>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 30.09.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
B 47

bociek6

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - SZWAJCARIA: NLA
Godzina: 19:45
Spotkanie: Lausanne - Lugano
Typ: Handicap -1,5 Lausanne
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj wpadł mi w oko szwajcarski hokej. Lider w tabeli podejmuje u siebie Lugano które zajmuje 9 miejsce.
Lausanne u siebie na 4 spotkania ma 4 zwycięstwa z dorobkiem 16 bramek. Przeciwnik Lugano na wyjeździe na 4 mecze rozegrane ma 4 porażki, 9 bramek strzelonych.
Spotkania Lausanne u siebie:
3-2 Zug
2-0 Fribourg
5-1 Kloten
6-4 Fribourg
Dodatkowo Lausanne u sibie nie przegrał od 10 sierpnia. Wygrywając 8 następnych spotkań.
Lugano na wyjeździe:
Davos 3-3(4-3)
Zurich 4-1
Kloten 3-2
Zug 4-3
Widać po wynikach, że Lausanne nie ma u siebie równych dlatego dzisiaj również wygra i to z handicapem.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: RB Lipsk - FC Augsburg
Typ: x/1 Lipsk
Kurs: 5.05
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Po trafnym typie na Sporting, gdzie dostałem 350pkt, obecnie zajmuje 2 miejsce.
Do prowadzącego Spideramann1884 uwzględniając jego +100pkt za % wygranych musze dzisiaj odrobić 387pkt, aby wygrać konkurs (jeżeli nie zagra kolega Spidermann oczywiście, chce go zmobilizować do typowania ???? .
Ciężkie zadanie przede mną, bo złapać tak wysoki kurs jest niezwykle ciężko. Ale co tam, jedziemy!
Wybrałem mecz, w którym bogaty beniaminek z Lipska podejmuje drużynę z Augsburga.
Po awansie Red Bull został wzmocniony przez Keitę, który przyszedł z Salzburga oraz Wernerem ze Stuttgartu.
Młoda drużyna po 7 kolejkach zajmuje 7 pozycję, do tej pory nie przegrywając ani jednego meczu, bilans 2-3-0 i bramki 9-4.
U siebie wygrali z Dortmundem 1-0 po golu wspomnianego Keity w 89 minucie i zremisowali z Munchengladbach 1-1.
Dzisiaj mają gorszego przeciwnika niż w.w. Borussie, także powinni go pokonać.
Augsburg okupuje 11 pozycję w tabeli, ostatnio zremisował swoje ostatnie wyjazdowe spotkanie z Leverkusen 0-0, głównie starając się nie stracić bramki.
Z drużyny odszedł do Liverpoolu filar defensywy Ragnar Klavan i były obawy, jak sobie poradzą bez niego, ale wygląda na to, że nienajgorzej.
Liczę, że i dzisiaj również będą grali dobrze w defensywie, mecz do przerwy będzie bezbramkowy, ale w 2 połowie to jednak Lipsk pokaże swoją wyższość.
Typ pod konkurs, troche na siłę, aby zabawa trwała do samego końca ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Eindhoven - Jong Ajax
Typ: over 2,5 i obie strzelą
Kurs: @1,8
Bukmacher: Bet365
W meczach Eindhoven padało ostatnio 5,5,8,2,4,3 i 3 bramki. W meczach Jong Ajax - 7,1,8,5,3,7,5. W ostatnim bezpośrednim pojedynku między tymi drużynami padły 3 gole i tyle samo padło w 5 z 6 ich bezpośrednich spotkań. Czterokrotnie wygrywało Eindhoven 2:1, raz wygrał Jong Ajax 1:2.
Rezerwy Ajaksu notują świetne wyniki u siebie, na wyjeździe idzie im gorzej, ale tylko raz w tym sezonie na wyjeździe nie zdobyli bramki, ogólnie strzelali minimum bramkę w ostatnich 10 z 11 meczów. Opis potencjału ofensywnego tej drużyny znajduje się w analizach w dziale o lidze holenderskiej, w porównaniu z ostatnim meczem w składzie zabraknie Casierry, ale tylko jego.
Zakład na obie drużyny strzelą gola wszedłby też w ostatnich 6 z 7 meczów Eindhoven.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Ekwador, Serie A, II runda, kolejka.11
Godzina: 22:30
Spotkanie: Fuerza A. – Emelec
Typ: over 1,5
Kurs: 1,40
Bukmacher: OddsRing
Już myślałem, że wygram Typy Dnia we Wrześniu w swoim debiucie (całomiesięcznym) na tym forum,że nikt mnie nie wyprzedzi, już widziałem wygraną na swoim koncie Skrill. Dlatego odpuściłem sobie ostatnie 2 dni miesiąca no i się przeliczyłem. Typer wp76 (2 miejsce) zaryzykował z kursem 5,05 i ….. wyprzedził mnie w tabeli o ok.15 pkt. Ale nie mogę tego tak zostawić. Do rozegrania w piątkowy wieczór zostało tylko kilka spotkań i to w Ameryce Południowej. Tym razem to ja musze zaryzykować, zatem póki piłka w grze … :grin:
Analiza:
1… Potrzebuję tylko kilkanaście punktów, a że nie można dać kursu mniejszego niż 1,40, musiałem coś na szybko znaleźć. I znalazłem, kurs na over 1,5 gola w tym meczu to właśnie 1,40 (kurs z OddsRing) . Gdyby w razie powodzenia były jakieś pretensje, że specjalnie zawyżyłem kurs , to zrobiłem sobie screena na wszelki wypadek, na którym widać , że w momencie pisania tej analizy , właśnie taki kurs był. Oglądałem mecz Lipska w I połowie i po wyniku 1:1 czułem , ze w 2 połowie Lipsk strzeli gola i wygra mecz , czyli typ wp76 na HT/FT X/1 by wszedł, dlatego postanowiłem napisąć tą analizę.
2… Przechodząc do meczu. Nie znam za bardzo zespołów z tej ligi, ani innych z tej ligii, a swój typ opieram tylko i wyłącznie na statystykach.
Gospodarze w drugiej rundzie tego sezonu po 10 spotkaniach zajmują 10.miejsce (na 12) z bilansem bramkowym 12:16, średnio 2.8 gola na mecz. We wszystkich 5 meczach tej rundy na swoim stadionie gospodarze zanotowali overy 1,5 (śr. 2.8)
21.09.16 SA Fuerza A. – Mushuc Runa 1:2
10.09.16 SA Fuerza A. – Aucas 1:1
26.08.16 SA Fuerza A. – LDU Quito 2:0
14.08.16 SA Fuerza A. – Delfin 2:3
31.07.16 SA Fuerza A. – U. Catolica 2:0
Również w I rundzie w większości domowych spotkań gospodarze notowali over 1,5 (8/11)
3… Goście, to drużyna trochę bardziej overowa, gdyż w 9 spotkaniach tej rundy aż w 7 padło co najmniej 3 bramki. Jeśli chodzi o wyjazdy, to Emelec rozegrał 4 mecze i w 3 z nich padło przynajmniej 2 gole
18.09.16 SA Mushuc Runa – Emelec 3:0
04.09.16 SA Aucas - Emelec 1:3
21.08.16 SA LDU Quito – Emelec 2:1
06.08.16 SA U. Catolica – Emelec 1:0
W I rundzie na 11 spotkań wyjazdowych w 7 zanotowano over 1,5 gola w meczu.
4… Obie drużyny grały ze sobą 2 razy w I rundzie rozgrywek i oba spotkania wygrał zespół Emelec notując w obu potyczkach wynik 2:1.

W razie porażki pozostaje mi zadowolić się 2.miejscem w tym miesiącu i walka już w kolejnym. Jednak mam nadzieję , że w tym meczu padną co najmniej 2 gole , co w zupełności powinno wystarczyć do wygrania konkursu Typów Dnia we Wrześniu w moim debiucie.
Trzymajcie kciuki !!! :cool:
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom