>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 31.05.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
alley 79

alley

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia - Tippeligaen
Godzina:
15:30
Spotkanie: Strömsgodset - Lilleström
Typ:
X2
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz 11 kolejki norweskiej ekstraklasy, w którym drużyna Stromsgodset zmierzy się z Lillestrom. Gospodarze są faworytem patrząc na kursy, ale na spoglądając na wyniki, to można mieć o tym inne zdanie. Śledzę wyniki ekstraklasy norweskiej od kilku tygodni i jedno co mogę powiedzieć o tej lidze, to pada w niej mnóstwo goli. Ekipa gospodarzy przed tym spotkaniem zajmuje odległe 10 miejsce z dorobkiem 12-stu punktów. Ekipa gości ostatnio zanotowała dobre wyniki co pozwoliło jej wskoczyć na 8 miejsce z dorobkiem 15 punktów. Patrząc na formę, to zdecydowanie lepiej wypada tu ekipa gości, bowiem trzy ostatnie mecze to trzy zwycięstwa w tym zwycięstwo z Molde, które w tabeli zajmuje drugie miejsce. Natomiast gospodarze na trzy ostatnie mecze odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo i zanotowali dwie porażki mimo iż rywale nie byli z najwyższej półki. Ostatni ich mecz to porażka aż 4-0! Przekonuje mnie to do tego aby postawić na gości choć wiadomo, że liga jest nieobliczalna i każdy mecz jest inny. Ja zaryzykuje choć za niską stawkę.

⛔100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka nożna serie A
Spotkanie Napoli - Lazio
Godzina 20.45
Typ wynik/BTS remis i tak
Kurs 4,5
Bet365
Końcówka sezonu obie sąsiadujące ze sobą w tabeli drużyny napewno zadowolone ze swoich miejsc , i moim zdaniem benda chciały uniknąć przetasowań.Dla obu drużyn najważniejszy cel do osiągnięcia w tym meczu to nie przegrać i moim zdaniem bardzo prawdopodobne jest tutaj podział punktów.Ja dziś gram remis bramkowy.
⛔100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sampdoria - Parma
Typ: X (EH 0:1)
Kurs: 4.0
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Serie A. Ostatnia kolejka w której nieoczekiwanie doszło do tego, że oprócz walki o el.LM będzie też walka o eliminację Ligi Europejskiej bo Genoa z 6 miejsca nie dostała licencji. Ale gospodarze dzisiejszego meczu mogą stracić 7 pozycję jeżeli przegrają, także remis jest wystarczający ale Sampdoria powinna odpłacić się kibicom za ostatnie 4 słabsze mecze u siebie gdzie ani razu nie odnieśli zwycięstwa chociaż oczywiście rywale to byli Lazio czy Juventus. Parma gra swoje, czyli czasem uciuła jakiś punkt ale ogólnie wszystko w dupę. Mecze wyjazdowe ostatnie to 0:3, 0:4 i 0:4 także krótko mówiąc dupy nie urywa i dzisiaj z jednej strony można się spodziewać pogromu ale z drugiej nie koniecznie. Przede wszystkim wciąż w Parmie grają zawodnicy, którym zależy na pokazaniu się, nawet jak będą zmiany powalczą może młodsi. Sampdoria powinna to spotkanie wygrać ale może to być minimalna wygrana 1:0 lub 2:1, czyli np. strzelenie bramki i kontrolowanie sytuacji. Na remis lepiej nie grać bo głupia stracona bramka i mogą stracić swoje miejsce. I tak nic innego nie pozostało mi na koniec jak zaryzykować, więc gram na gospodarzy, że wygrają dokładnie różnicą jednej bramki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom