>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 30.10.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Polska 1
Lech - Legia
Over 3.5 gola
4.33
Sportingbet

Dzisiaj o godzinie 17:00 zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w ekstraklasie polskiej. Zmierzy się ze sobą Lech Poznań i Legia Warszawa. Gospodarze po 11 meczach zajmuja 4 pozycję w ligowej tabeli. Uzbierali na swoim koncie 20 oczek. Na 11 meczy zaliczyli trzy razy over 3.5 gola. Goście mają jeden mecz zaległy z Zagłębiem Lubin. Po 10 meczach są vice liderem naszych rozgrywek. Zgromadzili jeden punkt więcej od dzisiejszych rywali. Na 10 meczy mieli 3 razy over 3.5 gola. W tej klejce póki co piłkarze nie rozpieszczają kibiców bramkami. Goli jak na lekarstwo więc mam nadzieję, że piłkarze Lecha i Legi nadrobią to z nawiązką. Moim zdaniem wbrew pozorom będzie to dosyć otwarty mecz i zobaczymy dzisiaj 4 gole lub więcej. Typuję na remis 2:2, a zatem over 3.5 gola.
⛔100
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, Serie A, godz.20.45
Spotkanie: Cagliari - Lazio Rzym
Typ: X/X
Kurs: 4,90
Buk: bet-at-home


Analiza:

Na zakończenie zmagań w 9 kolejce Serie A Cagliari podejmie na własnym boisku Rzymskie Lazio.Faworyta wskazać jest bardzo trudno, także mój typ typ na remis w tym spotkaniu.Cagliari prezentuje się bardzo dobrze w tym sezonie i obecnie zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 13 punktów m.in ze stratą 6 punktów do lidera i tylko 2 &quot;oczek&quot; do czwartego zespołu (którym jest ich dzisiejszy rywal).W tym sezonie przegrali tylko raz ponad miesiąc temu w wyjazdowym spotkaniu z Palermo_Od tamtego czasu nie przegrali 5 spotkań pod rząd, notując aż 4 remisy.Na swoim stadionie prezentują się solidnie, nie przegrali w tym sezonie żadnego z 4 spotkań, ale 3 razy padły podział punktów.I to właśnie w 3 ostatnich kolejkach na boisku Cagliari kończąc się wynikami bezbramkowymi.Warto dodać że dwa remisy zanotowali z dwoma silnymi zespołami jakimi są Udinese i Napoli.Do tego bilans bramkowy 2:1 z pierwszego wygranego meczu.No właśnie gospodarze to obok Udinese najlepiej grający zespół w defensywie w całej lidze.Rywalem Cagliari jest Lazio które znajduje się bardzo wysoko w tabeli bo na 4 miejscu, ustępując tylko dla Juve, Udinese i Milanu.W dorobku mają 15 punktów za 4 wygrane, 3 remisy i tak jak Cagliari tylko jedną porażkę notując ją półtora miesiąca temu z Genuą.Lazio zdecydowanie lepiej radzi sobie na wyjazdach gdzie zdobyli najwięcej punktów z całej ligi - 10.Wygrywając 3 spotkania i notując jeden remis.Trzeba jednak zobaczyć z jakimi rywalami: remis z mocnym co prawda Milanem, ale wygrane ze średnią Fiorentiną i słabymi Bologną i Ceseną jakoś mnie nie przekonują.Jeśli chodzi o absencje to w Cagliari nie zagra Astori i El Kabir z tych ważnych zawodników.Natomiast w Lazio nie wystąpi: Matuzalem, Mauri, Gonzales i nie pewni występu są: Berardi, Biavia i Hernanes.Widzimy zatem że braki gości są bardziej poważne.Uważam że padnie tutaj wynik remisowy.Co prawda obie ekipy dużo remisują a Cagliari nawet 3 razy pod rząd.I na pewno wielu uważa że w końcu skończy się ta seria, to ja jednak nie jestem tego taki pewien.W bezpośrednich meczach dużo ze sobą remisowali ale było to kilka lat temu.A od 5 sezonów ani razu nie padł podział punktów!!!Ostatnie 9 spotkań kończyło się 4 wygranymi Cagliari i 5 wygranymi Lazio.Także upatruje w tym przełamania serii.W Cagliari punkty traciły mocne ekipy, a Lazio wygrywało na wyjazdach ze średniakami i słabymi zespołami.Do tego te absencje gości.Cagliari to trudny teren, myślę że Lazio będzie bardzo usatysfakcjonowane z remisu i na takowy stawiam w tym meczu.Być może kolejny bezbramkowy co za tym idzie remis w obu połowach.


Przewidywane składy:

Cagliari: Agazzi – Pisano, Canini, Ariaudo, Agostini, Biondini, Nainggolan, Ekdal, Cossu, Nene, Ribeiro

Lazio: Marchetti – Stankevicius, Diakite, Dias, Radu, Brocchi, Ledesma, Lulic, Hernanes, Klose, Cisse
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom