>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 31.01.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
jeta 0

jeta

Użytkownik
Piłka Nożna Puchar Króla
Mirandes - Athletic Bilbao
Typ: Mirandes - Athletic Bilbao G\G
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zespół Mirandes jest największym zaskoczeniem bierzących rozgrywek, grający w 3 klasie rozgrywkowej wyeliminował już takie drużyny jak Racing Santander czy Espanyol Barcelona... i myślę, że na tym ich przygoda w pucharze się zakończy, aczkolwiek ambitna drużynka będzie walczyć do samego końca, nie zostawi na swych koszulkach suchej nitki i w pierwszym meczu, na własnym stadionie, przed własną publicznością która zapełni cały stadion i zedrze gardła, pokaże na co ich stać i zobaczymy bramkę w wykonaniu gospodarzy. Co do Athletic, wystąpi on w optymalnym składzie, powróci po zawieszeniu Oscar de Marcos, do zdrowia powrócił Iker Muniain. Myślę, że na szczeblu półfinałów zespół Marcelo Bielsy nie zlekceważy przeciwnika, przeanalizuje konkretnie grę przeciwników i nie przegra wyjazdu. Mój typ: Obydwie strzelą bramki, wierzę że w tym meczu Mirandes będzie gryźć ziemię i ukuje coś ;)
✅ 100
 
lednydzbanek 2

lednydzbanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Barclays Premier League
Spotkanie: Swansea - Chelsea
Typ: Swansea 1x
Kurs: 1,72
Bukmacher:bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym Swansea podejmuje faworyta Chelsea Londyn.
W mojej ocenie Swansea ma dziś spore szanse,żeby punkty Chelsea urwać.
Jest to tim typowo swojego boiska,chyba każdy z nas pamięta ich ostatnie meczy z Arsenalem wygrany u siebie 3-2. Warto wspomnieć,że Tottenham jak i Man Utd też tracili tam punkty.
Chelsea na wyjezdzie nie przekonuje a jeżeli dołożymy do tego liczne kontuzje bo w meczu tym zabraknie :
Lamparda,Ramiresa,Terry&#39;ego,Drogby(PNA) i Kalou(PNA) to widzimy,że o wywiezenie trzech punktów z Liberty Stadium będzie bardzo cięzko.
Jedyna nadzieja Chelsea w Torresie,ale czy akurat dziś sie przełamie ?
Wątpie.
Typ bardzo sensowny i godny polecenia.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uszi1991 2

uszi1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Spotkanie: Mirandes - Ath. Bilbao
Typ: Mirandes
Kurs: 5.00
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Nikt nie spodziewał się że zespół Mirandes dojdzie do półfinału Copa del Rey a jednak dzisiaj o 22.00 zagra z Athletic Bilbao przed własną publicznością... Stawiam na Mirandes ponieważ według mnie grają bez presji to co osiągnęli to i tak duży wyczyn jak na tą drużynę.. Wyjdą w 100% zmotywowani i będą walczyć z całych sił by wywalczyć sensacyjne zwycięstwo... Po wyeliminowaniu takich zespołów jak Villarreal, Santander i Espanyol dziwią mnie tak wysokie kursy na zespół gospadarzy . Athletic Bilbao miało łatwiejszą przeprawę do półfinału od przeciwników i uważam że o finał powalczą dopiero na swoim stadionie.. Licze na skromne zwycięstwo Mirandes.
⛔ 100
 
ja_zy 0

ja_zy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Puchar Hiszpanii
Spotkanie: Mirandes – Athletic Bilbao
Typ: Athletic
Kurs: 1,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Obecność CD Mirandés w gronie półfinalistów to prawdziwa sensacja. Trzecioligowy klub, który nigdy nie zaznał gry na wyższym szczeblu rozgrywkowym, w drodze do półfinału wyeliminował aż trzech przedstawicieli Primera Division. W 1/16 finału podopieczni Carlosa Pouso okazali się lepsi od Villarrealu, w 1/8 od Racingu Santander, a w ćwierćfinale pokonali Espanyol Barcelona, bramkę dającą awans do czołowej czwórki rozgrywek zdobywając w doliczonym czasie gry.
O kolejną sensację i wyeliminowanie Athletiku Bilbao będzie bardzo trudno. Baskowie pod wodzą Marcelo Bielsy prezentują się bowiem więcej niż przyzwoicie. Z sześciu ostatnich meczów wygrali pięć, awansowali na szóste miejsce w ligowej tabeli, a do pozycji premiowanej grą w eliminacjach przyszłorocznej Ligi Mistrzów tracą zaledwie dwa punkty. Athletic znakomicie prezentuje się również w Copa del Rey. „Los Leones” są jedyną drużyną, która nie straciła jeszcze w tych rozgrywkach ani jednego gola.
Podsumowując: wygrana Bilbao, Mraindes bez strzelonego gola.

✅ 80
 
ztoto 2

ztoto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna &quot; Puchar Narodów Aryki &quot;
Spotkanie: Gabon - Tunezja
Typ: Remis
Kurs: 3:00
Bukmacher:Tobet
W wtorek o godzinie 19:00 zagra Gabon z Tunezją w ramach &quot; Pucharu Narodów Afryki &quot;.
W tym meczu nie mam faworyta i naprawdopodobniejszy wynik to remis.
W Histori te drużyny zmierzyły się raz i mecz zakończył się remisem 0:0.
Drużyny są na podobnym poziomie piłkarskim świadczy do bilans bramek Gabon 5-2 Tunezja 4-2 .
A dodatkowo drużyny nie mają potywać , dlatego że i tak mają pewny awans.
A zawodnicy raczej zbierają energie na dalszą faze rozgrywek..
Dlatego typuje remis ????
__________________
Jeżeli skorzystałeś z mojej analizy lub dobrze wytypowałem spotkanie kliknij &quot;DZIĘKI&quot;
⛔ 100
 
W 0

wawer99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Premier League
Mecz: Wolves - Liverpool
Typ: 2
Kurs:1,72
Bukmacher: Expekt
Godzina: 20:45

Liverpool zajmuje 7 miejsce w tabeli a Wolverhampton 19. Miejsca w tabeli pokazują jak ogromna przepaść dzieli obydwa zespoły ale wiadomo, ze w pilce nożnej zajmowane aktualnie miejsce nie zawsze odzwierciedla formę zespołu. Nie będzie to łatwy mecz dla gości gdyż będą zmęczeni grą w pucharze, ale uważam, że stać ich na wygraną. Jeśli chcą dołączyć do walki o miejsca premiujące grę w pucharach to ze słabszymi przeciwnikami muszą zacząć wygrywać. Wolverhampton na własnym terenie już nie raz w tym sezonie pokazał silniejszym, że potrafi walczyć i dobrze grać w piłkę. Wiele czynników, które przedstawiłem wręcz zaprzecza mojemu typowi, ale uważam, że Liverpool w tym spotkaniu udowodni, że jest drużyną lepszą kadrowo, z ambicjami na przebywanie w górnej części tabeli. Myślę, że ostatnie mecze pucharowe spowodowały to, że piłkarze gości uwierzyli w swoje możliwości i złapali wiatr w żagle. Myślę, że szanse na wejście typu wynoszą około 65%. Mało? Pewniaków nigdy nie ma.
✅ 72
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Montpellier 18-00 31.01.2012
Gicquel - Cipolla (1set)
typ: 6:3
5.75
sportingbet
analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju atp w montpellier reprezentant gospodarzy Marc Gicquel ktory w tym turnieju przeszedl przez kwalifikacje, w ich finale pokonujac Dasnieresa 6:3 6:3 zmierzy sie dzis w pierwszym meczu turnieju glownego z Wlochem Flavio Cipollą. Dla Francuza jest to pierwszy turniej atp w tym roku. Wloch z kolei wystepuje juz w czwartym turnieju w tym roku. W Doha zaliczyl II runde, pokonujac zupelnie anonimowego reprezentanta gospodarzy, w Auckland odpadl w kwalifikacjach, w Melbourne w II rundzie. Cipolla to co najwyzej sredni challengerowiec, obecnie zajmujacy 75. miejsce w rankingu atp. Francuz to zawodnik przede wszystkim bardzo dobrze serwujacy. Gicquel najlepiej radzi sobie na kortach szybkich, takich jak w montpellier. Doskonale zna tutejsze korty, ponadto bedzie dzis za nim cala publicznosc. Gicquel to w moim odczuciu zawodnik o wiekszych umiejetnosciach i to on powinien dzis cieszyc sie ze zwyciestwa. Co do typu na I set 6:3, wystarczy dzis jedno przelamanie na korzysc francuza. Sadze, ze jest to jak najbardziej prawdopodobne. Gicquel powinien wygrac dzisiejsze spotkanie, a co za tym idzie potrzebuje przelaman serwisow. Sadze, ze wynik 6:3 jest bardzo prawodpodobny, a po takim kursie az zal nie sprobowac.
⛔ 100
 
D 120

dankas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie:
Manchester United - Stoke City
Typ: Under 3,5
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Jeśli wklejam tą analizę, to oznacza to że któryś z goniących mnie typerów trafił wysoki kurs - gratuluję. Jednak ja nie poddaje się bez walki. Wstawiam bezpieczny moim zdaniem typ, na wieczorny mecz Premier League, na Old Trafford Manchester United zmierzy się ze Stoke City. Stawiam na under 3,5
Manchester United ostatnio nie ma szczególnie dobrej formy. Ich gra męczy oko, nie są skuteczni, ani błyskotliwi pod bramką rywala. W ostatnim czasie często notują mecze under 3,5 - przegrana z Liverpoolem w FA Cup (1:2), wygrana z Arsenalem (2:1), wygrana z Boltonem (3:0), czy porażka z Newcastle (0:3). Wyjątkiem jest derbowy mecz z Manchesterem City (2:3). Miałem okazje oglądać wszystkie wyżej wymienione mecze, i to co widziałem wcale nie było zwiastunem jakiegoś przełamania w Man Utd. Nie zagra dzisiaj Wayne Rooney, niepewny jest występ Javiera Hernandeza. Dymitar Berbatov jest bez formy, a Danny Welbeck ostatnimi czasy gra bardzo słabo. Zabraknie też Naniego, czy leczących od dłuższego czasu kontuzje Fletchera i Cleverleya. Nie wiadomo co z Andersonem - osłabienia są bardzo duże. W tej drużynie nie ma kto strzelać bramek, i nie ma prawdziwego lidera, który pociągnął by tą drużynę - weterani Giggs i Scholes są dobrzy jako uzupełnienie składu, ale nie mogą już pełnić tak ważnej roli w grze jak kilka lat temu.
Natomiast drużyna Stoke jest znana ze swojego antyfutbolu. Złośliwi twierdzą że Tony&#39;ego Pulisa należy wsadzić w wehikuł czasu i wysłać 30 lat wstecz. Wtedy w Anglii grało się futbol przypominający to, co prezentują nam &quot;Garncarze&quot; pod wodzą Pulisa. Niesamowicie fizyczna gra, nastawiona na brutalne starcia z przeciwnikami, i stałe fragmenty gry. Solidna obrona dowodzona przez największego twardziela na wyspach - Ryana Shawcrossa nie powinna mieć problemów z lekającym się własnego cienia Welbeckiem. A atak? W końcu o gole tutaj chodzi. Opiera się na wysokich i silnych graczach - Peterze Crouchu i Kenwyne Jones&#39;u. Jednak jedyną rzeczą która NIE martwi Fergusona jest gra w powietrzu - Chris Smalling był w stanie pokryć Andy&#39;ego Carrolla, który głową gra równie dobrze jak Crouch, ale jest przy tym nieporównywalnie silniejszy. Stracone bramki z rzutów rożnych z Liverpoolem, czy wcześniej z Blackburn to wina niepewnych interwencji Davida De Gei. W Stoke zabraknie Rory&#39;ego Delapa, który sieje popłoch swoimi wyrzutami piłki z autów.
Inną kwestią jest motywacja - jeśli United osiągną przewagę choćby jednego gola, zaczną grać zachowawczo. W niedziele grają bardzo ciężki mecz z Chelsea, i powinni się oszczędzać. Nie będą na pewno forsować tempa. Jeśli to Stoke wyjdzie na prowadzenie, to zobaczymy konsekwentne murowanie bramki, i proste środki eliminowania zagrozenia ze strony rywali. Futbolu Stoke oglądać się nie da prawie nigdy, a United w tej formie są niewiele ciekawsi. Stawiam na nudny remis, lub jednobramkowe zwycięstwo którejś z drużyn. Bariera czterech bramek wydaje mi się nieosiągalna, obym miał rację.
Pozdrawiam.
✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ja_zy 0

ja_zy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – nPower Championship
Spotkanie: Southampton – Cardiff
Typ: remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Prawdziwy hit 28. kolejki nPower Championship, w którym wicelider tabeli, Southampton, podejmuje trzecią drużynę ligi, Cardiff. Śmierdzi mi tu remisem (3,40 w Unibecie) i taki właśnie obstawiałbym wynik. W dodatku remisem niskim – poniżej 2,5 gola. „Święci” ostatnio delikatnie dołują: w FA Cup nie zdołali wygrać z Millwall, w lidze przegrali u siebie z Leicester i spadli na drugie miejsce w tabeli (za WHU). Cardiff z kolei zmotywowane, bo awansowało do finału Pucharu Ligi Angielskiej, a w nPower traci do Southampton tylko punkt i jeśli dziś wygra, przesunie się na drugie miejsce w tabeli właśnie kosztem „Świętych”. Ale gospodarze … przegrać nie mogą. I nie przegrają, tym bardziej, że Cardiff trzy punkty z St Mary&#39;s Stadium wywiozło po raz ostatni w 1962 roku!
✅ 240
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Championship
Mecz: Millwall - Watford
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bwin
Witam
Dziś do ciekawego meczu dojdzie w II lidze angielskiej, zagrają ze sobą drużyny walczące o utrzymanie w lidze. Millwall podejmować będzie u siebie Watford. Różnica punktowa w tabeli między nimi wynosi jedynie 1 punkt. Milwall jest niżej i w ostatnich meczach notuje porażki, szczególnie ta ostatnia boli przed własną publicznością 0-6 z Birmingham, ale w ostatnim meczu niespodziewanie pokonali Barnsley 3-1 na wyjeździe. Watford zanotował 3 porażki z rzędu kolejno z Portsmouth 0-2, Reading 1-2 i Birmingham 0-3. Stawiam tu na Millwall, ponieważ są lepsi na papierze, ostatnio u siebie doznali dotkliwej porażki 0-6, więc będą chcieli zetrzeć plamę i udowodnić kibicom że warto przychodzić na ich mecze, są coraz bliżej grupy spadkowej i muszą szukać punktów, a jeśli muszą to z kim jak nie z Watfordem.
⛔ 100
 
A 2

arkadio99

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - 1 liga polska
Mecz: Sanok - GKS Jastrzębie
Typ: 1
Kurs:1,60
Bukmacher: Ubibet
Godzina: 18:00
Analiza:
Witam serdecznie wjezdzam z dobrym typem!! kiedy pytają mnie dlaczego akurat sanok? odpowiadam: Jest to zdecydowanie najlepsza ekipa w polskim hokeju na przestrzeni calego sezonu, zajmuja aktualnie 1 miejsce w lidze z dorobkiem 82 pkt, 2 ekipa z krakowa zgromadzila ich 0 16 mniej a goscie z jastrzebia sa na 5 miejscuz 65 pkt. 2 sprawa jest to , ze sanok przegral u siebie tylko raz w tym sezonie, do tego ani razu nie zremisowal bilans 16-0-1 Zakomicie! Z gks poradzil sobie 2 razy 4-2 i 6-1! bramki 110-41 ???? GKS na wyjezdzie? oto i oni 6-2-0-2-7. Dziekuje, dobranoc!!
⛔ 100
 
david295 80

david295

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna &quot; Puchar Narodów Aryki &quot;
Spotkanie: Gabon - Tunezja
Typ: Tunezja
Kurs: 3,10
Bukmacher:bet-at-home

Analiza:
Dzis mecz o pierwsze miejsce w grupie C. Gospodarze z Gabonu zagraja z Tunezja. Juz sam ranking FIFA pokazuje, ktora druzyna ma wiekszy potencjal, Tunezyjczycy zajmuja 59 miejsce przy 91 miejscu Gabonu, ktorzy zanotowali najwiekszy spadek w ostatnim czasie. W poprzednim turnieju obie druzyny tez graly w jednej grupie, lecz wtedy obie odpadly, a w meczu pomiedzy nimi padl remis 0-0. Ten turniej jest zupelnie inny gdyz obie ekipy maja juz pewny awans a ten mecz jest o pierwsze miejsce w grupie. Dzisiejszy mecz bedzie rownie wazny co poprzednie, bo przegrany zagra z Ghana. Na ta chwile to Gabon jest na pierwszym miejscu wiec Tunezja musi zaatakowac. Biorac pod uwage sklady i potencjal to Tunezyjczycy powinni wyjsc zwyciesko z tego meczu.
⛔ 100
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Pilka nozna, PNA, 31.01.2012. godzina 19.00
Gabon - tunezja
over 2,5
2,30
william hill
analiza:
dzis o godzinie 19.00 zostanie rozegrana 3 kolejka PNA w grupie C. W grupie po 2 kolejkach prowdzi Gabn ktory ma na koncie 2 zwuciestwa-6 pkt, viceliderem jest tunezja ktora rowniez ma 6 pkt ale gorszy stisunek bramkowy, n a 3 i 4 jest maroko i niger ktore jeszcze nie zapunktowaly w tegorocznej edycji PNA.
Zdecydowalem sie na typ over ,25 w tym poniewaz obie druzyny mają juz awans i walczą teraz o zwyciestwo w grupie. gabn jako gospdoarz zapewne zagra dzis ambitnie z wielką wolą zwyciestwa. Nie bedzie problemow w tej druzynie z mobilizacją. Kazda wygrana ucieszy kibicow. Tunezja natomiast latwo nie odpusci..bea chcieli pokazac innym rywalom ze są dobrze przygotowani na ten turniej, dlatego w tym meczu tez nie odpuszczą..zatem zapowiada sie intersujący mecz. Bilans bramkowy gabonu po 2 emczach to: 5-2 a wiec w meczach tej ekipy padlo 7 bramek co daje srednią 3,33 na mecz..wiec typ dzisiejszy ma szanse na powodzenie. Jesli chodzi o tunezje i jej bilans to ma 4-2..6 goli cod aje srednią 3..rowniez statystycznie typ na over 2,5 powienien wejsc. Mysle ze kurs 2,30 jest bardzo opacalny..na takie kursy wyczekuje. Stawiam 2-2.
⛔ 100
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Tottenham v Wigan
Wigan +2 (azjan)
1,80
bet365
Z pocałowaniem ręki biorę ten kurs. Tottenham niby nadal w ofensywie stanowi ogromne zagrożenie, ale jednak tak bardzo już tego nie widać. Adebayor popadł w szarzyznę, ostatnio nie greszy skutecznością, ani dobrym ustawianiem się, ma mało jak na siebie sytuacji. Dzisiaj na dodatek Spurs bez Bale&#39;a, co jest ogromną stratą, gdyż to on napędza większość akcji ofensywnych. Typ gram głównie z uwagi na słabą defensywę Tottenhamu. Ostatnio zbyt wiele sytuacji stwarzają sobie przeciwnicy po ich bramką, bo np. takie Wolves nie słynące z wybitnej linii ataku, dało bez problemu radę strzelić na White Hart Lane. Na dodatek oglądałem mecz w FA Cup, gdzie Spurs grając w miarę podstawowym składem ledwo co wygrali z drużyną Championship, gdzie bramka Tottenhamu została zdrowo obita 2-3(?) razy. Ta obrona gra po prsotu słabo.
Z kolei Wigan niby jest czerwoną latarnią ligi, ale jednak potrafi coś zaprezentować w ofensywie. Na pewno stać ich na strzelenie chociaż jednego gola. W bramce Al Habsi, który jest bardzo solidnym bramkarzem. Ale myślę że nawet nie to przesądzi o dobrym wyniku. Oglądałem Tottenham na ich stadionie 5-6 razy w tym sezonie. Za każdym razem było to samo, czyli 8 sytuacji strzeleckich, ale w większości fatalne pudła i kończyło się na jednej bramce. Nie widzi mi się żeby zdobyli dzisiaj więcej niż 2-3 bramki, a też spodziewam się, że Wigan strzeli. Po takim kursie warto to zagrać.
zwrot
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Irlandia Północna IFA Premiership
Spotkanie: Ballymena Utd-Portadown
Typ: 2
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365

Dziś o godzinie 20:45 w ramach 27 kolejki Irlandi Północnej pomiedzy Ballymena Utd-Portadown.Gospodarze zanotowali u siebie 2 wygrane 3 remisy i 8 porazek zdobywajac 9 punktów.W ostatnim spotkaniu podejmowali na wyjezdzie Crusaders i zremisowali w tym spotkaniu.Ballymena Utd zajmuje obecnie 8 miejsce zanotowali 7 wygranych 5 remisów i 14 porazek strzelajac 40 straconych 57 zdobywajac 26 punktów.Goście w meczach wyjazdowych zanotowali 8 wygranych 2 remisy i 3 porazki zdobywajac 26 punktów.W ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie Donegal i wygrali to spotkanie 2:1.Portadown zajmuje obecnie 3 miejsce zanotowali 17 wygranych 3 remisy i 6 porazek strzelajac 55 straconych 28 zdobywajac 54 punkty.Goście sa duzo lepsi od gospodarzy i wygraja to spotkanie.Pozdrawiam ????
✅ 73
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie B
Mecz: Crotone - Pescara
Typ: Pierwsza połowa under 0.5
Kurs:3.50
Bukmacher:Bet365
Szesnasta ekipa Serie B podejmuje wicelidera. Po ostatnim niepowodzeniu, w którym to prowadząc na wyjeździe 2-0 z Juve Stabia dali sobie strzelić 2 gole w końcówce, sądzę, że dziś od początku będą bardzo uważni w defensywie, a co jedynie im zostanie to liczyć na kontry. Crotone w meczach, w których są gospodarzem, strzela i traci stosunkowo niewiele bramek 13-14 na 12 spotkań, dlatego i dziś liczę, że nie padnie ich wiele, a moze nawet żadna.. Pescara w czołówce jest dosyć bezpieczna, dlatego nie powinna od początku zbytnio atakować.
⛔ 100
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Del Rey, Hiszpania
Spotkanie: Mirandes – Athletic Bilbao
Typ: Poniżej 1,5 gola w 1szej połowie.
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Drużyna Mirandes gra u siebie, gdzie w tej edycji Pucharu Króla jest niepokonana. To nie jest przypadek, że zaszli tak daleko. W Hiszpanii budzą podziw. Wielu kibiców klubów z PD mówi otwarcie, że mało który z zawodników ich ukochanego klubu daje tyle serca podczas meczu, ile dają zawodnicy Mirandes. Boisko nie sprzyja kombinacyjnej grze. 3 ligowiec dobrze zagęszcza pole gry, przez co ciężko gra się na tym boisku. Prosta piłka jest chyba kluczem do sukcesu. Bilbao na pewno będzie liczyć na stałe fragmenty gry, gdzie są mocni.
Ekipa Mirandes jest niespodzianką w Pucharze Króla. Na co dzień grają w 3 lidze hiszpańskiej, w której zajmują obecnie pozycję lidera. U siebie na 10spotkań stracili tylko 5bramek - a na 22 kolejki w Segunda Divison B stracili zaledwie 9bramek. Moim zdaniem kluczem do sensacyjnego awansu do półfinału Pucharu Króla - będzie utrzymanie czystego konta w spotkaniu z Athletic Bilbao. Czyli twarda obrona od 1szej minuty spotkania i czekanie na możliwośc przeprowadzenia szybkiego i skutecznego kontrataku. Athletic Bilbao jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Bilbao będzie zapewne cały czas w natarciu - a to zespół Mirandes będzie się bronił przed stratą bramki. Moim zdaniem fanatyczny doping kibiców gospodarzy, własne boisko oraz ogólnie bardzo dobra postawa zespołu Mirandes pozwoli im długo cieszyc się z czystego konta swojego bramkarza. Mój typ: W pierwszej połowie nie padnie więcej niż 1 bramka.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom