>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 30.10.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 30. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA,MLS PlayOff
Godzina:
00:00
Spotkanie:
Montreal - Toronto
Typ: 1

Kurs: 2.13

Bukmacher:
Comeon
Analiza:
Krótko ale treściwie. Montreal seria pięciu zwycięstw u siebie, Toronto seria pięciu porażek na wyjeździe, co w sumie nie dziwi biorąc pod uwagę fakt,że jest to liga w której ponad połowa meczów(54%)kończy się zwycięstwem gospodarzy. Ostatnie spotkanie między tymi zespołami rozegrane 3dni temu zakończone zwycięstwem Montrealu 2:1. Montreal będąc gospodarzem wygrało pięć z sześciu ostatnich spotkań między tymi drużynami. No i Drogba nadal robi różnicę, a Toronto musi sobie radzić bez Perquis-a czyli podstawowego środkowego obrońcy.

✅ 113
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA,MLS PlayOff
Godzina:
03:00
Spotkanie: Portland Timbers - Sporting Kansas City
Typ: over 3,5 kartki
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet365
Analiza:


dosłownie kilka słów, nie chce mi się rozpisywać. Wiadomo jak ważny mecz. W przypadku gdzie tylko to jedno spotkanie decyduje o awansie, może być gorąco i nerwowo. Dla mnie faworytem lekkim gospodarze, ale nie do grania po takim kursie. Idę w kartki. obie drużyny w ostatnich spotkaniach regularnie zdobywają karteczki. Spotkały się 3 razy w tym roku. raz 4 kartki, raz 5 i raz 3. Linia na becie 3,5. wg mnie spokojnie do grania. arbiter Armando Villarreal. Na 14 sotkań 7 razy pokrył te linię. Myślę, że dzisiejszej nocy zobaczymy przynajmniej 4 kartki. Waga spotkania jak i charakter tych drużyn jeśli chodzi o kartoniki zachęcają do grania.
✅ 61
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Górnik Cracovia
Typ: Goście dokładnie 1 golem
Kurs 4.30
Buk Unibet
Godz: 20:30
Analiza: na jutro wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to Górnik Łeczna przed swoją publicznością podejmował bedzie drużynę Cracovii. Ekipa gospodarzy pomimo gry na swoim stadionie nie jest dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów, ponieważ ich ostatnie wyniki jakoś za mną nie przemawiają , co prawda nie są może najgorsze,ale nie zmienia to faktu że punkty zawodnicy z Łecznej zdobywali raczej przypadkowo, co innego ekipa Jacka Zielinskiego , która w z swoich ostatnich spotkań ugrała aż 5 wygranych , jedną porażkę zaliczyła w meczu z Legią, ogolnie Cracovia lubi grać na tym stadionie w poprzednim sezonie zdobyła tutaj komplet punktów , natomiast ich pozycja w lidze na pewno zobowiąuję do punktowania na stadionach niżej notowanych drużyn z polskiej ekstraklasy piłkarskiej, gospodarze może bramkę tutaj strzelić będą w stanie ,ale goscie dla mnie są faworytem do zdobycia 3 punktów, postawiłbym na dokładny wynik 1:2 dla zespołu przyjezdnych, lub na podział punktów.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
:hokej: NHL
02:00 CET
Edmonton Oilers - Montreal Canadiens
McDavid zdobędzie przynajmniej jeden punkt - TAK @ 1,80 Unibet / Ónibet

Podoba mi się ten kurs i biorę go z przyjemnością. Dzisiejszy rywal Nafciarzy jest trudny, nikt tego nie neguje ale na pewno do ogrania. Ja stawiam na nr 1 tegorocznego draftu, ponieważ McDavid poczuł krew i zaczął regularnie punktować czyli w 6 ostatnich spotkaniach zdobywał przynajmniej jeden punkt. Obecnie ma ich 10 po 10 spotkaniach a więc i tak średnio po punkciku na mecz. Jak na debiutanta, śrubuje dobry rezultat. Bardzo aktywny w PP, dużo strzela ale ma też komu dograć. Myślę że dziś też zapisze się na liście strzelców bądź asystentów.
✅ 80
 
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Piłka nożna. Turcja. Super Lig
19.45
Besiktas vs Kasimpasa
1
1.57
Bet365
10 kolejka Super Lig. Besiktas podejmuje Kasimpasa. Mecz w ktorym zmierza sie ekipy zajmujące odpowiednio: 1 miejsce w tabeli (Besiktas), 8 miejsce Kasimpasa. Zespól gospodarzy spisuje sie bardzo dobrze w obecnym sezonie. Ma serie 4 zwycięstw pod rząd. Niewątpliwie rywal Kasimpasa jest do ogrania i kolejnego zwycięstwa. Gospodarze w ostatnim meczu wygrali dość wyraźnie bo aż 5:1. Goście ostatni swój mecz przegrali w lidze. Wazna informacja jest fakt ze w piątek poprzednim meczu tych ekip padł wynik 1:5 dla Besiktasu. Drużyna gospodarzy powinna bardzo sie przyłożyć do meczu aby umocnić sie na pozycji lidera. Pewnym jest żywiołowy doping kibiców. Oby poniósł gospodarzy w meczu 10 kolejki.
⛔ 100
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
9:40
Spotkanie:
Melbourne City - Newcastle Jets
Typ:
under 2.5
Kurs:
2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:

Początek sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Australii. Na AAMI Park w Melbourne kolejny mecz 4 kolejki australijskiej Hyundai A-League. Mistrzowie kraju podejmą ekipę Newcastle Jets. Goście poprzedni sezon mieli fatalny. Ostatnie miejsce w tabeli, tylko 3 wygrane i aż 55 bramek straconych. W czerwcu przyszedł młody trener i w porównaniu do zeszłego sezonu zaczął znacznie lepiej prace niż jego poprzednik. Raz odniósł porażkę i zanotował wygrane z Melbourne Victory 1-0 oraz Wellington Phoenix 2-1 co daje nadzieje na lepszy sezon. Wyraźnie zespół się odmienił pod jego wodzą, a morale wśród piłkarzy wzrosły. Melbourne City natomiast gra niestabilnie. Kiepski początek rozgrywek ligowych oraz porażka w półfinale pucharu 3-1 z Perth Glory to nienajlepszy start. Jednak pewności siebie dodaje zwycięstwo w ostatnim meczu nad Central Coast Mariners 3-1. Gospodarze trapieni są kontuzjami. Nie zagrają miedzy innymi Robi Koren i Harry Novillo. Pierwsze skrzypce gra za to urugwajski napastnik Bruno Fornaroli, który w ostatnim meczu ustrzelił dublet. Jets zapewne będą skupieni na szczelnej obronie i atakowaniu kontrami. Zagrożeniem są też ich stałe fragmenty gry. W przodzie akcje będzie kreował znany z gry w Feyenoordzie Leonardo Santiago, a za strzelanie odpowiada doświadczony reprezentant Australii David Carney. Melbourne w ostatnich dwóch zwycięskich meczach przeciwko Nets strzeliło aż 9 bramek. Ostatni rezultat rozstrzygnięty na swoją korzyść Newcastle osiągnęło w 2011 roku, kolejne 6 meczy to 4 wygrane gospodarzy i 2 remisy. Newcastle w mocnej formie będzie chciało tę złą passę przeciwko Melbourne City zakończyć, jednak czeka ich bardzo ciężkie zadanie. Uważam, ze zdecydowanym faworytem ciągle są gospodarze ale wierze, ze goście pokażą się z jak najlepszej strony i nie powtórzą się rezultaty z poprzednich pojedynków. Wobec średniej formy Melbourne i przy ciekawym początku Newcastle typuje minimalną wygraną City bądź remis.
⛔ 100
 
G 0

ghost209

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Hiszpania
Spotkanie : Deportivo - Atletico Madryt
Godz : 20 : 30
Typ : Atletico Madryt
Kurs : 1,72
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dziś o 20 : 30 odbędzie się mecz pomiędzy zespołami Deportivo i Atletico które zajmują odpowiednio 6 i 3 miejsce w tabeli najsilniejszej hiszpańskiej ligi.Moim zdaniem to spotkanie wygrają piłkarze z Madrytu. Po pierwsze Deportivo ostatni raz wygrało z Atletico w roku 2009 i w tym sezonie wygrali u siebie tylko raz 3 : 0 z Espanyolem poza tym 2 remisy i porażka Atletico na wyjeździe to 3 wygrane i 1 porażka. Warto zwrócić uwagę na to że zespół gospodarzy spośród 11 straconych goli 5 stracił na własnym stadionie a goście strzelili w delegacji 7 bramek tracąc 1.Oprócz tego trener Los Turcos nie może skorzystać z usług Fabricio i Manuela Pablo w drużynie Simeone być może nie zagra Vietto.Mając na uwadze powyższe informacje obstawiam wygraną przyjezdnych.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00 am.
Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres
Penguins over 22,5 SOG
(1,70) Bwin
To są jakieś żarty. Bwin po raz kolejny raz strzela sobie samobója. Choć mam tam mega limity, to chyba taki bet nie może się obejść bez ruchu z mojej strony. Pingwiny ostatni mecz w Stolicy zagrali perfekcyjnie. Uśpili rywala, nawet przegrywając chwile 0:1. Zwykle z Capitals grają bardzo poprawnie i nie ma to znaczenia czy Crosby punktuje, czy cały zespół pracuję na wygraną to tam grają wszyscy na wysokich obrotach. Dzisiaj dostają rywala na tacy, którego moim zdaniem powinni wciągnąć nosem. Dlaczego? Dlatego że Szable, to ekipa niskiego pułapu, która po zdobyciu Kane&#39;a z Jets nie gra zbyt regularnie. Defensywa kuleje, a mimo że wygrali z Flyers to jakoś ich gra mnie osobiście nie przekonuję. Pingwiny jeszcze chyba nie zbyt weszli w ten sezon, bo gra ich jest w kratkę ale ta ostatnia gra mogła nabrać rumieńców. Są na pewno silnym kolektywem, w ofensywie. Tam się roi od zawodników, którzy oddają kawał dobrej roboty na lodzie. Nawet jeśli będą wygrywać to spokojnie tą linię pokryją. Choć na pierwszy rzut oka bywa zdradliwa. Bo nawet z Szablami, ci z górnej półki mają czasem chaotyczne pomysły na SOG i linia ze strzałami się rozsypuję jak domek z kart. Miałem grać over punktowy jeszcze Crosbiego, ale tym razem sobie daruję.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 21

toosieek

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Kolumbia
Spotkanie : Dep. Pasto - Huila
Godz : 00:00
Typ : 02
Kurs : 2,25
Bukmacher : Bet365

Analiza. Bardzo szybko spada kurs na gości moim zdaniem całkiem możliwy jest taki wynik.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
KIEPSKA ANALIZA :!:
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Sudamericana
Godzina: 1:00
Spotkanie: Santa Fe - Independiente
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie rewanżowe w ćwierćfinale Copa Sudamericana. Kolumbijskie Santa Fe gra u siebie z argentyńskim Independiente. Pierwszy mecz zakończył się niespodziewanym zwycięstwem Santa Fe 1:0 (gol strzelony w 66 minucie), choć spodziewanym był niski wynik bramkowy. Obie drużyny mają bardzo dobre obrony, aczkolwiek lepiej grają u siebie. Independiente straciło pewną szansę, ponieważ po zwycięstewach 4:0 z Crucero i 3:0 z River Plate byli sporym faworytem. Teraz role powinny sie odwrócić. Przede wszystkim przewiduje że Santa Fe przejdzie do tego meczu w roli obronnej. Byc moze nawet będa grali na 0:0. Wiedzą że jedna poprawna akcja może dać im spokojny awans. Independiente też nie może sobie pozwolić na otwartą grę, ponieważ utrata bramki juz na początku całkiem przekreśli ich taktykę. Santa Fe trzeba tutaj podkreslic w tym sezonie u siebie jeszcze nie przegrało. Dlatego dziś idę w kierunku maksymalnie remisu tych drużyn,ale skromne zwycięstwo gospodarzy też jest możliwe.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
WTA Tour Championships - Singapore in dors
spotanie G.Muguruza - P.Kvitova
godzina 7.00
TYP: Kvitova - 1.5 seta
kurs 4.3
pinnacle
Wszyscy już widzą Muguruzę w półfinale (czytam posty że Radwańska i tak odpadnie w kolejnej rundzie z Muguruzą, pożyjemy zobaczymy!!!) a turniej obfituje w niespodzianki Radwańska przegrywa z Penettą a wygrywa z Halep 2:0 i to w jakim stylu.ALe do rzeczy Garbine jest chyba w życiowej formie napewno ma najlepszy sezon w karierze który i tak już obfituje w sukcesy , do tego ma serię 7 zwycięstw z rzedu i takiej serii keszcze w tym roku nie miała (najwięcek wygrywała po 6 meczów z rzedu)
Mówiąc jezykiem brydzowym szlemik to jeszcze nie szlem!!!Dzisiaj Hiszpanka staje na przeciw jednej z gigantek WTA Kvitovej , do tego nigdy ze sobą jeszcze nie grały!Petra to zawodniczka trochę podobna do Muguruzy jesli chodzi o styl i warunki fizyczne na pewno góruje nad Hiszpanką doświadczeniem.Obie dużo lepiej czują sie w ofensywie , Petra na pewno potrafi lepiej kontratakować i mimo wszysto jest duzo lepsza i bardziej utytuowana chociaż w tym sezonie wyraznie pod formą.Garbine jest w tym turnieju najmłodsza i liczę ze dzisiaj zapłaci frycowe.Wygrała dotychczas dwa mecze i jeszcze nie straciła seta , dlatego liczę ze dzisiaj straci dwa !!!Słabszy moment mósi w koncu przyjść może własnie dzisiaj , zwłaszcza że przegrać z Petrą Kvitovą może w WTA każda.Oby tylko Petra nie przeszła obok meczu , ale jesli zaatakuje i narzuci swój styl to powinna spokojnie sobie poradzić.Intuicja mi podpowiada że może nawet bez straty seta.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1.Dania
Godzina: 18:00
Spotkanie: Esbjerg-Nordsjael.
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.65
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj zajrzałem do Danii. Esbjerg zagra z Nordsjael.
Esbjerg nie wygrał meczu od 6 spotkań, 4 porażki 2 remisy, ale prawie zawsze coś strzela.
Nordsjael. Na ostatnie 6 meczy 2 porażki i 4 wygrane. Skoro ostatnie drużyna w tabeli Hobro, potrafi im strzelić bramkę to, dlaczego nie zrobi tego Esbjerg? Myślę, że uda im się strzelić bramkę, jednak są jeszcze za słabi żeby z nimi wygrać mecz. Gdybym maił typować sam wynik byłoby to 1:1 albo 1:2. Jak będzie? Zobaczymy wieczorem.
✅ 65
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Basel 2015
Godzina:
18:00
Spotkanie: Cilic M. - Nadal R.

Typ: Nadal R.

Kurs:
1.80
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

H2H 1:2 z lat 2009-2011 czyli dość dawno. Zarówno Cilic jak i Nadal w tym roku grają zupełnie gorzej niż rok temu, chociaż teraz wydawać by się mogło, że forma obu Panów poszła w górę. &quot;Rafa&quot; całkiem nieźle wypadł na azjatyckim tourne, a Cilic niedawno wygrał turniej ATP w Moskwie.
O Hiszpanie mam taką opinię, że jego słaba forma wzięła się z powodu... Igrzysk Olimpijskich w Rio które odbędą się za rok. Jest wiele mitów i półprawd odnośnie dopingu Nadala, transfuzji krwi itd. Zostawmy to jednak na bok. &quot;Rafa&quot; wziął udział w turnieju paszczy lwa (Rogera Federera) czyli Basel, zamiast Valencii. Przypadek? Nie sądzę i widać, że ten wybór na pewno ma wiele podtekstów o których nie wiemy, dlatego uważam, że ambicje Nadala wezmą tutaj szczyty jego możliwości i po prostu wygra ten mecz. Powiem jeszcze, że forma Cilica jest wielką niewiadomą, bo on tak naprawdę nie zagrał ostatnio z nikim z czołówki ATP.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 21

toosieek

Użytkownik
Dyscyplina:Ligue 1
Godzina: 20:30
Rennes - PSG
typ: powyżej 2.5
kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza
Rennes w ostatnich 3 meczach strzelało bramkę. PSG to chyba nie trzeba mówić ze z meczu na mecz strzela coraz wiecej bramek. 3 ostatnie spotkania na wyjeździe to
17.10.15 LIG Bastia PSG 0 : 2
30.09.15 LIG Shakhtar PSG 0 : 3
26.09.15 LIG Nantes PSG 1 : 4
Dlatego myślę że w tym meczu padną przynajmniej 3 bramki.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
KIEPSKA ANALIZA :!:
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Basel 2015
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cilic M. - Nadal R.
Typ: Nadal wygra 2-0
Kurs: 2.75
Bukmacher: williamhill
Analiza: Wczoraj po raz drugi w tym tygodniu nie opublikowałem typu na NBA na Hawks z Bulls i został u mnie w moim temacie niestety a łatwo wjechał. Zapraszam do mojego tematu, trafiam sporo z NBA oglądam od 23 lat. Dziś więc muszę zastąpić typ którego nie opublikowałem bo za późno można wpisywać typy dnia na dany dzień.Sam mogę otworzyć nowy temat le dopiero po 18. Przez to często nie mogę dać bo pracuję w nocy i wtedy już śpię więc ludzie nie czytają moich typów NBA a jest kasa do zarobienia. Wracając do mojego nowego typu, tym razem będzie to wysoki kurs 2.75 na Nadala że zwycięży 2-0. Od dawna typuje właśnie Rafę i często przegrywałem więc tym razem liczę że karta się odwróci. Wierzę w gościa a Cilic wcale mnie nie przekonuje. Rafa jak nie teraz to kiedy? Do boju !
⛔ 100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia Północna
Spotkanie: Ballinamallard - Warrenpoint
Typ: over3.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: unibet
Godzina: 21:00
Jest na koniec ryzyko z miarę wysokim kursem, bo można zagrać na 3 bramki pewniej.
9 zespół ligi podejmuje ostatni (12), mecze z ich udziałem zazwyczaj kończą się kilkoma golami, skupmy się na meczach jak dzisiaj:
25.04.15 NIF Ballinamallard - Warrenpoint 3 : 3
28.11.14 NIF Ballinamallard - Warrenpoint 3 : 1
01.01.14 NIF Ballinamallard - Warrenpoint 2 : 3
30.08.13 NIF Ballinamallard - Warrenpoint 3 : 0
Zawsze minimum 3 gole.
Gospodarze (3-3-7) w poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe 3-0 Portadown, ostatnio u siebie zremisowali z Crusaders 1-1, widać progres w formie. Bramki 13-18 w 13 olejkach, średnia słaba 2.38 gola na mecz.
Goście (1-1-11) ciągle słabo, czerwona latarnia ostatnio dwie porażki u siebie 0-1 i 0-3, bramki 8-29 co daje średnią 2.85 gola na mecz.
Wyniki obu zespołów raczej underowe ale jak graja ze sobą to jest otwarty football, liczę na 3-1 i ustrzelony dobry kurs, w każdym razie żaden wynik mnie zdziwi, ryzykuje.
⛔ 100
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Holandia
Spotkanie: Heracles-Willem II
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: Pinnacle
Godzina: 20:00
Początkowo myślałem o overze 2.5, bo ostatnie 6 meczy H2H pokryłoby tę linię. Jednak ostatnie mecze drużyny z Almelo pokazały, że skuteczność siadła, szczególnie z powodu kontuzji Oussama Tannane, zdobywcy 5 bramek na początku sezonu. Teraz jego rolę przejął były gracz Willem II Wout Weghorst, który również może pochwalić się 5 strzelonymi golami, lecz zdobywanie bramek idzie raczej opornie. Generalnie Heracles na 4 miejscu, drużyna wzmocniona przed sezonem z myślą o długoterminowych sukcesach. Rozbudowano także stadion, zwiększając jego pojemność przed sezonem do 13,5 tys. Wszystko to pokazuje, że rośnie kolejny ligowy średniak, a może coś więcej nawet (pokonali już w tym sezonie PSV).
Rywale to zeszłoroczny beniaminek, który, jak to często bywa, w kolejnym sezonie po awansie ma pod górkę. Obecnie zajmują 16 barażowe miejsce, bez zwycięstwa na obcych stadionach (0-2-3) ze słabym bilansem bramek 3-8. U siebie odrobinę lepiej, ale tylko trochę (jedno zwycięstwo).
Przeciw typowi przemawia fakt, że Heracles jeszcze w tym sezonie nie zremisował (7-0-3) a drużyna z Tillburga wykazuje się tendencją do remisowania (4 remisy ogólnie w tym 2 w delegacjach). Raczej więc będą starali się grać ostrożnie i Heracles może mieć problem z otworzeniem wyniku.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
p.nożna paragwaj
Deportivo Capiata - Diaz
typ X
@3,2
bet365
godzina : 22;00
dlaczego?
BET DNIA jak dla mnie. wystarczy spojrzeć na ostatnie 3 lata między tymi drużynami, w każdym sezonie po 1 zwycięstwie Capiata oraz Diaz i po 2 remisy. w tym sezonie dwie drużyny juz wygrały, raz padł remis , a więc reasumując dzisiaj o 22:00 padnie trzeci remis i piękna historia będzie trwała dalej. w tabeli obie drużyny blisko siebie, podzielą się punkatami i obie będą zadowolone.
Grasz razem ze mną ? podziękuj jeśli wejdzie !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 919,1K

stanley-63

Typer
⚽ Polska - Ekstraklasa
Godzina 18:00
- Pogoń Szczecin : Górnik Zabrze
- czerwona kartka w meczu
- 3.65 / Betsson
Pójdę w tym meczu na czerwień , w ostatnim meczu Zabrzanie podejmowali u siebie Podbeskidzie i jak w pierwszej połowie ich gra nie wyglądała tragicznie to w drugiej połowie zagrali bardzo słabo co też przekładało się na dosyć agresywną grę , w meczu zobaczyli 3 żółte kartoniki a mogło się zakończyć czerwienią , dziś grają z Pogonią która gra całkiem dobrze jednak ostatnio zaznali pierwszej w tym sezonie porażki z Cracovią i w tym pojedynku Pogoń a konkretnie zawodnicy Pogoni zobaczyli 2 żółte kartoniki , sędzią w dzisiejszym meczu jest pan Szymon Marciniak którego też zbytnio nie trzeba reklamować , pan Szymon sędziował w tym sezonie 12 meczy gdzie pokazał 2 czerwone kartoniki a w rubryce w/g klubów przeczytamy coś takiego : mecze z udziałem Pogoni i 2 czerwone ( bezpośrednie ) dla Pogoni i 2 dla ich rywali , co do Górnika to odpowiednio 1 bezpośrednio czerwona dla nich i bezpośrednia dla rywala czyli bezpośrednich sporo i dziś liczę właśnie na bardzo ostre starcia a pan Szymon pokaże 3 czerwona w tym sezonie !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom