>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.08.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: A. Radwańska - A. Pavluchenkova
Typ: 2
Kurs: 5.05
Bukmacher: Pinnacle
Dzis moim zdaniem czeka nas bardzo ciekawy mecz na US Open zagraja nasza Agnieszka 4 w rankingu natomiast Rosjanka 33 niby duża różnica ale umiejętności Rosjanki naprawdę bardzo duże . Pavluchenkova grała z Radwańska 2 razy i jest 1-1. Rosjanka odniosła dużo sukcesów jako juniorka. Ostatnio jakby obniżyła loty chociaż ma koncie wygranych 5 turniejów WTA w tym cztery na kortach twardych. Korty twarde bardzo sprzyjają grze Rosjanki potrafi grać bardzo mocno i agresywnie i jeżeli jest w formie może zagrozić każdej zawodniczce. Ostatnio forma Rosjanki ostro idzie w górę ćwierćfinal w Nev Haven. W US open wygrane w dwóch setach z Razzano oraz Barty. Należy pamietac ,z eAgnieszka nie jest w optymalnej formie zreszta US Open to nie jest jej turniej nigdy nie osiągnęła tutaj dobrego rezultatu najwyżej 4 runda. Agnieszka nie lubi grac z zawodniczkami o agresywnym stylu gry Williams , Sharapova , Kvitova ostatni mecz na Wimbledonie z Lisicki jest tego dobrym przykładem. moim zdaniem jeżeli dziś Rosjanka zacznie trafiać i będzie miała mało niewymuszonych błędów Agnieszka będzie w dużych opalach i może nawet przegrać mecz.
⛔100
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja: Ligue 2
Spotkanie: Istres - Auxerre
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zacznę może od przedstawienia miejsc drużyn w tabeli. Istres
17 miejsce z 2 punktami i bilansem bramek 6:10, za to Auxerre 12 miejsce z 5 punktami i bilansem bramek 4:5 po 4 kolejkach w lidze.
Skupię się bardziej na drużynie gości ponieważ ostatnim czasem prezentują dobrą formę na wyjazdach. Pokazali to grając w Pucharze Ligi przeciwko lepszym drużyną na wyjazdach z Brest wygrali 4:1, potem z Caen 3:0 gdzie dobrą formą wykazywał napastnik Paul Georges Ntep w obu spotkaniach zdobył po bramce, a w lidze ma na swoim koncie 1 bramkę i 1 asystę. Myślę że dzisiaj zdoła strzelić bramkę.
Co do drużyny gospodarzy nie prezentują ostatnio dobrej formy 2 remisy i 2 porażki, w Pucharze Ligi odpadli w 1 rundzie z drużyną Tours. Wątpię by dzisiaj zdołali się przełamać w meczu z Auxerre, która prezentuje wysoką formę na wyjeździe.
Analiza opiera się na ostatnich meczach drużyn. Mam nadzieje że w jakiś sposób wam pomogłem i Powodzenia
⛔100
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Superpuchar Europy
Spotkanie - Bayern - Chelsea
Typ - 1. połowa - remis
Kurs - 2,37
Bukmacher - b365
Analiza -
Węszę powtórkę z poniedziałkowego meczu na Old Trafford. Defensywne męczenie buły i wyczekiwanie na błąd przeciwnika. Guardiola nie potrafi przyswoić do wiadomości, że Bayern to nie Barcelona i nie da im się wpoić tej samej filozofii gry. Z kolei styl gry Mou znają wszyscy - jeśli przeciwnik słaby to strzelić szybko dwa gole i czekać na końcowy gwizdek. Kiedy drużyny prowadzone przez Mourinho i Guardiole grają w jednym meczu, a Hiszpan nie prowadzi Barcelony pewnym jest nudny mecz. Każda z ekip będzie bała się jakoś specjalnie odkryć aby nie nadziać się na kontry, akcje będą konstruowane naprawdę mozolnie, na dodatek Bayern nie ma żadnego z defensywnych pomocników. Nie spodziewam się ciekawego spotkania, a że Bayern jest naprawdę faworyzowany trzeba to wykorzystać. Skromne zwycięstwo którejś z drużyn, under również możliwy, ale za mały kurs aby ryzykować w takim spotkaniu.
⛔100
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open Mężczyźni
Spotkanie: Marcel Granollers - Rajeev Ram
Typ: R. Ram
Kurs: Kurs: 3,00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W ciągu trwającego US Open do wczoraj, bardzo często spotkania wygrywali gospodarze niesieni dopingiem swoich rodaków. Wczoraj (Duval, Querrey, Klahn...) trochę opadli z &quot;sił&quot;, ale w powyższym spotkaniu typuję inaczej. Dlaczego? Oprócz przysłowiowych ścian ogrooomne wrażenie na mnie zrobił wynik Rama w poprzedniej rundzie z ostatnio fenomenalnie dysponowanym (w samym lipcu przegrał tylko raz) Włochem Fogninim, ogrywając go do zera, oddając przy tym w sumie(sic!) tylko 5 gemów! Szczerze nie oglądałem tego meczu, ale szukając newsów na temat tego meczu, nie wyczytałem nic o domniemanej kontuzji Włocha, stąd moje zdumienie.
Odnośnie Hiszpana z racji rankingu naturalnie jest faworytem na papierze, choć w pierwszej rundzie męczył się niemiłosiernie z nieznanym Estończykiem Zoppem, wygrywając w pięciu setach.
Ogólnie patrząc na wyniki obu zawodników(Granollers i Ram) w ostatnim czasie to nie powalają na kolana, więc skorzystam z okazji grając na Amerykanina, którego morale zapewne jest wysoko po zdemolowaniu Fogniniego.
⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia Pierwsza liga
Spotkanie: UCD - Dundalk
Typ: BTS
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:45
Do Drużyny walczącej o utrzymanie przyjeżdża vice lider.
UCD od dłuższego czasu graja bardzo ofensywny football, skazani na spadek po pierwszych wysokich porażkach ogarnęli się i zaczęli zdobywać punkty.
Przewaga nad przedostatnim (spadkowym) Shelbourne wynosi 5 punktów, spora zaliczka ale jeszcze kilka spotkań do końca pozostało.
Sierpniowe wyniki studentów z Dublina: 3-1(A) Limerick, 1-3(H) Derry, 3-1(A) Bohemians. Wysoko i zawsze obie drużyny strzelały gole, ogólnie to bts w 5 meczach z kolei.
Kontuzjowany jest tylko młody pomocnik A. Ben Mohamed (0/0).
Dundalk jak do tej pory rewelacja rozgrywek, 4 wygrane pod rząd w lidze i ostatnio w pucharze 5-3 z Limerick. Dundlak tracą tylko jeden punkt do lidera St. Patricks. Wyniki z sierpnia: 2-0(H) z najlepsza drużyną w kraju Sligo, 2-1(A) Shelbourne, 3-1(H) Shamrock. Też często nie kończą meczu z czystym kontem.
Kontuzjowany jest obrońca K. Ward(17/1) jego na pewno dzisiaj nie zobaczymy, niepewny występu jest kolejny obrońca John Mountney (13/2) który uszkodził w ostatnim meczu staw skokowy.
W ostatnich 5 meczach między tymi zespołami żaden bramkarz nie zachował czystego konta. Goście powinni wygrać 1-2 1-3 moim zdaniem, mam nadzieję że gospodarze jak to ostatnio bywa strzelą chociaż bramkę. Over2.5 jest po takim samym kursie (można spróbować również over3), dla mnie dzisiaj pewniejszy wydaje się być bts. Goście po wygraną ale osłabieni w obronie, powinniśmy zobaczyć bramki.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP US Open
???? Granollers-Pujol M. - Ram R.
Ram R. +2,5 seta ::: 1,54 ::: Pinnacle ::: 3/10

Grannolers nigdy nie był i prawdopodobnie nie będzie wirtuozem na kortach twardych. Jest to typowy clayowy przebijacz, bez kończącego uderzenia. Choć na pewno grać pod siatką potrafi. Po dobrych wynikach na mączce w Europie, na hardach już w Stanach nie robił szału. Do tego warto dodać, że w pierwszej rundzie Hiszpan męczył się niemiłosiernie z przeciętnym Zoppem w 5 setówce. Amerykanin Rajeev Ram to typowy gracz z dobrym serwisem który preferuje ataki, a taki defensor jak Foginini nie miał nic do powiedzenia przeciwko Ramowi. Dziś gram po najmniejszej linii oporu po dość przyzwoitym kursie, myślę, że jeden set, a nawet zwycięstwo w meczu nie będzie dla mnie wielkim zaskoczeniem.
✅54
 
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Data: 30.08.13 (19:00)
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, 1.Liga
Spotkanie: ROW Rybnik - Sandecja Nowy Sącz
Typ: Powyżej 3.5 bramek
Kurs: 3.80
Bukmacher: Sportingbet
Po 5 kolejkach w pierwszej lidze można o tych zespołach powiedzieć, że się wyróżniają. Sandecja nie wygrała jeszcze ani jednego meczu, nie strzeliła ani jednej bramki a straciła 10. Udało im się raz zremisować 0:0 z Miedzią Legnica, przedostatnim w tabeli zespołem. ROW Rybnik też jeszcze ani razu nie wygrał, ale ani raz nie przegrał. 5 meczów i 5 razy zremisowali. Nie były to nudne remisy ponieważ każdy był bramkowy, trzy remisy po 2:2 i dwa remisy po 1:1. Tylko jedno spotkanie ROW grał u siebie z Wisła Płock (2:2), pozostałe grał na wyjazdach. Dzisiaj zagrają drugi raz u siebie i mają bardzo dużą szansę żeby przełamać serie 5 remisów i pierwszy raz zanotować 3 punkty. Sandecja jest bardzo słaba, będzie głównym kandydatem do spadku. Przez ponad 450 minut nie strzelili nawet jednej bramki to nie może być przypadek. Wyjazdowe mecze z GKS Katowice 0:2 i Górnikiem Łęczna 0:3. Dzisiaj powinni zrobić wszystko co w ich mocy żeby chociaż jakąś bramkę zdobyć bo na zwycięstwo nikt chyba nie liczy, może remis 0:0 ale na taki wynik nie pozwolą gospodarze bo oni grają bezkompromisowo. To że zanotowali 5 remisów pod rząd to po prostu dziwny przypadek zwłaszcza przy tak wysokich tych remisach. Jeśli już dzisiaj mają znowu zremisować to niech to zrobią po raz czwarty wynikiem 2:2. Ale jednak uważam, że tym razem powinni wygrać wysoko. Sandecja jest dużo słabsza, przynajmniej na początku sezonu, może później się rozkręcą.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
TENIS, US OPEN MENS
Dolgopolov Alexandr vs Youzhny Mikhail
Typ: Youzhny
Kurs: 1.65
Betfair
Spotkanie dwóch trudnych charakterów ze wschodniej Europy, ale wybieram ten drugi, z Rosji. Uważam, że Youzhny jest nieco mniej chimerycznym zawodnikiem, poza tym posiadającym większe umiejętności. Nie bez znaczenia jest dla mnie mecz, w którym Dolgo zmierzył się niedawno z Monfilsem - to, co on tam odstawiał, to jakiś cyrk, nie pierwszy raz zresztą. Staram się często grać przeciw Ukraińcowi, bo w każdym momencie może zacząć grać jak totalny amator i gimbus. Jak jeszcze Youzhny go przyciśnie i zacznie prowadzić, to gra Alexandra powinna szybko się posypać.
Rosjanin, jak już wspomniałem, również nie należy do chłodnych głów i zdarza mu się popełniać koszmarne błędy. W I rundzie pokonał jednak solidnego, choć nie tak dobrego jak na trawie, Mahuta w stosunku 3-0. Dolgopolov także zakończył swój pojedynek zwycięstwem 3-0, ale zdaje się, że Goffin miał jakieś problemy zdrowotne, a w 2 secie ostro postraszył Ukraińca. Idę pewnie w kierunku Mikhaila i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3

damia20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja Druga Liga
Spotkanie: Lens - Troyes
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:00
Przedstawiam Państwu bardzo ciekawy meczyk który odbędzie się w Francuskiej drugiej lidze. Gospodarze, aktualni liderzy grając u siebie z 7 drużyną ligi są faworytami spotkania. Na własnym boisku dotychczas zdobyli komplet punktów wygrywając z Auxerre 4-1 oraz 1-0 z Bastią. Dzisiaj powinni zatem podtrzymać świetną passę i ograć drużynę Troyes i umocnić się na pierwszym miejscu w tabeli. Lens przystępuje do spotkania w pełnym składzie, nikt nie jest kontuzjowany ani zawieszony, świetną dyspozycją prezentują się dotychczas Pablo Chavarria (3 bramki w 4 meczach) oraz Danijel Ljuboja z dwoma bramkami na koncie. To oni będą i dzisiaj wiodącymi osobami które zapewnią Lens 3 pkt. Typ godny rozpatrzenia, naprawdę Polecam!
✅85
 
johny123 10

johny123

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis-US Open
Spotkanie:Zheng-Suarez Navarro
Typ:1
Kurs:2.63
Bukmacher:SportingBet
Analiza:
Wydaję mi się że jest warto zaryzykować.Kurs Kusi ;) Zheng po pokonaniu Venus Williams dostała wiatru w żagle i może się wydarzyć niespodzianka.Carla gra bardzo nie równo potrafi zagrać kapitalne zagranie by potem przegrać potem 5 piłek po kolei.Kurs warty zaryzykowania Powodzenia ;)
⛔100
 
V 4

vatt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Super Cup
Spotkanie: Bayern Monachium - Chelsea Londyn
Typ: Ile rzutów rożnych wykona drużyna 1? Więcej niż 7,5
Kurs: 2.55
Bukmacher: bwin

Analiza:
Spotkanie zapowiada sie emocjonujaco chociaz wiem ze The Blues zagraja podobnym stylem gry do ostatniego meczu z united.
Jose M. nie chce przegrac tego meczu wystarczy mu remis, aby wyjsc z tarcza.
Bayern przyjmie jak zwykle offensywny styl gry a z tego co mi wiadomo ta druzyna potrafi sama miec w meczu ponad 10 cornerow a total w meczu przekracza czasem 13-14. Ale nie jest to niestety mecz na allianz arena lecz na terenie neutralnym.
Chelsea na wyjezdzie srednio zdobywa ponad 6 cornerow w meczu pada okolo 11.
Mysle ze w tym meczu atakowal bedzie bayern co przy dobrej obronie chelsea i braku bramek da nam wlasnie mnostwo cornerow.
Jesli ktos ma obawy proponuje zagrac over 10.5 w meczu - 1.62, lub 4,5 cornera do polowy.
Chociaz kibicuje chelsea to sadze ze bayern zdobedzie te 8 cornerow i kurs jest zawyzony, polecam
✅155
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US OPEN, 22:30
Spotkanie: Donskoy - Gojowczyk
Typ: Donskoy 3:0 lub 3:1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Donskoy cyknął w pierwszej rundzie faworyzowanego Melzera, który na twardej nawierzchni spisywał się wg mnie bardzo dobrze. Na hardzie statystyki średnie co prawda 12/11, ale to za sprawą słabych wyników zimą - teraz już jest całkiem okej. Gojowczyk co prawda w tym roku staty na hardzie 7/5, ale tutaj przebijał się przez kwalifikacje, a w 1R pokonał bardzo nieregularnego Sijslinga, któremu jak serwis nie siedzi to jest graczem niesamowicie przeciętnym, typowym challengerowcem IMO. Wcześniej Gojowczyk dramatycznie grał w challengerach, odpadał z jakimiś no name&#39;ami z 400 miejsca w rankingu, więc kariery to mu w dzisiejszym pojedynku nie wierze. Jeżeli ugra seta to będzie to niewątpliwie sukces, Donskoy powinien go zmieść.
Panowie ze sobą jeszcze nigdy nie grali, Donskoy sklasyfikowany na początku drugiej setki w rankingu, Gojowczyk kilkadziesiąt miejsc niżej, połowa drugiej dziesiątki. Obaj praworęczni, Donskoy rok młodszy, ale jak dla mnie bardziej ograny. Dla obu to drugi mecz w turnieju głównym w życiu w US Open, Donskoy 2x przepadał w kwalifikacjach, Niemiec raz. Dziś któryś z nich osiągnie więc jakiś tam indywidualny sukces i myślę, że będzie to Evgeny, a kurs przekonywujący. Polecam.
⛔100
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Almeria - Elche
Typ: Almeria (-1,5)
Kurs: @3.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Mecz beniaminków, w którym faworytem jest Almeria dzięki atutowi gry u siebie i to jest bardzo ważny aspekt tego meczu. Zaczęli sezonu od porażki 2:3 u siebie z Villarreal po straconych dwóch golach w końcówce meczu. W drugiej kolejce też mogą narzekać na pecha bo znów stracili ważnego gola w końcówce na 2:2 z Getafe. Oba te mecze były do wygrania a Almeria pokazała, że ma duży potencjał w ofensywie. Elche w pierwszej kolejce przegrało 3:0 z Vallecano, ale u siebie zdobyli punkt z Realem Sociedad remisując 1:1. Szybko strzelony gol ustawił ten mecz i Elche mogło się bronić przez resztę spotkania, ale po golu Veli nie udało się dowieźć wyniku do końca meczu. Trener gospodarzy Francisco ma do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy. W gorszej sytuacji są goście bo nie są do dyspozycji coacha obrońcy - Beranger, Pelegrin i Suarez. Zabraknie również pomocnika Generelo. Sytuacja kadrowa to taki kolejny minus dla gości, którzy mają gorszą prasę ostatnio i chyba w najbliższych kolejkach się to nie zmieni. Moim zdaniem zagrają znów na wyjeździe słabo i przegrają z Almerią, może w podobnym stylu jak w swoim inauguracyjnym meczu. Lekka inwestycja na 23:00.
⛔100
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 1. Hiszpania
Spotkanie: Almeria- Elche
Typ: 1
Kurs: 1,91
Buk: bwin

Godz: 23:00
Analiza:
Dziś późnym wieczorem zostaną rozegrane dwa spotkania 3 kolejki ligi hiszpańskiej, jednym z nich jest mecz drużyn które w ostatnim sezonie grały ze sobą w niższej klasie rozgrywkowej. Almeria oraz Elche bo o nich tutaj mowa na stadionie gospodarzy spotykały się już 8 razy z czego 5 razy lepsi byli piłkarze Almeri raz padł remis i 2 razy lepsi okazali się goście. W ostatnim sezonie podopieczni Francisco Rodrigueza wygrali z Elche 2:1 i zanotowali przegraną 1:0 na wyjeździe.
Obie drużyny wyjdą na boisko z zamiarem odniesienia pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. Po dwóch kolejkach jakie zostały rozegrane w Primera Division zespoły ugrały po jednym punkcie.
Zapowiada się ciekawe spotkanie, które moim zdaniem zakończy się zwycięstwem gospodarzy. Almeria gra dobrze choć brakuje im szczęścia i zimnej krwi.
Biorąc pod uwagę ostatnie mecze obu drużyn lepiej wyglądają gospodarze, atutem również powinni być własny teren oraz kibice którym z pewnością ich zespół może się podobać. Myślę że większość przemawia za Almeria i kibice będą mogli się cieszyć z pierwszego zwycięstwa beniaminka w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Pewne zwycięstwo Almeri po ładnym kursie 1,91.

⛔100
______________________
Powodzenia trafnych typów
___
Pomogła Ci moja analiza daj +
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom