>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 30.11.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 30. Listopada

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Atlanta Hawks - Dallas Mavericks
Typ: Mavs -3,5
Kurs: 2,62
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Hawks nie potrafią przebić pewnego poziomu przeciętności - przegrane u siebie z Magic i Celtics, do tego oba w mizernym stylu. Pomimo uczestniczenia na treningu nie zagra dziś Korver (via twitter), a składem jaki dysponują jest dużym osłabieniem i ich i tak słaba postawa na dystansie powinna być jeszcze bardziej widoczna. Horford wybija się ponad tę gromadkę ale tylko dlatego, że jest dobrze obsługiwany przez Teague&#39;a, który sam scorerem nie jest a często tak gra. A Milsap na SF to porażka moim zdaniem.
W Dallas do pełnej dyspozycji powinien wrócić Ellis. Ostatnio z powodu bólu w plecach zagrał słabo 2/16 z gry mówi samo przez siebie. Oprócz Nowitzkiego, który cały czas gra równo, z ławki dobry support daje Carter czy Blair. Ławka to słowo klucz w tym meczu - w Hawks prócz wracającego Williamsa (choć nie wiadomo czy zagra, a jak zagra to pewnie w s5) nie istnieje takie pojęcie jak ławka.
Jeśli Mavs celują w POa tak jest to takie mecze trzeba wygrywać. W delegacji wcale gorzej nie grają. Z Heat grali bardzo dobrze choć przegrali. Ogólnie mieli ciężkie mecze wyjazdowe do tej pory, więc wynikami nie powinno się sugerować. Dziś powinni poprawić ten bilans.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Koszykówka A1
Spotkanie: Olympiakos - Aris
Typ: over 149.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiaj propozycja moja to over w meczu Oly, gdzie linia jak dla mnie piekna. Olympiakos u siebie ofensywny, szybkie krótkie akcje, gracze obwodowi na dużym zazwyczaj procencie skuteczności, świetni strzelcy. Aris również lub porzucać i iść na wymianę w takich meczach. Ostatnie mecze overowe między tymi zespołami i nie inaczej będzie wg mnie w tym meczu. Ofensywa w tym meczu po prostu króluje i nie wyobrażam sobie, aby linia ta nie została przekroczona przez te zespoły. Powodzenia
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 8

konio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division
Spotkanie: Real Madryt vs. Real Valladolid
Typ: zwycięsto Realu Valladolid
Kurs: 24
Bukmacher:Efortuna
Analiza: Jutro Real Madryt będzie podejmował u siebie Real Valladolid, można powiedzieć że jest to przeciętniak 1 ligi ale nie bez szans na osiągnięcie dobrego rezultatu w Madrycie, Real wraca do ligi po dłuższej przerwie i w dodatku bez tak ważnych zawodników jak Sami Khedira, Cristiano Ronaldo, Fábio Coentrão, Álvaro Arbeloa, Raphaël Varane, co powinno zwiększyć szansę Valladolid na pokanie Madrytu.
⛔ 100
BUKMACHER
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
patryk23 47

patryk23

Użytkownik
USA: NHL 29.11.2013 22:00
New York Islanders - Detroit Red Wings
Typ:2 OT
Kurs: 1,90
Stawka:6/10
Bukamcher:Bet365​

Dzisiejszego wieczoru czasu Polskiego mamy jeszcze parę fajnych spotakań w Amerykańskiej NHL. Na tapetę biorę spotkanie Konferencji Wschodniej Między &quot;Wyspiarzami&quot; a &quot;Czerwonymi Skrzydełkami&quot;. Typ jaki podaję jest to wygrana gosci w końcowym rozrachunku. Moim uzasadnieniem ktorym chcę poprzeć swój typ jest to że ostatnie mecze skrzydełek w porównaniu do meczy wyspiarzy są o klasę wyrzej. Wings ostatni mecz grali przed własną publiką z Niedźwiedziami z Bostonu i rozgromili ich aż 6:1. Było to niesamowite widowisko, cała ekipa gospodarzy tamtejszego meczu grała jak najlepszy hokej się dało, wychodziło im praktycznie wszystko Franzen zaliczył asysty przy trzech bramkach Kronwall jedna asysta i bramka Zetterberg tak samo, Szwedzi dali popis taki jakich mało ostatnio w NHL. Isladers swoje ostatnie cztery spotkania przegrali, trzy z nich to pojedynki wyjazdowe gdzie stracili ogólem 14 bramek a strzelili 7 i powrót na swój lód oraz przegrana 2:3 z Winnipeg Jets. Dziś nie wróżę im dobrej przyszłości w meczu z tak silną ekipą Wings. Położenie w tabeli też mówi wszystko Skrzydełka pozycja czwarta natomiast Islanders dziesięć lokat niżej. Sądzę że gospodarze będą stawiać czoła, ale Red wings w najgorszym wypadku po dogrywce odniosą zwycięstwo. Braki w ekipie gospodarzy także nie wróżą im najlepszej gry zabraknie bramkarza Nabakova ktory złapał kontuzję w wygranym meczu z Wings 5:4 OTbraknie także defensorów Visnakovski i I Strait.
TYP na inny dzień
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wagon 0

wagon

Użytkownik
Cardiff - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 1,60
Bukmacher: Expekt
W sobotnie popołudnie &quot;Kanonierzy&quot; wybierają się do Walii rozegrać mecz w ramach 13 kolejki Premier League. Jako liderzy ligi powinni ten mecz wygrać, ale Cardiff nie da sobie &quot;w kaszę dmuchać&quot;. U siebie wygrali m.in. z City a w poprzednim tygodniu zremisowali u siebie z Manchesterem United strzelając bramkę pod koniec spotkania. Do Cardiff przyjeżdza były zawodnik tego klubu Aaron Ramsey, który może być dodatkowo podbudowany by pomóc swojemu zespołowi. Do kadry &quot;The Gunners&quot; wraca po kontuzji Theo Walcott oraz Kieran Gibbs po chorobie. Według mnie spotkanie zakończy się wygraną Arsenalu, ale jak wiadomo jest to Premier League a tu wszystko się może zdarzyć.
✅ 60
 
maer 266,5K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria ( Bundesliga )
Spotkanie: Grodig - Austria Wiedeń
Typ: 2
Kurs: 2.30
Data: 30.11.2013
Godzina: 16.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na siedemnastą kolejkę austriackiej Bundesligi.
W meczu spotkają się Grodig oraz Austria Wiedeń.
Grodig rozegrał w lidze szesnaście meczy w których zdobył dwadzieścia pięć punktów po siedmiu zwycięstwach, czterech remisach oraz pięciu porażkach co daje czwarte miejsce w tabeli, bilans bramek 35-30.
Austria Wiedeń zdobyła dwadzieścia pięć punktów w swoich szesnastu meczach po siedmiu wygranych, czterech remisach oraz pięciu przegranych co plasuje ich na trzecim miejscu w lidze, bilans bramek 31-19.
Gospodarze u siebie zagrali osiem razy i zdobyli dziewięć punktów po dwóch zwycięstwach, trzech remisach oraz trzech przegranych, bilans bramek u siebie 19-19.
Goście zdobyli na wyjazdach czternaście punktów w ośmiu meczach po czterech wygranych, dwóch remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek na wyjazdach 16-9.
Mój typ w tym meczu to dwójka, Grodig w tym sezonie ligowym jest beniaminkiem i lepiej gra na wyjazdach a u siebie w ostatnich pięciu meczach strzelił osiem bramek ale stracili ich aż piętnaście co świadczy o ich dziurawej obronie jak graja u siebie a Austria Wiedeń na wyjazdach w dwóch ostatnich meczach strzeliła osiem bramek nie tracąc żadnej z drużynami podobnymi gra u siebie co Grodig i moim zdaniem goście z Wiednia wygrają to spotkanie.
⛔ 100
 
A 6

adas1971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - III liga łódzko-mazowiecka
Spotkanie: Mechanik Radomsko - GKS Bełchatów II
Typ: 1
Kurs: 3.12
Data: 30.11.2013
Godzina: 13:00
Bukmacher: STS
Derby regionu budzące duże zainteresowanie wśród tutejszych kibiców. Zespół z Radomska zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, natomiast przeciwnik nieopodal gospodarzy. Mechanik bez kontuzji, w podstawowej 11stce, z ogromną motywacją bo dla piłkarzy to coś więcej niż tylko mecz. Wierzę, że są w stanie wygrać i widząc ich zaangażowanie na ten mecz polecam z czystym sumieniem granie 1x po kursie 1,60. Dla odważnych czysta 1. Początek meczu o 13:00. W poprzednim meczu zawodnicy z Radomska pokonali GKS na ich terenie 2:0. Powodzenia !
⛔ 100
BUKMACHER
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 0

czelsi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie:Aston Villa vs Sunderland
Typ:Aston Villa
Kurs:1.97
Bukmacher: Betsson
Analiza:O godzinie 16;00 The Villans podejmują ekipe Sunderland na Villa Park i nie spodziewam się innego rezultatu jak zwyciestwa gospodarzy. Aston Villa jest niepokonana od trzech ostatnich spotkań, w ostatniej kolejce zagrali bardzo cieżkie spotkanie z West Brom i pomimo 2 szybkich bramek Longa zdołali wywieźć punkt (2:2). Ostatni mecz u siebie rozegrali z Cardiff i wygrali 2;0, bilans bramkowy na własnym stadionie G+6 G-9. Teraz coś o gościach..zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. W ostatnim czasie błysnęli w meczach z Newcastle(2:1) a przede wszystkim z Man C (1:0), ale patrząc na skuteczność Sunderlandu w meczach wyjazdowych to jest ona fatalna, zdobyli 2 bramki a 14 stracili i nie widzę większych szans na trafienie zespołu gości w Birmingham.
⛔100
 
A 8

adam-malysz

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - PŚ Kuusamo HS 142
Typ: Janne Ahonen - Wolfgang Loitzl
Kurs: 1.92
Bukmacher: Betsson
Analiza: Więc tak zacznijmy od tego iż jestem załamany po dzisiejszym dniu w którym dla &quot;Beki&quot; wybrałem sobie 5 zakładów Head to Head w Skokach o łącznym kursie 14.20~~ i co najlepsze wszystko było dobrze aż serce mi się kraja że tego nie obstawiłem ale odstawmy żale na bok. Przed nami kolejny dzień zawodów w Kuusamo gdzie już jutro pojedynek Head to Head stoczą ze sobą Loitzl i Ahonen , Moim zdaniem zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie Ahonen jest w dobrej formie ale jak wiemy warunki pogodowe nad Rukatunturi były bardzo zmienne pech chciał że te &quot;złe&quot; trafiły się dziś akurat Ahonenowi i dzielił Exe-quo 31 miejsce z Loitzlem . Ahonen dość dobrze spisywał się w Kwalifikacjach i na Treningach i myślę że jutro przed swoją publicznością wygra z Loitzlem . Ogółem biorąc mogę porwać się na stwierdzenie że zdobędzie miejsce w Czołowej 20 .
ZWROT
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA Bundesliga
Mecz : Bayern Monachium-Braunschweig
Typ BAYERN handicap - 4
kurs :4.3
buk Ladbrokes
Co tu analizować , zespół nr 1 w spotkaniu z ostatnią ekipą w tabeli , której wyraźnie w tym roku się nie wiedzie.Typ dobry pytanie tylko czy nie przesadzony ?Odwieczne pytanie czy Bayernowi będzie się chciało?Czytam to co rusz na różnych forach i słyszę w rozmowach o piłce.Przez to pytanie ostatnio zwątpiłem w Bayern jak był na wycieczce w Moskwie nie postawiłem a jednak Bayernowi się chciało mimo śniegu i mrozu pokazać rosyjskim kibicom radosny futbol najwyższej wody , gracze Bayernu chcieli usłyszeć od rosyjskich kibiców oklaski i usłyszeli i zasłóżyli.Bayernowi się zawsze chce nie zawsze wszystko wychodzi nawet im ale to im przyznać trzeba że chce im się zawsze.Zresztą skoro chciało im się dokopać 3 : 0 Borusji , jeżeli ostatnimi czasy takim ekipom jakManchester City(5:0 z Totenchamem ,Atletico Madryt 7:0 z Getafe , Real 7:3 z Sevillą ostatnio coś co wszystkim zepsuło kupony mnie również:) Bayer Levercusen 0:5 z Manchester United )jeżeli takim ekipom się chce to dlaczego Bayernowi ma się nie chcieć?Wyniki idą w świat , Bayernowi napewno będzie się jutro chciało , to zawodowcy kochają to co robią , kochają strzelać bramki , kochają wygrywać dla swoich kibiców itd jestem pewny na pewno będzie im się chciało.Nawet tak sobie myślę ze jezeli Atetico i Real ostatni w lidze wbiły po 7 bramek to dlaczego Bayernowi nie miało by się chcieć wbić 8 9 a może nawet osiągnąć dwucyfrowy wynik:)Pytanie tylko czy wszystko im się uda jak na przykład Lechowi ostatnio z Cracowią 1:6 :)piękny mecz:)ja chętnie zobaczył bym jutro na tablicy wyników 9:0 10:1 11:2 ha ha ha .Na pewno będzie im się chciało a czy im się Uda zobaczymy.Jeszcze zajrzałem w statystyki w Tym sezonie Borusia w lide 2 razy strzeliła 6 goli , 6 :1 z vfb 6:2 z Hamburgerem , Herta wygrała 6:1 z Eintrachtem na początku sezonu ,VfB Stuttgart 6 - 2 Hoffenheim, a czy Bayern jest gorszy?przecież wszyscy wiemy jest lepszy :)Może akurat w tym meczu się przełamie i strzeli wreszcie te 7 goli:)zobaczymy ja sobie postawię jak mawia przysłowie do odważnych świat należy:)
nawiasem mówiąc Handi -3 po kursie 2.55 a Handi -2 tez nie ma tragedii 1.66
Wierzę że chceci im nie brakuje a czy zagrają perfekcyjnie obie polowy od pierwszego do ostatniego gwizdka na 100% i na ile przeciwnik pozwoli?:))okarze się.
⛔ 100
BUKMACHER
 
V 161

vogel22

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - PŚ Kuusamo HS 142
Typ: Robert Kranjec - Taku Takeuchi
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Jutro o godzinie 17.00 zaplanowany jest drugi konkurs indywidualny na skoczni Ruka, postanowiłem zagrać typ który jak dla mnie jest bardzo pewny, a mianowicie rywalizacje pomiędzy Robertem Krancem a Taku Takeuchi, ten drugi zaprezentował się lepiej w wczorajszych zawodach, oddał dwa dalekie skoki (133.5 oraz 131.5m) Japończyk juz w Klingenthal pokazał świetną dyspozycje i jego forma jest naprawde bardzo dobra, zresztą Kasai oraz Ito również są swietnie przygotowani do tego sezonu, Robert Kranjec natomiast juz tak równej formy nie prezentuje, owszem jest ona dobra ale nie na tyle żeby okazał się lepszy w bez pośredniej rywalizacji między Takeuchi, wczoraj 126m w 1 serii przy wiatrze umiarkowanym lekko z tyłu, w drugiej serii mu poprostu powiało a jak wiemy Robert kocha wiatr pod narty, uważam że dziś już takiej loterii nie będzie i Taku Takeuchi który prezentuje równiejszą formę, poprostu wyjdzie zwycięsko w pojedynku z słoweńcem.
ZWROT
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Przeglądałem forum w poszukiwaniu tego meczu ale jak widzę to jeszcze o nim nikt tu nie
wspominał tak więc mam dla was insider od mojego znajomego typera (Che Guevara)
!
Spotkanie: Bragantino - Figueirense / Brazylia Serie B
Typ: Figueirense wygra 1. połowe
Kurs: 1.85 + http://www.betexplorer.com/soccer/brazil/serie-b/bragantino-figueirense/CG1UVowm/
Buk: eXpekt
Analiza: a więc o co chodzi ? Bragantino jest w tabeli średniaczkiem, a Figueirense musi, ale to na prawdę musi to spotkanie wygrać by awansować do brazylijskiej Serie A ! Obecnie plasują sie na 4 pozycji w tabeli która daje im tą możliwość awansu, lecz tyle samo punktów co oni mają również Ceara oraz Icasa. Dziś jest ostatnia kolejka przed zakończeniem sezonu więc to muszą wykorzystać.
Zagrałem na pierwszą połowę w tym meczu dla gości bo kursy poleciały na dół w tym meczu, a dlaczego ? o tym zaraz. Z resztą w typach dnia nie mogę podać kursu &gt; 1.50. Mam pewne informacje o absencji wśród gospodarzy, gdzie nie zagrają : Alvaro obrońca (25/3), Andrade obrońca (29/1), Serginho pomocnik (25/1), Cruz pomocnik (28/2), Cesinha napastnik (14/2), Lincom napastnik i najlepszy ich gracz (31/12). Pięciu z nich to na prawde kluczowi gracze, a poza nimi jest jeszcze kilku, ale ich występy są wątpliwe.
Można się tu doszukiwać handi czy over, ale ja ide w stroną HT dla gości ! Figueirense będzie ten mecz cisnęło od pierwszych minut ! | start 19:20 !
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 904,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna 2 Bundesliga
Spotkanie - Dresden : Kaiserslautern
Typ - Kaiserslautern handicap ( -2,5 )
Kurs - 6.25
Bet365

Spotkanie w ramach 16 kolejki na zapleczu Bundesligi pomiędzy Dresden a Kaiserslautern to mój typ na dziś , niewątpliwie faworytem są tutaj goście którzy po 15 kolejkach pokazują że są poważnym kandydatem do awansu w tym sezonie . Gospodarze miejsce 16 z bilansem 3-7-5 i br. 15:23 co pokazuje że w tym sezonie raczej będą walczyć o utrzymanie , w ostatniej kolejce Dresden poległo aż 0:3 z Karsluher natomiast Kaiserslautern pokonało zdecydowanie Union 3:0 i dziś liczę na coś podobnego w ich wykonaniu z Dresden . Kaiserslautern liderowało po 15 kolejkach jednak po zdecydowanym wczorajszym zwycięstwie FC Koln z St. Pauli na wyjeżdzie 3:0 to Koln wskoczyło na fotel lidera i wyprzedza Kaiserslautern 2 pkt. Kaiserslautern od 8 kolejek jest zespołem nie pokonanym a w 5 ostatnich kolejkach bilans 3-2-0 i gole 13:3 a ostatni mecz wyjazdowy to bardzo pewne zwycięstwo z FSV Frankfurt 4:0 , w poprzednim sezonie kiedy spotykały się obie drużyny Kaiserslautern dopisało do swojego konta komplet 6 pkt po 2 zwycięstwach , najpierw 3:1 wygrali właśnie tutaj w Dresden a u siebie 3:0 dziś jednak uważam że goście mogą nie stracić gola a na trzy gole z ich strony raczej ich stać , liczę na wynik 0:3 !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
League 1 Anglia p/n
Leyton Orient-Sheffield Utd.
typ 1
kurs 1,91
buk bet 365
Leyton do niedawna lider ,ma szansę wrócić na 1 pozycję.Wilki grają ciężki mecz wyjazdowy z 5 Peterbrough,gdzie mogą zgubić punkty.Leyton podejmuje u siebie słabe Sheffield Utd zajmujące po 18tu meczach 21 pozycję 4w-4r-10p z bilansem bramkowym 16-26.Leyton zajmuje 2 pozycję 13-3-2 bramki 41-16.Jest to najbardziej bramkostrzelny zespół w swojej lidze.Do 14go meczu nie przegrali żadnego spotkania,ostatnio 2 mecze przegrane ,1 wygrany i 1remis.Najwyższy czas odbudować formę ze słabym przeciwnikiem,na własnym boisku.Kurs mocno zawyzony,niewykluczone Handi.Typuję gładkie zwycięstwo vicelidera.
⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia League One
Spotkanie: Peterborugh-Wolves
Typ: wygra Wolves
Kurs: 2,70
Buk: WilliamHill

Mecz w którym to z jednej strony ekipa Wolves obecny lider tabeli będzie walczyła o pozostaniu na 1 miejscu w tabeli i podtrzymaniu dobrej serii 11 spotkań ligowych bez porażki. Dodatkowo Wolves znakomicie prezentuje się na wyjazdach maja na kącie 2 remisy 6 zwycięstw i 0 porażek, bilans imponujący.Z drugiej strony jest drużyna Peterborugh która po znakomitym początku sezonu złapała zadyszkę i dzisiaj będzie walczyć o przerwanie passy 5 porażek z rzędu które ze pchały ją na 5 lokatę w tabeli. Czy uda im się to ?? na pewno chciał by tego trener którego dalsza praca w tym klubie wisi na włosku lecz nie może on w pełni wykorzystać potencjału drużyny gdyż w każdej z formacji dzisiaj braknie mu po 1 ważnym zawodniku Assombalonga ( atak 17/8) Alcock ( obrona 16/0) i w pomocy Rowe ( 15/3). Jak na mojej oko Wolves dzisiaj dobije ranne Peterborugh.
⛔ 100
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premijer Liga Bośnia i Hercegowina
Spotkanie: NK Travnik - Zrinjski Mostar
Typ: 2
Kurs: 2;10
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza:
Piętnasta drużyna dziś podejmuje u siebie zespół z czwartej lokaty.Gospodarz dzisiejszego meczu przegrał w pięciu ostatnich meczach z rzędu,drużyna przyjezdna wygrała dwa ostanie mecze.Poprzednie spotkanie rozegrane 17.08.2013r. wygrała drużyna gości rozgramiając na własnym boisku drugą drużynę 5;1
kiepska analiza
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Valenciennes - Lille
Typ: X2 (1.25) lub 2 (2.05)
Czas: 30/11/13 20:00
Spotkanie francuskiej Ligue 1, to mecz pomiędzy drużyną, która ma aspiracje nawet mistrzowskie, a ekipą która walczy o każdy punkt by nie spaść do niższej dywizji. Lille w tym sezonie gra lepiej niż przewidywano. Na swoim koncie zgromadzili już 30 punktów, notując 9 zwycięstw, trzy remisy oraz dwie porażki. W ostatnich trzech meczach zdołali ugrać 7 punktów, pokonując Monaco 2:0 oraz Toulouse 1:0 (tydzień temu) oraz remisując 0:0 z Guingamp. Z drugiej strony Valenciennes, które na razie zgromadziło trzy razy mniej punktów (10) oraz nie imponowało strzelecką formą (12 goli zdobytych, przy 21 straconych). Ostatnio jednak udało im się wywalczyć kilka &quot;oczek&quot;, między innymi dwa remisy z Lyonem oraz Montpellier, a także zwycięstwo z Ajaccio. Pomimo, tego dużo absencji w ekipie gospodarzy (Arthur Masuaku, Lindsay Rose, Paul Charruau, Grégory Pujol, Rudy Mater, Gary Kagelmacher). Ekipa gości uszczuplona o, takich zawodników jak: Ryan Mendes, John Jairo Ruiz, Marvin Martin. Podsumowując, wydaje mi się, że w kontekście tak trudnego rywala zespoł gospodarzy nie poradzi sobie (mówię tutaj o zwycięstwie) i będzie raczej nastawiony na obronę i kontry. Lille potrzebuje zwycięstwa i wstydem będzie nie wywieźć z terenu 18 drużyny fransuckiej ekstraklasy nawet punktu. Moim zdaniem, wartoby było pokusić się nawet o samą 2, ale ja jestem przezorny co do tego spotkania i uważam, że kurs ok. 1.3 (bet-at-home proponuje 1.25) na X2 jest okej i można spokojnie dodać go do podbicia w jakimś kuponie. Pozdrawiam ????
⛔ 100
Regulamin
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
vs.

CA Colon - Velez Sarsfield
Piłka nożna - Argentyna, Primera Divison
....Typ: 2 @ 1.95

Jak dla mnie wyjątkowo pewny typ w lidze argentyńskiej - Colon kontra Velez Sarsfield. Jak dla mnie kurs w wysokości przekraczającej 1.60 na Velez w tym meczu to jak prezent na zbliżające się święta. Bardzo mocna w ostatnich tygodniach drużyna Velez podejmuje broniące się przed spadkiem Colon. Sezon jeszcze w pełni, więc nie liczyłbym na żadne odpuszczenie meczu ze strony gości.
Velez w ostatnich 5 meczach stracił tylko 4 bramki. Co prawda terminarz nie był zbyt wymagający, ale wygrywali zarówno u siebie jak i na wyjeździe, co upewnia mnie w postawieniu na gości.
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Kuusamo HS 140
Najlepszy z grupy: Stoch, Żyła, Wellinger, Ammann
Typ: Żyła
kurs: 3.25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Typ nieco ryzykowny, gdyż zanosi się na loterie wietrzną, a przy takich warunkach rozstrzygnięcia mogą być różne. Jednak ostatni dzień konkursu, trzeba ryzykować bo kurs całkiem fajny. Do rzeczy...
Żyła moim zdaniem jest w świetnej dyspozycji, tylko na razie nie ma szczęścia do warunków. W Klingenthal wygrywał serie treningowe, wyrastając na faworyta inaugurującego PŚ konkursu. Ostatecznie zajął w nim 5 miejsce, ale nie był to tak skok dobry jak te treningowe, a i warunki zbyt równe nie były. Skocznia Kuusamo zdecydowanie mniej leży Polskim skoczkom co było widać wczoraj, jednak moim zdaniem wyjątkiem jest tutaj Żyła. On na tej skoczni nie ma takich problemów jak reszta naszej kadry, zapewne dlatego że skocznia w Kuusamo to taki mini mamut, a Piotrek lubi polatać. Wczoraj Piotrek nie wypadł zbyt dobrze, ale w pierwszej serii miał bardzo trudne warunki, a w drugiej popełnił błąd. Po konkursie jednak przyznał, że to pierwszy taki nieudany skok w ostatnim czasie, gdyż jest w bardzo dobrej formie i dzisiaj powinno być lepiej.
Co do rywali Żyły z tej grupy:
Stoch - nie jest jeszcze w optymalnej formie, myśle że w porównywalnych warunkach jest w dużo gorszej dyspozycji od Żyły. Wczoraj zajął 10 miejsce i był zadowolony z tego miejsca. To mówi, że na razie na więcej go nie stać i dzisiaj lepiej być nie powinno, a Piotrek przy dobrych skokach moim zdaniem może powalczyc spokojnie o pierwszą szóstkę.
Wellinger - Świetnie skakał w lato, świetnie wypadł na inauguracje i bardzo lubi tą skocznie. Ale zarówno w konkursie jak i w trenigach szału w jego skokach nie było, dlatego uważam, że on podobnie jak Stoch, najlepszą dyspozycje pokaże dopiero w dalszej części sezonu. Z Żyłą w równych warunkach powinien przegrać.
Ammann - mówisz Ammann, myslisz olimpiada. I własnie na swoją ostatnią olimpiade przygotowuje się 4krotny złotymedalista olimpijski. Póki co jego forma nie daje mu gwarancji na lokaty wyższe jak 10-20.
Podsumowując typ ryzykowny, głownie ze względu na wiatr, ale mam nadzieje na trochę szczęscia i że współczynniki wiatru dostatecznie zrekompensują zawodnikom noty i Żyła wygra dzisiaj z wymienionymi konkurentami.
ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom