>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 31.03.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 31. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Międzynarodowe Towarzyskie
Godzina 21:00
Spotkanie - Holandia-Hiszpania
Typ - BTS i Hiszpania
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Holandia w glebokim kryzysie gubi punkty hurtowo a Hiddink otwarcie przyznaje, ze nie wie co zrobic by druzyna grala lepiej.Kilka kontuzji kluczowych zawodnikow jak Robben,V.Persie, Vlaar do tego bedzie prawdopodbnie duza rotacja na ten mecz, na lawce usiadze pewnie De Jong.Z drugiej strony Hiszpania ktora dla ktorej to bedzie doskonala okazja za rewanz na MS i ktora w miare niezle przebudowala swoja druzyne po MS w oparciu o mlodych Morate,Isco, Koke.Na pewno nikt tu sie nie bedzie bronil i mecz bedzie otwarty i licze, ze padnie kilka bramek, Holendrzy u siebie jednak powinni cos strzelic szanse dostanie pewnie strzelajacy hurtowo w bundeslidze Dost, do tego jest Huntelaar, Sneijder czy Depay wiec ma kto strzelac.Ogolnie jednak Hiszpania jest lepsza pilkarsko i w lepszej formie powinna wygrac ten mecz tak jak pisalem to bedzie rewanz za MS wiec na pewno bedzie chciec strzelic jak najwiecej sie da.Bramkowe zwyciestwo Hiszpanii wydaje mi sie tu mocno prawdopodobna opcja.
⛔100
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Phoenix Suns
Typ: Portland Trail Blazers (-8,5)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365

Analiza: Kolejna noc, kolejny mecz, tym razem jesteśmy w Portland gdzie miejscowi Trail Blazers podejmują mocno średnią, ostatnio nawet słabą drużynę Phoenix Suns. Dwa dni temu w Phoenix lepsi okazali sie goście, którzy u siebie nie zawodzą, ostatnie 15 meczów to porażki tylko z Warriors, Grizzlies, Clippers, i minimalna porażka z Celtics. Chociaż graczom Suns czasem wyjdzie dobry mecz na wyjeździe (ostatnia wyjazdowa wygrana z Rockets), gdzie świetny mecz zagrał Bledsoe, który w wielu sytuacjach ratuje graczy Phoenix przed większymi porażkami. W świetnej formie jest Aldridge, w troche słabszej Lillard, co nie zmienia faktu, że zdecydowanym faworytem tego spotkania są gracze Blazers. W Suns przebłyski miewa właśnie Bledsoe, jednak nie wystarczy on według mnie na duet z Portland, ponadto wspomagany atutem własnych kibiców. Wraca Brandon Knight, ale wątpie żeby pomógł gościom w uniknięciu wysokiej porażki. We wczorajszym meczu z Oklahomą, gracze Phoenix zagrali bardzo słabo zza łuku (26.4% skuteczności), za to gracze Portland na dobrym poziomie z Denver (44.4%) dwa dni temu. Suns ma za sobą 3 ostatnie porażki w 3 meczach u siebie, co musi boleć, bo mieli szanse na play-offy. Chociaż nadal ją posiadają, to szanse powoli nikną, tracą do Oklahomy już 4 mecze. Blazers już raczej spokojni o seed w play-offach, powinni wypunktować rywala.

Polecam i życzę powodzenia ;)
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna El. Mistrzostw Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Izrael-Belgia
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybieram mecz z el. Mistrzostw Europy zaległe spotkanie pomiędzy gospodarzem reprezentacją Izraela i reprezentacją Belgii. Izrael w ostatnim meczu niespodziewanie przegrał tak wysoko u siebie z Walią 0-3 Belgia rozgromiła u siebie Cypr 5-0 Belgia jest największym kandydatem do awansu z pierwszego miejsca i ten mecz powinni wygrać i wtedy będą mieli tyle samo punktów co pierwsza Walia, Izrael gdyby ten mecz wygrali to by awansowali na pierwsze miejsce. Na ten moment w lepszej formie jest Belgia i ma zawodników na światowym poziomie i ta reprezentacja pokazywała że potrafi strzelać bramki w meczach reprezentacji Izraela w tych eliminacjach w każdym meczu padł over 2,5 i w tym meczu też to widzę.
Izrael zajmuje 2 miejsce 9 punktów 3-0-1 bramki 9-5
Ostatnie mecz to wyniki
Izrael-Walia 0-3
Izrael-Bośnia 3-0
Andora-Izrael 1-4
Cypr-Izrael 1-2
Belgia zajmuje 3 miejsce 8 punktów 2-2-0 bramki 12-1
Ostatnie mecze to wyniki
Belgia-Cypr 5-0
Belgia-Walia 0-0
Bośnia-Belgia 1-1
Belgia-Andora 6-0
Według mnie warto grać ten typ bo bramki padną w tym meczu i ten kurs zachęcający chodź Belgia strzelał a dużo bramek ze słabymi przeciwnikami lecz w tym meczu powinni pokazać na co ich stać i postrzelać sobie także liczę że Izrael coś w tym meczu dołoży.
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna ( Primera División )
Spotkanie: Club Atlético Tigre - Defensa y Justicia
Typ: 1
Kurs: 2.05
Godzina: 02.10
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Argentyny na 7 kolejkę tamtejszej Primera División.
W stolicy Argentyny Buenos Aires w dzielnicy Victoria na tamtejszym Estadio José Dellagiovanna mogącym pomieścić ponad 26 tysięcy widzów odbędą się derby o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Club Atlético Tigre Buenos Aires założonym w 1902 roku o barwach niebiesko-czerwonych a gościem będzie zespół założony w roku 1935 o barwach żółto-zielonych a mianowicie Club Social y Deportivo Defensa y Justicia.
Club Atlético Tigre rozegrał w tym sezonie ligowym 6 spotkań w których zdobył 11 punktów co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej, bilans bramek 6-4 a Defensa y Justicia zajmuje pozycję 19 w argentyńskiej Primera División ze zdobytymi 7 oczkami w swoich 6 meczach w tym sezonie ligowym, bilans bramkowy 5-6.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie komplet 6 oczek po 2 zwycięstwach, bilans bramnkowy na swoim Estadio José Dellagiovanna 3-1 a goście w 3 swoich spotkaniach na wyjazdach w tym sezonie ligowym 3 punkty po 1 wygranej oraz 2 porażkach, bilans bramek w delegacjach 2-3.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyz są to derby stolicy Argentyny Buenos Aires a w ostatnich 4 spotkaniach o ligowe punkty na terenie Tigre 3 razy wygrywali gospodarze oraz raz drużyny podzieliły się punktami, bilans bramkowy w tamtych meczach 6-3 na korzyść gospodarzy tego derbowego spotkania.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo Club Atlético Tigre Buenos Aires którzy w tym sezonie ligowym u siebie tylko wygrywają i do tego mają bardzo dobry bilans bezpośrednich starć z tym rywalem w tych derbach a Club Social y Deportivo Defensa y Justicia na wyjazdach gra słabo i nie leży im teren Tigre co moim zdaniem zakończy się wygraną gospodarzy na swoim Estadio José Dellagiovanna.
⛔100
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Izrael - Belgia
Typ: (-1) Belgia
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzis biore pod lupe mecz grupy B pomiedzy drugim w tabeli Izraelem z dorobkiem 9 pkt ,a trzecia w tabeli Belgia z dorobkiem 8 pkt. Jest to bardzo wazny mecz dla obu ekip gdyz Izrael po porazce u siebie z Walia 0-3 skomplikowal sobie szanse na bezposredni awans z grupy zas Belgowie po pewnym zwyciestwie 5-0 nad Cyprem z pewnoscia beda chcieli wygrac ten mecz i wskoczyc na pierwsze miejsce.

Izrael przed meczem z Walia mial na koncie 9 &quot;oczek&quot; i dosc niespodziewanie prowadzil w grupie lecz to Walia w bezposrednim meczu pokazala ich miejsce w szeregu pokonala Izrael 3-0 ,nie dajac im wiekszych szans na korzystny wynik.
Belgia przed meczem z Cyprem zajmowala dopiero czwarte miejsce i inny rezultat jak zwyciestwo Belgow bylby wielka niespodzianka. Belgowie bardzo pewnie pokonali Cypr i awansowali na trzecia pozycje w grupie.
Belgowie na ta chwile prezentuja naprawde fajna pilke ,do tego tworza zgrany kolektyw gdyz Ci zawodnicy ktorzy obecnie reprezentuja barwy Belgii jeszcze nie tak dawno wywalczyli awans na MS w Brazylii odpadajac dopiero w cwiercfinale z Argentyna ,a to juz o czyms swiadczy.
Jezeli chodzi o Izrael to mysle ,ze wiekszych szans na bezposredni awans z tej grupy nie maja ,tak jak i na korzystny wynik w meczu z Belgami. Wychodze tez z takiego zalozenia ,ze jezeli Walia byla w stanie spokojnie pokonac Izrael roznica trzech bramek na ich terenie ,to prawdopodobienstwo ,ze Belgowie zwycieza roznica conajmniej dwoch goli jest bardzo duze.
Powodzenia!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie Słowacja-Czechy
Typ: Słowacja 1 golem
Kurs 4.20
Buk Unibet
Godzina:20:30
Analiza: Witam, na jutro postanowiłem zagrać spotkanie towarzyskie w którym Słowacja podejmowała będzie Czechy, jest to bardzo interesujace spotkanie, bowiem obydwie drużyny obecnie spisują się dosyć dobrze przewodzą w swoich grupach w kwalifikacjach do mistrzostw świata rozgrywanych we Francji w przyszłym roku.W poprzednich spotkaniach Słowacja na swoim stadionie stała się zespołem z którym gra się niezwykle ciężko, tutaj poległy drużyny Hiszpania, Finalndia, czarnogóra i w ostatnim spotkaniu Luksemburg, CZesi natomiast do spotkania z Łotwą na swoim boisku również grali niezwykle dobrze i skutecznie, jednak w spotkaniu z Łotwą cos się zacieło pomimo tego że Czesi byli zespołem zdecydowanie lepszym to 3 punktów zdobyć nie zdołali na swoim stadionie. Zawodnicy z Czech bardzo jednak się zmęczyli w tym spotkaniu ponieważ atakowali przez praktycznie całe spotkanie , według mnie Słowacja , która w spotkaniu z Luksemurgiem poradziła sobie bez większych problemów i to wlaśnie gospodarze w tym spotkaniu moim zdaniem będą zespołem bardziej świeżym, myślę że tutaj faworytem do zdobycia kompletu punktów są Słowacy, którzy mają tutaj atut własnego stadionu jak i według mnie lepiej poukładaną na ten moment reprezentację kraju, postawiłbym na wygraną zespołu gospodarzy jednym golem, sądze że ekipa gości, która w poprzednich spotkaniach radziła sobie dosyć dobrze teraz w końcu musi doznać porażki,a Słowaków stać jak najbardziej na zwycięstwo.
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:30
Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
Montreal OT @ 1,75 Pinnacle !
Montreal jak i ekipa z Florydy - Tampa, mają zaklepany awans spokojny do finałów. A, że ekipy już sobie to zaklepali to ja jednak tutaj poszukam wygrania zespołu gospodarzy. Ostatnio Błyskawice dość pewnie z Habs wygrywali i to na tak trudnym terenie jakim jest Montreal. Dziś już role mogą się nieco zmienić. Już piszę dlaczego. Ekipa Habs troszkę przespała te mecze z Tampą a dziś wiedząc że obie drużyny mają awans to trzeba w końcu ustawić do szeregu Błyskawice. Tak jak to było w tamtym roku z Tampą. Gdzie tutejsi gospodarze, zmiażdżyli ich z powierzchni ziemi, nie dając ani jednego meczu wygranego w serii. Jak dobrze pamiętam było 4-0. Tampa nie była sobą, grała &#39;&#39;tak szybko&#39;&#39; i tak szybko &#39;&#39;odpadła&#39;&#39; Nie pomogły tu swoje lodowisko, swoi kibice, ani swoje ściany. Drużyna Stamkosa to dalej silna drużyna, ale mająca to do siebie, że jak łapią zastój to ciężko jest im z niego wyjść. Rozżalona ekipa z Montrealu przegrała na własne życzenie, raz skromnie 0:1 i raz dwoma bramkami 2:4. Dlatego, że są rozżaleni czas wziąć sprawy w swoje ręce. I wygrać spotkanie na swoich śmieciach. Pacioretty, Subban, Plekaniec to chyba trójka &#39;muszkieterów&#39; Montrealu która doskonale się rozumie. Subban, jak przyciśnie z niebieskiej to albo guma w sieci, albo jęk zawodu. Jego strzały są tak niebezpieczne, że trzeba się trochę napocić aby go wybronić. Trochę zachwaliłem zawodników z Montrealu, ale chyba w pełni zasłużenie. Drużyna mająca kapitalna defensywę i do tego między słupkami mają utalentowanego &#39;&#39;Prajsa&#39;&#39; który momentami broni jak w transie. Dzisiaj po drugiej stronie Price, w zespole gospodarzy a w zespole gości Bishop. Liczę na gospodarzy i tak ich stawiam. Liczę że będą konsekwentni ostatnich porażek z zespołem ze słonecznej Florydy i to dziś oni będą rozdawać karty.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Arizona-Buffalo
Typ: over 7.5
Kurs: 4.08
Bukmacher: Betathome
Analiza:
Na wtorek wybralem spotkanie z najlepszej lligi hokeja czyli NHL.O 4.00 dojdzie do spotkania miedzy Arizona a Buffalo.Sa to najslabsze zespoly w swoich konferencjach Arizona jak juz pisalem okupuje ostatnia pozycje w konferencji Zachodniej z bilansem 54 punktow (bramki 160:252) natomiast druzyna Buffalo takze jest na dnie tabeli tyle ,ze w konferecji wchodniej z 48 ounktami (bramki 144:254).Postanowilem w tym spotkaniu zagrac na over 7.5 z tego wzgledu iz oby dwie druzyny traca duzo bramek i mam nadzieje ,ze w tym meczu bedzie ostre strzelanie z obu stron.Arizona jak i Buffalo w ostatnich swoich 5 spotkaniach tracili minimum po 3 gole w meczu.
⛔100
 
Z 18

zipp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy Regionalliga Sudwest
Spotkanie: Kaiserslautern Amat ₋ Koblenz
Typ: 1
Kurs 1.53
Buk: WilliamHill
Godzina: 19:00
Witam i od razu przechodzę do analizy. Nie lubię obstawiać meczów, o których wiem niewiele i muszę sugerować się statystykami, ale w drodze wyjątku...to zrobię.
Gospodarz to drużyna, która w ostatnim czasie bardzo mocno punktuje. W ostatnich pięciu meczach zdobyła aż 12 punkótw(przegrywając tylko raz i to z trzecim w tabeli Elversberg). Ich bardzo dobra forma ma odzwierciedlenie w ligowej tabeli. Czwarte miejsce i wciąż szansa na awans. Wystarczy wygrać pojedynek z Koblenz istrata do drugiego miejsca zmniejszy się do 7 punktów. Stosunek bramek w ostatnich pięciu meczach wynosi 11:4, co napawa dużym optymizmem.
Goście to zespół broniący się przed spadkiem, który staje się coraz bardziej realną perspektywą. Ale czy taki stan rzeczy może dziwić, jeśli na 10 spotkań zdobywa się zaledwie 4 punkty? Bramki 5-14. Jeśli goście wciąż myślą o utrzymaniu to bez wątpienia muszą walczyć o każdy punkt, ale jutro będzie o to niewątpliwie ciężko. Obie drużyny nie lubią remisować, albo wóz albo przewóz. A nie wydaje mi się, żeby Koblenz nagle wygrało na tak trudnym terenie i to w takiej formie.
Jedyne co mnie zastanawia i trochę zaczyna martwić to fakt, że ciągle rośnie kurs na gospodarzy. Czym to jest spowodowane nie wiem, być może są jakieś okoliczności, które zwiększają szansę Koblenz. Ale mimo to, dla mnie faworyt jest bity jak Najman na macie i nie zawaham się go zagrać na dublu, co też wam polecam.
Buk zapłać.
ZWROT
 
M 5

marcingw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Izrael - Belgia
Typ: Remis
Kurs: 4.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz bardzo ciekawy Izreal z 9punktami (2miejsce w tabeli), za nimi ich jutrzejszy rywal Belgia z dorobkiem 8punktów. Zapowiada się ciekawy mecz, który nie ma faworyta oby dwie drużyny chcą wygrać i jest szansa na remis (podobnie jak mecz Irlandia - Polska). Choć Izreal nie ma zbytnio szans na wyjście w grupie, może zabrać punkty faworytom.
kiepska analiza
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Miami 2015
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Berdych T. - Monfils G.
Typ: Berdych T.

Kurs:
1.44
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 4:1 z lat 2008-2015 i tylko raz wygrał Monfils u siebie w kraju podczas turnieju French Open w 2013 roku. W pozostałych meczach można powiedzieć, że Berdych &quot;masakrował&quot; Monfilsa. Spotkali się już w tym roku podczas turnieju w Rotterdamie, Francuz wygrał zaledwie 5 gemów. Ogólnie to &quot;czarny&quot; w 2015 roku spisuje się dość przeciętnie i jeszcze nikogo dobrego nie pokonał. Berdych to jest solidność i on od paru sezonów gra zawsze równo, zatrzymuje go jedynie czołówka ATP czyli mniej więcej top 10. Tutaj pomęczył się trochę z Tomicem, którego pokonał co prawda już 4 raz, a w ostatnim secie wyszło doświadczenie Czecha po wcześniejszych 2 tie-brekach, wygrał 3 seta do 1 gema. W tym meczu Berdych zagrał 10 asów i 9 podwójnych, teraz liczę że aż tak złej statystyki nie będzie miał. Monfils pokonał Tsongę w 2 setach, ale jak już pisałem, Jo wrócił po długiej przerwie od kontuzji i jeszcze daleko mu od optymalnej formy.
✅44
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna | Kwalifikacje ME U-19
Godzina: 20:15
Spotkanie: Luksemburg-Turcja
Typ: +1,5 bramki, 2 połowa
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam.
Sporo meczy towarzyskich dzisiaj. Mecz Luksemburg – Turcja. Turcja 3 dni temu zremisowała ciężki mecz z Holandią 1:1. Luksemburg przegrał łatwo 0:3 z Słowacją.
Turcja nie gra rewelacyjnie, raczej prostą piłkę, z resztą w tv można było obejrzeć mecz z Orani.
Mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami. Myślę, że w tym meczu w 2 połowie padnie więcej niż 1 bramka, kto wie, może i Luksemburg coś strzeli.
Wysoki kurs i możliwy do zrealizowania. Nie będę więcej się rozpisywać na temat składów itd. Pamiętajcie, że takie mecze bez smaczku, zawsze są niespodzianki. Na początku zastanawiałem się nad meczem WłochyAnglia typ 2. Jednak biorę Turków.
Mam nadzieje, że wejdzie.
⛔100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - międzynarodowe: towarzyskie
Godzina: 20-30
Spotkanie: Słowacja - Czechy
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.91
Bukmacher: Comeon
Analiza:
&quot;Derby: naszych południowych sąsiadów. Oba zespoły świetnie sobie radzą w eliminacjach Euro 2016 i są bardzo blisko awansu do tej imprezy. Jedna i druga drużyna strzela sporo bramek: Słowacy strzelali we wszystkich pięciu eliminacyjnych grach (wszystkie wygrali!), w trzech również tracąc, a ogółem z 10 ostatnich swoich gier zdobywali bramki w 9. Czesi w el. Euro mają 13 oczek, gole zdobywali i tracili w każdym spotkaniu. Jeśli spojrzec na ich 10 ostatnich gier w ogóle - tylko w jednym meczu nie strzelali i tylko w jednym nie tracili. Bilans spotkań bezposrednich to: 8 meczów, 8 razy over 2.5(!) i 5 razy BTS, więc są to jak dotąd emocjonujace mecze. Dziś mecz o prestiż, bez stawki w eliminacjach, oba zespoły w świetnych nastrojach (Czesi troszkę mniej po remisie z Łotwą), myślę że mogą pokazać wieczorem kibicom ciekawy futbol bez kunktatorstwa.
⛔100
 
listonosz 13

listonosz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kwalifikacje Euro 2016
Godzina: 20;45
Spotkanie: Izreal - Belgia
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj podejmę się obstawienia meczu o eliminacyjne punkty między Izraelem a przyjezdną Belgią. Mój typ to wygrana gości, po kursie 1.50.
Izreal, ostatnio dosyć bolesna przegrana z Walią 0:3 i czerwona kartka dla podstawowego obrońcy, pewnie morale w drużynie nieco spadło. Z drugiej strony jak już kiedyś pisałem dobrze zrównoważona drużyna Belgii, która dosyć łatwo poradziła sobie z Cyprem, przeciwnikiem który jest typowym chłopcem do bicia.
Mecz bardzo ważny dla obu drużyn, zarówno Izrael jak i Belgia mają szansę bycia liderem w swojej grupie.
Jestem przekonany, że będzie to bardzo ciekawy mecz, ale zwycięzca będzie jeden i myślę że będą to Belgowie
Jeśli pomogłem, podziękuj plusem ????
Powtórzony typ
⛔100
 
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - China Open 2015
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie: Mark Williams (WAL) - Zhao Xintong (CHN)
Typ: Zhao Xintong (CHN)
Kurs: 4.10
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Kurs sporo przesadzony. Xintong jak na mój gust to najlepszy snookerzysta na świecie bez statusu zawodowca (głównie przez perturbacje wizowe), Młody Chińczyk jest po prostu za dobry, żeby się dać stłamsić nawet takiemu wydze jak Williams. Tym bardziej, że nastawienie Walijczyka to typowe „wszystko albo nic”, albo wbijam długą czerwoną i kończę frejma wysokim podejściem, albo oddaję rywalowi wygodny układ. Nie potrzebuje już walczyć o top16 bo miejsce w Crucible ma już zaklepane, więc tym bardziej nie przejmuje się defensywą. Dobrze to było widać w niedawnym Finale PTC, zwłaszcza w finale przegranym na własne życzenie (z 3-0 na 3-4), Perry to idealnie wtedy wykorzystał. Xintong wbijać potrafi jak mało kto, do tego ma dobry temperament i nie podpala się jak inni gówniarze. Zdecydowanie najlepszy z chińskich prospektów i to co roku udowadnia, również w tym roku (5-0 z Daviesem w Wildcard). Młody potrzebuje tylko dobrej szansy, a tych powinien mieć sporo. Pogromu nie będzie, spodziewam się wyrównanego meczu, a nie wykluczam nawet niespodzianki i w takim kursie na doga widzę value.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
⛔100
 
stanley-63 789,4K

stanley-63

Typer
⚽ EL ME 2016
Godzina 20:45
- Izrael : Belgia
- Kevin De Bruyne zdobędzie gola
- 3.75 / Unibet
Jak już to zostało opisane w wyżej napisanych analizach mecz dosyć ważny dla obu drużyn i powinno być ciekawie , Belgowie jak na razie 3 miejsce ale wiadomo przy dzisiejszym zwycięstwie awans na pozycję lidera w grupie B i chyba tak się stanie , jak już wspomniałem o ważnym meczu to i w składzie Belgów zobaczymy na boisku kluczowych graczy w tym zespole ( nie wiem jaki będzie bo nie mogę znależć takiej informacji ) i pomimo że za perę dni kluczowi gracze będą rywalizować o pkt w swoich zespołach to myślę że dziś powinni wybiegnąć w podstawowych składach , jednym z tych kluczowych zawodników jest niewątpliwie w zespole Belgów Kevin De Bruyne który dla VfL Wolfsburg zdobył 9 bramek w 26 meczach a ogólnie w Bundeslidze ma 22 bramki zdobyte , natomiast w reprezentacji ma tych bramek na swoim koncie 8 , ostatnie jego dwa trafienia zanotował w meczu także Eliminacji do ME kiedy to Belgowie wygrali 6:0 z Angorą wtedy Kevin strzelił pierwszą i drugą bramkę ( pierwsza z karnego ) tak więc liczę że i w dniu dzisiejszym uda mu się zdobyć gola , układa mi się w głowie taki scenariusz że gdy Belgowie będą już mieć korzystny wynik to w miarę upływu czasu ci czołowi zawodnicy mogą zostać zmienieni przez Marco Wilmotsa jednak puki co muszą biegać , strzelać i wypracować sobie bezpieczny wynik , no i druga sprawa to kurs na bramkę Kevina dosyć wielki i chyba można zaryzykować !
⛔100
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Estonia - Islandia
Typ: X
Kurs: 3,36
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzieki Bogu konczy sie ta nieudana w typowaniu jak dla mnie druga polowa marca.Sprobuje dzisiaj obstawic to co wychodzi mi w miare przyzwoicie a dokladniej remis.Mecz towarzyski Estonia - Islandia.Dwie potegi w pilce noznej chocaz Islandia ostatnie 2-3 lata calkiem udane pod wzgledem wynikow.Wygrane w ostatnich latach z takimi krajami jak Holandia,Turcja czy Norwegia moga robic wrazenie.Dodatkowo urwane punkty Chorwacji czy Szwajcarii rowniez.Wyniki moza powiedziec lepsze od naszej kadry...W weekend pilkarze Larsa Lagerbacka mieli bardzo daleka i ciezko podroz do Kazachstanu w ramach Eliminacji Mistrzostw Europy.Pewnie wygrali 3-0 i zajmuja drugie miejsce w grupie przed sama Holandia.Z pewnoscia trener gosci dzisiejszego spotkania da odpoczac kilku pilkarzom grajacym w weekend i dokona rotacji zeby inni pilkarze mieli szanse pokazac swoje umiejetnosci.W bramce mozemy zobaczyc Ogmundura Kristinssona.W obronie wystapic moga Horour Magnusson czy Hallgrimur Jonasson.Z pewnoscia odpocznie najwieksza gwiazda zespolu Eidur Gudjohnsen a jego miejsce zajmie Alfreo Finnbogason.Na boisku mozemy sie jeszcze spodziewac Emila Hallfredssona czy Bodvarssona.Tak wiec rotacja duza ale od czego sa mecze towarzyskie jak nie od dania szansy rezerwowym.Estonia ani stylem gry ani tym bardziej wynikami nie zachwyca ale w kazdym meczu gra o pkt O czym przekonala sie w ubieglym roku Norwegia gdzie ulegla na wlasnym stadionie w meczu towarzyskim Estoni 1-0.Ciezko sie doszukac w zespole gospodarzy jakis wiekszych nazwisk.Co ciekawe kilku pilkarzy gralo badz nadal gra w Polskiej &quot;ekstraklasie&quot;...Wiec mozna wywnioskowac ze poziom nie jest za wysoki.H2H na remis.Po jednej wygranej maja i Estonia i Islandia.Oba mecze rozegrane towarzysko.W obu wygrywali gospodarze.Minimalnym faworytem dzisiejszego spotkania jest Islandia ale jest to mecz towarzyski i wszystko moze sie wydarzyc.Mimo wszystko nie spodziewam sie wielkiego widowiska i sadze ze mecz zakonczy sie remisem.
✅236
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Miami 2015 (USA)
Godzina: 16:50
Spotkanie: Mannarino Adrian-Thiem Dominic
Typ: 1
Kurs: 1.71
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:


W każdym turnieju są niespodzianki mniejsze czy też większe i w tym meczu zmierzy się dwóch zawodników których teoretycznie nie powinno już być. Thiem z rocznika 1993 który jest bardzo utalentowany, wiele ludzi porównuje go do Wawrinki w chwili obecnej na 52 pozycji ATP a jego najlepszym miejscem było 36. W tym sezonie wygrał 7 meczów i 7 przegrał ale tak naprawdę turniej w Miami jest jego najlepszym w obecnym roku. W pierwszej rundzie pokonał Schwartzmana i raczej większość widziała tam taki rezultat. W pierwszym jak i drugim secie Argentyńczyk sprawił wiele problemów Dominikowi. Austriak w sumie sam też popełniał wiele błędów np. w I secie miał 5:4 i serwis lecz stracił go do zera i udało mu się wygrać seta w tie braku. W drugim secie na wstępie stracił już dwa razy podanie i przegrywał 0:3 lecz niski Schwartzman przegrał seta 7:5 ostatecznie. W drugiej rundzie Thiem pokonał Lopeza 7:6, 4:6, 6:3 i tam Dominik zagrał tam znacznie lepiej niż z Diego, wygrywał najważniejsze punkty a sam Lopez popełniał niewymuszone błędy w bardzo nieodpowiednich sytuacjach. Kolejno pokonał Socka w dwóch setach 6:4, 6:3 i to było jego najlepsze zapewne spotkanie chociaż meczu nie oglądałem. Lecz po przebiegu można się tego domyśleć.
Mannarino będzie przeciwnikiem Thiema. Mannarino który w chwili obecnej jest na swojej najwyższej pozycji ATP i jest nią 32 lokata. Francuz bez wątpienia gra w chwili obecnej swój najlepszy tenis w całej swojej karierze tenisowej. Adrian sezon zaczął bardzo dobrze ponieważ doszedł do ćwierćfinału Noumea challenger a kolejno już doszedł do finału Auckland. Także początek wymarzony, później nieco obniżył loty ponieważ w 3 turniejach z rzędu wiele nie zdziałał. Ale odpalił kolejny raz w Dalery Beach gdzie doszedł do półfinału. Później w Acapulco odpadł od razu w pierwszej rundzie ale nie z byle kim ponieważ z Tomicem. W Iniadn Wells doszedł do 4 rundy i tutaj w Miami ponownie już jest w 4 a może być dalej. W Indian Wells pokonał Fogniniego i Gulbisa czyli.... dwóch ludzi którzy rywalizują o miano najgorszej tenisowej głowy i w tej grupce również jest Mannarino. Także na pewno plusem dla Adriana jest to, że potrafił opanować nerwy. W Miami pokonał Ramosa-Vinolasa a następnie Wawrinkę 7:6, 7:6 i ten wynik był zaskoczeniem ale nie dla wszystkich.
Wawrinka w ostatnim czasie gra fatalnie ponieważ odpadł ze Stakhovskim, Haase czy stracił seta z Berloqiem. Ale mimo wszystko Mannarino wygrał z znacznie lepszym i bardziej utytułowanym rywalem od siebie. Mannarino i Thiem nigdy nie spotkali się na korcie także żadnej historii pojedynków nie ma. Stawiam tutaj na Francuza ponieważ ma więcej doświadczenia od przeciwnika, jest bardzo uniwersalnym tenisistą który potrafi grać na wszystkich nawierzchniach lecz na mączce trochę gorzej. Austriak mimo wszystko jak na razie czuje się najlepiej na mączce a Adrian na hardzie. Thiem na chwilę obecną na pewno jest bardziej perspektywicznym graczem, nowocześniejszym no ale młodość ma też swoje minusy. Mannarino jest graczem który ma bardzo wyjątkowy serwis, jego lewa ręka połączona z maksymalnie wyrzucającymi serwisami sprawia iż odebranie takich podań często graniczy z cudem. Adrian bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ponieważ w pewnym stopniu udało mu się okiełznać gorącą głowę która wiele razy sprawiała, że przegrywał tego czego nie miał przegrać. Moim zdaniem wygra właśnie bardziej doświadczony Francuz który od początku roku jest na fali wznoszącej.
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Miami M.
Godzina:
22:00
Spotkanie: Djokovic -
Dolgopolov
Typ:
under 20 gemów
Kurs:
1.63
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Mecz zawodnika z 1 miejsca kontra zawodnik z 63miejsca. Dobrze wiemy jak gra Djokovic to nie ma co sie zbytnio rozpisywac. O grze przeciwnika ciezko mi sie wypowiedziec bo biore typ czysto statystycznie. Jak wiadomo Djokovic gra super co pokazuje w tym turnieju i nie tylko w tym. Fakt 2:1 z Klizanem gdy Klizan wygrał 7:5. Lecz 1 Novak wygrał 6:0 a w 3 wygrał 6:1. Jak widac jak Djokovicowi sie chce to umie wygrac gladko szybko i przyjemnie. Z Darcisem wzgral 6:0 7:5 (18 gemów). Dlaczego opieram sie tylko na 1 graczu a o 2 ani slowa? Dla Mnie to zbedne. Po wynikach widac ze jak Novakowi sie chce to umie ladnie zagrac i wkurzyc tym przeciwnika ktory przez to popelnia bledy. Mysle ze zakonczy sie na 2:0 oraz po 1 przelamaniu w kazdym secie (czyli np. 6:3 i 6:4 choc mi sie wydaje ze skonczy sie to szybciej). Dla odwazniejszych polecam nizsze linie. Ta wydaje sie najlepsza + dobry kurs
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom