Francuz dosyć wolno wchodzi w mecz i często zdarza mu się przegrać pierwszego seta ale jestem pewien że dzisiaj powalczy i że motywacja w tym meczu może być po jego stronie , ma szansę zaliczyć kolejny finał na przestrzeni kilku dni.Nishikori już czeka bo Wawrinka wypusicł wygranego pierwszego seta z ręki a potem już resztę meczu odpóscił choć jest w bardzo dobrej formie(może chodzi mu po głowie medal olimpijski )i chciał oszczędzić trochę sił.Novakowi na pewno też chodzi po głowie olimpijskie złoto więc jeśli dzisiaj Gael stawi opór to kto wie,,,,,,
⛔ 100
 
A 28

alus99

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna polska
Godz: 15:30
Spotkanie Lubin-termalika
Typ: X2
Kurs: 1,90
Buk : Bet365
Analiza:
Krotko i na temat , bo padam z nóg... 3 kolejka ekstraklasy, bilans obydwu druzyn to dwa zwyciestwa. Termalika zaskoczyla a poczatku sezonu bardzo efektywną piłką , moze nie ma posiadania pilki na poziomie 70% ale wygrywa..O Zaglebiu nie raz sie wypowiadalem,ale jutro wygrac bedzie im bedzie barfzo trudno , wiele sil trzeba zostawic na rewanz Le , gdzie jedna polowa bardzo przecietna , a w drugiej polowie po wejsciu Starzynskiego pilka zupelnie inna , kombinacyjna , innw tempo wiele sytuacji i to zasluga bramkarza ze skonczylo 1-2 ale rewanz wygraja bo Sonderyjske to nie jest typowo domowa druzyna.... Jutro Starzynski bd oszczedzany bo Stokowiec ma go powoli wprowadzac bo nie jest w pelni przygotowany do sezonu a nie jest to pilkarz z warunkami atlety.. Wiele zmian ma byc , mimo to jest sporo zmiennikow ktorzy nie ustaja poziomem , ale Termalika postawi twarde warunko gry , kurs przesadzony , mysle ze wynik bedzie : 0:0, 1:1 lub 1-2 co pokryje moj typ , powodzenia !
⛔ 100
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - I Liga Polska
Godz: 17:00
Spotkanie: Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 2
Kurs: 3,25
Buk: Expekt
Analiza:
Zagłębie Sosnowiec zainauguruje ligowy sezon 2016/2017 w mieście, w którym przegrało wszystkie pięć dotychczas rozegranych meczów. Czy to powód, aby przegrało również teraz? Być może, większość przemawia za drużyną Chojniczanki, która występuje już 3 sezon na zapleczu Ekstraklasy. Tym razem jednak może być inaczej. Sosnowiczanie są zmobilizowani w 100%, trener napompował każdego zawodnika jak balon, aby w końcu odczarowali stadion w Chojnicach i zgarnęli 3 pkt na inaugurację sezonu. Poprzedni sezon nie był zbyt rewelacyjny w wykonaniu Chojniczanki, która utrzymała się na zapleczu Ekstraklasy, zajmując 12 miejsce.
Szansę Zagłębia upatruję przede wszystkim w dobrym poukładaniu zespołu, który prowadzi już teraz były trener rezerw Legii - Jacek Magiera. Do Zagłębia dołączyło aż dziewięciu nowych zawodników. Jednym z najciekawszych ruchów było zakontraktowanie pomocnika Górnika Łęczna Tomasza Nowaka. Oprócz niego do Zagłębia wypożyczono z Legii Warszawa Jakuba Szumskiego oraz zawodników z pola, tj. Arkadiusza Najemskiego, Tina Maticia i Konrada Handzlika. Z Wisły Płock do Sosnowca przeszedł Wojciech Łuczak.
Zobaczymy co pokaże Zagłębie już na początku sezonu, ale trzeba przyznać, że ich kadra nie wygląda źle.
⛔ 100
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: :piłka Nożna- Szwecja : Superettan
Godzina: 17:00
Spotkanie: IK Frej - GAIS
Typ: IK Frej
Kurs: 2.45
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Dziś analiza krótsza niż zwykle, ponieważ typ opieram głównie na wielkich absencjach w drużynie gości. W drużynie GAIS nie wystąpią: Bergsson (mf 5/0), Keat (mf 1 / 0 nowy zawodnik), Bangura (att 3/0 nowym zawodnik) wszyscy są kontuzjowani, Johansson(GK), Krasniqi (att 4/0),Jóhannesson (att 10/0)również nie wystąpia w tym spotkaniu , a to nie koniec ich osłabień : Cadogan(mf 15/3), Old(df 15/0) i Henderson (mf 11/0) są zawieszeni, jak widać osłabienia są ogromne , do tego mecz odbywa się na terenie rywala co również ma znaczenie. Do tego wszystkiego dochodzi fatalna dyspozycja GAIS w delegacji, gdzie mają bilans 0W-4R-4P. Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Łęczna-Cracovia
Typ: Cracovia strzeli przynajmniej po bramce w każdej połowie-Tak
Kurs: 3.72
Bukmacher: BAH
Analiza:
Witam wszystkich! wakacje w pełni ,ligi niestety na odwrót,albo na starcie ale jeszcze w pre-sezonie ale spróbujemy coś tu dziś ugrać.Idę w stronę Pasów,bo jak widać na początku sezonu(nie liczę potyczki w lidze europejskiej bo tam po prostu nie było widać chęci ugrania czegokolwiek) chłopaki są w formie strzeleckiej i ogólnie temat ujmując gra do przodu im idzie.5 bramek strzelonych Piastowi,2 bramki strzelone na wyjeździe Termalice.W obu przypadkach zakład zostałby pokryty.Dziś na rozkładzie przeciwnik niezbyt wymagający bo Łęczna z bilansem bramek jak narazie 2-4.Jedynie lekko martwi mnie bilans bezpośrednich potyczek w przypadku mojego beta ponieważ było to w ostatnich 3 meczach 0-0,1-0 oraz 0-3 a więc z tymi bramkami trochę jak na lekarstwo.Dziś mecz prawdopodobnie przy pustych lub bardzo wyludnionych trubunach bo Łęczna gra w Lublinie i bojkotują zdaje się te mecze ,Cracovia natomiast w ramach solidarności kibicowskiej także bojkotuje ten wyjazd,więc będzie to trochę taki sparing.Ja liczę że chłopaki z Cracovii utrzymają swoją dobrą dyspozycję w ataku i trochę postrzelają,także na pożegnanie Bartka Kapustki który nie wiem czy zagra ale jeśli to będzie to prawdopodobnie ostatni jego mecz w ekstraklasie na ten moment a więc to także jakaś motywacja żeby go ładnie pożegnać ???? Podoba mi się gra Szczepaniaka pozyskanego z Podbeskidzia,widać że pasuje mu system gry Pasów,będzie z tego napastnika pożytek bo już ładnie klei akcję z przodu z Budzińskim,Dąbrowskim,Jendriskiem.Do tego na ławce Wdowiak,Vestenicki,obaj fajnie usposobieni do gry w ataku,ale narazie ten drugi coś w słabej formie,może dziś przełamie? Cracovia często ma sporo sytuacji w meczu na strzelenie gola,kwestią pozostaje to jak je wykorzystują. o 15:30 wszyskiego się dowiemy ale napewno po takim kursie można spróbować.Powodzenia wszystkim którzy skorzystają,sam w to wchodzę ????
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia
Godzina: 12:00
Spotkanie: Stromsgodset-Stabaek
Typ: Stromsgodset do zera
Kurs: 3.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Stromsgodset odpadł z europejskich pucharów po zaciętej walce w dwumeczu z Sondejyskie, 2-1 i 1-2, ale nie dali rady w dodatkowej części gry, tracąc pechowo gola w 120 minucie.
Teraz mogą się skupić na rozgrywkach ligowych, gdzie zajmują 3 miejsce.
Dzisiaj podejmują 3 drużynę ligi od końca - Stabaek.
Gospodarze to drużyna swojego boiska, gdzie mają bilans 8-1-0 i bramki 23-8.
W 5 z tych 9 spotkań wygrali do zera i nie było reguły, czy z silną czy słabą drużyną.
Przyjezdni na wyjazdach 2-2-5, bramki 13-15, czyli nie najgorzej biorąc pozycję w tabeli. Biorąc pod uwagę, że rozegrali 17 spotkań, to zarówno mało bramek strzelają, ale też mało tracą.
Ostatnie 2 mecze wygrał Stromsgodset po 1-0. W obydwóch meczach bramki padały już w pierwszej połowie, a dokładnie w 39 minutach. Wypadałoby by grać ht/ft 1/1, ale zdecydowanie wyższy kurs złapiemy grając mój typ.
⛔ 100
 
D 0

dutra

Gość
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina:
19:07
Spotkanie:
Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles
Typ:
Under 8.5
Kurs:
1.95
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Toronto Blue Jays
Aaron Sanchez (11-1 2.72 ERA)
Baltimore Orioles
Chris Tillman (14-3 3.47 ERA)
Tutaj widowisko z pewnością będzie na pozycji miotacza. Zarówno gospodarze jak i goście wystawiają dwóch starterów którzy spisują się rewelacyjnie! Ostatnie występy Sancheza po prostu rewelacja, ostatnie 7 spotkań (5-0 1.53 ERA) schodząc do dwóch ostatnich występów to oddał TYLKO JEDEN RUN w 14 zmianach!
Tillman wykręcił też świetne numerki, ostatnie 3 mecze to 19 zmian i 8 runów z czego w ostatnim meczu zmieniony po 5 oddał aż 6 runów. Spodziewam się jednak dzisiaj dużo lepszego występu, na miarę tych ostatnich (14 zmian + 2 runy) a mecz z Colorado traktowałbym jako wypadek przy pracy i chwilowy kryzys. Na przestrzeni sezonu wygląda to za dobrze żeby takie zwątpienia trwały dłużej niż moment.
Dwa mecze z serii już wygrane, w przeciągu ostatnich 6 meczy u siebie tylko jedna porażka. Do tego 5 ostatnich spotkań z Orioles u siebie to wygrane. Mówiąc krótko – Jays u siebie są bardzo mocni a Orioles na wyjeździe może nie zachwycają – z 8 ostatnich spotkań tylko jedno zwycięstwo ale jakość solidnie podniesie start Tillmana, który mecze wyjazdowe z jego udziałem ustawił na 5-1 w ostatnich 6 startach. Jak wspomniałem seria już dla nich jest na 0-2 więc powalczą dlatego też przy takich miotaczach idę w Under.

Wybrane trendy:
Orioles are 11-0 in Tillmans last 11 starts vs. American League East.
Blue Jays are 6-1 in Sanchezs last 7 home starts.
Baltimore is also 5-1 in Tillman’s last six road starts
Under is 5-0 in Tillmans last 5 starts overall.
Under is 4-1 in Sanchezs last 5 home starts.

✅ 95
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Izrael: Toto Cup
Godz: 18:00
Spotkanie Ashdod - Beitar Jerusalem
Typ: 1X
Kurs: 1.73
Buk : Bet365
Analiza:
Toto-Cup to nie jest najważniejsze trofeum, jakie można zdobyć w Izraelu, co do tego nie ma wątpliwości. Z resztą na stronie Beitaru nawet nie mogłem znaleźć info o dzisiejszym meczu (inna sprawa, że ciężko znaleźć jak się nie zna hebrajskiego ???? ). Ashdod to dla Beitaru trudny przeciwnik. Przykład? Na 10 ostatnich spotkań w Aszdod Beitar wygrał jedno i był to mecz towarzyski w roku 2010 ???? Aszdod to drugoligowiec, ale to Beitar ma za sobą spotkania w lidze europejskiej i na pewno to na niej powinni się skupić zawodnicy (szczególnie, że muszą ograć Łotyszy u siebie). Ogólnie byłbym pewniejszy znając składy, ale i bez tego twierdzę, że Beitar pojedzie tam raczej nie po to aby wygrać za wszelką cenę. Szczególnie, że rozgrywki na tym etapie pucharu mają formę fazy grupowej.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania Superliga
Godzina : 16:00
Spotkanie : Brondby : Horsens
Typ : Horsens over 1.5 gola
Kurs : 4.50
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Brondby zaczęło sezon wspaniale , po dwóch kolejkach komplet 6 pkt i bramki 6:0 dziś podejmują beniaminka i liczę że może nie zagrają na 100% gdyż za 4 dni rozegrają mecz rewanżowy z Herthą u siebie , w pierwszym pojedynku w Berlinie zwyciężyła Hertha 1:0 czyli Brondby ma do odrobienia tylko jedną bramkę i mecz rewanżowy w Danii zapowiada się całkiem ciekawie , dlatego liczę że dziś nie będą na tyle zmobilizowani aby całe serce zostawić na boisku . Goście no cóż jak na razie dwa remisy najpierw wyjazd 1:1 na terenie Aalborga a potem remis u siebie z dobrze nam znanym Sonderjyske tak więc uważam że nie złe wyniki beniaminka , no i zaglądam do H2H a tu dosyć ciekawa sytuacja i ogólny ich bilans 9-4-8 a tu w Brondby 6-2-3 i liczę że z większym zaangażowaniem do meczu podejdą goście a wynik np 2:2 tu w Brondby już padał stąd gole w stronę gości !
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dyscyplina : F1
Godzina : 14:00
Spotkanie : Najszybsze okrążenie wyścigu
Typ : Daniel Ricciardo @ 11,00 Expekt

Dlaczego akurat Ricciardo?
Wiadomo jest to ryzyko, ale tak sobie myślę, że Ricciardo może zastosować odmienną strategię opon niż Mercedes. To samo może tyczyć się Verstappena.
Wiadomo Mercedesy i Red Bulle wystartują na super miękkiej, jak całe top10. Ale podczas pierwszego pit stopu Mercedesy raczej założą kolejny komplet super miekkiej (czerwony pasek), a Red Bull szukając swojej szansy może wybrać miękkie (żółty pasek) i dopiero na koniec użyć z powrotem super miękkiej, co oznaczać będzie najlepsze czasy, bowiem super miękkie są szybsze aż o ok 1,2-1,5 sek na okrażeniu.
To taka próba sprawdzenia czy przemyślenia okażą się słuszne ;)

Ponadto zapraszam tutaj -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/f167/campeonato-brasileirao-serie-a-i-b-sezon-2016-a-133569-4.html#post6070532
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom