>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 30.12.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
brateq 1

brateq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA - NHL
Spotkanie: Vancouver Canucks - Philadelphia Flyers
Typ: Vancouver Canucks
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Stawka: 50.00
Zwrot: 110.00
Analiza:

Vancouver nadal wygrywa pomimo braku w bramce Luongo. Całe szczęście, że mają młodego Eddie Lacka, którego bilans wynosi 5-0 przy 0.98 GAA. Cannucks wygrało 6 razy z rzędu w domu z bilansem bramek 20-6. Flyers natomias notuje 5W-2WO-4LO-9L na wyjeździe. Warto zaznaczyć, że Philly ma dobrą grę w power play. Ustrzelili 27 ze współczynnikiem 18.40%. Philly oscyluje wokół .500 PCT w tym roku i sądzę, że będą dalej średniakami. Wczoraj chciałem ich grać, ale wybrałem 3 inne typy, dziś nie popełnię tego błędu i postawię na nich. Powodzenia!
⛔ 100
1 dzień = 1 typ
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Szkocka League One 2013/2014
Spotkanie: Dunfermline – Rangers EHC (3:0)
Typ: 1
Kurs: 1,40
Buk: Betsson
Data i godzina: 30.12.13 20:45
Stawka: 3/10

Dziś o godz. 20:45 zostanie rozegrany mecz 17. kolejki trzeciej ligi szkockiej pomiędzy Dunfermline a Glasgow Rangers. Gospodarze to wicelider rozgrywek, goście pewnie zmierzają po awans zajmując pierwsze miejsce w ligowej hierarchii.

Glasgow Rangers czeka dziś najtrudniejsza przeszkoda w drodze po kolejną ligową promocję. 54-krotni Mistrzowie Szkocji zagrają z wiceliderem rozgrywek i to w dodatku na wyjeździe. Zdobywcy Pucharu Zdobywców Pucharów z 1972 roku na trzecim szczeblu rozgrywek wygrali 15 z 16 spotkań. Ostatnie ligowe starcie z trzecim w tabeli Stranraer zakończyło się jednak sensacyjnym remisem na Ibrox Stadium 1:1. Mimo iż Rangers obieli prowadzenie po bramce w rzutu karnego to nie potrafili tego jednobramkowego zwycięstwa „dowieźć do końca”. W 94. minucie meczu Longworth zdobył bramkę dla gości i tym samym doprowadził do zaskakującego zakończenia meczu.

Dunfermine jest wyżej w tabeli od Stranraer, dodatkowo będzie rozgrywało mecz na własnym boisku. Ten mecz będzie dla gospodarzy bardzo ważny, bowiem da im odpowiedź czy realnym jest dogonienie wielkiego rywala w wyścigu o pierwsze miejsce w tabeli. Nawet remis w tak prestiżowym spotkaniu powinien być dla Dunfermline sukcesem. Gospodarze zdobyli w 8 spotkaniach domowych aż 16 punktów. Ostatni raz Dunfermline przegrało dwoma bramkami na własnym na początku marca 2013 (z ówczesnym liderem Chmpionship zespołem Partick).

Zapewne dla Rangersów ostatni pojedynek był wypadkiem przy pracy i zapewne wygrają pojedynek z wiceliderem League One. Myślę jednak iż nie będziemy świadkami pogromu i mecz zakończy się skromnym zwycięstwem gości.
⛔ 100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Szwecja - SHL
Spotkanie.Brynäs IF - Växjö Lakers HC
Typ.x
Kurs.4,00
Bukmacher.Sportingbet
Data.30.12.2013 g.19.00
Analiza.
Liga Szwedzka w hokeja na lodzie i spotkanie pomiedzy zespolami Brynäs IF - Växjö Lakers HC .Jak wiadomo ta liga obfituje w bardzo duzo remisow i ja typuje ,ze wlasnie w tym spotkaniu taki wynik bedzie.Mam pewna teorie na to spotkanie i dlatego stawiam tutaj na wynik remisowy.Po pierwsze spotykaja sie tutaj dwa wyrownane zespoly bowiem Brynäs IF - 3 i 55 oczek na koncie ,natomiast Växjö Lakers HC-4miejsce i takze 55 oczek zdobytych wiec poziom sportowy wyrownany.W dodatku obie ekipy w ostatnim czasie sporo remisow bo...
Brynäs IF -ostatnie dwa mecze i dwa remisy z Frolunda na wyjezdzie 2-2 i u siebie takze 2-2 z MODO
Växjö Lakers natomiast takze dwa spotkania ostatnie remisowe ze Skellefteaa 2-2 i 1-1 z Orebro ,oba u siebie
Ale nie to jest najwazniejsze...Historia spotkan pomiedzy tymi ekipami daje duzo do myslenia...
12/11/13 SHL Vaxjo - Brynas 3:4 (Pk)
12/10/13 SHL Brynas - Vaxjo 0:3
21/09/13 SHL Vaxjo - Brynas 0:3
16/02/13 SHL Brynas - Vaxjo 4:3 (Pk)
05/01/13 SHL Vaxjo - Brynas 0:1 (OT)
Ostatnie spotkania to pewna sekwencja...2 remisy,2 mecze rozstrzygniete(takze idealne remisy)w regulaminowym czasie,nastepnie remis,wiec dzisiaj wypada na kolejny remis...Wiem,ze teoria spiskowa i moze byc z tego wielki klops,ale ja po takim kursie sprobuje,tym bardziej,ze ekipy w tym sezonie wyrownane i w dodatku sasiedzi z ligowej tabeli...
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Dart
mecz: Michael Van Gerwen vs Adrian Lewis
typ: Michael Van Gerwen
kurs: 1,72
buk: bet365
0 20:45 czasu lokalnego (21:45 czasu polskiego) zacznie się drugi półfinałowy mecz pomiedzy Holendrem a Anglikiem / Obaj sa faworytami do koncowego zwyciestwa czyli ten połfinał ma wage ciezka -&gt; kto to wygra zostanie w 99,99999% mistrzem PDC.
Statystyki obu panow http://stats.betradar.com/s4/?clientid=475&amp;amp;language=en#2_22,3_104,22_7,5_7514,9_headtohead,7_26104,178_26280
Moim zdaniem jak to w tzw sporcie wg sentencji &quot;Nie, ja jestem uczciwy. Zapłacili za 3:0 - będzie 3:0&quot; Holender juz ma tytuł mistrza w kieszeni stad moj typ /

kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom