>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.08.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, La Liga
Spotkanie: Sevilla - Atletico
Godz: 20:30
Typ: Sevilla więcej rzutów rożnych
Kurs: 1,75
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Szlagierowe spotkanie drugiej kolejki w Hiszpanii. Trudno wskazać faworyta w tym meczu ja skłaniam sie w strone rożnych dla ekipy gospodarzy. Pierwszy aspekt przemawiający za tym typem jest fakt że Sevilla gra u siebie i będzie grać ofensywnie by wygrać to spotkanie dla swoich kibiców. Przyjrzałem sie rownież bezposrednim spotkaniom obu ekip i ostatnimi czasy u siebie Sevilla wygrała zdecydowanie w pojedynku na rożne. Bardzo podoba mi się ofensywna gra Sevilli co może mieć niebagatelne znaczenie w powodzeniu tego typu. Myśle ze Atleti zagra defensywnie i nastawi sie na kontry co daje szanse na wiele rożnych dla Sevilli. Powodzenia;)
✅75
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo, Vuelta a Espana, Etap 9
Godz: 13:30
Spotkanie: Nicolas Roche - Daniel Moreno
Typ: Daniel Moreno
Kurs:2.73
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Z uporem maniaka ponawiam typ na Moreno. Na ostatnim górskim etapie Hiszpan był gorszy od Irlandczyka o pół minuty. Generalnie postawa Roche&#39;a to spore zaskoczenie. Być może działają niesłynne magiczne supple Sky. Z drugiej strony Nicolas był znany z tego, że radzi sobie na niewielkich górkach. Tym niemniej Daniel Moreno to specjalista od takich stromych końcówek, jak dziś. Gdyby w składzie Katiuszy nie było Purito, to on niechybnie byłby liderem rosyjskiego zespołu. Warto również zaznaczyć, że gdzie jak gdzie, ale na podjazdach każdy wwożony kilogram ma znaczenie. Roche jest o 10 kilo cięższy od Moreno, więc spodziewam się, że to Hiszpan zafiniszuje dziś wyżej.
✅173
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier Leauge
Godzina: 17:00
Spotkanie: Swansea - Manchester Utd.
Typ: MANU - 0 goli (Suma goli drużyny)
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed nami spotkanie powiedziałbym nawet, że bardzo ciekawe w którym do walki o ligowe punkty staną Łabędzie z Łukaszem Fabiańskim w składzie i Czerwone Diabły. Biorąc pod lupę dzisiejszy typ od razu muszę to przyznać, ale miałem w pamięci dobre spotkania w tym sezonie Łukasza Fabiańskiego jak i w poprzednim sezonie. No dobra, ale zacznijmy od analizy zespołu gości, potem wrócimy do naszego bramkarza.
Ostatnie mecze w lidze drużyny z czerwonej części Manchasteru są jak dla mnie słabe i nieprzekonujące. Wydając takie środki na transfery (88,57 mln €) i mając w składzie takie armaty ta ekipa powinna wygrywać spokojnie przynajmniej po 2-0, a nie jak do tej pory dwie wygrane po 1-0 i jeden remis 0-0 (jedna wygrana z Aston Villą, druga z Tottenhamem i remis z Newcastle). Jedyne przełamanie strzeleckie nastąpiło w meczach eliminacji Ligi mistrzów, ale ja bym to odstawił na bok. Czerwone Diabły na ten moment to najgorsza drużyna ligi patrząc na średnią zdobytych bramek - 0.7 na mecz! Te liczby mnie nie przekonują ani trochę by uwierzyć w wygrane Manchasteru.
Teraz przejdźmy do drużyny Garry’ego Monka. W aktualnym sezonie ich gra wygląda bardzo fajnie i ciekawie. Dość dodać, że o mały włos i by wygrali z Chelsea na ich terenie. W trzech spotkaniach aktualnego sezonu ekipa Łabędzi straciła 3 gole, dwa meczu z Chelsea i jednego w meczu z Sunderlandem. Oglądałem dwa mecze Swansea i dla mnie to wszystko, cała ich gra, całe ustawienia taktyczne i zagrania wyglądają obiecująco. W dodatku w ich bramce stoi nasz rodak Łukasz Fabiański, który w poprzednim sezonie przegrał o włos w bitwie o złote rękawice z Joe Hartem. Łukasz zachował 13 czystych kont, a Hart 14. Solidna defensywa tak samo jak w poprzednim sezonie może dać się w znaki zespołowi Louisa Van Gaala. Pierwszy mecz Van Gaala w Manchasterze przyszło mu grać właśnie z Swansea i ten mecz przegrał.
Head to head w ostatnich latach jest wyrównane, trudno powiedzieć by faworyt wygrywał swoje spotkanie. Analizując ostatnie dwa lata, to sytuacja wygląda następująco. Na 5 pojedynków Swansea wygrało 3 i taką samą liczbę Manchester. W ubiegłym sezonie w obu meczach Łukasz Fabiański wpuścił tylko po jednym golu.
Podsumowując typ, wydaje mi się, że będący w słabej formie strzeleckiej Manchester United może dzisiaj tylko lekko zagrozić ekipie Swansea i spokojnie jestem w stanie obstawiać, że Łukasz zachowa czyste konto. Ewentualnie można pokusić się też o zagranie under 2.5 na ten mecz albo 1.5. Do wyboru do koloru
Przewidywane składy:
Swansea (4-2-3-1): Fabiański – Taylor, Williams, Fernandez, Naughton – Shelvey, Sung-Yong, Montero, Sigurdsson, Ayew - Gomis
MU (4-3-3): Romero – Shaw, Blind, Smalling, Darmian – Schweinsteiger, Schneiderlin, Herrera – Depay, Rooney, Mata
⛔100
 
buk-wodzu 66

buk-wodzu

Użytkownik
Piłka nożna / Hiszpania, Liga BBVA
Godzina: 22:30
UD Las Palmas V Levante UD
Levante @ 5.25
Bukmacher: Bet365
Jest to typ z rodzaju tych ryzykownych, ale ryzyko jest wpisany w temat zakładów bukmacherskich. Las Palmas to drużyna niespodzianka - w pierwszej kolejce postawili opór Atletico Madryt, jednak moje przeczucie każe mi myśleć, że beniaminek był po prostu nastawiony na to by stracić jak najmniej bramek z trzecią drużyną poprzedniego sezonu.
Levante to w poprzednim sezonie jedna z gorzej grających drużyn poz swoim stadionem - zaliczyli zaledwie trzy wygrane i cztery remisy z bilansem bramek 14-37. W przedsezonowych meczach jednak na wyjazdach osiągali dobre rezultaty, więc uważam że podopiecznych Lucasa Alcaraza stać na wywiezienie z Estadio Gran Canaria trzech punktów.
W pierwszym meczu Levante przegrało z Celtą Vigo 1:2, a prawie cały mecz grali w dziesiątkę. Pokazali się z nie najgorszej strony co jakiś czas zagrażając bramce gości.
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo, Vuelta a Espana, Etap 9
Godz: 13:30
Typ: Zwycięzca - Johan Esteban Chaves
Kurs:5.5
Bukmacher:
Analiza:
Ten chłopak robi furorę na tegorocznym wyścigu świetna jazda w końcówkach trzy etapy wygrane i liderowanie to naprawdę niespodzianka. Widać moc u tego zawodnika łatwość gdy odjeżdża rywalom imponuje. Wiem , że jeszcze to nie najwyższe góry i wiele trudnych etapów. Jednak moim zdaniem to może być jego wyścig. Główni rywale Froome raczej bez formy, Quintana też nic na razie nie pokazuje. Dzisiaj etap podobny do tych które Chaves wygrywał stromy podjazd w sam raz dla niego konkurentem może być Rodriguez oraz Valverde jednak według mnie czwarte zwycięstwo etapowe jak najbardziej realne. Moim zdaniem ten chłopak ma papiery na wielkie ściganie i niedługo może być wielką gwiazdą.
⛔100
 
B 1

brajan18

Użytkownik
Piłka nożna / Anglia
Swansea - Manchester Utd
godzina : 17:00
Typ 1X
Kurs 1.66
Na dziś wybieram spotkanie Swansea z czerwony diabłami
ManU w tygodniu mieli ciężką podróż do Belgi gdzie grali z Clubb Bruge gdzie wygrali ale ten mecz kosztował ich dość dużo sił a dziś kolejny dość wymagający rywal nie tak mocny jak przeciwnik z Belgi . Swensea to bardzo nierówny zespół potrafią wygrywać z najlepszymi ale też potrafią przegrać z dołem tabeli
Dodatkową sprawą która podkręcana do pobrania typu jest to że w meczach H2H z diabłami wyglądają bardzo dobrze . Szczerze obstawiam tam podział punktów .
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
el_tigre_pl 11

el_tigre_pl

Użytkownik
Piłka nożna / Anglia, Premier League
Swansea - Manchester Utd
godzina : 17:00
Typ 2
Kurs 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz drużyn które jeszcze nie odniosły w tym sezonie porażki. Dlaczego gram na MU?
-W zeszłym sezonie Manchester przegrał obydwa spotkania ze Swansea co porównując klasy zespołów musiało być bardzo bolesne dla Czerwonych Diabłów i są żądni zemsty
-Manchester w tygodniu bez problemów rozbił Bruggie 0:4 i myślę że ten mecz pomoże im wskoczyć na właściwe tory
-We wspomnianym wyżej meczu hat-tricka strzelił Rooney i teraz na pewno będzie mu o wiele łatwiej o strzelanie goli
-Czerwone Diabły będą chciały wykorzystać potknięcia Chelsea i Liverpoolu, aby umocnić się w czołówce
⛔100
 
C 2

charles98

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia - Legia
Typ: 1
Kurs: 4
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem hit kolejki polskiej Ekstraklasy, pomiędzy białostocką Jagiellonią, a stołeczną Legią. Mecz... Chyba jeden z najciekawszych w całym sezonie, a w szczególności po ostatnim incydencie w Warszawie. Mimo, że Michał Probierz oraz zawodnicy gospodarzy w przedmeczowych wywiadach uczulają kibiców, aby nie robić z tego spotkania wojny to jestem pewny, że sami odbierają pojedynek w podobny sposób. Jagiellonia tylko 2 razy w tym sezonie zgubiła punkty na własnym stadionie, raz z Omonią Nikozja w ramach eliminacji do LE, drugi raz z Zagłębiem Lubin. Oprócz tego, że wygrana z Legią dla piłkarzy i kibiców to najważniejsze 3 punkty w sezonie, to nieobecność stołecznych kibiców jest ogromnym plusem dla białostoczan(rekord frekwencji-22 tysiące). Warszawiacy natomiast walczą w tym sezonie na trzech frontach, a pamiętamy co się działo w poprzednim sezonie, gdy trener Berg rotował skład co każdy mecz. Myślę, że dziś będzie podobnie i Legia drugi raz w tym sezonie straci punkty w delegacji ????
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja 1 liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: St Etienne-Bastia
Typ: 2
Kurs: 6.50
Bukmacher:Bet365
Analiza Spotkanie dwunastej St Etienne z piątą Bastią. Obserwuję Bastie od dwóch sezonów i widzę że mają ni w sobie to coś. Strzelają sporo goli. w Tym sezonie już 6,co jak na Francję jest dobrym wynikiem,Wystarczy wspomnieć PSG które ma tylko 4. Do tego 7 punktów zdobytych w
trzech kolejkach przez Bastię. Mają szanse być tym czarnym koniem rozgrywek,i właśnie takie mecze jak dziś będą wygrywać. St Etienne średnio radził sobie z Milsami,tylko 1-0 w domu i remis na wyjeździe. W poprzedniej rundzie przegrali z Rumunami w domu. Słabo to wygląda,o ile posiadanie piłki było duże o tyle goli było minimum. Basti to zespół na kontry i dziś posiadanie St Etienne bez goli,może okazać się dla St Etienne samobójstwem,bo Bastia w przeciwieństwie do Milsami nie będzie w nieskończoność czekać aż im St E.strzeli,tylko sami strzelą . Liczę że nawet 3 gole mogą paść dla gości. Co do waszych typów,to widzę że kibice Jagiellonii stawiają na swój zespół,ze względu na to co wydarzyło się wiosną. No tak tylko że takie mecze zawszę niestety,nie kończą się zemstą a kolejną porażką i Legia to wygra. Taka jest piłka bardzo brutalna,myślę natomiast że jakby Legia wpadła na Celtick,też była by napinka na zemstę,i też by wtedy przegrali. Natomiast Kolega co typuje na Hertę over1,5ma rację,a ty Mentos goń się ,bo to samo byś pytanie zadał przed meczem Legia-Korona,Ajax-Sturm.itd
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa - Kolejka 7
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik-Cracovia
Typ: Górnik -1
Kurs: 5+
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niejednokrotnie podkreślałem że Cracovia jest najbardziej przecenianą ekipą w lidze, przez sześć kolejek radzili sobie całkiem nieźle, lecz nie będzie tak w nieskończoność, tak samo jak w nieskończoność Górnik nie będzie rozdawał punkty.Górnik przegrał 4 z sześciu spotkań, w dodatku zaczęli rozgrywki z ujemnym bilansem -1 udało im się zremisować na inauguracje w Krakowie z Wisłą która tamtego dnia nie dała popisu i z Zagłębiem u siebie, notowali porażki z Łęczną, Termaliką, Jagiellonią i Piastem.Cracovia też nie miała wybitnych rywali, jednak udało im się gromadzić punkty.Uważam że Górnik dzisiaj zaliczy pierwsze zwycięstwo, kiedyś muszą i jest ku temu okazja.
⛔100
 
A 53

adzia81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valencia - Deportivo La Coruna
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher : Bwin
Analiza :
Dziś wybrałem spotkanie w lidze hiszpańskiej.Drużyna Valencii po awansie do fazy grupowej Ligi Mistrzów nie może sobie raczej pozwolić na stratę kolejnych punktów już w drugim spotkaniu(jak na razie strata 2 oczek z Rayo ) i dziś trzeba zainkasować pewne punkty w domu. Potencjał kadrowy jest o wiele lepszy po stronie gospodarzy i trzeba to dziś udowodnić.Kurs jest lichy.Dla odważniejszych handicap.
⛔100
 
O 25

okruchowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga włoska
Godzina: 20.45
Spotkanie: Carpi-Inter
Typ: Jovetic strzeli gola w meczu
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Starcie Dawida z Goliatem: Inter Mediolan postara się odnieść drugie zwycięstwo w rozgrywkach ligowych z beniaminkiem Carpi na ich stadionie. Tydzień temu skromną wygraną 1:0 na inaugurację sezonu z Atalantą Bergamo czarno-niebieskim zapewnił właśnie sprowadzony z Manchesteru City za 15mln euro w letnim okienku transferowym Czarnogórzec. W doliczonym czasie gry popisał się kapitalnym strzałem z linii pola karnego w samo okienko. Co więcej, w szeregach Mediolańczyków zabraknie dzisiaj kontuzjowanego najlepszego strzelca, czyli Mauro Icardiego. Tydzień temu Jovetić przywitał się z kibicami na San Siro piękną bramką. Myślę, że Carpi, beniaminek Serie A, który tydzień temu dostał lanie 5:2 od Sampdorii Genua, dzisiaj również odczuje różnicę między najwyższą klasą rozgrywkową we Włoszech, a Serie B. Inter, który nie prezentował się, ogólnie rzecz biorąc, dobrze w meczach przedsezonowych takie mecze musi wygrywać, jeśli myśli o powrocie do włoskiej czołówki.
Podsumowując, uważam, że Carpi będzie musiało jeszcze poczekać na swoje pierwsze punkty w Serie A, Inter zanotuje drugie zwycięstwo, a 3 punkty pomoże zdobyć Stevan Jovetic.
Forza Inter, Forza Jovetic!
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - towarzyski
Godzina: 17;45
Spotkanie: mecz reprezentacji TVP-TVN
Typ: 1
Kurs: 1.96
Bukmacher: Betgun
Analiza:
Na dziś wyjątkowa perełka(gram grubo i polecam innym,to okazja ogolić buka jak nigdy!)
Stawiam tu na tvp. Drużyna ma młodszy skład do tego najprawdopodobniej od pierwszych minut zobaczymy na boisku braci Mroczków,którzy już w tej reprezentacji grają długo i są zgrani niczym bracia Bryan na korcie.Do tego Na czele drużyn staną Piotr Kraśko
i Grzegorz Kajdanowicz do tego Andrzej Nejman, Antoni Królikowski.Więc nie ma sensu pisać więcej argumentów bo to samo mówi za siebie.
W barwach żółto-niebieskich staną dziennikarze TVN, których selekcjonerem jest Jacek Magiera .jaki z niego trener mogliśmy się przekonać jak prowadził rezerwy Legii i został zwolniony za słabe wyniki.
W reprezentacji TVN-u ciężko kogoś wskazać co się by wyróżniał bo kto? Cezary Pazura? Grą kiepsko na szklanym ekranie,a co dopiero w piłkę?
Na bramce Kuba Wesołowski,niby pewny siebie ,a umie puścić babola.
Tomasz Zubilewicz którego tez zobaczymy w barwach TVN lata swoje już ma i kondycja nie pozwoli mu zagrać pełnych 90 minut. Dla mnie pewniak dnia,dla podbicia można coś dodać .Ja gram singla bo tego meczu jestem pewny.Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radovan 90

radovan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, FRANCJA: Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bordeaux - Nantes
Typ: 2
Kurs: 4,05
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Witam dziś próbuję ustrzelić po ładnym kursie mecz z ligi francuskiej między Bordeaux a Nantes. Żyrondyści zaczeli słabiutko ten sezon po 3 meczach mają zaledwie 2 pkt. z bilansem 2:3, dodatkowo wracają z bardzo dalekiej podróży z Kazachstanu gdzie w czwartek grali mecz z Almaty i przegrali go 2:1 ale udało im się awansować. Nantes całkiem nieźle weszło w te rozgrywki 7pkt.Dodatkowo w Bordeaux nie zagrają Sane, Sertic, Diabate, Contento (kontuzje); Carrasso, Plasil. Liczę że braki kadrowe i zmęczenie po Lidze Europy dadzą znaki i Bordeaux tego meczu nie wygra a może nawet przegra.
⛔100
 
K 12

kanonier44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wisła Płock - GKS Bełchatów
Typ: X2
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed nami spotkanie 6 kolejki zaplecza naszej Ekstraklasy, w którym to zmierzą się drużyny z Płocka oraz Bełchatowa. Obie drużyny przed startem rozgrywek uznawane były za kandydatów do walki o awans do Ekstraklasy. Wisła Płock w ubiegłym sezonie otarła się o awans, gdyż przegrała bezpośrednią rywalizacje z Termalicą, natomiast Bełchatów spadło z Ekstraklasy. Co prawda z dzisiejszymi gospodarzami wiązano większe oczekiwania niż w przypadku gości, ale patrząc na sytuację w tabeli okazuje się to być jednym wielkim rozczarowaniem i falstartem, czego nie można powiedzieć o gościach. Wisła Płock zajmuje dopiero 14 miejsce z dorobkiem 6 pktów (2 zwycięstwa i 3 porażki), z czego w 2 meczach przed własną publicznością nie zdobyli ani punktu ani bramki przegrywając nawet z Pogonią Siedlce 0-2. Drużna gości zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 10 pkt (tyle samo co lider) i dzisiaj wyjdą zmotywowani w 100 %, aby za wszelką cenę zdobyć fotel lidera. Bełchatów grało dotychczas 1 mecz wyjazdowy, w którym ograli 2-1 Chrobry Głogów - rywal nie byle jaki. Kurs 4.00 na zwycięstwo Bełchatowa można uznać nieco ryzykownym, natomiast podpierając się remisem można śmiało próbować, a bukmacher daje nam kurs 1.90 więc idzie zarobić. Goście powinni wykorzystać kiepską formę Wisły i spokojnie wywieść co najmniej punkt.
⛔100
 
zapalson 0

zapalson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia: Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Swensea - Man. Utd
Typ: over 2,5
Kurs: 2.10
Bardzo zdziwił mnie kurs wystawiony na to, że padną przynajmniej 3 bramki w tym meczu. Swensea po udanym początku sezonu podejmować będzie dzisiaj dobrze spisującą się drużynę z Manchesteru. Czerwone diabły jak dotąd nie zaliczyły w lidze żadnego meczu, w którym pokryli by ten typ, ale uważam, że dzisiaj będzie inaczej. W ostatnim meczu w lidze europejskiej odblokował się Rooney, mam nadzieję, że przełoży się to na granie w PL. W kadrze gospodarzy świetnie spisuje się Gomis, ma już na swoim koncie 3 bramki. Oczekuję dzisiaj na otwarte spotkanie, z dużą ilością bramek. Mój typ 2:2
✅110
 
C 16

cichymc2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A - Kolejka 2
Godzina: 18:00
Spotkanie: AS Roma - Juventus
Typ: AS Roma
Kurs: 2,7
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Pierwsze koty za płoty w lidze włoskiej, obie drużyny w pierwszej kolejce utraciły punkty. W obu przypadkach wygląda to na klasyczny wypadek przy pracy (w pierwszych meczach oba teamy bardzo przeważały pod względem strzałów i posiadania piłki ale nie przełożyło się to na wynik). Juve przed sezonem straciło swoje 3 gwiazdy: Pirlo, Teveza i Vidala a kto wie czy jeszcze rzutem na taśmę Pogba nie zmieni barw. Wprawdzie transfery Khediry, Mandzukicia czy Dybali powinny pomóc drużynie w załataniu dziur to uważam że trochę czasu zajmie zgranie się nowych piłkarzy i wejście na poziom który Juventus prezentował w ostatnich sezonach w lidze. Z drugiej strony mamy Romę: nowy klasowy bramkarz, głodny gry Edin Dzeko, który potrzebował zaledwie 4 min. do strzelenia pierwszego gola w barwach nowej drużyny. Ponadto do Romy dołączył Mohamed Salah, świetnie prezentujący się w zeszłym sezonie w barwach Fiorentiny - widać więc że leży mu włoski styl gry.
Jeśli w tym sezonie Roma w końcu chce zdetronizować Juventus, musi zrobić pierwszy krok w tym kierunku już dziś i w pierwszym meczu na Stadio Olimpico pokonać obecnych mistrzów.
✅170
 
macias76 81

macias76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A - Kolejka 2
Godzina: 19.45
Spotkanie:genua -hellas verona
Typ: genua i over 2.5 w meczu
Kurs:3,2
bukmacher gamebookers
sprobujemy kolejny raz wachalem sie miedzy inter a genua wybralem to drugie czemu genua, druzyna jest bramkostrzelna do tego graja u siebie a statystyki miedzy tymi druzynami wyraznie wskazuja na overa do tego licze na to ze genua ruszy na verone od samego poczatku meczu verona natomiast gubi gole praktycznie zawsze zarazem rowniez potrafi strzelic .reasumujac licze na zwyciestwo gospodazy u siebie po zacietym meczu
⛔100
 
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1 Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Monaco-PSG
Typ: under 2.5
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Podpisuję się obiema rękami pod co pisał wcześniej o tym meczu baku,jego typ wcale nie jest ani trochę naciągany,bardzo możliwe,że tak się skończy właśnie ten mecz, a od siebie mogę dodać jedynie tyle,że jak sami możecie zresztą zauważyć w statystykach bezpośrednich pojedynków to tak: na ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami tylko ostatni mecz Psg wygrało( notabene 2:0 czyli nie przełamali overa) i poza tym co dla nas ważniejsze na ostatnie 10 spotkań tylko raz drużyny te przełamały rynek bramek na over&#39;a 2.5( a na 15 spotkań 2 razy),a kończąc wątek statystyk,dodam że w 3 meczach nowego sezonu z udziałem Psg także nie padły 3 bramki ,cóż statystyki nie grają,( i ktoś może pomyśleć nadchodzi czas zmian),ale osobiście ciężko uwierzyć mi w jakiś festiwal bramek,Monaco to dobra drużyna i nie sobie zaaplikować kilku bramek.


&quot;Nic tak nie sprzyja mądrej i rzeczowej dyskusji jak atmosfera pieniądza.&quot; Mario Puzo
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Grecka Super League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Giannina - PAOK
Typ: X bramkowy
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie 2 kolejki greckiej pierwszej ligi. SPotykaja sie PAS Giannina i PAOK Saloniki. Pierwsze mecze obu druzyn skonczyly sie remisami. Giannina zremisowala z Veria 1:1, a PAOK z Xanthi 0:0. Co mozna wywnioskowac, ze Giannina czesto remisuje, ale bardziej w kierunku obie strzelą. W poprzednim sezonie reisowali najczesciej (14 razy). PAOK z kolei bardzo rzadko wygrywa na wyjazdach. Na ostatnie 20 spotkan wygral tylko raz i to w stosunku 1:0. Duzy fart. Mysle ze Giannina dzis jednak strzeli u siebie, wiec pojdzie to w kierunku 1X , ale bardziej X.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom