>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.07.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 950,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Kwalifikacje do LE
Godzina 20:00
FK Kukesi : Legia Warszawa
- Legia Warszawa wygra obydwie połowy
- Kurs 4.33 / Bet365

Jak do tej pory los sprzyja Legii w drodze do fazy grupowej i oby tak dalej , jak do tej pory są już po jednej rundzie kwalifikacji i wygląda to tak że lepiej zaprezentowali się w meczu wyjazdowym bo u siebie wygrali skromne 1:0 z FC Botosani a na wyjeżdzie pokonali rywala 3:0 i już w pierwszej połowie prowadzili 2:0 i powiem szczerże że i dziś na coś podobnego liczę a wiec prowadzenie do przerwy i w drugiej połowie przypieczętowanie wygranej , patrząc na ostatnie wyniki Legii możemy chyba liczyć na ich dobry występ i w Albanii no bo jak drużyna wygrywa 4 mecze pod rząd a wyniki 5:0 czy 4:1 pokazują że mają radość z gry to w/g mnie i dziś może być podobny scenariusz tak wiec liczę że obie połówki meczu będą wygrane przez Legię no a na dodatek zespół gospodarzy opuścił najlepszy strzelec Pero Pejic , Chorwat zdobył w czterech meczach eliminacji aż trzy gole z 6 ogólne zdobytych przez Kukesi jednak w niedzielę potwierdzony został jednak jego transfer do irańskiego Esteghlal FC tak więc jest to chyba powazne osłabienie dla zespołu !
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska el.
Godzina: 20:45
Spotkanie: West Ham- Astra
Typ: 2
Kurs: 7.00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Typ oczywiście dość ryzykowny, jednak nie mniejszym ryzykiem było by jakieś grube stawianie West Hamu po mizernym kursie kręcącym się koło 1.40. Poniżej wszystkie przemawiające za typem czynniki:
1. West Ham jest obecnie przebudowywany- z klubu odeszli m.in Downing, Carlton Cole, Alex Song, Nene, Demel, Jaaskaleinen oraz kilku innych graczy. Nie wszyscy z nich byli oczywiście ważnymi ogniwami zespołu jednak takie przedsezonowe rotacje podczas których odchodzi kilkunastu zawodników w jakiś sposób zawsze odbijają się na drużynie.
2. W związku z przebudową zespołu trafiło do niego również kilku nowych graczy. Szefowie West Hamu zdecydowali się ruszyć na zakupy i pierwsze tego efekty były piorunujące - pozyskali za 15mln euro jednego z najlepszych zawodników Ligue 1 - Payeta. Oprócz niego kupiono za 11mln euro finalistę Champions League - Angelo Ogbonnę z Juventusu. Do drużyny dołączył też Obiang z Sampdorii, który kosztował 6 milionów. Być może najważniejszym człowiekiem, który przybył na Upton Park jest jednak trener Slaven Bilić, któremu przypadła misja dowodzenia tą maszyną. W obliczu takich zmian personalnych nie ma mowy o jakimś wielkim zgraniu , a zwłaszcza w kontekście małej liczby sparingów rozegranej przez West Ham.
3. Astra Giurgiu to nie jest zespół amatorski, zajął w poprzednim sezonie trzecie miejsce , grał w fazie grupowej Ligi Europy i w ogólnym rozrachunku nie odbiega wiele umiejętnościami od drużyn z dolnej części tabeli Premier League, z którymi Młoty miały wielokrotnie problemy.
4. Jeden z głównych czynników, który jednocześnie jest jakoby potwierdzeniem wyżej wymienionych- a więc wyniki. West Ham męczy się niemiłosiernie, w grze zespołu jest jeszcze sporo do poukładania i dzisiejszy mecz może być poważnym sprawdzianem dla teamu Bilicia, który dotychczas mierzył się z drużynami znacznie słabszymi, a i tak miał wielkie problemy. Dwumecz z Birkirkarą był popisem ich nieudolności i nawet jeśli grali na 10% swoich możliwości to i tak im taka gra nie przystoi.
5. Ostatni czynnik to kwestia motywacji. Jak to często bywa w przypadku Ligi Europy i słabych zespołów z mocnych lig - czy naprawdę zależy im na awansie i wojażach np. do Kazachstanu, Azerbejdżanu i Polski? Piłkarze oczywiście zapewniają , że tak no ale trudno, żeby powiedzieli coś innego. Inna sprawą jest, że po to gra się cały sezon aby potem móc powalczyć w pucharach, no ale życie pokazało już nie jeden raz, że nie zawsze taka logika działa w piłkarskim świecie.
Reasumując - Gwiazdy i pieniądze są po stronie West Hamu, zgranie i wola walki raczej będą stały po stronie gości. Jeśli szczęście nieco dopisze zawodnikom z Rumunii to mogą sprawić niespodziankę i odnieść jakieś jednobramkowe zwycięstwo.
⛔ 100
 
Z 17

zenek.c

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska el.
Godzina: 20:45
Spotkanie: West Ham- Astra
Typ: -1 azjan
Kurs: 1.95
Bukmacher:pinnacle

Był typ na dwójkę, ja uważam, że West Ham akurat teraz się obudzi i po męczarni z czereśniakami w poprzedniej rundzie wyciągnie konsekwencje.
Kurs podchodzący pod 2.0 z podpurką zwrotu uważam za warty zagrania.
Głębsza analiza jest bez sensu forma West Hamu to znak zapytania, zaś zespuł rumuński rownież gra w obecnym sezownie bardzo słabo, to podkusiło mnie właśnie do zagrania tego typu za 1000 zł.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Kwalifikacje do LE
Godz. 19:00
Spotkanie - AIK : Atromitos
Typ - AIK strzeli w obydwu połowach
Kurs - 3.50
Buk - Bet365
W tej parze Szwecko-Greckiej stawiam na Szwedów , jedna podstawowa sprawa jest jedna AIK w trakcie rozgrywek ligowych i to nie na początku sezonu ale są już po 17 kolejkach a tu grają bardzo dobrze a szczególnie u siebie gdzie nie doznali jeszcze porażki a ich bilans to 8-2-0 no i gole 27do 11 , w LE ograli u siebie VPS 4:0 i Shirak Gyumri 2:0 , natomiast Grecy do rozpoczęcia sezonu jeszcze muszą poczekać co stawia ich w trudniejszej sytuacji bo wiadomo jak się jest w trybie meczowym to ta gra wygląda zupełnie inaczej tak więc nie wyobrażam sobie aby Szwedzi polegli dziś u siebie z Atromitos a że u siebie są niepokonaniu to stawiam że już w pierwszej połowie umieszczą piłkę w bramce rywala a w drugiej dołożą coś jeszcze i z dobrym wynikiem udadzą sie na rewanż !
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Ligi Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: CF Belenenses Lissabon - IFK Göteborg
Typ: X
Kurs:3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W III rundzie eliminacji Ligi Europy pogromca Śląska Wrocław IFK Göteborg zmierzy się z 6. drużyną poprzedniego sezonu portugalskiej Liga NOS czyli Belenenses. W tej rywalizacji ciężko jest wskazać faworyta, minimalnie większe szansę przed pierwszym meczem daje się drużynie z Portugalii, choćby z tego powodu, że zagrają przed własną publicznością. Ja jednak postanowiłem w tym meczu zagrać remis.
Przypomnę, że ze Śląskiem we Wrocławiu IFK Göteborg zagrało tak by przede wszystkim nie przegrać i ta sztuka im się udała (remis 0-0). Myślę, że dzisiejszym celem dla zespołu z Szwecji również będzie przede wszystkim nie przegrać, a, że IFK-a bardzo dobrze prezentuje się w grze obronnej można przypuszczać, że również dziś mecze może zakończyć się bez bramek. Przypomnę bowiem, że IFK-a jest wciąż liderem rozgrywek w Szweckiej Allsvenskan, gdzie w 16 meczach stracili tylko 10 goli (najmniej w lidze). Co prawda ostatnio IFK-a w lidze prezentuje się nieco słabiej (3 remisy i 1 porażka) to wydaje mi się, że po prostu na ten moment sezonu (w Szwecji gra się systemem wiosna - jesień) stawiają na pierwszym planie rozgrywki Ligi Europy.
Jak już wspomniałem faworytem tego spotkania są Portugalczycy, ale też jak już pisałem nie jest to zespół z czołówki tej ligi - w poprzednim sezonie raptem 6.miejsce (stracili 37 punktów do zwycięzcy ligi Benfiki Lizbona). Warto tu też zauważyć, że zespół z Estádio do Restelo sporo meczów w poprzednim sezonie remisował (12) z czego 7 u siebie. Patrząc więc również na ten aspekt można przypuszczać, że dzisiejsze spotkanie będzie bardzo wyrównane i według mnie ciężko jest tutaj wskazać jakiegoś faworyta. Ja proponuje w tym meczu zagrać remis, myślę, że jest to wynik w tym meczu bardzo prawdopodobny i warto za niewielką stawkę zagrać ten typ.
⛔ 100
 
ekszynejszyn 13

ekszynejszyn

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna
Spotkanie: Wolfsberger - Borussia
Godzina: 21:05
Typ: over 3,5
Kurs:2,26
Bulmacher: Pinnacle
Analiza:
Licze na otwarty i w sumie jednostronny pojedynek, druzyna niemiecka przygotowujaca sie do sezonu kontra austriacka nowa sila. Przewiduje luzny mecz, Wolfsberger nie ma nic do stracenia, z gory skazywani sa na porazke, co latwo przewidziec. Mam nadzieje, ze obedzie sie bez niespodzianki czyli wygra druzyna niemiecka zapewniajac sobie komfort przed meczem rewanzowym. Sorry za zwloke. Pozdro.
⛔ 100
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 22:30
Spotkanie: Baghdatis, Jaziri - Fleming, Muller
Typ: 2
Kurs: 1,57
Bukmacher: bet365
Analiza: Fleming to doświadczony deblista, który ostatnio zmienia partnerów. Muller to solidny serwer. Może stworzą dobrego debla, bo w pierwszej rundzie ograli turniejową &quot;dwójkę&quot; Pospisila i Socka. Ten wynik świadczy o tym, że dobrze im się razem gra. nie było to gładkie zwycięstwo jednak zwycięstwo. takie zwycięstwo na pewno ich podbudowało i w drugiej rundzie będzie im się jeszcze lepiej grało. Obydwaj na pewno dobrze graja przy siatce, serwis także jest po ich stronie. W drugiej rundzie rywale teoretycznie łatwiejsi. Bagieta z Jazirim to taki debel z łapanki, udało im się w pierwszej rundzie jednak nic więcej.
✅ 57
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom