>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 31.03.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 953,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 31. Marca


:idea: Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami (obowiązuje od: kwiecień 2016).
:idea: Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar (obowiązuje od: kwiecień 2016).

:idea: Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:
Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu
:idea: Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:
- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet
:idea: W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
:idea: Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
loki123 260,1K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaDania Bet25
Godzina: 18:00
Spotkanie: Vejle - Vendsyssel FF
Typ: Gospodarze wygrają a w meczu padnie powyżej 2,5 bramki
Kurs: 4,00
Bukmacher: Betano
Analiza:

W jedynym meczu rozgrywanym w czwartkowe popołudnie w duńskiej Bet25 lidze w ramach 23 kolejki drużyna Vejle podejmie na swoim boisku drużynę Vendsyssel FF. Gospodarze w tabeli zajmują 2 miejsce z dorobkiem 39 punktów mając na koncie 12 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażek a ich bilans bramkowy to 43-30. Gospodarze walczą w tym sezonie o awans do wyższej klasy rozgrywkowej i są na dobrej drodze aby to osiągnąć, ponieważ awansują 3 zespoły i mimo ścisku w górnej części tabeli to ostatnia dyspozycja gospodarzy pozwala realnie patrzeć na zdobycie awansu.
Vejle ostatnio ma znakomitą dyspozycję, bo wygrali 3 ostatnie mecze strzelając rywalom 3 lub 4 bramki. Goście drużyna Vendsyssel FF w tabeli zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 37 punktów mając na koncie 10 zwycięstw, 7 remisów i 5 porażek a ich bilans bramkowy to 28-23. Patrząc na ostatnie wyniki gości można stwierdzić że popadli w kryzys bo nie potrafią wygrać od 7 meczy co przed tym meczem nie wróży im dobrego wyniku. Dla gospodarzy jest to ważne spotkanie w kontekście awansu, bo przy wygranej umocnią się na 2 miejscu i pozbędą się konkurenta do walki o awans ,ponieważ zdobywając w tym spotkaniu 3 punkty odskoczą od Vendsyssel FF na 5 punktów.
Przy takiej dyspozycji gospodarzy sami mogą pokryć tego overa i zdecydowanie wygrać a przy takim kursie szkoda z niego nie skorzystać.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Novak Djokovic- Tomas Berdych
Godzina: 03:00
Typ: Under 20.5 gemów
Kurs: 1.92
Bukmacher: Pinnnacle Sports
Analiza:

Faworyt ponownie jest tylko jeden czyli lider światowego rankingu Novak Djokovic. W bezpośrednich pojedynkach jest 22:2 dla Serba, w większości meczów Czech był mieszany z błotem. Raz na przysłowiowy rok Tomasz coś powalczył. Nie wiem w sumie jak można to tłumaczyć...dniem konia czy gorszą dyspozycją dnia Novaka.
Dżoker w tym roku wygrał 25 spotkania i tylko raz przegrał, przegrał tylko raz ze względu na problem oka w meczu z Lopezem. Serb w tym roku przegrał tylko 7 setów gdzie wygrał 59 i tutaj można byłoby analizę skończyć :].
Jak prezentuje się Berdych pod tym względem? Wygrał 16 meczów czyli też dobry wynik ale przegrał 6. Jeśli chodzi o sety to przegrał ich 20, a wygrał 37. Czyli procent zwycięstw do porażek u tych Panów również kolosalnie się różnią. Co godnego osiągnął Czech w tym roku? Ćwierćfinał Australian Open i tylko to można wymienić ponieważ reszta półfinałów czy ćwierćfinałów było mało imponujących (np. pokonanie dwóch mało wymagających rywali).
Djoker natomiast: wygrana Doha, Australian Open i Indian Wells. Dodatkowo Novak wygrywał tutaj 5 razy (ostatnio 2015 i 2014) rok a Tomaszek tutaj raz doszedł do finału. Różnica jest pod każdym względem! Kto może pokonać Djoka na chwilę obecną moim zadaniem? Federer jeśli kort jest szybki i mecz jest do dwóch setów, Nishikori o ile jest zdrowy i Isner w tajach o ile siedzj mu serwis. Inni to mogą mu buty czyścić i jedynie sety urwać jakimś cudem.
Berdych w tym meczu kolejny raz jest skreślony na start bo on przegrywa mecze z najlepszymi w szatni tak jak kiedyś Nadal wygrywał je. Berdych jeśli chodzi o wyszkolenie techniczne to kompletny tenisista od kilku dobrych lat i nie można mu zabrać tego, że ciągle trzyma poziom w TOP 10. Jego największą wadą której nigdy nie wyleczy jest jego zryta bania. Gość który dawno powinien mieć kilka a na pewno jeden tytuł wielkiego szlema na koncie ale niestety psychika mu na to nie pozwala.
Oczywiście, że Serb to też człowiek i ma gorsze mecze, patrz mecz w tym roku z Simonem, Kazachem czy młodym Jankesem. Ale trafić na gorszy dzień Nole to jak wygrać w zdrapce lotto więcej niż 10 zł. Po pierwsze musi Czechowi siedzieć serwis, a w ostatnich meczach to Djoko czytał jego serwis jak z otwartej księgi. Dostawał dwie piłki pod nogi, robiło się 0:30 dochodziła panika i Tomaszek leciał. Moim zdaniem to będzie kolejny odgrzewany kotlet i Tomcio poleci szybciutko. Pisane z tel więc przepraszam.za błędy.
Acha..jak ktoś chce stawiać na Berdycha to niech lepiej za tą kwotę porządnie się nastuka ;)

✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Nacional
Godzina: 01:30
Spotkanie: Talleres Cordoba - Crucero del Norte
Typ: HT/FT: remis/ Talleres Cordoba
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rozkraczyłem się na dwóch ostatnich typach, mamy ostatni dzień marca, więc chcę rzutem na taśmę podnieść ryzyko, by ocalić przyzwoity wynik - a tu czwartkowa mizeria i brak atrakcyjnych kandydatów do tego ryzyka. Wziąłem na warsztat statystykę z niższej klasy rozgrywek z Argentyny.
Lider (bilans 5-3-0) na zakończenie 9. kolejki gra z 16. zespołem. Wicelider Gimnasia Jujuy swój mecz już wygrał i zrównał się z zespołem z Cordoby punktami. W ostatnich dwóch kolejkach Talleres remisowali, więc mają świadomość trwonienia dorobku. Na ten mecz wyjdą zmotywowani. Ich rywale na wyjeździe grają niespecjalnie (1-0-3), przegrali ostatnie trzy mecze, w tym z ostatnim i trzecim od końca zespołem, dla których były to jedyne zwycięstwa w sezonie. Postanowiłem jednak podbić stawkę - w pięciu z ośmiu meczów sezonu Talleres remisowali do przerwy, tylko w dwóch prowadzili, raz przegrywali. Trzy razy do przerwy było 0:0. Z tych dwóch przesłanek ulepiłem typ x/1 po najwyższym kursie Unibetu. Inny buk uważa, że to tylko 2.97
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Washington - Sacramento
Typ: -8.5, typ 1
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
8 meczów do końca sezonu zasadniczego. 10 w tabeli Washington nadal ma szanse na awans, ma 1 wygraną mniej od 9 Chicago i 3 wygrane mniej do 8 Indiany. Teraz dostają dobrego przeciwnika do zmniejszenia straty. Sacramento pozostało do rozegrania również 8 meczów, z tym, że do 8 miejsca brakuje im ...8 wygranych.... Nie grają już o nic. W ostatnim meczu z Portland nie zagrali liderzy Rondo, Cousins, Gay, nie zagrał też Belinelli. Dzisiaj nie wiadomo czy zagrają.
Washington cały czas walczy, grają w pełnym składzie.
Liczę na wysoką wygraną ekipy Marcina Gortata.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 02:45
Spotkanie: Flamengo-Vasco
Typ: Goście wygrają dokładnie 1 golem
Kurs: 4.70
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na jutro postanowiłem wybrać spotkanie z Brazylijskiej Ligi w którym ekipa Flamengo na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Vasco da Gama, goście są zespołem zdecydowanie lepszym w tym spotkaniu będa moim faworytem do zdobycia kompletu punktów, może nie zdołają wygrać,ale nie sądzę że z niżej notowanym zespolem przegrają , goście są obecnie liderem w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie komplet zwycięstw po 3 rozegranych spotkaniach , gospodarze natomiast mają jedną wygraną oraz aż 2 porażki i są znacznie niżej w ligowej tabeli . Flamengo w ostatnich 3 sezonach na swoim stadionie nie potrafił ograć ekipy przyjezdnych , zanotował 3 porazki z bilansem bramek 1:4 na niekorzyśc ekipy gospodarzy, goscie na wyjazdach może nie grają rewelacyjnie ale licze iż w obecnej ich dyspozycji będa w stanie spokojnie tego spotkania nie przegrać, mój typ po 90 minutach to albo wynik 1:1 albo wygrana zespołu gości dokładnie róznicą jednej bramki.
⛔ 100
 
ino500 4

ino500

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies-Denver Nuggets
Typ: Memphis Grizzlies
Kurs: 1,71
Bukmacher: bet365
Analiza:
Końcówa sezonu zasadniczego w NBA a Memphis Grizzlies walczy o 5 lokatę z Portland Trail Blazers natomiast Denver Nuggets ma już tylko matematyczne i teoretyczne szanse graniczące z cudem na awans do play-off. Spodziewam się dobrego widowiska i zwycięstwa Memphis nawet w handicapie. W trzech spotkaniach w tym roku Memphis zdecydowanie wygrywa w pojedynku z Denver 3-0.
__________________
Moje własne motto:
TERAZ TO NIE SPORT TYLKO CZYSTY BIZNES!
⛔ 100
 
costuch 5

costuch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia - Paulista A1
Godzina: 00:30
Spotkanie: Capivariano - Sao Bento
Typ: 1
Kurs: 3,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dobry wieczór, na wstępie chciałbym się przywitać, to mój pierwszy post tutaj i codziennie chciałbym tutaj pozostawiać po sobie znak, bo od bardzo dawna tutaj zaglądam ale nigdy nie miałem okazji samemu tutaj dawać typy.
Do rzeczy...
Na warsztat wziąłem mecz mistrzostw stanu Sao Paulo - Capivariano - Sao Bento.
Goście - Sao Bento - są na fali, 4 mecze bez porażki oraz pierwsze miejsce w swojej grupie może zaimponować. Jednak moim zdaniem ten mecz będzie wyrównany, dobra passa zawsze kiedyś się kończy, myślę że to nastąpi właśnie dziś.
Gospodarze, grają w kratkę, lecz uwagę przykuwa ich mecz z przed tygodnia gdzie na wyjeździe ograli Oeste 2:1, a kurs na nich wówczas wynosił (4,5 zł). Tak więc myślę, że i w tym przypadku Gospodarze tutaj dadzą z siebie wszystko, bo nie mają już nic do stracenia, a gościu mogą przyjechać zbyt pewni zwycięstwa, a jak wiemy takie nastawienie potrafi zgubić. Oba zespoły w historii zmierzyły się dwukrotnie i bilans wygranych wynosi 1-1.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport / CS GO/ MLG Columbus
Godzina: przewidywany czas : 01:40 [może ulec zmianie]
Spotkanie: Na&#39;Vi - Virtus Pro
Typ: Virtus Pro
Kurs: 2.62
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Jeśli ktoś nie jest powiedzmy zbytnio pasjonatem tego typu rywalizacji to mało mu może dać moja analiza, ale spróbujmy. Głowna pula turnieju to 1,000,000$ - największa w historii, w CSGO, zaś sam turniej jest Majorem, tzn. takim jakby tenisowym odpowiednikiem wielkiego szlema; najbardziej prestiżowym typem turnieju dostępnym na scenie e-sportowej. Na&#39;vi jest ukraińską formacją, bardzo doświadczoną i zgraną, a wiodąca postać w ich drużynie to bez wątpienia zawodnik grający snajperkę - GuardiaN, który zazwyczaj jest najlepiej punktującym zawodnikiem.Dużym atutem tej ekipy jest też doświadczenie oraz zgranie [brak zmian w składzie na przełomie roku to bardzo dużo w tej grze, zwłaszcza gdy drużyna zwycięża jedynie jeden turniej LAN, grając w kilkunastu]. O VP można powiedzieć wszystko to samo, jednak mają oni na koncie więcej tytułów w tym jeden Major w ubiegłym roku, w Katowickim spodku [turniej już stracił miano &#39;majora&#39;, ale sam tytuł pozostaje prestiżowy]. Jest to Polska drużyna, co prawda online ostatnio grali bardzo słabo, jednak oni słyną z tego, że na turniejach LAN pokazują to co umieją najlepiej. Wczoraj zwyciężyli 16:1 z jedną z dwóch najlepszych ekip z Francji, zaś samo spotkanie było najbardziej zdominowanym w 1-szym dniu rozgrywek. Dzisiaj jeśli wygrają, wyjdą z 1-go miejsca z grupy co umożliwi im rozegraniu meczu fazy pucharowej ze słabszym rywalem - takim, który nie sprawi im raczej żadnych problemów.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: ]Philadelphia Flyers - Washington Capitals
Typ: Flyers OT
Kurs: (1,93)
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj na zestawieniu gier tylko trzy mecze, ale jakże jeden ważny dla dzisiejszych gospodarzy którym znowu zaufam mimo że ostatnio analiza na regulaminowy czas nie wpadła przez Lotników, tak i dzisiaj zagram z OT. Bo kurs w sumie i wyższy, bo przeciwnik bardziej wymagający. Stołeczni mają awans zapewniony do finałów i jeśli na prawdę Lotnicy przejdą dalej to praktycznie trafią na siebie już w 1 rundzie! Skrzydła kolejny mecz pogrzebali, wczoraj w twierdzy Montrealu i śmiem twierdzić że im się najzwyczajniej nie chcę grać w finałach, bo Habs w tym sezonie grają jedno wielkie nieporozumienie. Jeszcze jakiś czas temu pisałem o Lotnikach coś takiego, przytoczę tylko krótki fragment.
Flyers pracują na to żeby zagrać na tych finałach, a ostatnio nawet Giroux zaczyna punktować w bardzo ważnych momentach. Profesor co do asyst a i wykończenia też ma solidne.
Co do właśnie wspomnianego Girouxa dzięki ostatniej bramce w ostatnich sekundach w dogrywce, jego zespół dalej jest wyżej od WINGS! Nawet mniej kar łapią, aby tylko podwyższyć poprzeczkę swojemu rywalowi. Shenn nie co odpuścił z bramkami, ale tam jakieś asysty odprawia i też to może się podobać. Dzisiaj ekipa Oviego po drugiej stronie więc trudny matchup na szeroką skalę, ale tak jak pisałem Flyers, mogą ich pokonać. Mają też swoje perełki w składzie i Capitals też może trochę odpuścić, bo i tak awans już mają... z resztą ich mecze ostatnio w delegacji też to jedna wielka niewiadoma. Lotnicy nie miej jednak takie mecze jak dzisiejsze muszą wygrywać, a h2h też całkiem solidne po stronie ekipy z Pensylwanii. Liczę na dobry występ Lotników i przede wszystkim postawienie kart na stół, z nawiązką dla tych że to właśnie asy w rękawie będzie miała drużyna Flyers! ;)
✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Miami Heat
Godzina: 04:30
Typ: Los Angeles Lakers
Kurs: 7.00 -&gt; 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak to się mówi - wóz albo przewóz. Okazuje się, że mam jeszcze szansę, aby rzutem na taśmę znaleźć się na podium marcowej rywalizacji w typach dnia. Jedyna szansa to wytypowanie zdarzenia z najwyższym kursem. Nie chciałbym jednak brać się za ligi, o których nie mam zielonego pojęcia i liczyć na ślepy strzał. Postanowiłem zatem pokusić się o znalezienie potencjalnej niespodzianki. Padło na mecz w Los Angeles.
Prawdę powiedziawszy niewiele jest racjonalnych argumentów przemawiających za tym typem. Po prostu w głównej mierze opieram się na przeczuciu. Jeżeli miałbym wymienić jakieś konkrety, to na pewno możliwe przemęczenie przyjezdnych, którzy zagrali ostatnio w Miami, a teraz przelatują na przez całe Stany aż na Zachodnie Wybrzeże. Taka podróż może odbić się na ich dzisiejszej dyspozycji. Lakersi ostatnie spotkanie rozegrali co prawda na wyjeździe, ale w nieodległym Salt Lake City, gdzie ulegli miejscowym Utah Jazz w żenujących rozmiarach.
Dodatkowym niewielkim plusikiem po stronie Jeziorowców jest powtarzana jak mantra chęć godnego pożegnania ich Wielkiego Mistrza - Kobego Bryanta, dla którego jest to ostatni sezon na parkietach NBA. Dla tak uznanej marki jaką nadal jest LA Lakers każde zwycięstwo jest ważne, pomimo posiadania drugiego najgorszego bilansu w tym sezonie w lidze.
W ostatnich pięciu pojedynkach między tymi ekipami zwyciężali Miami Heat, ale tylko raz różnicą ponad 10 punktów. Lakersi są w stanie sprawić niespodziankę, jak w niedawnym zwycięskim meczu z Memphis, czy kiedy sensacyjnie pokonali faworyzowanych Golden State Warriors. Dzisiaj także moim zdaniem będą w stanie zagrozić koszykarzom z Miami. Jeżeli gospodarze podejdą do meczu odpowiednio zmotywowani, a Heat zlekceważą rywala, to wynik będzie sprawą otwartą. Odnośnie absencji - bardziej osłabiona będzie w tym pojedynku ekipa gości. W ich szeregach zabraknie Gorana Dragicia, Justise&#39;a Winslowa, Chrisa Bosha oraz Tylera Johnsona. Mam nadzieję, że to odbije się niekorzystnie na graczach Miami i będziemy świadkami sporego kalibru niespodzianki w Los Angeles.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
maldini-nh 37

maldini-nh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2.liga Danii
Godzina: 18:00
Spotkanie: Vejle - Vendsyssel FF
Typ: X2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mój typ jest bardzo prosty , ponieważ gospodarze dawno nie przegrali , a goście dawno nie zdobyli trzech punktów więc myślę , że wygrają goście , ale zagram dla pewności z podpórka.
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
guti_14 2

guti_14

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Utah Jazz - Golden State Warriors
Typ: Utah
Kurs: 2,55
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś w nocy Utah podejmie najlepszą ekipę w NBA jaką jest drużyna Golden State,ja upatruję tutaj niespodzianki jaką będzie wygrana gospodarzy. Warriors juz dawno zapewnili sobie miejsce w Play-Offach, przewaga na Spurs jest o tyle duża, że pierwsze miejsce w konferencji jest pewne, więc pozostałe mecze w konferencji grają dla przyjemności... Co innego Utah - tutaj będzie walka o Play Offy z Rockets i Dallas do ostatniego meczu... obecnie zajmują 7 pozycje i zrobią wszystko by utrzymać się w ósemce, motywacja u gospodarzy bedzie zatem o wiele większe niż u Golden State.
Utah we własnej hali gra na tyle dobrze, że są w stanie zaskoczyć, skoro pokonali Cavaliers to może udać się również z Warriors. Kurs w miarę dobry toteż za drobne można zagrać, powodzenia !
⛔ 100
 
witkub 219

witkub

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Anaheim Ducks - Calgary Flames
Typ: Anaheim Ducks (-1,5)
Kurs: 2,13
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam w ostatnim dniu miesiąca, Trzeba dobrze zakończyć ten miesiąc, więc znalazłem dla siebie najlepszy z możliwych rynków w ten wyjątkowy dzień. Kaczki zagrają u Siebie z Calgary Flames, co można o tym meczu powiedzieć to na pewno fakt, że Anaheim u Siebie jest po Dallas najlepszą drużyną w konferencji, a Calgary ostatnią. Różnica w straconych golach obu ekip jest ogromna. Kaczki mają okazję wskoczyć na 3 pozycję w konfereencji wiec powinni grać w pełnej koncentracji. Calgary za bardzo są już po za sezonem i raczej nie powinni stawić się takiej siły jaką czasami pokazuje Anaheim.. Dzisiaj obstawiam za duże stawki. Powodzenia !
✅ 113
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
czarny_pan 59

czarny_pan

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: Hokej NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Washington Capitals
Typ: 2 (60&#39;)
Kurs: 2.45
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Jeden z użytkowników napisał wyżej dość wyczerpującą analizę dlaczego to Flyers powinno zależeć bardziej na wygranej, ja zaś uważam, że Caps pomimo całkowitej dominacji w sezonie nie odda tego meczu. Lubię patrzeć na grę drużyny z Waszyngtonu, a już najbardziej kiedy schodzi z nich presja - w momencie, w którym mają już wynik potrafią całkowicie gnieść rywali w tym sezonie. Dzisiejszej nocy może być podobnie. Oni nic już nie muszą, grają ze swobodną głową i mogą się cieszyć grą. Lotnicy są postawieni pod ścianą i to od nich oczekuje się wygranej, ponieważ Red Wings będzie czekało na ich potknęcia.
Te spotkanie może być przedsmakiem, które MOŻE czekać nas w Play-Offach. Capitals trafią właśnie na Flyers/Wings. Tym bardziej nie będą chcieli dać przyszłemu rywalowi (jeśli oczywiście będą to Lotnicy) psychologicznej przewagi, że mogli ich pokonać w tak krótkim odstępie czasu przed Play-Offami. Dodatkowo Holtby stoi przed szansą pobicia rekordu jako bramkarz, który wygrał najwięcej spotkań w sezonie - brakuje mu 3 wygranych starć. Nie chce mi się wierzyć, że przejdą obok tego spotkania obojętnie. Pachnie mi tu strzelaniną, z której zwycięsko wyjdą goście w regulaminowym czasie gry.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Bucks -Suns
Typ: Suns -2.5
Kurs: 4.75
Bukmacher: Williamhill
Analiza:
Suns po powrocie Knighta to juz druzyna ktora moze wygrac z kazdym jednak komus moze zalezec na przegrywaniu... Bucks sa mlodzi ale dzis u siebie sa mega faworytem bukow. Ja mysle ze Knight w powrocie do Mikwaukee bedzie chcial wiele udowodnic a ze mu nie idzie ostatnio to wlasnie dlatego dzis moze odpalic. Ma wielki talent uczy sie byc liderem. Jesli Suns przegra to kilkoma punktami a moze wygrac trzema spokojnie I to moj typ.
⛔ 100
 
A 57

albanczyk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroleague
Godzina: 19:45
Spotkanie: Khimky Moscow - Olympiakos
Typ: Handicap Olympiakos +2,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
13 kolejka spotkań Euroligi mężczyzn w grupie F! Goście tak samo jak gospodarze mają po 6 wygranych meczy i 6 porażek, i żeby myśleć o play offach obie ekipy muszą dać z siebie wszystko i ograć rywala. Wydaje mi się, że wygraną ekipą która zejdzie z parkietu będzie to drużyna z Grecji! Przyjezdni wg mnie są lepszą ekipą i są teraz na fali wygranych i przedłuża dalej ją z wielką chęcią i udowodnią na co ich stać i nie wiedzieć czemu tak nisko są w tabeli bo dopiero 6 z 8 pozycji, a Rosjanie 7 z 8. Obie drużyny spotkały się ze sobą pięciokrotnie: 4 zwycięstwa Olympiakosu i jedna porażka z Khimkami. Stawiam z +2,5 na handi bo boję się że może być tu remis świński jakiś albo ledwo 1 pkt wygrają Moskwianie, a tak bo ładnym kursie z lekka przewagą gości typ całkiem do wejścia! Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mzuza 93

mzuza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy, Liga U21 (juniorów)
Godzina: 13:00
Spotkanie: Sparta Praga U21 - FC Brno U21
Typ: X
Kurs: 6,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że szukałem na dziś meczu z wysokim kursem i natknąłem się na czeską ligę juniorów. Pierwsza w tabli Sparta podejmuje u siebie siódmą drużynę rozgrywek. Sparta przez obecne rozgrywki idzie jak burza, na 23 mecze aż 20 wygrała i uzbierała 60 punktów, dzięki czemu wyprzedza drugą drużynę o 18pkt. Sparta nie przegrała od 17 meczy, a ostatnią porażką poniosła na wyjeździe ze swoim dzisiejszym rywalem (3:0 w Brnie). Jak wiadomo każda seria się kiedyś kończy, więc mam nadzieje, że w dzisiejszym spotkaniu po raz pierwszy drużyna z Pragi w tym sezonie zremisuje.
Brno jest drużyną, która znacznie lepiej radzi sobie u siebie niż na wyjeździe, gdzie ma bilans 3/2/6, jednakże to na wyjeździe udało im się w tym sezonie dwukrotnie zremisować, bo u siebie dziewięciokrotnie wygrywali i tylko dwa razy przegrali. Sądzę, że w tym meczy drużyna gospodarzy będzie się chciała bardzo mocno zrewanżować za jesienną porażkę, jednak goście zastosują taktykę autobusu i uda im się to spotkanie zremisować i sprawić niespodziankę.
Za kursem może przemawiać to, że Brno jest zaraz po Sparcie drugą drużyną, która straciła najmniej bramek w lidze. Sparta w 23 meczach straconych 20 bramek, natomiast Brno w 22 meczach straconych tylko 28 bramek (na wyjazdach 19). Powodzenia.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Resovia - Będzin
Typ: DW 3:0
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wynik może być tylko jeden, poziomów i składów nawet nie ma co porównywać bo każdy wie jaki skład ma Resovia, jaką markę, że są mistrzami Polski, grają u siebie z jedną z najsłabszych drużyn w lidze, do końca zostały 3 kolejki, jeżeli nie stracą w nich żadnego seta to nie muszą się oglądać na żadne Bełchatowy, który nawet zmienili trenera ale już i tak nie wszystko jest zależne od nich, dwa ostatnie mecze Resovia wygrała po 3:0, teraz też tak wygra i zostaną już im tylko dwa mecze do grania w wielkim finale plus ligi(jednak szkoda, że jedna z tych drużyn tam nie zagra, ale to tylko pokazuje jak mocną mamy ligę), Nie ma szans, że w takim meczu Sovia straci seta i wypuści z rąk być może szansę na finał, a ostatnio po prostu graja bardzo dobrze od momentu gdy łykneli Skrę. Pewniak na dziś!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: P.Reczna - Liga Mistrzyn
Godzina: 18:00
Spotkanie: CSM Bukareszt - Rostow
Typ: over 51,5
Kurs: 2,7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Faworytkami sa tu Rosjanki, co zreszt pokazuja zmiany kursow u bukmacherow, ktorzy sie zreflektowali i zmniejszyli kursy z ponad 2 do okolo 1,6. Z 25 ostatnich gier przyjezdne tylko raz zremisowaly, pozostale 24 wygrywajac! Rzucaja przy tym naprawde sporo bramek, bardzo rzadko schodzac ponizej 30. Uwazam, ze linia nie jest tu zbyt wygorowana - Rumunki nie maja tu zbyt wiele do starcenia, bo na wyjzedzie zbyt duzo nie ugraja. Jak to Rumunki - stawiaja czesto na obrone ale rzadko notuja ponizej 25 goli. Moim zdaniem przyjezdne wygaja tu dosc pewnie ale gospodynie sa na tyle klasowym zespolem ze swoje tu dorzuca i over prawdopodobny.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom