>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.09.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
N 555

nedved2212

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Wolfsburg
Typ: Wygrają gospodarze i oba zespoły strzelą
Kurs: 3,50
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Van Gaal zapowiedział na konferencji , że ManU w tym roku zamierza namieszać w LM. Druga porażka zaraz na początku fazy grupowej mocno zaboli sympatyków gospodarzy i pokrzyżuje te niecne plany. Wolfsburg jest drużyną , która z pewnością powalczy na Old Trafford. Oba zespoły są ofensywnie nastawione oraz mają problemy z obroną - kontuzja Shawa jest problemem gospodarzy , goście mogą czuć dyskomfort psychiczny po tym co zrobił im Lewy ???? ???? . Wg mnie do grania są także overy i czyste btts-y , ryzykantom polecam mój typ główny!
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 824,7K

stanley-63

Typer
⚽ Liga Mistrzów ( Grupa C )
Godzina 18:00
FC Astana - Galatasaray
over 3.5
@ 3.75 / Unibet

Kolega wyżej już przedstawił analizę do tego pojedynku i zgadzam się z tym iż goście powinni tutaj zgarnąć komplet pkt . W poprzedniej edycji LM Galata spisała się fatalnie i zajęła ostatnią pozycję w grupie D a ich bilans 0-1-5 zaledwie 4 bramki strzelone i 19 w plecy tak więc chyba nie chcą powtórzyć tego wyniku i dziś powinni ograć Kazachów , w pierwszej kolejce Galata grała z kandydatem do dalszej fazy Atletico Madryt i niestety polegli ale chyba to było przewidziane że większych szans z Hiszpanami nie mają ale w/g mnie w walce o miejsce 2 i 3 powinni powalczyć bo Kazachy raczej zakończą tą fazę na ostatnim miejscu , ale wiadomo Kazachy na swoim terenie powinni pokazać się z dobrej strony i na bramkę chyba ich stać jednak zwycięstwo powinno być po stronie Galaty stąd liczę że 4 bramki możemy w tym meczu zobaczyć !
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia M - Manchester C.
godz: 20:45
Typ: 1
Kurs: 3,5
Buk: bet365
Analiza:
W 2 kolejce Ligi Mistrzów zmierzą się ze sobą ekipy Borussia M&#39;Gladbach i Manchester City. Niewielikim faworytem u bukmacherów są goście, ale ja zupełnie nie zgadzam się z tym i zaryzykuję, obstawiając na Borussię. Gospodarze w 1 rundzie zostali rozbici przez Sevillę 0-3 w Hiszpanii, natomiast &quot;The Citizens&quot; dość niespodziewanie ulegli Juventusowi u siebie 1-2. W klubie gospodarzy po katastrofalnym początku Bundesligi, nastąpiła zmiana trenera, który sam podał się do dymisji. I jak się ikazało wszystkim wyszło to na dobre. Od tego momentu Borussia zanotowała 2 ligowe zwycięstwa. Najpierw ograła u siebie Augsburg 4-2, przy czym 4 bramkową przewagę osiągnęli już po 21 minutach, a w ostatniej kolejce wygrali w delegacji w Stuttgarcie 3-1. Z pewnością to nie oznacza, że piłkarze niemieckiej drużyny spokojnie sobie poradzą z Manchesterem, ale uważam, że piłkarze M. Pellegriniego akurat w tym momencie są do ogrania. Na zawodnikach i szkoleniowcu ciąży coraz większa presja. Po przegranej z Juve, City poniosło 2 kolejne ligowe klęski, przegrywając u siebie z WHU 1-2, a ostatnio 1-4 w Tottenhamie. W międzyczasie pokonali w Pucharze słabiutkie Sunderland 4-1. Uważam, ze zawodnicy Borussii, którzy z pełnym optymizmem podejdą do tego starcia, są teraz w zupełnie innym punkcie niż gwiazdy Manchesteru, które po prostu muszą wygrać to spotkanie, bowiem inaczej ich sytuacja będzie coraz trudniejsza. Myślę, że kurs wystawiony na gospodarzy wart jest ryzyka.
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, liga mistrzów
Spotkanie: Borussia Monchengladbach- Manchester City
Godz: 20:45
Typ: połowa/wynik końcowy X/1
Kurs: 8.01
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Miałem na uwadze inne mecze, ale dzisiaj ostatni dzień miesiąca i idę na kurs ????
MC w tym sezonie gra słabo, w lidze angielskiej ostatnio dostał od Tottenhamu 1-4, wcześniej od West Hamu 1-2 (taka kadra, porażka z West Ham, to dlaczego nie z BM?).
W rozgrywkach europejskich w ostatnich latach MC nie grał dobrze i tym sezonie o potwierdza, przegrał u siebie z Juventusem (któremu daleko do zeszłorocznej formy, nawet w lidze włoskiej przegrywa).
Przed sezonem MC przegrał ze Stuttgartem 4:2, wiem, towarzysko, ale wszyscy najlepsi grali.
No nie przekonują mnie, zwłaszcza,że grają z drużyną niemiecką (i to na wyjeździe),a one prezentują zawsze wysoki poziom, grają solidną piłkę, łatwo skóry nie sprzedają.
Typuję, że Niemcy sobie z MC poradzą. MC w rozgrywkach europejskich sobie
nie radzi i liczę, że tak też będzie tym razem. Mało tego, liczę, poszedłem dalej, że pierwsza połowa będzie remisowa, w drugiej MC przyciśnie, odsłoni się, ale gola strzeli Borussia. Podoba mi się Wasz tekst &quot;kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana&quot;, więc i ja bym chciał przechylić butlę w glorii zwycięstwa ????
⛔100
 
A 144

askania

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA: Superettan
Godzina: 18:15
Spotkanie: GAIS - Jonkopings
Typ: GAIS
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Patrzę i nie dowierzam kursowi. Taki kurs na GAIS, które w tym spotkaniu jest ogromnym faworytem sportowym? Drużyna przyjezdna na jutrzejszy mecz przyjeżdża z 4 kontuzjami z pierwszego składu - nie zagrają - podstawowy bramkarz, para stoperów i najlepszy strzelec ligi, który jako jedyny potrafi coś ustrzelić w tej drużynie. GAIS rozegrało ostatnio świetne spotkanie przeciwko mocnemu Angelholms. Wynik 2:2 nie oddaje tej rywalizacji, GAIS atakowało cały mecz i powinno tutaj wygrać przynajmniej strzelając cztery gole, ale niestety - zabrakło szczęścia - trafili oni aż 3 razy w słupek i raz w poprzeczkę! Ta drużyna budzi się z marazmu i z meczu na mecz gra coraz lepiej. Początek sezonu mieli zwyczajnie słaby, ale teraz po zmianie trenera i transferach zaczęli grać piękny, ofensywny futbol. Drużyna Jonkopings z kolei jest w kompletnym dołku, piłkarze od miesiąca nie otrzymują pensji, trener jest skłócony z zarządem klubu i jest na wylocie, piłkarze także nie wykazują posłuszeństwa w stosunku do trenera. Z dobrej drużyny zrobił się kompletny burdel co jutro GAIS wykorzysta. Ja gram nawet z azjatyckim handi -1, ale kurs na czyste zwycięstwo drużyny gospodarzy jest wystarczająco dobry. Powodzenia!
Co to za typ i informacje - praktycznie same bzdury wystarczy spojrzec na sklady najmocniejszy napad JS z Thelinem i Ollsonem
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA: Superettan
Godzina: 18:15
Spotkanie: GAIS - Jonkopings
Typ: GAIS
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Patrzę i nie dowierzam kursowi. Taki kurs na GAIS, które w tym spotkaniu jest ogromnym faworytem sportowym? Drużyna przyjezdna na jutrzejszy mecz przyjeżdża z 4 kontuzjami z pierwszego składu - nie zagrają - podstawowy bramkarz, para stoperów i najlepszy strzelec ligi, który jako jedyny potrafi coś ustrzelić w tej drużynie. GAIS rozegrało ostatnio świetne spotkanie przeciwko mocnemu Angelholms. Wynik 2:2 nie oddaje tej rywalizacji, GAIS atakowało cały mecz i powinno tutaj wygrać przynajmniej strzelając cztery gole, ale niestety - zabrakło szczęścia - trafili oni aż 3 razy w słupek i raz w poprzeczkę! Ta drużyna budzi się z marazmu i z meczu na mecz gra coraz lepiej. Początek sezonu mieli zwyczajnie słaby, ale teraz po zmianie trenera i transferach zaczęli grać piękny, ofensywny futbol. Drużyna Jonkopings z kolei jest w kompletnym dołku, piłkarze od miesiąca nie otrzymują pensji, trener jest skłócony z zarządem klubu i jest na wylocie, piłkarze także nie wykazują posłuszeństwa w stosunku do trenera. Z dobrej drużyny zrobił się kompletny burdel co jutro GAIS wykorzysta. Ja gram nawet z azjatyckim handi -1, ale kurs na czyste zwycięstwo drużyny gospodarzy jest wystarczająco dobry. Powodzenia!
człowieku, nie wprowadzaj ludzi w błąd.. nie chce wyrokować, jakim wynikiem zakończy się mecz, bo dopiero trwa, ale Twoja analiza jest totalnie beznadziejna. 4 piłkarzy kontuzjowanych? Fajnie, że sprawdziłeś, że w drużynie lidera gra najlepszy strzelec ligi. Nazywa się Olsson i dziwnym trafem gra w dzisiejszym spotkaniu. Kontuzjowany bramkarz? W obecnym sezonie broniło dwóch bramkarzy - utalentowany Cajtoft i doświadczony Mehić. Młodszy gra dziś w wyjściowym składzie, a starszy siedzi na ławce rezerwowych. Również formacja obronna jest dziś w najmocniejszym składzie. Nie gra natomiast najlepszy strzelec drużyny GAIS - Ingelsted, który w obecnym sezonie zdobyl 6 goli. Rozumiem, że pozostałe informacje także wyssałeś z palca. Jeśli piszesz analizę, to rob to rzetelnie, pamiętając o tym, że sporo ludzi posiłkuje się tym forum i nie rób ludziom pod górkę. Ode mnie dla Ciebie zdecydowanie ????
 
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, liga mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Wolfsburg
Godz: 20:45
Typ: Bas Dost strzeli gola (Wolf)
Kurs: 3.00
Buk: STS
Analiza:
Dziś skupiłem uwagę na spotkaniu, które odbędzie się na Old Trafford. Wszyscy myślą, że po przegranym meczu z Bayernem goście są słabi i United wygra nie wiadomo z jakim handicapem. Gospodarze w lidze mistrzów zawsze tracą bramkę - nie mówiąc tu o grze z jakimś topem ale z zespołami grającymi w LM od święta. Moim zdaniem goście z Niemiec spróbują to spotkanie nawet wygrać i dadzą z siebie 200% a mają kim w sumie postraszyć. Bas Dost jest więc moim faworytem do strzelenia bramki w tym spotkaniu ( często strzela w lidze ) i myślę nawet, że to on będzie strzelcem pierwszego gola.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
A 0

abramozo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, liga mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Wolfsburg
Godz: 20:45
Typ: Anthony Martial strzeli bramkę
Kurs: 2.55
Buk: Unibet
Witam, dzisiaj oferuję całkiem niezły kurs na bramkę Martiala. W pojedynkach między tymi drużynami Manchester zawsze strzelał więc to w jakiś sposób przybliża już możliwość strzelenia gola akurat przez Martiala. Manchester ostatni gra całkiem niezłe zawody lecz oczekuje od nich czegoś więcej. Dlaczego Martial? Jest to młody świetny zwinny i pomysłowy gracz który jak nowość w szeregach United wiele namieszał, jest świeży głodny bramek w lm i nie dostatecznie przeswietlony przez trenerów Wolfsburga w roli jaka pełni w Manchesterze. Nowa drużyna nowy sposób gry nowe pomysły i rozwiązania, myślę że van gaal opracował ciekawe pomysły na wykorzystanie jego Świeżości i potencjału którego Jeszcze z pewnością nie poznaliśmy.
Manchester gra u siebie, po ostatniej porażce będą chcieli się odegrać i pokazać że wracają na salony Europejskiej piłki, nie wiem ile bramek Stracą ale wiem ze napewno coś Strzelą i dużo wskazuje na to że Martial będzie jednym ze strzelców, Pozdrawiam
⛔100
 
futbol 2

futbol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Shakhtar Donetsk - Paris Saint-Germain
Typ:2
Kurs:1,92
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj chyba najbardziej pewny typ. Niema się co dużo rozpisywać, Psg? Bajecznie piłkarze, ogromne pieniądze, duże umiejętności i wielkie oczekiwania. Shakhtar? Nie jest to ta sama drużyna co przed laty gdy mogła walczyć jak równy z równym z wielkimi potęgami, została jedynie nazwa, nawet mecz chyba na neutralnym się odbędzie. Moim zdaniem PSG będzie miało łatwą przeprawę i Ukraińcy nie będą w stanie ich powstrzymać.
Powtórzony typ ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
karolas0611 3,9K

karolas0611

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, liga mistrzów
Spotkanie: Borusia Monchengladbach - Manchester City
Godz: 20:45
Typ: powyżej 2.5 i BTS (bramki)
Kurs: 1.95
Buk: bet365
Analiza​
Witam. Patrząc na nazwy drużyn dzisiejszego pojedynku nasuwa mi się tylko jedna myśl: &quot;sukinsyny nastrzelają bramek w tym meczu&quot;. Wszyscy wiemy jak gra City w LM. FATALNIE. Nie można tego racjonalnie wytłumaczyć ale to FAKT którego nie można podwarzyć. Anglicy w ostatnich ligowych meczach tracą i strzelają bramki. Skoro potrafią przegrać u siebie z WHU to czy taka Borusia MGB nie jest w stanie im strzelić gola? No właśnie. Jak wiadomo drużyny z bundesligi to zespoły bramkostrzelne a przy pełnych trybunach na własnym stadionie potrafią grać z polotem i bez kompleksów. Dzisiaj zmierzą się ze sobą drużyny ofensywne stawiające na atak. Nie zdziwię się jeśli padną takie wyniki jak 3-3 czy 2-2 albo wygrana po 2-1 z nakierunkowaniem na gości (jednak). Liczę na piękny mecz i duuużo bramek.
Powodzenia!
✅95
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Atletico Madryt - Benfica Lisbona
Godz: 20:45
Typ: powyżej 2,5
Kurs: 2.50
Buk: bet365
Analiza:
Aż dziw bierze, że nikt nie wrzucił tego na forum. Kursy aż same się proszą na zagranie. W Lidze Mistrzów na bramki poyżej 2,5 kursy powyżej dwóch zdarzają się nie często. A w tym przypadku jest to znacznie powyżej dwóch, a na przeci siebie według mnie dwie bramkostrzelne drużyny.
Atletico Madryt u siebie podejmie Benfice Lisbone. Dziwna sprawa, że te zespoły dotąd nie mierzyły się o ważne punkty w bezpośrednim starciu. Meczu towarzyskiego nie ma co brać pod uwagę.
Atletico Ładnie zaczęło sezon. I gdyby nie porażka w ostatniej kolejce zVillareal byliby na drugim miejscu. Choć uważam, że poprostu się oszczędzali na dziś. Benfica w swojej lidze zaczęła sezon podobnie, nawet identycznie jeżeli chodzi i bilans. 4 zwycięstwa i dwie porażki na 6 spotkań. Ale Liga Mistrzów to Liga Mistrzów. I tu oba zespoły zaliczyły po jednym zwycięstwie. Na pewno będą chciały utrzymać dobrą passe i zobaczymy dzisiaj strzelanie. Na szczęście buki tego nie widzą ????
H2H tak jak pisałem jeden mecz i to towarzyski, a o brakach kadrowych nie ma co się rozpisywać grając na bramki. Najważniejsze, że Griezmann gra, a on sam może mi ze dwie bramki zapewnić. Atletico jest nieobliczalne jak już nie raz historia pokazała, więc granie na bramki uważam za najpewniejsze w tym spotkaniu.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, liga mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Wolfsburg
Godz: 20:45
Typ: MU -1
Kurs: 3.20
Buk: Sportingbet
analiza:
Manchester United po porażce w pierwszej kolejce dziś będzie liczył na pewne trzy punkty. Na własnym stadionie Czerwone Diabły spisują się nieźle. W lidze 4 spotkania i 10 punktów na Old Trafford. Ostatnia wygrana 3-0 z Sunderlandem i wcześniejsza 3-1 z odwiecznym rywalem Liverpoolem 3-1 dają do myślenia. LvG mówi, że celuje w finał LM, a skład wydaje się mieć coraz bardziej optymalny. Drogi Martial jak narazie okazuję się strzałem w 10, za nim Roo, Mata i Depay no i defensywni pomocnicy Schneiderlin i Bastian. Tacy zawodnicy muszą dziś zapewnić pewne 3 pkt gospodarzom.
Wilki ostatnio w gorszej formie. W pierwszej kolejce skromna wygrana 1-0 z CSKA, ale w lidze bardzo średnio. Porażka 5-1 z Bayernem i remisu siebie 1-1 z hannoverem. Taka forma na MU może okazać się za słaba. Sam Dost meczu nie wygra. Ogólnie Wolfsburg na wyjazdach w tym sezonie bardzo słabo. Typuję tutaj 2-0 lub 3-0 dla Manchesteru United.Pozdrawiam
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Juventus-Sevilla
Godz: 20:45
Typ:2
Kurs: 5.25
Buk: Bwin
Analiza: Dziś widać wśród grających lekkie zniechęcenie. Dlaczego to aż takie trudne?czy musiał ten Arsenal akurat wczoraj przegrać z Olympiakosem????można gdybać. Dziś specjalnie masówek nie ma. Jeśli miałbym brać pod uwagę nasze forum to jak wczoraj była to Roma,tak dziś chyba City. Ja jednak gram przeciw Juve które również jest typowane. Juve przegrało już w tym sezonie kilka meczów,min.z Romą czy Napoli. Dodatkowo w tygodniu Juve tylko zremisowało w domu z Frosione.....to nie jest jednym słowem zespół z poprzednich sezonów. Sevilla jednak też nie zachwyca, a wręcz gra w swojej lidze prawie jak Lech w naszej. Apropo Lecha to jutro na 99% gol i podejrzewam że x2.... Dziś jednak liczę że Lorente który świetnie zna włoską ekipe poprowadzi Seville do wygranej,a Juventus po wygranej z City dziś zaskoczy niczym Arsenal i przegra w domu. Myśle że właśnie to są derby zespołów słabych w lidze mocnych w europie,kto wygra ten wyjdzie z grupy.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom