>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.10.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 868,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 30. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Rumunia puchar
Spotkanie : Otelul-Pandurii
Typ: x/x
Kurs 5.00
Buk Unibet
Godz: 15:00
Analiza:​
Witam , na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie w ramach 1/8 pucharu Rumunii, w którym Otelul będzie podejmował przed swoją publicznością ekipę Pandurii. Pomimo tego że faworytem do zwycięstwa co za tym idzie także do awansu do kolejnej rundy jest ekipa gości , w moim odczuciu nie będzie to dla nich spacerek . Pierwsza sprawa jest taka że Pandurii w spotkaniach wyjazdowych w lidzę zdobył tyle samo punktów co gospodarze w meczach na swoim stadionie,. tylko ma sporo gorszy bilans bramkowy, co nie czyni ich w moim odczuciu w tym spotkaniu faworytem, kolejna sprawa jest taka że gościom na tym stadionie gra się bardzo źle, co pokazują statystyki poprzednich spotkań , było ich łacznie 9, gospodarze 6-krotnie wygrywali i 3 razy padł remis, Pandurii nie wygrało na tym stadionie nigdy wcześniej w 9 meczach strzeliło zaledwie 4 bramki, co nie jest zbyt dobrą średnią, a ostatnie 4 mecze na tym stadionie to 4 porażki pod rząd, gospodarze na swoim stadionie może nie punktuja zbyt dobrze,ale tylko jedno spotkanie tak na prawdę przegrali , gdzie byli zespołem zdecydowanie słabszym , był to mecz z Steuea Bukareszt gdzie przegrali 0:3 inne spotkania nawet jesli kończyli porażkami były to porażki tylko jednym golem, natomiast goscie maja tylko jedno zwycięstwo w spotkaniu nie na swoim stadionie, myślę że nawet jeśli w tym spotkaniu jakimś cudem wygraja , to i tak będzie to wygrana tylko jednym golem , ale liczę na x/x.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja Puchar
Godzina: 11:00
Spotkanie: Inegölspor - Kardemir Karabukspor
Typ: 1 DNB
Kurs: 4,75
Bukmacher: expekt
Analiza:
Przyznam szczerze, ze szukałem na czwartek, czegoś z dużym kursem i znalazłem perełkę ????
O ile dobrze pamiętam, to w pucharach często dochodzi do niespodzianek, a w Turcji zdarza się to częściej.
Chociaż Inegölspor gra na trzecim szczeblu rozgrywek, to ja widzę w tym spotkaniu szansę na dobry wynik gospodarzy i co za tym idzie, zarobek.
Piłkarze z İnegöl u siebie w lidze mają stabilną pozycję. Pierwsze miejsce chyba nie będzie w ich zasięgu, ale pozycja dająca baraże napewno tak, choc to dopiero 10 kolejka. Właśnie dzięki takiej sytuacji mogą się skupic na pucharze.
W ubiegłorocznej edycji odpadli w 5 rundzie, wcześniej zostawiając w pokonanym polu Gaziantepspor i Kasimpasę, czyli ekipy o wiele wyżej notowane. Obie te wygrane odnieślii na własnym boisku. Inegölspor można śmiało nazwac drużyną własnego terenu, ostatnią porażkę ponieśli 22.03.
Karabukspor to średniak z Super ligi. Po 7 kolejkach mają tylko 7 punktów i zajmują 13 miejsce.
W zeszłym roku odpadli z pucharu również w 5 rundzie. Przegrali z późniejszym spadkowiczem z najwyższej klasy rozgrywkowej, Elazigsporem.
Zespół gości na dodatek nie lubi grac na wyjazdach, ostatnie zwycięstwo odnieśli 27.04.
Goście muszą się skoncentrowac na lidze i oddaleniu się od srefy spadkowej, więc możliwe jest ich małe zaangażowanie w tym spotkaniu.
Widzę spore szanse na powodzenie tego typu. Teoretycznie lepszym drużynom gra się ciężko w takich wyjazdowych pucharowych meczach.
Zagrac na zwycięstwo Inegölspor z zabezpieczonym remisem, może okazac się fajnym zyskiem, Ja próbuję.
Powodzenia!!
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP Paryż
Godzina: 15:30
Spotkanie: Melzer J./Matkowski M. - Dodig I./Melo M.
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: betsson
Analiza:

Kurs nie powala, to prawda, ale mamy taką sytuację i taki kurs też jest do gry. Standardowo najpierw sytuacja rankingowa i około kortowa. Dodigi mają prostą sprawę, muszą zajść dalej niż Butoraci, bo tylko te dwie pary pozostały w walce o miejsce w Londynie, już ostatnie w tej elitarnej imprezie. Co prawda mają przewagę niemal 300 punktów, jednak przy odpowiedniej różnicy w osiągnięciach w Paryżu Butorac z Klaasenem mogą zająć ostatnią premiowaną lokatę. Co prawda, to rywale pary chorwacko-brazylijskiej doszli w tym roku do finału AO, jednak to moi faworyci w przeciągu sezonu prezentowali lepszą, stałą formę.
Teraz stricte do meczu. Etatowa para, grająca praktycznie cały sezon razem staje naprzeciw mieszańcowi złożonemu a jeden turniej. W takiej sytuacji tych pierwszych postrzega się jako faworytów, chyba, że między zawodnikami występuje wyraźna różnica klas. Tutaj tak nie ma, a wręcz jest odwrotnie. Melzer grał w tym sezonie w deblu sporadycznie, więcej na koniec sezonu. Matka grał cały czas, jednak z paroma zgrzytami, gdzie z Frytką nie potrafili czasem nawet zakwalifikować się do głównych turniejów. Polak grał niedawno sporo w parze z Paesem, nie wychodziło im to źle, jednak gdy trafiali na lepsze pary, należące do samego topu, to przegrywali. Bez wątpienia Dodigi do takich par należą. Kwestia samych statystyk ostatnimi czasy nie wygląda najlepiej dla faworytów. W hali w tym roku mają marny bilans 2/4, ostatnio 2/2, jednak wszystko w 250-tkach i 500-tkach, gdzie czołówka nie zawsze podchodzi an poważnie. Teraz stają pod ścianą i muszą się postarać. Wiem, że jeśli zagrają swój tenis, to wygrają ten pojedynek i szybko skupią swoją uwagę na kolejnym pojedynku, by walczyć o prestiżowy występ w Londynie. Trzeba przyznać, że całym sezonem zasłużyli sobie na występ w stolicy Wielkiej Brytanii.
W kwestii samej gry. Przy swojej maksymalnej grze Dodigi są niesamowitą parą. Obaj zawodnicy prezentują serwis na wysokim poziomie, podobnie potrafią też zagrać przy siatce, przez co uzupełniają się. Czynnikiem cementującym to jest zgranie, dzięki któremu obaj wiedzą dokładnie jak zachować się na korcie. Problematyczne piłki nie stanowią dla nich problemu, gdyż w mgnieniu oka potrafią zorientować się, który z nich powinien odbić daną piłkę, by stworzyć optymalną sytuację do wygrania punktu. U ich przeciwników może być o to ciężko, gdyż po prostu tego dodatkowego czynnika będzie brakowało. Obaj mają serwis i niezłą grę przy siatce, jednak śmiem wątpić, czy na takim samym poziomie, jak obecnie para Dodig/Melo.
Standardowo przy przegranym 1. secie faworytów polecam kontrę na ich zwycięstwo w drugiej partii.
⛔100
 
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Verona - Lazio
Typ: over 3.5
Kurs: 2.63
Bukmacher: bet365
Analiza:
Moje dwa środowe typy wchodzą jak w masło ???? BTS Stoke z Soton (polecałem też +2.5) - coś pięknego!
Proponowałem też Fiorentinę. W tym momencie (65&#39;) Fiołki wygrywają z Udinese 1-0.
Co do meczu Verony z Lazio...
Zapowiada się dużo goli. H2H jest imponujące. W ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami padały niewyobrażalne ilości bramek. Dlaczego miałoby się to zmienić? Obie drużyny strzelają dużo i +3.5 powinno spokojnie wejść.
Do taśm ???? polecam +2.5, bo jednak nic nigdy nie wiadomo, ale według mnie +3.5 jest dobrym rozwiązaniem. A kurs przepiękny!
⛔100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Typ: Legia -1.5 AH
Kurs: 2.22
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Nie będę ukrywał, że mecze pucharowe zwykle omijam z daleko, bo dzieją się tam różne rzecz i ogólnie Puchar rządzi się swoimi prawami, ale w tym przypadku zrobię wyjątek. Nie będę się tutaj dużo rozpisywał. Na pewno znak zapytania można postawić nad składami, jakie wybiegną w czwartek na boisko, zwłaszcz po stronie Wojskowych. Niemniej jednak w Bydgoszczy trener Berg dał odpocząć swoim kluczowym ostatnio zawodnikom, nie zagrali m.in. Orlando Sa, Michał Kucharczyk i Ondrej Duda, która wszedł w drugiej połowie i zagrał 30 minut. Myślę, że jutro trener gospodarzy nie będzie kalkulował i poślę do boju swoją najlepszą jedenastkę, z możliwie jedną czy dwoma zmianami w porównaniu do starcia w LE z Metalistem. Nie sądzę, że Warszawianie zagrają totalną rezerwą, i w składzie pojawi się kilku młodych zawodników z 2 drużyny, bo Legia potraktuje ten mecz bardzo poważnie, nie będzie chciała powtórzyć wpadki z tamtego roku, gdzie na tym samym etapie rozgrywek przegrała w Zabrzu z Górnikiem i pożegnała się z tytułem. W Pogoni dużo przetasowań, moim zdaniem zupełnie niezrozumiała decyzja ze zwolnieniem Dariusza Wdowczyka, dzięki któremu właśnie zespół ze Szczecina zaczął o wiele lepiej grać, i osiągać dobre wyniki w tamtym roku. Słabsze wyniki w tym roku spowodowane są głównie odejściem Akahoshiego, który był niezwykle ważnym ogniwem w drużynie, problemami zdrowotnymi wielu zawodników i przede wszystkim szczupłą kadrą i brakiem wartościowych zmienników. To jest decyzja zarządu i mogę się z nia tylko niezgodzić, a czy Portowcy zaczna lepiej grać okaże się już niedługo. Mimo wygranego spotkania z Cracovią, zespół nie zagrał najlepiej. Widać w zespole brak kontuzjowanego Robaka czy Frączczaka, którzy w trudnych momentach potrafili strzelać ważne bramki dla drużyny. W Warszawie wymieniona wyżej dwójka prawdopodobnie też nie zagra, narazie cicho na oficjalnych stronach o kadrach obydwu drużyn na to spotkanie. Oprócz Robaka i Frączczaka nei zagrają pewnie też: Michał Koj, Bruno Loureiro i Michał Walski. Jeśli chodzi o Legię to w składzie Wosjkowych zabraknie na pewno dwóch waznych ogniw a mianowicie Radovica i Brzyskiego, jednak i bez tych kluczowych zawodników Legia poradziła sobie w Kijowie z Metalistem i lekko rezerwowym składem w niedzielę z Zawiszą. W porównaniu do Pogonii, Legia ma ławkę rezerwowych, przede wszystkim wartościowych zawodników, którzy spokojnie udźwigną ciężar meczu pucharowego. Moim zdaniem Berg nie będzie kalkulował, skoro tacy zawodnicy jak Kucharczyk, Sa czy Duda odpoczywali w Bydgoszczy to jutro powinni zagrać od pierwszej minuty i zobaczymy skłąd podobny jak z Metalistem. Napięty terminarz przed Legią, później spotkanei ligowe ze słabiutkim ostatnio Ruchem, więc myślę, że tutaj będzie sporo rotacji ,aby wygrac namniejszym nakładem sił, i przygotować się na mecz LE z Metalistem, aby przypieczętować awans do kolejnej fazy. Pogoń w Warszawie w 5 ostatnim spotkaniach przegrywała, i to minimum dwoma bramkami. Myślę, że jutro będzie podobnie, bo tak jak wspomniałem wcześniej, zwolnienie trenera Wdowczyka nie była dobrą decyzją, i to podjęta po wysokiej porażce z Jagielonią, gdzie portowcy grali bez kilku podstawoych zawodników. Ponadto Pogoń bez formy, gra słabo, obrona strasznie się gubi, na ławce nie ma wartościowych zmienników, oraz w obecnym składzie nazwiska, który poprowadzi zespół do zwycięstwa nad Legią. Sam Zwoliński, który jest po kontuzji, zreszta nei wiadomo czy wystarczy mu sił nacałe spotkanie, Murayama, Małecki to za mało na dobrze dysponowaną w ostatnim czasie Legie. W tym momencie to róznica klas, i nawet z Robakiem i Akahoshim Pogoń miałaby problem w Warszawie. Moim zdaniem Legia to gładko wygra i to różnicą minimum dwóch bramek, a kurs warty ryzyka.
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 16:30
Spotkanie: Atlantas - Trakai
Typ: 1
Kurs: 1.8
Bukmacher: bet365
Analiza:

Traiak, beniaminek miałby od razu z biegu do ligi Europejskiej awansować? Nie widzi mi się to. Tym bardziej, że ten beniaminek awansował z 3 miejsce z Dywizji 2, tracąc do Granitas aż 12 punktów. 7 porażek na 22 mecze, a jednak dało im to awans. Nieźle szli, ale chyba są zmęczeni sezonem bardziej niż reszta drużyn ze stawki.
Od 5 ligowych spotkań nie widać w ich grze błysku. Z najsłabszą w tabeli Dainavą tylko 2-0, ze słabym Granitas ledwo 3-2 po golu m.in z bezpośrednio uderzonego rzutu wolnego. Z Bangą 4-0 wygrali, ale to druga najsłabsza drużyna ligi. Słabo było z liderem i dostali 3-0. Przegrali, jako faworyt, z Suduvą 1-3 na swoim boisku i w sumie na więcej niż jeden gol raczej nie zasłużyli. Z Siaulai było trochę lepiej w grze. Tylko trzeba przyznać, że Siaulai to nie jest czołówka ligi i przegrać z nimi 1-3... nie powinno dostać ligi Europejskiej. To jest bezpośrednia walka o LE. Trakai wyżej o 3 punkty.
Atlantas bardzo dobrze idzie ostatnio! Biorąc pięć ostatnich spotkań: 4 wygrane, 1 remis i 11:2 w bramkach.
Z Dainavą i Bangą oczywiście trzeba było wygrać i wygrali. Z Bangą 1-2 tylko, ale grali od 45 minuty w dziesiątkę + karny w tej samej sytuacji (z głupiej sytuacji :/), ale mimo, że grali w osłąbieniu mogli ten mecz wygrać z 1-3 / 1-4.
Wygrana 2-1 z liderem po dobrej grze! Zasłużone 3 punkty! 4-0 w pucharze z Granitas znów. 0-0 z Suduvą, tego niestety zbyt wiele, ale wiem, że mieli jedną dobrą sytuację(tyle znalazłem :/)
Nieco słaba sytuacja w bezpośrednich meczach między tymi ekipami. 3 mecze między tymi druzynami w tym sezonie i 2 wygrane Trakai oraz remis. Wtedy jednak to Trakai było w formie. Teraz jest nieco inna sytuacja.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 10

pyrasts

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Puchar Polski
Godzina: 17:45
Spotkanie: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ: suma rzutów rożnych OVER 10
Kurs: 2,00
Bukmacher: 365bet
Analiza: Witam ponownie ???? to mój drugi post i znów atakuje rzuty rożne ???? kurs jak z bajki 2 zł - 2 silne drużyny o dużym potencjale strzeleckim ale ile wpadnie bramek ile bramkarze obronią itp myślę ze mecz wyrównany z akcjami po obu stronach boiska wiec co za tym idzie corner corner itd aż do... przynajmniej 11 ???? pozdro
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
National Hockey League
0:30
Capitals - Red Wings
Ovieckhin to score
|2.00|
Unibet !
Owca, od paru meczy nie ukuł gumy w sieci, a pomimo to jest najlepszym zawodnikiem, u Stołecznych. Dziś rywal po drugiej stronie już z górnej półki, bo niezwykle doświadczony ale i bardzo trudny do ogrania. Ovi bardzo ceni w sobie rywalizację z najlepszymi i zawsze oddaje z siebie jak najwięcej. Warto również zaznaczyć, że już zaliczył w tamtym sezonie ze Skrzydłami i było to w trzeciej tercji, a cały mecz rozgrywał najdłużej ze wszystkich kolegów z teamu. Nie muszę nikomu pisać, że jest najważniejszą postacią w Capitals i to właśnie on często stawia kropkę nad i, podczas powerplay. Jego doskonale urozmaicenie gry, podczas tego aspektu tylko czeka na odpowiedni moment aby ten cieszył się z gola. Nie miej jednak Ovca w tamtym sezonie, miał najwięcej bramek w całym sezonie i myślę, że o tym nie zapomniał a ostatnio to miał lekką zadyszkę ale dziś ta passa wróci. Obym się nie mylił, ale na ostre stawkowanie odradzam, ja gram skromnie ale mam nadzieje, że i tym razem Owca nie zawiedzie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
art-is-blast 36

art-is-blast

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Sacramento Kings - Golden State Warriors
Typ: Golden State Warriors Handicap 2:0
Kurs: 1.62
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Golden zaczyna nowy sezon z nowymi nadziejami. Maja głęboki, zbilansowany, wreszcie zdrowy skład. Bogut wraca na dobre. Z Lee pod koszem będą naprawdę solidni. Curry jest podobno bardzo dobrze fizycznie przygotowany o rąsi i 3pts nawet nie ma co wspominać. Wg mnie top5 graczy tego sezonu. Plus na obwodzie Klay Thomson który imponował forma w preseason. Chłopaki zarzucają trójkami Sacto, jak i większa resztę tej ligi. Dodatkowo Iguodala, który ma byc 6th manem w tym roku w zespole i dawać ogromny zastrzyk energii z ławki. To moze byc przełomowy sezon dla Golden o ile się nie zaczną (odpukać) łamać. Co do Sacto. DeMarcus Cousins. Pewnie statsy wykręci jak zwykle kosmiczne, ale na niewiele to sie dzis zda. Jest Rudy, ale jakos nie widze zeby mogl dzis pomoc Sacto pokonać Golden. Dodatkowo stracili swojego najlepszego rozgrywajka małego wariata w postaci Isaiah Thomasa. Powinno być dużo punktów w tym meczu, Golden ich zarzucą obwodem, a co nie wpadnie, zbierze Lee i Bogut, a sam DeMarcus nie wystarczy na mieszankę wybuchowa w Golden. Dodaje delikatny handi by delikatnie podnieść kursik, odważniejsi mogą dać większy ????
Powodzenia !
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Reunion challenger 2014 (Reunion-rejon francuski)
Godzina: 15:30
Spotkanie: Haase Robin-Pavic Mate
Typ: 2
Kurs: 4.90
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Spróbuję ustrzelić wysoki kurs,a prawdopodobieństwo jest według mnie spore. Holender sezon ma bardzo słaby,a jego ostatnie wyniki również nie napawają optymizmem. Jego forma strasznie faluje,a rezultaty jak najbardziej to odzwierciedlają. W ostatnim czasie bardzo intensywnie śledzę karierę Robina i styl w jakim gra woła o pomstę do nieba. Moje zgrzytanie zębami na jego temat zaczęło się 10 października tego roku gdzie grał z Enzo Couacaud (232 ATP). Wyglądało to mniej więcej tak,że Robin przegrał I seta w normalnych warunkach, w drugim secie prowadził bodajże 3:0 lecz wygrał dopiero w tie breaku, w III secie miał jedno przełamanie,a nawet dwa w zapasie (tego dobrze nie pamiętam) ale co lepsze ponieważ miał 5:4, 40:15 i serwis i przegrał w tie braku prowadząc tam również wysoko. Po tym zamieszaniu wygrał z Thiemem co było dla mnie mega zaskoczeniem, kolejno porażka z Beckerem 6:3, 6:3, wygrana z Laaksonenem 6:3, 7:6, porażka z de Schepperem i w tym turnieju wygrana ze startą seta z Martinem (291 ATP-czyli z typem który ciągle jest w 3 setce rankingu). Haase na hardzie nie czuje się wybitnie dobrze i statystyki to pokazują. W tym roku ma bilans 3/7,a w całej karierze 69/58. Co lepsze...ostatnio dodatni bilans meczów miał w 2008 roku na tej nawierzchni. Przeraża mnie najbardziej,że facet który ma 190 cm wzrostu na hali łamie się jak zapałka, zamiast grać ofensywnie to gra balony jak na mączce. W meczu z Enzo było właśnie to widać najbardziej, nawierzchnia mega szybka a on używał 30 % siły i wymiany trwały po 20 odbić...zamiast przi**lić raz a porządnie. Pavic to młody, utalentowany gracz który swego czasu był 295,a teraz jest na 405 pozycji lecz na rankingi nie ma co tutaj patrzeć. Mate w tym roku jak na jego pozycję sprawił kilka niespodzianek tj. wygrana z Grothem (kurs 4.25), wygrana z Stakhovskim (kurs 3.98), wygrana z Bachingerem (kurs 2.92), wygrana z Gineprim (kurs 3.31), wygrana z Cipollą (kurs 3.04) oraz wiele innych zwycięstw jako dog. Chorwat ma 188 cm wzrostu i potrafi mocno serwować, jest młodszy o 6 lat od swojego rywala ale w tym meczu wcale nie musi być to takie ważne. Pavic w I rundzie tego turnieju pokonał tutaj jakiegoś &quot;no name&quot; 7:6, 6:3. Nie zapominajmy również,że!!! Pavic wygrał juniorski Wimbledon w deblu 2011 roku oraz,że w bezpośrednich pojedynkach prowadzi właśnie Mate 1:0. Ci tenisiści spotkali się w 2012 roku na trawie gdzie Pavic wygrał 6:4, 7:6 (kursy na niego wahały się 8.50-23.00). Nie ukrywam,że liczę tutaj na niespodziankę, która może wejść ponieważ Robin gra w ostatnim czasie tragedię. Kurs warty ryzyka, zobaczymy.
⛔100
 
S 47

superqool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, Ligat Ha&#39;Al
Godzina: 19:00
Spotkanie: Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya
Typ: Gospodarze wygrają 1 golem
Kurs: 3.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Liga izraelska jest dla mnie ostatnimi czasy bardzo wdzięczna (chociaż głównie jeśli chodzi o overy i BTS), dlatego postanowiłem bliżej przyjrzeć się w czwartek spotkaniu Beitara Jerusalem z Maccabi Netanya.
Gospodarze spisują się w obecnych rozgrywkach bardzo dobrze, zdobywając 9 punktów w pięciu pierwszych kolejkach. Potencjał tej drużyny to środek tabeli, sukcesem będzie awans do pierwszej szóstki i możliwość walki o puchary. Z pewnością Beitar będzie chciał przekładać swoją dobrą formę z początku sezonu na punktu, zwłaszcza że kryzys prędzej czy później przyjdzie. Jest to zespół ustawiony defensywnie, starający się grać na zero z tyłu i upatrujący swoich szans w kontrach. Ich bilans bramkowy: 6-3 oraz punktowy przekonuje, iż jest to słuszna taktyka.
Goście z Netanya zajmują 12 pozycję, gromadząc zaledwie 4 punkty w dotychczasowych meczach, z czego 3 punkty zdobyli w ostatniej kolejce pokonując u siebie ostatnie w tabeli Sakhnin. Maccabi gra bardzo otwartą piłkę, co wymuszone jest niejako ich indolencją w defensywie. Dotychczasowe 3 przegrane mecze w sezonie kończyły się właśnie porażką jednobramkową.
Uważam, że szanse na to, że w czwartkowym spotkaniu będzie identycznie są wysokie. Mimo faktu, że Maccabi strzela i traci sporo bramek, ja nie spodziewam się w tym meczu gradu goli. Stawiam raczej na 1-0 lub 2-1 dla gospodarzy i kolejne 3 punkty w walce o pierwszą szóstkę.
⛔100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: ROSJA: KHL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Nizhny Novgorod - CSKA Moscow
Typ: poniżej 4.5 bramki
Kurs: 1.99
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:
Naprzeciwko siebiew jutrzejszym meczu rosyjskiego hokeja wystąpią dwie silne, zajmujące czołowe miejsca w lidze zespoły specjalizujące się w doskonałej grze defensywnej. Nizhny Novgorod na własnej tafli jest w świetnej dyspozycji 3 zwycięstw z rzędu. W ostatnich 5 pojedynkach u siebie stracili jedynie 9 goli strzelając 13. To zdecydowanie skłania do postrzegania ich sposobu gry jako taktycznej z argumentami ku defensywie. CSKA Moscow jest w równie dobrej formie w meczach wyjazdowych. Na 5 ostatnich spotkań 4 zakończyły się ich zwycięstwami. Statystyka bramek brzmi 19-9. Zespół z Moskwy dysponuje najskuteczniejszą obroną konferencji. W 10 pojedynkach rozegranych na własnej tafli przez drużynę Nizhny Novgorod aż w 6 padł wynik poniżej 4.5 bramek, z bilansem bramkowym 5.2. Tymczasem drużyna CSKA Moscow w dotychczasowych 12 pojedynkach na wyjazdach tylko w 3 padło mniej niż 4.5 bramki, z bilansem 5.3. Stracili jednak tylko 19 bramek.
Uważam ,że mecz tych drużyn, które w tym momencie prezentują wysoki poziom nie przełoży się na grad bramek. Jedyny tegoroczny mecz jaki rozegrali między sobą to zwycięstw Nizhny 3-1 na własnej tafli.
✅99
 
maer 234,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie A )
Spotkanie: Hellas Verona F.C. - S.S. Lazio
Typ: 1
Kurs: 3.20
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na mecz kończący 9 kolejkę spotkań we włoskiej Serie A.
W mieście Verona liczącym ponad dwieście sześćdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców na Stadio Marc&#39;Antonio Bentegodi mogącym pomieścić prawie trzydzieści osiem i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Hellas Verona Football Club założonym w 1903 roku o barwach żółto-granatowych a w gości ze stolicy Włoch Rzymu przyjedzie drużyna założona w roku 1900 o barwach biało-błękitnych a mianowicie Societa Sportiva Lazio.
Hellas Verona F.C. rozegrało w tym sezonie ligowym 8 spotkań w których zdobyło 11 punktów po 3 zwycięstwach, 2 remisach oraz 3 porażkach i zajmuje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 9-14.
S.S. Lazio zdobyło 15 oczek w swoich 8 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 5 zwycięstwach oraz 3 porażkach co daje obecnie 6 pozycję w tabeli włoskiej Serie A, bilans bramek 15-8.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 4 razy zdobywając 7 oczek po 2 wygranych, 1 remisie oraz 1 porażce, bilans bramek na swoim Stadio Marc&#39;Antonio Bentegodi 6-6.
Goście zdobyli 6 oczek w swoich 4 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 2 zwycięstwach oraz 2 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 7-4.
Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie choć oba zespoły w tabeli ligowej dzieli 4 oczka lecz w ostatnich ich 4 spotkaniach o ligowe oczka pomiedzy sobą w mieście Verona wszystkie te pojedynki wygrywał Hellas, bilans bramkowy w tamtych meczach 10-2 na korzyść zespołu z Verony.
Moim typem na to spotkanie jest kolejna wygrana gospodarzy, Hellas Verona Football Club u siebie gra lepiej niż w delegacjach i mas bardzo korzystny bilans nad zespołem z Rzymu cały czas na swoim terenie ich ogrywając a Societa Sportiva Lazio kontynuuje serię 4 spotkań wygranych w lidze z rzędu lecz każda seria ma swój koniec i moim zdaniem nadejdzie to w meczu z Hellas na ich terenie i tradycyjnie rzymskie Lazio poniesie tam kolejną porażkę.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Sudamericana
Godzina: 00:15
Spotkanie: Estudiantes - River Plate
Typ: 2 + U3.5
Kurs: 2.90
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
River Plate kontynuuje znakomitą passę 20 wygranych z rzędu w lidze i 28 we wszystkich rozgrywkach poza karnymi w pucharze. Aktualnie 5 zwyciestw z rzędu z bilansem 11:2. Estudiantes to niewygodny rywal. Odkad graja w najwyzszej lidze, River Plate tylko raz z nimi wygrało na wyjezdzie. Reszta remisy 0:0 i 1:1, co dzis tez sa prawdopodobnymi wynikami wg buków. Estudiantes na ten moment w lidze bilans 16:16 i 20 pkt co przy 28:7 i 31 pkt River Plate brzmi blado. Idę po prostu tutaj za drużyną lepszą, najatrakcyjniej grającą w Argentynie.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna PUCHAR POLSKI
Godz . 17:45
Spotkanie - Lech : Jagiellonia
Typ - Jagiellonia powyżej 1.5 gola
Kurs - 4.80
Buk - Betsson
Analiza :
Może być dziś bardzo ciekawie w Poznaniu w meczu 1/8 PP gdzie Lech będzie podejmował Jagiellonię , patrząc na postawę podopiecznych Michała Probierza którzy wygrali 7 z ostatnich 8 meczów to aż trudno nie postawić na gole z ich strony w tym meczu tym bardziej że Betsson proponuje kurs aż 4.8 na 2 gole ze strony Jagi to spróbuję to wykorzystać , przed przerwą na mecze reprezentacji podopieczni Macieja Skorży grali szybko, z polotem i bardzo skutecznie jednak ostatnio nie potrafią odzyskać tego rytmu , no ale to w lidze a dziś PP i całkiem inne spotkanie tym bardziej ciekawe gdyż na zwycięzcę tego pojedynku czeka Znicz Pruszków czyli teoretycznie zwycięzca tego dzisiejszego spotkania ma duże szanse na półfinał , no ale dlaczego liczę na przynajmniej dwa gole ze strony gości ? a no patrząc na ich mecze wyjazdowe i bilans 4-1-1 a bramki 10:4 to aż trudno na to nie liczyć no i mają niezawodnego jak na razie Mateusza Piątkowskiego który w tym sezonie rozegrał 13 meczów i aż 12 razy wpisywał się na listę strzelców i on też zdobył zwycięskiego gola kiedy to Jaga podejmowała w lidze Kolejorza u siebie wygrywając 1:0 a Mateusz już w 5 min gry strzelił jak się potem okazało zwycięską bramkę , tak wię liczę na sporo goli i przynajmniej dwa ze strony gości !
✅380
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 4

rudy19

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Polski
Godzina: 16;45
Spotkanie: Lech- Jagielonia
Typ: BTS Yes
Kurs: 1.95
Bukmacher: bwin
Analiza:
Lech gra u siebie dobrze, pod wodzą Skorży jeszcze nie przegrał, rundę wcześniej eliminując wisłe. Jaga po powrocie Probierza wróciła na dobry równy poziom, jest w czubie tabeli ekstraklasy.
edit: słaba analiza!
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: KOSZYKÓWKA EUROLIGA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kazań - Sassari
Typ: Kazań - 5
Kurs: 1.41
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Unics będzie z meczu na mecz coraz mocniejszy bo taki skład jakim dysponują jest tego gwarantem i wraz z upływającym czasem i każdym treningiem czy meczem będzie sprzyjał zgrywaniu zespołu. Tydzień temu we własnej hali w bardzo pechowych okolicznościach, Kazań uległ WIELKIEMU, jak na standardy europejskie, Realowi Madryt 75-76 (2 pudła w ostatnich minutach Kaimakoglou przesądziły o tej porażce). Jednak jak powiedział o tym meczu Grecki szkoleniowiec Unicsu Pedoulakis &quot;We will try to improve every day and we will be better&quot;. I naprawdę trudno się z nim nie zgodzić. Kazań ma niesamowity potencjał w ofensywie (Jerrelles, Langofrd, White, Fisher czy Kaimakoglou) a do tego długa ławka z kilkoma reprezentantami Rosji, Grecji czy Gruzji gwarantuje odpowiednią możliwość rotacji i co ważne dobrej, mocnej defensywy. Sassari to od lat zespół nastawiony na ofensywę, jednak pójście na wymianę z Unicsem to nie jest najlepsze rozwiązanie bo Włosi zdecydowanie ustępują im w defensywie i mają zbyt krótką (do tego znacznie słabszą) ławkę rezerwowych od Rosjan. Gram taki &quot;bezpieczny&quot; handicap do dubla, ale jestem przekonany, że jeśli przede wszystkim Langford i Jerrelles, którzy tak na marginesie po tym jak spędzili ostatni czas w Armani, znają ligę włoską i Sassari doskonale, wejdą od początku meczu na odpowiednie &quot;obroty&quot; to i dwucyfrowa wygrana Uniscu nie będzie dla żadną niespodzianką.
✅41
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 25

manu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Paryż
Godzina: 16:30
Spotkanie: Jo-Wilfried Tsonga - Kei Nishikori
Typ: Nishikori -3
Kurs: 2.46
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witam.
Na mój pierwszy typ dnia wybrałem spotkanie w Paryżu pomiędzy reprezentantem gospodarzy Jo-Wilfriedem Tsongą a Japończykiem Kei Nishikori. Tsonga powrócił po miesięcznej przerwie wygrywając wczoraj z bedącym w średniej dyspozycji Melzerem w trzech setach co nie jest zachwycającym wynikiem. Swój poprzedni rozgrywany miesiąc temu w Azji przegrał z ... Michałem Przysiężnym. Różnie to można tłumaczyć, turniej w Azji, końcówka sezonu itp, nie mniej takiego rywala Francuz powinien pokonać gładko, tyle że ten sezon z pewnością nie należy do jego najlepszych w sezonie. Dzisiaj na przeciw niego staje Nishikori, który powrócił po prawie miesięcznej przerwie. W meczu z Robredo (przeżywającym ostatnio drugą młodość) wypadł bardzo poprawnie, po przegraniu pierwszego seta w tie-breaku, następne dwa wygrał gładko. Myślę, że Japończyk znajduję się aktualnie w dużo lepszej dyspozycji niż Francuz i powinien ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść z przewagą kilku gemów.
✅146
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Puchar Polski
Godzina: 17:45
Spotkanie: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ: x2
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365

Troszkę zdziwiony jestem, że jeszcze nikt tego nie pograł i szczerze zdumiony jestem kursami na to spotkanie. 7.50 na zwycięstwo Jagi? Biorąc pod uwagę, że to wicelider ekstraklasy, który nie przegrał ośmiu kolejnych spotkań, to kurs jest nieporozumieniem.
Lech gra w kratkę. Kosmiczne mecze przeplata marnymi. Ostatnie 1:0 ze słabiutkim Górnikiem Łęczna u siebie tylko to potwierdza. Oglądałem ten mecz i to nie była kwestia tylko skuteczności. Lech miał mało sytuacji w tym meczu. Czy wicelider rozgrywek pozwoli im na więcej? Nie mam pojęcia. Wiem natomiast, że Jaga jest w gazie, a PP to dla nich szansa na europejskie puchary.
Probierz nie napala się na mistrza. Dobrze wie, że ma zbyt skromną kadrę by dać radę tak szaleć cały sezon. Dlatego też nie wątpię, że mecz pucharowy potraktują poważnie.
Gram z podpórką na Jagę grubiej, i skromniej czystą dwójkę. Szanse na powodzenie są dużo większe niż wskazuje na to kurs.
Dobry też typ na ten mecz to Jagiellonia HA +1 1.9 - jak Jaga przegra jedną bramką jest zwrot kasy.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom